NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Islanders : Buffalo - 14. prosince 2019   19:00

Islanders
Islanders
05:11' Dal Colle (Beauvillier) • 44:50' Eberle (B. Nelson) • 63:04' Beauvillier (B. Nelson)
3:2
(1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Buffalo
Buffalo
26:11' Olofsson  (Dahlin, Eichel) • 58:14' Eichel  (Ristolainen, Olofsson)
Islanders
Francois St. Laurent, Dean Morton – Jonny Murray, Brian Murphy
NYCB Live/Nassau Coliseum, Uniondale, NY
13 795 diváků
Buffalo

Děkuji Vám za pozornost, přeji hezký zbytek sobotního večera!
Česká a slovenská stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

New York Islanders vs Buffalo Sabres 3:2 pp

Branky a nahrávky: 6. Dal Colle (Beauvillier), 45. Eberle (Nelson), 64. Beauvillier (Nelson) – 27. Olofsson PPG (Dahlin, Eichel), 59. Eichel PPG (Ristolainen, Olofsson).

Islanders porazili doma Sabres v prodloužení a získali třetí výhru po sobě. O osudu utkání rozhodl v čase 63:04 útočník Anthony Beauvillier, jenž jinak zapsal celkem dva kanadské body.
63:04'
Islanders právě vstřelili branku!
Čas 63:04, je rozhodnuto! Isles vítězí, rozhodl samostatným únikem ANTHONY BEAUVILLIER. Jeho desátý gól v sezoně 2019-2020 a druhý bod v dnešním zápase! Asistence: Brock Nelson.
62:00'
Olofsson zkoušel štěstí z pravé strany, Varlamov měl bližší tyč dobře pokrytou.
61:28'
Ullmark má kotouč ve svém držení, hra je přerušena.
61:18'
Na opačné straně ledu střílel zprava Barzal, Ullmark vyrazil puk do rohu.
60:35'
Pěkná individuální akce Eichela na levé straně, Varlamov jej se štěstím zastavil.
60:01'
Úvodní vhazování prodloužení obstarají Nelson a Eichel. Který z týmů bude brát dva body?
Střely na bránu: 23 – 33
Po 3. třetině:

New York Islanders vs Buffalo Sabres 2:2

Branky a nahrávky: 6. Dal Colle (Beauvillier), 45. Eberle (Nelson) – 27. Olofsson PPG (Dahlin, Eichel), 59. Eichel PPG (Ristolainen, Olofsson).
Sabres právě vstřelili branku!
Čas 58:14, druhá využitá přesilovka Buffala a skóre 2:2! JACK EICHEL rozjásal Sabres precizním bekhendem z úhlu zleva. Jeho třiadvacátý gól v sezoně 2019-2020 a dnes druhý bod! Asistence: Rasmus Ristolainen, Victor Olofsson.
57:58'
Tlak Buffala pokračuje, Ullmark navíc zamířil na střídačku.
57:08'
Střela Olofssona zprava a Eichela ze druhé strany, Varlamov v obou případech vyrazil kotouč.
56:27'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Mathew Barzal – 2 min., hrubost).
56:00'
Nelson a Skinner na vhazování po pravici Varlamova.
56:00'
Přesně čtyři minuty do konce třetí třetiny, pokračovat budeme po reklamní přestávce.
54:31'
Útočná akce Larssona na pravé straně, Varlamov ale zasahovat nemusel.
54:15'
Sabres se příliš nedaří zatlačit na obranu soupeře.
53:06'
Michael Dal Colle utrpěl zranění v horní části těla, do utkání se nevrátí.
52:51'
Nyní pár zákroků pro Varlamova, následuje reklamní přestávka.
52:06'
Střely na bránu: 21 – 22
51:01'
Znovu platí, že sledujeme velmi rychlou třetí třetinu. Isles mají hru pod kontrolou.
50:02'
Buffalu odpískán icing.
49:50'
Jsme téměř v polovině třetí třetiny a Islanders vedou mezi domácími mantinely nad Sabres 2:1.
49:10'
Isles jsou nyní opět lepší, Buffalo nemá energii.
47:29'
Střelecký pokus Mayfielda od modré z pravé strany zablokoval Skinner, Ullmark tedy bez práce.
46:41'
Střely na bránu: 21 – 21
46:20'
Pěkná kombinace Islanders, zakončoval z těsné blízkosti Beauvillier. Ullmark zasáhl na jedničku!
45:11'
Baileyho střela bez přípravy od modré čáry zleva, Ullmark připraven na správném místě.
44:50'
Čas 44:50, Isles dnes podruhé vedou! Parádní práce Nelsona, z mezikruží se potom trefil JORDAN EBERLE. Jeho třetí gól v sezoně 2019-2020, 2:1! Asistence: Brock Nelson.
44:12'
Zakázané uvolnění od Sabres, vhazovat se tak bude za malý moment před Ullmarkem.
43:58'
Rychlý úvod třetí třetiny, hra dosud přerušena pouze jednou.
42:00'
Beauvillier se natlačil zleva za obranu soupeře, bekhendový blafák ale nedotáhl do úspěšného konce. Ullmark zakročil levým betonem.
41:25'
Nyní už Varlamov v akci, od modré vystřelil tentokrát Scandella.
40:31'
Ristolainen střílel od modré čáry zprava, minul ovšem Varlamovovu svatyni.
40:01'
Hokejisté obou mužstev jsou zpět na ledě, závěrečná část je tady za několik málo okamžiků.
Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 16 – 20; Zablokované střely: 12 – 5;
Vhazování (%): 80 – 20; Hity: 15 – 7;
Přesilová hra: 0/3 – 1/2; Trestné minuty: 6 – 8
Po 2. třetině:

New York Islanders vs Buffalo Sabres 1:1

Branky a nahrávky: 6. Dal Colle (Beauvillier) – 27. Olofsson PPG (Dahlin, Eichel).

Sabres v prostřední periodě srovnali skóre utkání na 1:1. Ve 27. minutě využil přesilovou hru útočník Victor Olofsson, asistenci si zde připsal útočník Jack Eichel a bodoval v šestnáctém zápase v řadě.
40:00'
39:57'
Zakázané uvolnění od Isles, necelé tři vteřiny před koncem druhé třetiny tak ještě vhazování u Varlamova.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:42'
Reinhartova střela ze středu útočného pásma, Varlamov tady zůstal bez práce.
38:07'
Boychuk měl nyní velmi dobré střídání, co se defenzivy týče. Sabres si na něm několikrát vylámali zuby.
36:17'
35:58'
Islanders jinak přesilová hra vůbec nevychází.
35:28'
Girgensons útočil po levé straně při vlastním oslabení a také vyzkoušel pozornost Varlamova.
34:17'
Je tady další z reklamních přestávek, poté uvidíme v pořadí třetí početní převahu Isles.
34:17'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Marcus Johansson – 2 min., nedovolené bránění).
33:24'
Postavení mimo hru nyní také od Buffala.
33:11'
Střely na bránu: 14 – 16
32:57'
Útočná snaha Islanders, čároví jim ale odpískali ofsajd.
32:53'
30:53'
Po reklamní přestávce budou hrát Isles druhou početní výhodu.
30:53'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Evan Rodrigues – 2 min., hákování).
30:06'
Při přesilovce střílel třeba Toews od modré, Sabres zde odolali.
30:04'
29:05'
První polovina z trestu Ristolainena je pryč, zatím dobrá přesilová hra pro Islanders.
28:04'
Proběhla reklamní přestávka, nyní je tu první početní převaha Isles. Vhazuje se po levé ruce Ullmarka.
28:04'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Ristolainen – 2 min., držení).
26:36'
Střely na bránu: 12 – 13
26:11'
Čas 26:11 a využitá přesilovka Buffala! Z pravé strany vystřelil bez přípravy VICTOR OLOFSSON, přičemž vymetl levý horní růžek. Jeho čtrnáctý gól v sezoně 2019-2020, 1:1! Asistence: Rasmus Dahlin, Jack Eichel.
25:40'
Eichelovi střela z levého kruhu nevyšla, Varlamova může být zatím v klidu.
24:37'
Druhá početní výhoda pro Buffalo, vhazování po pravici Varlamova.
24:37'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Brock Nelson – 2 min., držení hole).
23:46'
Nahození Eichela z levé strany taktéž minulo tři tyče.
23:08'
Dahlin pálil bez přípravy od modré čáry zleva, avšak hodně nepřesně.
22:38'
Lee tečoval dobře před bránou nahození Eberleho z levé strany, Ullmark svůj tým podržel.
20:22'
20:02'
Sabres mají k dispozici ještě malou chvíli přesilovku.
20:01'
Obě mužstva se vrátila zpět na ledovou plochu, druhá část začne za malou chvíli.
Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 9 – 10; Zablokované střely: 4 – 4;
Vhazování (%): 81 – 19; Hity: 12 – 6;
Přesilová hra: 0/0 – 0/1; Trestné minuty: 4 – 2
Po 1. třetině:

New York Islanders vs Buffalo Sabres 1:0

Branky a nahrávky: 6. Dal Colle (Beauvillier).

Úvodní dvacetiminutovka nabídla strhující hokej, oba týmy podaly velmi dobrý výkon. Spokojenější mohou být přece jen Islanders, kteří vedou zásluhou gólu útočníka Michaela Dal Collea z šesté minuty 1:0.
20:00'
19:59'
Eichel ještě zkoušel tečovat z mezikruží, avšak z toho nic nebylo. Siréna zazněla také dříve...
19:52'
Reinhart měl velmi dobrou šanci srovnat, zleva z těsné blízkosti ale Varlamova neprostřelil.
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:22'
Sabres si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání. Reklamní přestávka je u konce, na vhazování po pravici Varlamova máme Cizikase a Johanssona.
18:22'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Josh Bailey – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Marco Scandella – 2 min., hrubost).
18:22'
Johnston byl u mantinelu tvrdě atakován Scandellou, hra je přerušena. Rozhodčí budou vylučovat.
17:45'
Islanders mají velmi dobrý forčekink, soupeře de facto nenechají v klidu rozehrát.
17:12'
Střela Boychuka od modré čáry na bránu neprošla, zablokoval ji hned první bránící hráč.
16:29'
Útočná akce Eberleho na pravé straně, Ullmark ale tady zasahovat nemusel.
15:33'
Asplund se snažil ohrozit Varlamova zprava z úhlu, avšak neuspěl.
14:10'
Zpět do akce! Vhazuje se mezi hole Cizikase a Eichela, po pravé ruce Varlamova.
14:10'
Střelecký pokus Girgensonse ze středu útočného pásma, Varlamov připraven. Na řadě je reklamní přestávka.
13:09'
Buffalo poslalo kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
12:41'
Střely na bránu: 8 – 6
12:23'
Eichel vystřelil zprava, Varlamov měl připravený beton, jímž vyrazil puk před sebe.
10:40'
Isles momentálně jednoznačně diktují hru.
09:55'
Jsme těsně před polovinou první třetiny, Islanders vedou doma nad Sabres 1:0. Skóre otevřel Dal Colle.
09:17'
Rodrigues útočil po pravé straně, avšak nepochodil. Obrana Isles jej totiž bleskurychle zastavila.
07:13'
Konec reklamní přestávky, Bailey a Johansson v souboji na vhazování po pravici Ullmarka.
07:13'
Touš se dotkl ochranné sítě za Ullmarkovými zády, proběhne první reklamní přestávka.
05:56'
Střely na bránu: 5 – 2
05:11'
Čas 05:11, Isles otevírají skóre dnešního utkání! Zaváhání Ullmarka využil, po přihrávce od Beauvilliera, střelou bez přípravy z těsné blízkosti MICHAEL DAL COLLE. Jeho druhý gól v sezoně 2019-2020, 1:0! Asistence: Anthony Beauvillier.
04:55'
Úvodní okamžiky nabízejí velmi pěknou podívanou.
04:26'
Nebezpečná střela Beauvilliera z levého kruhu, Ullmark vyrazil kotouč vyrážečkou.
03:41'
Okposo střílel z pravé strany, Varlamov vyrazil puk bez problémů betonem do rohu.
03:20'
Icing ze strany Isles, Varlamov se tedy bude muset mít znovu na pozoru.
02:55'
Dahlin nahazoval zleva před bránu, zde tečoval Olofsson. Varlamov předvedl výborný postřeh!
02:45'
Nepřesnost a zakázané uvolnění v podání Islanders, hra se tak podívá nyní před Varlamova.
02:18'
Ullmark přikryl touš pod svou lapačku, následovat bude další vhazování v obranné zóně Sabres.
01:18'
Baileyho střela z levé strany, Ullmark vyrazil kotouč holí mimo hrací plochu.
00:47'
Puk si to namířil na střídačku Isles, hra je tedy poprvé přerušena. Vhazovat se bude před Varlamovem.
00:22'
Islanders hned na úvod kombinovali v útočném pásmu, Ullmarka ovšem neotestovali.
00:01'
Do středového kruhu se staví na úvodní vhazování Cizikas a Eichel, jdeme na to!
Hymna je minulostí, duel mezi Islanders a Sabres odstartuje co nevidět.
Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, zazní americká státní hymna.

→ Z:18 REC:10-6-2 PR:2.84 %ÚS:91.6

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield, Dobson, Boychuk – Johnston, Barzal, Jo. Bailey (A) – Beauvillier, B. Nelson, Dal Colle – Lee (C), Brassard, Eberle – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A).

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – McCabe (A), Ristolainen, Dahlin, Montour, Scandella, Jokiharju – Olofsson, Eichel (C), S. Reinhart – Vesey, Ma. Johansson (A), Asplund – Skinner, Rodrigues, Sheary – Girgensons, Jo. Larsson, Okposo.

Rozhodčí: Francois St. Laurent, Dean Morton – Jonny Murray, Brian Murphy.
Příjemný sobotní hokejový večer! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování NHL, konkrétně u utkání mezi týmy New York Islanders a Buffalo Sabres.
Češi a Slováci v tomto utkání

Do tohoto utkání nezasáhne žádný český ani slovenský hokejista.

Na listině zraněných hráčů:
Vladimír Sobotka (BUF) – centr, 32 let, CZE
BUFFALO SABRES

(bilance 16-11-6, 2. místo v Atlantické divizi)

Sabres mohou přidat čtvrtou výhru v řadě, z posledních devíti zápasů mají bilanci 5-1-3.

Kdo je ve formě?

Útočník Jack Eichel bodoval v patnácti zápasech po sobě (čtrnáct gólů a celkem 27 kanadských bodů).
NEW YORK ISLANDERS

(bilance 21-7-2, 2. místo v Metropolitní divizi)

Islanders zabojují o třetí výhru po sobě a zároveň o čtvrtou výhru z posledních pěti zápasů.

Útočník Anders Lee za poslední dva zápasy vstřelil dva góly a zapsal celkem čtyři kanadské body.
V sobotu 14. prosince má NHL na svém programu celkem čtrnáct zápasů.

Zde budete moci sledovat utkání mezi dvěma týmy z Východní konference, když New York Islanders přivítají Buffalo Sabres. Úvodní vhazování tohoto duelu bude v NYCB Live/Nassau Coliseum vhozeno už krátce po 19:00!

Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.