NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Toronto - 11. prosince 2019   04:00

Toronto
21:45' Matthews  (Tavares, Holl) • 39:40' Tavares  (Ceci, Marner) • 54:58' Tavares  (Holl, Marner) • 58:16' Hyman
Vancouver
Chmielewski, St. Pierre – Driscoll, Berg
Rogers Arena, Vancouver
Toronto

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Tři hvězdy utkání
1. Fredrik Andersen (TOR) 38 zák., 97,4%
2. John Tavares (TOR) 2+1
3. Josh Leivo (VAN) 1+0
Toronto zvítězilo na ledě Vancouveru 4:1 zásluhou zejména dvou mužů. Brankáře Fredrika Andersena, který si připsal 38 zásahů, a kapitána Johna Tavarese, který dal dvě branky a přidal jednu asistenci. Není divu, že oba hvězdy jsou mezi největšími hvězdami zápasu.
59:53'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Kasperi Kapanen – 2 min., hrubost).
59:53'
Ještě musel Andersen zasahovat proti průniku domácích před brankoviště. Po úspěšném zákroku se Kapanen pustil do Beagla.
59:01'
Probíhá poslední minuta zápasu.
58:16'
Toronto právě vstřelilo branku!
Canucks ve svém pásmu přišli o puk po zbytečně riskantní rozehrávce Millera a ZACH HYMAN, který puk zachytil, přidává pojistku k vedení Toronta. Bez asistence.
57:40'
Domácí obětavě zastavili dvě střely Toronta a zaskočili za brankáře, který je na střídačce.
57:19'
Pettersson vyrazil do útoku po levém křídle, svou střelu otřel o horní tyčku a poslal do ochranné sítě. Vancouver odvolal brankáře před vhazováním v útočném pásmu.
56:10'
Utkání se pomalu blíží ke svému konci. Z náporu Canucks po inkasované brance nezbylo zhola nic.
54:58'
Ledová sprcha pro aktivní Vancouver, který věřil ve vyrovnání. JOHN TAVARES se z pravého kruhu prosadil střelou zápěstím na vzdálenější tyč. Asistence: Justin Holl, Mitchell Marner.
54:08'
Komerční pauza.
54:08'
Pettersson z levé strany pálil pod horní tyč, Andersen ramenem vyrazil puk až do ochranné sítě.
53:30'
Vancouver dál tlačí na soupeře. Toronto se nemůže dostat v posledních minutách pořádně do hry.
52:49'
Třetí brejk Vancouveru v této třetině, třetí úspěšný zákrok Andersena! Bo Horvat se prodral až před brankoviště, pokusil se vystřelit k levé tyči, ale Andersen tam dostal svůj beton.
52:21'
Canucks jsou znovu v útoku a snaží se o vyrovnání. Hra je přerušena. Komeční přestávka.
51:14'
Vancouver právě vstřelil branku!
Domácí vsítili kontaktní gól! Po Hughesově střele od modré čáry se před branku sjelo několik hráčů obou týmů, domácí tak dlouho doráželi, až procpali puk za záda rozzlobeného Andersena. Asistence: Bo Horvat, Quinn Hughes.
50:44'
Další únik Boesera za obranu, další výborný zákrok Andersena, který betonem vytěsnil na zadní mantinel!
50:20'
Maple Leafs dostali puk do bezpečí, daleko od své branky.
49:50'
Puky létají kolem Andersena vesměs na zadní mantinel. Domácí jsou v náporu.
49:15'
Vancouver je usazen v útočném pásmu a snaží se vytvořit tlak na soupeře.
48:04'
47:37'
Spezza si sjel podél pravého mantinelu do volnějšího prostoru a prudkou ránou trefil Markstroma, který sráží puk na zadní mantinel.
47:04'
Canucks dokonce v oslabení zaútočili, Andersen zasahovat nemusel.
46:50'
Domácí dostávají kotouč mimo své pásmo.
46:04'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tanner Pearson – 2 min., hákování).
46:04'
Komerční přestávka. Po ní se bude vylučovat.
45:26'
Ceciho rána od modré se stala kořistí Markstroma.
44:44'
Boeser se dostal za obranu do úniku a byl proti němu už jen Andersen! Hostující brankář fantasticky máchl lapačkou a zakončení domácí hvězdy zlikvidoval!
44:15'
Vancouver zkouší přihrávky na útočnou modrou, puky ale zatím neprochází.
43:40'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení, oba týmy se pravidelně střídají v útocích.
42:45'
Nepřesnou střelu vyslal na branku Toronta od levého mantinelu Horvat.
41:42'
Andersen musel přerušit hru při střele Benna.
41:09'
Muzzin od modré čáry neseřídil dobře svá mířidla a minul branku Vancouveru.
40:40'
Protečovaný puk neprošel na branku Vancouveru, což bylo velké štěstí Markströma, kterému letěl puk do protipohybu.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 05:51.
40:00'
39:40'
Do konce druhé třetiny zbývá pouhých 20 vteřin, když JOHN TAVARES úspěšně protečoval před brankovištěm střelu od modré čáry a zvyšuje na 2:0 ve prospěch Toronta! Asistence: Cody Ceci, Mitchell Marner.
38:36'
Další střela z pravé strany, tentokrát od Boesera. Andersen lapačkou likviduje jeho pokus.
38:16'
Andersen vytěsnil puk po střele z pravé strany nad branku.
37:55'
Canucks jsou usazeni v útočném pásmu. Hraje se dlouhý úsek bez přerušení.
37:12'
Schaller se snažil protlačit za obranu a už to s ním vypadalo dobře, ale na útočné modré mu nakonec byla na poslední chvíli překřížena cesta.
36:16'
Maple Leafs se znovu tlačí do útočného pásma a hrozí Markstromovi.
35:15'
Markstrom si poradil se střelou z pravé strany a přerušil hru. Komerční pauza.
34:45'
Druhá třetina se pomalu blíží ke svému konci, Vancouver se snaží dotáhnout ztrátu, ale zatím marně.
33:54'
Hra se rychle přesunula před branku 'vancouveru, z levého boku Barrie přestřelil.
33:35'
Domácí vykombinovali dobrou akci před kruhy v útočném pásmu, ale proti jejich úspěchu byl Kerfoot, který blokuje střelu a pomáhá Andersenovi.
32:47'
Po buly Toronto rychle střílelo, puk je sražen v ochranné síti.
32:42'
Hra je znovu přerušena, tentokrát po zákroku Markströma.
32:08'
Canucks se dostali do postavení mimo hru při snaze o rychlý přechod středního pásma. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
30:44'
Hosté se vydali do útoku, Holl neměl zpoza pravého kruhu příliš štěstí. Jeho střela se nedostala až k brance.
30:10'
Pettersson zpoza levého kruhu nechal vyniknout Andersenovu lapačku. Komerční pauza.
29:28'
Torontu nevyšla rozehrávka, dopouští se zakázaného uvolnění.
28:17'
Komerční přestávka. Millerova tečovaná střela se stala kořistí Andersena.
27:28'
Marner se zjevil ve velmi dobré pozici v pravém kruhu, Fantenberg ovšem zblokoval mladého útočníka Toronta.
26:55'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení, puk rychle střídá majitele a přenáší se ze strany na stranu.
25:39'
Nepříjemná tečovaná střela Spezzy, kterou Markstrom zvládl vyrazit do bezpečí.
25:15'
Kotouč vyletěl do hlediště, vhazuje se před brankou domácích.
24:28'
Zakázané uvolnění Toronta.
23:27'
Leivo zpoza kruhů vyslal na Andersena bekhendovou střelu, hostující brankář i tentokrát přerušuje hru.
22:49'
Pettersson prudkou ránou zpoza pravého kruhu přinutil Andersena přerušit hru.
21:45'
Hosté otevírají skóre zápasu! Markstrom vytěsnil střelu zpoza kruhů, ale za brankou byl připraven hráč Toronta, který okamžitě hledal před brankovištěm AUSTONA MATTHEWSE, který procpal puk za záda domácího brankáře. Asistence: John Tavares, Justin Holl.
21:23'
Myers se stihl vrátit a zabránil hrozícímu brejku soupeře.
20:35'
Andersen drží střelu od modré pod svou lapačkou a přerušuje hru.
20:23'
20:01'
Další třetina začne přibližně v 04:58.
Úvodní třetina zápasu mezi Vancouverem a Torontem branku nenabídla. Domácí vedou na střely 11-8 a budou si do začátku třetiny druhé přenášet 23 vteřin dlouhou početní výhodu.
20:00'
19:27'
Toronto se osvobodilo, Vancouver se musí vracet pro puk.
18:51'
Andersen se stihl rychle přesunout na pravou stranu svého brankoviště a srazit střelu soupeře do ochranné sítě.
18:23'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Mitchell Marner – 2 min., nedovolené bránění).
18:09'
Horvat se marně snažil procpat střelu přes obranu před brankou Toronta.
17:40'
Kotouč vyletěl v obranném pásmu Toronta do ochranné sítě. Komerční pauza.
16:50'
Dobře se proti střele zpoza kruhů postavil Andersen, který srazil puk do rohu.
15:42'
Toronto bylo zastaveno postavením mimo hru.
15:31'
Andersen tentokrát puk ve své lapačce podržel a přerušil hru. Komerční pauza.
15:15'
14:35'
Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. Oba týmy se pravidelně střídají ve vedení puku.
13:49'
Roussell vypálil od modré čáry, Andersen chytil puk do lapačky, ale okamžitě rozehrál. Nebyl vůbec atakován hráči Canucks.
13:20'
Souhra Horvata a Leiva nakonec vedla ke střele na Andersena, který betonem vykopl puk do bezpečí.
12:35'
Boeser v šanci před brankou Andersena, který ale nakonec nemusel zasahovat. Výrazně mu pomohla obrana, jež nedovolila soupeři zakončit útok.
11:51'
Po tlaku do brankoviště Markstroma domácí vyhazují na zakázané uvolnění.
11:40'
11:17'
Vancouver se ovšem výborně brání a vyčistil své pásmo.
10:55'
Maple Leafs se konečně povedlo usadit v útoku a rozjet přesilovkovou kombinaci.
10:34'
Torontu se vůbec nedaří vrátit do útočného pásma.
10:03'
Domácí posílají puk mimo své pásmo.
09:40'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Antoine Roussel – 2 min., nedovolené bránění).
09:20'
Bude se vylučovat na straně Vancouveru. Toronto má výhodu.
08:38'
Hra je vykázána z obranné třetiny Toronta kvůli přihrávce rukou domácích.
07:48'
Aberg zpoza kruhů napálil puk přímo do Markstroma, Toronto se drží v útočném pásmu.
07:39'
Kotouč vyletěl do hlediště Vhazovat se bude v obranném pásmu Canucks.
07:20'
První třetina zatím plyne hodně rychle. Hosté mají puk za svou brankou a váhají s rozehrávkou.
06:36'
Boeser se prodral do rychlého protiútoku a střelu zamířil mezi betony Andersena, který puk dokázal přibrzdit a poté ukrýt pod sebou. Komerční pauza.
05:01'
Hra se přesunula do obranného pásma Vancouveru. Marner střelou od modré protáhl Markstroma, který puk sice nezastavil u sebe, ale odvrátil mimo branku.
04:20'
Další střela domácích od modré. Tentokrát Hughes pálil, Andersen vyrazil.
03:31'
Myers se napřáhl od modré čáry, svou jedovatou střelu poslal pouze do zadního mantinelu.
03:17'
Hosté se při přechodu středního pásma dostali do postavení mimo hru.
02:30'
O puk se bojovalo za brankou Vancouveru, domácí dostávají puk nakonec ze svého pásma.
01:42'
Stecher vlastním tělem zastavil tvrdou střelu od modré, kterou odmítl pustit na Markstroma.
00:57'
Pettersson zavezl puk do útočného pásma a nakonec se rozhodl i sám střílet. Poté, co si sjel před pravý kruh, tak přinutil brankáře Andersena k zákroku lapačkou.
00:01'

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Jo. Benn, Ch. Tanev, Q. Hughes, T. Myers, Fantenberg, Stecher – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat, Leivo – Roussel, Gaudette, Virtanen – Schaller, Beagle, Ferland.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Rielly, Barrie, Muzzin, Holl, Dermott, Ceci – Åberg, Matthews, W. Nylander – Hyman, Tavares, Marner – I. Michejev, Kerfoot, Kapanen – Engvall, Spezza, Petan..
V posledních třech letech se ve vzájemných zápasech vždy radoval domácí tým, což by mohlo hrát v noci na středu do karet Vancouveru.
Vancouver na svém ledě přivítá Toronto, které se snaží vyškrábat zpět do první osmičky Východní konference. O to se ovšem snaží i Canucks a očekává se vyrovnaný a otevřený souboj, ve kerém se jen těžko hledá favorit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.