NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Anaheim - 9. března 2023   04:00

Vancouver
Vancouver
14:44' J. Miller (E. Pettersson) • 34:23' Kuzmenko (Beauvillier, E. Pettersson) • 60:20' J. Miller (Q. Hughes)
3:2
(1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Anaheim
Anaheim
03:40' Terry  (McTavish, Max Jones) • 34:43' McGinn  (Zegras, R. Strome)
Vancouver
Demko (S. Martin) – Q. Hughes (A), Juulsen, Brisebois, T. Myers, Wolanin, Burroughs – Kuzmenko, E. Pettersson (A), Beauvillier – Di Giuseppe, J. Miller (A), Boeser – Joshua, Aman, Garland – Kravcov, Dries, Podkolzin.
Charron, Schrader – Alphonso, Murray
Rogers Arena, Vancouver
18 617 diváků
Anaheim
Dostál (Gibson) – Fowler (A), Harrington, Benoit, Shattenkirk, Beaulieu, Colt. White – McGinn, Zegras, R. Strome – Max Jones, McTavish, Terry (A) – Vatrano, Lundeström, Silfverberg (A) – Comtois, Grant, Carrick.

Vancouver Canucks byl v zápase střelecky aktivnější a vyhrává tento zápas 3:2 v prodloužení. Rozhodl jej po dvaceti vteřinách J. T. Miller.

Vancouver právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, domácí tento zápas vyhrají v prodloužení. Po pěkné individuální akci poslal kotouč přesně pod horní tyč J. T. MILLER. Asistence: Quinn Hughes.
60:12'
Domácí rozehrávají od své branky.
60:01'
Ve třetí třetině jsme branku neviděli, oba kluby mají bod, o další se bude bojovat v prodloužení.
60:00'
59:40'
Anthony Beauvillier se dostal do zakončení, Dostál ho vychytal.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry.
58:35'
Oba kluby střídají a třetí třetina se blíží ke svému závěru.
58:00'
Domácí se usadili v útočném pásmu, ale vypálit na branku nedokázali.
57:03'
Thatcher Demko kryje kotouč, bude se vhazovat.
56:45'
Ani jeden celek se nemůže nyní stabilněji dostat do útočného pásma. Pravděpodobně uvidíme prodloužení.
56:13'
J. T. Miller vypálil, Lukáš Dostál předvedl jistý zákrok betonem.
55:50'
Brock Boeser nedokázal z velké dálky trefit branku.
55:32'
Vasilij Podkolzin zkoušel něco vymyslet, následná domácí rána od modré čáry končí vedle.
55:10'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, stav je stále vyrovnaný. Střely na branku jsou 29:21.
54:50'
Vasilij Podkolzin dostal hru do útočného pásma, následně puk zastavil Dostál.
53:47'
Hraje se především ve středním pásmu, zde probíhají souboje o kotouč.
53:19'
Troy Terry se dostal do útočného pásma, ale jeho spoluhráči se dokázali postavit tak, aby mohl rozehrávat.
52:09'
Komerční přestávka.
51:54'
Hraje se poměrně rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Zatím na výraznější šanci ve třetí třetině čekáme.
50:50'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, stav je zatím vyrovnaný.
50:41'
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Anaheim rozehrává od své branky.
49:23'
J. T. Miller se dostal do útočného pásma, ale neměl potřebnou podporu od spoluhráčů.
47:54'
27:16, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Převahu mají domácí.
47:07'
Trevor Zegras se dostal do zakončení, se kterým si brankář domácích dokázal poradit.
46:50'
Šance jsou k vidění na obou stranách, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
45:59'
Lukáš Dostál kryje další projektil. Hosté se nyní na svého brankáře mohou spolehnout.
45:51'
Quinn Hughes měl dobrou střeleckou pozici, ale neuspěl.
44:25'
Vasilij Podkolzin a Vitalij Kravcov kombinovali v útočném pásmu, do střelecké pozice se přes obranu soupeře nedostali.
44:01'
Sledujeme rychlý hokej v úvodu třetí třetiny, ve kterém zatím na výraznější šanci čekáme.
42:52'
Trevor Zegras od modré čáry poslal kotouč vysoko nad.
42:30'
Znovu musel zasahovat hostující brankář, Andrej Kuzmenko měl dobrou střeleckou pozici.
41:35'
Lukáš Dostál musel znovu zasahovat, domácí hokejisté jsou v úvodu třetí třetiny aktivnější, tlačí se do zakončení.
41:04'
Quinn Hughes se dostal do zakončení, s jeho střelou neměl Lukáš Dostál problém.
40:54'
Zakázané uvolnění vrací před branku, ve které je Lukáš Dostál.
40:01'
40:00'
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
38:14'
Hostující celek rozehrává od své branky, dostal se do útočného pásma, ale zakončit nedokázal.
37:39'
Anaheim špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění.
37:25'
Dakota Joshua prodloužil kotouč do útočného pásma, ale jeho spoluhráči nedokázali v akci pokračovat.
36:35'
Po zakázaném uvolnění, buly před brankou Dostála.
36:22'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry v závěru třetiny. Střelecky mají převahu domácí, vedou 20:15.
35:44'
Trevor Zegras pálil, jeho projektil kryje brankář.
34:43'
Anaheim právě vstřelil branku!
Hostující celek velmi rychle vyrovnává. Rychle po vhazování se k puku před brankou dostal BROCK MCGINN a dokázal prostřelit brankáře. Asistence: Trevor Zegras a Ryan Strome.
34:23'
Domácí celek se dostává do vedení, po přihrávce před branku si kotouč do své branky srazil jeden z hráčů. Gól je připsaný ANDREJI KUZMENKOVI. Asistence: Anthony Beauvillier a Elias Pettersson.
33:40'
Thatcher Demko poněkud nešikovně rozehrál, ale soupeři jeho chyby nedokázali proměnit.
33:08'
Quinn Hughes pálil a Lukáš Dostál kryje kotouč. Komerční přestávka.
33:00'
Dlouhou dobu se hraje bez přerušení.
32:07'
Isac Lundeström se dostal před branku, následně pálil jeho spoluhráč. Minul branku.
30:22'
Domácím se podařilo vyhodit tak, aby z toho nebyl icing.
30:05'
Maxime Comtois minul branku z dobré pozice, hosté mají nyní převahu.
29:46'
Sam Carrick vedl akci hostů, dostal se do útočného pásma, ale zakončit nedokázal.
29:17'
Nathan Beaulieu rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.
27:40'
16:11, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.
27:20'
Vasilij Podkolzin hledal před brankou spoluhráče, ale obrana Ducks byla pozorná a dokázala si poradit.
26:40'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, zatím je stav vyrovnaný. Více ze hry mají ale domácí.
26:31'
Lukáš Dostál kryje puk, komerční přestávka.
26:18'
Sledujeme rychlý hokej, hra se přelévá ze strany na stranu.
26:03'
Lukáš Dostál se vytáhl proti střele soupeře, Conor Garland nyní neuspěl v dobré pozici.
25:38'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, ale do výraznější šance se nedostal. Domácí situaci zvládli.
23:10'
Thatcher Demko kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Mnoho šancí v úvodu druhé části k vidění není.
22:00'
J. T. Miller to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal. Následně se píská icing Canucks.
21:16'
Anthony Beauvillier výborně zakončoval, Lukáš Dostál předvedl ještě lepší zákrok proti střele soupeře.
21:02'
Domácí se usadili v úvodní minutě druhé třetiny v útočném pásmu, ale na výraznější šanci čekají.
20:30'
Utkání pokračuje druhou třetinou, sledujeme klidnější pasáž hry.
20:01'
Hosté se dostali v první třetině do vedení, pak domácí dokázali při vlastním oslabení vyrovnat. Za stavu 1:1 končí úvodní třetina.
20:00'
19:54'
Brock Boeser měl velkou šanci, dostal se před branku, ale Lukáš Dostál jej vychytal.
19:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
18:00'
Thatcher Demko kryje kotouč poté, co zakončoval z dobré pozice Simon Benoit.
17:16'
Troy Terry ani Cam Fowler nedokázali své dobré střelecké pozice proměnit ve výraznější šanci.
15:55'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
Kyle Burroughs – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
14:44'
Elias Pettersson vede NHL ve statistice bodů při vlastním oslabení. Díky asistenci jich má už osm.
14:44'
Hosté prohráli buly v útočném pásmu, domácí vyhodili puk. Brankář Lukáš Dostál špatně rozehrál a Pettersson našel před brankou volného spoluhráče. J. T. MILLER si počkal na správný moment a rychle zakončoval. Asistence: Elias Pettersson.
14:32'
14:32'
Guillaume Brisebois – 2 min., podrážení.
14:18'
Max Jones se dostal do brejku, ale brankáře neprostřelil. Následně se bude vylučovat.
13:11'
Ryan Strome se dostal sám před branku, jeho bekhendové zakončení bylo snadnou prací pro domácího brankáře. Thatcher Demko vyrazil puk, a tak hráli jeho obránci.
12:42'
Canucks se dostali do útočného pásma, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit.
12:20'
Vitalij Kravcov se dostal do zakončení, ale obrana si dokázala poradit.
12:03'
Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají domácí hokejisté, kteří se usadili v útočném pásmu.
10:43'
Vhazovat se nyní bude před brankou Ducks, hostující celek sice získal puk, ale rychle o něj přišel. Následuje hostující icing.
10:07'
Conor Garland pálil, Lukáš Dostál kryje puk. Komerční přestávka.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, zatím jsme viděli jednu jedinou branku.
09:15'
J. T. Miller pálil, Lukáš Dostál byl připravený.
09:00'
Domácí se usadili v útočném pásmu, rána od modré čáry končí vedle branky.
08:37'
Lukáš Dostál rozehrává od své branky, J. T. Miller se zmocnil kotouče, následná rána byla zblokovaná.
08:00'
3:3, tak vypadá statistika střel na branku, sledujeme aktivní hru z obou stran. Fanoušky musí tento zápas bavit.
06:00'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
05:48'
Lukáš Dostál kryje další zákrok, Tyler Myers nyní trefil jen rukavici brankáře.
05:30'
Vitalij Kravcov se dostal do brejku, mířil sám na brankáře soupeře, ale Lukáš Dostál vytáhl pohotový zákrok.
04:57'
Anaheim pokračuje v aktivní hře, tlačí se do zakončení, má více ze hry, ale nemůže se dostat do zakončení.
03:40'
Hostující celek se dostává do vedení jako první. Po šikovné přihrávce před branku získal puk TROY TERRY. Počkal si na pohyb brankáře, a pak poslal kotouč do prázdné části branky. Pěkná akce Ducks. Asistence: Mason McTavish a Max Jones.
03:17'
Domácí hráči jsou aktivnější, snadněji se dostávají do zakončení, nyní puk míří vedle branky.
03:00'
Zakázané uvolnění proti Canucks.
02:47'
Vhazovalo se před domácí brankou, hosté vyhráli buly, ale ke střele se nedostali.
02:03'
Hosté mají puk za brankou, následně Dakota Joshua pálil, ale brankáře neprostřelil.
01:57'
Trevor Zegras napadal domácí rozehrávku, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal.
01:50'
Elias Pettersson se propracoval do zakončení, rána byla zblokovaná.
00:01'
Kvůli TV právům začal zápas o něco později, úvodní třetina se právě rozehrála.
00:01'

Vancouver Canucks: Demko (S. Martin) – Q. Hughes, Juulsen, Brisebois, T. Myers, Wolanin, Burroughs – Kuzmenko, E. Pettersson, Beauvillier – Di Giuseppe, J. Miller, Boeser – Joshua, Aman, Garland – Kravcov, Dries, Podkolzin.

Anaheim Ducks: Dostál (Gibson) – Fowler, Harrington, Benoit, Shattenkirk, Beaulieu, Colt. White – McGinn, Zegras, R. Strome – Max Jones, McTavish, Terry – Vatrano, Lundeström, Silfverberg – Comtois, Grant, Carrick.
Zápas začne o něco později.
O sedm bodů lépe je na tom domácí Vancouver. 63 odehraných zápasů a 57 bodů v tabulce. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým hned tři. Porazil Dallas 5:4 v prodloužení, Toronto 4:1 a Nashville 4:3 v nájezdech. Tým nestačil na Boson 1:3 a na Minnesotu 1:2.
Oba kluby hrají v Západní konferenci. Anaheim je aktuálně na čtrnácté pozici. Z 54 zápasů vybojoval 50 bodů. Pouze bod ho dělí od posledního Chicaga. Z posledních pěti zápasů Ducks vyhráli tři. Porazili Carolinu 3:2, Chicago 4:2 a Montreal 3:2. Tým nestačil na Washington 2:3 v prodloužení a na Seattle 2:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.