NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Florida : Vancouver - 10. ledna 2020   01:00

Florida
Florida
01:00' Acciari (Trocheck) • 03:01' Pysyk (Sceviour, B. Boyle) • 18:53' Dadonov (Barkov, Huberdeau) • 23:40' Hoffman (Huberdeau, Yandle) • 46:55' Acciari (Ekblad, Connolly)
5:2
(3:1, 1:0, 1:1)
Vancouver
Vancouver
06:51' Boeser  (T. Myers, E. Pettersson) • 52:14' Motte  (Beagle, Schaller)

3. Aaron Ekblad (FLA) 0+1
Statistiky: Střely na bránu: 49-32; Zablokované střely: 10-18; Vhazování: 56%-44%; Hity: 20-24; Přesilové hry: 1/4-0/3; Trestné minuty: 6-18.
Florida dnes podala skvělý výkon a zaslouženě porazila Vancouver, do jehož sítě se dnes dvakrát prosadil Noel Acciari, a klidně mohl zkompletovat hattrick. Skóroval také obránce Mark Pysyk a dvě asistence zaznamenal nejproduktivnější útočník domácích Panthers Jonathan Huberdeau. Konečný výsledek jednoznačného utkání v Sunrise zní. Florida Panthers 5 Vancouver Canucks 2.
59:29'
Noel Acciari mohl zkompletovat třetí hattrick v letošní sezóně NHL, jeho pokus z pravého kruhu pro vhazování ale minul vzdálenější levý horní roh brány Canucks.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
57:17'
Quinn Hughes nyní dobře vypálil z levého kruhu pro vhazování a Sergej Bobrovskij vytáhl pěkný semafor.
56:58'
Mark Pysyk zahrál v pravém rohu obranného pásma domácím Panthers vysokou holí a hra byla přerušena. Vhazovalo se po pravici Sergeje Bobrovského.
56:15'
J.T. Miller dostal osobní desetiminutový trest za slovní napadení rozhodčích a předčasně tedy dnes dohrál.
56:15'
Následoval protiútok Canucks tažený podél trestných lavic a puk skončil pod lapačkou brankáře Sergeje Bobrovského, který nyní raději přerušil hru. Stav 5:2.
55:46'
Mike Hoffman vypálil bez přípravy na bodu levého kruhu a brankář Canucks jeho tvrdou bombu vyrazil.
55:34'
Keith Yandle vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Thatcher Demko puk snadno vyrazil mimo.
55:26'
Dnešní utkání sleduje 12648 diváků.
55:01'
Vincent Trocheck na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Thatcher Demko puk před Noelem Acciarim rychle zmrazil pod lapačkou. Komerční přestávka.
53:51'
Sergej Bobrovskij zpoza brány nerozehrál dobře a Antoine Roussel se dostal v mezikruží ke střele, která skončila v náručí brankáře Floridy. Hra přerušena.
52:14'
Vancouver právě vstřelil branku!
TYLER MOTTE si nyní rychle narazil puk napříč útočným pásmem s Jayem Beaglem a střelou bez přípravy poté z pravého kruhu pro vhazování zamířil do odkryté sítě! Krásná kombinační akce Canucks. Asistence: Jay Beagle a Tim Schaller.
51:33'
Brock Boeser napřáhl na bodu levého kruhu pro vhazování k prudké střele s příklepem, která minula bližší levý horní roh domácí brány hráčů Panthers.
50:48'
Adam Gaudette vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a jeho pokus skončil v lapačce velice solidně chytajícího Sergeje Bobrovského. Hra je přerušena.
50:11'
Brett Connolly mířil střelou z bodu levého kruhu do bližšího horního rohu brány, Thatcher Demko ji ale vyrazil do ochranné sítě. Komerční přestávka.
49:02'
Sergej Bobrovskij zmrazil nahození Canucks z levého křídla pod lapačkou a hra byla znovu přerušena. Florida už vstřelila pět gólů a jeden inkasovala.
48:47'
Adam Gaudette se snažil prosadit v blízkosti levé tyče, jenže Sergej Bobrovskij puk zmrazil pod lapačkou.
47:27'
Vincent Trocheck se dostal ke střele na pravém křídle a jeho pokus z ostrého úhlu skončil v náručí Thatchera Demka, který se tentokrát překonat nenechal.
46:55'
Florida právě vstřelila branku!
Aaron Ekblad vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a v mezikruží clonil NOEL ACCIARI, od jehož spodní hrany čepele hole se puk odrazil mezi betony Thatchera Demka! Domácí vedou 5:1. Asistence: Aaron Ekblad a Brett Connolly.
46:51'
Jonathan Huberdeau se málem dostal do zakončení v blízkosti levé tyče, Thatcher Demko ale dokázal poskakující kotouč zkrotit a zmrazil ho pod lapačkou.
46:24'
Jevgenij Dadonov nyní rychle objel bránu Canucks a Jonathan Huberdeau vypálil na bodu pravého kruhu, jeho pokus ale skončil v ochranné síti. Komerční blok.
45:26'
Tyler Motte na pravém křídle pronikl podél hrazení do útočného pásma a poté bekhendem přihrával před bránu, žádný ze spoluhráčů se ale ke střele nedostal.
44:03'
Florida podruhé v řadě nepřesně rozehrála podél trestných lavic. Vhazování po pravici Sergeje Bobrovského, který dnes inkasoval pouze jednou.
43:35'
Panthers nepřesně rozehráli podél trestných lavic a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra je přerušena.
42:54'
Canucks se nyní pokusili vystřelit na pravém křídle od hrazení, jejich pokus byl ale Panthers zablokován.
41:22'
J.T. Miller na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a jeho pokus skončil v náručí Sergeje Bobrovského.
40:49'
Noel Acciari teď v mezikruží vystřelil mezi dvěma protihráči a jeho střela s příklepem po ledě mířila k pravé tyči brány, Thatcher Demko ji ale vykopl špičkou levého betonu! To byl parádní zákrok.
40:30'
Jevgenij Dadonov se protáhl mezi dvěma protihráči do levého kruhu a jeho následná střela zápěstím skončila v náručí připraveného Thatchera Demka.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 36-21; Zablokované střely: 6-14; Vhazování: 56%-44%; Hity: 14-20; Přesilové hry: 1/4-0/3; Trestné min.: 6-8.
Třetí třetina začne přibližně v 2:59.
Florida po přestávce dále pokračovala ve svém skvělém výkonu a podařilo se jí počtvrté v střetnutí skórovat, když se během přesilové hry prosadil Mike Hoffman a potvrdil, že se mu v domácím prostředí daří. Skóre po druhé části. Florida Panthers 4 Vancouver Canucks 1.
40:00'
39:44'
Jonathan Huberdeau se dostal do zakončení v blízkosti levé tyče a Thatcher Demko puk vytáhl nad bránu.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:21'
Vincent Trocheck se ocitl na bodu pravého kruhu pro vhazování ve slibné střelecké pozici, jenže střelou zápěstím zamířil pouze do náruče Thatchera Demka.
37:30'
Mike Hoffman vystřelil na bodu pravého kruhu a Thatcher Demko puk hrudí vyrazil. Následovala střela z vrcholu mezikruží, která skončila v ochranné síti.
37:05'
J.T. Miller byl podruhé v dnešním zápase vyloučen a opět za sekání. Přesilová hra pro domácí Panthers.
36:51'
Tanner Pearson rychle vystřelil v blízkosti levé tyče po přihrávce spoluhráče zpoza brány, Sergej Bobrovskij se ale včas vrátil do brány a kotouč zmrazil.
36:31'
Keith Yandle na levém křídle vypálil od hrazení a Thatcher Demko jeho pokus na přední tyči zmrazil pod lapačkou. Následuje krátká reklamní přestávka.
35:48'
Sergej Bobrovskij vzápětí zasáhl proti prudké a tečované střele od modré čáry a domácí jsou v plném počtu.
35:22'
Vancouver se dostal v blízkosti levé tyče v rychlém sledu ke dvěma střelám, Sergej Bobrovskij ale dokázal obě dvě vyrazit a zůstal nyní nepřekonán.
33:48'
Mark Pysyk zbytečně fauloval v útočném pásmu svého týmu a byl poté vyloučen na dvě minuty za hrubost.
33:39'
Aaron Ekblad vypálil na bodu pravého kruhu pro vhazování a jeho rána mířila ke vzdálenější levé tyči brány, Thatcher Demko ji ale vykopl pravým betonem.
33:08'
Canucks posílali do mezikruží nebezpečnou přihrávku zpoza brány, skvěle ji ale přečetl Colton Sceviour.
32:35'
Brett Connolly vypálil na bodu levého kruhu pro buly a puk skončil v lapačce brankáře Thatchera Demka.
32:31'
Střela Aarona Ekblada z vrcholu prostoru mezikruží byla zablokována a Quinn Hughes je zpět na ledě.
31:19'
Thatcher Demko dobře zasáhl proti střele z levého a poté pravého kruhu pro vhazování a hosté vyhodili.
30:31'
Quinn Hughes byl vyloučen za podrážení a Florida si po reklamní přestávce zahraje svou třetí přesilovou hru.
28:40'
Jake Virtanen teď na pravém křídle vystřelil od hrazení a jeho střela se od brankové konstrukce odrazila do ochranného skla! Velká šance hostí.
28:30'
Vancouver chtěl pokračovat v útoku po nahození podél hrazení zpoza brány Floridy, jenže puk byl přizvednut do ochranné sítě a následuje reklamní přestávka.
27:28'
Elias Pettersson byl zřejmě hráčem, který se ocitl u pravé tyče ve slibné šanci, jenže trefil pouze hruď Sergeje Bobrovského, protože už byl příliš blízko něho.
26:35'
Vancouver mohl vstřelit svůj druhý gól v zápase, jenže nádhernou akci zbytečně překombinoval. Škoda.
25:59'
Tanner Pearson vypálil na vrcholu levého kruhu a jeho střela s příklepem mířila k přední tyči, Sergej Bobrovskij měl ale čistý výhled a vyrazil ji pravým betonem.
24:55'
Panthers se dostali ke střele v pravém kruhu pro vhazování a Thatcher Demko jejich pokus vyrazil mimo.
23:40'
Jonathan Huberdeau se uvolnil v levém kruhu pro vhazování nádhernou stahovačkou a poté přenesl hru fantastickou přihrávkou doprava, kde z úhlu skóroval do odkryté sítě střelou bez přípravy MIKE HOFFMAN! Florida využila první přesilovou hru a vede tak nad Vancouverem 4:1. Asistence: Jonathan Huberdeau a Keith Yandle.
23:09'
Jonathan Huberdeau vystřelil z levého kruhu útočného pásma a jeho pokus skončil v náručí brankáře hostí.
22:43'
Antoine Roussel byl vyloučen na dvě minuty za sekání a domácí Florida má k dispozici druhou přesilovou hru.
22:43'
Aleksander Barkov vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a jeho pokus skončil na hrudí Thatchera Demka, který kotouč sevřel a snadno ho podržel.
22:29'
Sergej Bobrovskij rychle vyjel z brány na střídačku, protože Panthers nyní mají poskytnutou výhodu.
21:58'
Josh Brown na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Jay Beagle na přední tyči srazil jeho pokus zápěstím za bránu. Thatcher Demko tedy nemusel zasahovat.
21:22'
Útočník Floridy vzápětí vystřelil zápěstím na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho táhlý pokus skončil v náručí připraveného brankáře Thatchera Demka.
20:55'
Brett Connolly byl hodně hladový a na bodu pravého kruhu napřáhl k prudké střele zápěstím, která vzápětí minula vzdálenější levou tyč brány Vancouveru.
20:42'
Tyler Myers zabránil tomu, aby se jeden z domácích hráčů řítil podruhé v zápase sám na bránu, a jeho spoluhráči poté vyhodili puk na zakázané uvolnění.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 16-13; Zablokované střely: 5-4; Vhazování: 61%-39%; Hity: 9-11; Přesilové hry: 0/1-0/2; Trestné minuty: 4-2.
Druhá třetina začne přibližně v 2:05.
Noel Acciari otevřel skóre po pouhé minutě hry a dvě minuty na to se prosadil Mark Pysyk. Vancouver sice poté vrátil zpět do zápasu Brock Boeser, jenže krátce před přestávkou vrátil Panthers dvoubrankové vedení Jevgenij Dadonov. Skóre po první třetině střetnutí v Sunrise dnes. Florida Panthers 3 Vancouver Canucks 1.
20:00'
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:53'
JEVGENIJ DADONOV si nyní najel před bránu na přihrávku Aleksandera Barkova z levého křídla a přečíslení dva na jednoho poté zakončil přesnou střelou pod vyrážečku brankáře hostí! Asistence: Aleksander Barkov a Jonathan Huberdeau. (3:1)
18:17'
Vyloučený Jonathan Huberdeau opustil trestnou lavici a Vancouver úvodní přesilovou hru nedokázal využít.
17:30'
Domácí útočník Aleksander Barkov se řítil během oslabení ze středního pásma sám na bránu, jenže jeho bekhendové zakončení skončilo v lapačce hostujícího brankáře Thatchera Demka! Málem!
16:17'
Jonathan Huberdeau byl podražen v blízkosti útočné modré čáry, jenže poté zbytečně oplácel a nakonec byl vyloučen na dvě minuty za podrážení on sám.
15:32'
Mike Hoffman mohl skórovat v blízkosti levé tyče, jenže jeho střela z úhlu skončila na bližší tyči! Florida si vytváří jednu šanci za druhou.
15:00'
Jonathan Huberdeau vystřelil na bodu pravého kruhu a Thatcher Demko jeho tečovaný pokus s obrovskými problémy zachytil. Následuje komerční přestávka.
14:02'
Quinn Hughes na levém křídle vypálil od modré čáry a Sergej Bobrovskij jeho táhlý pokus bez problému vyrazil. Oba týmy budou hrát za 3 sekundy v plném počtu.
13:45'
J.T. Miller vystřelil z levého kruhu pro vhazování a Sergej Bobrovskij proti jeho střele předvedl krásný semafor, na kterém zasvítila červená, a hra byla přerušena.
13:08'
Keith Yandle mohl střílet v blízkosti levé tyče, jenže se ještě rozhodl pro přihrávku před bránu a jeden z jeho spoluhráčů už byl příliš blízko brankáře Vancouveru.
12:05'
Mike Hoffman za bránou Vancouveru zbytečně fauloval Alexandera Edlera a dostal poté dvě minuty za držení.
11:30'
J.T. Miller byl nyní vyloučen na dvě minuty za sekání a Florida si zahraje první přesilovou hru dnešního zápasu.
11:16'
Vincent Trocheck nádherně zamíchal s pukem na bodu levého kruhu pro vhazování a poté rychlou střelou zápěstím těsně minul bližší levou tyč sítě!
11:06'
Elias Pettersson na levém křídle vystřelil po zakázaném uvolnění Panthers od modré čáry a jeho táhlý pokus skončil v lapačce Sergeje Bobrovského.
10:28'
Canucks na ose útočného pásma vystřelili od modré čáry a jejich táhlý pokus skončil v náručí klečícího Sergeje Bobrovského. Následuje komerční přestávka.
09:25'
Nahození Vancouveru bylo přizvednuto mimo ledovou plochu a na levém křídle útočného pásma skončilo v ochranné síti. Vhazování v neutrální zóně ledové plochy.
08:11'
Brock Boeser se ocitl před bránou Panthers po kolmé přihrávce Eliase Petterssona úplně sám a po rychlém zamíchání s kotoučem chtěl zamířit k pravé tyči, jenže domácí Sergej Bobrovskij ho fantasticky vychytal lapačkou! Úžasný zákrok.
07:26'
Panthers vyhráli vhazování na levém křídle a na ose útočného pásma ihned vypálili od modré čáry, Thatcher Demko byl ale připraven a puk vyrazil pravým betonem.
07:20'
Keith Yandle vypálil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho rána s příklepem skončila mezi pravou rukou a tělem připraveného Thatchera Demka.
06:57'
Hra byla přerušena poté, co se Vancouveru před pár sekundami podařilo snížit a vrátit se zpět do zápasu. Následuje komerční přestávka. Florida vede těsně 2:1.
06:51'
Sergej Bobrovskij sice skvěle zasáhl proti střele Tylera Myerse z pravého kruhu vyrážečkou, jenže útočník Canucks se vzápětí dostal ke střele od modré čáry, kterou poté před bránou usměrnil ke vzdálenější levé tyči BROCK BOESER! Canucks snížili. Asistence: Tyler Myers a Elias Pettersson.
05:28'
Brian Boyle vypálil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho rána mířila do předního horního rohu brány, Thatcher Demko ho ale vyrazil pravým ramenem.
05:13'
Tyler Myers míchal s pukem v prostoru mezikruží, jenže ve své útočné akci nemohl pokračovat kvůli postavení mimo hru, ve kterém se hosté ocitli na pravé straně.
04:22'
Vancouveru se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a proti hostům z Kanady se pískalo zakázané uvolnění. Vhazování před brankářem Thatcherem Demkem.
03:01'
MARK PYSYK si najel na vzdálenější pravé tyči na skvělou diagonální přihrávku Coltona Scevioura z levého kruhu pro vhazování a parádní tečí poté usměrnil puk do sítě! Florida začala skvěle a vede už 2:0. Asistence: Colton Sceviour a Brian Boyle.
02:53'
Tyler Myers na pravém křídle vypálil z ostrého úhlu a jeho střela skončila na pozorném Sergejovi Bobrovském.
01:22'
Aaron Ekblad vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a pokusil se poslat svůj tým do dvoubrankového vedení, jeho rána ale skončila v ochranné síti.
01:00'
Domácí NOEL ACCIARI využil skvělého forčekingu Vincenta Trochecka a rychlou střelou zápěstím z blízkosti zamířil k přední levé tyči! Domácí vedou hodně rychle 1:0. Asistence: Vincent Trocheck.
00:07'
Utkání mezi Floridou a Vancouverem bylo zahájeno a hosté se marně snažili prosadit na levém křídle. Pro Panthers dnes budou klíčové pasy v neutrální zóně.
00:01'

Florida Panthers: Bobrovskij (Driedger) – Ekblad (A), Matheson, Strålman, Stillman, Pysyk, Yandle, Brown – Dadonov, Barkov (C), Huberdeau – Acciari, Trocheck (A), Connolly – Hoffman, Toninato, Vatrano – B. Boyle, Sceviour. Hlavní trenér: Joel Quenneville.

Vancouver Canucks: Demko (Markström) – Ch. Tanev (A), Q. Hughes, T. Myers, Edler (A), Stecher, Jo. Benn – Virtanen, E. Pettersson, J. T. Miller – Eriksson, Horvat (C), Pearson – Boeser, Gaudette, Roussel – Schaller, Beagle, Motte. Hlavní trenér: Travis Green.

Rozhodčí: Peter MacDougall, Marc Joannette. Čároví: Derek Nansen, Libor Suchánek.
Vzájemné zápasy

Oba týmy už se v letošní sezóně NHL jednou střetly a Vancouver na domácím ledě vyhrál na konci října 7:2.
Vancouver Canucks

Hokejistům Vancouveru se během posledních dnů daří a navíc dokáží pravidelně střílet branky jako první, což může být v nadcházejícím utkání proti Floridě klíčové. Canucks budou spoléhat především na útočníka J.T. Millera, který hraje ve skvělé formě a během pouhých třiačtyřiceti zápasů v letošní sezóně už zaznamenal 40 kanadských bodů, když vstřelil 15 gólů a přidal k nim 25 asistencí. V bráně hostujícího Vancouveru by měl začít Jacob Markström. Dokáže domácí hráče zastavit?
Florida Panthers

Floridě se doma v letošní sezóně NHL daří velice dobře a potrvzují to i čísla. Panthers mají v domácím prostředí čtvrtý nejvyšší průměr gólu na zápas a obrovský podíl na tom má hokejista Mike Hoffman, který v letošním ročníku NHL zaznamenal 32 kanadských bodů. Florida ovšem spoléhá především na Jonathana Huberdeaua, který je s 57 body nejproduktivnějším hráčem týmu a zároveň i nejlepším střelcem. Jonathan Huberdeau byl také v zámořské NHL vyhlášen první hvězdou prosince.
Florida se nachází na devatenáctém místě tabulky NHL a v pátek doma vyzve hokejisty Vancouveru, kteří mají úžasnou formu, když vyhráli sedm z posledních deseti zápasů. Ani Panthers si ovšem nevedou špatně, když vyhráli šest z posledních deseti utkání. Florida je doma v letošní sezóně silná, když vyhrála třináct z třiadvaceti domácích zápasů. Čeká nás duel týmů v dobré formě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.