NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dallas : Chicago - 23. února 2023   03:30

Dallas
Dallas
12:58' Seguin  • 14:17' Ja. Benn (Gurjanov) • 24:33' J. Robertson (Heiskanen, Ja. Benn)
3:4
(2:0, 1:3, 0:1)
Chicago
Chicago
30:10' Domi  (P. Kane, S. Jones) • 35:24' P. Kane  (Domi) • 38:05' P. Kane  (Kurashev, S. Jones) • 44:13' Domi
Dallas
Oettinger (M. Murray II) – Heiskanen, C. Miller, R. Suter, Lundkvist, Lindell (A), Hakanpää, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Marchment, Seguin (A), Dellandrea – Ja. Benn (C), W. Johnston, Gurjanov – F. Olofsson, Faksa.
O'Rourke, Markovic – Barton,Gawryletz
American Airlines Center, Dallas
18 326 diváků
Chicago
Stauber (Mrázek) – McCabe, S. Jones (A), J. Johnson, C. Jones, I. Phillips, Murphy (A) – Kurashev, Domi, P. Kane (A) – T. Johnson, Guttman, Raddysh – Dickinson, Lafferty, Athanasiou – Katchouk, Seney, Blackwell.

Dallas v zápase vedl 3:0, ale pak hostující celek zabral, skóroval třikrát ze tří střel v řadě, a tak srovnal. Ve třetí třetině pak hosté rozhodli o své výhře. Domácím se sice podařilo skórovat a srovnat, ale branka padla až po konci zápasu.

60:00'
V samotném závěru se podařilo domácím srovnat, ale branky dosáhli až po čase. Zápas končí, body bere Chicago.
59:20'
Puk je ve středním pásmu.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
58:26'
Dlouhou dobu sudí řešili, zda se domácím podařilo vyrovnat, ale puk brankovou čáru neprošel.
58:20'
Obrovský tlak před brankou Chicaga, ale obrana si dokázala poradit v čele s brankářem.
57:45'
Miro Heiskanen měl dobrou pozici, s jeho pokusem si poradil brankář. Následně hrají domácí bez brankáře.
57:18'
Esa Lindell pálil od modré čáry, jeho projektil končí vedle branky.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetině. Hostující celek zatím vede o jednu branku.
56:13'
Komernčí přestávka.
56:11'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácí brankou.
55:52'
Hosté mohli přidat další branku, ale nedokázali proměnit dobrou střeleckou pozici.
55:38'
Chicago dostává hru od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
55:16'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hostující celek drží těsný jednobrankový náskok.
54:22'
Ryan Suter je autorem další střely, ale jeho pokus byl zastavený brankářem.
54:16'
Domácí se usadili v útočném pásmu, rána byla zblokovaná.
53:20'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do bezprostřední blízkosti branky.
52:16'
Komerční přestávka.
52:16'
Střelecky je zápas vyrovnaný, oba kluby mají 22 střel.
51:51'
51:30'
Dallas hraje velmi dobře defenzivně, domácí se v pohodě brání.
50:46'
Brankář Chicaga rozehrává od své branky, sledujeme přesilovku hostů, ale nemohou se dostat do pásma.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek má možnost přesilovky.
49:51'
Vyloučení v týmu Dallas Stars:
Roope Hintz – 2 min., sekání.
49:16'
Další velkou šanci měli hosté, ale domácí brankář se nyní vyznamenal skvělým zákrokem.
48:54'
Hra je přerušená, vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.
48:42'
48:30'
Hosté pokračovali dva na jednoho do útočného pásma, rána byla zblokovaná.
47:26'
Patrick Kane sice dostal hru do útočného pásma, ale na výraznější šanci v posledních minutách čekáme.
46:22'
Zakázané uvolnění Chicaga, vhazovat se bude před brankou Dallasu. Max Domi má nějaké zdravotní problémy a nyní nemůže pokračovat ve hře.
46:00'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Spokojenější mohou být jednoznačně fanoušci Chicaga, které otočilo.
44:13'
Chicago právě vstřelilo branku!
Z posledních třech střel se dokázalo Chicago třikrát prosadit, a tak otáčí vývoj zápasu. Nyní se po rychlé akci do zakončení dostal MAX DOMI. Jeho rána zapadla přesně do horní části branky.
43:39'
Dobrá rána domácího hráče z levé strany, Jaxson Stauber byl připravený.
43:08'
Domácí se propracovali do útočného pásma, Roope Hintz hlídkoval volný před brankou, ale spoluhráči mu nedokázali přihrát.
42:04'
Jason Dickinson to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, jeho pokus byl zblokovaný posledním obráncem.
41:47'
Hraje se především ve středním pásmu, ani jeden celek nyní nechce chybovat.
41:20'
Zápas pokračuje dál třetí třetinou, aktuálně je stav vyrovnaný.
40:01'
40:00'
39:30'
Hostující celek pokračuje v aktivní hře, rána od modré čáry nebyla přesná.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:23'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.
38:05'
Prakticky totožná kombinace a je vyrovnáno. Po šikovné přihrávce se dokázal prosadit střelou do odkryté části branky osamocený PATRICK KANE. Asistence: Philipp Kurashev a Seth Jones.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, hostujícímu celku se podařilo snížit na rozdíl jediné branky.
36:23'
Hosté se dostali k další střele, rána od modré čáry byla před brankou zblokovaná.
35:24'
Nádherná kombinace hostujícího celku znamená, že je sníženo na rozdíl jediné branky. Do prázdné branky poslal kotouč zcela osamocený PATRICK KANE. Asistence: Max Domi.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině.
34:07'
Zbytečně se nepřerušuje, hraje se rychlý hokej. Spokojení mohou být více domácí.
33:40'
Hraje se především ve středním pásmu, na nějakou výraznější šanci čekáme v posledních minutách.
32:16'
Jack Johnson vybojoval kotouč ve svém pásmu, rychle se dokázal dostat do zakončení, ale neuspěl.
31:27'
Čtyři branky nabídl tento zápas, více ze hry mají nyní hostující hokejisté.
30:10'
Domácí brankář čisté konto mít v tomto zápase nebude, to je v tuto chvíli jasné. Po výborné přihrávce před branku dostal puk MAX DOMI. Jeho zakončení ke vzdálenější tyči bylo přesné. Asistence: Patrick Kane a Seth Jones.
29:44'
29:28'
Andreas Athanasiou se dostal do zakončení, ale brankář si s jeho akcí dokázal poradit. Bude se vhazovat.
29:00'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nemůže na delší čas dostat do útočného pásma.
28:32'
Seth Jones zakončoval od modré čáry, bude se vhazovat.
27:30'
Dallas pokračuje v aktivní hře, Miro Heiskanen od modré čáry minul brankáře. Následovala potyčka před brankou.
26:35'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry a ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma.
25:34'
Domácí pokračují v dobré hře a hosty nečeká vůbec nic snadného.
24:33'
Dallas právě vstřelil branku!
Bleskově využitá přesilovka a gól číslo 35 v sezoně pro JASONA ROBERTSONA. Dostal puk před braku, počkal si na správný moment, a pak poslal kotouč do horní části branky. Asistence: Miro Heiskanen a Jamie Benn.
24:27'
Jake McCabe – 2 min., podrážení.
23:36'
Colin Miller se dostal do zakončení, rána z levého kruhu mu nevyšla podle představ, brankář zasahovat nemusel.
23:00'
15:9, tak vypadá statistika střel na branku, více ze hry mají domácí hokejisté.
22:30'
Dallas rozehrává od své branky, následně se dostal do útočného pásma, ale Jaxson Stauber si dokázal poradit.
21:24'
Hra je přerušená, po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Chicaga. Domácí se do šance nedostali.
20:58'
Utkání pokračuje dál druhou třetinou, domácí celek má zápas dobře rozehraný.
20:01'
20:00'
19:37'
Už se pravděpodobně nic nestane, třetina v poklidu končí.
19:00'
18:32'
Střelecky je zápas vyrovnaný 9:9, na góly vedou o dvě branky.
18:21'
Hraje se především ve středním pásmu, na výraznější šanci nyní čekáme.
17:04'
Jaxson Stauber měl co dělat, aby dokázal zastavit velké šance soupeře. Během sedmi vteřin měli domácí snad čtyři dobré střelecké příležitosti.
16:25'
Jamie Benn hlídkoval před brankou, na chvilku tam byl volný, ale spoluhráči mu nedokázali přihrát.
15:37'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině. Tato pasáž hry zatím vychází jednoznačně lépe domácím, kteří mají dvoubrankový náskok.
14:17'
Domácí celek rychle přenesl hru, dostal se do situace dva na jednoho, kterou proměnil. Povedenou střelou uspěl JAMIE BENN. Asistence: Denis Gurjanov.
12:58'
Domácí celek se k velké radosti publika dostává do vedení, ránou na lapačku uspěl z předbrankového prostoru dobře hrající TYLER SEGUIN.
11:46'
Tyler Johnson se dostal do dobré šance, ale trefil jen prostor vedle branky.
11:32'
Jason Robertson to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, ale neuspěl.
10:44'
10:35'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, stále platí bezbrankový stav.
09:26'
Hosté rozehrávají od své branky, Philipp Kurashev dostal hru do útočného pásma, ale jeho spoluhráči nedokázali zakončit.
09:05'
4:6, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, na úvodní branku zatím čekáme.
08:08'
Jaxson Stauber kryje kotouč po střele od modré čáry, následně se před jeho brankou strhla potyčka.
07:10'
Denis Gurjanov pálil z dobré pozice před brankou, ale obrana si dokázala poradit.
06:57'
Domácí celek se dostal do útočného pásma, ale výraznější šanci si v předbrankovém prostoru nevypracoval.
06:11'
06:11'
Jason Dickinson – 2 min., podrážení.
05:55'
Souboje o kotouč probíhají především ve středním pásmu, mnoho hokejové krásy zápas nenabízí.
05:00'
Pět minut hry z tohoto zápasu je pryč, na nějakou výraznější šanci zatím čekáme.
03:50'
Zbytečně se nepřerušuje, hraje se plynulý hokej, který musí fanoušky bavit.
03:20'
Jani Hakanpää se dostal k zakončení od modré čáry, jeho rána byla před brankou zblokovaná, gólman zasahovat nemusel.
02:20'
Domácí brankář kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
01:53'
Wyatt Johnston nahodil sice kotouč do útočného pásma, ale nikdo z jeho spoluhráčů jej nedokázal dobruslit.
01:12'
Sledujeme rychlý hokej v úvodu zápasu, aktivnější je hostující celek.
00:51'
Isaak Phillips se dostal do zakončení po rychlé akci, ale brankáře prostřelit nedokázal.
00:01'

Dallas Stars: Oettinger (M. Murray II) – Heiskanen, C. Miller, R. Suter, Lundkvist, Lindell, Hakanpää, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Marchment, Seguin, Dellandrea – Ja. Benn, W. Johnston, Gurjanov – F. Olofsson, Faksa.

Chicago Blackhawks: Stauber (Mrázek) – McCabe, S. Jones, J. Johnson, C. Jones, I. Phillips, Murphy – Kurashev, Domi, P. Kane – T. Johnson, Guttman, Raddysh – Dickinson, Lafferty, Athanasiou – Katchouk, Seney, Blackwell.
Stojí proti sobě dva kluby, kterým se daří zcela odlišně. Domácí Dallas je v tabulce Západní konference na druhé pozici o bod za Vegas. Z posledních pěti zápasů však poslední čtyři prohrál. Chicago je v tabulce Západní konference druhé nejhorší. Má 43 bodů, horší je jen Anaheim. Chicago poslední tři zápasy vyhrálo včetně zápasu s Vegas. Nyní má šanci pokořit dalšího velkého soupeře.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Dallas Stars a Chicago Blackhawks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.