NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Winnipeg - 1. prosince 2019   04:00

Kings
Kings
07:34' J. Ryan (D. Brown) • 12:12' Prochorkin (Lewis, LaDue)

2. Jack Roslovic (WPG) 1+0
Joakim Ryan poslal domácí celek do vedení, který pak ještě v první třetině navýšil Nikolaj Prochorkin. Za hosty ve třetí třetině snížil Jack Roslovic. V samotném závěru měli hosté při hře bez brankáře šanci vyrovnat. Mark Scheifele tváří v tvář brankáře nepřekonal, a tak body bere domácí Los Angeles.
60:00'
Jack Campbell zachránil výhru domácím. Mark Scheifele byl sám před brankou, ale neprostřelil gólmana.
59:45'
Kyle Connor minul branku dobrou ránou z kruhu.
59:30'
Hostující celek vyhrál buly, a tak kombinuje v útočném pásmu.
59:23'
Oddechový čas hostujícího celku. První formace Jets si musí nyní odpočinout.
59:23'
Zakázané uvolnění Kings. Buly před domácí brankou.
59:00'
Hosté hrají v šesti.
58:41'
Jets rozehrávají od své branky.
58:22'
Hosté se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma. domácí aktivně napadají.
58:00'
Michael Amadio to zkoušel dobře, jeho střelu na první tyč zastavil brankář Laurent Brossoit (Winnipeg). Ten rychle rozehrál.
57:44'
Jack Campbell (Los Angeles) rozehrává od své branky, jeho spoluhráči se nikam neženou.
57:20'
Nikolaj Ehlers dostal rychle kotouč do útočného pásma. Nikdo z jeho spoluhráčů nebyl připravený na střelu.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, Kyle Connor na dlouhou přihrávku nedosáhl.
56:30'
Čas nyní z pohledu Jets běží velmi rychle.
56:04'
Anže Kopitar hledal v útočném pásmu spoluhráče, neuspěl, a tak hrají hosté. Patrik Laine v souboji s Kopitarem přišel o kotouč.
55:42'
Nyní se hraje hodně rychle, domácí Kings se snaží hrát co nejdál od své branky, což se daří.
55:13'
Jets se pokouší najít zbytek sil a nastěhovat se do útočného pásma.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
54:25'
Vypadalo to, že domácí hráči pojedou dva na jednoho, ale v rozhodující chvíli nedokázali zpracovat kotouč.
53:42'
Mark Scheifele se z ničeho nic dostal do dobré střelecké pozice, z osy hrací plochy mezi kruhy však trefil jen rameno brankáře, který puk vyrazil.
53:22'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
53:15'
Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Jets.
52:35'
Kings pokračují v aktivní hře, kterou se domácí tým prezentoval v první třetině.
52:05'
Komerční přestávka.
51:40'
Kyle Connor to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se akcí z levé strany nedostal.
51:22'
Tucker Poolman musí hrát za svou brankou, zakázané uvolnění se nepíská.
51:00'
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí.
50:19'
Matt Roy a Joakim Ryan hrají aktivně. Jeden ze spoluhráčů tečoval kotouč před brankou, ale obrana si dokázala poradit.
49:45'
Střelecky je zápas vyrovnaný, oba týmy mají na svém kontě 30 střel.
49:31'
Blake Wheeler (Winnipeg) se dostal do útočného pásma v rozporu s pravidly, a tak se píská ofsajd.
49:22'
Luca Sbisa (Winnipeg) se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si ale nadvakrát dokázal poradit domácí brankář.
48:30'
Po krátké přestávce pokračuje utkání dál. Z dvoubrankového vedení domácího celku je pryč.
48:25'
48:07'
Jeff Carter se dostal do brejku, ale svou rychlou akci nedokázal přetavit ve výraznější šanci.
47:40'
Sledujeme rychlý hokej, mnoho šancí momentálně k vidění není.
46:50'
Domácí se nastěhovali do útočného pásma, kde bojují o kotouč.
46:16'
Drew Doughty se pokoušel propracovat se do střelecké pozice, Austin Wagner si vybruslil do střeleckého prostoru, ale vypálit nedokázal.
45:38'
Winnipeg Jets hraje nyní lépe, hostující celek má převahu, Josh Morrissey to zkoušel individuálně, ale neuspěl.
44:44'
Jeff Carter se dostal do brejku, ale brankáře soupeře prostřelit z bezprostřední blízkosti nedokázal.
44:18'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Hostující celek se z kraje třetí třetiny dokázal prosadit. Výborně to udělal JACK ROSLOVIC. Ten poslal přihrávku Poolmanovi, který mu puk vrátil. Pak měl Roslovic hodně prostoru a času na to, aby dokázal poslat kotouč za brankovou čáru. Asistence: Tucker Poolman a Nikolaj Ehlers.
44:04'
Ben Hutton (Los Angeles) pálil z dobré pozice, ale jeho ránu kryje poměrně snadno brankář Jets. Oba celky tak mohli vystřídat.
43:35'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu. Domácí hokejisté díky po vedené první třetině vedou 2:0,
42:40'
I třetí oslabení dokázal domácí celek ubránit celkem snadno. Na svou výraznější šanci hosté čekají.
42:31'
41:53'
Patrik Laine pálil z první. Jeho ránu z horní hranice kruhu výborně kryje Jack Campbell.
41:31'
Minuta přesilovky je pryč, zatím se domácí hokejisté dobře brání.
41:31'
Mark Scheifele pálil z bezprostřední pozice, ale brankáře Kings neprostřelil.
41:10'
Blake Wheeler pálil nepřesně, hosté přišli o útočné pásmo.
40:48'
Kings dostali kotouč na chvíli do středního pásma, následně v akci pokračují hosté.
40:35'
Hostující celek hraje další přesilovku, v tomto zápase už třetí.
40:31'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Sean Walker – 2 min., držení).
40:21'
Jets budou hrát další přesilovku, nyní mají výhodu.
40:06'
Utkání pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Ve druhé třetině byl hostující celek jednoznačně aktivnější 15:8 na střely, ale prosadit se nedokázal. Díky brankáři Campbellovi vede stále domácí celek o dvě branky.
40:00'
39:33'
Jedno z posledních vhazování v tomto zápase, buly ve středním pásmu.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:54'
Jack Campbell (Los Angeles) nyní vychytal soupeře. Blake Wheeler pálil z dobré pozice na kruhu. Jeho projektil výborně do rukavice ukryl brankář.
38:37'
Blake Wheeler to zkoušel dvakrát, oba jeho pokusy byly zblokované.
37:40'
Winnipeg hraje v této třetině aktivněji, má více ze hry, ale domácí hráči se mohou spolehnout na svého brankáře.
37:15'
Mathieu Perreault autorem další střely, Jack Campbell (Los Angeles) tak tak dokázal brankář domácího celku vyrazit kotouč.
36:50'
Mathieu Perreault to zkoušel střelou z první, ale jeho pokus byl zblokovný.
36:31'
Jack Campbell kryje kotouč po střele soupeře. Komerční přestávka.
35:50'
27:15, tak vypadá statistika střel v tomto zápase, jednoznačně je aktivnější domácí celek.
35:20'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Jets.
35:04'
Paul LaDue to zkoušel individuálně, ale do výraznější střelecké pozice se propracovat nedokázal.
34:26'
Domácí už hrají v plném počtu, ale Jets pokračují v aktivní hře. Trevor Lewis tak tak dostal puk z obranného pásma pryč.
34:00'
Josh Morrissey pálil dvakrát z dobré pozice, ale oba pokusy postrádaly přesnost.
33:15'
Neal Pionk pálil z dobré pozice, jeho rána končí mimo, následně dokázali domácí vyhodit přes všechny čáry.
33:00'
Domácí celek hraje velmi dobře i v tomto oslabení.
32:26'
Adrian Kempe protečoval kotouč do středního pásma, následně Los Angeles vyhodilo.
32:11'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Trevor Lewis – 2 min., hákování).
31:47'
Kyle Connor pálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovná, puk končí mimo.
31:30'
Drew Doughty pálil jako správný bek od modré čáry, ale jeho rána postrádala přesnost.
31:18'
Austin Wagner (Los Angeles) rychle dostal hru do útočného pásma, jeho projektil dokázal brankář Winnipegu vyrazit zastavit. Buly v útočném pásmu Kings.
30:55'
Hostující celek se nyní usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Kings ale vybojovali kotouč, a tak rychle otáčí směr hry.
30:40'
Jack Campbell přerušuje hru, komerční přestávka.
30:14'
První přesilovka v tomto zápase úspěšná nebyla, domácí hráči oslabení zvládli.
30:05'
29:42'
Nikolaj Ehlers pálil Drew Doughty vložil do rány hokejku, a tak odrazil kotouč mimo hrací plochu. Buly před brankou Kings.
29:04'
Patrik Laine pálil z první po dobrém pasu od spoluhráče, ale kotouč končí vedle branky. Následně Kings vyhazují.
28:37'
Anže Kopitar vyhazuje kotouč rychle přes všechny čáry, domácí se osvobozují.
28:05'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jeff Carter – 2 min., hákování).
27:50'
Mathieu Perreault pálil z první, rána mu nesedla podle představ.
27:25'
Hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho šancí ve druhé třetině momentálně k vidění není.
27:00'
Michael Amadio pálil z dobré pozice, jeho projektil obránci tečovali mimo hrací plochu. Vhazovat se bude před brankou Winnipegu.
26:42'
Kyle Connor dostal kotouč do útočného pásma, ale hostující aktivní hráč na branku vypálit nedokázal.
26:03'
Anže Kopitar (Los Angeles) dostal parádní přihrávku, udělal blafák a poslal kotouč mezi betony brankáře. Následně Laurent Brossoit dokázal udržet puk před brankovou čárou. Komerční přestávka.
25:35'
Alex Iafallo si najížděl do dobré střelecké pozice, ale jeho projektil postrádal přesnost.
25:10'
Joakim Ryan pálil, následně to zkoušel ještě Dustin Brown. Ale ani jeho rána nebyla úspěšná.
24:48'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek nechce momentálně chybovat.
24:06'
Kyle Clifford (Los Angeles) zakončuje, a tak musel své umění předvést Laurent Brossoit (Winnipeg). Ten si dokázal poměrně snadno poradit se střelou soupeře.
23:43'
Drew Doughty (Los Angeles) mohl zakončovat, ale rozhodl se pro kombinační hru. Ke střele se nakonec domácí nedostali, navíc přišli o útočné pásmo.
23:27'
Laurent Brossoit byl připravený, projektil soupeře byl povedený, ale gólman zasáhl.
21:50'
Kyle Connor (Winnipeg) se dostal do útočného pásma, ránu od modré čáry dokázal brankář vyrazit.
21:31'
Mathieu Perreault (Winnipeg) hledal spoluhráče před brankou, následně se hosté dostali ke střele,a pak musel zasahovat brankář.
20:50'
Hra je nyní přerušena pro postavení mimo hru, Luca Sbisa (Winnipeg) byl v ofsajdu.
20:24'
Jets se jako první dostali do útočného pásma a zakončovali. Neal Pionk (Winnipeg) pálil a domácí brankář si připsal zákrok.
20:22'
Utkání pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Domácí Los Angeles vede po první třetině zaslouženě 2:0. Střelecky vede 20:5. Jako první se prosadil Joakim Ryan, a pak navýšil vedení Nikolaj Prochorkin. Hosté z Winnipegu vyslali na branku Kings jen pět střel.
20:00'
19:50'
Už se nic nestane.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině. Domácí celek hraje velmi dobře, střelecky je na tom lépe 18:5.
18:41'
Michael Amadio (Los Angeles) a Jeff Carter (Los Angeles) se dostali do útočného pásma. První střelu dokázal hostující brankář vyrazit. K dorážce se domácí nedostali.
18:07'
Laurent Brossoit (Winnipeg) vychytal ve dvou velkých šancích domácího hráče. Alex Iafallo měl dobré šance, ale neprostřelil brankáře. Komerční přestávka.
17:38'
Patrik Laine (Winnipeg) hledal spoluhráče před brankou, domácí beci se výborně dokázali vrátit, a tak akci Jets zastavili.
17:16'
Andrew Copp pálil z dobré pozice, jeho ránu rychle vyrazit domácí brankář. Směr hry se následně rychle otočit.
16:25'
Adrian Kempe po výborném pasu spoluhráče pálil z první, jeho rána končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
15:38'
Ben Hutton nahazoval kotouč na branku, brankář soupeře měl co dělat, aby dokázal puk vyrazit, Nakonec se mu to podařilo.
14:45'
Sean Walker (Los Angeles) to zkoušel individuálně, do útočného pásma se sice dostal, ale ohrozit branku nedokázal.
14:21'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.
13:16'
12:4, střelecky jsou jednoznačně aktivnější hokejisté domácího celku.
12:12'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Domácí celek navyšuje své vedení. K odraženému puku před brankou se dostal obranou nepokrytý NIKOLAJ PROCHORKIN, jehož rána zapadla do rohu branky. Asistence: Trevor Lewis, Paul LaDue.
10:33'
Tento zápas se hraje v Downtownu Los Angeles. Na hokej do Staples Center chodí celá řada celebrit a hvězd. Dnes je zde například Gabriel Iglesias, třiačtyřicetiletý komik.
10:20'
Hostující Laurent Brossoit (Winnipeg) kryje kotouč. Buly před jeho brankou po komerční přestávce.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, domácí celek stále vede o jednu branku. Blake Lizotte (Los Angeles) to zkoušel z ostré pozice.
09:30'
Domácí nedokázali vyhodit kotouč z obranného pásma, ale Jets toho nedokázali využít.
08:48'
Adam Lowry (Winnipeg) se dostal do střelecké pozice, jeho ránu snadno kryje domácí brankář, který přerušuje hru, Vhazovat se bude před jeho brankou.
07:34'
Domácí celek se sedmou střelou na banku dostává do vedení. Po pěkné přihrávce spoluhráče se prosazuje tvrdou střelou JOAKIM RYAN. Jeho první branka coby hráče Kings. Asistence: Dustin Brown.
06:38'
Hraje se nyní převážně ve středním pásmu, z ničeho nic se dostal do šance Adam Lowry (Winnipeg), ale jeho rána končí na mantinelu za brankou.
06:15'
Buly v útočném pásmu Kings, ale domácí hokejisté se nedokázali propracovat do výraznější střelecké pozice.
06:07'
Kyle Clifford (Los Angeles) pálil z kruhu, Laurent Brossoit (Winnipeg) kryje jeho ránu. Komerční přestávka.
05:48'
Nikolaj Prochorkin se dostal sám před branku, gólmana ale prostřelit nedokázal.
05:21'
3:2, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, mírně aktivnější jsou domácí.
05:00'
Jack Campbell (Los Angeles) rozehrával od své branky, ale ze středního pásma hosté rychle vrátili kotouč za domácí branku.
04:17'
Jeff Carter (Los Angeles) dostal puk do útočného pásma, následně zakončoval, ale jeho projektil kryje Laurent Brossoit (Winnipeg).
04:00'
Sledujeme klidnější pasáž hry. Kyle Clifford (Los Angeles) se následně po chybě obrany Jets dostal do zakončení, ale obrana si dokázala poradit. brankář zasáhl.
03:28'
Dustin Brown (Los Angeles) zkoušel přihrát na druhou stranu útočného pásma, ale přihrávka byla obráncem Winnipegu zblokovaná.
03:08'
Josh Morrissey (Winnipeg) jako správný bek pálil od modré čáry, pře brankou tečoval Joona Luoto (Winnipeg), ale i tak si dokázal poradit Prochorkin a zejména Jack Campbell (Los Angeles).
02:19'
Jeden z domácích hráčů se dostal do střelecké pozice, jeho ránu vyrazil brankář Jets před sebe, a pak už hráli obránci.
02:00'
Carl Dahlström (Winnipeg) rozehrával od své branky, ale do výraznější šance se propracovat hosté nedokázali.
01:17'
Jeff Carter (Los Angeles) se propracoval do střelecké pozice, jeho zakončení poměrně snadno vyrazil hostující brankář.
01:00'
Patrik Laine (Winnipeg) se dostal do útočného pásma, jeho rána postrádala přesnost.
00:14'
Kings se jako první usadili v útočném pásmu, ale prosadit se nedokázali.
00:01'
Utkání začalo, buly pro domácí, Anže Kopitar vyhrál buly.
00:01'

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – B. Hutton, Doughty, Walker, Roy, J. Ryan, LaDue – Iafallo, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, Lizotte, Wagner – J. Carter, Amadio, Toffoli – Clifford, Prochorkin, Lewis.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Poolman, Dahlström, Pionk, Bitetto, Sbisa – Connor, Scheifele, Laine – Ehlers, Wheeler, Roslovic – Copp, Lowry, Perreault – Luoto, Gustafsson, L. Shaw..
Zápas za malý moment začne.
Český ani slovenský hráč do tohoto zápasu nezasáhne.
Los Angeles Kings odehrálo 26 zápasů s bilancí 7-3-2-14 a získalo 22 bodů. V tabulce Západní konference je na posledním, 15., místě. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál dva. Poradil si s Edmontonem Oilers 5:1 a New Yorkem Islanders 4:1. Tým nestačil na Arizonu Coyotes 2:3,v prodloužení na San Jose Sharks 3:4 a na San Jose Sharks 1:4.
Winnipeg Jets odehrál 26 zápasů s bilancí 10-6-1-9 a získal 33 bodů. V tabulce Západní konference je na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Nashvillem Predators 2:1, Columbusem Blue Jackets 4:3, San Jose Sharks 5:1 a Anaheimem Ducks 3:0. Tým nestačil na Dallas Stars 3:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Winnipeg Jets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.