NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : San Jose - 26. listopadu 2019   04:30

Kings
Kings
38:59' A. Kempe (Lizotte, Wagner) • 48:31' D. Brown (Iafallo, Kopitar) • 52:52' Kopitar (Iafallo, A. Kempe)
3:4
(0:1, 1:2, 2:0 - 0:1)
San Jose
San Jose
05:53' E. Karlsson  (Couture, E. Kane) • 26:19' Meier  (Labanc, E. Karlsson) • 28:45' Meier  (Dillon, Labanc) • 62:26' Marleau
Kings
L'Ecuyer, McCauley – Tobias, Pancich
Staples Center, Los Angeles
16.927 diváků
San Jose

San Jose se dostalo do tříbrankového vedení. Následně ale domácí celek dokázal ve třetí třetině dvěma góly vyrovnat, a tak šel zápas do prodloužení. V něm byli lepší Sharks, o jejichž výhře rozhodl Patrick Marleau.
San Jose právě vstřelilo branku!
První střelu brankář dokázal vyrazit, na dorážku najetého PATRICKA MARLEAUA už byl krátký, dva body z tohoto zápasu bere hostující celek.
62:00'
hraje se hodně opatrně.
61:37'
Oba týmy střídají, domácí mají puk za svou brankou.
61:05'
Na výraznější šanci v prodloužení čekáme, Adrian Kempe nyní minul branku. Zkoušel to na vzdálenější tyčku.
60:56'
Hra je přerušena, pokračovat se bude tři na tři.
60:56'
60:44'
Kings kombinují v útočném pásmu.
60:24'
Ani jeden celek se momentálně nikam nežene. Hosté rychle vyhodili přes všechny čáry.
59:46'
Buly v útočném pásmu Kings, domácí hrají nyní výborně.
59:24'
Domácí se usadili v útočném pásmu.
58:56'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Dylan Gambrell.
58:36'
Domácí se nastěhovali do útočného pásma, kde kombinují.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty ve třetí třetině.
57:32'
Anže Kopitar (Los Angeles) byl dlouho na ledě, nahodil kotouč do útočného pásma, a pak šel střídat.
57:18'
Jeden z domácích hráčů pálil z první, ale minu branku.
57:00'
Jonathan Quick (Los Angeles) si dokázal poradit se střelou od modré čáry, k dorážce se hosté už nedostali.
56:24'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny. Oba celky hrají aktivně.
55:28'
Zakázané uvolnění vrací hru, vhazovat se bude před brankou San Jose. Martin Jones (San Jose) musí být pozorný.
55:13'
Alex Iafallo (Los Angeles) se pokoušel dostat do brejku, ale výborně zapracovala obrana Sharks.
54:51'
Timo Meier (San Jose) byl před brankou volný, spoluhráči zakončit nedokázali.
54:30'
Hra plyne nyní velmi rychle, sledujeme dramatický duel, který nabízí souboje, střety, branky, šance.
52:52'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Gól v přesilovce a je vyrovnáno. Třetí branka Kings v řadě a tříbrankový náskok hostů je pryč. Kotouč do brány dorazil ANŽE KOPITAR. Asistence: Alex Iafallo, Adrian Kempe.
52:44'
Martin Jones (San Jose) nadvakrát zastavil kotouč.
52:20'
Nyní se domácí pokoušeli projít do útočného pásma, ale hra je zastavená pro ofsajd. Buly ve středním pásmu.
52:10'
Jonathan Quick (Los Angeles) vyjel za svou branku, odkud rozehrává.
51:41'
Michael Amadio (Los Angeles) to vzal na sebe, jeho rána byla snadnou kořistí pro brankáře Sharks.
51:20'
Jeden z domácích hráčů dorážek z bezprostřední blízkosti, ale kotouč končí mimo.
51:00'
Přesilovku nyní hraje domácí celek, který může vyrovnat ve druhé polovině třetiny.
50:50'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Marcus Sörensen – 2 min., nedovolené bránění).
50:13'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetiny, Kings se nyní musí bránit tlaku soupeře.
48:31'
Nyní to domácím už vyšlo a je sníženo na rozdíl jediné branky. První střelu DUSTINA BROWNA ještě brankář dokázal vyrazit, na dorážku už byl krátký, Aktivní hra se domácím vyplatila. Asistence: Alex Iafallo a Anže Kopitar.
48:00'
Osm minut hry ze třetí třetiny je pryč, domácí celek stále prohrává o dvě branky.
47:21'
Komerční přestávka.
46:30'
Domácí celek nyní hraje nejlepší pasáž v zápase, Sean Walker znovu vypálil. Ani tentokrát se domácí neprosadili.
46:10'
Sean Walker jako správný bek od modré čáry poslal kotouč před branku, Martin Jones (San Jose) byl připravený.
45:40'
Alex Iafallo (Los Angeles) pálil od modré čáry, akce pokračovala dál. Následně se kotouč pohyboval v brankovišti Sharks, ale domácí hráči nedokázali zakončit.
45:22'
Sledujeme rychlou pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje. Sharks hrají takticky velmi dobře.
45:05'
Jonathan Quick (Los Angeles) dobře viděl na střelu soupeře, a tak si s pokusem od modré čáry dokázal poradit.
43:56'
Akci Kings zastavilo postavení mimo hru.
43:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není. Patrick Marleau (San Jose) se z ničeho nic v útočném pásmu zmocnil kotouče, ale vypálit nedokázal.
42:27'
Kyle Clifford (Los Angeles) to zkoušel individuálně nyní, ale vypálit na branku nedokázal. Dobře k němu přistoupili soupeři.
41:35'
Martin Jones (San Jose) měl nyní plné ruce práce, ale dokázal si poradit se střelou z bezprostřední blízkosti i s dorážkou.
41:00'
Sledujeme aktivní hru Sharks. Hosté se dostali do útočného pásma, jejich ofenzivní snahu musel zastavit až Jonathan Quick.
40:20'
Utkání pokračuje třetí třetinou, hostující celek vede o dvě branky.
40:01'
Do tříbrankového vedení se dostal hostující celek ve druhé třetině. V jejím závěru se také dokázal prosadit domácí celek, kterému se díky pěkné ráně Kempeho podařilo utkání částečně zdramatizovat.
40:00'
39:50'
Už se nic nestane.
38:59'
Domácí celek v závěru druhé třetiny snižuje na rozdíl dvou branek, výborně si před branku vybruslil a brankáře překonal střelou ke vzdálenější tyči ADRIAN KEMPE. Asistence: Blake Lizotte, Austin Wagner.
38:22'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, San Jose má nyní sice převahu, ale do výraznějších šancí se dostat nemůže.
38:00'
Marcus Sörensen (San Jose) pálil z dobré pozice, jeho rána byla na poslední chvíli zblokovaná domácím hráčem.
37:45'
Hostující celek to nyní sehrál velmi dobře, dostal se do několika dobrých pozic. Střely buď mířily mimo, nebo je vyrazil domácí brankář.
36:39'
36:00'
Bez výraznější šance odehráli domácí hokejisté tuto přesilovku.
35:46'
35:07'
Střílená domácí přihrávka před branku byla tečovaná, vhazovat se bude před brankou San Jose. Hosté zatím v pohodě brání.
34:30'
Drew Doughty (Los Angeles) pálil od modré čáry, jeho rána končí vysoko nad brankou.
34:04'
Domácí hokejisté mají možnost přesilové hry, na svou úvodní branku v zápase stále čekají.
33:46'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Dylan Gambrell – 2 min., hákování).
33:25'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznější střelecké pozice.
32:45'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál.
32:31'
Komerční přestávka, po které se bude vhazovat u branky, ve které je Jonathan Quick.
32:15'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hostující celek vede o tři branky.
30:50'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku San Jose. Domácí jsou střelecky aktivnější 16:12, ale na góly prohrávají.
28:45'
Šťastná branka pro hostující celek. Vyhozený kotouč nedokázal Carl Grundström zpracovat, a tak jej získali hosté. Brenden Dillon našel výborně postaveného u tyčky TIMA MEIERA, jehož práce byla snadná, doklepl kotouč za brankovou čáru. Asistence: Brenden Dillon a Kevin Labanc.
28:33'
Domácí fanoušci se snaží povzbuzovat své oblíbence.
28:14'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, Kings prohrávají o dvě branky, hraje se spíše ve středním pásmu.
26:19'
Domácí celek propadl v útočném pásmu, rychlého protiútoku dokázali hosté využít. Po přesné Labancově přihrávce poslal kotouč přesně pod horní tyčku TIMO MEIER. Asistence: Kevin Labanc, Erik Karlsson.
26:15'
Tři na dva mířili hosté.
25:50'
Brenden Dillon hledal spoluhráče před brankou, ale jeho akce po opuštění trestné lavice nebyla přesná.
25:38'
25:22'
Domácí celek si výraznější šanci v přesilovce zatím nevypracoval, Sharks vyhazují.
24:56'
Martin Jones byl u tyčky připravený, beton k brankové konstrukci přitiskl dostatečně rychle.
24:01'
Alex Iafallo pálil z křídla, jeho projektil poměrně snadno dokázal ukrýt do rukavice brankář Sharks.
23:38'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brenden Dillon – 2 min., podrážení).
23:31'
Blake Lizotte (Los Angeles) autorem další rány, která končí vedle branky.
23:11'
Alec Martinez (Los Angeles) pálil od modré čáry bez přípravy, jeho rána končí nad brankou.
22:51'
22:33'
Patrick Marleau (San Jose) měl co dělat, aby si dokázal poradit s aktivně hrající domácí čtveřicí.
22:13'
Nyní se Sharks usadili v útočném pásmu, ale vypálit na branku nedokázali. Domácí rychle vyhodili.
21:43'
Blake Lizotte (Los Angeles) se pokoušel při vlastním oslabení dostat do střelecké pozice, ale jeden z hostujících beků zapracoval velmi dobře.
20:51'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., sekání).
20:38'
Alex Iafallo (Los Angeles) se pokoušel dostat do brejku, ale neuspěl. Následně Kevin Labanc (San Jose) byl sám před brankou a domácí museli faulovat.
20:10'
Druhá třetina začala zakázaným uvolněním. Buly v útočném pásmu domácích.
20:01'
Erik Karlsson je zatím jediným střelcem tohoto zápasu, po první třetině díky jeho dobré ráně vede hostující celek na ledě Los Angeles o jednu branku.
20:00'
19:54'
19:35'
Alec Martinez (Los Angeles) zakončoval od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
19:22'
Tyler Toffoli (Los Angeles) zakončoval z pravého kruhu, puk kryje mezi betony hostující brankář.
18:40'
Adrian Kempe pálil z dobré pozice, jeho ránu tak tak vyrazil hostující brankář. Kings musí o pásmo znovu bojovat.
18:17'
Domácí se nyní usadili v útočném pásmu, Alex Iafallo (Los Angeles) dobře pálil, ale puk kryje Martin Jones (San Jose).
17:54'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Radim Šimek – 2 min., hákování).
17:39'
Branka San Jose vypadla ze svého postavení, Barclay Goodrow (San Jose) na ni natlačil jednoho ze soupeřů. Komerční přestávka.
17:14'
Domácí brankář přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Nechtěl se dostat do problémů s rozehrávkou.
16:10'
Kings se nyní dostali do útočného pásma, Carterovu ránu kryje hostující brankář.
15:45'
Blake Lizotte (Los Angeles) vybojoval v útočném pásmu kotouč, Tyler Toffoli (Los Angeles) pokračoval v akci. Následně mohl zakončovat Drew Doughty, ale minul puk.
15:13'
Domácí hokejisté se pokouší co nejrychleji vyrovnat, ale nesmí zapomínat na obranu.
14:43'
Brent Burns pálil od modré čáry, Melker Karlsson výborně tečoval před branku, a pak tak tak dokázal domácí brankář zasáhnout.
13:40'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do útočného pásma stabilněji.
13:00'
Brenden Dillon (San Jose) dostal hru do útočného pásma, ale na ledě byl dlouho, a tak šel následně raději střídat.
12:45'
Zakázané uvolnění proti San Jose se nepíská, hra pokračuje dál.
12:07'
Buly v útočném pásmu San Jose. Hostující celek se ale dostal mimo útočné pásmo vlastní nedůsledností.
12:07'
Jonathan Quick (Los Angeles) kryje kotouč. Komerční přestávka.
11:42'
Michael Amadio (Los Angeles) se dostal do souboje za brankou San Jose, ale proti obránci soupeře neměl mnoho šancí.
11:23'
Brent Burns (San Jose) si dobře počínal v obranném pásmu, kde obětavě bojoval o kotouč.
10:54'
Radim Šimek (San Jose) rozehrává od své branky, jeho spoluhráči ale přišli o kotouč, a tak se směr hry otáčí. Domácí drobného zaváhání soupeře využít nedokázali.
10:12'
1:5, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Hostující celek je v tomto ohledu jednoznačně aktivnější.
09:51'
Dostáváme se pomalu do druhé poloviny hry v první třetině, domácí hokejisté nyní vyslali na branku soupeře první střelu.
09:33'
09:03'
Brent Burns pálil od modré čáry, jeho spolupráci před brankou nedokázali tečovat.
08:14'
San Jose kombinovali v útočném pásmu, výsledkem je rána Erika Karlssona, se kterou si brankář poradil.
07:47'
Jako první si přesilovku v tomto zápase zahraje hostující celek, který se rychle dostal do útočného pásma.
07:31'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Matt Roy.
07:31'
Bude se vylučovat, domácí hráli v šesti.
07:14'
Radim Šimek (San Jose) pálil od modré čáry, jeho projektil končí mimo branku. Nebyl to špatný pokus.
06:27'
05:53'
Hostující celek se druhou střelou v zápase dostává do vedení. Krásnou ránou pod horní tyčku se prosazuje domácí obranou nepokrytý ERIK KARLSSON. Asistence: Logan Couture a Evander Kane.
05:00'
Sledujeme hodně opatrný zápas, ani jeden celek nechce chybovat. Kyle Clifford (Los Angeles) pálil z jízdy, jeho rána končí nad brankou.
04:07'
Timo Meier (San Jose) pálil z dobré pozice, Matt Roy nedokázal odehrát kotouč do bezpečí. Domácí brankář byl připravený, a tak přerušil hru.
03:14'
Alex Iafallo (Los Angeles) vedl domácí protiakci, ale ani on nedokázal se zajímavou příležitostí naložit.
02:46'
Timo Meier (San Jose) se dostal individuálně do útočného pásma, ale jeho spoluhráči nedokázali zpracovat dobře míněnou přihrávku.
02:13'
Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme. Ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
02:09'
Zakázané uvolnění po krátké době na druhé straně.
01:30'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku San Jose.
00:48'
Sledujeme klidnější úvod zápasu, San Jose se dostalo v útočném pásmu k puku, Kevin Labanc (San Jose) tečoval před brankou, ale neuspěl.
00:20'
Domácí rozehrávají od své branky, Anže Kopitar (Los Angeles) se pokoušel dostat do střelecké pozice, jeho rána byla ovšem zblokovaná.
00:01'
Utkání začalo, úvodní vhazování pro Kings.
00:01'
Slavnostní vhazování vhodí čerstvý člen Síně slávy NHL Václav Nedomanský.

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Walker, Doughty, B. Hutton, Martinez, Roy, J. Ryan – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Grundström, J. Carter, Toffoli – A. Kempe, Lizotte, Wagner – Clifford, Amadio, Prochorkin.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Vlasic, E. Karlsson, R. Šimek, Burns, Dillon, Ferraro – E. Kane, Couture, Marleau – Meier, Goodrow, Labanc – Sörensen, J. Thornton, Gambrell – Suomela, M. Karlsson, Gregor..
Tomáš Hertl (SJS) 22 zápasů, 21 bodů (10+11)
Radim Šimek (SJS) 9 zápasů, 4 body (1+3)
San Jose z posledních třiceti oslabení ubránilo hned 28. Thornton získal 79 bodů v 88 zápasech proti Los Angeles. Slovinec Kopitar má 11 bodů v posledních devíti zápasech.
San Jose Sharks hraje velmi dobře, z posledních deseti zápasů vyhrálo hned devět. Kings mají bilanci z posledních šesti zápasů 4-2-0. Hostující Logan Couture získal v posledních šesti zápasech hned deset kanadských bodů. Drew Doughty má sedm bodů z posledních pěti zápasů. Tyto hráče se dnes vyplatí sledovat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.