NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : Devils - 6. listopadu 2019   02:00

Devils

To je ode mě z dnešní noci vše, přeji dobrou noc, či ráno!
Tři hvězdy utkání

1. Mackenzie Blackwood
2. Connor Hellebuyck
3. Jack Roslovic
Československá stopa

Pavel Zacha – 0+0, 0, 2 střely, 14:33 čas na ledě.
Tentokrát se v nájezdech mohli radovat Devils, kteří vrátili Jets domácí porážku z prvního kola. Hosté proměnili oba ze svých pokusů, naopak Winnipeg neuspěl ani v jednom. New Jersey si tak z centrální Kanady odváží dva body a pokračuje v tripu bez ztráty.
V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
64:50'
Hischier netrefil naprosto odkrytý puk před prázdnou bránou a jdeme do nájezdů!
64:33'
Hellebuyck ukryl ve své výstroji střelu Palmieriho.
64:22'
Velká šance pro hosty rozhodnout, Wheeler podrazil Boqvista v úniku a Devils si zahrají přesilovku.
64:22'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., podrážení).
64:02'
Další obrovská šance Jets! Wheeler předložil puk Scheifelemu, kterého pět skvěle vychytal Blackwood.
61:48'
Severson vybrusluje z pásma a umožňuje spoluhráčům střídat.
61:20'
Několik zákroků na hraně rozhodčí pouští.
60:01'
Scheifele, Wheeler, Morrissey.

Hall, Hischier, Subban.
60:01'
Začalo prodloužení.
Ani druhé vzájemné utkání obou týmů nerozhodlo 60 minut a uvidíme prodloužení.
Střely na branku ve třetí třetině: Winnipeg – 9; New Jersey – 9.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:24'
Connor protečoval puk do útočného pásma a Blackwood přerušuje hru.
59:00'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:30'
Hraje se ve velké rychlosti a překvapivě nahoru dolu.
57:28'
Beaulieu chyboval ve středním pásmu a Wood najížděl na Hellebuycka! Ten ovšem drží nerozhodný stav.
56:56'
Hellebuyck pouze vyrazil střelu Wooda, ovšem Ehlers opět "přihrál" svému gólmanovi, který přerušuje hru.
56:32'
Butcher nahodil puk do pásma a jeho tým střídá.
55:32'
Connor mohl poslat svůj tým do vedení, ale z ideální pozice minul.
54:16'
Dobré tři minuty se hrálo ve středním pásmu. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu a pouze si přehazoval puk na vlastních modrých.
51:32'
Wheeler tečoval střelu Beaulieuho a moc nechybělo, aby se domácí tým radoval podruhé.
50:58'
Morrissey sice obstřelil Seversona, ale puk následně netrefil bránu.
49:17'
Wood tečoval nahození Simmondse a Hellebuyck musel být připravený.
49:00'
Závar před brankou hostů končí odraženým pukem do rohu.
48:38'
Zachovu střelu likviduje Hellebuyck vyrážečkou.
48:14'
Hall přestřelil z levého kruhu.
47:10'
Ehlers tvrdě vypálil, ovšem trefil pouze Bryana Littlea do helmy. Ten se nezvedá a stále leží na ledě i s kapkami krve.
46:40'
Scheifele střílel z dobré pozice mimo.
46:25'
Wheeler objížděl branku, ale nedokázal zasunout puk do odkryté části.
45:29'
Laine vypálil od mantinelu, Blackwood přerušuje hru.
45:19'
Ehlers z otočky netrefil odkrytou branku.
44:47'
Hischier prověřil Hellebuycka z velkého úhlu.
43:12'
Roslovic střílel přes Butchera a Blackwood musel být připravený.
42:35'
Akci Hughese zastavuje ofsajd.
41:47'
Rooney byl sám v mezikruží, ale střele chyběla přesnost.
40:30'
Morrissey hledal před bránou hůl některého ze svých spoluhráčů, ale puk jen prosvištěl kolem tyče.
40:01'
Podobné tempo hry jako v první třetině viděli diváci v BellMTS Centre i v té druhé. Pro jejich radost to byl ale Winnipeg, který vstřelil jedinou branku a do závěrečné dvacetiminutovky jsou oba týmy za smírného stavu.
Střely na branku ve druhé třetině: Winnipeg – 12; New Jersey – 9.
Další třetina začne přibližně v 3:58.
40:00'
39:35'
Bomba Seversona se otřela o levou tyč!
39:04'
Blakwood musel zasahovat proti rychlé střele Littlea.
38:00'
Velký tlak Jets řeší Zajac vyhozením kotouče do středního pásma.
37:43'
Z podobné situace s podobným výsledkem i Lowry.
36:30'
Kulikov zkrotil skákavý puk, ale následnou střelu poslal pouze na zadní mantinel.
35:14'
Hughes se objevil mezi obránci, ale Hellebuycka tváří v tvář nepřekonal.
35:00'
Hraje se dlouho bez přerušení, oba týmy si spíše přehazují puk ze strany na stranu.
33:05'
Boqvist už se hnal do úniku, ale puk mu ujel.
31:40'
Střet Halla s Kulikovem odnesl hůře první jmenovaný, který odjel v předklonu na střídačku.
30:25'
Butcher posílal puk zpoza brány na brankoviště, ale Hellebuyck zasáhl holí.
29:16'
Severson v šanci minul.
28:38'
V jednoduchosti je krása! Bourque poslal puk na modrou, Morrissey neváhal a ihned poslal puk na bránu. Ten v mezikruží chytře tečoval ANDREW COPP a srovnává stav utkání.. Asistence: Josh Morrissey, Gabriel Bourque.
28:04'
Pionk vypálil, ale opět bez úspěchu. Hosté hrají v plném počtu.
27:20'
Jets se nemohou usadit v útočném pásmu.
26:29'
Mark Scheifele vypustil ze své hole pořádnou jedovku, ale Blackwood se natáhl na svém brankovišti.
26:04'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., hrubost).
25:22'
Třetí lajna Jets zamkla soupeře v pásmu. Devils měli štěstí, že Lowry zlomil hokejku a musel střídat.
24:21'
Green se dostal ke střele bez přípravy, ale Hellebuyck byl pozorný.
24:02'
Connor si nabrusloval na střed, ale svou střelu nenasměřoval mezi tři tyče.
23:12'
Subban vyhrál důležitý závod s Lainem, který by se řítil sám na Blackwooda.
22:33'
Problém neměl ani se střelou Ehlerse.
22:27'
Pionk měl nabito, ale Blackwood zatím stoprocentní.
22:14'
Hellebuyck měl naprosto zakrytý výhled a toho se snažil využít Vatanen.
20:55'
Severson v dobré pozici trefil pouze nohu Scheifeleho.
20:29'
Coleman posílal puk na Hellebuycka, ten měl trochu problémy.
20:01'
První dvacetiminutovka se nesla spíše v duchu bitvy než hezkého hokeje, v ní dokázali hosté jednou udeřit a vedou 1:0.
Střely na branku v první třetině: Winnipeg – 8; New Jersey – 13.
Další třetina začne přibližně v 3:02.
20:00'
19:08'
Tentokrát se icingem proviňují Ďáblové.
18:14'
Opět skvělá kombinace mezi Hallem a Hischierem. Tentokrát zakončoval Švýcar a pohotovou střelou klidně mohl přidat druhou branku. Hellebuyck ale vytasil skvělý zákrok betonem.
17:42'
Winnipegu se dnes vůbec nedaří rozehrávka a i tento puk končí pouze na zakázaném uvolněním.
16:36'
Gusev tečoval Subbanovu střelu, ale puk nakonec skončil v ochranné síti.
15:40'
Little ujížděl obraně Devils, ale nakonec se před Simmondse nenatlačil a pouze skolil Blackwooda.
15:16'
Lowry se pere jako lev a celým svým tělem teď dostal puk do středního pásma.
14:41'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nathan Beaulieu – 2 min., nedovolené bránění).
13:49'
Ovšem Bourque na jeho práci nenavázal a vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.
13:32'
Lowry se hnal za pukem, ten nakonec Blackwood ukrývá pod lapačkou.
12:50'
Tennysonova střely končí v rohu kluziště.
12:34'
Laine zahrál puk ve středním pásmu, ale brusle měl ještě v tom útočném. Pískán ofsajd.
11:48'
Zakázané uvolnění domácích.
10:52'
Vatanenovu střelu Hellebuyck kryje.
10:39'
Hellebuyck má problémy s maskou, hra je přerušena.
10:14'
Jets v plném počtu.
09:20'
Střela Vatanena byla dvakrát tečována a Hellebuyck již ležel v brankovišti. Nakonec puk skončil jen těsně vedle tyče.
08:50'
Lowry vyhazuje přes všechny čáry.
08:20'
Hughes vyhrál buly a Devils rozjíždějí kombinaci.
08:14'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jack Roslovic – 2 min., držení).
07:41'
Vyrážečka zastavila ránu Kulikova.
07:12'
Hall pálil z otočky, ale přestřelil.
05:26'
Pokusy Gustafssona a Bitteta na branku nedoletěly.
04:44'
Devils jdou do vedení! Taylor Hall nejprve poslal puk z úhlu na Hellebuycka, ten se mu odrazil zpět na čepel a se štěstím ho dostal před bránu, kam se natáhl NICO HISCHIER, který otevírá skóre utkání. Asistence: Taylor Hall, Sami Vatanen.
04:27'
Morrissey posílal puk rychle na bránu, ale brankář Devils byl připravený.
03:33'
Copp zkoušel Blackwoodovu pozornost z ostrého úhlu.
03:24'
Zajac posílal puk na brankoviště, ale Coleman na něj nedosáhl.
02:07'
Blackwood si našel Laineho střelu.
01:12'
Palmieri jel sám na bránu, ale Morrissey mu zabránil vystřelit. Skvělý zákrok špičkou hole.
00:58'
Morrissey přizvedl střelu soupeře, ta končí v ochranné síti.
00:30'
Obě strany navštívily svá útočná pásma a zahajují první střídání.
00:01'

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), D. Kulikov, Beaulieu, Pionk, Sbisa, Bitetto – Ehlers, Scheifele (A), Wheeler (C) – Connor, Little (A), Laine – Copp, Lowry, Roslovic – Perreault, Gustafsson, G. Bourque.

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – Severson, P. K. Subban, A. Greene (C), Vatanen, Butcher, Tennyson – Hall (A), Hischier, Palmieri (A) – Zacha, J. Hughes, N. Gusev – J. Boqvist, Zajac, Coleman – Wood, Rooney, Simmonds..
New Jersey Devils

New Jersey nezakončilo svou sérii domácích zápasů ideálně. V nastavení ztratilo utkání s Tampou i Philadelphií a vydalo se na pětizápasový trip. Ten začali Ďáblové v Carolině výhrou 5:3 a nyní je čeká návštěva čtyř kanadských měst.

Aktuálně mají v konferenci Devils náskok pouze jednoho bodu před posledním Detroitem a v divizi jim patří osmé místo.
Winnipeg Jets

Winnipeg se vrátil z tripu spokojen. Poslední dva duely totiž dokázal dotáhnout do vítězného konce, když nejprve porazil San Jose gólem minutu a půl před koncem, a posléze otočil zápas ve Vegas a vyhrál v prodloužení.

Aktuálně se Jets nachází na 10. místě Západní konference a pohybují se lehce za hrnicí postupu do play-off.
Oba celky se letos již jednou utkaly. V úvodu sezóny Devils vedli jasně 4:0 ještě ve druhé třetině, ovšem nakonec brali pouze bod. Jets se totiž postarali o fantastický obrat, který nakonec dokonali v prodloužení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.