NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minnesota : Boston - 18. března 2023   19:00

Ukončeno
Minnesota
Minnesota
09:45' M. Johansson (Boldy, J. Eriksson Ek) • 47:17' Sundqvist (F. Gaudreau, M. Johansson)
2:5
(1:1, 0:2, 1:2)
Boston
Boston
18:38' DeBrusk  (Bergeron, Marchand) • 28:43' Pastrňák  (H. Lindholm, Marchand) • 34:03' Krejčí  (Zacha, Pastrňák) • 52:22' Bergeron  (Marchand) • 58:03' Frederic  (Coyle)
Minnesota
Sestavy:
Gustavsson (M. Fleury) – Spurgeon (C), Klingberg, Dumba (A), Goligoski, Addison, Merrill – Zuccarello, Hartman, Sa. Walker – Boldy, J. Eriksson Ek (A), M. Johansson – Sundqvist, F. Gaudreau, Steel – Reaves, Dewar, Shaw.
Rozhodčí
Hebert, Rehman – Cherrey, O'Quinn
Xcel Energy Center, St. Paul
19329 diváků
Boston
Sestavy:
Ullmark (Swayman) – McAvoy (A), Grzelcyk, Orlov, H. Lindholm, Carlo, Clifton – DeBrusk, Bergeron (C), Marchand (A) – Pastrňák, Krejčí, Zacha – Frederic, Coyle, Bertuzzi – Hathaway, Nosek, Lauko.
Přenos se aktualizuje automaticky

Statistika
Střely na bránu: 31 – 38 | Přesilová hra: 1/5 – 1/4 | Trestné minuty: 10 – 12

Kdo se postavil do brankoviště?
Filip Gustavsson (MNS) – 33 zákroků, 4 OG, úspěšnost 89,2 %, odchytal 58:25
Linus Ullmark (BOS) – 29 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,5 %, odchytal 60:00

Česká a slovenská stopa
David Pastrňák (BOS) – 1+1, 0 účast, 6 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 15:56
David Krejčí (BOS) – 1+0, 0 účast, 5 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 14:41
Pavel Zacha (BOS) – 0+1, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 2, čas na ledě 13:37
Tomáš Nosek (BOS) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 13:22
Jakub Lauko (BOS) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 8:32

Tři hvězdy utkání
1. Brad Marchand (BOS) 0+3
2. David Krejčí (BOS) 1+0
3. Marcus Johansson (MNS) 1+1
Dnešní utkání sledovalo 19329 diváků.
Je dobojováno. Domácí se ve třetí třetině dostali na kontaktní branku, ale hosté odpověděli a měli opět vyšší náskok. V závěru pak hráli domácí bez brankáře a zcela prázdnou bránu trefil Trent Frederic, jenž tak ukončil střelecké hody dnešního duelu. Boston tak opět vítězí a zapisuje dva body do tabulky.
Konec zápasu.
59:53'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
Calen Addison – 2 min., vysoká hůl.
59:24'
Ještě se bude vhazovat před brankou Minnesoty, Boston se tak ještě v pásmu soupeře udrží.
58:44'
Ještě se snažil zakončit před Gustavssonem Tyler Bertuzzi, ale rána mu nesedla a puk skončil mimo tři tyče.
58:03'
Boston právě vstřelil branku!
Zřejmě je rozhodnuto. U hrazení v útočném pásmu získal puk TRENT FREDERIC a pohotově ho nasměroval do zcela prázdné klece Minnesoty – 2:5. Asistence: Charlie Coyle.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:53'
Pastrňák s Krejčím si vyměnili puk, po hezké souhře ale nezakončili do prázdné branky, protože se tam včas vrátili hráči Minnesoty a zachytili puk.
57:10'
Domácí jsou bez brankáře a v šesti hráčích v poli!
56:35'
Tomáš Nosek vybojoval puk a chtěl ho dostat do středního pásma, ale proti byla hůl obránce domácích. Ti následně ohrozili Ullmarka, ale ten uspěl.
56:28'
Následuje ještě další komerční přestávka.
55:59'
Minnesota se urputně snaží o kontaktní branku, ale ta zatím nepřichází. Hosté hrají zodpovědně v obraně a soupeře nepouštějí soupeře k ohrožení branky Ullmarka.
55:12'
Bergeron nahodil puk do útočného pásma, ale bylo to z dálky a je z toho tedy zakázané uvolnění. Hra se opět stěhuje před klec Linuse Ullmarka.
54:25'
Garnet Hathaway posunul puk od modré čáry až do pásma domácích, tam se natlačil Jakub Lauko, ale zblízka na Filipa Gustavssona nevyzrál.
53:46'
Jared Spurgeon vybojoval puk a domácí se dostali do obležení branky soupeře. Nakonec pak střílel Matthew Boldy a Linus Ullmark musel zasáhnout. Hra je zastavena, buly před jeho brankou.
53:29'
Další komerční přestávka.
52:22'
Boston právě vstřelil branku!
Hosté opět odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek. Brad Marchand objel branku soupeře, poté nasměroval puk do prostoru mezi kruhy, kde byl připraven s pohotovou reakcí PATRICE BERGERON a svižnou ranou pak nedal Gustavssonovi žádnou šanci – 2:4. Asistence: Brad Marchand.
51:18'
Ullmark musel do dalšího zákroku a ránu Joela Erikssona Eka srazil do bezpečí. Hru nechal plynout a poslal touš spoluhráčům, aby mohli vyrazit dopředu.
50:36'
David Krejčí poslal pas za branku pro Pavla Zachu, ten akci chtěl vyšperkovat ještě přihrávkou na Davida Pastrňáka, ale ten kotouč minul.
49:56'
Ryan Reaves se dostal do blízkosti Linuse Ullmarka, ale jeho přízemní pokus se mezi tři tyče nevešel.
48:57'
Hosté se hned po inkasovaném gólu dostali před klec soupeře, na pravé straně vystřelil Charlie Coyle, ale bylo to nepřesné.
47:17'
Minnesota právě vstřelila branku!
Bleskově využitá přesilová hra a domácí jsou svému soupeři na dostřel jediné branky. Frédérick Gaudreau poslal pas přímo k tyči na levou stranu pro OSKARA SUNDQVISTA, jenž pohotovou střelou umístil puk za brankovou čáru mezi betony Linuse Ullmarka – 2:3. Asistence: Frédérick Gaudreau a Marcus Johansson.
47:09'
Vyloučení v týmu Boston Bruins:
Jake DeBrusk – 2 min., sekání.
Střely na branku: 23 – 35
46:11'
Na řadě je další komerční přestávka.
45:42'
Domácí se snaží o kontaktní branku, hosté jsou však zatím proti a drží slibný náskok. Nyní se ocitli v pásmu soupeře a zblízka chtěl střílet Charlie Coyle, ale ten byl odzbrojen obranou Wild.
45:00'
Hned na to musel do těžkého zákroku Linus Ullmark, na kterého střílel Marcus Johansson.
44:22'
Po levé straně ujel Pavel Zacha, který si vyměnil puk s Davidem Krejčím a vystřelil, byl ale tísněn obranou Wild a Gustavssonova klec tak zůstala neohrožena.
43:27'
Linus Ullmark povyjel za svou branku, tam získal puk a hned ho nasměroval na hokejky svých spoluhráčů. Hosté se tak znovu dostávají do teritoria Minnesoty, kde se pokusí ohrozit Filipa Gustavssona.
41:56'
Další vítr před domácí brankou rozvířili české pušky z druhé formace. Pokus Pavla Zachy končí vedle pravé tyče a kotouč získali domácí. Ti se hned začali tlačit do pásma bostonských Bruins.
41:08'
Oskar Sundqvist tečoval pokus od modré čáry, ale jeho akce byla zastavena obranou soupeře. Nakonec zase hosté vyvážejí touš až před branku Filipa Gustavssona.
40:45'
Linus Ullmark musel zasahovat proti ráně Jareda Spurgeona a kotouč si pak převzala obrana Bostonu, která otáčí hru.
40:33'
Boston je v plném počtu.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně ve 21:05.
Střely na branku: 19 – 31
Také druhá třetina je minulostí. V ní strhl vedení na bostonskou stranu David Pastrňák a Boston tak otočil hru na svou stranu. Další branka hostů na sebe nenechala dlouho čekat. Udeřila kompletní druhá lajna Bruiny. Akci začal David Pastrňák, jenž posunul puk na Pavla Zachu a ten to celé vyšperkoval pasem na Davida Krejčího, který vystřelil, puk se odrazil od hole jednoho z domácích a prošel mezi betony Gustavssona za brankovou čáru. Hosté tak mají před třetí třetinou slibný náskok.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:56'
Boston je ve čtyřech hráčích.
39:45'
Hosté nepouštějí svého soupeře do zakončení a drží dvoubrankový náskok, zároveň také pomáhají svému brankáři.
39:16'
Ve dvojnásobném oslabení se do akce hnali hosté, sice neprostřelili Gustavssona, ale aspoň ukrojili cenné vteřiny z oslabení.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:33'
Vyloučení v týmu Boston Bruins:
Dmitrij Orlov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
38:15'
Ryan Hartman z první střílel z pravého kruhu, ale místečko u tyče Ullmarka nenašel. Na druhé straně ve vlastním oslabení střílel Charlie Coyle a do akce šel Filip Gustavsson.
37:56'
Vyloučení v týmu Boston Bruins:
Hampus Lindholm – 2 min., krosček.
37:39'
Frédérick Gaudreau se protáhl středem až mezi kruhy a jeho pokus po zemi končí mimo tři tyče.
37:00'
Linus Ullmark zachytil puk po střele Sama Steela z levého kruhu a poslal ho spoluhráčům, kteří velmi rychle otáčejí hru opačným směrem.
36:45'
Tyler Bertuzzi dvakrát pálil z levého kruhu krátce po sobě. Brankář Filip Gustavsson byl ale na místě a jeho pokusy pokryl. Nyní i hru přerušil.
36:26'
Minnesota je v plném počtu.
36:00'
Po Zachově střele musel zasahovat Gustavsson, jenž má další zákrok. A opět se domácí celek výhozem osvobozuje.
35:38'
Další výhoz puku domácími hráči a hosté musejí zakládat další akci z hloubi vlastního obranného pásma.
35:04'
Po nepřesné střele Davida Pastrňáka získali puk domácí hráči a okamžitě ho vyhodili až před branku Linuse Ullmarka, šetří tak další vteřiny.
34:26'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
Alex Goligoski – 2 min., podrážení.
34:26'
Další komerční přestávka.
34:03'
Boston právě vstřelil branku!
Bruins navyšují své vedení, které je dvoubrankové. Pavel Zacha poslal kotouč na DAVIDA KREJČÍHO, který poté zblízka vystřelil a odrazem o soupeřovu hokejku nakonec puk končí mezi betony Filipa Gustavssona – 1:3. Asistence: Pavel Zacha a David Pastrňák.
33:13'
Boston je v plném počtu.
32:33'
Tomáš Nosek vyhodil puk z pásma, následovala akce v oslabení, ale Bruins byli zastaveni už před útočnou modrou čárou. Nicméně alespoň pošetřili cenné vteřiny.
32:07'
A už musel proti pokusu Joela Erikssona Eka zasahovat. Puk má pod svou lapačkou a raději přerušuje hru.
31:35'
Divočáci mají nyní šanci vyrovnat, když hrají přesilovou hru. Už se tlačí před klec Linuse Ullmarka, který musí být připraven.
31:13'
Vyloučení v týmu Boston Bruins:
Pavel Zacha – 2 min., sekání.
31:09'
Matt Grzelcyk po přihrávce od Davida Krejčího střílel těsně před brankou Filipa Gustavssona, ale ten sklapl betony a neinkasoval. Následuje komerční přestávka, po ní buly před jeho klecí.
30:34'
Jsme za polovinu řádné hrací doby a hosté stále vedou rozdílem jediného gólu.
29:54'
Matthew Boldy prostřelil Ullmarka mezi jeho betony, hostující lavička si vzala opět trenérskou výzvu a znovu uspěla, další ofsajd předcházel domácímu gólu!
28:43'
Boston právě vstřelil branku!
Přesilovka hostů je využita a ti poprvé strhávají vedení na svou stranu. Z levého kruhu se ke střele dostal kdo jiný než DAVID PASTRŇÁK a jeho svižné zakončení zapadlo až za záda Filipa Gustavssona – 1:2. Asistence: Hampus Lindholm a Brad Marchand.
28:07'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
Jon Merrill – 2 min., vysoká hůl.
28:07'
Další komerční přestávka, po ní si přesilovku zahraje Boston.
27:35'
Charlie Coyle dostal pas do prostoru mezi kruhy, jeho svižná rána skončila mimo. Na druhé straně si z podobného místa počínal stejně také Mats Zuccarello.
26:51'
Minnesota je v plném počtu.
26:35'
Pavel Zacha se na levé straně dostal ke střele, ale ta se dostala na hokejku dalšího domácího obránce a touš letí až před Ullmarka.
26:02'
Od modré čáry pálil Hampus Lindholm, puk zachytil John Klingberg a poslal ho až před branku Linuse Ullmarka. Šetří tak cenné vteřiny pro Minnesotu.
25:34'
David Pastrňák se dostal do typické pozice, jeho rána z kruhu ale končí na obraně soupeře, nicméně hosté mají stále kotouč a drží útočnou třetinu.
24:51'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
Jon Merrill – 2 min., sekání.
24:44'
Jakub Lauko po pravém křídle přenesl hru do útočného pásma, nasměroval kotouč pro Tomáše Noska, ale jeho krajan pouze promáchl.
24:12'
Další akce domácích a do akce musel jít Linus Ullmark, jeho lapačka pak nechala puk sevřený a hra je zastavena. Buly bude vhozeno po jeho levé ruce.
23:50'
Tyler Bertuzzi hned z levé strany prověřil Filipa Gustavssona, jenž natáhl ruku a touš srazil do bezpečí.
23:42'
Oba celky jsou v plném počtu.
23:24'
Matt Dumba neprošel skrze hráče Bostonu blíže kleci Linuse Ullmarka. Bruins tak mohou otočit hru.
22:43'
Hraje se ve čtyřech hráčích na obou stranách, u puku jsou domácí hráči a operují před Linusem Ullmarkem, který následně pak srazil střelu Zuccarella mimo ohrožení své klece.
21:42'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
Mason Shaw – 2 min., nesportovní chování.

Vyloučení v týmu Boston Bruins:
Garnet Hathaway – 2 min., nesportovní chování.
21:27'
Ryan Reaves si vyměnil pár, zřejmě ostřejších slov, s Jakubem Laukem, ale nakonec se oba s úsměvem odebrali na svá místa. Bude se vhazovat v pásmu Bostonu.
21:19'
Do dobré akce se dostávali Bruins, ale zastavilo je postavení mimo hru a ta se stěhuje pět do středního pásma. Bude se zde za chvíli vhazovat, blíže brance Minnesoty.
20:41'
Jake DeBrusk v obranném pásmu vybojoval puk a Boston mířil dopředu. Ale střela Davida Krejčího minula minnesotskou branku.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně ve 20:05.
Střely na branku: 9 – 17
První třetina je minulostí. V ní se do vedení dostali domácí hráči, v desáté minutě prostřelil Ullmarka Marcus Johansson a Minnesota vedla. Ta dokonce vsítila druhý gól, tomu ale předcházelo postavení mimo hru a nebyl tedy uznán. Poslední slovo měli v devatenácté minutě hosté, kterým zařídil vyrovnání Jake DeBrusk.
20:00'
První třetina skončila.
19:45'
Domácí se ještě protlačili do útočného pásma, kde se pokusili znovu strhnout vedení na svou stranu, proti však byla precizní obrana Bostonu, která nic takového nedovolila.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:38'
Boston právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno. V závěru prvního dějství se tak začíná opět od nuly. JAKE DEBRUSK kousek nad levým kruhem natáhl ke střele a puk poslal pod břevno branky Filipa Gustavssona – 1:1. Asistence: Patrice Bergeron a Brad Marchand.
17:14'
Ryan Reaves na vrcholu pravého kruhu napřáhl k pořádné ráně, tu srazila obrana Bostonu do bezpečí a znovu se hra stáčí před klec Filipa Gustavssona.
16:49'
Gustavsson zastavil další šanci hostů, kteří se znovu marně snažili o vyrovnání. Nyní už mají puk zase domácí hráči a otáčejí hru.
16:13'
Tomáš Nosek si vyměnil kotouč s Jakubem Laukem, ten hned z pravé strany nasměroval puk na branku domácích, ale jeho švih končí jen vedle protější tyče.
15:58'
Další komerční přestávka.
15:46'
Hosté se dostali na kotouč a po delší době se dostali před klec Minnesoty. Ale Gustavssona neohrozili.
Střely na branku: 8 – 11
15:19'
Hosté čelili další akci soupeře, ale znovu si poradil Linus Ullmark, jenž přerušil hru. Vhazovat se za chvíli bude po jeho pravé ruce.
14:44'
Marcus Johansson po přihrávce od Joela Erikssona Eka zakončil na levé straně, ale jeho pokus srazila hůl Linuse Ullmarka do bezpečí.
14:21'
Další komerční přestávka.
13:02'
Matt Dumba z prostoru mezi kruhy v pádu překonal Ullmarka. Jenže následovala trenérská výzva na straně Bostonu a zkoumalo se postavení mimo hru, které akci předcházelo. To se nakonec prokázalo a gól Minnesoty tak platit nemohl!
13:00'
Boston se pak několikrát osvobodil a nepustil soupeře do navýšení skóre. Nyní už jsou Bruins v plném počtu.
11:49'
Domácí rozjeli přesilovou hru a už se dostali ke střele, Boldy vypálil na pravém kruhu, jeho pokus chytá do lapačky Linus Ullmark.
11:00'
Vyloučení v týmu Boston Bruins:
Brad Marchand – 2 min., podrážení.
11:00'
Na řadě je první komerční přestávka.
09:45'
Minnesota právě vstřelila branku!
Domácí se ujímají vedení a otevírají účet dnešního zápasu. Po akci Bostonu, která neměla úspěch, se puku dostali domácí a ti ho zavezli před Linuse Ullmarka. Na levou stranu pak puk posunul Matthew Boldy a MARCUS JOHANSSON už si věděl rady, jak touš dostat do odkryté sítě – 1:0. Asistence: Matthew Boldy a Joel Eriksson Ek.
08:46'
David Pastrňák natáhl hůl a snažil se vypíchnout puk, ovšem nepovedlo se a domácí stále před Linusem Ullmarkem hrozí z akcí.
07:50'
Tyler Bertuzzi se postaral o další velkou šanci Bostonu. Z prostoru mezi kruhy napřáhl ke střele a puk mířil k bližší tyči, ovšem natažený beton Filipa Gustavssona kotouč poslal vedle branky!
07:17'
Jakub Lauko zastavil šanci soupeře a hned nasměroval touš do středního pásma, do akce se tak vydali opět bostonští hráči, ti však tentokráte nezahrozili před Filipem Gustavssonem.
06:56'
Od vlastního brankáře zakládá další akci Bostonu Hampus Lindholm a hosté se opět pokusí o ohrožení branky Filipa Gustavssona.
05:48'
Jared Spurgeon zablokoval pokus Pavla Zacha a další šance Bruins je ta tam. Následoval útok Minnesoty, ale ta se sama z pásma Bostonu vykázala.
04:55'
David Pastrňák sáhl do střely Connora Cliftona, který pálil od modré čáry, ale teč českého útočníka za zády Filipa Gustavssona nekončí!
04:10'
Trent Frederic dostal pas ze středu útočného pásma, objel branku soupeře a dostal se před Gustavssona, ale z nápřahu ho nedokázal překonat.
03:30'
Brad Marchand se pokusil zužitkovat pas od Patriceho Bergerona, to se však nepovedlo, protože puk nasměroval přímo na brankáře Filipa Gustavssona a ten po jeho zisku zastavuje hru.
03:16'
David Krejčí udržel puk, který poté nasměroval pro Pavla Zachu, ten zblízka na Gustavssona nevyzrál.
02:34'
Patrice Bergeron se natlačil do prostoru mezi kruhy a jeho švih lapil Filip Gustavsson, jenž má důležitý zákrok. Hned na to puk rozehrává a dopředu jde opět Minnesota.
01:41'
Mats Zuccarello se se spoluhráčem vydával směrem před branku Bostonu, nakonec ale ve středním pásmu o puk přišel a Bruins otáčejí hru opačným směrem.
01:11'
Joel Eriksson Ek se prosmýkl obraně Bostonu, zamířil až k Ullmarkovi a bekhendem na něho vyslal nepříjemnou střelu, kterou hostující brankář srazil holí do bezpečí.
00:43'
To se povedlo a hned Medvědi zamířili na druhou stranu. Jejich slibně se rozvíjející akci ale zastavilo postavení mimo hru, která se stěhuje zpět do středního pásma.
00:15'
Domácí jsou u puku a jdou do první akce zápasu. Hosté se v obranném pásmu pokusí soupeře obrat o kotouč.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Minnesota Wild: Gustavsson (M. Fleury) – Spurgeon (C), Klingberg, Dumba (A), Goligoski, Addison, Merrill – Zuccarello, Hartman, Sa. Walker – Boldy, J. Eriksson Ek (A), M. Johansson – Sundqvist, F. Gaudreau, Steel – Reaves, Dewar, Shaw.
Trenér: Dean Evason

Boston Bruins: Ullmark (Swayman) – McAvoy (A), Grzelcyk, Orlov, H. Lindholm, Carlo, Clifton – DeBrusk, Bergeron (C), Marchand (A) – Pastrňák, Krejčí, Zacha – Frederic, Coyle, Bertuzzi – Hathaway, Nosek, Lauko.
Trenér: Jim Montgomery

Rozhodčí: Hebert, Rehman – Cherrey, O'Quinn.
Česká a slovenská stopa

David Pastrňák (BOS)
David Krejčí (BOS)
Pavel Zacha (BOS)
Tomáš Nosek (BOS)
Jakub Lauko (BOS)
Jakub Zbořil (BOS)
Vzájemná utkání

V probíhající sezóně se oba celky utkaly jednou. Bylo to v říjnu loňského roku a tehdy byli úspěšnější hokejisté Bostonu, kteří na svém ledě zvítězili 4:3 po nastavené hrací době.
Boston Bruins

Hosté z Bostonu jsou totiž suverény celé NHL, jsou na prvním místě a zapsali už jednostosedm bodů. A s velkým předstihem si tak zaručili postup do play-off. Medvědy mimo jiné táhne česká enkláva v Bostonu, na kterou je radost pohledět. Bruins po dvou prohrách za sebou, kdy padli 3:5 s Detroitem a 3:6 s Chicagem naposledy zabrali a urvali další výhru. Na půdě Winnipegu nedovolili soupeři žádný gól a sami vsítili tři. Získali tak další dva body po výhře 3:0. Po jednom gólu zapsali Pavel Zacha a Tomáš Nosek. Budou i dnes Češi v dresu s medvědem na hrudi produktivní?

David Pastrňák 46+44
Brad Marchand 20+36
David Krejčí 13+39
Minnesota Wild

Hokejisté dnes domácí Minnesoty se v tabulce Centrální divize nacházejí na druhém místě s šestaosmdesáti body a jsou tak zatím na dobré cestě do vyřazovacích bojů, když okupují pozici, která je zaručuje. Dvakrát za sebou uspěli a vyhráli. Po vítězném duelu se San Jose pak klopýtli, když v Arizově prohráli 4:5 po prodloužení. Získali tedy alespoň bod. Naposledy už ale zase slavili výhru. Na ledě St. Louis Blues zvítězili vysoko 8:5. Dnes se vrací na domácí led a rádi by zabojovali o další bodový zisk. Ovšem, rozhodně to proti bostonským Medvědům nebudou mít jednoduché.

Nejproduktivnější hráči

Kirill Kaprizov 39+35
Mats Zuccarello 22+41
Joel Eriksson Ek 23+29
Hezký sobotní večer přeji všem příznivcům hokeje. Na programu je opět zámořská NHL a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Minnesota Wild a Boston Bruins.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud