NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Toronto - 11. listopadu 2021   01:45

Flyers
Flyers
0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
Toronto
Toronto
31:11' W. Nylander  (Muzzin, Matthews) • 45:09' W. Nylander  (N. Ritchie, Matthews) • 53:33' O. Kaše  (Kerfoot, Kämpf)
Flyers
Hanson, O'Rourke – O'Quinn, Smith
Wells Fargo Center, Philadelphia
17 997 diváků
Toronto

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 6:8
Je dobojováno a Toronto bere oba body. Třetí třetina se nesla v duchu snahy domácích o srovnání skóre, jenže Philadelphia vedla neúspěšný boj s gólmanem Campbellem a góly nakonec padaly pouze na opačné straně. Ve 46. minutě dal svou dnes druhou branku William Nylander a pojistku na výhru pak po Kerfootově akci dal v 54. minutě Ondřej Kaše. Zápas tak skončil výsledkem 0:3, Philadelphia je po této porážce na pátém místě Metropolitní divize se 14 body, Toronto je se 17 body v Atlantické divizi na druhém místě.
59:57'
Kaše nahodil puk do rohu kluziště a to byla poslední akce tohoto utkání.
59:34'
Ještě jedno vhazování v pásmu Toronta, hosté už pouze brání Campbellův čistý štít.
58:45'
Už se pouze dohrává, i domácí už ví, že tříbrankovou ztrátu zřejmě nedoženou.
58:37'
Na druhé straně gól nedal van Riemsdyk, Campbell si jeho pokus mezi několika hráči našel a zákrokem přerušil hru.
57:59'
Definitivně rozhodnout mohl Nylander, když dostal přihrávku do sóla, jenže svou střelou trefil pouze Hartovu lapačku a na hattrick tak mohl zapomenout. Alespoň pro tento okamžik.
57:30'
Domácí už ve své snaze o případný obrat nechávají pootevřenou obranu, Toronto tak má usnadněnou práci a hojně zaměstnává Cartera Harta.
56:42'
Marnerova tvrdá střela z dálky se dostala až k Hartovi, na jeho brankovišti pak vznikl menší závar, už ale bez zakončení.
56:12'
A zase Campbell! Nyní čelil nahození od Provorova a pokusu Atkinsona o nepříjemnou tyč. Prostor u brankoviště si ale gólman hostů pohlídal svým rozklekem a přerušil hru.
55:32'
Hned po buly předvedl rychlý švih Keith Yandle, trefil ovšem pouze postoj gólmana Toronta.
55:29'
Klaplo to až teď, Campbell se ale stále jistý a v zákrocích stoprocentní.
54:10'
Domácí se nyní vůbec nedaří se dostat alespoň trvaleji do útočného pásma, Toronto předvádí výbornou obrannou práci.
53:33'
Toronto právě vstřelilo branku!
Domácí už sice byli v plném počtu, nicméně Toronto se po zisku puku dostalo do dalšího útoku, Kerfoot vyjel zpoza branky, jeho přihrávka mířila mezi kruhy a ONDŘEJ KAŠE ranou z první trefil prostor v horní části Hartovy branky – 0:3. Asistence: Alexander Kerfoot, David Kämpf.
52:27'
Další dobrý zákrok Cartera Harta, nyní proti střele Waynea Simmondse.
51:36'
Hosté zahrozili hned v úvodu přesilovky a Hart se musel bleskově vrhnout ke své levé tyčce, aby zachytil volný puk. Zákrok se mu povedl a za malý okamžik se bude vhazovat po levici gólmana domácích.
51:26'
Hra v pěti na obou stranách nám ale moc dlouho nevydržela, tentokrát se vylučuje na straně Philadelphie. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Claude Giroux.
51:10'
Toronto přečkalo i toto oslabení, Kaše je zase na ledové ploše.
50:57'
Campbell opět přerušil hru, nyní zakročil u své levé tyčky.
50:02'
Dost prostoru na zakončení měl Giroux, Campbell si ale poradil i s jeho příklepem a hráči Toronta poté vyhodili přes všechny čáry.
49:10'
Je tu přesilovka pro Philadelphii, dvouminutový trest za podrážení dostal Ondřej Kaše.
49:04'
Zničehonic tu byl brejk Toronta a přečíslení zakončoval Engvall. Jenže kousek vedle Hartovy branky.
48:29'
Campbell vyrazil nahození od modré čáry, moc toho neviděl a mohl si po úspěšném zákroku oddechnout.
48:07'
Konecny vyslal dělovku z levého kruhu, jeho golfáku ovšem scházela přesnost, puk skončil na zadním plexi.
47:30'
Z rohu se dostal puk před brankoviště Toronta, obrana v bílém ale dokázala dobře zapracovat a dostat jej od Campbella.
46:29'
Nepovedené nahození domácích do útočného pásma, za vlastní brankou už rozjíždí protiakci TJ Brodie.
45:45'
Po levé straně se do útočného pásma dostal domácí Atkinson, následnou střelu ale pouze opřel o jednoho z obránců Toronta.
45:13'
Máme tu teď krátkou pauzu, probíhá totiž oprava plexi u střídačky Philadelphie.
45:09'
Přesilovka je využitá a hosté už vedou o dvě branky! Po několika neúspěšných pokusech přišla akce, kdy se puk dostal mezi kruhy na nepokrytého WILLIAMA NYLANDERA, ten prudkým švihem prostřelil Harta a svou dnes druhou brankou upravil na 0:2. Asistence: Nick Ritchie, Auston Matthews.
44:32'
Hned po buly se ke střele dostal Marner, mířil mezi betony, Hart to ale dobře přečetl a úspěšně zakročil.
44:25'
Ta však byla krátká Ivan Provorov už zamířil na trestnou lavici s dvouminutovým trestem za sekání.
44:17'
Bude se vylučovat na straně Philadelphie, hosté mají zatím ponechanou výhodu.
43:41'
No a zcela to samé se stalo o pár okamžiků později i na druhé straně...
43:29'
Další výpad Toronta zastavili čároví rozhodčí, odpískali postavení mimo hru.
42:50'
Buntingova bomba z pravého kruhu šla vedle Hartovy branky, hosté se ale ještě chvíli udrželi v pásmu a Nylander mířil do horního růžku. Brankář Philadelphie zakročil rychlou lapačkou.
41:16'
Sanheim byl u modré čáry zablokován, gólman Toronta byl v tuto chvíli bez práce.
40:30'
Po průniku do útočného pásma nahazoval Giroux z levé strany, jeho bekhend ale nikdo nesklepl za Campbellova záda. Hosté se poté osvobodili.

Trestné minuty: 2:6
Čtyřicet minut hry je za námi a blíže výhře je hostující Toronto. I ve druhé třetině byl k vidění akční hokej s mnoha střelami na obou stranách a dlouho pokračovalo skvělé představení Harta s Campbellem. Čekání na úvodní gól pak skončilo ve 32. minutě, kdy od levého mantinelu nahodil Muzzin, od brusle Williama Nylandera se puk odrazil za Harta a po kontrole u videa, které ukázalo, že se nejednalo o úmyslné kopnutí, je stav utkání 0:1. Rozhodnuto však ani zdaleka není, o zápletku je do třetí třetiny postaráno.
40:00'
39:44'
V závěru třetiny ještě nahazoval hostující Engvall, k Hartovi se ale jeho švih přes chumel hráčů nedostal.
38:55'
Krátký nápor domácích před Campbellem, ten se ale roztáhl na brankovišti a veškeré pokusy o překonání pokryl.
37:57'
Na opačné straně si Matthews zpracoval rukavicí letící puk a hned přihrával pod sebe. Jeho myšlenku obrana Philadelphe vystihla a okamžitě rozehrála do protiakce.
37:24'
Konecny od pravého mantinelu vyslal pouze slabé nahození po ledě, Campbell ale pro jistotu přikryl puk lapačkou a přerušil hru.
36:58'
Nahození z ostrého úhlu na Campbellovu branku, ten byl u své pravé tyčky doslova přilepen a nepřipustil tak své překonání.
36:29'
Levou stranou unikal Engvall a od mantinelu vyslal prudkou střelu. Hart našel puk mezi svými chrániči a přerušil hru.
35:40'
Toronto se v posledních okamžicích lehce stáhlo do obrany, domácí tým tak má prostor pro útočné rejdy. Zatím ale vše končí nepříliš povedeně, Campbell má vše pod kontrolou.
34:10'
Domácím to nevyšlo ani po Sanheimově nahození od modré čáry, nenašel se nikdo, kdo byl švih sklepl na branku.
33:11'
Rychlý přechod Philadelphie do útoku, v náznaku přečíslení vystřelil Couturier, Campbellovu branku ale těsně minul.
32:52'
Na opačné straně se na výlet vydal Kerfoot a z úhlu se snažil překvapit Harta. Ten byl u své pravé tyče přepraven a puk stazil.
32:26'
Velmi aktivní Konecny se snaží o rychlé vyrovnání, jeho střelám ale schází více přesnosti.
31:11'
Hosté poprvé dostali puk do branky, když od levého mantinelu nahazoval Muzzin a od brusle WILLIAMA NYLANDERA se puk odrazil za Harta, rozhodčí ale hned ukázali, že gól neplatí pro jeho kopnutí. Samozřejmě se ale ještě kontrolovalo video a to ukázalo, že tam úmyslné kopnutí nebylo! Hosté tak vedou. Asistence: Jake Muzzin, Auston Matthews.
30:08'
Ne po přesilovce, Toronto je zase v plném počtu.
29:59'
Puk letí přes všechny čáry, z hlediště se opět ozývá nespokojené bučení.
29:30'
Philadelphia pokračuje v nevýrazných výkonech v přesilovkách. Sice na Campbella letělo několik střel, byly však z dálky a nepříliš prudké.
28:08'
Už se tak stalo, na trestnou lavici zamířil Nick Ritchie, dostal dvě minuty za hrubost.
27:52'
Philadelphia má ponechanou výhodu, za pár okamžiků se bude vylučovat na straně hostů.
26:48'
I nadále pokračuje svižný zápas, Hart má za sebou další úspěšné zákroky.
25:49'
Po podklouznutí jednoho z hostujících hráčů dostal prostor pro průnik Konecny, následný švih ale poslal vedle Campbellovy branky.
25:11'
Nahození od modré čáry, Hart tentokrát zasahovat nemusel, puk byl sražen.
24:30'
Výborný Hart! Po chybě domácích v rozehře se před brankou zjevil na chvíli volný Kämpf, jenže na gólmana Philadelphie si nepřišel, ten nadvakrát přerušil hru svým zákrokem!
23:53'
Rychlá akce domácích levou stranou, po přihrávce do druhé vlny zakončil švihem Konecny, mířil ale přesně doprostřed branky, do připraveného Campbella.
23:23'
Couturier vystřelil z pravé strany nad branku, Philadelphia ale poté zůstala v útočném pásmu a snaží se o další zakončení.
22:03'
Na druhé straně dvakrát střílel Brown, oba jeho pokusy byly ale zablokovány a ke Campbellovi se nedostaly.
21:18'
Po objetí branky se Matthews pokoušel o bleskové zakončení, Hart mu jej zastavil, stejně jako Nylanderův pokus o dorážku z brankoviště!
20:31'
Nahození ze středního pásma skončilo u Campbella, ten pro jistotu přikryl puk a přerušil hru.

Trestné minuty: 2:4
Je za námi první třetina, která přinesla velice aktivní hokej z obou stran, jak Hart, , tak i Campbell se rozhodně nenudili a museli vytáhnout několik těžších zákroků. Oběma se ale daří držet čistý štít, šance soupeřů zlikvidovali a tak s přičiněním jejich práce se do kabin odešlo za stavu 0:0.
20:00'
19:30'
Toronto oslabení přečkalo, Kämpf je zase na ledové ploše.
19:18'
Dokonce tu byl náznak protiakce hostů, Nylander však rychlou přihrávku přebíral v postavení mimo hru.
18:45'
Další vyhození Toronta, Hart navíc málem rozehrál na dotírající hráče hostů!
18:09'
Provorovovi přeskočil na modré čáře puk hokejku a vyskákal z útočného pásma. Ani tato přesilovka zatím není pro domácí nějak úspěšná.
17:30'
Je tu druhá přesilovka pro Philadelphii, dvě minuty za podrážení dostal David Kämpf.
17:24'
Z odraženému puku se dostal Kaše, na Harta si ovšem nepřišel, Hart puk srazil.
16:38'
Justin Holl posílal střelu na teč, jeho pokus od modré čáry však bez sklepnutí skončil velký kus vedle Hartovy branky.
15:34'
Trochu divočejší střídání na straně hostující celku, rozhodčí ale provinění proti pravidlům nenašli a pokračuje se ve hře.
14:46'
Až moc prudká rozehra Toronta, Bunting se za pukem hnal zbytečně – bylo z toho zakázané uvolnění.
14:17'
Tohle nebyla příliš povedená přesilovka, hosté jsou již plném počtu a z hlediště se za poslední dvě minuty sneslo nespokojené bučení.
13:16'
Nepřesná spolupráce domácích, puk jim utekl přes modrou čáru do středního pásma.
12:17'
Vylučuje se i na straně Toronta, dvě minuty za držení dostal Jason Spezza.
11:41'
Do sóla se už cpal Brown, neměl ale potřebnou rychlost a zakončení muselo být z důvodu stíhání hostující obrany z bekhendu. Campbell puk vyrazil před sebe.
11:32'
Přihrávku do jízdy dostal hostující Sandin a byla z toho střela doprostřed branky – Hart svým zákrokem přerušil hru.
10:24'
Zatím sledujeme velice aktivní hokej z obou stran, brankáři se rozhodně nenudí.
09:35'
Z takřka nulového úhlu střílel Spezza, Hart musel bleskově ke své pravé tyčce a povedlo se mu překvapivé zakončení vyrazit.
08:51'
Teď už sledujeme tlak Philadelphie, hosté se snaží pouze o to, aby udrželi puk mimo své pásmo.
07:33'
Přihrávka zpoza branky hledala Yandleho, ten chtěl zakončit z první, puk se mu ale svezl a z ohrožení Campbellovy branky nebylo nic.
06:54'
Udeřit ale mohlo na opačné straně, když se o umístění puku na branku snažil Atkinson. Jeho bekhendové zakončení zády k brance ale Campbell pokryl a přerušil hru.
06:08'
Toronto je zatím směrem kupředu tím aktivnějším týmem, na Harta létají puky ze všech možných pozic.
05:21'
Nylander se pokoušel o průnik levou stranou, neprošel však přes Ristolainena a skončil pouze v rohu kluziště.
04:02'
Už se ale hraje v pěti na obou stranách.
03:49'
Domácím se daří vyhodit puk ze svého pásma, Toronto musí zahájit nový pokus.
02:49'
Philadelphia se v oslabení dostala do přečíslení dva na jednoho, zakončení na sebe vzal Thompson, Campbell jeho prudký pokus vykopl betonem!
02:17'
Toronto hned po buly rozjelo kombinaci v útočném pásmu a na konci byl Nylander. Hart ale střelu z levého kruhu zvládl pokrýt.
02:02'
Hra je už přerušená a dvě minuty za hákování dostal Scott Laughton.
01:42'
Teď už ale sudí pískat budou, hosté zatím mají ponechanou výhodu a hrají v šesti.
01:29'
Hosté poslali puk mimo ledovou plochu, sudí ale ihned ukazovali, že to bylo s tečí a vylučovat se nebude.
00:51'
Oba gólmani již museli vytáhnout první zákroky, za domácí hrozil Farabee, za Toronto zase Bunting. Jak Campbell, tak i Hart zatím odolali.
00:01'

Philadelphia Flyers: Hart (M. Jones) – Braun, Provorov (A), Ristolainen, Sanheim, Seeler, Yandle – Konecny, Couturier (A), Giroux (C) – Atkinson, Brassard, Farabee – J. van Riemsdyk, Laughton, Lindblom – MacEwen, P. Brown, N. Thompson.

Toronto Maple Leafs: J. Campbell (Woll) – Brodie, Rielly (A), Holl, Muzzin, Liljegren, R. Sandin – W. Nylander, Matthews (A), Bunting – Marner (A), Kerfoot, N. Ritchie – O. Kaše, Kämpf, Engvall – Simmonds, K. Semjonov, Spezza.

Rozhodčí: Hanson, O'Rourke – O'Quinn, Smith.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas ve Wells Fargo Center začne v 1:30, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.