NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Anaheim - 19. prosince 2019   01:00

Devils
Devils
21:28' Hischier (Bratt) • 31:29' Palmieri (N. Gusev, Butcher) • 41:00' Vatanen (J. Hughes)
Anaheim
R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Gudbranson, Del Zotto, Holzer – O. Kaše, Getzlaf, Henrique – Silfverberg, Lundeström, Rakell – Comtois, Steel, Jones – Rowney, Carrick, Deslauriers.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
3. Mackenzie Blackwood (NJD) 26 zák., 96,3%
New Jersey dokázalo na svém ledě vybojovat vítězství nad Anaheimem 3:1 a vyhrálo druhý zápas v řadě. Poté, co Ducks otevřeli v první třetině skóre, se už dál prosazovali jen domácí, kteří ve druhé třetině otočili skóre a ve třetí periodě svou výhru pojistili.
59:41'
Dvě střely Seversona byly sraženy jen na zadní mantinel.
59:10'
Ducks sice v oslabení dostali puk do útočného pásma, ale na puku se neudrželi.
58:42'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., držení).
58:42'
Hischier vyrazil do útoku, ale byl faulován a nemohl zakončit do prázdné branky. Devils ovšem mají přesilovku.
58:20'
Lindholm střílel z první od modré, puk skončil na zadním mantinelu.
57:57'
57:48'
Blackwood si poradil s ránou Silfverberga z levé strany, Anaheim dál drží útočné pásmo.
57:25'
Lindholm střelou z levé strany trefil brusli jednoho z hráčů před brankou, od které se puk odrazil do ochranné sítě.
57:05'
Oddechový čas pro hosty.
57:05'
Getzlaf vypálil z pravého kruhu, Blackwood střelu chytá do lapačky a přerušuje hru.
56:50'
Ducks kombinují v útočném pásmu.
56:10'
Blackwood musel rychle na led, střelu soupeře vytěsnil na zadní mantinel a domácí poté vyhazují.
55:57'
Anaheim má prázdnou branku!
55:57'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Nico Hischier – 2 min., podrážení).
55:57'
Navíc si Ducks zahrají přesilovku, což je obrovská šance na kontaktní gól!
55:44'
Devils se zmohli jen na vyhození přes všechny čáry. Unavená pětka nemůže střídat.
55:35'
Anaheim dál vytváří obrovský tlak na sestavu New Jersey i Blackwooda.
54:40'
Poslední komerční přestávka.
53:44'
Další zakázané uvolnění New Jersey.
53:18'
Blackwood doslova zachránil svůj tým při těžkém zákroku proti Jonesově střele z levé strany brankoviště, kdy se mu podařilo strčit do směru střely svůj beton. Tlak Anaheimu roste.
52:44'
Zakázané uvolnění domácích.
52:26'
Zajímavá šance Anaheimu vyzněla do ztracena ve chvíli, kdy střela neprošla přes obranu před Blackwoodem.
51:23'
Zakázané uvolnění Anaheimu po nepřesné přihrávce skrz střední pásmo.
50:49'
Devils se vydali do útoku, hra je posléze přerušena. Přichází další komerční pauza.
50:10'
Hráči Anaheimu se snaží zvýšit svou aktivitu, zatím ale naráží na docela pevnou obranu Devils, což v této sezoně nebývá zrovna zvykem.
49:12'
Blackwood vychytal střelu z levé strany a přerušil hru. Komerční pauza.
48:40'
Obrázek hry se nemění, oba týmy se pokouší v útočném pásmu získat převahu, a oba týmy úspěšně útoky soupeře odvrací.
48:08'
Střela hostů od modré čáry neprošla přes bránící hráče před Blackwoodem.
47:25'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. Oba týmy se střídají ve vedení puku.
46:46'
Palmieri se po pravém křídle vydal do rychlého kontru, dokonce se dostal až za obranu, ale po zakroužení na střed byl jeho pokus o bekhendové zakončení vykryt Millerem.
46:04'
Hughes se Zachou svůj útok nedokázali přetavit v úspěch. Křižný pas na českého útočníka nebyl přesný.
45:19'
Greene se propracoval do zajímavé šance před brankou Millera, ale nakonec poslal střelu jen do zadního mantinelu.
44:34'
Jones od levého mantinelu přinutil Blackwooda přerušit hru.
42:42'
Deslauriers se obtočil kolem obránce a zkusil překvapit Blackwooda, který si připisuje svůj 17. zákrok v utkání.
42:24'
Ve středním pásmu se do pěstního souboje pustili Severson a Comtois. Severson svého soupeře nakonec strhl k ledu.
41:20'
Getzlaf se ve výborné pozici před brankovištěm nadvakrát neprosadil přes Blackwooda, který podržel svůj tým.
41:00'
Devils právě vstřelili branku!
Ačkoliv přesilovka domácích skončila, v pokračování akce se povedlo domácím potřetí v utkání skórovat a zvýšit své vedení na 3:1! Střelou od modré čáry se prosadil SAMI VATANEN! Asistence: Jack Hughes.
40:31'
Začíná zkrácená přesilovka New Jersey.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 02:54.
New Jersey se ve druhé třetině povedlo dvěma góly otočit vývoj skóre a dostat se do těsného vedení. Hischier vyrovnával už ve 22. minutě a poté ve 32. minutě využil Palmieri přesilovku.
40:00'
39:53'
Dělovka Hughese z levé strany, Millerovi puk zaduněl o betony.
39:29'
Mansonovu střelu vytěsnil Blackwood k zadnímu mantinelu.
38:57'
Je po přesilovce, hrát se bude ve čtyřech.
38:57'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Cam Fowler – 2 min., hákování).
38:29'
Hra je přerušena. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Coleman.
38:20'
Hosté nepospíchají s rozehrávkou, mají puk dlouho ve svém pásmu.
37:51'
Bude se vylučovat na straně domácích. Anaheim má výhodu.
37:40'
Druhá třetina se pomalu chýlí ke svému konci.
37:10'
Silfverberg se uvolnil mezi kruhy ke střele, když mu puk posunul zpětnou přihrávkou Rakell. Blackwood musel pohotově zasahovat a dokázal udržet puk ve své výstroji.
35:30'
Duck při přechodu středního pásma zastavilo postavení mimo hru.
35:22'
Coleman si po vyjetí zpoza branky dokázal v pravém kruhu z otočky vypracovat střeleckou pozici a poslal puk na Millera, který vyráží.
34:44'
Hra je znovu přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
34:07'
Po ráně Subbana od modré čáry se puk odrazil od zadního hrazení zpět k brankovišti Millera, který si po něm sáhl a přerušil hru. Komerční pauza.
33:22'
Zakázané uvolnění New Jersey.
32:34'
Hra se přesunula před Blackwooda, který výpad hostujícího týmu zastavil. Komerční přestávka.
32:17'
Zacha je v dnešním utkání hodně vidět a je hodně při chuti. Zatím má ale v zakončení trochu smůlu. I tentokrát, kdy těsně minul branku Anaheimu.
31:29'
Jenže další návrat Devils do útoku už Anaheim nezastavil! KYLE PALMIERI se dokázal z pravé strany prosadit střelou do horní poloviny Millerovy branky a strhnout vedení na stranu domácích. Úspěšně využitá přesilovka. Asistence: Nikita Gusev, Will Butcher.
31:15'
Ducks dobře brání své pásmo, dvakrát v rychlém sledu vyhazují puk.
30:36'
Hischier se marně snažil ohrozit Millerovu branku. Jeho zakončení srazil bránící Fowler až do ochranné sítě.
29:52'
Ducks posílají puk mimo své pásmo.
29:42'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Michael Del Zotto – 2 min., nedovolené bránění).
28:15'
Lindholm se snažil před kruhy ohrozit branku Blackwooda. Jeho střela ovšem neprošla, byla zblokována bránícím protihráčem.
27:03'
Subbanova rána končí v ochranné síti. Komerční přestávka.
26:39'
26:15'
Butcher byl mezi kruhy zblokován a střela sražena do ochranné sítě.
25:45'
Ducks se daří vyhodit znovu kotouč.
25:14'
Ránu Seversona od modré čáry vyrazil Miller do bezpečí od svého brankoviště.
24:39'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., nedovolené bránění).
24:19'
Útok Anaheimu tentokrát musel hasit brankář Blackwood, který přerušil hru.
23:21'
Henriquovu střelu z mezikruží srazil Greene do ochranné sítě.
22:29'
Simmonds z okraje kruhů přinutil Millera k zákroku. Brankář Anaheimu puk vyráží.
21:47'
Hughes byl z levé strany brankoviště zblokován bránícím hráčem Ducks.
21:28'
Devils nahodili do útočného pásma a Anaheimu se nepovedlo u mantinelu puk odehrát. Využil toho Bratt, který zachytil puk, posunul jej mezi kruhy k NICO HISCHIEROVI a ten vyrovnává na 1:1! Asistence: Jesper Bratt.
20:46'
Dvě střely Anaheimu, obě zaletěly k zadnímu mantinelu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 01:58.
Úvodní třetina zápasu mezi New Jersey a Anaheimem dopadla o něco lépe pro hosty, kteří se ujali už ve 4. minutě vedení a jednobrankový náskok udrželi až do konce první části zápasu.
20:00'
19:20'
Blackwood musel být pozorný při nahození soupeře od modré čáry. Puk jeho branku nakonec minul.
19:01'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:59'
Rychlý útok Anaheimu, kteří šli před branku ve dvou proti jednomu. Blackwood si se střelou z levé strany poradil.
17:44'
Kotouč ve středním pásmu opustil ledovou plochu. Komerční pauza.
16:52'
Hra se rychle přelévá ze strany na stranu. Ducks úspěšně brání útoky soupeře a drží puk mimo nebezpečné území.
16:26'
Útok domácích byl rychle odražen, Severson se musí vracet pro puk.
15:45'
Silfverberg se snažil po ledě protlačit puk pod beton Blackwooda, který ale udržel svou nohu pevně u ledu.
14:50'
Kaše přerušil kombinaci Devils v útočném pásmu a odehrál puk, který mířil přes střed před brankovištěm.
14:02'
Další plynulý a rychlý úsek hry zastavil až svým zákrokem hostujícího Miller. Komerční pauza.
12:34'
12:20'
Blackwood čelil dvěma nepříjemným rychlým střelám z několika metrů od brankoviště.
11:40'
Zacha hledal před brankou Anaheimu Hughese, přihrávka si svého adresáta ovšem nenašla.
10:51'
Devils se dopustili při přechodu do útoku zakázaného uvolnění.
09:54'
Od modré to zkusil i na druhé straně Del Zotto. Puk se stal kořistí Blackwooda, který jej vyráží.
08:44'
McLeod pálil od modré čáry, Miller byl na jeho střelu připraven.
08:21'
Hra je přerušena, vhazovat se bude v obranné třetině hostů.
07:46'
Hughes se uvolnil před brankou Anaheimu, bekhendovou střelou trefil beton Millera.
07:35'
Šanci Simmondse zlikvidoval brankář Miller. Komerční pauza.
07:10'
Oba celky se prohání po celé délce kluziště.
06:40'
První třetina má zatím hodně rychlý spád. Hraje se další dlouihý úsek bez přerušení.
05:27'
Hostující Comtois z mezikruží minul branku Devils.
04:38'
Devils se při návratu do útoku dostali do postavení mimo hru.
04:13'
Nahození Devils bylo protečováno do ochranné sítě.
03:33'
Anaheim právě vstřelil branku!
Souhra Ondřeje Kaše a ADAMA HENRIQUA vede k úvodnímu gólu zápasu! Hosté se prosadili po přihrávce přes střed před brankovištěm a po úspěšné střele za záda přesouvajícího se Blackwooda. Asistence: Ondřej Kaše, Cam Fowler.
02:21'
Devils skončili v postavení mimo hru.
02:11'
Zacha byl hodně důrazný při přechodu středního pásma, vyslal na Millera i střelu z prostoru před brankovištěm, ale ani on, ani Hughes se přes hostujícího brankáře nedostali.
01:51'
Steel od levého mantinelu minul branku Devils.
01:20'
Svůj útok mají za sebou i hráči Anaheimu, kterým v pásmu soupeře nepovedlo najít střeleckou pozici.
00:28'
Coleman se hned zkraje zápasu pokusil zahrozit z bekhendu, jeho pokus před brankovištěm pokryl Miller.
00:01'

New Jersey Devils: Blackwood (Senn) – A. Greene, P. K. Subban, Butcher, Vatanen, Müller, Severson – Bratt, Hischier, Palmieri – Coleman, Zajac, N. Gusev – Zacha, J. Hughes, Simmonds – J. Boqvist, M. McLeod, Wood.

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Gudbranson, Ja. Larsson, Del Zotto – D. Shore, Getzlaf, O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg – Comtois, Steel, Carrick – Deslauriers, D. Grant, Rowney..
Ducks v posledních zápasech střídali výhry s prohrami a v noci na středu padli na ledě Philadelphie 1:4. Během zápasu došlo k zajímavému souboji Ondřeje Kašeho a jeho bratra Davida (v sestavě Flyers). Více radosti si tak užil David.
Devils mají za sebou šňůru porážek, kterou ukončili o víkendu výhrou 2:1 v Arizoně (do které právě přestoupil Hall). Proti Anaheimu, který je předposlední v Západní konferenci, rozhodně budou mít domácí šanci uspět. Oba týmy se herně trápí, jejich zápasová bilance je negativní a více branky inkasují než střílí.
New Jersey přivítá na svém ledě Anaheim. Byť v několika zápasech už nehrál Taylor Hall, jedná se o oficiálně první zápas, ve kterém už není součástí organizace a tým tak vstupuje do nové kapitoly bez držitele Hart Trophy z roku 2018.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.