NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Montreal : Flyers - 20. ledna 2019   01:00

Montreal
Montreal
47:36' Domi (Tatar, Lehkonen) • 56:00' Kulak (Gallagher, Drouin)
2:5
(0:0, 0:2, 2:3)
Flyers
Flyers
37:01' Konecny  (Gostisbehere, Couturier) • 38:34' J. van Riemsdyk  (Hägg, Konecny) • 47:06' Patrick  (Simmonds, Laughton) • 49:31' Patrick  (Voráček, Gostisbehere) • 59:08' M. Raffl  (Couturier)
Montreal
Niemi (Price) – Mete, S. Weber, Reilly, Petry, Kulak, Jo. Benn – Drouin, Danault, Gallagher – Tatar, Domi, Lehkonen – Hudon, Kotkaniemi, Armia – Agostino, Chaput, Deslauriers.
Flyers
Hart (McKenna) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, MacDonald, Hägg, Gudas – J. van Riemsdyk, Giroux, Konecny – Lindblom, Couturier, Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds – Lehterä, Varone, M. Raffl.

Přeji dobrou noc a příště na počtenou.
Flyers si připisují už třetí výhru v řadě, tentokrát se jim podařilo získat dva body na ledě Montrealu. Stav tohoto zápasu byl až do 38. minuty bezbrankový, poté ale Philadelphia vstřelila tři góly v rozmezí deseti minut a prakticky tak rozhodla o svém vítězství.

Philadelphia právě vstřelila branku!
A už je to definitivní, MICHAEL RAFFL necelou minutu před koncem poslal puk do odkryté montrealské svatyně. Asistence: Sean Couturier.
58:35'
Habs to zkoušejí bez brankáře, Antti Niemi upaluje na střídačku!
56:00'
Montreal právě vstřelil branku!
Že by se domácím ještě podařilo zdramatizovat utkání? Rána BRETTA KULAKA se zastavila až v síti a Philadelphia už vede "jen" o dva góly. Asistence: Brendan Gallagher a Jonathan Drouin.
49:31'
NOLAN PATRICK je dnes při chuti, tentokrát to hostující centr zkusil z pravé strany a i tato rána za Niemiho prošla. Asistence: Jakub Voráček a Shayne Gostisbehere.
47:36'
Sotva o půlminuty později ale Canadiens snižují, po přihrávce od Tatara připravil Cartera Harta o čisté konto MAX DOMI. Asistence: Tomáš Tatar a Artturi Lehkonen.
47:06'
Necelou čtvrthodinu před koncem zápasu je to už o tři góly, ranou z levého kruhu se o to postaral NOLAN PATRICK! Asistence: Wayne Simmonds a Scott Laughton.
42:45'
Voráčkovu střelu zápěstím Niemi vyrazil a Habs se následně osvobodili.
41:37'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jonathan Drouin – 2 min., podrážení).
40:01'
40:00'
38:34'
No a už je to o dva góly, za Niemiho záda totiž prošla dorážka JAMESE VAN RIEMSDYKA z předbrankového prostoru! Asistence: Robert Hägg a Travis Konecny.
37:01'
Flyers se v závěru druhé třetiny ujímají vedení, postaral se o to TRAVIS KONECNY! Asistence: Shayne Gostisbehere a Sean Couturier.
36:20'
Přesilovka Habs je u konce a Shayne Gostisbehere teď navíc střelou z levého kruhu zaměstnal Niemiho.
35:12'
Drouinův projektil z levého kruhu si Carter Hart pohlídal a připsal si tak už svůj dvaadvacátý zákrok.
33:33'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2 min., nedovolené bránění).
28:45'
Voráček to zkusil z vrcholu kruhů, Niemi byl ale připraven.
27:09'
Jesperi Kotkaniemi (MTL) vyfasoval dvě minuty za podrážení.
22:40'
Nyní musel zasahovat také Antti Niemi, s pokusem Couturiera z předbrankového prostoru si ale dokázal poradit.
20:57'
Habs se usadili v útočném pásmu, Hudonovu ránu ale Hart vyrazil a pokus Jordieho Benna zblokoval Gudas.
20:01'
20:00'
16:57'
Lehkonenův pokus zblokoval Travis Sanheim a Flyers mohou založit protiútok.
13:45'
Hudonův projektil z levého kruhu Hart rovněž polapil, Canadiens už vedou na střely na branku 10:1.
10:02'
Jonathan Drouin se natlačil až do předbrankového prostoru, bekhendem ale proti Carteru Hartovi neuspěl.
03:03'
Victor Mete to zkoušel z levé strany, Hart ale dokázal přerušit hru.
02:02'
První velkou šanci měl na hokejce Wayne Simmonds, jehož ránu z pravého kruhu ale zastavila tyč!