NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Columbus - 10. listopadu 2019   03:00

Colorado
Colorado
15:07' Girard (Kameněv, Jost) • 30:52' Makar (Graves, Nieto) • 36:11' Makar (Jost, Kadri) • 57:57' Kadri
4:2
(1:2, 2:0, 1:0)
Columbus
Columbus
04:55' Bemström  (S. Jones, Nyquist) • 19:06' Werenski  (Atkinson, N. Foligno)
Colorado
Schlenker, Morton – Mills, Pancich
Pepsi Center, Denver
18 070 diváků
Columbus

Toto je ode mě pro tuto chvíli vše, někdy příště na shledanou u dalších přenosů.
Máme za sebou velmi hezký zápas. Ve třetí třetině se prosadili pouze domácí, kteří počtvrté propálili Korpisala. Oba dva týmy aktivně napadaly, hra byla o poznání vyrovnanější než předešlé dvě třetiny.
Mohli jsme sledovat vyrovnaný a hezký hokej plný šancí a gólů. Oba dva gólmani chytali velmi dobře.
59:42'
Domácí stále odolávají šesti hráčům hostí. Prázdnou branku se jim ale trefit nepodařilo.
58:22'
Hosté hrají bez brankáře.
57:57'
Colorado právě vstřelilo branku!
A je zřejmě hotovo! Autorem branky je NAZEM KADRI, který si najel do třetiny a golfákem trefuje přesně levou šibenici branky Korpisala. Nádherný gól.
Bez asistence.
56:36'
Domácí začínají útok ze svého pásma. Byli však zastaveni těsně před modrou čarou třetiny Columbusu.
55:32'
Velmi dobrá střela nápřahem z první od Savarda. Francouz vyráží.
55:10'
Makar se dostal do úniku. Na jeho konci se pokusil o velmi hezké zakončení bekhendem. Bylo však neúspěšné.
54:45'
Colorado hraje v pásmu hostí. Columbusu se podařilo vyhodit a dostat do šance. Puk končí ve Francouzovi lapačce.
53:48'
Columbus si dokázal vytvořit tlak v pásmu domácích. Donskoiovi se podařilo vyhodit a puk následně ho i dojet.
53:03'
Domácí rozehrávají ze své třetiny. Hosté jsou však dobře zformovaní na hranici svého pásma a nehodlají nikoho pustit dál.
52:30'
Na střely stále vede Columbus – 37:33.
51:29'
Domácím se nedaří dostat do útočného pásma. Zkoušejí nahazovat.
50:36'
Ani jeden tým se nedokáže dostat do pásma svého soupeře. Hraje se ve středním pásmu.
49:02'
47:02'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Tyson Jost – 2 min., hákování).
46:28'
Z šance domácích se vzápětím dostali do šance i hosté. Francouz však hru přerušuje.
46:22'
45:26'
Velmi dobrý zákrok Francouze! Levým betonem vyrazil střelu rozjetého Nyquista. K dorážce se nikdo ze skupinky, která se před Francouzem vytvořila, nedostal.
44:37'
Domácím se podařilo dvakrát za sebou vyhodit
44:20'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Mark Barberio – 2 min., nedovolené bránění).
43:02'
Dubois se po chybné přihrávce domácích rozjel na Francouze. Byl však zastaven Girardem.
42:45'
41:55'
Dvacet sekund do konce přesilovky. Domácí ji zatím nevyužili.
41:22'
Korpisalo chytil první střelu této třetiny. Domácí se na ní dlouho připravovavali, do lepší pozice se jim dostat nepodařilo.
40:25'
Colorado zakládá akci z vlastního pásma. Opět dostávají hosty pod tlak.
40:01'
Coloradu se zápas podařilo otočit. Domácí vstřelili dva góly zásluhou Calea Makara a ani jeden neinkasovali. Byli celkově lepším týmem. Velkou část z třetiny byli hosté pod tlakem ve vlastním pásmu. Pravděpodobně nejdiskutovanějším momentem této třetiny a možná zápasu, bude kromě výkonu Makara, zbytečný a tvrdý zákrok Foligna.
40:00'
39:49'
Domácí se pokusili o rychlý výjezd z vlastního pásma. Jeden z hráč Colorada se však nestačil včas vrátit a je pískán ofsajd.
39:33'
Teď se ke střele dostal Burakovsky. Jeho střelu na přední Korpisalo chytá.
38:18'
Domácím se zatím nedaří moc využívat pětiminutovou přesilovku. V útočném pásmu se zatím moc nedokáží udržet.
37:15'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Nick Foligno – 10 min. osobní trest, krosček).
36:46'
Bellemare leží na zemi po hodně tvrdém zákroku od Foligna. Tuto situaci přezkoumávají rozhodčí a v příštích chvílích se dozvíme, zda bude vyloučen.
36:11'
Autorem branky je CALE MAKAR, který zakočuje z přečíslení dvou na jednoho střelou k tyči. Asistence: Tyson Jost a Nazem Kadri.
35:03'
Nyní si obránci Colorada nerozuměli. Chybnou přihrávkou dostal Johnson do dobré šance hosty.
34:44'
Domácím se nepodařilo udržet útočné pásmo. Rozehrávají ze středního pásma.
34:31'
Zakázané uvolnění Columbusu.
34:12'
Texier se rozjel směrem k Francouzovi. Zastavil ho jeden z obránců.
33:19'
Na střely na branku vede překvapivě Columbus 28:23.
32:09'
Colorado opět útočí. Nyní se však domácím podařilo vyjet ze svého pásma a založit útok.
31:32'
Cale Makar je čtvrtým nejproduktivnějším obráncem NHL!
30:52'
Je srovnáno! Autorem branky je CALE MAKAR.
Graves od modré přihrál nehlídanému Makarovi, který chladnokrevně zakončuje do pravé šibenice.
Asistence: Ryan Graves a Matt Nieto.
29:55'
Hosté kombinovali v pásmu domácích. Jejich akce však skončila nahozením na branku, které si Francouz pohlídal.
29:14'
Columbusu se konečně podařilo dostat do útočného pásma. Puk skončil v lapačce Francouze.
28:24'
27:22'
Hosté jsou stále pod tlakem Colorada. Nedaří se jim vyhodit.
26:32'
V této třetině jsou zatím aktivnějším mužstvem domácí. Jsou neustále v pásmu hostí.
25:05'
Nepřehledná situace před brankou Korpisala. Nejdříve na Korpisala vystřelil jeden z útočníků, dorážku netrefil najíždějící Graves. Nakonec před bránou vznikla nepřehledná skupina.
24:34'
Donskoi zakládá akci Colorada. Hosté však vyhazují.
23:36'
Domácí se opět drží před brankou soupeře. Střela od modré však nepropadla až ke Korpisalovi.
22:20'
Domácí si vytváří tlak v útočném pásmu. Columbusu se na poslední chvíli podařilo vyhodit.
21:05'
20:18'
Hosté pokračují aktivně ve své přesilovce. Na Francouze už vypálili třikrát. Zatím neúspěšně.
20:01'
20:00'
19:16'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Matt Calvert – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).
19:06'
Columbus právě vstřelil branku!
Autorem branky je ZACH WERENSKI. Ten vystřelil z levého kruhu a puk přeskakuje Francouzův pravý beton. Francouz si na puk lapačkou šáhl až za brankovou čárou.
Asistence: Cam Atkinson a Nick Foligno.
18:55'
Francouz schoval puk do lapčky. Vhazuje se v pásmu domácích.
17:51'
Columbus se nacházel v útočném pásmu. Domácím se však podařilo puk vyvést.
15:44'
Neskutečný zákrok Korpisala! Jost střílel do odkryté branky, Korpisalo se však vymrštil a puk ve vzduchu chytil do lapačky.
15:07'
I domácí využívají přesilovku. Autorem branky je SAMUEL GIRARD, který trefil pravou tyč, od které se puk odrazil až za Korpisala.
Asistence: Vladislav Kamenev a Tyson Just.
14:50'
MacKinnon právě trefil levou tyč branky Columbusu!
13:39'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Dean Kukan – 2 min., držení).
12:02'
Bjorkstand promarnil gólovou šanci, když nedokázal dobře usměrnit přihrávku do odkryté branky.
11:39'
Zakázané uvolnění hostí. Bude se vhazovat v pásmu Columbusu.
10:35'
Domácím se díky chybné přihrávce nepodařilo udržet v útočném pásmu soupeře.
09:44'
Hra se přenesla na druhou stranu hřiště. Nyní gólmana ostřelují domácí. Cole vystřelil na bránu a Korpisalo vyráží puk do ochranné sítě.
09:01'
Texier vystřelil na Francouze, ten však pravým betonem vyráží.
08:13'
Colorado kombinuje v útočném pásmu.
06:49'
Columbusu se opět podařilo vystřelit na branku. Francouz však včas zasahuje.
04:55'
Hosté využívají přesilovku! Autorem branky je EMIL BEMSTRÖM, který po několika nepovedených střelách a odrazech dokázal, trochu se štěstím, dostat puk až za Francouzovi záda.
Asistence: Seth Jones a Gustav Nyquist.
04:03'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Ryan Graves – 2 min., držení).
03:51'
I hostím se daří útočit. Nyní se dostali až před Francouze, který má puk ve své lapačce.
02:54'
Columbusu se podařilo vyhodit a přerušit tak tlak domácích. Ti se však hned rozjíždějí do útočného pásma.
02:03'
Hraje se v pásmu hostí. Domácí ostřelují bránu jak jen to jde.
01:03'
Korpisalo předvedl velmi dobrý zákrok, když se před ním objevil nehlídaný Kadri. Jeho ránu k pravé tyči zlikvidoval.
00:06'
Buly vyhráli hosté. Bezprostředně po ní však byl odpískán ofsajd.
00:01'

Colorado Avalanche: Francouz (Werner) – E. Johnson, Girard, Makar, Graves, Barberio, Cole – Calvert, MacKinnon, Donskoi – Compher, Kadri, Jost – Nieto, Bellemare, Ničuškin – Tynan, Kameněv, Burakovsky.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Kivlenieks) – S. Jones, Werenski, D. Savard, Gavrikov, Kukan, Harrington – Bjorkstrand, Dubois, Nyquist – J. Anderson, Jenner, N. Foligno – Atkinson, Wennberg, Milano – Sherwood, Texier, Bemström.

Rozhodčí: Schlenker, Morton – Mills, Pancich.
Columbus Blue Jackets

Columbus minulou sezonu postoupil do Play Off z osmého místa v tabulce Východní konference. Ve čtvrtfinále ale zvládl přehrát Boston pouze dvakrát. Prohrál na zápasy 2:4.

Stejně jako domácí, tak i Columbus prohrál pět zápasů za sebou a úplně totožně tuto sérii zlomil šestým pátečním zápasem. V tomto případě proti Arizoně. To ale není bilance, kterou by se hosté mohli chlubit. Když přičteme fakt, že Blue Jackets si z šestnácti zápasů připsali pouze šest výher a deset proher, tak můžeme čekat, že dnes budou chtít za každou cenu přidat další výhru. Navíc se v tabulce Východní konference nacházejí až na 12. místě s 16 body. Uvidíme, jakou taktiku Gerard Gallant v tomto zápase, pro svoje svěřence, zvolí.

Nejproduktivnější hráči:
Pierre-Luc Dubois – 11b (6 + 5)
Gustav Nyquist – 10b (3 + 7)
Cam Atkinson– 8b (3 + 5)
Colorado Avalanche

Colorado minulou sezonu postoupilo do Play Off až z osmého místa v Západní konferenci. Ve čtvrtfinále však těsně nestačilo na San Jose Sharks. Prohrálo 3:4 na zápasy.

Oproti tomu se Colorado letos citelně zvedlo. Začalo sezonu výborně a dlouhou dobu vedlo tabulku Západní konference. Přišel ovšem zvrat a Colorado, od výhry ve Vegas, pět zápasů v řadě nevyhrálo. Až páteční zápas proti Nashvillu tuto sérii zvrátil a Colorado vysokým rozdílem vyhrálo. Z šestnácti zápasů si toto mužstvo připsalo devět výher a sedm proher. S 20 body se nacházejí na šestém místě v tabulce Západní konference.

Nathan MacKinnon – 22b (9 + 13)
Cale Makar – 15b (2 + 13)
Mikko Rantanen – 12b (5 + 7)
Vítám Vás u textového přenosu z nejlepší a nejpopulárnějsí hokejové ligy světa. Dnes se zaměříme na zápas Colorada Avelanche, které v Pepsi Center aréně přivítá Columbus Blue Jackets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.