NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Winnipeg - 5. dubna 2019   03:00

Colorado
Colorado
25:17' Barrie (Zadorov, C. Wilson) • 50:35' Söderberg (Jost, Girard) • 61:49' E. Johnson (MacKinnon)
3:2
(0:2, 1:0, 1:0 - 1:0)
Winnipeg
Winnipeg
10:12' Scheifele  (Connor, Byfuglien) • 17:50' Ehlers  (Trouba, Perreault)

3. Carl Söderberg (COL) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 38-36; Zablokované střely: 22-14; Vhazování: 55%-45%; Hity: 21-19; Přesilové hry: 0/4-0/3; Trestné minuty: 6-8.
Colorado potřebovalo k zajištění účasti v playoff bod a po smazaní dvoubrankového manka na něj dosáhlo, Avalanche se ovšem hnali za vítězstvím a v prodloužení jim ho vystřelil Erik Johnson. Pepsi Center dnes bylo svědky dalšího skvělého obratu a fanoušci už se těší na boje o Stanley Cup. Konečný výsledek nádherného střetnutí zní. Colorado Avalanche 3 Winnipeg Jets 2.
61:49'
Colorado právě vstřelilo branku!
ERIK JOHNSON si najel v mezikruží na přihrávku Nathana MacKinnona z pravého křídla a vzápětí nádhernou střelou zápěstím zamířil do levého horního rohu brány! Colorado dovršilo další fantastický obrat a účast v playoff zpečetilo vítězstvím. Asistence: Nathan MacKinnon.
60:34'
Sven Andrighetto je zpět na ledě a hra pokračuje po přesilové hře Jets ve čtyřech hráčích na obou stranách, dokud nebude hra následně přerušena.
60:22'
Winnipeg vystřelil na vrcholu pravého kruhu a Philipp Grubauer kotouč hrudí vyrazil mimo svou bránu.
60:01'
Colorado dokázalo smazat dvoubrankové manko a získalo vytoužený bod, který mu již před prodloužením zajišťuje účast v playoff, kterého se Avalanche zúčastní podruhé za sebou. Skóre po třetí třetině utkání v Pepsi Center. Colorado Avalanche 2 Winnipeg Jets 2.
60:00'
59:26'
Winnipeg měl obrovskou šanci rozhodnout, jenže první střela z levého křídla skončila na tyči, zatímco následné dorážky Jets byly senzačně zablokovány! Colorado je blízko k zisku bodu!
59:00'
Do konce třetí třetiny utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:34'
Colorado hrálo v šesti a dostalo týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Odpyká ho Sven Andrighetto.
58:17'
Mathieu Perreault vystřelil na levém křídle od hrazení a Philipp Grubauer puk na přední tyči vyrazil betony.
58:08'
Tyler Myers zamíchal s pukem v pravém kruhu a jeho následná střela byla přizvednuta do ochranné sítě.
57:16'
Colorado by mohlo přestat hrát, protože bod mu stačí, jenže domácí se ženou za vítězstvím, což je dobře.
56:47'
Connor Hellebuyck zastavil nahození Dericka Brassarda a prostor dostává poslední komerční přestávka.
55:28'
Blake Wheeler mířil střelou z vrcholu pravého kruhu do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Philipp Grubauer ale vyjel z brány a zasáhl dobře vyrážečkou.
54:16'
Dnešní utkání sleduje 18003 diváků.
53:06'
Blake Wheeler vypálil bez přípravy na vrcholu pravého kruhu a mířil pod horní tyč, Philipp Grubauer ale předvedl fenomenální semafor!
52:36'
Proti Jets bylo odpískáno zakázané uvolnění a hra se přesunula před brankáře Connora Hellebuycka.
52:22'
Mathieu Perreault se snažil clonit v blízkosti levé tyče a nepříjemně ho zasáhla střela spoluhráče. Útočník Jets zůstal ležet na ledě. Následuje komerční přestávka.
50:35'
Tyson Jost z vrcholu levého kruhu nahodil puk do mezikruží a CARL SÖDERBERG ho poté holí za zády fantasticky tečoval mezi betony brankáře Connora Hellebuycka! Colorado sice přesilovou hru nevyužilo, hned vzápětí ale vyrovnalo na 2:2! Asistence: Tyson Jost a Samuel Girard.
50:02'
Alexander Kerfoot po diagonální přihrávce z vrcholu levého kruhu vypálil na vzdálenější pravé tyči bez přípravy, jeho střela z ostrého úhlu ale skončila v ochranné síti a Connor Hellebuyck zasahovat nemusel.
48:28'
Kyle Connor byl vyloučen na dvě minuty za krosček a Colorado může vyrovnat během přesilové hry.
48:25'
Carl Söderberg si najel před bránu na nahození Alexandera Kerfoota z pravého křídla a tečoval puk mimo, přestože brána Winnipegu byla odkrytá.
47:23'
Carl Söderberg u pravé tyče trefil levé rameno Connora Hellebuycka, který opět skvěle zasáhl, a prostor dostává krátká komerční přestávka!
46:39'
Tyler Myers vystřelil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela byla sražena vedle vzdálenější levé tyče brány.
45:54'
Connor Hellebuyck podržel puk po střele Carla Söderberga z pravého křídla a hra byla přerušena.
45:24'
Tyson Barrie vystřelil na levém křídle od modré čáry a J. T. Compher před bránou tečoval puk do protipohybu Connora Hellebuycka, brankář Jets ale vytáhl další spektakulární zákrok, když vyrážečkou puk vytáhl mimo a poté se posadil!
44:51'
Sven Andrighetto na levém křídle vystřelil od hrazení a Connor Hellebuyck vkleče puk snadno zastavil betony.
44:10'
Jacob Trouba vystřelil na pravém křídle od modré čáry a Philipp Grubauer skvěle zakročil pravým betonem.
43:06'
Avalanche mohli vyrovnat, Connor Hellebuyck ale jejich střelu z bodu pravého kruhu pro vhazování vyrazil.
42:35'
Colorado si už dnes může zajistit účast v playoff, pokud proti Winnipegu získá alespoň bod nebo Arizona prohraje na ledě Vegas.
41:10'
Patrik Laine se ocitl před bránou v šanci, mezi betony ale Philippa Grubauera z blízkosti nepřekonal.
40:01'
Voda v mezikruží před bránou Avalanche byla s pomocí hokejky rozprostřena a začala třetí třetina utkání.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 23-27; Zablokované střely: 14-8; Vhazování: 46%-54%; Hity: 16-14; Přesilové hry: 0/3-0/2; Trestné minuty: 4-6.
Třetí třetina začne přibližně v 5:00.
Tyson Barrie snížil dvoubrankové manko Colorada na polovinu a domácí hráči mohli dokonce vyrovnat, jenže orazítkovali tyč a v přesilové hře krátce před druhou přestávkou ani natřikrát nepřekonali gólmana Connora Hellebuycka, který chytá fantasticky. Skóre po druhé třetině duelu. Colorado Avalanche 1 Winnipeg Jets 2.
40:00'
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:19'
Tyler Myers je zpět na ledě a hokejisté Winnipegu nyní přečkali hodně krušné momenty. Stále je to 1:2.
37:20'
Connor Hellebuyck vyrazil ránu Tysona Barrieho od modré čáry a poté mohl skórovat z dorážky Alexander Kerfoot, jenže ztroskotal na levém betonu fantastického brankáře Jets! Ještě k jedné dorážce se poté dostal J. T. Compher, který se chystal skórovat do prázdné brány, jenže Dustin Byfuglien jeho střelu z blízkosti přizvedl do ochranné sítě! Obrovská příležitost.
37:01'
Nathan MacKinnon vystřelil na vrcholu pravého kruhu zápěstím a Connor Hellebuyck podržel kotouč v náručí.
36:19'
Tyler Myers byl vyloučen na dvě minuty za hrubost a Colorado může vyrovnat během přesilové hry.
36:01'
Tyler Myers na ose útočného pásma vystřelil od modré čáry a Philipp Grubauer snadno kotouč podržel.
35:39'
Nathan MacKinnon v levém kruhu ztratil kontrolu nad pukem a Jets vzápětí mohli v klidu rozehrát.
34:34'
Jets vystřelili na vrcholu pravého kruhu a Philipp Grubauer po snadném zákroku podržel puk v náručí.
34:22'
Nikita Zadorov si z pravého křídla krásně sjel před bránu a střelou zápěstím orazítkoval bližší tyč, od které se puk odrazil pod brankáře Connora Hellebuycka! Jets přečkali kritický moment a následuje komerční přestávka.
33:55'
Vyloučený Alexander Kerfoot se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a domácí hrají v plném počtu.
33:32'
Nikolaj Ehlers vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování zápěstím a jeho střela mířila do bližšího horního rohu brány, Philipp Grubauer ji ale fantasticky vyrazil svým pravým ramenem!
32:02'
Jets na pravém křídle vypálili od modré čáry a jejich parádní rána rozezněla tyč! Málem 3:1!
31:55'
Alexander Kerfoot byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a Winnipeg si zahraje přesilovou hru.
31:34'
Rozhodčí se unáhlili s odpískáním zakázaného uvolnění proti Jets a vhazovalo se poté ve středovém kruhu.
31:15'
Ian Cole vystřelil na levém křídle od modré čáry a jeho tečovaný pokus minul vzdálenější pravou tyč brány.
30:46'
Hra byla přerušena a prostor dostává komerční přestávka. Avalanche prohrávají s Jets o jeden gól.
30:13'
Tyson Jost dobře vypálil z levého kruhu, Connor Hellebuyck ale svým levým ramenem puk vyrazil.
29:27'
Jacob Trouba na ose útočného pásma vystřelil od modré čáry, jeho střela ale na bránu Avs neprošla.
28:43'
Mark Scheifele vystřelil na vrcholu levého kruhu a Philipp Grubauer na přední tyči kotouč vyrazil mimo.
28:03'
Connor Hellebuyck si snadno poradil s nahozením Avalanche a prostor dostává komerční přestávka.
27:17'
Blake Wheeler mířil během oslabení mimo a vyloučený Mathieu Perreault se poté vrátil zpět do hry.
25:17'
Winnipeg dostal týmový trest za zdržování hry kvůli neúspěšné Coach Challenge, který odpyká Mathieu Perreault. Avalanche si tedy zahrají přesilovou hru.
25:17'
TYSON BARRIE na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a parádní střelou zápěstím vymetl nad lapačkou Connora Hellebuycka bližší horní roh brány! Jets s Coach Challenge neuspěli – 1:2. Asistence: Nikita Zadorov a Colin Wilson.
23:49'
Blake Comeau vypálil na levém křídle od modré čáry a Connor Hellebuyck zasáhl svým pravým betonem.
23:08'
Jack Roslovic vystřelil na vrcholu levého kruhu a Philipp Grubaeur na přední tyči vyrazil jeho pokus mimo.
22:19'
Jets vypálili na ose útočného pásma od modré čáry a Philipp Grubauer hrudí vyrazil puk mimo bránu.
21:50'
Coloradu se nepodařilo rozehrát podél střídaček a proti domácím hráčům se pískalo zakázané uvolnění.
21:26'
Avalanche vystřelili na vrcholu levého kruhu pro vhazování a Connor Hellebuyck zatím stále drží nulu.
20:56'
Tyson Barrie vystřelil na bodu pravého kruhu a jeho střela minula bližší pravý horní roh brány Winnipegu.
20:01'
Gabriel Landeskog vyhrál úvodní vhazování druhé třetiny, na jejímž začátku Avs ztrácejí dva góly.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 14-19; Zablokované střely: 5-0; Vhazování: 39%-61%; Hity: 6-8; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné minuty: 2-2.
Druhá třetina začne přibližně v 4:05.
Connor Hellebuyck během úvodní části předvedl několik skvělých zákroků a vepředu se navíc prosadili Mark Scheifele s Nikolajem Ehlersem. Skóre po první třetině. Colorado Avalanche 0 Winnipeg Jets 2.
20:00'
19:39'
Avalanche se během pár sekund dostali v rychlém sledu ke třem střelám, Connor Hellebuyck ale první dvě skvěle vyrazil, zatímco třetí pokus podržel v náručí.
19:10'
J. T. Compher na pravém křídle vypálil od modré čáry a gólman Connor Hellebuyck puk nadvakrát zachytil.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
17:50'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Bek Jacob Trouba sice střelou od modré čáry Philippa Grubauera mezi betony nepřekonal, z dorážky se ale prosadil NIKOLAJ EHLERS – 0:2! Asistence: Jacob Trouba a Mathieu Perreault.
16:58'
Avalanche vystřelili na bodu pravého kruhu a Connor Hellebuyck puk podržel. Následuje komerční přestávka.
16:32'
Philipp Grubauer si v rychlém sledu připsal minimálně dva zákroky a stále trvá jednobrankové vedení Jets.
15:22'
Vyloučený Gabriel Landeskog je zpět na ledě a hokejisté Winnipegu úvodní přesilovou hru nevyužili.
15:12'
Dustin Byfuglien vypálil na vrcholu levého kruhu bez přípravy, jeho rána ale byla domácími zablokována.
13:22'
Gabriel Landeskog dostal dvě minuty za krosček a Winnipeg si po reklamní přestávce zahraje přesilovku.
13:12'
Ben Chiarot dobře vystřelil na vrcholu levého kruhu a jeho střela mířila ke vzdálenější tyči, Philipp Grubauer ji ale levým betonem vykopl!
12:45'
Tyler Myers byl zřejmě hráčem, který vypálil od modré čáry, jeho střela ale byla Avalanche zablokována.
10:12'
Před bránou Colorada vznikl obrovský závar a MARK SCHEIFELE u pravé tyče dotlačil puk proti levému betonu Philippa Grubauera do sítě! Je to 1:0. Asistence: Kyle Connor a Dustin Byfuglien.
09:46'
Jets tvrdě vypálili na bodu levého kruhu, připraveného brankáře Philippa Grubauera ovšem nepřekonali.
08:28'
Avalanche se dostali k další střele, která tentokrát skončila v lapačce brankáře Connora Hellebuycka.
08:20'
Patrik Nemeth se pokusil vypálit od modré čáry, jeho rána s příklepem ale byla hráči Jets zablokována.
07:18'
Ben Chiarot svým nahozením nikoho nenašel a proti hostujícím hráčům se pískalo zakázané uvolnění.
06:55'
05:48'
Ian Cole vystřelil na levém křídle z úhlu, Connor Hellebuyck si ale pohlídal přední tyč a puk vyrazil.
05:44'
J. T. Compher vypálil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a Connor Hellebuyck zasáhl vyrážečkou.
04:47'
Winnipeg se dostal ke střele na bodu levého kruhu a Philipp Grubauer úspěšně kotouč vyrazil mimo bránu.
03:38'
Nathan MacKinnon na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Connor Hellebuyck puk podržel v náručí.
02:41'
Vyloučený Ben Chiarot je zpět na ledové ploše a Avalanche si během přesilové hry nevytvořili šanci.
00:41'
Ben Chiarot byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Colorado si zahraje první přesilovou hru utkání.
00:40'
Philipp Grubauer v rychlém sledu dvakrát zasáhl levým betonem proti táhlým střelám Jets od modré čáry a Nathan MacKinnon se po dlouhé kolmé přihrávce Gabriela Landeskoga řítil sám na bránu, u levé tyče ale Connora Hellebuycka nepřekonal! Avalanche měli obrovskou šanci.
00:19'
Ben Chiarot vystřelil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a Philipp Grubauer ukryl kotouč v lapačce.
00:07'
Philipp Grubauer ukryl nahození Jets v náručí a po sedmi sekundách utkání si připsal první zákrok.
00:01'

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – Girard, E. Johnson (A), Zadorov, Barrie, Cole, Nemeth – Landeskog (C), MacKinnon (A), Kerfoot – C. Wilson, Söderberg, Compher – Nieto, Brassard, Calvert – Andrighetto, Jost, G. Bourque. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Beaulieu, Trouba, Chiarot, Byfuglien (A), D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Perreault, K. Hayes, Ehlers – Copp, Little, Laine – P. Lindholm, Lowry, Roslovic. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Tim Peel, Trevor Hanson. Čároví: Devin Berg, Kory Nagy.
Colorado si může zajistit účast v playoff v případě, že si z pátečního utkání proti Winnipegu odnese alespoň bod. Avalanche vyhráli sedm z posledních devíti utkání a v boji o druhou divokou kartu mají náskok čtyř bodů na Arizonu. Jets si zajistí první místo v Centrální divizi v případě jakéhokoliv vítězství, zároveň ale musí Nashville podlehnout v normální hrací době Vancouveru a St. Louis prohrát s Philadelphií Flyers v jakékoliv části hry.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.