NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Buffalo - 18. února 2019   00:00

Devils
Devils
27:25' Wood (Palmieri, Zajac) • 33:38' Bratt (Palmieri, Severson) • 54:09' Palmieri (Zajac, A. Greene) • 56:51' J. Anderson (A. Greene)
Buffalo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 16 514 diváků.
Střely na branku: 24 – 35
Je konec! Buffalo prohrálo na ledě New Jersey Devils 1:4 a výrazně si komplikuje cestu do play-off! Ve třetí třetině sice Sabres bojovali o vyrovnání, ale v 55. minutě se prosadil Kyle Palmieri, který domácímu celku vrátit klid na hokejky. Hosté to ještě zkusili bez brankáře, jenže Joey Anderson trefil odkrytou branku! New Jersey tak může slavit, zatímco hráči Buffala odjíždějí zničení.
59:42'
Rasmus Dahlin ještě dostal přihrávku střelecké pozice, jenže talentovaný hokejista svou dělovkou trefil jen brusli domácího obránce.
59:10'
Vladimír Sobotka se ještě vydal do útočného pásma, ale proti přesile obránců v červeném neudržel kotouč pro Buffalo. Duel se už pouze dohrává.
58:22'
Conor Sheary projel po pravém křídle do útočného pásma a snažil se překvapit domácího brankáře. Schneider si však pohlídal mezírku u levé tyče a vyrazil puk do bezpečí.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:40'
56:51'
Devils právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! Carter Hutton odjel z branky na střídačku, ale JOEY ANDERSON se dostal ke kotouči a poslal jej do odkryté klece! Asistence: Andy Greene.
56:25'
Znovu se hráčům Devilsp podařilo vyhodit kotouč za branku svého soupeře. Buffalo se v této přesilové hře zatím spíše trápí.
56:10'
Hostům se v úvodu početní převahy vůbec nedaří. Domácí hráči se dostali k odraženému puku a bez problémů jej vyhodili přes všechny čáry.
55:40'
Buffalo si ještě zahraje přesilovku. Severson dostává dvě minuty za podrážení.
55:09'
Linus Ullmark dostal přihrávku mezi kruhy, kde si kotouč přehodil na bekhend, jenže z dobré pozice jej nepřizvedl před Schneiderův bekhend!
54:32'
Buffalo se usadilo v útočném pásmu a hledá si prostor, odkud by mohlo ohrozit domácí branku. Zadáci New Jersey k soupeřům přistupují opravdu pozorně.
54:09'
Domácí celek přidává svou třetí branku a přibližuje se k vítězství! KYLE PALMIERI si převzal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, vybruslil si před branku a prostřelil Huttona! Asistence: Travis Zajac, Andy Greene.
53:33'
Schneider si povyjel proti dělovce z mezikruží a bez problémů ukryl kotouč do své výstroje. Vhazovat se bude po pravici domácího brankáře.
53:12'
Zach Bogosian před vlastní brankou poslal k zemi jednoho z domácích hokejistů. Sudí měl souboj přímo před očima a rozhodl se nechat pokračovat ve hře.
52:40'
Lovejoy byl pod tlakem a pomohl si vyhozením do středního pásma. Buffalo tak opět získalo kotouč pro sebe a může se vydat do dalšího útoku.
52:00'
Další útočnou akci Buffala zastavuje postavení mimo hru. Jack Eichel zavezl puk do útočného pásma, kde už byli jeho spoluhráči v bílém. Vhazuje se ve středním pásmu.
51:12'
Další vyhození na straně domácího New Jersey. Hokejisté v červených dresech v posledních minutách přeci jen působí poněkud nervózním dojmem.
51:02'
Schneider si připisuje další dobrý zákrok. Domácí brankář doslova skočil po odraženém kotouči a ukryl jej do své lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
50:26'
Domácí hokejisté se znovu osvobodili vyhozením kotouče o mantinel do středního pásma. Hostům se hodně rychle krátí čas potřebný na vyrovnání.
50:05'
Joey Anderson nahodil puk bekhendem do rohu útočného pásma, ale nikdo v červeném dresu za jeho pobídkou nespěchal.
49:26'
Ben Lovejoy projel po pravém křídle do útočného pásma a dokonce zakončil od modré čáry. Jeho zakončení příklepem však prolétlo kolem zadní tyče.
49:10'
Mirco Müller se v obranném pásmu dostal k odraženému puku, přehodil si jej na forhend, jenže jeho nahození na levé křídlo skončilo na holích Buffala.
48:29'
Rasmus Dahlin dostal krásnou přihrávku do jízdy, připravil si puk na forhend, jenže jeho ránu příklepem schoval Schneider do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
48:00'
Severson se krásnou kličkou v útočném pásmu zbavil obránce a zakončil bekhendem. Od betonu hostujícího brankáře se kotouč odrazil na tyčku!
47:24'
Damon Severson si najel na nahození po mantinelu, ale obránce Buffala k němu bleskově přistoupil a skvělou hrou tělem připravil domácího hráče o možnost zakončit.
47:11'
Kurtis Gabriel se před vlastní brankou dostal k odraženému kotouči a obloučkem jej poslal na zakázané uvolnění. Hra se vrátí zpátky před domácí klec.
46:38'
Nico Hischier přitvrdil v souboji za vlastní brankou a poslal rozjetého soupeře na mantinel. Sudí měl souboj přímo před očima a nechal pokračovat ve hře.
46:06'
Vladimír Sobotka si na pravé křídle udělal prostor pro zakončení, jenže střelou na přední tyč Schneidera na švestkách nenačapal.
45:36'
Ristolainen poslal prudkou přihrávku do středního pásma, jenže Jack Eichel kotouč pouze protečoval do míst, kde číhali obránci New Jersey Devils.
45:10'
Buffalo se usadilo v útočném pásmu, jenže přihrávka na modrou čáru byla příliš prudká a hosté se sami hodně rychle vyhnali do středního pásma.
44:19'
New Jersey se vůbec nepovedla rozehrávka. Přihrávka na levé křídlo byla příliš prudká a kotouč končí na zakázaném uvolnění. Vhazuje se před Schneiderem.
44:06'
Až nyní se poprvé ve třetí třetině přerušuje hra! Jeff Skinner střílel z ostrého úhlu, ale Schneider udržel svůj levý beton na ledě a nepustil kotouč do sítě.
43:45'
Zach Bogosian nahodil kotouč do útočného pásma, ale Schneiderovi pomohli jeho obránci, kteří kotouč odehráli mimo prostor před brankou Devils.
43:15'
Až nyní se Buffalo po delší době dostalo ke kotouči. Johan Larsson dostal přihrávku do obranného pásma, rozjel Eichala, ale ten celou akci zbrzdil.
42:39'
Kurtis Gabriel se po pravém křídle prosmýkl do útočného pásma, ale Zach Bogosian jej ostrým hitem poslal na mantinel. Domácí však zůstávají u puku.
42:10'
Eric Gryba poslal prudké nahození na modrou čáru, jenže Kyle Palmieri pouze protečoval puk za branku Buffala, kde nebyl nikdo v červeném dresu.
41:48'
Kenny Agostino si dojel pro kotouč do rohu obranného pásma. Domácí hokejista se proté prosmýkl do útočného pásma, ale z jeho rohu nedokázal rozehrát.
41:07'
Nico Hischier vybojoval puk v rohu útočného pásma, ale nedokázal se zbavit důrazného obránce a následně byl připraven o držení kotouče.
40:35'
Jack Eichel pouze nahodil puk do útočného pásma, kde nebyl nikdo v bílém dresu Buffala. Hráči New Jersey tak mohou rozjet útočnou akci.
40:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Uvidíme, zda si New Jersey pohlídá své vedení a připíše si další triumf.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 1:53.
Střely na branku: 18 – 24
Prostřední část hry je minulostí! Po čtyřiceti minutách mohou být spokojenější hráči domácího celku. New Jersey se dostalo do vedení ve 28. minutě, kdy se prosadil Wood! Ve 34. minutě navíc zužitkoval přesilovou hru Bratt! Buffalo však v závěru druhé třetiny zařadilo vyšší rychlostní stupeň a minutu před přestávkou dokázal snížit Reinhart! Po čtyřiceti minutách tak platí stav 2:1.
40:00'
39:05'
Sabres právě vstřelili branku!
Je sníženo! Buffalo se v závěru druhé třetiny dostává zpátky do utkání! Po krásné kombinaci Sabres v útočném pásmu dostal přihrávku před prázdnou branku SAM REINHART a s přehledem trefil prázdnou branku! Asistence: Zach Bogosian, Jack Eichel.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
39:00'
38:35'
Rasmus Ristolainen udělal oblouk ve středním pásmu. Domácí hokejisté rozehrávku soupeře skvěle napadají a nenechávají Buffalu prostor ke kombinaci.
38:03'
Až nyní se domácím hokejistům podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry za branku Buffala. Hosté musí rozjet novou útočnou kombinaci.
37:18'
Jack Eichel dostal moře prostoru na pravém kruhu, srovnal si kotouč na forhend, ale střelou zápěstím vůbec netrefil branku New Jersey!
37:00'
Přesilovou hru si zahraje také Buffalo! Dvě minuty za držení dostává Gryba.
36:03'
Schneider musel zasahovat. Domácí brankář vykopl beton proti dorážce Jacka Eichela a vykopl kotouč někam k mantinelu.
35:22'
Miles Wood projel s pukem do útočného pásma a zakončil zápěstím. Do jeho střely se však postavil obránce v bílém, který srazil kotouč k mantinelu.
35:07'
Hostující brankář Hutton musel znovu zasahovat. Gólman Buffala si tentokrát včas pokryl mezírku mezi svým tělem a brankovou konstrukcí.
34:41'
Travis Zajac zavezl puk do útočného pásma, přihrál na pravou stranu, jenže Will Butcher u mantinelu nedostal prostor k zakončení.
34:05'
Zach Bogosian se vrátil před vlastní branku a špičkou čepele vyhodil kotouč do bezpečné vzdálenosti. Buffalo se nyní vůbec nemůže dostat do hry.
33:38'
Domácí celek využívá přesilovou hru a odskakuje na rozdíl dvou branek! KYLE PALMIERI vyslal přihrávku přes útočné pásmo, kde stál JESPER BRATT a prudkou střelou k tyči překonal brankáře! Asistence: Kyle Palmieri, Damon Severson.
33:06'
Bude se vylučovat! Přesilovku si zahraje New Jersey. Vladimír Sobotka dostává dvě minuty za vražení na hrazení.
32:34'
Conor Sheary vybojoval puk ve středním pásmu, jenže chybnou rozehrávkou jej opět odevzdal domácímu celku. Kenny Agostino následně minul branku.
32:06'
Marco Scandella poslal prudké nahození za branku Devils, kde se k puku dostal Vladimír Sobotka, ale český hokejista vyhnal spoluhráče za modrou čáru.
31:32'
Až nyní se po delší době přerušuje hra. Travis Zajac raději vyhodil kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hra se vrátí před Coreyho Schneidera.
31:10'
Rasmus Ristolainen dostal pobídku na modrou čáru, nakonec nahodil puk do ohně před brankou Devils, ale Schneider si našel skulinku a kotouč vyrazil.
30:32'
Zach Bogosian získal odražený puk pro Buffalo, bleskovou rozehrávkou roztáhl hru na levé křídlo, jenže jeho spoluhráč neprojel až do střelecké pozice.
30:12'
Drew Stafford nahodil puk ze středního pásma do rohu pásma útočného, jenže tam tentokrát neoperoval nikdo v červeném dresu Devils.
29:32'
Kurtis Gabriel se z otočky pokusil překvapit hostujícího brankáře, ale svůj obrat nedotáhl do konce a kotouč poslal jen mimo tři tyče branky Sabres.
29:10'
Miles Wood dojel další nahození do útočného pásma, jenže Marco Scandella se před něj natlačil tělem a získal kotouč pro Buffalo.
28:32'
Joey Anderson aktivně napadal rozehrávku obrany Sabres v jejich obranném pásmu. Hosté stačili puk na poslední chvíli vyhodit odrazem o mantinel.
28:10'
Domácí jsou po vstřelení úvodní branky pořádně nabuzení. Devils se znovu tlačili před branku Buffala, ale nikdo v červeném dresu tentokrát nezakončil.
27:25'
Domácí celek se dostává do vedení! New Jersey se dostávádo vedení po velmi rychlé akci po pravém křídle! Kyle Palmieri projel do útočného pásma, ukázkově se zbavil obránce a přihrál před branku, kde zakončil MILES WOOD! Asistence: Kyle Palmieri, Travis Zajac.
27:10'
Zach Bogosian poslal prudkou přihrávku na levé křídlo, kam si nabruslil Jack Eichel, jenže ten měl velké problémy s kotoučem a nedostal se ke střele.
27:00'
Hosté jsou stále na kotouči. Buffalo rozjelo akci po levé straně hrací plochy, ale Kurtis Gabriel jej u střídačky tečoval mimo hrací plochu.
26:10'
Vladimír Sobotka dostal prudkou přihrávku do jízdy, poradil si se zpracováním, jenže jeho rána trefila jen brusli jednoho ze soupeřů.
25:41'
Domácí se osvobodili jen za cenu vysokého obloučku do středního pásma. Hráči New Jersey stačili alespoň vystřídat.
25:10'
C.J. Smith dostal přihrávku na modrou čáru a ihned zakončil příklepem. Schneider se stačil přesunout ke své pravé tyči a vyrazil kotouč betonem.
24:26'
Jack Eichel se před brankou New Jersey natahoval po odraženém kotouči, ale špičkou čepele jej nedokázal zasunout kolem betonu domácího brankáře!
24:05'
Kyle Palmieri se dral s pukem na hokejce do útočného pásma, jenže dobře hrající Zach Bogosian se mu postavil do cesty a nenechal jej zakončit.
23:27'
Až nyní musel Carter Hutton po velmi dlouhé době zasahovat. Brankář Buffala si povyjel proti dělovce z pravého kruhu a ukryl kotouč do své lapačky.
23:10'
Kevin Rooney projel s pukem středem hrací plochy do útočného pásma, jenže nikdo v červeném dresu jeho akci nepodpořil. Buffalo získalo puk.
22:26'
Jason Pominville se po pravém křídle prohnal do útočného pásma, ale Andy Greene jej drsným hitem přitiskl na mantinel. Domácí mohou zaútočit.
22:00'
Až nyní se poprvé ve druhé části přerušuje hra. Přihrávka na pravé křídlo byla příliš dlouhá a skončila na zakázaném uvolnění. Vhazuje se před brankou New Jersey.
21:38'
Lawrence Pilut si dal pozor na nepřesnou rozehrávku New Jersey, dostal se k volnému kotouči, ale ani on nedokázal rozehrát zcela přesně.
21:10'
Jack Eichel objel branku domácího celku, jenže jeden z obránců New Jersey jej skvělou poziční hrou tělem odstavil od kotouče.
20:35'
Zach Bogosian rozehrával v obranném pásmu pod velkým tlakem. Napadal jej Kyle Palmieri, ale zadák hostujícího Buffala rozehrál odrazem o mantinel.
20:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování druhé části. New Jersey se ihned vydalo do útočného pásma, ale domácí puk moc dlouho neudrželi.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 0:59.
Střely na branku: 11 – 11
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali svižný hokeji s minimem přerušení! Domácí New Jersey bylo v úvodních minutách poněkud ospalé, ale později se dokázalo probudit. V největší šanci se přesto zjevilo Buffalo. Hosté totiž nastřelili brankovou konstrukci. Na druhé straně měl možnost Hischier, ale jeho pokus Hutton vyrazil. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
20:00'
19:20'
Jack Eichel si dojel pro kotouč do obranného pásma, vyměnil si přihrávku s Okposem a najel si do útočného pásma. Důrazný obránce Devils jej vytlačil k mantinelu.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:42'
18:01'
Nico Hischier se v mezikruží opřel do skákavého kotouče, ale rána mu zzrovna nesedla a hostující brankář Hutton dokázal puk vykopnout betonem!
17:25'
Další útočnou snahu domácího mužstva zastavuje odpískaný ofsajd. Na levé straně byl příliš netrpělivý Nico Hischier. Vhazuje se ve středním pásmu.
17:10'
Také hosté zahajují oslabení velmi dobře. Jake McCabe se dostal k odraženému kotouči a bez problémů jej vyhodil za branku New Jersey.
16:42'
Přesilovku si zahraje také New Jersey. Střídačka Buffala dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
16:26'
16:05'
Obrovská šance Buffala! Schneider vyrazil kotouč jen před sebe a dojíždějící hokejista Sabres z dorážky orazítkoval tyčku!
15:22'
Sam Reinhart napřáhl ke střele od modré čáry, jenže zakončení mu vůbec nesedlo a jeho dělovka jen zaduněla o mantinel v rohu útočného pásma.
15:00'
Domácí zahajují své úvodní oslabení v dnešním utkání skvěle. Hráči Devils se dostali k odraženému puku a podél mantinelu jej poslali přes všechny čáry.
14:26'
Bude se poprvé v utkání vylučovat! Dvě minuty za krosček dostává Damon Severson.
14:10'
Schneider vyjel za svou branku, ale mírně chyboval při rozehrávce. Zadáci New Jersey jeho zaváhání okamžitě napravili a vybojovali puk pro domácí celek.
13:35'
Travis Zajac vybojoval odražený puk ve středním pásmu, udělal s ním velký oblouk a uklidnil hru přihrávkou na spoluhráče z obrany. Nikdo z hostů akci neatakuje.
13:10'
Ristolainen si pokryl puk tělem za vlastní brankou a bekhendem jej vyhodil za modrou čáru. Hokejisté Buffala se mohou vydat do útoku
12:40'
Hosté jen nahodili kotouč za branku New Jersey a odjeli na střídačku. Také domácí lodivod posílá na ledovou plochu čerstvé síly.
12:10'
Jake McCabe dostal přihrávku na modrou čáru, jenže jeho nahození zápěstím prolétlo kolem branky New Jersey. Hraje se hodně svižný hokej.
11:42'
Kenny Agostino se dostal do útočného pásma, jenže nikdo v červeném dresu Devils mu nepřijel pomoci. Přesila obránců v dresech Buffala jej obrala o puk.
11:12'
Jesper Bratt dlouho otálel s rozehrávku a dostal se pod tlak. Vladimír Sobotka jej nakonec dokázal obrat o kotouč, ale ani český útočník nezakončil.
10:35'
Buffalo se zmocnilo kotouče na modré čáře, jenže akce hostujícího celku neměla dlouhého trvání. Přihrávka na levé křídlo se odrazila na hůl zadáka v červeném dresu.
10:10'
Will Butcher před vlastní brankou skvěle zastavil prudkou přihrávku na dojíždějícího soupeře. Domácí obránce poté rozehrál na levou stranu.
09:28'
Miles Wood ujel po pravém křídle do útočného pásma, jenže jeho střela zápěstím prolétla kolem horního rohu a pouze zaduněla o mantinel za brankou.
09:10'
Mirco Müller dojel nepřesné nahození soupeře do obranného pásma New Jersey. Domácí hokejista si poté nechtěl komplikovat situaci a vyhodil puk za modrou čáru.
08:45'
Andy Greene zůstává po jednom ze soubojů ležet u mantinelu a drží se za krk. Domácí hokejista ale dává zřetelným gestem najevo, že bude pokračovat. Podle všeho dostal kotoučem.
08:23'
Rasmus Ristolainen dostal prostor na modré čáře, zamíchal kotoučem a nahodil jej na branku Devils. Domácí brankář Schneider však ukryl puk v lapačce.
08:03'
Hutton se skvěle přesunul ke své pravé tyči a zlikvidoval dělovku příklepem od mantinelu. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
07:32'
Kenny Agostino si splnil své defenzivní povinnosti a vytlačil soupeře k mantinelu. Hráči Sabres jsou v úvodních minutách dnešního utkání o něco aktivnější.
07:05'
Andy Greene dojel odražený kotouč v obranném pásmu a nahodil jej na levou stranu ledové plochy. Nikdo v červeném jeho přihrávku nedostihl.
06:25'
Až nyní se po delší době přerušuje hra. Domácí brankář Schneider si všiml dotírajícího soupeře a raději před ním přikryl kotouč lapačkou.
06:10'
Jeff Skinner se v útočném pásmu natahoval po přihrávce z pravé strany, jenže špičkou čepele si puk nezpracoval zrovna dobře a připravil se o možnost.
05:41'
Miles Wood nabral rychlost na pravém křídle hrací plochy, projel do útočného pásma, ale Hutton jeho ránu zápěstím vykopl pravým betonem do bezpečí.
05:06'
Jason Pominville se skvěle vrátil na modrou čáru, sebral odražený kotouč a přihrávkou za branku uklidnil hru hostujícího celku. Oba týmy střídají.
04:26'
Jack Eichel hodně aktivně napadal rozehrávku New Jersey před jeho brankou. Zadáci v červeném těžkou situaci zvládli a dostali kotouč do bezpečí.
04:03'
Také Schneider si musel dát pozor na zakončení z ostrého úhlu. Domácí brankář se doslova přilepil na levou tyči a odrazil puk do bezpečí.
03:21'
Hutton měl velké problémy se střelou od pravého mantinelu. Hostující brankář však stačil vykopnout svůj pravý beton a vytěsnil střelu mimo tři tyče.
03:05'
Kyle Palmieri dostal přihrávku do útočného pásma, jenže puk pouze protečoval na pozorné obránce v dresu Sabres.
02:28'
Jake McCabe dostal přihrávku na modrou čáru a pohotově nahodil kotouč na branku New Jersey. Schneiderovi pomohl obránce, který puk tečoval do bezpečí.
02:10'
Drew Stafford projel s kotoučem do útočného pásma. Před brankou Buffala se poté strhla mela, ale rozhodčí vše rychle rozehnali.
01:36'
Joey Anderson dostal krásnou přihrávku mezi kruhy, jenže měl velké problémy se zpracováním kotouče a bekhendem nepřekvapil brankáře Huttona.
01:10'
Schneider tentokrát vyjel ven z branky a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Domácí brankář našel Hischiera, který rozjel další útok.
00:26'
Schneider musel poprvé v utkání zasahovat. Domácí brankář se skvěle přesunul ke své levé tyči a ukryl kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
00:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování dnešního souboje. Buffalo se ihned vydalo do útoku, jenže Sam Reinhart bekhendem protečoval puk jen k zadákům Devils.
00:01'
Zach Bogosian při rozbruslení několikrát provokoval Kurtise Gabriela. Uvidíme, zda se dnes dočkáme bitky.
Ještě před úvodním vhazováním zazní americká hymna.
Oba týmy už jsou na ledové ploše. Domácí budou hrát v červeném, zatímco Buffalo přijelo v bílých dresech.
Jak už je za oceánem zvykem, začne dnešní duel o několik minut později.

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Severson, A. Greene, Gryba, Müller, Lovejoy, Butcher – Bratt, Hischier, Ma. Johansson – Palmieri, Zajac, Wood – J. Anderson, Rooney, Agostino – Stafford, Seney, Gabriel.

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, Scandella, Bogosian, Dahlin, Pilut, McCabe – Pominville, Eichel, Skinner – S. Reinhart, Rodrigues, Sheary – T. Thompson, Sobotka, C.J. Smith – Okposo, Jo. Larsson, Girgensons.

Rozhodčí: Rehman, Dwyer – Mach, Sericolo.
Češi a Slováci

V útoku New Jersey nastupuje Pavel Zacha, zatímco barvy Sabres hájí Vladimír Sobotka.
Vzájemné zápasy

Dnešní soupeři se spolu v letošní sezóně střetli jednou. Buffalo na svém ledě vyhrálo vysoko 5:1.
New Jersey Devils

New Jersey Devils jsou na tom mnohem hůře. Dnešní domácí celek totiž odehrál padesát osm zápasů a vybojoval v nich jen padesát dva bodů a patří mu patnáctá pozice Východní konference. Play-off se tak Devils týkat nebude. V posledním utkání ale dokázali Ďáblové zvítězil na ledě silné Minnesoty. Nejproduktivnějším hráčem je Palmieri, který má čtyřicet čtyři kanadských bodů.
Buffalo Sabres

Buffalo v letošním ročníku bojuje o účast v bojích o Stanley Cup. Dosud odehrálo padesát sedm zápasů a vybojovalo v nich padesát tři bodů. S tímto ziskem patří Buffalu desátá pozice Východní konference. Na osmou Carolinu ztrácí pět bodů. Buffalo tak nutně potřebuje vyhrávat, aby se dostalo zpátky do hry. V minulém utkání totiž doma prohrálo vysoko 2:6 s New York Rangers. Nejproduktivnějším hráčem je Eichel, který má na kontě šedesát jedna kanadských bodů.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi New Jersey Devils a Buffalo Sabres. Duel startuje přesně o půlnoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.