NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Islanders : Devils - 3. ledna 2020   01:10

Devils
38:33' P. K. Subban  (N. Gusev, Zajac) • 41:09' Hischier  (Palmieri)
Islanders
St.Pierre, O´Rourke – Baker, Galloway
Nassau Coliseum, New York
13.917 diváků
Devils

Ode mne to je již pro toto utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek páteční noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou.

Dnešní utkání sleduje 13.917 diváků.
Máme tu konec dnešního utkání a Devils si na svojí stranu připisují třetí výhru v řadě. Skóre dnešního utkání otevřel po přihrávce Ryana Pulocka přesnou střelou přes obránce Brock Nelson. Za hosty ještě do konce druhé třetiny vyrovnal po přihrávce Nikity Guseva dělovkou od modré P. K. Subban. Třetí třetina nám přinesla již jedinou branku a to v domácí síti, když se po výborné individuální akci prosadil Nico Hischier. Oba brankáři byli v dnešním utkání fantastičtí a jen díky nim padlo v dnešním utkání tak málo branek.
59:50'
Oddechový čas pro domácí.
59:29'
Vatanen hledal přihrávkou Wooda, Pulock se však výborně vrátil a nedopustil zakončení do prázdné branky.
59:09'
Toewsova rána od modré byla hodně nepřesná.
58:33'
Střela Barzala z pravého kruhu skončila v náručí Blackwooda.
58:25'
Subban posílá puk na icing.
58:08'
Brassard v obrovské šanci na brankovišti vychytán Blackwoodem, který výborně vykopl puk do bezpečí.
58:00'
Varlamov na střídačce.
57:08'
Zacha našel na levé straně najetého Wooda, který svojí přízemní střelou prověřil Varlamova, který puk ztlumil vyrážečkou.
56:21'
Colemanova střela od pravého mantinelu šla vedle branky.
56:07'
Přihrávka rukou v podání Devils.
55:56'
Na Brassardovu teč na brankovišti dokázal zareagovat Blackwood a poslat puk do bezpečí.
55:32'
Komerční přestávka.
55:24'
Komarova přihrávka na Cizikase na pravou stranu neprošla díky výbornému zákroku Blackwooda, který jeho pokus vykopl do rohu.
54:50'
Devils nyní výborně brání a nepouští domácí vůbec k ohrožení Blackwooda.
54:09'
Subban nahodil tak, aby z toho nebyl icing a on i jeho spoluhráči odcházejí na střídačku.
53:45'
Subbanova rána od modré šla mimo branku.
53:37'
Rozehrávka Islanders končí na zakázaném uvolnění.
53:00'
Oba týmy střídají na puku jsou za vlastní brankou domácí.
52:39'
Colemanova střela z mezikruží nedoputovala až na gólmana.
52:07'
52:00'
Střela Dobsona od pravého mantinelu zamířila vedle.
51:37'
Pumelice Subbana od modré šla vedle branky.
51:32'
51:15'
Ostrované vyhazují až na Blackwooda.
50:46'
Dělovku Bratta z mezikruží zastavila tyčka.
50:15'
Střela Bratta z pravého kruhu nebyl přesná.
50:00'
Devils zatím přesilovou hru hrají ve vlastním obranném pásmu.
49:32'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Matt Martin – 2 min., podrážení).
49:05'
Gusev ujel sám na Varlamova, ale jeho zakončení mezi betony nebylo úspěšné.
48:31'
Domácí byli blízko vyrovnání. Beauvillier však nedokázal překonat již ležícího Blackwooda, který ještě dokázal puk v leže zachytit.
48:07'
Brattův bekhendový pokus z pravého kruhu skončil na betonech Varlamova.
47:42'
Střela Mayfielda skončila v ochranné síti za brankou Blackwooda.
47:19'
Barzal nedostal puk do útočného pásma na spoluhráče a dopředu mohou hosté.
46:40'
Domácí posílají puk do útočného pásma a střídají.
46:05'
Střela Boqvista z mezikruží přizvednuta do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.
45:12'
Dobsonovo nahození bylo na brankovišti tečováno a Blackwood ovšem fantasticky vytasil svůj pravý beton a puk vyrazil do rohu.
44:21'
Palmieri na pravé straně útočného pásma neprošel proti dvojici protihráčů.
43:56'
Icing Ostrovanů.
43:36'
Rána Cizikase z pravého kruhu jenom vyprášila lapačku Blackwooda.
43:08'
Oba týmy střídají na puku jsou u vlastní branky hráči Devils.
42:16'
Islanders se snaží o odpověď, ale zatím se jim nedaří vytvořit si pořádnou šanci.
41:36'
Blackwood si připisuje zákrok lapačkou proti střele z pravé strany.
41:09'
Devils právě vstřelili branku!
New Jersey otáčí skóre utkání. NICO HISCHIER vyhrál buly narazil si s mantinelem od kterého se puk odrazil zpět na jeho hůl, protáhl se kolem obránce a střelou k tyčky překonal Varlamova. Asistence: Kyle Palmieri.
41:04'
Dělovka Subbana od modré trefila náruč Varlamova.
40:46'
Střela Hischiera z pravého kruhu byla přizvednuta do ochranné sítě.
40:19'
Coleman tváří tvář domácímu brankáři neuspěl.

Hity: 22 – 22
Po druhé třetině máme vyrovnané skóre 1:1. Za domácí skóre otevřel v úvodu třetiny Komarov, ale branka nebyla na základě trenérské výzvy uznává kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti. Domácí se přeci jen nakonec dočkali vedoucí branky. Pulock poslal puk do středního pásma, kde se ho ujal Nelson a jeho následné zakončení z mezikruží přes bránícího Greena skončila až za Blackwoodem. Devils se ještě do konce třetiny podařilo vyrovnat, když buly Zajace poslal Gusev na modrou, kde se tvrdou ranou prosadil Subban.
Uvidíme co nám přinese třetí třetina, jestli poznáme vítěze a nebo budeme muset jít do prodloužení.
40:00'
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:33'
Máme srovnáno. Zajac vyhrál buly na pravou stranu, kde stál Gusev, který ještě posunul puk na modrou a tam napřáhl P. K. SUBBAN a jeho dělovka prostřelila vše co jí stálo v cestě. Varlamov byl bez šance na reakci. Asistence: Nikita Gusev, Travis Zajac.
38:30'
Střelu Guseva z pravé strany vyráží Varlamov do ochranné sítě.
38:07'
Haydenova střela z otočky nechala Varlamova ledově klidným.
37:57'
Domácí nahazují za Blackwooda a odjíždějí střídat.
37:05'
Střela Dobsona od modré nebyla vůbec povedená.
36:38'
Rána Butchera od modré byla hodně nepřesná.
35:59'
Subbanova rána od modré vyprášila betony Varlamova.
35:38'
Střelu z ostrého úhlu od levého mantinelu si Varlamov pohlídal.
35:29'
Rána Guseva z otočky zamířila vedle branky.
35:14'
35:03'
Dělovka Butchera od modré skončila na betonech Varlamova.
34:23'
Také Palmieri proti přesile obránců v útočném pásmu nepochodil.
34:00'
Wood proti přesile neměl nárok na úspěch.
33:16'
Toewsovo nahození od modré ztečoval Severson do rohu.
32:54'
Lee opět nepřekonal Blackwooda, když dostal nabito na pravý kruh, hostující brankář se však roztáhl v brance a puk vyrazil.
32:26'
Gusev našel na levé straně najetého Boqvista, ten v obrovské šanci minul branku.
31:59'
Varlamov vyjel z branky pomohl s rozehrávkou.
31:23'
Rozehrávka Devils končí zakázaným uvolněním.
31:09'
Müllerovo nahození od modré na Varlamova neprošlo.
30:35'
Wood přenechal puk na levý kruh na Zachu a jeho svižná rána skončila v lapačce Varlamova.
30:15'
Nelson v ofsajdu hra je tedy přerušena. Následuje komerční přestávka.
29:20'
Oba týmy v plném počtu.
29:02'
Rána Guseva z pravého kruhu skončila na betonech Varlamova.
27:33'
Islanders právě vstřelili branku!
Domácí se přeci jen dostávají v utkání do vedení. BROCK NELSON dostal přihrávku od Pulocka do středního pásma, najel s toušem do toho útočného a využil Greena jako clonu a střelou z mezikruží překonává Blackwooda. Asistence: Ryan Pulock, Derick Brassard.
27:20'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Anthony Beauvillier – 2 min., sekání). Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Sami Vatanen – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání)
27:14'
26:56'
Rychlá rána Colemana z levého kruhu nebyla přesná.
26:21'
Nahození Müllera od modré nedokázal Zajac tečovat na Varlamova.
25:40'
Oba týmy střídají na puku jsou Ostrované.
24:59'
Barzal obešel tři protihráče, následné jeho zakončení z pravé strany bylo sraženo Greenem do rohu.
24:18'
Palmieri to vyzkoušel bekhendem z velkého úhlu, jeho zakončení šlo nad branku.
23:52'
Další zákrok Varlamova lapačkou proti střele Colemana z levého kruhu.
23:33'
Dělovka Subbana od modré skončila v lapačce Varlamova.
23:16'
Rooneyho zakončení z mezikruží skončila v lapačce Varlamova.
23:08'
Blackwood vyjel za branku a pomohl s rozehrávkou.
22:39'
Nahození Vatanena od modré na Varlamova neprošlo.
21:54'
Další fantastický zákrok Varlamova proti střele Simmondse z levé strany.
21:27'
Hischier si nabruslil z pravé strany před Varlamova, mezírku mezi jeho betony nenašel.
20:39'
Branka nakonec neplatí, kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.
20:39'
Celou situaci ještě bude řešit videorozhodčí, protože New Jersey si vzalo coach´s chalenge.

Hity: 11 – 10
Po první třetině máme stav utkání 0:0. Na obou stranách jsme byly svědky dobrých šancí, ale zatím v tomto zápase hrají prim oba maskovaní muži. Největší šanci domácích měl tváří tvář hostujícímu brankáři Lee. Na hostující straně se o největší šanci postaral po své střele Gusev.
20:00'
19:39'
První třetina se nám již dohrává.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:39'
Komarov přes chumel hráčů nedokázal dostat puk na Blackwooda.
18:06'
Nahození ze středního pásma si nyní v poklidu pohlídal Blackwood.
17:32'
16:39'
Na Baileyho nabídku nedokázal reagovat na brankovišti Lee, tak aby poslal puk za Blackwooda.
16:23'
Islanders se zatím nemohou dostat s pukem do útočného pásma.
15:58'
Devils posílají puk na Varlamova.
15:32'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Damon Severson – 2 min., sekání).
15:32'
15:04'
Lee tváří tvář hostujícímu brankáři neuspěl, ale byl při svém zakončení faulován.
14:25'
Dělovku Pulocka od modré nedokázal Komarov před Blackwoodem tečovat.
13:59'
Blackwood nyní pomohl s rozehrávkou svému týmu a následně obě mužstva střídají.
13:39'
Dělovka Butchera od modré byla nepřesná.
13:18'
Rozehrávka Islanders skončí pouze zakázaným uvolněním.
12:59'
Subban již hrál v pukem ve středním pásmu, což znamená ofsajd. Následuje komerční přestávka.
12:42'
Nahození Vatanena od modré šlo vedle.
11:59'
Toewsova střela od modré vyražena Blackwoodem vyrážečkou nad branku.
11:36'
Varlamov vyráží betony ránu Hischiera z pravého kruhu.
11:22'
11:06'
Také rána Palmieriho z pravé strany přizvednuta do ochranné sítě.
10:53'
Střela Zachy z pravé strany byla přizvednuta do ochranné sítě.
10:37'
Dělovka Guseva od modré šla těsně nad brankou.
10:18'
Devils se zatím vůbec nedaří usadit se v útočném pásmu.
10:00'
Islanders v poklidu vyhazují na Blackwooda.
09:22'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Devon Toews – 2 min., nedovolené bránění).
09:10'
Wood hledal na pravé straně najetého Simmondse ten se k puku nakonec nedostal.
08:47'
08:00'
Střela Martina z pravé strany šla mimo branku.
07:34'
06:57'
Rána Beauvilliera z mezikruží šla vedle.
06:30'
Opět Zajac posílá puk do bezpečí.
06:00'
Zajac vyváží puk do bezpečí.
05:55'
Střela Nelsona z levého kruhu skončila v lapačce Blackwooda.
05:34'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., vysoká hůl).
05:31'
Tečovaná rána Vatanena od modré málem skončila v síti.
04:54'
V obrovské šanci se zjevil před Blackwoodem Lee, hostující brankář si mezírku mezi betony pohlídal.
04:42'
Akci Barzala zastavil ofsajd.
04:29'
Islanders nahazují na Blackwooda a střídají.
04:05'
Zakončení Nelsona z mezikruží a zákrok Blackwooda betony.
03:45'
Pulockovu dělovku od modré tečovali hosté do ochranné sítě.
03:29'
Leddyho střelu od modré vyráží Blackwood do rohu.
03:03'
Dělovka Colemana z levého kruhu šla těsně nad branku.
02:40'
Střela Dobsona od modré šla vedle branky.
02:02'
Další rána mimo tentokrát od Haydena.
01:37'
Nahození Wooda od levého mantinelu šlo vedle.
01:02'
Tečovaná rána z otočky od Brassarda, Blackwood musel být pozorný.
00:36'
Rána Subbana od modré neprošla na Varlamova.
00:28'
00:09'
Ofsajd zastavuje akci Colemana.
00:01'
Úvodní buly pro Islanders.
00:01'
Nassau Coliseum zní státní hymna USA a po ní budeme moci přejít na samotné utkání.

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Leddy, Pulock, Dobson, Boychuk (A), D. Toews, Mayfield – Lee (C), Barzal, Kühnhackl – Beauvillier, B. Nelson, Brassard – Johnston, Jo. Bailey (A), Eberle – M. Martin, Cizikas, Komarov.

New Jersey Devils: Blackwood (Domingue) – A. Greene (C), P. K. Subban, Severson, Vatanen, Butcher, Müller – Bratt, Hischier (A), Palmieri – Coleman, Zajac (A), N. Gusev – Wood, Zacha, Simmonds – J. Boqvist, Rooney, Hayden.

Rozhodčí: St.Pierre, O´Rourke – Baker, Galloway.
Vzájemné zápasy

22. 9. 2019 New Jersey – NY Islanders 4:3
8. 2. 2019 New Jersey – NY Islanders 1:2 po sn.
18. 1. 2019 NY Islanders – New Jersey 4:1
New Jersey

„Ďáblové“ mají odehráno 39 zápasů. Devils se to těchto utkáních nachází na 15. místě Východní konference, když si připsali bilanci 10-4-6-19 při skóre 102:138. V Metropolitní divizi je New Jersey Devils na 8. místě. Na venkovních kluzištích si z 19 odehraných zápasů připsali bilanci 5-3-0-11 při skóre 44:67. Po zápase s „Ostrovany“ čeká Devils dvě domácí utkání proti Coloradu a odveta s dnešním soupeřem.

Absence

obránce Matt Tennyson (Zranění v horní části těla)
útočník Jack Hughes (Zranění v horní části těla)