NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Tampa : Toronto - 18. ledna 2019   01:30

Tampa
Tampa
09:48' B. Point (Hedman, Stamkos) • 33:43' Hedman (Kučerov, B. Point)
2:4
(1:1, 1:2, 0:1)
Toronto
Toronto
11:48' Kadri  (Kapanen, Marleau) • 33:06' Marleau  (Kadri, N. Zajcev) • 34:49' Marner  (Tavares, A. Johnsson) • 59:09' Hyman  (N. Zajcev, Tavares)
Tampa
Charron F., St. Laurent F. – Suchánek L., Cameron L
Amalie Arena, Tampa
19.092 diváků
Toronto

Ode mne to je pro toto utkání jž vše, přeji Vám příjemnou páteční noc a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou.

Dnešní utkání sleduje 19.092 diváků.
Máme tu konec dnešního zápasu. Toronto si možná překvapivě připisuje výhru 4:2. Třetí třetina nám přinesla jedinou branku a to do prázdné branky v podání ZACHA HYMANA. Hlavní zásluhu na výhře má rozhodně Frederik Andersen, který ve třetí třetině vychytal domácím hráčům nezkutečně šance. Za domácí se dnes prosadily Point a Hedman. Za Toronto skórovaly Kadri, Marleau, Marner a Hyman.
59:47'
McDonagh neprostřeluje Andersena.
59:09'
Toronto právě vstřelilo branku!
Máme rozhodnuto. Do prázdné branky posílá puk ZACH HYMAN. Asistence: Nikita Zajcev, John Tavares.
58:48'
Stamkos z levého kruhu pálí, ale Andersen opět "čaruje".
58:38'
Hedman měl napřaženo, ale hosté zablokovaly puk do ochranné sítě.
58:31'
Andersen nyní na dvakrát chytil ránu Kučerova z pravého kruhu.
58:17'
Hedman od modré čáry trefuje pouze zadní mantinel.
58:11'
Oddechový čas pro domácí.
58:05'
Kučerov netrefuje branku. Následně vypálil Stamkos, Andersen má puk pod svojí výstrojí.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:36'
Stamkos z levého kruhu vyprášil betony Andersena.
57:25'
Tampa Bay bez brankáře.
57:25'
Zakázané uvolnění "Javorových listů".
57:15'
O puk se nyní bobuje za brankou Andersena.
56:53'
Výborný reflex Andersena proti střele Sergačjova, který "máchl" lapačkou a našel tam puk.
56:35'
Palát nahodil puk do útočné třetiny, tam ho vybojoval, našel na modré Černáka, Andersen si připsal lehký zákrok.
56:00'
Gardinerovo nahození od modré udělalo velké zmatky, ale Matthews ani Nylander puk do branky nedostaly. Následuje poslední komerční přestávka.
55:16'
Oba týmy nyní střídají puk mají domácí, kteří následně špatně rozehrávají a je pískán icing. Čas Tampě na vyrovnání utíká jako voda.
54:43'
Střela Johnssona skončila v lapačce Vasilevskiho.
54:28'
Hedman nyní začíná další pokus domácích.
53:57'
Vasilevskij nyní podržel domácí po střele Matthewse.
53:40'
Střela Kapanena skončila na tyči.
53:19'
Marleau našel Kadriho mezi kruhy, ten trefil masku Vasilevskiho.
52:46'
Callahan nadohil puk ze středního pásma, Andersen vyrazil betony do rohu.
52:07'
Sergačjov se dral do zakončení, o puk přišel.
51:24'
Stamkos vypálil, jeho pokus byl přizvednut Zajcevem nad branku.
51:02'
Střela Černáka od modré si našla náruč Andersena.
50:35'
Tampa opět stupňuje svůj tlak.
50:09'
Střela Stamkose byla přizvednuta Hainseym do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.
49:50'
Kadri bekhendem z pravé strany minul branku.
49:12'
Toronto nyní utlumilo nátlak domácích. Maple Leafs to nyní častěji v útočném pásmu.
48:35'
Marnen byl sražen, rozhodčí se vylučovat nechystají.
48:09'
Nahození Ožiganova končí v lapačce Vasilevskiho. Následuje komerční přestávka.
47:47'
J.T. Miller nyní neměl rychlost proto nahodil puk do pásma.
47:25'
Puk je nyní za brankou Vasilevskiho.
46:32'
Tlak Tampy Bay pokračuje, mezi kruhy vystřelil Stamkos, ale další povedený zákrok Andersena.
45:59'
Girardi vypálil od modré, Andersen vyrazil puk na hůl Kadriho.
45:35'
Maple Leafs nyní uklidňují hru ve vlastním pásmu.
45:09'
Erne to vyzkoušel z úhlu, puk prošel brankovištěm.
44:29'
Matthews nyní motá hlavy domácím hráčům.
43:59'
43:30'
Andersen nyní vychytal vyloženou šanci Kučerova.
43:10'
Stamkos s levé strany netrefuje branku.
42:53'
Kučerov příklepem z pravého kruhu, minul branku.
42:33'
Tampě se zatím přesilová hra vůbec nedaří.
42:04'
Toronto vyhazuje.
41:59'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Zach Hyman – 2 min., sekání).
41:57'
Nylander posílal puk před branku, Vasilevskij připraven s lapačkou.
41:35'
Zakázané uvolnění Tampy.
41:05'
Marner objel branku, vypálil na bližší tyč, tam byl připraven Vasilevskij.
40:39'
Stamkos hledal Pointa na něj se puk nedostal.
40:18'
Kučerov našel Stakomose, který poslal puk pouze do bránícího hráče před sebou.

Hity: 20 – 7
Po druhé třetině vede Toronto 3:2. Druhá třetina nám přinesla tři branky. Hosty do vedení poslal PATRICK MARLEAU, vedení však Torontu nevydrželo ani minutu, když se na druhé straně střelou na beton prosadil VICTOR HEDMAN. Minutu poté se Maple Leafs dostaly znovu do vedení, Tavares výborně našel MITCHELLA MARNERA a ten v poklidu poslal puk do sítě. Vyrovnat poté znovu mohl Point v přesilové hře, na poprvé netrefil z dorážky odkrytou branku a následně ho vychytal Andersen.

Uvidíme co přinese třetí třetina, jestli se domácí podaří udělat něco se skóre a nebo si Toronto odveze z Amalie Areny dva body.
40:00'
39:22'
Tavares vybojoval puk na svojí hůl a trochu uklidňuje hru.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:26'
38:01'
Marner vyvezl puk.
37:38'
Stamkos našel mezi kruhy Gourdea, jeho pokus byl zablokován.
37:18'
Palát našel Pointa a ten ani nyní nedostal puk za Andersena, ten se nyní vytáhl.
36:58'
Stamkosovy střela nevyšla, ale k dorážce o prázdné branky se Point nedostal.
36:34'
Torontu se podařilo vyhodil puk na Vasilevskiho.
36:26'
Komerční přestávka.
36:26'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (William Nylander – 2 min., držení).
36:03'
Tampa se snažila opět rychle odpovědět tentokrát to "Bleskům" nevyšlo.
34:49'
"Javorové listy" jdou znovu do vedení. S brankami se nám nyní "roztrhl pytel". Tavares nahazoval puk na branku, ten se odrazil na pravou stranu, kde stál MITCHELL MARNER a ten neměl již problém uklidil puk do sítě. Asistence: John Tavares, Andreas Johnsson.
33:43'
Tampa právě vstřelila branku!
Máme srovnáno. Vedení Maple Leafs moc dlouho nevydrželo. VICTOR HEDMAN se prosazuje střelou na beton Andersena. Asistence: Nikita Kučerov, Brayden Point.
33:06'
Toronto se dostává do vedení. Opět byl na začátku akce Kasperi Kapanen. Kadri z pravé strany nahazoval puk na branku, ten se odrazil na hůl PATRICKA MARLEAUA, který již věděl co sním udělat. Asistence: Nazem Kadri, Nikita Zajcev.
32:39'
Nahození Tavarese od modré nedokázal nikdo tečovat.
32:02'
Dermott se srazil s Callahanem, začíná se nám na ledě přiostřovat.
30:59'
Maple Leafs nahodily do pásma a odešly střídat, to samé platilo také pro domácí, kteří vyměnily své síly.
30:26'
Palát nahodil puk o útočné třetiny, u puku jsou, ale hráči Toronta.
30:10'
Kučerov si nyní nepřišel na Andersena z levé strany. Následuje komerční přestávka.
29:34'
Kadri hledal u levé tyčky Marleaua na něj se puk nedostal.
28:57'
Marner nezpracoval puk na útočné modré čáře, kdyby se tak stalo dostal by se do samostatného úniku.
28:32'
Nyní také zakázané uvolnění na druhé straně.
28:11'
McDonagh nahodil, puk tečovaný nebyl proto je z toho icing.
27:43'
Stamkos našel Gourdeho, Andersen nemusel nakonec zasahovat.
27:04'
Toronto je nyní usazeno v útočném pásmu, dvojice Point – Kučerov si však bere puk na domácí hokejky.
26:35'
Icing na straně "Javorových listů".
26:07'
25:58'
Killorn byl puku blíže, proto rozhodčí rozpažují.
25:23'
Ožiganov byl "sestřelen" Paquettem z vlastní brankou.
24:50'
Po ráně Sergačjova od modré se dostal puk do ochranné sítě.
24:47'
24:28'
Toronto vyváží puk zásluhou Lindholma.
24:03'
Point to vyzkoušel bekhendem, trefil pouze plexisklo za hostující brankou.
23:40'
Zajcev dokázal vyhodit, Tampa se drží v pásmu.
23:22'
Maple Leafs vyhazují.
23:02'
Palát to vzal na sebe, ale z otočky Andersena nepřekonal.
22:47'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Travis Dermott – 2 min., nedovolené bránění).
22:35'
Palát vybojoval puk pro Gourdeho, ten vypálil poté nepřesně.
21:56'
Killornův bekhend s pravé strany byl zablokován Ožiganovem.
21:20'
Hainsey byl úspěšný proti Killrnovi v rohu hřiště.
20:57'
Johnsson se dostal před Vasilevskiho, ten si puk našel v lapačce.

Hity: 13 – 4
Po první třetině máme nerozhodný stav 1:1. Skóre utkání otevřel využitou přesilovou hrou BRAYDEN POINT. Domácí se mohli radovat přesně dvě minuty, než přihrávku Kapanena využil z pravé strany NAZEM KADRI.
První třetina nám přinesla krásný hokej z obou stran, je vidět, že na sebe dnes narážejí dva tabulkově vysoko postavené týmy.

Uvidíme co přinese druhá třetina.
20:00'
19:51'
Hyman hledal na levé straně zcela volného Matthewse, na něj se puk nedostal.
19:40'
Přihrávka rukou v podání Lightning.
19:32'
Callahan protečoval puk mezi diváky, vhazovat se bude ve středním pásmu.
19:18'
Stamkos nabil na kruhy Palátovi, jeho střela byla zablokovaná.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:33'
Toronto vyhazuje puk pouze na zakázané uvolnění.
18:10'
Tavares hledal přihrávkou Johnssona, ten na puk nedosáhl.
17:25'
Hyman zavezl puk do pásma, tam o něj přišel a do předu míří Kučerov.
16:52'
Sergačjov si našel odražený puk od mantinelu a střelou z levé strany prověřil Andersena.
16:44'
Nahození Černáka od modré byla přizvednuta do ochranné sítě.
16:32'
Ofsajd Lightning.
16:08'
Strålman hledal před brankou spoluhráče, ale ten na puk nedosáhl. Na druhé straně byl zablokovaný Kapanen z pravé strany.
15:18'
Tavares našel zadovkou Marnera, ten z levé strany vypálil nepřesně.
14:43'
Point se nedostal k puku přes Nylandera. Na druhé straně vypálil z levého kruhu právě Nylander a Vasilevskij musel zasahovat.
14:21'
Puk v ochranné síti za brankou Vasilevskiho. Následuje komerční přestávka.
14:09'
13:52'
Nylander z pravého kruhu vypálil nepřesně.
13:22'
"Blesky" vyhazují na Andersena.
12:58'
"Javorové listy" jsou nyní nastěhovani před brankou Tampy.
12:09'
12:09'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Victor Hedman – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
11:48'
Máme vyrovnáno. Marleau vybojoval puk v rohu, našel Kapanena a ten přihrál na pravou stranu na NAZEMA KADRIHO a ten dostal puk za Vasilevskiho. Asistence: Kasperi Kapanen, Patrick Marleau.
11:27'
Kapanen se natlačil před branoviště, ale Vasilevskij nyní výborně zasáhl.
10:48'
Gardiner nahazoval od modré a puk před brankou tečoval nebezpečně Hyman, Vasilevskij se musel mít na pozoru.
10:32'
Icing "Blesků".
09:48'
Domácí se dostávají do vedení a využívají přesilovou hru. Střela Hedmana na Andersena neprošla, ale k puku se dostal BRAYDEN POINT, který dostal puk do sítě. Asistence: Victor Hedman, Steven Stamkos.
09:22'
Nylander zablokoval Stamkose proto je puk ve středním pásmu.
08:52'
Hedman bekhendem nepřekonal Andersena.
08:38'
08:34'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Igor Ožiganov – 2 min., hákování).
08:10'
Tampa se vyhnala z útočného pásma.
07:47'
Ofsajd a v něm hostující mužstvo. Následuje komerční přestávka.
07:32'
07:11'
První zákroky pro domácího brankáře. Nylander ani Tavares neuspěly proti Vasilevskijmu.
07:03'
Marnerova střela z pravého kruhu byla zablokovaná.
06:20'
Další vyhození puku na Andersena, Torontu se zatím přesilová hra vůbec nedaří.
05:51'
Nylander přišel o puk a domácí tak mohou vyhodit.
05:32'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Nikita Kučerov – 2 min., sekání).
05:29'
Vasilevskij zatím nemusel v zápase zasahovat.
04:53'
Nylander výborně zabojoval a proto se icing nepískal.
04:18'
Stampkos vystřelil z levého kruhu, zamířil na tělo Andersena.
04:15'
Nahození na Andersena raději hostující brankář pokryl, protože měl blízko branky hráče Tampy.
03:20'
Moje slova nyní vyvrátil Callahan, který o modré čáry prověřil Andersena.
03:08'
Ani jeden z brankářů si zatím v utkání nesáhl na puk.
02:46'
Ofsajd zastavil útočný pokus Tampy.
02:24'
Reillyho nahození z levé strany bylo zablokováno Hedmanem do ochranné sítě.
02:02'
Domácí opět usazeni u branky Andersena.
01:26'
Domácí do zápasu vlétly a Toronto se zatím nemůže dostat do útočného pásma.
00:29'
Kučerov se dostal ke střele, jeho pokus se na Andersena nedostal.
00:01'
Úvodní buly pro "Blesky".
00:01'
Na řadě jsou nyní státní hymna USA a Kanady a poté bude moci vypuknout samotné utkání.
Češi budou mít v tomto utkání zástupce také na straně rozhodčích. Jako čárový se v zápas objeví Libor Suchánek.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman (A), Girardi, McDonagh, Černák, Sergačjov, Strålman – Palát, Stamkos (C), Gourde – T. Johnson, B. Point, Kučerov – Killorn, Cirelli, Erne – J. T. Miller, Paquette, Callahan (A).

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, Ožiganov – A. Johnsson, Tavares (A), Marner – Hyman, Matthews, W. Nylander – Marleau (A), Kadri, Kapanen – P. Lindholm, F. Gauthier, Co. Brown.

Rozhodčí: Charron F., St. Laurent F. – Suchánek L., Cameron L.
Vzájemné zápasy

2018 Tampa Bay – Toronto 4:1
2018 Tampa Bay – Toronto 4:3
2018 Tampa Bay – Toronto 4:3 po sn.
Toronto

„Javorové listy“ mají odehráno 45 zápasů. Maple Leafs se po těchto zápasech nachází na 4. místě Východní konference, když si připsali bilanci 23-5-2-15 při skóre 161:128. V Atlantické divizi je Toronto Maple Leafs na 2. místě. Na venkovním ledě si z 21 odehraných zápasů připsali bilanci 12-3-1-5 při skóre 84:63. Po domácí sérii dvou zápasů se Toronto vydalo na trip po zápase s „Blesky“ je čeká utkání na ledě Floridy.

Tampa Bay

„Blesky“ mají odehráno 47 zápasů. Lightning se to těchto zápasech nachází na prvním místě Východní konference, když si připsali bilanci 28-8-2-9 při skóre 191:133. V Atlantické divizi je Tampa Bay Lightning na prvním místě. Na domácím ledě si z 23 odehraných zápasů připsali bilanci 17-2-0-4 při skóre 101:59. Na domácí led se vrací po třízápasovém tripu, po zápase s „Javorovými listy“ je čeká na domácím ledě utkání proti San Jose.

Louis Domingue 2.99 prů. na záp. 90,5%
Příjemnou páteční noc všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z NHL. Spolu se zaměříme na utkání mezi týmy Tampa Bay Lightning vs. Toronto Maple Leafs. Úvodní buly je stanoveno na 01:30 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.