NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : Montreal - 28. února 2021   04:10

Winnipeg
Winnipeg
30:33' Ehlers (Copp) • 60:36' Stastny (Ehlers, Connor)
Montreal

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou.

V oslabení: 0:0
Prodloužení tedy netrvalo ani minutu, když jsme hned po šestatřiceti vteřinách poznali vítěze tohoto utkání. Hodně aktivní Montreal, jenž na bránu Jets vyslal hned 41 střel, nakonec ostrouhal, protože v prodloužení rozhodl o vítězství domácího celku Stastny.

Habs si tak z Winnipegu odvážejí alespoň jeden bod, ikdyž by po průběhu tohoto zápasu měli brát oba dva.
60:36'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Connor zavezl puk do útočného pásma, kde ho poté přihrál Ehlersovi, jenž následně vystřelil z mezikruží a kotouč propadl Allenovi jeho výstroji a zřejmě už by skončil i v síti, ale pro jistotu do puku ještě klepl PAUL STASTNY, jenž tak rozhodl o hodně šťastné výhře Winnipegu. Asistence: Nikolaj Ehlers, Kyle Connor.
60:16'
Stastny se dostal do zakončení z pravé strany, které Allen vyrazil před sebe, kde se k puku dostal Ehlers, jenž však kotouč poslal na tyč hostující klece.
60:01'
V poslední dvacetiminutovce Montreal jasně přestřílel Winnipeg poměrem 14:2, ale ani jedna z jejich střel brankou neskončila, a tak zápas půjde do prodloužení.

Brankáře Winnipegu Hellebuycka tedy v konečném součtu může hodně mrzet smolná branka, kterou inkasoval ve druhé třetině, protože jen díky ní jde zápas do prodloužení a navíc i kvůli tomu přišel o čisté konto.
60:00'
59:51'
Zřejmě o poslední zakončení v základní hrací době se postaral Chiarot, který však jen trefil dobře postavený blok v podobě Pionka.
59:18'
Po neúspěšném útoku Winnipegu se Montrealu podařilo dostat puk do středního pásma a zápas už pomalu směřuje do prodloužení.
59:00'
Vstupujeme do poslední minuty třetí části.
58:33'
Weber chtěl nahodit puk do útočného pásma, ale kotouč sebral hned jeden z obránců Jets.
57:55'
Ehlers je za bránou Montrealu zaklesnutý s Petrym a ani jednomu z nich se příliš nějak o kotouč bojovat nechce.
57:16'
Montrealu nyní nevyšla rozehrávka, když kotouč jen nakonec obkroužil kluziště podél mantinelu a skončil až na zakázaném uvolnění.
56:58'
Suzuki viděl před bránou volného Drouina, jenže mu spíš nacentroval kotouč přímo do hrudi a i díky tomu nakonec útočník Montrealu následně ani pořádně nezakončil.
55:47'
Chiarot poslal na bránu Winnipegu čtyřicátou střelu Montrealu v tomto utkání a jeho pokus skončil přesně na betonech Hellebuycka.
55:12'
I poměr střel hovoří jasně o aktivitě Habs, kteří v tomto okamžiku v této statistice vedou obrovským rozdílem 39:18.
55:05'
Od modré čáry letí další pokus směrem na domácí klec, ale Hellebuyck vše viděl a kotouč skončil přesně v jeho lapačce.
54:45'
Pokud má v tomto zápase někdo vyhrát, tak by to rozhodně měli být spíš hosté z Montrealu, kteří jsou v zápase lepším týmem.
54:19'
Toffoli hodně nebezpečně tečoval Suzukiho střelu, ale kotouč směřoval přesně do Hellebuycka.
53:40'
Chiarot vystřelil od modré čáry a jeho pokus byl zblokován za domácí bránu.
53:04'
Pokud bude zápas pokračovat v podobném duchu, tak se zřejmě dočkáme i nějakých minut navíc.
52:40'
Ani jednomu z týmů se nyní nedaří dostat nějak pořádně kotouč do svého útočného pásma.
51:48'
Forbort to zkusil od modré čáry a Allen kotouč jen vyrazil vedle sebe.
51:06'
Weber poslal kotouč na bránu Winnipegu, kde Hellebuyck nepředvedl nějak jistý zákrok, ale to jej příliš mrzet nemuselo, protože před ním byli jen jeho obránci.
50:40'
Connor nahodil puk do útočného pásma, kde se od zadního mantinelu odrazil k Allenovi, který jej raději ukryl pod svou lapačkou.
50:31'
Danault vyslal z pravého kruhu hodně neškodnou střelu, kterou Hellebuyck bez problému chytá. Následuje komerční přestávka.
49:52'
Po delší době zahrozili i domácí hokejisté, když se do několika příležitostí Wheeler, ale ani jedna z jeho střel se až k Allenovi nedostala.
49:14'
Jets nyní znova jen vyhazují puk přes celé kluziště, a domácím je tak znova odpískán icing.
48:33'
Hosté jeli do rychlého protiútoku, kde předvedli velmi pěknou kombinaci, na jejímž konci byl obránce Weber, avšak jeho střela z dobré pozice mu vůbec nesedla a puk skončil na betonech Hellebuycka.
48:02'
Jets však následně poslali kotouč přes celé kluziště na zakázané uvolnění a vhazovat se bude před Hellebuyckem.
47:52'
Evans dostal puk do útočného pásma, kde se snažil procpat puk před bránu, kde hlídkoval volný Byron, jenže jeho pas skončil na obránci Winnipegu.
47:06'
Kotkaniemi zasekl s pukem v útočném pásmu a poté chtěl přihrát Lehkonenovi, jenž kotouč mu ujel z hole, čehož využili bránící hráči Winnipegu.
46:31'
Morrissey posunul kotouč za sebe na Coppa, který zřejmě ještě hledal Lowryho, ale na toho už se jeho pas nedostal.
46:00'
Chiarot jen obloukem poslal puk do obraného pásma Winnipegu, kde si domácí přebírají puk s velkým klidem.
45:26'
Lehce aktivnější jsou zatím hosté z Montrealu, když domácí hokejisté ještě ve třetí třetině ani nevystřelili na bránu.
44:58'
Byron zkusil bekhendové zakončení z pravé strany, avšak jeho pokus šel těsně nad bránu Winnipegu.
44:22'
Lehkonen zavel puk do útočného pásma, kde následně přihrával před bránu Winnipegu, kde však byl jen obránce Jets.
43:52'
Jedna ze střel domácích byla přizvednuta do ochranné sítě, a tak se bude vhazovat před Allenem.
43:38'
Oproti hodně divoké druhé třetině je zatím úvod třetí dvacetiminutovky opravdu hodně opatrný, když si obě mužstva dávají velký pozor se svou rozehrávkou.
42:55'
Perreault nahodil kotouč do útočného pásma, jenže zde byl u něj dříve Edmundson.
42:18'
Jenže ti svého soupeře vesměs napodobili, jenže Montreal se pro změnu na své útočné modré dostal do ofsajdu.
42:02'
Další z útoků domácích byl zastaven hostující obranou hned na modré čáře, a tak se k puku dostávají Habs.
41:26'
Zatím se třetí část začala hodně opatrně. Od modré jen nahodil kotouč Armia a puk skončil v lapačce Hellebuycka.
40:18'
Začala nám poslední třetina mezi Montrealem a Winnipegem a uvidíme, jak tento zápas dopadne. V minulém případě též byl zápas do dvou třetinách nerozhodný a Jets ve třetí třetině rozhodli o svém vítězství.18
40:01'
Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 16:27
Zblokované střely: 11:4
Hity: 10:19
Vyhraná vhazování: 27:27
Druhá dvacetiminutovka je již minulostí, ale do šaten se opět odchází za nerozhodného stavu, ikdyž už jsme na obou stranách mohli vidět po jedné brance. Winnipegu se podařilo dostat do vedení díky využité přesilové hře, když se po vyhraném vhazování trefil Ehlers.

Nicméně Jets své vedení neudrželi, protože stav zápasu vyrovnal hostující Suzuki, který se svou střelou z velkého úhlu nachytal Hellebuycka na švestkách a po druhé třetině tedy platí nerozhodný stav 1:1.
40:00'
39:38'
Appleton obkroužil hostující bránu a posílal kotouč před Allena, kde však nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů.
39:18'
Perry bekhendem jen poslal směrem na domácí klec, kde si Hellebuyck nechtěl dělat problémy a raději jej sebral svou lapačkou.
38:49'
Montreal nyní jen poslal kotouč přes celé kluziště na zakázané uvolnění a hra se tedy po delší době přesune před Allena.
38:04'
Armia se dobře cpal před bránu Winnipegu, kde chtěl zakončit, ale jeden z domácích obránců jej na poslední chvíli odzbrojil.
37:52'
Po souboji u mantinelu se kotouč dostal až k Hellebuyckovi, který jej raději přikryl svou lapačkou.
37:10'
Montreal mohl jít hned do vedení, když Habs zastavili útok Winnipegu a hosté šli do rychlého protiútoku, kde nakonec Tatar nahrával do velké šance Gallagherovi, jenž však kotouč nezvedl a i díky tomu Hellebuyck podržel svůj tým, když jeho střelu vyrazil svým betonem.
35:13'
Montreal právě vstřelil branku!
Habs se z ničeho nic daří srovnat stav utkání! Armia vyhrál souboj u mantinelu a přihrál kotouč NICKOVI SUZUKIMU, jenž to prostě jen z hodně velkého úhlu zkusil a Hellebuyck byl sice na své tyčce přilepený, ale kotouč i tak skončil za jeho zády. Asistence: Joel Armia, Ben Chiarot.
34:32'
Chiarot dostal přihrávku do druhé vlny, když nakonec vystřelil z hranice levého kruhu, ale jeho pokus skončil na betonech Hellebuycka.
34:14'
Dubois dostal hodně prostoru na levé straně útočného pásma, odkud se mu však nepodařilo překonat hostujícího brankáře Allena.
33:54'
Naopak na druhé straně se hokejisté Winnipegu dostali do ofsajdu, a tak se bude vhazovat před jejich střídačkou.
33:45'
Kotkaniemi nyní pálil směrem na domácího brankáře, který však byl připravený a kotouč má ve své moci.
33:26'
Winnipegu se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma, a vypadá to tak, že ani v této přesilové hře se hosté neprosadí.
32:50'
Další pokus hostujícího kapitána přizvedli domácí hokejisté do ochranné sítě, a tak nás čeká další vhazování před Hellebuyckem.
32:41'
Drouin nahrával na střelu z první Weberovi, avšak jeho střela šla hodně vedle brány Winnipegu.
32:10'
Další vhazování patřilo Winnipegu a domácí následně poslali puk přes celé kluziště.
32:00'
Od modré čáry to nyní zkusil Weber a jeho tvrdá rána skončila někde ve výstroji domácího brankáře.
31:51'
Drouinova střela z pravé strany byla domácím hráčem zblokována do ochranné sítě.
31:33'
Montreal však dostane příležitost k vyrovnání, když je na dvě minuty za faul loktem vyloučen domácí Pierre-Luc Dubois (MTL).
31:18'
Tatar mohl hodně rychle srovnat stav utkání, když z levé strany jel zcela sám na Hellebuycka, kterého však se svou střelou nepřekonal.
30:33'
Jets využívají přesilovou hru! Následné vhazování vyhrál Copp přímo na NIKOLAJE EHLERSE, jenž nad ničím nepřemýšlel a vystřelil a svou střelu dobře schoval za bránícího hráče, protože Allen vůbec nic neviděl a kotouč skončil přesně u tyče hostující brány. Asistence: Andrew Copp.
30:30'
Dubois poslal kotouč mezi kruhy na Coppa, který jej nejdříve nasměroval na Allena, jenž puk vyrazil před sebe, kde ještě útočník Winnipegu i dorážel a jeho druhý pokus už končí ve výstroji brankáře Habs.
30:00'
Habs se ve vlastním oslabení dostali i do zakončení, když od modré čáry pálil Chiarot, avšak jeho pokus letěl mimo bránu Winnipegu.
29:35'
Montrealu se podařilo získat puk a hosté jej ihned vyhazují ze svého obranného pásma.
29:04'
Ehlers zavezl kotouč do útočného pásma, kde následně velmi dobře zasekl, jenže Jeff Petry (MTL) jej svou holí podrazil, a tak obránce Montrealu znovu putuje na trestnou lavici.
28:27'
Lowryho formace dlouho držela puk ve svém útočném pásmu, ale třetí útok Winnipegu se zde nedostal do nějakého zakončení.
27:51'
Montreal vyhodil kotouč přes celé kluziště a jelikož už jsou hosté kompletní, tak se nyní píská zakázané uvolnění Habs.
27:36'
V závěru přesilové hry znovu střílel ze stejné pozice Connor a jeho pokus tentokrát skončil v lapačce Allena.
27:09'
Morrissey nahrával do pravého kruhu Connorovi, který však netrefil bránu Montrealu a kotouč se navíc odrazil mimo útočnou třetinu Jets.
26:44'
Domácí se hned natlačili do svého útočného pásma, kde zatím Tryskáči kombinují.
26:21'
Niku se vrací zpět do hry a Winnipeg si zahraje zkrácenou přesilovou hru.
26:09'
Při hře čtyř proti čtyřem se do zakončení dostal Danault, kterému se však z velké blízkosti nepodařilo procpat puk za záda Hellebuycka.
25:38'
V první třetině se ani jednou nevylučovalo a nyní už je to během šesti minut třetí trest, když dvě minuty za nedovolené bránění dostává hostující obránce Jeff Petry (MTL).
25:21'
Kotkaniemiho střela z levého kruhu zřejmě už mířila do brány Winnipegu, kde toho Hellebuyck příliš moc neviděl přes clonícího Perryho, avšak střela hráče Montrealu trefila lapačku domácího brankáře.
25:10'
Toffoli to zkusil ze stejné pozice, jako před malou chvílí Suzuki a jeho střela skončila přesně v lapačce Hellebuycka.
24:39'
Suzuki chtěl vystřelit z pravého kruhu, jenže trefil hned prvního hráče Winnipegu a domácí následně dostali puk do středního pásma.
24:21'
První přesilovou hru v utkání si zahraje i Montreal, když je na dvě minuty za hákování vyloučen Sami Niku (WPG).
23:42'
Po úspěšně ubráněném oslabení se do útoku pustili Habs, kde nejdříve nepřesně střílel Romanov a následně se k puku dostal Suzuki, jehož střela už do brány mířila, ale zde byl připravený Hellebuyck, který kotouč vyrazil do ochranné sítě.
22:36'
Po konci přesilové hry se do další obrovské šance dostal domácí Connor, když Petry zpoza své klece poslal kotouč před bránu a o druhého obránce Montrealu se puk odrazil přesně na hůl domácího Connora, který však z bezprostřední blízkosti Allena nepřekonal.
22:15'
Další ofenzivní snaha Winnipegu končí hned na útočné modré, kde se domácí hokejisté dostali do ofsajdu.
21:56'
Lehkonen kotouč vyvezl co nejdále od své brány a ukrajuje z oslabení cenné vteřiny.
21:27'
Tryskáči nyní jen nahodili puk na hostujícího brankáře, který si raději kotouč nechal a přerušil hru.
21:06'
Winnipeg vybojoval puk v rohu kluziště a Scheiefele následně křižně nahrál Connorovi, který se svou střelou orazítkoval tyč hostující klece.
20:32'
Shea Weber (MTL) je prvním vyloučeným hráčem v utkání, když za bránou podrazil Wheelera, a dostává tak dvě minuty.
20:16'
Hned v úvodu druhé dvacetiminutovky se do zakončení prodral Scheifele, jehož střelu z velké blízkosti Allen vyrazil až do ochranné sítě.
20:01'
Statistiky utkání po první třetině:

Střely na bránu: 7:14
Zblokované střely: 4:3
Hity: 7:10
Vyhraná vhazování: 13:11
Je za námi první třetina zápasu mezi Winnipegem a Montrealem, která nám však nepřinesla žádnou branku. První dvacetiminutovka sice nabídla velmi rychlou podívanou s velkým počtem střel, ale velkých šancí jsme zatím příliš neviděli.

Montreal měl lepší vstup do utkání, když hned ve druhé minutě skončila jedna ze střel Habs na břevně domácí klece, ale to však byla zřejmě jedna z malá větších šancí první třetiny. Uvidíme tedy co nám nabídne zbývajících čtyřicet minut.
20:00'
19:38'
Kulak nahodil kotouč do útočného pásma, kde jej ihned sbírají domácí obránci.
18:55'
Jets jen odevzdali kotouč do středního pásma, kde si jej s velkým klidem přebírají hokejisté v bílém.
18:20'
Gallagher vletěl s pukem do útočné třetiny, kde i chtěl zakončit, jenže trefil jen stojícího obránce Winnipegu, který byl před ním.
17:41'
Romanov vyslal od modré čáry hodně ráznou střelu směrem na domácí klec, kde však měl Hellebuyck zcela volný výhled a střelu ruského obránce s velkým klidem chytá.
17:11'
Od modré čáry nahodil kotouč Kulak a kotouč byl následně ztečován do rohu obranného pásma Winnipegu.
16:38'
Hostující hokejisté si ve středním pásmu nahráli kotouč rukou, a tak je hra přerušena a vhazovat se bude ve středovém kruhu.
16:06'
Scheifele vybruslil s pukem do středu útočného pásma, odkud chtěl vystřelit, jenže jeho pokus zastavil hned první hráč Montrealu.
14:58'
Od modré čáry to nyní zkusil domácí Forbort a jeho střela Allenovi propadla jeho lapačkou, ale naštěstí pro hostujícího brankáře kotouč skončil vedle brány Habs.
14:50'
Ihned po vhazování pálil od modré čáry Pionk a jeho pokus skončil někde ve výstroji brankáře Allena.
14:46'
Petry nyní byl pod velkým tlakem, a tak hostující obránce jen poslal kotouč přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
13:38'
A tak na druhé straně střílel od modré čáry Beaulieu, ale pokus domácího brankáře skončil hned na prvním hráči Montrealu.
12:50'
Tatarova formace se dlouho držela ve svém útočném pásmu, ale hokejisté Montrealu zde nenašli způsob, jak ohrozit domácího brankáře.
12:11'
Ehlers se po pravém křídle prodral až do bekhendového zakončení, které však letělo mimo bránu a kotouč skončil navíc až v ochranné síti.
11:59'
Drouin zpoza brány přihrával Toffolimu, jehož nebezpečnou střelu Hellebuyck nakonec udržel, protože se ještě k dorážce snažil prodrat Suzuki.
11:25'
Hokejisté Montrealu jen o mantinel odpálili kotouč ze svého obranného pásma, a ten nakonec skončil až na zakázaném uvolnění.
11:01'
Thompson se snažil dostat kotouč před bránu Montrealu, kam si najížděl Lewis, avšak pas se nakonec na jeho kolegu ani nedostal.
10:34'
Ihned po vhazování pálil od modré Weber a Hellebuyck si připisuje další úspěšný zákrok v tomto utkání.
10:28'
Winnipegu nevyšla dlouhá rozehrávka ze svého obranného pásma, a tak kotouč skončil až na zakázaném uvolnění. Hra se tedy vrátí před Hellebuycka.
09:39'
Romanov si s kotoučem velmi dobře vybruslil na střed útočného pásma, odkud následně i vystřelil a Hellebuyck jeho pokus musel vyrazit mimo svou klec.
09:26'
Toffoli dostal přihrávku na hranici levého kruhu a jeho následnou střelu přizvedl jeden z domácích obránců do ochranné sítě.
09:03'
Hellebuyck se musel mít znova na pozoru, když na něj vystřelil z levého kruhu Drouin a domácí brankář jeho střelu vyrazil za svou klec.
08:02'
Gallagher se dostal s pukem do útočného pásma, kde však byl sám a jeho následná střela navíc šla mimo tři tyče.
07:44'
Útočnou akci Winnipegu následně ukončil střelou od modré DeMelo a Allen raději utlumil jeho střelu na své hrudi. Následuje komerční přestávka.
07:37'
Copp vletěl s pukem po pravé straně do útočné třetiny, kde následně svým pasem hledal Lowryho, avšak ten kotouč pořádně nezpracoval a spíše ho jen následně nasměroval na Allena.
07:03'
Armia dostal kotouč do útočné třetiny, ale zde jej velmi rychle odzbrojili domácí obránci.
06:22'
Na druhé straně opět zahrozili Habs, když Hellebuyck musel krýt střelu Kotkaniemiho ze středu útočného pásma.
05:49'
Allen se musel mít po delší době na pozoru, když Niku vystřelil od mantinelu a před brankářem Montrealu ještě tečoval kotouč Perreault, ale brankář Habs si i se změnou směru poradil.
05:15'
Gallagher získal ve středním pásmu vyhozený kotouč Winnipegu, avšak následně si to hned namířil do útočného pásma, kde ještě byl jeden z jeho napadajících hráčů, a tak se Habs dostali do ofsajdu.
04:59'
Do velké šance se málem dostali domácí hokejisté, kteří jeli vesměs ve dvou na jednoho, ale Ehlersovu přihrávku zblokoval Edmundson přímo ke svému brankáři.
04:30'
Domácím navíc nyní nevyšla útočná rozehrávka, když kotouč jen přeměřil kluziště a skončil na icingu.
04:16'
Montreal v úvodní čtyřminutovce poslal na domácí bránu už šest střeleckých pokusů. Winnipeg zatím vystřelil jen jednou.
03:33'
A znovu musí Hellebuyck zasáhnout, když to tentokrát od modré čáry zkusil hostující kapitán Weber a kotouč končí ve výstroji brankáře Jets.
03:18'
Chiarot to nyní zkusil od modré čáry, avšak jeho pokus šel mimo bránu Winnipegu.
02:47'
Winnipeg opět jen vyhazuje kotouč po mantinelu ze svého obranného pásma a zakázané uvolnění se tentokrát pískat nebude.
02:19'
Montreal je v úvodu utkání hodně aktivní, když na bránu domácích od levého mantinelu vystřelil Suzuki, ale brankář Tryskáčů byl na svém místě.
01:51'
Jets sice vyhráli následné vhazování, ale domácí hokejisté poté poslali puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
01:35'
Habs nyní jen nahodili kotouč směrem na Hellebuycka, který jej raději ukryl pod svou lapačkou, a přerušil tak hru.
01:18'
Montrealu se velmi brzy podařilo překonat domácího brankáře, když se kotouč dostal na střed útočného pásma ke Kotkaniemimu, jenž se svou střelou orazítkoval břevno domácí klece.
00:48'
Hokejistům Montrealu nevyšla jejich rozehrávka, když kotouč skončil až na zakázaném uvolnění.
00:01'
Kanadská hymna je již pomalu za námi a utkání mezi Winnipegem a Montrealem bude moci za malý okamžik začít.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Beaulieu, Morrissey (A), Forbort, Pionk, Niku, DeMelo – Dubois, Scheifele (A), Wheeler (C) – Connor, Stastny, Ehlers – Copp, Lowry, Appleton – Perreault, N. Thompson, Lewis.

Montreal Canadiens: Allen (Price) – Chiarot, S. Weber (C), Edmundson, Petry, A. Romanov, Kulak – Drouin, Suzuki, Toffoli – Tatar, Danault, Gallagher (A) – Lehkonen, Kotkaniemi, Armia – Byron (A), Evans, Perry..
Československá stopa v utkání

Do zápasu zasáhne jen slovenský útočník ve službách Montrealu Tomáš Tatar
Předešlé střetnutí

Oba týmy se v letošní sezóně potkali vůbec poprvé v noci ze čtvrtka na pátek. Vstup do utkání měli lepší hokejisté z Montrealu, kteří se díky dvěma brankám bývalého hráče Tryskáčů Armii dostali do dvoubrankového vedení, které už jim i vydrželo až do konce první třetiny.

Ve druhé části se nejdříve Winnipegu podařilo snížit v přesilové hře, ve které se poprvé v utkání prosadil Connor. Habs však měli ještě na tuto branku připravenou odpověď, když se též trefili v přesilové hře, a to konkrétně díky Tatarovi.

Nicméně to bylo ze strany Canadiens už do konce utkání vše, a tak mohl začít velký obrat Jets. Po druhé v zápase se totiž po krásné kombinaci trefil Connor, kterého ještě do konce utkání doplnil kapitán Winnipegu Wheeler, a tak se do šaten odcházelo za nerozhodného stavu 3:3.

V poslední části se dlouho čekalo na rozhodující čtvrtou branku, která nakonec přišla z hole domácího Thompsona. Tryskáči navíc své vedení zanedlouho pojistili další brankou, když se po druhé v dresu Jets prosadil Dubois.

Montreal ještě v závěru zkusil hru v šesti, jenže to hostům nevyšlo, protože po Wheelerově nepřesné střele si domácí kapitán kotouč dojel a přihrál ho Scheifelemu, jenž už se nemýlil a rozhodl o tom, že Winnipeg Jets nakonec porazili Montreal Canadiens 6:3.
Vítám vás u dalšího utkání nejlepší hokejové ligy světa, ve které se tentokrát zaměříme na souboj v Severní divizi, kde nás čeká druhé střetnutí mezi Winnipegem Jets a Montrealem Canadiens. Zápas startuje něco málo po čtvrté hodině ranní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.