NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Minnesota - 20. února 2020   04:30

Vancouver
Vancouver
21:31' Beagle (Q. Hughes, Motte) • 41:28' J. T. Miller (Toffoli, Q. Hughes) • 44:43' J. T. Miller (Stecher, Edler)
3:4
(0:1, 1:1, 2:1 - 0:0)

2:3 (SN)

Minnesota
Minnesota
01:03' Fiala  (Dumba) • 33:03' Kunin  (Hunt, Zuccarello) • 55:15' Galchenyuk  (Soucy, Zuccarello) • 65:00' Galchenyuk
Vancouver
Jon McIsaac, Francois St. Laurent – Ryan Daisy, Libor Suchánek
Rogers Arena, Vancouver, BC
18 871 diváků
Minnesota

Česká a slovenská stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Tři hvězdy utkání

1. J.T. Miller (VAN) – 2+0, čas na 20:54
2. Quinn Hughes (VAN) – 0+2, 5 střel na bránu
3. Mats Zuccarello (MIN) – 0+2, čas na ledě 13:23
Dnešní utkání sledovalo 18 871 diváků.
Střely na bránu: 34 – 28; Vhazování (%): 54 – 46; Přesilová hra: 0/2 – 0/2; Trestné minuty: 4 – 4; Hity: 27 – 21; Zablokované střely: 21 – 21
Konečný výsledek:

Vancouver Canucks vs Minnesota Wild 3:4 sn

Branky a nahrávky: 22. Beagle (Hughes, Motte), 42. Miller (Toffoli, Hughes), 45. Miller (Stecher, Edler) – 2. Fiala (Dumba), 34. Kunin (Hunt, Zuccarello), 56. Galchenyuk (Soucy, Zuccarello), rozh. náj. Galchenyuk.

Wild uspěli na ledě Vancouveru po samostatných nájezdech, zastavili tak "sérii" dvou proher.

Dovednostní soutěž rozhodl útočník Alex Galchenyuk, jenž jinak také vstřelil první gól za Minnesotu. Brankář Devan Dubnyk předvedl celkem 31 úspěšných zákroků.
65:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým Minnesota Wild.
Autorem vítězné branky je ALEX GALCHENYUK.
Alex GALCHENYUK proměňuje. Naznačil střelu a udělal blafák do bekhendu.
Bo HORVAT neproměňuje.
Zach PARISE neproměňuje. Následovat bude už pátá runda nájezdů.
Tanner PEARSON neproměňuje. Dubnyk měl tady připravený pravý beton.
Mats ZUCCARELLO proměňuje. Blafák do forhendu, Markström neměl nárok zakročit.
Tyler TOFFOLI neproměňuje. Zkusil forhendový blafák, avšak z úhlu neměl moc prostor.
Kevin FIALA neproměňuje. Markström jej zastavil levým betonem.
J.T. MILLER proměňuje. Povodil si Dubnyka, zakončoval do prázdné brány.
Ryan DONATO proměňuje. Pěkný blafák do bekhendu, Markström bez šance.
Elias PETTERSSON proměňuje.
Samostatné nájezdy začínají.
Samostatné nájezdy zahájí Canucks, konkrétně to bude Pettersson.
Po prodloužení:

Vancouver Canucks vs Minnesota Wild 3:3
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:59'
V posledních vteřinách ještě útočil po levé straně Staal... Uvidíme samostatné nájezdy.
64:01'
Probíhá poslední minuta prodloužení!
63:11'
Fiala se obtočil kolem brány soupeře a byl blízko toho, aby rozhodl, avšak Markström odolal.
62:35'
Střelecký pokus Hughese zprava, Dubnyk připraven na správném místě.
61:45'
Toffoli vystřelil z levé strany, Dubnyk puk vyrazil ramenem do rohu.
60:01'
Úvodní vhazování prodloužení obstarají Miller a Staal, jdeme na to!
Střely na bránu: 32 – 27
Po 3. třetině:

60:00'
59:45'
Nahození Sutera od levého mantinelu, Markström našel puk v náručí.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:31'
Miller se snažil projít středem, avšak obrana soupeře byla dobře zorganizovaná.
58:10'
Icing od Canucks, následovat tak bude vhazování poblíž Markströma.
56:51'
Neúspěšný útok Vancouveru, čároví byli nuceni odpískat postavení mimo hru.
55:43'
Čtyři minuty a 17 vteřin do konce třetí třetiny, Horvat a Staal na vhazování po pravici Markströma.
55:43'
Proběhne poslední reklamní přestávka.
55:15'
Minnesota právě vstřelila branku!
Čas 55:15 a Wild srovnávají na 3:3! ALEX GALCHENYUK to zkusil zprava z úhlu, puk si srazil do brány Stecher. Jeho 6. gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Carson Soucy, Mats Zuccarello.
54:21'
Vhazuje se v neutrální zóně před střídačkou Minnesoty. Souboj zde obstarávají Sutter a Galchenyuk.
54:21'
Ofsajd ze strany Canucks, na řadě je reklamní přestávka.
53:18'
Gaudette se tlačil zleva před bránu, avšak příliš nepochodil. Dubnyk a Wild měli situaci pod kontrolou.
52:06'
Střely na bránu: 31 – 21
51:38'
Dumba zkoušel štěstí z pravé strany, avšak Markström zůstal bez práce.
49:55'
Jsme těsně před polovinou třetí třetiny, přičemž Vancouver Canucks vedou doma nad Minnesota Wild těsně 3:2. Dvakrát zde skóroval během chvíle Miller.
48:47'
Konec reklamní přestávky, Beagle a Staal v souboji na vhazování po pravici Markströma.
48:47'
Střelecký pokus Brodina od modré čáry zleva, Markström připraven. Následuje reklamní přestávka.
45:31'
Střely na bránu: 29 – 16
45:26'
Zakázané uvolnění v podání Canucks, kteří jinak prožili neuvěřitelný start do třetí třetiny.
44:43'
Vancouver právě vstřelil branku!
Čas 44:43 a 3:2 pro Canucks! J.T. MILLER prostřelil Dubnyka z levého kruhu pro vhazování. Jeho druhý gól během krátké chvíle! Asistence: Troy Stecher, Alexander Edler.
43:08'
Obrovská šance Erikssona z těsné blízkosti poslat své Canucks dnes poprvé do vedení, avšak Dubnyk se blýskl výborným zákrokem.
41:28'
Čas 41:28 a skóre 2:2! J.T. MILLER tečoval mezi kruhy střelecký pokus Toffoliho od modré čáry. Jeho 23. gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Tyler Toffoli, Quinn Hughes.
40:50'
Po střele Millera z pravé strany se za Dubnykem ozvala branková konstrukce.
40:01'
Závěrečná dvacetiminutovka je tady za několik málo okamžiků.
Statistiky po druhé třetině

Po 2. třetině:

Vancouver Canucks vs Minnesota Wild 1:2

Branky a nahrávky: 22. Beagle (Hughes, Motte) – 2. Fiala (Dumba), 34. Kunin (Hunt, Zuccarello).

Máme za sebou čtyřicet minut utkání a Wild drží na hřišti Vancouveru (nadále) těsné vedení, tentokrát 2:1. Druhá třetina nenabídla zrovna skvělou podívanou. Také šancí bylo hodně málo...
40:00'
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:30'
Nepřesnost a zakázané uvolnění od Canucks, následovat tak bude vhazování u Markströma.
37:17'
Ofsajd v podání Vancouveru.
35:44'
Čtyři minuty a 16 vteřin do konce druhé třetiny, vhazuje se v neutrální zóně před střídačkou Wild.
35:44'
Hra přerušena pro ofsajd Minnesoty, proběhne další z reklamních přestávek.
35:09'
Donato najížděl z pravé strany, dobrou defenzivní práci tady odvedl Edler. Markström mohl zůstat v klidu.
34:12'
34:12'
Dubnyk má v rukavici střelu Hughese od modré čáry, následuje reklamní přestávka.
33:03'
Čas 33:03 a Wild jdou zpět do vedení! Autorem gólu je LUKE KUNIN, jenž překonal Markströma docela šťastně. Jeho 13. gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Brad Hunt, Mats Zuccarello.
32:06'
Střely na bránu: 18 – 8
31:01'
Odehráno 31 minut, skóre mezi Vancouver Canucks a Minnesota Wild zde nerozhodné 1:1.
30:47'
Minnesotě byl odpískán icing.
29:45'
29:40'
Rána Petterssona bez přípravy zprava, Dubnyk se stačil výtečně přesunout a touš vyrazit.
28:46'
Wild se zatím brání s přehledem...
27:45'
Druhá početní výhoda pro Canucks, vhazování po levici Dubnyka.
27:45'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jonas Brodin – 2 min., podrážení).
26:14'
Zpět do akce! Vhazuje se mezi hokejky Horvata a Staala, po pravé ruce Markströma.
26:14'
Markström má kotouč ve svém držení, před námi je reklamní přestávka.
25:56'
Pearsonovo nahození od pravého mantinelu, Dubnyk měl docela problémy puk zkrotit.
25:21'
Střely na bránu: 12 – 7
23:26'
Minnesota poslala touš přes všechny čáry na zakázané uvolnění, hra se tak přesune před Dubnyka.
23:03'
Eriksson Ek provětral z levé strany Markströmovu lapačku.
21:31'
Čas 21:31 a Canucks srovnávají skóre na 1:1! Přečíslení 2 na 1 zakončoval po přihrávce Hughese JAY BEAGLE. Jeho 2. gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Quinn Hughes, Tyler Motte.
21:16'
20:17'
Hosté v plném počtu. Začíná tedy jejich zkrácená přesilovka.
20:02'
Druhou třetinu startujeme ve čtyřech, po chvíli budou mít Wild k dispozici druhou přesilovou hru.
20:01'
Oba týmy jsou zpět na ledové ploše, prostřední část začne za malou chvíli.
Statistiky po první třetině

Po 1. třetině:

Vancouver Canucks vs Minnesota Wild 0:1

Branky a nahrávky: 2. Fiala (Dumba).

Úvodní perioda je minulostí, přičemž Wild vedou na ledě Vancouveru 1:0. Hokejisté Minnesoty v první třetině prakticky nic neměli, ale vyšla jim hned první střela na bránu. Canucks si vytvořili šance srovnat skóre...
20:00'
19:16'
První třetina se bude dohrávat ve čtyřech na obou stranách. Vhazuje se po pravé ruce Markströma.
19:16'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Quinn Hughes – 2 min., držení).
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:17'
Dnešní první početní výhoda pro Vancouver, vhazování po pravici Dubnyka.
18:17'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Joel Eriksson Ek – 2 min., držení).
17:36'
Roussel a potom také Edler vystřelil z levé strany, Dubnyk v obou případech pozorný.
16:04'
Toffoli se snažil překvapit Dubnyka zprava z úhlu, avšak neúspěšně.
15:13'
Útočnou akci Wild zastavilo postavení mimo hru.
14:14'
Pět minut a 46 vteřin do konce první třetiny. Vhazuje se v neutrální zóně, poblíž trestné lavice Minnesoty.
14:14'
Ofsajd Canucks, na řadu přichází reklamní přestávka.
12:50'
Miller se ocitl za obranou soupeře, jeho únik ale gólem neskončil. Dubnyk podržel svůj tým.
12:30'
Vancouver se provinil icingem, vhazovat se tak bude za malý moment před Markströmem.
12:11'
Střely na bránu: 6 – 3
11:14'
Můžeme pokračovat. Vhazování po pravici Markströma, stojí zde proti sobě Horvat a Staal.
11:14'
Markström zastavil střelecký pokus Sutera od levého mantinelu, následuje reklamní přestávka.
09:50'
Wild při přesilovce nic nevymysleli. Na svém kontě mají stále pouze jednu střelu na bránu, skončila gólem.
09:48'
07:48'
Minnesota si zahraje první přesilovou hru dnešního utkání, vhazuje se po pravé ruce Markströma.
07:48'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jake Virtanen.
07:01'
Konec reklamní přestávky, Pearson a Eriksson Ek v souboji na vhazování po pravici Dubnyka.
07:01'
Dubnyk připraven proti střele Horvata z levého kruhu. Proběhne první reklamní přestávka.
05:35'
Rána Stechera z pravé strany, avšak Dubnyk zasahovat nemusel.
05:16'
Střely na bránu: 4 – 1
04:59'
Pettersson a následně Toffoli měl dobrou příležitost srovnat skóre, Dubnyk ale obstál.
04:32'
Ofsajd v podání Canucks.
03:42'
Nahození Hughese od modré čáry zleva, Dubnyk puk vykopl pravým betonem před sebe.
01:03'
Čas 01:03 a Wild otevírají skóre utkání! KEVIN FIALA prostřelil Markströma z pravého kruhu pro vhazování. Jeho 15. gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Matt Dumba.
00:15'
Neúspěšná útočná snaha Vancouveru, čároví odpískali postavení mimo hru.
00:01'
Na úvodní vhazování se do středového kruhu staví Beagle a Eriksson Ek, jdeme na to!
Hymny jsou minulostí, start duelu mezi Canucks a Wild je tady co nevidět.
Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, zazní americká a kanadská státní hymna.
Zahajovací formace

VAN: Markström – Benn, Myers – Motte, Beagle, Sutter

MIN: Dubnyk – Suter, Spurgeon – Foligno, Eriksson Ek, Greenway

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Q. Hughes, Ch. Tanev, Edler (A), Stecher, Jo. Benn, T. Myers – J. T. Miller, E. Pettersson, Toffoli – Pearson, Horvat (C), Eriksson – Roussel, Gaudette, Virtanen – Motte, Beagle, B. Sutter (A).

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Dumba, Hunt, Soucy – Parise (A), E. Staal, Fiala – Galchenyuk, Kunin, Zuccarello – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Greenway – Hartman, Donato, M. Koivu (C).

Rozhodčí: Jon McIsaac, Francois St. Laurent – Ryan Daisy, Libor Suchánek.
Příjemné čtvrteční hokejové ráno! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování NHL, konkrétně u utkání mezi týmy Vancouver Canucks a Minnesota Wild.
Češi a Slováci v tomto utkání

Do tohoto utkání nezasáhne žádný český ani slovenský hokejista.
Vzájemné zápasy – NHL sezona 2019-2020

NE 12. 01. 2020, 22:00 – Xcel Energy Center:
Minnesota Wild vs Vancouver Canucks 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
→ Tři hvězdy utkání: E. Pettersson, J.T. Miller, M. Foligno

07. 02. 2020, 02:00 – Xcel Energy Center:
Minnesota Wild vs Vancouver Canucks 4:2 (3:0, 0:1, 1:1)
→ Tři hvězdy utkání: A. Stalock, K. Fiala, M. Foligno

ČT 20. 02. 2020, 04:30 – Rogers Arena:
Vancouver Canucks vs Minnesota Wild
V noci na čtvrtek 20. února má nejlepší hokejová liga na svém programu celkem šest zápasů.

Zde budete moci sledovat utkání mezi dvěma týmy ze Západní konference, když Vancouver Canucks přivítají Minnesota Wild. Úvodní vhazování tohoto duelu bude v Rogers Areně vhozeno krátce po 04:30!

Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.