NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Tampa : Vegas - 10. března 2023   01:00

Tampa
Tampa
04:28' Point (Kučerov, Stamkos) • 57:53' Kučerov (Sergačjov, Point) • 59:32' Point (Kučerov, Sergačjov)
3:4
(1:1, 0:0, 2:2 - 0:1)
Vegas
Vegas
00:27' Kolesar  (Blueger, Howden) • 42:27' W. Karlsson  (Pietrangelo) • 45:39' Stephenson  (Theodore, R. Smith) • 63:06' Martinez  (Eichel, Martinez)
Tampa
Vasilevskij (Elliott) – Sergačjov, Perbix, Cole, Černák, H. Fleury, Bogosian – Stamkos (C), Point, Kučerov (A) – Hagel, Cirelli, Killorn – Colton, Paul, Jeannot – Maroon, Eyssimont, Perry.
Sutherland, MacDougall – Gibbons, Galloway
Amalie Arena, Tampa
19 092 diváků
Vegas
Quick (Patera) – Martinez (A), Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – Cotter, W. Karlsson, Amadio – R. Smith (A), Stephenson, Kessel – Howden, Blueger, Kolesar.

Erik Černák (TBL) – 0+0, 0 účast, 4 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 24:13
Dramatický zápas, který nabídl snad úplně všechno vyhrává Vegas v prodloužení. Rozhodl Alec Martinez.
63:06'
Vegas právě vstřelilo branku!
Autorem branky je ALEC MARTINEZ. Asistence: Jack Eichel a Alec Martinez.
61:46'
Domácí kontrolují hru v prodloužení. Mají puk na svých hokejkách.
61:11'
Nikita Kučerov minul branku po krásné individuální akci. Puk má stále jeho tým. Vegas je pasivní.
60:52'
Domácí jsou aktivnější v prodloužení, Vegas se musí bránit.
60:26'
Domácí rozehrávají od své branky.
60:18'
Vegas vybojovalo buly v útočném pásmu poté, co zakončoval Reilly Smith.
60:01'
Buly pro domácí.
60:01'
Vegas prohospodařilo dvoubrankové vedení, přišlo o výhru a uvidíme prodloužení. V něm budou mít velkou výhodu domácí.
60:00'
59:32'
Tampa právě vstřelila branku!
Hra Vegas se totálně rozpadla a domácí po krásné kombinaci srovnávají stav zápasu. Prosazuje se ránou do prázdné branky BRAYDEN POINT. Asistence: Nikita Kučerov a Michail Sergačjov.
59:14'
Důležité buly hned následující buly, puk získávají domácí.
59:14'
Oddechový čas pro tým Vegas Golden Knights.
59:14'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Chandler Stephenson – 2 min., vysoká hůl.
59:00'
Poslední minuta hry.
58:42'
Nechybělo moc a bylo vyrovnáno, Alex Killorn měl obrovskou šanci, ale Jonathan Quick drží těsné vedení Vegas.
58:26'
Icing Vegas.
58:15'
Domácí znovu v šesti.
57:53'
Po vyhraném buly se tvrdou ránou od modré čáry prosazuje a na rozdíl jediné branky snižuje NIKITA KUČEROV. Asistence: Michail Sergačjov a Brayden Point.
57:49'
Zakázané uvolnění Vegas, střela přes celé kluziště hostům nevyšla.
57:12'
Domácí hrají v šesti, Andrej Vasilevskij je na střídačce.
57:00'
Puk je ve středním pásmu, následně se domácí rychle dostali před branku soupeře.
56:30'
Velmi dobrá defenzivní hra drží hokejisty Tampy bezpečně daleko od branky.
56:06'
Nick Paul dostal hru do útočného pásma, jeho spoluhráči se dobře postavit nedokázali.
55:50'
Tampa rozehrává od své branky.
55:31'
Vegas protečovalo kotouč do útočného pásma, čas hraje nyní ve prospěch hostujícího klubu.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině. Jonathan Quick vůbec nevěděl, kde má puk, ale podle všeho brankovou čáru nepřešel.
54:56'
Jonathan Quick kryje kotouč, komerční přestávka.
54:44'
Domácí rozehrávají od své branky. Rychle se dostali do útočného pásma.
54:34'
Puk mají hosté pod kontrolou ve středním pásmu.
54:23'
54:08'
Vegas se tato přesilovka nedaří, tým se nemůže usadit před brankou soupeře.
54:00'
Domácí celek vyhodil přes všechny čáry.
53:36'
Další dobrá šance domácích, Alex Killorn pálil, ale obránce Vegas zblokvoal pokus.
53:02'
Tampa se při vlastním oslabení dostala do šance, ale nevypálila.
Corey Perry – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
Zach Bogosian – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

Zach Whitecloud – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
Nicolas Hague – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
Keegan Kolesar – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
Teddy Blueger – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování.
52:16'
Nyní těch vyloučení bude poněkud více.
52:16'
Ofsajd Tampy a následuje další potyčka.
51:35'
Alex Killorn měl obrovskou šanci, ale odkrytou část branky netrefil z dobré pozice před brankou.
51:10'
Ross Colton pálil, Paul Cotter zblokoval jeho pokus. Více ze hry mají jednoznačně domácí.
50:41'
Erik Černák rozehrává od své branky, Anthony Cirelli nabral rychlost ve středním pásmu, dostal se do útoku, kde kombinuje.
50:14'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině.
49:48'
Steven Stamkos měl dobrou střeleckou pozici, jeho rána končí vedle. Obrovské zmatky před brankou Vegas, ale obrana si dokázala poradit.
49:13'
24:16, tak vypadá statistika střel na branku, více ze hry mají dál domácí hokejisté.
48:50'
Jonathan Quick nechtěl rozehrávat a kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
48:22'
Jonathan Marchessault to zkoušel individuálně, ale neuspěl. Následně šly oba kluby střídat.
47:40'
Tampa pokračuje v aktivní hře, tlačí se do zakončení a obrana Vegas musí být pozorná.
47:23'
Michail Sergačjov pálil, Jonathan Quick kryje kotouč, vhazovat se bude před brankou Vegas.
47:03'
William Karlsson se obtočil okolo obránce, dostal se do zakončení, ale brankáře neprostřelil.
46:50'
Komerční přestávka.
45:39'
Vegas vede o dvě branky, tvrdou ránou se od modré čáry prosazuje CHANDLER STEPHENSON. Poprvé od Vánoc proměnili hokejisté z města neonů přesilovku ve dvou zápasech v řadě. Asistence: Shea Theodore a Reilly Smith.
45:00'
Erik Černák vyhazuje přes všechny čáry. Vegas rozehrává od své braky.
44:44'
Poprvé v tomto zápase si Vegas zahraje přesilovku. Útočný faul Tampy.
44:44'
Michael Eyssimont – 2 min., krosček.
44:00'
21:11, tak vypadá statistika střel na branku.
43:41'
43:10'
Puk je ve středním pásmu, oba kluby mohou vystřídat.
42:27'
Vegas se dostává do vedení, z brejku se prosazuje při vlastním oslabení WILLIAM KARLSSON. Výtečně to udělal Reilly Smith, který na sebe navázal hráče a nechal prostor pro spoluhráče. Asistence: Alex Pietrangelo.
42:00'
Začíná přesilovka domácích.
41:49'
Jack Eichel pálil z mezikruží, s jeho pokusem si poradil brankář. Bude se vhazovat.
41:26'
Erik Černák rozehrává od své branky, následně se domácí rychle dostali do útočného pásma.
41:02'
William Karlsson to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se dostal nedokázal. Hra čtyři na čtyři pokračuje.
40:01'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, za potyčku na konci druhé třetiny šel na trestnou Steven Stamkos.
40:01'
Tampa dominuje v tomto zápase, je jednoznačně lepší, ale obrana Vegas zatím drží. Další zkouška jí čeká, dlouhé oslabení.
40:00'
40:00'
Steven Stamkos – 2 min., krosček.
39:38'
Shea Theodore – 2+2, vysoká hůl.
39:00'
Zach Whitecloud pálil od modré čáry, Andrej Vasilevskij snadno zasáhl.
38:35'
Chandler Stephenson byl na ledě dlouho, nahodil kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing a šel střídat.
38:16'
Alec Martinez minul branku ránou od modré čáry, a tak mohou hrát domácí.
38:00'
Hosté byli chvilku v útočném pásmu, ale nic vymyslet nedokázali. Domácí rychle otáčejí směr hry.
36:49'
Komerčka.
36:47'
36:41'
36:26'
Ivan Barbašev měl zajímavou šanci při vlastním oslabení, trefil jen brankáře.
35:57'
Brett Howden při vlastním oslabení dostal puk do útočného pásma a šetří čas.
35:40'
Domácí se usadili před brankou, snadno kombinují.
35:08'
Reilly Smith měl dost času na to, aby vyhodil kotouč přes všechny čáry a podařilo se mu to.
Nikita Kučerov z dobré pozice trefil prostor nad brankou.
34:38'
Tanner Jeannot – 5 min., bitka.

Brayden McNabb – 5 min., bitka + 2 min., hrubost.
34:10'
Tampa rozehrává od své branky, Michail Sergačjov čeká na dostřídání spoluhráčů.
34:01'
Alec Martinez pálil znovu od modré čáry, první zajímavější šance Vegas. Hosté vybojovali buly v útočném pásmu.
33:44'
Alec Martinez pálil, jeho rána končí vedle.
32:52'
Domácí rozehrávají od své branky, následně ale přišli o puk. Vegas se do šance nedostalo.
32:19'
32:00'
Steven Stamkos pálil od modré čáry nad.
30:35'
Zakázané uvolnění se nepíská, Erik Černák musí hrát.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, navzdory velkému tlaku Tampy platí nerozhodný stav.
29:05'
Vegas se sice na malý moment dostalo do útočného pásma, ale vypálit nedokázalo.
28:34'
Anthony Cirelli měl obrovskou šanci, sám zůstal před brankou, ale minul cíl.
28:12'
Erik Černák rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, domácí v poklidu rozehrávají.
27:25'
19:5, střelecky dominuje Tampa.
27:05'
Domácí rozehrávají od své branky, rychle se dostali do útočného pásma, kde kombinují.
26:48'
Hosté se dostali do útočného pásma, první střela na branku. Andrej Vasilevskij snadno kryje.
26:15'
Vegas rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, obrana Vegas si může na chvilku odpočinout.
25:24'
Ve druhé třetině Vegas ještě ani nevystřelilo na branku.
25:00'
Haydn Fleury dostal puk na modrou čáru, jeho rána o kousek minula branku.
24:27'
Další zajímavou šanci měli nyní domácí hokejisté, ale jejich akci kazí ofsajd. Buly ve středním pásmu.
24:09'
15:4, tak vypadá statistika střel na branku, domácí jasně dominují.
23:18'
Haydn Fleury autorem další střely, brankář Vegas kryje kotouč. Hosté hrají hodně pasivně.
23:00'
Vegas hraje v úvodu třetiny velmi špatně a domácí mohou hrát styl hry, který chtějí.
22:35'
Nick Perbix pálil z výborné pozice, Michail Sergačjov následně zakončoval, ale brankář Vegas své kolegy podržel.
22:10'
Tampa se bez problémů usadila v útočném pásmu, kde kombinuje.
20:57'
Shea Theodore mohl zakončovat, ale pokračoval v akci a ke střele se nikdo nedostal.
20:31'
Steven Stamkos pálil a jeho dobrou střelu s vypětím všech sil zastavil Jonathan Quick. Bude se vhazovat.
20:14'
Utkání pokračuje druhou třetinou, domácí rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
20:01'
Tampa v první třetině dominovala, dokázala vyrovnat, ale zatím platí vyrovnaný stav. Uvidíme, co přinese druhá část.
20:00'
19:46'
Michael Eyssimont měl obrovskou šanci, ale kotouč před brankou podle představ trefit nedokázal.
19:00'
Poslední minuta hry v první třetině.
18:25'
Tampa se rychle dostala do útočného pásma, ale pokus o zakončení nevyšel podle představ. Následně se píská ofsajd Vegas.
18:12'
17:50'
To se podařilo až nyní a Nick Perbix rozehrává od své branky.
17:35'
Hosté nemohou vyhodit puk, což značně ulehčuje hru domácím.
16:49'
Reilly Smith zahrozil při vlastním oslabení, ale brankáře neprostřelil.
16:30'
Hosté dokázali dostat hru do středního pásma, následně se domácí znovu dostali do útoku.
16:08'
McNabb B.¨ – 2 min., podrážení.
15:49'
Ofsajd Tampy, komerční přestávka v době, kdy domácí dominují.
15:12'
Tampa se snadno dostala do útočného pásma, obrana Vegas byla připravená a soupeře nenechala vypálit.
14:02'
Zach Whitecloud od modré čáry branku vůbec netrefil, Nick Paul založil rychlou protiakci, ale do střelecké pozice se domácí hráč nedostal.
13:00'
Vegas marně hledá cestu, jak se stabilněji dostat do útočného pásma. Domácí jsou jasně lepším týmem.
12:12'
Andrej Vasilevskij rozehrává od své branky, situaci zvládl a jeho tým se rychle dostal do útočného pásma. Michael Eyssimont zakončoval a brankář tak tak zasáhl.
12:00'
Domácí se usadili v útočném pásmu, kde kombinují a zkouší něco vymyslet.
11:27'
11:01'
Reilly Smith měl dobrou pozici, brankář si připsal snadný zákrok proti střele z kruhu.
10:42'
Tanner Jeannot rozehrává od své branky, situaci v pohodě zvládl a dostal hru do útočného pásma.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině, zaslouženě Tampa srovnala, střelecky je výrazně lepší a Vegas nemůže najít protihru na dobrou hru soupeře.
09:40'
Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí hokejisté ale nesmí zapomínat na obranu.
09:07'
08:51'
Brandon Hagel pálil od modré čáry, jeho pokus nebyl vůbec špatný a nechybělo moc a domácí vedou.
08:13'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Tampy.
08:01'
Shea Theodore se dostal sice do zakončení, ale jeho rána končí výrazně mimo branku.
07:28'
Tampa se snadněji dostává do útočného pásma a následně také do střeleckých pozic.
07:08'
Sledujeme rychlý hokej, hraje se bez přerušení, více ze hry mají domácí hokejisté.
06:23'
Alec Martinez pálil, Zach Bogosian dokázal šikovně zblokovat jeho dobrý pokus.
06:09'
Vegas se sice dostalo do útočného pásma, ale nedokázalo přesněji vypálit.
04:28'
Zaslouženě je vyrovnáno, odraženou střelu bez problémů za ležícího brankáře dostal neobsazený BRAYDEN POINT. Asistence: Nikita Kučerov a Steven Stamkos.
03:46'
Zach Bogosian se dostal do zakončení, brankář Jonathan Quick si dokázal poradit s jeho pokusem.
02:13'
Phil Kessel se propracoval do střelecké pozice, jeho rána končí vedle branky. Andrej Vasilevskij zasahovat nemusel.
01:50'
Michail Sergačjov se dostal do zakončení, jeho projektil končí vedle branky. Nechybělo moc jeho pokusu.
00:27'
Z protiakce se Vegas dostává do vedení. Teddy Blueger podržel kotouč a v situaci dva na jednoho našel KEEGANA KOLESARA, který zakončoval do prázdné branky. Asistence: Teddy Blueger a Brett Howden.
00:13'
Corey Perry dostal puk před branku a nechybělo moc a domácí šli do vedení.
00:01'
Zápas začal, buly pro domácí.
00:01'

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Sergačjov, Perbix, Cole, Černák, H. Fleury, Bogosian – Stamkos, Point, Kučerov – Hagel, Cirelli, Killorn – Colton, Paul, Jeannot – Maroon, Eyssimont, Perry.

Vegas Golden Knights: Quick (Patera) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – Cotter, W. Karlsson, Amadio – R. Smith, Stephenson, Kessel – Howden, Blueger, Kolesar.
Zápas brzy začne.
Poslední vzájemný zápas se odehrál ve Vegas před necelým měsícem a domácí vyhráli těsně 5:4.
Hokejisté Vegas pokračují sérii zápasů na ledě soupeřů. Po porážce na Floridě tým čeká hokejisty z města neonů další těžký zápas. Tampa patří mezi nejlepší týmy na východě. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým jediný.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Tampa Bay Lightning a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.