NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Flyers - 26. února 2023   01:25

Devils
Devils
22:59' Siegenthaler (Wood) • 28:35' J. Hughes (Siegenthaler) • 39:00' Mercer (Hischier) • 44:05' Hischier (Marino, Graves) • 45:16' Hamilton (Siegenthaler, M. McLeod) • 53:49' Bratt (J. Hughes, Šarangovič) • 56:00' Bastian (Bahl, Tatar)
Flyers

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek noci. Napočtenou někdy příště!
Dnešní utkání sledovalo 16 514 diváků.
Oba týmy si teď dají pár dní oddych, do akce půjdou až v noci ze středy na čtvrtek. Devils čeká cesta do dalekého Denveru, kde narazí na domácí Avalanche, zatímco Flyers budou na svém ledě hostit Rangers.
Po vyrovnané první třetině nic nenaznačovalo tomu, že dnešní utkání skončí jednostranným debaklem. Flyers se svými soky v úvodních dvaceti minutách drželi krok, pak ale úplně vypadli z tempa a následné dvě periody se nesly takřka plně v režii domácího celku. Prudential Center nakonec vidělo hned sedm gólů od sedmi různých střelců a výborný týmový výkon korunovalo první kariérní čisté konto gólmana Schmida.

59:51'
Severson v klidu drží puk ve svém obranném pásmu, je konec. Schmid si připíše první kariérní shutout.
59:23'
Celá aréna už je na nohou, takovýhle výsledek asi čekal málokdo. Duel se už jen dohrává.
59:00'
Ohlášena poslední minuta třetí třetiny!
58:36'
Fanoušci v hale zpívají osmdesátkový hit Take on Me, v ochozech panuje skvělá atmosféra. Není divu. Běží poslední desítky sekund základní hrací doby.
57:57'
Ristolainen sbírá vyhozený puk ve svém pásmu, Flyers se ještě snaží proniknout před Schmida.
57:28'
Bahl nabídl puk Seversonovi, jehož prudká rána zamířila přesně do Allisonovy holeně. To muselo hodně bolet, hostující zadák hned míří na střídačku.
56:43'
Forčekující Farabee se snažil vybojovat puk v útočném pásmu, obranný pár New Jersey se ho však zbavil a dokázal pryž rozehrát dopředu.
Střely na branku: 35 – 25.
56:00'
New Jersey právě vstřelilo branku!
Utkání v Prudential Center se zvrhlo v exhibici, Ersson ze své klece loví puk už posedmé! Tetnokrát se pod zásah Devils podepisuje NATHAN BASTIAN, který na mezikruží tečoval Bahlovu střelu z modré čáry mimo dosah bezmocného švédského brankáře – 7:0! Asistence: Kevin Bahl, Tomáš Tatar.
55:32'
Utkání se pomalu ale jistě chýlí ke konci, Devils mají dění pod kontrolou. Výhru už jim nic neodpáře.
54:56'
Hayes nahazuje puk do útočného pásma, kde se teď Philadelphia bude chtít aspoň na chvíli usadit.
53:49'
Tak tohle byla velká paráda z dílny Jacka Hughese! Mladý supertalent se protáhl na levý kruh a z otočky po slepu nasměroval puk ke vzdálenější tyči na nikým nehlídaného JESPERA BRATTA, který ho jen jednoduše doklepl za přesouvajícího se Erssona – 6:0! Asistence: Jack Hughes, Jegor Šarangovič.
52:57'
Schmid povyjel ze svého brankoviště a rozehrál puk dopředu, čímž svým spoluhráčům usnadnil přechod do útočného pásma. Jersey znovu útočí.
52:30'
Hostující gólman se blíží ke třiceti úspěšným zákrokům, Devils ho teď ostřelují co nejčastěji to jde. Obrana Flyers situaci moc nezvládá.
51:38'
Tatar v šanci! Slovenský forvard byl sám u tyče, kde zachytil Hischierovu přihrávku a následně puk nasměroval do Erssonova betonu!
Střely na branku: 28 – 22.
50:54'
Flyers byli v ofsajdu, dříve než Allison do útočného pásma projeli hned dva hráči. Po komerční přestávce uvidíme buly na hraně domácí třetiny.
50:20'
Poslední třetina se přelila do své druhé poloviny. Momentálně sledujeme hru nahoru dolu, přičemž častěji jsou na kotouči hokejisté New Jersey.
49:50'
V ochozech to po delší době znovu zašumělo. Z prostoru pro vhazování Erssona prověřil Ondřej Palát, domácí náskok na šest gólu ovšem nerozšířil.
49:23'
DeAngelo přihrávkou vybídl ke střele Brauna, jehož pokus z pravého kruhu byl zblokován.
48:36'
Lycksell zavezl puk do útočného pásma, Flyers tam ale tentokrát moc dlouho nepobyli. Devils je celkem rychle odzbrojili a sami nyní míří vpřed.
47:57'
Domácí gólman má na kontě další úspěšný zákrok, jeho štít je stále čistý. Hosté teď mají více ze hry.
47:15'
Schmid viděl najíždějící protihráče, a pro jistotu se tak rozhodl nahozený puk schovat pod svou rukavici. Dění je znovu na chvíli přerušeno.
46:30'
Philadelphia se nevzdává a snaží se ještě svým sokům zkomplikovat cestu k vítězství, za což si zaslouží uznání. Už pár desítek sekund se hraje u Schmida, Ďáblům se nedaří se dostat ke kotouči.
Střely na branku: 26 – 19.
46:09'
O kosmetickou úpravu skóre se pokusil Seeler, Schmid byl ve střehu. Máme tu další reklamní přestávku.
45:16'
Tohle už zavání debaklem! Na listinu střelců se zapisuje DOUGIE HAMILTON, který z modré čáry poslal puk do takřka prázdné hostující branky. Ersson nemohl pořádně zasáhnout, jelikož do něj těsně předtím vrazil Bastian, kterého ovšem na brankáře nastrčil bránící Provorov. Tohle se ruskému zadákovi nepovedlo – 5:0! Asistence: Jonas Siegenthaler, Michael McLeod.
44:43'
Domácí se ze své třetiny jen tak nevyhrabou. Dvakrát těsně po sobě teď vyhodili puk až za Erssona, vhazování před Schmidem se tak bude opakovat.
44:05'
Sice máme před sebou ještě čtvrthodinu hry, dovolím si ale říct, že v Prudential Center je už nyní rozhodnuto! Na rozdíl čtyř branek upravuje pěknou ranou k kruhu NICO HISCHIER, který vymetl vzdálenější horní růžek svatyně Flyers – 4:0! Asistence: John Marino, Ryan Graves.
43:32'
Tatar nahrál za sebe Marinovi, jehož následnou ránu Ersson vykopl betonem do bezpečí.
42:56'
Ersson se jen ohlédl za nepřesnou ranou z mezikruží, která prolétla nad jeho klecí a trefila plexisklo.
42:26'
Boqvist najel do útoku a pokusil se puk uchránit před dvěma protihráči, DeAngelo jej ovšem nakonec srazil k ledu a o pryž ho bleskově připravil.
41:56'
Úvod posledního dějství je z obou stran ospalý, hru doprovází nepřesnosti. Střelu na branku jsme zatím neviděli, na ledě vynikají spíše defenzívy.
41:26'
Bahlovi nesedla přihrávka, Devils ztrácí puk a útočné pásmo. Flyers přesouvají hru ke Schmidovi.
40:38'
Provorov dlouhou rozehrávkou Hayese nenašel. Puk se cestou za domácí brankoviště odrazil od mantinelu, zakázané uvolnění se tak tentokrát nepíská.
40:01'
Domácí ovládli druhou třetinu a utekli do tříbrankového náskoku, po čtyřiceti minutách tedy mají k bodovému zisku velmi blízko. Flyers toho v posledním dějství moc nepřevedli, Schmid měl jen minimum práce. Uvidíme, jestli se jim po přestávce podaří ještě soupeřům cestu k vítězství zkomplikovat, nebo jestli New Jersey slibně rozehranou partii dotáhne do úspěšného konce.
Statistické okénko
Střely na branku: 22 – 17. Zblokované střely: 10 – 7. Vhazování: 23 – 17. Hity: 8 – 10. Trestné minuty: 9 – 7. Využití přesilovek: 0/1 – 0/2.
Další třetina začne přibližně ve 3:17.
40:00'
39:53'
Hosté v posledních sekundách jen hlídají puk před svou svatyní, za malou chvíli zazní siréna.
39:37'
Druhá část se chýlí ke konci. Flyers přesunuli hru do útoku, Schmid dosud nebyl nucen zasáhnout.
39:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny!
39:00'
Tohle si obrana Letců za rámeček nedá, přesně minutu před koncem druhé třetiny to je už o tři zásahy! Hischier najel do rohu kluziště a posunul puk před brankoviště na volného DAWSONA MERCERA, který následně nelítostně zakončil k pravé tyči! Braun ho dojížděl marně – 3:0! Asistence: Nico Hischier.
38:36'
Po zachycení Mercerovy přihrávky pálil Bahl, který ovšem jen orazítkoval hrazení za Erssonem.
37:50'
Desnoyers prožívá povedené první utkání v NHL, zatím je dnes hodně vidět. Za domácí klecí se forčekem snažil se dostat ke kotouči, ale bezúspěšně.
37:31'
Odpískáno postavení mimo hru, další vhazování proběhne těsně vedle domácí modré čáry.
36:45'
Věci do svých rukou nakonec vzal Palát, Ersson jeho zakončení vykryl. Hosté obratem vyhazují.
36:19'
Dlouhá série domácích přihrávek zatím ke střele nevedla. New Jersey trpělivě vyčkává a vyhlíží ideální příležitost, Ersson musí být ve střehu.
35:34'
Brown vysvobozuje Flyers, kteří mohou zamířit na střídačku. Domácí početní výhodu nezačali nejlépe.
35:00'
Morgan Frost (PHI) si nepohlídal svou hokejku a zasáhl protihráče přímo do obličeje. Devils si nyní díky jeho trestu za vysokou hůl poprvé vyzkouší přesilovku.
34:15'
Z pohledu Flyers je to zatím celkem nevýrazná druhá třetina. Hosté teď sice drží dění v útočné třetině, už velmi dlouhou dobu ale Schmida neprověřili.
Střely na branku: 18 – 16.
33:50'
Viděli jsme nebezpečné přečíslení dva na jednoho! Tatar chtěl prostrčit puk přes obránce na Mercera, který byl přímo před brankovištěm, ten ale klouzající pryž nezvládl zachytit!
33:26'
Schmid byl po delší době nucen zasáhnout, po krátké pauze uvidíme buly po jeho pravici.
32:32'
Bahl se protáhl s kotoučem za modrou čáru, Šarangovič ale do pásma vjel o setinku dříve. Tažení domácích tentokrát končí postavením mimo hru.
31:49'
Bratt si nezvládl zpracovat dlouhou přihrávku, která byla až moc důrazná. New Jersey teď přechody do útoku vůbec nevychází, teď to ovšem zkouší znovu.
31:23'
Marinova rozherávka k větší akci Devils nevedla, Flyers soupeře zastavili už v neutrální třetině.
Střely na branku: 16 – 15.
30:45'
Michaela McLeoda (NJD) a Nicka Seelera (PHI) tedy minimálně pět minut na ledě neuvidíme, oba kohouti za bitku usedají na trestnou lavici.
30:45'
Dění v Prudential Center okořenila ostrá výměna názorů mezi McLeodem a Seelerem! Vyrovnaná bitka končí remízou, ani jeden borec nezvládl svého soka složit na led.
29:56'
Letci nehází ručník do ringu, teď mají na hrací ploše mírnou převahu. Schmid musí být ve střehu.
28:58'
Ale pozor, vzápětí byl k vidění nájezd zase na druhé straně! Snížit chtěl Desnoyers, Schmid ale debutujícího útočníka vychytal!
28:35'
Devils přetavili svou aktivitu v další zásah a odskakují do dvoubrankového trháku! Defenzíva Philadelphie úplně zapomněla na produktivního JACKA HUGHESE, který zachytil puk poté, co jej Siegenthaler vypíchl protihráči, vyrazil do úniku a bekhendem překonal Erssona – 2:0! Asistence: Jonas Siegenthaler.
27:32'
Svatyně Flyers je pod tlakem. Navýšit domácí náskok se pokusil Graves, Ersson si ovšem jeho projektil pohlídal a vyrážečkou ho vytěsnil mimo nebezpečí.
Střely na branku: 13 – 13.
26:54'
Skoro jako by teď Siegethaler četl můj poslední příspěvek a rozhodl se situaci změnit. Švýcarský forvard si chtěl zadělat na hattrick, Ersson byl ale proti.
26:29'
Oba týmy se teď v ofenzívě trápí, na ledě vynikají spíše obrany. Od Siegenthalerova gólu jsme dosud neviděli pořádnou střelu na kteroukoliv klec.
25:55'
Bahlovu rozehrávku ve středním pásmu zachytil Deslauriers, který obratem pryž vyhodil zpět za domácí brankoviště. Devils budou muset začít od začátku.
24:56'
Švédský gólman se blýskl dalším zákrokem, tentokrát zneškodnil zakončení z hranice brankoviště.
24:30'
Domácí se nyní snaží rozjet kombinaci před Erssonem, kvalitní obrana hostů je ale nepouští do šancí.
23:26'
Palát obětavě zblokoval prudkou ránu jednoho z protihráčů. Flyers se dostali k odraženému puku a ještě chvíli drželi hru před Schmidem, než je Ďáblové konečně vytlačili za modrou čáru.
22:59'
Úvodní trefa utkání přišla jako blesk z čistého nebe, domácí jdou do vedení! Wood vybojoval puk za brankou a z posledních sil ho poslal podél mantinelu na volného JONASE SIEGENTHALERA, jehož nahození se od levé tyčky odrazilo za Erssona – 1:0! Asistence: Miles Wood.
22:21'
Sledujeme celkem nevýraznou hru nahoru dolu, přičemž častěji jsou na puku hráči New Jersey.
21:26'
Hughes chtěl krátkou přihrávkou vybídnout ke střele Šarangoviče, jeho přihrávku ale bruslí zblokoval bránící protihráč. Flyers se dostávají ke kotouči.
20:56'
Hosté jsou v úvodních sekundách periody aktivnějším celkem na ledě, Devils start prostřední části zaspali a snaží se se soupeřem srovnat krok.
20:21'
Druhá třetina sotva začala a Schmid už má na kontě první zákrok, nahození z křídla vytěsnil za branku.
20:01'
Vyrovnaná první třetina je minulostí. Flyers sice jasně vedou ve statistice střel na branku, opticky to na ledě ovšem ani zdaleka tak jednoznačné nebylo. Ani jeden zatím tým nenašel recept na gólmana soupeře, Ersson se Schmidem jsou stoprocentní, a stav je tak nerozhodný. Inu, uvidíme, co přinese druhá část.
Další třetina začne přibližně ve 2:22.
20:00'
19:50'
New Jersey opět poslalo puk až za soupeřovo brankoviště. Teď už je ale v plném počtu, a tento tah tak byl posouzen jako zakázané uvolnění.
19:27'
Druhou početní výhodu hostů uzavřel zakončením Provorov, který trefil jen bránícího protihráče.
19:00'
Ohlášena poslední minuta první třetiny!
18:43'
Začátek přesilovky vypadal pro Flyers slibně, teď jim to ale znovu skřípe. Philadelphii se vůbec nedaří proniknout za modrou čáru, Schmid je bez práce.
18:10'
DeAngelo se pokusil prokličkovat skrz bránící čtveřici k brankovišti, Devils ho však ke Schmidovi nepustili a vyhodili kotouč ven ze svého obranného pásma.
17:33'
Na trestnou lavici mizí Damon Severson (NJD), který byl vykázán z hrací plochy za podrážení.
17:11'
Závěr úvodní dvacetiminutovky patří domácím, kteří dohání ztrátu ve statistice střel na branku. Bratt nyní poslal puk do Erssonovy vyrážečky.
16:28'
První část se pomalu chýlí ke konci, do přestávky zbývá odehrát ještě něco přes tři minuty.
15:49'
A obratem Erssona potrápil také Slovák Tomáš Tatar, ani ten ale výborného hostujícího brankáře nepřekonal. Jeho rána byla vyražena nad brankoviště.
15:25'
Poprvé v zápase o sobě dal vědět český forvard Ondřej Palát, který z prostoru pro buly mířil mezi Erssonovy betony. Švédský gólman je k sobě srazil včas.
14:58'
Sledujeme rychlou sérii přihrávek Devils, zatím bez střely. Domácí drží puk u modré čáry.
Střely na branku: 4 – 9.
14:14'
Čerstvě vysvobozený domácí zadák pronesl puk do útočného pásma a z levého kruhu zakončil, jeho pokus nicméně zblokoval vracející se Provorov.
13:56'
Provorov těsně minul. Početní výhoda se chýlí ke konci, Marino se za pár sekund vrátí na led.
13:22'
Provorov sbírá vymrštěnou pryž v rohu za Erssonem. Philadelphia v přesilovce zatím Schmida neohrozila, dosud se pořádně ani neusadila v útoku.
12:36'
Devils oslabení zahájili dobře a vyhodili puk ven z pásma. Zatím se v Prudential Center potvrzuje, že Flyers mají nejhorší hru v početní výhodě v celé lize.
12:04'
John Marino (NJD) podržel útočícího Tippetta, za což si vysloužil menší trest. Přesilovka pro Flyers.
Střely na branku: 4 – 7.
11:31'
Ersson měl s Hughesovou střelou podstatně menší starosti, následuje další reklamní přestávka.
11:11'
Nepřehlednou situaci před Schmidem chtěl v úvodní gól přetavit Seeler, jehož dorážka ale za brankáře neprošla! Domácí zadáci si vybrali slabou chvíli, tohle bylo nebezpečné!
10:56'
Domácím znovu nevyšla rozehrávka, puk končí až za Erssonem. To znamená další icing.
10:14'
Aktivní pasáž Philadelphie je u konce, Devils znovu přebírají iniciativu. Erssona zatím pořádně neohrozili, kombinují ale před jeho brankou.
09:35'
DeAngelovi nesedla střela z voleje. Skákající kotouč se dostal na hůl jednoho z protihráčů, Jersey okamžitě využívá situace a jde do ofenzívy.
09:13'
Odpískáno zakázané uvolnění proti Devils, vhazovat se bude po levici zatím stoprocentního Schmida.
08:53'
Boqvist na kruhu trestuhodně odevzdal puk Farabeemu. Jeho minelu napravil Marino, který váhájícího hostujícího útočníka o pryž obratem připravil.
08:18'
Sanheim si párkrát vyměnil puk s Ristolainenem. Druhý jmenovaný kombinaci utnul projektilem z modré, který zmizel ve Schmidově výstroji.
07:51'
New Jersey drží hru v útočném pásmu, houževnatá obrana Philadelphie je ale k ničemu nepouští.
07:06'
Bastian se protáhl až před brankoviště a hodlal otestovat Erssonovy reflexy bekhendovým zakončením, jenže svatyni Letců nakonec úplně minul.
Střely na branku: 3 – 4.
06:55'
Puk po rychlé akci Flyers skončil v rukavici švýcarského strážce domácí branky, který nás úspěšným zákrokem posílá do dnešní první komerční pauzy.
06:24'
Marino hlídá puk na kruhu vedle Schmidovy klece, Devils se snaží rychle prostřídat formace.
05:51'
Rozhodčí pískají přihrávku rukou, Farabeeho rutinní zakončení z kruhu se tak do statistik počítat nebude. Schmid ho vykryl hrudníkem, zákrok si ale nepřipíše.
05:30'
Hraje se nahoru dolu, ani jednomu týmu se momentálně nedaří se usadit před klecí soupeře.
04:55'
Domácí okamžitě zkusili překročit hranici třetiny znovu, teď se ovšem dostali do postavení mimo hru. Dění je zastaveno, vhazovat se bude v neutrální zóně.
04:40'
Boqvist se protáhl do útočného pásma, takřka okamižitě poté ho ale odzbrojil Hayes. Útok Devils se tak tentokrát rozpadl už v zárodku.
03:49'
Zničehonic teď Schmida ovšem proklepl Deslauriers. Po úspěšném zákroku následoval protiútok, který střelou završil Bratt, ale na Erssona recept nenašel.
02:58'
Philadelphia se snaží přesunout hru zpět ke Schmidovi, domácí obrana je ale nepouští přes střední pásmo. New Jersey má zatím hru plně pod kontrolou.
02:29'
Po skvělé přihrávce od Hischiera se do kvalitní šance dostal Mercer, který ale z pozice před brankovištěm poslal puk nad horní tyč!
01:58'
Dalším pánem na holení byl Hamilton, Ersson na ránu z mezikruží odpověděl nastraženou lapačku.
01:27'
Domácí mají zatím jednoznačně více ze hry a tlačí. Z kruhu nyní Erssona prověřil Bratt, připravený švédský gólman kotouč vyrazil mimo nebezpečí.
00:45'
Ďáblové se usadili před Erssonem. Bahl zkusil štěstí z hranice pásma, jeho projektil ale jen orazítkoval hrazení za hostujícím brankoviště, gólman byl bez práce.
00:25'
Úvodní buly bylo konečně vhozeno, začínáme! Jako první se do útoku protlačili hosté, Schmid pro jistotu hned schoval puk pod svou rukavici.
00:01'
Sudí svolává první lajny do kruhu, jdeme na věc!
V Prudential Center probíhá ještě kratičké rozbruslení, pak si poslechneme americkou hymnu. Začátek zápasu je momentálně odhadován na 1:25.
Ceremoniál uzavřela skupinová fotka tehdejších šampiónů, start utkání už je za rohem.
Zaplněná hala si připomněla tragicky zesnulého kouče Pata Burnse, jenž tehdy Ďábly ke Stanley Cupu dovedl. Právě onu trofej nyní na led přináší legendární Scott Stevens, kterému asistuje jeho manželka.
Po červeném koberci na ledě se postupně prochází většina členů týmu ze sezóny 2002/03. Viděli jsme mimo jiné i slovenského útočníka Jiřího Bicka, velmi pravděpodobně dorazí i Patrik Eliáš.
Zpoždění bude zřejmě ještě o něco delší než obvykle, v Prudential Center totiž právě začal ceremoniál k oslavě dvacetiletého výročí třetího a dosud posledního titulu Devils. Na úvodní buly si tedy ještě počkáme.
Start utkání je naplánován na jednu ráno našeho času, dá se však očekávat, že se začne o pět až deset minut později, jak je ostatně v NHL zvykem.
Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemnou noc, duel mezi Devils a Flyers se pomalu blíží! Níže si můžete prohlédnout dnešní zahajovací sestavy.

New Jersey Devils: Schmid (Vaněček) – Siegenthaler, Hamilton, Graves, Marino, Bahl, Severson – Tatar, Hischier (C), Mercer – Šarangovič, J. Hughes (A), Bratt – Palát (A), Haula, J. Boqvist – Wood, M. McLeod, Bastian.
Trenér: Lindy Ruff.

Philadelphia Flyers: Ersson (Hart) – Provorov, DeAngelo, Sanheim, Ristolainen, Seeler, Braun – Farabee, Frost, Tippett – Hayes, N. Cates, Allison – Laughton (A), Desnoyers, Lycksell – Deslauriers, P. Brown, Bellows.
Trenér: John Tortorella.

Rozhodčí: Sandlak, Furlatt – Suchánek, McNamara.
Dnešní očekávané sestavy:

New Jersey Devils: Schmid – Siegenthaler, Hamilton, Graves, Marino, Bahl, Severson – Tatar, Hischier, Mercer – Šarangovič, Hughes, Bratt – Palát, Haula, Boqvist – Wood, McLeod, Zetterlund.

Mimo sestavu: Smith, Bastian.

Zranění: Bernier, Blackwood.

Philadelphia Flyers: Ersson – Provorov, Sanheim, York, Ristolainen, Seeler, DeAngelo – Laughton, Hayes, Allison – van Riemsdyk, Frost, Tippett – Desnoyers, Cates, Farabee – Deslauriers, Brown, Lycksell.

Mimo sestavu: Sandström, Bellows, Braun.

Zranění: Couturier, Laczynski, MacEwen, Konecny.
Vzájemná bilance dnešních soupeřů ovšem poněkud kuriózně hovoří ve prospěch Flyers, kteří vyhráli dva ze tří dosud odehraných zápasů. Zaskočí favorizovaného soupeře i dnes, nebo si papírově silnější celek tentokrát outsidera pohlídá? Začínáme pár minut po jedné!
New Jersey slavilo úspěch i v noci ze čtvrtka na pátek, kdy díky dvěma trefám Mercera a gólům Tatara s Hischierem přetlačilo Los Angeles 4:3 v prodloužení. Philadephia do dnešního duelu naopak půjde s porážkou v zádech, včera totiž podlehla Montrealu 2:5.
Půjde o souboj soupeřů z opačných konců tabulky Metropolitní divize. Ďáblové jsou druzí s pětibodovou ztrátou na suverénní Carolinu, Letce zase dělí třináct bodů od samotného dna. Podobně odlišné jsou pak i aktuální formy obou výběrů: domácí vyhráli tři z posledních pěti odehraných utkání, zatímco hosté ve stejném období vybojovali všehovšudy jen dva body.
Příjemnou noc u sledování NHL! Do akce dnes půjdou mimo jiné i New Jersey Devils a Philadelphia Flyers, na jejichž střetnutí se zde zaměříme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.