NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Calgary - 13. února 2020   04:00

Kings
Kings
32:22' Toffoli (Kopitar, Iafallo) • 33:00' Wagner (Lewis) • 41:42' MacDermid (D. Brown, Lizotte) • 55:12' J. Carter (A. Kempe, Frk) • 59:58' Walker (Kopitar)
5:3
(0:0, 2:1, 3:2)
Calgary
Calgary
31:34' Backlund  (M. Tkachuk) • 43:25' E. Lindholm  (D. Ryan, J. Gaudreau) • 56:55' E. Lindholm  (J. Gaudreau, R. Andersson)
Kings
Petersen (Quick) – MacDermid, Doughty, Martinez, Walker, Forbort, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, J. Carter, Toffoli – Moore, Lizotte, Wagner – Frk, Amadio, Lewis.

3. Matt Roy (LAK) 0+0
Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas 5:3 a získávají body do tabulky. Flames se sice prosadili jako první, ale Kings pak otočili stav zápasu a vedení si hlídali celý zápas.
Dnešní utkání sleduje 18.230 diváků.
Československá stopa v utkání:
Martin Frk (LAK) 0+1, 1 střela, čas na ledě 14:13
David Rittich (CGY) 57 minut, 28 zákroků, 4 góly, 87,5%
59:58'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
A je to jasné, ze svého obranného pásma poslal kotouč SEAN WALKER. Kings tento zápas vyhrají. Asistence: Anže Kopitar.
59:30'
Dillon Dubé a kombinovali před brankou, Matthew Tkachuk pálil z bezprostřední blízkosti, ale Cal Petersen ukryl kotouč pod beton.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině. Anže Kopitar se málem dostal k puku ve středním pásmu.
58:48'
Flames hrají bez brankáře, ale Kings mají kotouč daleko od své brány.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:49'
Hosté hrají znovu bez brankáře.
56:55'
Calgary právě vstřelilo branku!
Hostující celek dává kontaktní branku, prosazuje se ELIAS LINDHOLM. Jeho pokus se od brusle brankáře Kings odrazil do brankové konstrukce, a pak za brankovou čáru. Šťastný moment pro Flames. Asistence: Johnny Gaudreau a Rasmus Andersson.
56:10'
Hosté hrají bez brankáře.
55:54'
Komerční přestávka.
55:12'
Domácí celek navyšuje své vedení, po pěkné a rychlé akci spoluhráčů se prosazuje mezi kruhy stojící JEFF CARTER. Asistence: Adrian Kempe a Martin Frk.
55:00'
Martin Frk dostal přihrávku, jeho bekhendová rána byla zblokovaná.
54:20'
Flames se pokouší hrát aktivně a snaží se s výsledkem něco udělat. Domácí celek se nyní dobře brání.
53:05'
Hlavní sudí ztratil kotouč z dohledu, a tak přerušil hru. Puk se ale objevil hratelný před brankou Flames. Domácí ale v akci pokračovat nemohli.
52:22'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Brankáři mnoho práce nemají.
50:40'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí celek vede o jednu branku.
50:33'
Dillon Dubé znovu ve výborné pozici, ale ani tentokrát jej nenechal brankář skórovat. Komerční přestávka.
50:28'
50:10'
Adrian Kempe vyhazuje přes všechny čáry.
49:50'
Značnou část oslabení už domácí zvládli. Dillon Dubé pálil z dobré pozice na levém křídle. Cal Petersen kryje jeho pokus.
49:30'
Domácí hrají ve čtyřech.
49:25'
Sean Monahan trefil jen brankáře, následně Cal Petersen kryje kotouč.
49:10'
Cal Petersen kryje ránu soupeře.
48:54'
Flames kombinují v útočném pásmu, ale obrana Kings hraje dobře.
48:28'
Oddechový čas pro hosty.
48:28'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Alex Iafallo – 2 min., podrážení).
48:00'
Elias Lindholm si dobře najel do útočného pásma, ale přihrávka na něj postrádala přesnost.
47:36'
Hosté mají k dispozici přesilovku, Kings ale dokázali vyhodit.
47:30'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., podrážení).
47:10'
Hosté mají ponechanou výhodu, kombinují v útočném pásmu.
45:30'
Sledujeme aktivní hru domácích, kteří se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, David Rittich musí být pozorný.
45:13'
Hra je nyní přerušena, kotouč kryje po Kopitarově otočce David Rittich.
44:13'
27:26, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
43:25'
Nádherná kombinace hostujícího celku a rozdíl ve skóre je znovu minimální, kotouč do odkryté části branky naprosto snadno a s přehledem dostal ELIAS LINDHOLM. Asistence: Derek Ryan a Johnny Gaudreau.
41:42'
Z kraje třetí třetiny navyšuje domácí celek své vedení, Blake Lizotte výborně stál před brankou. Vyskočil, uhnul tak střele, kterou vyslal KURTIS MACDERMID. Kotouč zapadl přesně do horní části branky. Asistence: Dustin Brown a Blake Lizotte.
41:26'
Postavení mimo hru znamená, že se bude vhazovat ve středním pásmu. Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
40:21'
Andrew Mangiapane (Calgary) pálil jako první hráč ve třetí třetině, s jeho pokusem si brankář Cal Petersen poradil.
40:01'
Mikael Backlund poslal hostující celek do vedení po chybě domácího brankáře. Kings však ještě ve druhé třetině dokázali vyrovnat a otočit zápas. Tyler Toffoli vyrovnal, a pak z brejku překonal gólmana Austin Wagner.
40:00'
39:50'
Už se nic nestane.
39:00'
Poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:50'
David Rittich (Calgary) skvěle zasáhl proti střele soupeře. Proti střele svého krajana. Krásně pálil Martin Frk.
38:41'
38:23'
Martin Frk naznačil střelu, a pak pokračoval v akci. Ale neuspěl. Mikael Backlund na druhé straně zaměstnal brankáře Kings.
38:05'
David Rittich kryje kotouč, přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
37:36'
Anže Kopitar hledal spoluhráče před brankou, přihrávka postrádala přesnost.
37:10'
Přesilovku nyní hrají, v závěru druhé třetiny, domácí hokejisté.
36:41'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matthew Tkachuk – 2 min., podrážení + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Alec Martinez – 2 min., hrubost).
36:41'
Bude se vylučovat. Komerční přestávka.
36:27'
Michael Amadio byl volný před brankou, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat kotouč.
35:36'
Po hodně divoké pasáži po polovině zápasu vede domácí celek o jednu branku. Flames hrají nyní aktivněji, ale zápas je střelecky vyrovnaný. Oba celky mají na svém kontě 21 střel.
33:00'
Domácí se znovu prosazují, a tak otáčejí směr hry. Lewis vyslal do brejku AUSTINA WAGNERA. Hráč Los Angeles si počkal na první pohyb brankáře, a pak udělal kličku. Asistence: Trevor Lewis.
32:22'
A je vyrovnáno. David Rittich předvedl několik výborných zákroků, ale na dorážku TYLERA TOFFOLIHO z bezprostřední blízkosti už byl krátký. Kings vyrovnávají. Asistence: Anže Kopitar a Alex Iafallo.
31:34'
Cal Petersen špatně rozehrál za svou brankou. Puk získal Matthew Tkachuk, který rychle hledal spoluhráče před bránou. Tam byl MIKAEL BACKLUND, který snadno zakončoval. Asistence: Matthew Tkachuk.
31:12'
Flames vinou špatné rozehrávky na modrou čáru přicházejí o útočné pásmo.
30:47'
Gólmani v tomto zápase podávají velmi dobrý výkon. Domácí Cal Petersen i hostující David Rittich drží své týmy.
30:15'
Alex Iafallo (Los Angeles) byl sám před brankou, ale výborně jeho ránu do odkryté části branky zastavil na poslední chvíli David Rittich.
29:41'
Adrian Kempe (Los Angeles) si vybruslil do zajímavé pozice, ale jeho rána byla zblokovaná, brankář zasahovat nemusel.
29:15'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, Martin Frk to zkoušel z ostré pozice, ale neuspěl.
28:46'
Cal Petersen raději znovu přerušuje hru, vhazovat se tak bude před jeho brankou.
28:10'
16:17, tak vypadá statistika střel na branku, sledujeme nyní aktivnější hru Flames. Domácí se nemohou dostat do tempa.
27:54'
Kings se dostali do rychlé protiakce, Dustin Brown zkoušel blafák před brankou, ale puk mu sjel. Následně rychle zasáhl brankář David Rittich.
27:34'
Matthew Tkachuk (Calgary) pálil od modré čáry, jeho tvrdou ránu vyrazil brankář před sebe, a pak už dobře hrála obrana.
27:28'
Cal Petersen (Los Angeles) kryje další střelecké pokus soupeře. Buly před jeho brankou. Tento zápas sleduje Rob Blake, generální manažer Kings.
26:54'
Cal Petersen kryje další ránu hostujícího celku. Sledujeme velkou taktickou bitvu, ani jeden celek nechce chybovat.
26:37'
Úvodní bitku zápasu máme za sebou, na první branku však stále čekáme.
26:23'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kurtis MacDermid – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Milan Lucic – 5 min., bitka).
26:21'
26:08'
Johnny Gaudreau (Calgary) dvakrát zakončoval během krátké chvíle, ale Cal Petersen oba jeho pokusy vychytal. Výborná práce domácího brankáře.
24:22'
Adrian Kempe autorem dalšího zakončení domácích, nyní už musel gólman Flames předvést své kvality.
23:56'
Alec Martinez (Los Angeles) pálil od modré čáry. Jeho tvrdý projektil končí vedle branky, gólman David Rittich zasahovat nemusel.
Rasmus Andersson (Calgary) pálil přes obránce, jeho rána byla zblokovaná do ochranné sítě. Buly znovu před brankou Kings.
22:52'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Kings. Cal Petersen musí být pozorný.
22:11'
Derek Forbort (Los Angeles) se jako obránce dostal hluboko do útočného pásma, ale překonat obranu soupeře nedokázal.
21:02'
David Rittich rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji dostat do útoku.
20:43'
Flames začali aktivně ve druhé třetině, Andrew Mangiapane se propracoval do dobré pozice, ale brankář Kings si nadvakrát dokázal poradit.
20:01'
Domácí hokejisté byli v první třetině aktivnější, měli více střel na branku a snadněji se dostávali do útočného pásma. Domácí ani hosté se neprosadili, Cal Petersen i David Rittich drží zatím čisté konto. Zde v downtownu Los Angeles čekáme na první branku.
20:00'
19:43'
Johnny Gaudreau tečoval ránu od modré mimo branku.
19:00'
Poslední minuta hry v první třetině.
18:29'
Mikael Backlund (Calgary) pálil z dobré pozice, Cal Petersen ramenem jeho projektil vyrazil před sebe. O zbytek se pak už postarali obránci.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:17'
12:7, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Ani jeden tým si výraznější šanci nevypracoval.
16:47'
Trevor Moore (Los Angeles) se pokoušel vyslat spoluhráče do brejku, ale jeho pas postrádal přesnost. Hrát tak mohou hosté.
16:15'
Anže Kopitar (Los Angeles) pálil z první, David Rittich našel kotouč mezi betony.
16:02'
Tyler Toffoli sice vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale jeho spoluhráči se do výraznější šance nedostali.
15:57'
Další zajímavou akci Kings překazilo postavení mimo hru, vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.
15:27'
Jeff Carter (Los Angeles) si vypracoval dobrou střeleckou pozici, z mezikruží zakončoval, ale trefil jen brankáře soupeře.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Kings jsou nyní aktivnější, mají více ze hry.
14:54'
David Rittich (Calgary) kryje ránu domácího hráče z dobré pozice. Hra je tak přerušená. Následuje poslední komerční přestávka v první třetině.
13:37'
Hra je nyní přerušena pro domácí ofsajd. Buly v neutrální zóně.
13:20'
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí. Kings rozehrávají od své branky, Derek Forbort (Los Angeles) vedl akci.
11:02'
Derek Forbort (Los Angeles) pálil od modré čáry, jeho projektil kryje hostující brankář. Buly před jeho brankou. Domácí celek je aktivnější, střelecky vede 7:4.
10:13'
10:05'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině. Flames se dostali do postavení mimo hru.
09:47'
Trevor Moore (Los Angeles) to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal, směr hry se tedy otáčí.
08:27'
Anže Kopitar (Los Angeles) se dostal do výborné střelecké pozice, jeho projektil končí vedle branky, možná, že puk vytěsnil český brankář ve službách Flames.
07:38'
07:10'
Kings první oslabení v zápase přečkali.
06:48'
06:26'
Trevor Moore se při vlastním oslabení dostal do brejku, ale brankáře soupeře překonat nedokázal. David Rittich dobře zasáhl betonem.
06:07'
V poslední době se Flames přesilovky daří, v této početní výhodě na nějakou výraznější akci čekají.
06:00'
Další vyhození Kings přes všechny čáry.
05:26'
Noah Hanifin (Calgary) pálil od modré čáry, jeho tvrdou ránu kryje brankář Kings. Buly před jeho brankou. Hosté hrají aktivně v početní výhodě.
04:48'
První přesilovku si v tomto zápase zahrají hosté. Domácí po vyhraném buly dokázali kotouč vyhodit.
04:48'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Derek Forbort – 2 min., podrážení).
04:04'
Adrian Kempe a Jeff Carter se dostali do útočného pásma. Druhý jmenovaný se pokoušel zakončovat, ale na kotouč nedosáhl.
03:27'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou Kings. Bránící se celek vybojoval kotouč, a tak se směr hry otáčí.
02:13'
Blake Lizotte (Los Angeles) se natlačil do předbrankového prostoru, tečoval střílenou přihrávku spoluhráče, David Rittich musel zasahovat. Ramenem vyrazil střelecký pokus.
01:54'
Johnny Gaudreau (Calgary) byl volný před brankou, dostal přihrávku a zakončoval. Cal Petersen kryje jeho ránu.
01:35'
Sledujeme klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene,mnoho šancí první minuty nenabízejí.
00:50'
Tyler Toffoli (Los Angeles) se dostal do postavení mimo hru, akce jeho celku končí. Buly ve středním pásmu.
00:30'
Jeff Carter (Los Angeles) ani jeho kolega Adrian Kempe nedokázali své dobré střelecké pozice proměnit ve výraznější šance.
00:01'
Brzy začneme. Následovat bude slavnostní vhazování.
Utkání začne o něco později.

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – J. Ryan, Doughty, Martinez, Walker, Forbort, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, J. Carter, Toffoli – Moore, Lizotte, Wagner – Prochorkin, Amadio, Lewis.

Calgary Flames: Rittich (Talbot) – Hanifin, R. Andersson, Brodie, Mi. Stone, Kylington, Jelesin – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Mangiapane, Backlund, M. Tkachuk – Lucic, D. Ryan, Dubé – Rinaldo, Jankowski, Rieder..
Los Angeles Kings je v tabulce Pacifické divize na poslední pozici. Týmu se letos vůbec nedaří. Z posledních pěti zápasů tým prohrál všechny, nezískal ani bod. Nestačil na Anaheim Ducks 1:3,Washington Capitals 2:4, New York Islanders 3:5, New Jersey Devils 0:3 a na New York Rangers 1:4.
Calgary Flames je aktuálně na třetí pozici v Pacifické divize, na čelo ztrácí tři body. Z posledních pěti zápasů vyhrálo poslední dva. Poradilo si s Vancouverem 6:2 a San Jose Sharks 6:2. Nestačilo na Edmonton Oilers 3:8, San Jose 1:3 a Nashville 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Calgary Flames.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.