NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Kings - 30. března 2021   04:00

Vegas
Vegas
24:04' R. Smith (Marchessault, Mark Stone) • 36:28' Nosek (Whitecloud, W. Carrier) • 37:54' Hague (Marchessault, W. Karlsson) • 52:35' Martinez (Kolesar, Theodore)

3. Jonathan Marchessault (VEG) – 0+2
Hokejisté Las Vegas vyhrávají šestý zápas v T-Mobile Areně v řadě. Los Angeles se sice prosadilo první, ale pak domácí čtyřmi góly otočili stav zápasu. Prosadil se také Tomáš Nosek, který prožívá povedené období.
59:22'
Blake Lizotte (Los Angeles) měl obrovskou šanci, ale z bezprostřední blízkosti trefil beton brankáře. Robin Lehner (Vegas) předvedl spolehlivý zákrok.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině, vhazovat se bude po zakázaném uvolnění před brankou Los Angeles.
58:37'
Nosek se dostal do útočného pásma, hledal rychlou přihrávkou spoluhráče, ale obrana Kings byla pozorná.
58:22'
Alex Tuch (Vegas) začal akci, kterou zakončoval Zach Whitecloud nepřesnou střelou.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:41'
22:24, tak vypadá statistika střel na branku.
57:19'
Vegas kombinuje v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
56:57'
Domácí v plném počtu. Alex Tuch (Vegas) při vlastním oslabení z bezprostřední blízkosti neuspěl.
56:10'
Matt Roy (Los Angeles) rozehrává od své branky, polovina přesilovky už je pryč. Rychle se Kings dostali do útočného pásma, ale rána končí mimo.
55:48'
Adrian Kempe (Los Angeles) pálil od modré čáry, ani druhý jeho pokus nebyl přesný.
55:22'
William Karlsson (Vegas) je s kotoučem v útočném pásmu, Anže Kopitar (Los Angeles) jej o puk připravil.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetiny, hostující celek prohrává o tři branky, ale má k dispozici přesilovou hru.
54:57'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Hague – 2 min., hákování).
54:57'
Komerční přestávka.
54:42'
Kings se usadili v útočném pásmu, následně se bude vylučovat.
54:18'
Kotouč je za brankou Los Angeles, hostující celek musí rozehrávat od své branky, sledujeme velmi rychlý hokej a otočku domácích.
52:35'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Druhé přerušení hry ve třetí třetině a hned kvůli brance. Keegan Kolesar po nádherné individuální akci vymíchal brankáře, ale beton přehodit nedokázal. Puk se odrazil do míst, kde byl ALEC MARTINEZ. Ten už měl před sebou odkrytou část branky. Asistence: Keegan Kolesar a Shea Theodore.
52:16'
Jedno jediné přerušení v této třetině.
51:52'
Alex Iafallo (Los Angeles) pálil bez přípravy, jeho ránu zblokoval dobře se vracející Nicolas Hague.
51:30'
Jonathan Marchessault (Vegas) nahodil kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing. Následně sám zakončoval, ale branku trefit nedokázal.
50:53'
Carl Grundström (Los Angeles) to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se dostat přes dobrou obranu Vegas nedokázal. Takticky hraje domácí tým ve třetí třetině velmi dobře.
50:24'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Vegas vede o dvě branky a pokouší se dál hrát aktivně.
49:32'
Devět a půl minuty se nepřerušovalo.
49:11'
Jeff Carter (Los Angeles) tečoval kotouč před brankou, ale minul.
48:41'
Austin Strand (Los Angeles) ani Jaret Anderson-Dolan (Los Angeles) nedokázali své velké šance proměnit. Nyní zaváhala domácí obrana, ale hosté velké příležitosti neproměnili.
48:07'
Zbytečně se nepřerušuje, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky v T-Mobile Areně bavit.
47:14'
Dustin Brown (Los Angeles) se z ničeho nic zjevil před brankou Vegas, ale jeho rána po dobré spoluhráčově přihrávce končí mimo branku.
46:38'
Tomáš Nosek (Vegas) pálil z levého kruhu, jeho rána se do branky nevešla. Spoluhráč se k dorážce dostat nedokázal.
46:10'
Jonathan Quick (Los Angeles) si nyní musel připsat první zákrok ve třetině, poradil si se střelou z velké dálky.
45:40'
Cody Glass (Vegas) se dostal v útočném pásmu k puku, ale v souboji s obranou nedokázal uspět. Hrát tak mohou hostující hokejisté.
44:40'
Nicolas Hague (Vegas) nahodil do útočného pásma, ale hrát nemohl kvůli ofsajdu. Následně Nicolas Hague dobře od puku odstavil soupeře před brankou Vegas.
44:17'
Alec Martinez (Vegas) byl připravený a dokázal zblokovat střelu, kterou vyslal soupeř od modré čáry.
43:15'
Matt Roy (Los Angeles), autor zatím jediné branky Kings, rozehrává od své branky, ale jeho kombinace postrádala přesnost, hrát tak mohou domácí. Max Pacioretty vypálit nedokázal.
42:45'
Jonathan Quick (Los Angeles) musel za svou branku, odkud rozehrával. Následně Zach Whitecloud (Vegas) minul branku ránou od modré čáry.
42:23'
Hostující celek se pokouší hrát aktivně a vypracovat si nějaké výraznější šance, ale zatím je obrana Vegas pozorná.
41:28'
Jeho zakončení postrádalo přesnost. Brankář Los Angeles zasahovat nemusel.
41:02'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není, následně se Nicolas Hague (Vegas) pustil do útočného pásma.
40:22'
Zbytek přesilovky nedokázal domácí celek proměnit, do výraznější šance se nedostal, nezískal ani pásmo.
40:19'
40:01'
Utkání pokračuje dál třetí třetinou.
40:01'
Tři góly ve druhé třetině otočily stav zápasu. Domácí tým byl ve druhé třetině aktivnější, střelecky 10:7. Reilly Smith, Tomáš Nosek a Nicolas Hague se prosadili. Celkově vedou na střely na branku hráči Los Angeles 20:19.
40:00'
39:50'
Robin Lehner (Vegas) má kotouč za svou branku, už se nic nestane.
39:40'
Alex Tuch (Vegas) si sjel před branku, ale kotouč přesněji rychle zpracovat nedokázal.
39:10'
Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry, Kings se zatím dobře brání.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:27'
Jonathan Marchessault (Vegas) pálil od modré čáry, jeho ránu zastavil Jonathan Quick.
38:19'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Carl Grundström – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
37:54'
Dobré čtení hry od domácích. Jonathan Marchessault našel na kruhu najetého spoluhráče, tím byl NICOLAS HAGUE. Jeho rána se od tyče odrazila do branky. Asistence: Jonathan Marchessault a William Karlsson.
37:05'
Sedm bodů v sedmi zápasech, Tomáš Nosek prožívá povedenou část sezony, která je v mnoha ohledech neobvyklá.
36:28'
William Carrier (Vegas) odvedl pořádný kus práce, dostal puk do útočného pásma, následně pálil nepřesně Zach Whitecloud. Puk se od zadního mantinelu odrazil před branku, kde byl zcela volný TOMÁŠ NOSEK. Rodák z Pardubic měl puk na hokejce a před sebou odkrytou část branky, kterou v pohodě trefil. Asistence: Zach Whitecloud a William Carrier.
35:42'
Tři střely na branku vyslali domácí v přesilovce, ale prosadit se nedokázali.
35:33'
35:02'
Alec Martinez (Vegas) našel Maxe Paciorettyho, který z kruhu pálil bez přípravy. Jonathan Quick (Los Angeles) se dokázal přesunout a v pohodě zasáhl.
34:25'
Los Angeles vyhazuje, puk přes všechny čáry poslal Matt Roy.
33:55'
Shea Theodore (Vegas) dostal znovu přihrávku na modrou čáru, jeho rychlou střelu vyrazil brankář Jonathan Quick před sebe, a pak už hrála obrana.
33:38'
Shea Theodore (Vegas) pálil od modré čáry, jeho rána končí vedle.
33:33'
33:33'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Trevor Moore – 2 min., nedovolené bránění).
33:01'
14:9, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.
32:30'
Sean Walker (Los Angeles) si najížděl do volného prostoru, dostal přihrávku, ale puk nedokázal napálit na branku.
31:50'
Hosté rozehrávají ze středního pásma, jejich akci zastavil domácí Dylan Coghlan. Směr hry se tedy otáčí.
31:18'
Keegan Kolesar (Vegas) byl volný před brankou, ale přes dobrou obranu Kings se k puku nedostal. Hosté následně vyhodili přes všechny čáry.
30:40'
Mark Stone ani Keegan Kolesar nedokázali výrazněji ohrozit branku soupeře, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.
30:22'
Obrana Vegas si, zdá se, s oslabením dokáže poradit.
29:33'
Robin Lehner (Vegas) byl připravený, dokázal si poradit se střelou, kterou vyslal od modré čáry Anže Kopitar
28:42'
Vegas dostalo hru do středního pásma. Hostující celek musí rozehrávat od své branky.
28:30'
28:30'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Keegan Kolesar – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
28:06'
Robin Lehner (Vegas) rozehrává od své branky, následně ale Andreas Athanasiou (Los Angeles) vybojoval puk. Jeho spoluhráč minul.
27:46'
Mark Stone (Vegas) udržel útočné pásmo, následná přihrávka postrádala přesnost, a tak mohou hrát hosté.
27:28'
Sean Walker (Los Angeles) dělá domácí obraně velké problémy, ale vypálit nyní nedokázal.
26:54'
Austin Wagner (Los Angeles) ujel domácí obraně, dostal se do brejku, ale pandu nepřekonal. Robin Lehner vytáhl velmi dobrý zákrok.
26:28'
William Karlsson a Jonathan Marchessault kombinovali v útočném pásmu, ale nevypálili.
26:00'
Golden Knights nyní tvoří hru, snaží se rychle získat vedení na svou stranu.
25:33'
Po vstřelené brance pokračuje aktivní hra domácích. Los Angeles je momentálně pasivnějším týmem a na nějakou výraznější šanci hosté čekají.
24:04'
Tlak v útočném pásmu dokázali domácí přetavit ve vyrovnání. S první střelou si brankář Jonathan Quick poradil, ale na dorážku byl už krátký. Prosazuje se střelou pod horní tyč REILLY SMITH. Asistence: Jonathan Marchessault a Mark Stone
23:54'
Reilly Smith (Vegas) z bezprostřední blízkosti minul.
23:16'
Vegas hraje aktivně v přesilovce, snaží se něco vymyslet v útočném pásmu, dvě rány končí vedle branky.
23:08'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Carl Grundström – 2 min., hákování).
22:34'
Hostující celek vyhodil kotouč přes čáry tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
21:32'
Domácí hráči musí rozehrávat od své branky, Andreas Athanasiou (Los Angeles) nadělal obraně Vegas velké problémy.
21:26'
Vegas se dostalo do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu.
21:00'
William Carrier (Vegas) hlídkoval před brankou, ale spoluhráči mu kotouč neposlali. Následná rána Vegas byla od modré čáry zblokovaná.
20:44'
Robin Lehner (Vegas) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
20:23'
Domácí se sice po buly usadili v útočném pásmu, ale vypálit nedokázali.
20:01'
Utkání pokračuje druhou třetinou, hosté vedou o jednu branku.
20:01'
Bleskový vstup Los Angeles do zápasu, prosadil se Matt Roy. Vegas si šance vypracovalo až v posledních minutách. Po první třetině vede zaslouženě hostující celek.
20:00'
19:16'
Max Pacioretty (Vegas) čekal na přihrávku před odkrytou částí branky, ale puk se k němu nedostal. Neuspěl ani Keegan Kolesar.
19:00'
Brayden McNabb (Vegas) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
18:31'
Andreas Athanasiou (Los Angeles) se propracoval po vyhraném buly ve středním pásmu k puku, dostal se do útoku a rychle vypálil. Robin Lehner byl připravený.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:19'
Anže Kopitar (Los Angeles) rychle po vhazování obkroužil branku a pokoušel se zasunout kotouč do odkryté části branky, jeden z beků Vegas mu to znemožnil.
16:34'
Tomáš Nosek (Vegas) musel po dlouhé době zasahovat, ale se střelou si dokázal celkem snadno poradit.
16:14'
Hostující obrana dostala hru do středním pásmu, následně se domácí rychle pokusili získat útočné pásmo zpět.
15:41'
Domácí hokejisté se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. William Karlsson (Vegas) ale o puk přišel.
15:20'
Ofsajd domácích, buly ve středním pásmu, komerční přestávka.
15:01'
Veas rozehrává od své branky, následně Reilly Smith (Vegas) z bezprostřední blízkosti pálil nad brankou. Další zajímavá příležitost Vegas.
14:16'
Alec Martinez (Vegas) pálil jako obránce od modré čáry, jeho rána končí těsně vedle branky.
14:00'
Jonathan Quick (Los Angeles) přerušuje hru, vhazovat se bude v útočném pásmu Vegas. Poslední minuty předvádí domácí zlepšený výkon.
13:35'
Alex Tuch (Vegas) rozehrává od své branky, následně jeho spoluhráči přišli o puk, a tak se směr hry otáčí.
13:00'
Vegas se teprve nyní dostává stabilněji do útočného pásma. Následná rána od modré byla zblokovaná.
12:31'
Jonathan Marchessault (Vegas) našel Williama Karlssona před branku, který ale neprostřelil brankáře soupeře. Jonathan Quick byl připravený.
11:50'
Hra se vrací před branku Vegas, domácí se osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.
11:40'
Trevor Moore (Los Angeles) přihrával před branku, tam byli jeho spoluhráči, ale nedokázali přesněji tečovat střílenou přihrávku.
11:12'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočné pásmu.
10:48'
Alex Iafallo (Los Angeles) se prokličkoval až do střelecké pozice, ale neuspěl v souboji jeden na jednoho.
10:32'
Shea Theodore (Vegas) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná obráncem, který stál před ním.
10:01'
Hra je přerušena, komerční přestávka.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině.
09:25'
Domácí ubránili oslabení, ale hosté byli velmi nebezpeční. Vegas má velké problémy v tomto zápase, zatím pořádně nevystřelilo na branku.
09:06'
08:46'
Anže Kopitar (Los Angeles) pálil a Robin Lehner betonem vyrazil kotouč.
07:53'
Anže Kopitar (Los Angeles) po rychlé přihrávce spoluhráče pálil z první, jeho rána končí těsně vedle branky. Nechybělo mnoho a hosté přidali další gól.
07:08'
Golden Knights rychle vyhodili přes všechny čáry.
07:06'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Hague – 2 min., držení).
07:00'
Robin Lehner (Vegas) musel zasahovat po střele od modré čáry.
06:51'
Dustin Brown (Los Angeles) autorem další střely, když po přihrávce spoluhráče tečoval puk před brankou. Domácí brankář tak tak zasáhl.
06:28'
Buly znovu před brankou Vegas. Následně se domácí dostali do útočného pásma, ale nedokázali nic vymyslet.
06:19'
Robin Lehner (Vegas) přerušuje hru, hosté hrají velmi dobře, domácí se vůbec nemohou dostat do hry. Komerční přestávka.
06:00'
Los Angeles Kings rozehrává od své branky, Andreas Athanasiou (Los Angeles) pálil ze střední vzdálenosti, a tak musel Robin Lehner zasahovat.
05:23'
Domácí vypálili od modré čáry, rána končí vedle branky. Brankář Los Angeles měl sice zakrytý výhled, ale zasahovat nemusel.
05:00'
Úvodních pět minut hry je pryč, Keegan Kolesar dostal puk do útočného pásma, ale obrana Kings si poradila.
04:34'
Vegas rozehrává od své branky a pokouší se něco vymyslet ve středním pásmu.
03:44'
Jeff Carter (Los Angeles) měl další obrovskou šanci svého celku, ale z ostré pozice trefil jen beton brankář. Robin Lehner měl nyní štěstí.
03:16'
Sean Walker (Los Angeles) nahodil od modré čáry kotouč na branku a domácí obrana měla plné ruce práce, aby si se šancí soupeře poradila.
02:48'
William Carrier (Vegas) to vzal na sebe, jeho rána ale postrádala přesnost a puk končí jen v rohu hrací plochy.
02:21'
Vegas má velmi pomalý rozjezd, nemůže se usadit v útočném pásmu stabilněji, hosté hrají velmi dobře.
01:00'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Špatný vstup do zápasu z domácí strany, po nedůraznu před branku se k puku dostal MATT ROY. Jeho rána zapadla za dezorientovaného brankáře Vegas. Los Angeles jde do vedení. Asistence: Gabriel Vilardi a Jeff Carter.
00:44'
Alex Iafallo (Los Angeles) se dostal do střelecké pozice, jeho pokus vytěsnil brankář Vegas nad. Následně pálil z lepší pozice Dustin Brown, ale Robin Lehner byl připravený.
00:11'
Hra je přerušená, do ofsajdu se dostal domácí celek, buly ve středním pásmu.
00:01'
00:01'

Vegas Golden Knights: Lehner (Dansk) – Martinez, Theodore, McNabb, Coghlan, Hague, Whitecloud – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault (A), W. Karlsson, R. Smith (A) – Tuch, Glass, Kolesar – W. Carrier, Nosek, Reaves.

Rozhodčí: Dwyer, Kozari – Raciot, Rody.

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – M. Anderson, Doughty (A), Björnfot, Roy, S. Walker, Strand – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – T. Moore, Vilardi, J. Carter (A) – Athanasiou, Anderson-Dolan, A. Kempe – Grundström, Lizotte, Wagner..
Po dvouzápasovém tripu v Denveru se hokejisté Las Vegas vrací domů do města neonů. Na Stripu v T-Mobile Areně vyzvou Los Angeles, které naopak po dvou zápasech doma míří na půdu soupeře.
Vegas Golden Knights jsou aktuálně na prvním místě Západní divize. S souboji o první místo dokázali v prodloužení porazit Colorado. Vegas odehrálo 32 zápasů s bilancí 17-6-1-8 a získalo 47 bodů. Z posledních pěti zápasů Vegas prohrálo dva. Nestačilo na Los Angeles Kings 1:3 a na Colorado Avalanche 1:5. Tým si poradil s Los Angeles Kings 4:2, St. Louis Blues 5:1 a Coloradem 3:2 v prodloužení.
Los Angeles Kings neprožívají příliš povedený ročník. Zatím odehrály 32 zápasů s bilancí 11-2-6-13 a získali 32 bodů. V tabulce Západní divize jsou na šesté pozici. Šest bodů ztrácí na postupové pozice. Z posledních pěti zápasů Kings prohráli tři. Nestačili na Vegas Golden Knights 2:4 a na San Jose Sharks 1:2 a 2:4. Tým porazil St. Louis Blues 4:1 a Vegas Golden Knights 3:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Los Angeles Kings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.