NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : San Jose - 7. března 2023   01:30

Winnipeg
Winnipeg
26:05' Niederreiter (Morrissey, Connor) • 54:53' Schmidt (Ehlers, Wheeler)
2:3
(0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
San Jose
San Jose
14:13' Lorentz  (Lindblom, Labanc) • 59:49' Hertl  (E. Karlsson, Couture) • 61:21' Couture  (E. Karlsson)
Winnipeg
Markovic, StPierre – Alphonso, Berg
Canada Life Centre, Winnipeg
13 026 diváků
San Jose
Reimer (Kähkönen) – Knyžov, E. Karlsson, Vlasic, Benning, Ferraro, MacDonald – Eklund, Hertl, Zetterlund – Johnsson, Couture, Barabanov – Gregor, Sturm, J. Svečnikov – Lindblom, Lorentz, Labanc.

San Jose Sharks vyhrává tento zápas, v samotném závěru třetí třetiny Tomáš Hertl srovnal při hře bez brankáře, a pak v prodloužení rozhodl o výhře hostů Logan Couture.

San Jose právě vstřelilo branku!
Autorem branky je LOGAN COUTURE. Asistence: Erik Karlsson.
60:10'
Tomáš Hertl hledal spoluhráče, Erik Karlsson nezakončil. Následně Hertl minul branku.
60:01'
Buly pro hosty.
60:01'
60:00'
59:49'
Tlak hostů po vyhraném buly pokračoval a střelu od modré čáry před brankou získal TOMÁŠ HERTL. Jeho rána zapadla přesně do branky, půjdeme do prodloužení. Asistence: Erik Karlsson a Logan Couture.
59:37'
David Rittich moc neviděl, ale puk končí vedle branky, následná rána byla zblokovaná.
59:23'
Zakázané uvolnění Jets, buly před jejich brankou.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
58:34'
Tomáš Hertl měl dobrou střeleckou pozici, ale brankáře neprostřelil. Bude se vhazovat.
58:15'
David Rittich kryje kotouč, bude se vhazovat. Hosté budou hrát v šesti.
58:01'
Hosté rozehrávají od své branky, brzy budou hrát bez brankáře.
57:50'
Domácí celek si vypracoval dobrou šanci, James Reimer kryje kotouč. Bude se vhazovat.
57:17'
Mario Ferraro rozehrává od své branky, Erik Karlsson pokračoval v akci, rána byla zblokovaná.
57:00'
Hostující celek se pokouší hrát aktivně, ale čeká na výraznější šanci.
55:30'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek dokázal vybojovat náskok.
54:53'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Naprosto zaslouženě se domácí celek dostává do vedení, po rychlé přihrávce před branku uspěl z bezprostřední blízkosti obranou neobsazený NATE SCHMIDT. Asistence: Nikolaj Ehlers a Blake Wheeler.
54:50'
54:24'
Puk je v obranném pásmu Jets, oba kluby střídají a do hry míří odpočinutí hráči.
53:21'
Kyle Connor pálil bez přípravy a podle toho jeho zakončení vypadalo. Následně hosté vyhodili.
53:00'
Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.
52:49'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks:
Mario Ferraro – 2 min., hákování.
52:06'
Nino Niederreiter měl další zajímavou šanci, ale trefil jen brankáře soupeře.
52:00'
Střely na branku jsou aktuálně 34:17 ve prospěch Winnipegu.
51:20'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme aktivní hru Sharks.
51:10'
Po rychlém přenesení hry se Nikolaj Ehlers dostal do zakončení. James Reimer kryje kotouč. Komerční přestávka.
50:27'
Píská se zakázané uvolnění, San Jose vybojovalo možnost buly v útočném pásmu.
49:00'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.
48:21'
Komerční přestávka.
48:21'
Za brankou San Jose se strhla potyčka. Předtím na druhé straně pomohla brankáři tyč. Sharks šanci neproměnili. David Rittich měl štěstí.
47:50'
San Jose se pokouší hrát aktivně, ale nyní marně čeká na nějakou výraznější šanci.
46:55'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Sharks.
46:40'
Hraje se rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže usadit před brankou soupeře.
46:16'
45:37'
Domácí přišli o útočné pásmo, následně hosté vyrazili do přečíslení dva na jednoho, ale zakončit nedokázali.
45:00'
Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet, následně Logan Couture dokázal vyhodit.
44:15'
Mario Ferraro – 2 min., vysoká hůl.
44:09'
30:15, tak vypadá statistika střel na branku, jasnou převahu mají domácí hokejisté, ale zatím na vedoucí branku čekají.
42:56'
Vladislav Naměstnikov pokračoval v akci, znovu zakončoval, ale jeho rána byla zblokovaná.
42:37'
Morgan Barron vybojoval kotouč v útočném pásmu, Vladislav Naměstnikov se následně dostal do zakončení, ale minul branku.
41:30'
Více ze hry mají v úvodu třetí části domácí, snadněji se dostávají do zakončení.
40:54'
Nino Niederreiter si vypracoval dobrou střeleckou pozici, dostal se sám před brankáře, ale trefil jen tyč.
40:30'
Čtyři střely na branku vyslali domácí v přesilovce, ale brankáře prostřelit nedokázali.
40:20'
40:01'
Po dvou třetinách platí v tomto zápase vyrovnaný stav. Jako první se prosadili hosté, domácí dokázali ve druhé třetině srovnat na aktuální výsledek.
40:00'
39:45'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:14'
Hraje ve středním pásmu, následně San Jose šetří čas a vyhazuje.
38:20'
Nikolaj Knyžov – 2 min., sekání.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.
37:18'
Někteří hráči Sharks byli na ledě hodně přes dvě minuty, Hertl vyvezl puk, a tak mohli vystřídat.
36:50'
Winnipeg si vytvořil velký tlak, následovala další rána od modré čáry, puk končí nad.
36:34'
Nate Schmidt pálil od modré čáry, rána byla zblokovaná.
36:03'
Domácí celek má tlak v útočném pásmu, rána od modré čáry byla zblokovaná.
35:46'
Adam Lowry připravil pozici pro spoluhráče, ten však zakončit nedokázal.
35:17'
Mnoho zajímavých šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
33:00'
21:13, tak vypadá statistika střel na branku. Více ze hry mají v tomto ohledu domácí hokejisté.
32:17'
Tomáš Hertl se po rychlém přenesení hry dostal do brejku, ale jeho zakončení postrádalo přesnost. Následně se píská icing.
31:33'
Neal Pionk rychle rozehrává od své branky, ale je z toho jen zakázané uvolnění.
31:10'
Mario Ferraro se dostal do zakončení, od modré čáry ale minul branku.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v tomto zápase i ve druhé třetině, stav je vyrovnaný.
29:30'
Jets se nyní musí bránit tlaku soupeře, mají problémy ve vlastním pásmu. Hosté mají více ze hry.
29:23'
28:21'
Morgan Barron se dostal do brejku, položil si brankáře, ale následnou ránu do horní části branky betonem vykopl brankář. Obrovská šance.
28:00'
Přesilovku hraje hostující celek, ale nemůže se dostat do výraznější střelecké pozice.
27:23'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets:
Blake Wheeler – 2 min., podrážení.
27:06'
Domácí fanoušci skandují jméno střelce vyrovnávající branky.
26:05'
Domácí celek využil dlouhého tlaku v útočném pásmu a po rychlé přihrávce spoluhráče dokázal gólmana pohotovou střelou překonat NINO NIEDERREITER. Asistence: Josh Morrissey a Kyle Connor.
25:56'
Mason Appleton šikovně tečoval kotouč před brankou, ale gólman James Reimer se znovu vyznamenal proti zakončení soupeře.
25:25'
17:9, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, převahu mají zcela jasnou domácí.
25:12'
Dylan DeMelo autorem další střely, puk končí vedle branky.
24:52'
Adam Lowry měl odkrytou část branky, James Reimer ležel na ledě, ale domácí hráč prázdnou branku trefit nedokázal.
24:44'
24:26'
Neal Pionk měl na hokejce vyrovnání, ale v rozhodující moment neuspěl. Minul branku.
23:36'
Jets sice hrají přesilovku, ale přes dobře hrající obranu soupeře se nemohou dostat do zakončení.
22:44'
Přesilovku si nyní zahraje domácí celek, který má možnost srovnat stav zápasu.
22:44'
Matt Benning – 2 min., nedovolené bránění.
22:20'
Hostující klub se usadil v útočném pásmu, Matt Benning mohl zakončovat, ale ještě pokračoval v akci. Matt Benning trefil jen brankáře.
22:06'
Morgan Barron se při vlastním oslabení dostal do velké šance, ale neproměnil ji, skvěle zasáhl brankář San Jose.
21:52'
Rychlý hra z první třetiny je k vidění i ve druhé části zápasu.
21:23'
Logan Couture kombinoval se spoluhráči před brankou soupeře, Tomáš Hertl se následně dostal do zakončení, ale trefil jen brankáře.
21:04'
Hostující celek se nastěhoval do útočného pásma, kde kombinuje, rána od modré čáry byla zblokovaná.
20:44'
Adam Lowry – 2 min., nedovolené bránění.
20:01'
20:00'
19:21'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou San José.
19:00'
Domácí celek rozehrává od své branky, oba kluby střídají.
Josh Morrissey neměl komu přihrát, a tak vrátil hru do svého obranného pásma.
18:13'
Jeden z domácích hráčů se dostal do výborné střelecké pozice, ale trefil jen brankovou konstrukci. Nechybělo moc.
18:07'
Nikolaj Knyžov – 2 min., podrážení.
17:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, hostující celek drží navzdory střelecké převaze soupeře náskok.
16:21'
16:00'
Josh Morrissey tak tak udržel útočné pásmo. Následně ale hosté dokázali vyhodit.
15:34'
Domácí celek sice hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma. Hostující obrana hraje zodpovědně.
14:50'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, Kyle Connor po dlouhé kombinaci zakončoval. Jeho rána končí v moci brankáře. Bude se vhazovat.
14:21'
William Eklund – 2 min., vysoká hůl.
14:21'
14:13'
Důraz před brankou se hostujícímu celku vyplatil, a tak se dostává do vedení. Volný kotouč dokázal z hranice brankoviště STEVEN LORENTZ. Asistence: Oskar Lindblom a Kevin Labanc.
13:27'
Mario Ferraro jen nahodil kotouč do útočného pásma a šel střídat. Do hry následně vstoupili i další členové nové formace.
13:11'
Steven Lorentz byl volný před brankou, dostal puk, ale jeho rána končí vedle.
13:01'
Po krátké komerční přestávce pokračuje zápas dál.
12:21'
Ofsajd San Jose, komerční přestávka.
11:23'
Adam Lowry po individuální akci nedokázal přesněji zakončit, pokus o střelu končí v rohu hrací plochy.
11:00'
Josh Morrissey přenechal puk spoluhráči, Neal Pionk minul branku ránou bez přípravy.
10:15'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině. Zbytečně se nepřerušuje.
09:42'
Alexandr Barabanov vypracoval střeleckou pozici pro spoluhráče, William Eklund z mezikruží minul branku.
09:20'
9:3, tak vypadá statistika střel na branku, domácí celek má převahu, ale zatím čekáme na velkou šanci.
08:32'
Domácí měli možnost dva na jednoho. Kevin Stenlund mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu, která končí vedle.
07:54'
Matt Benning pálil od modré čáry, jeho rána nebyla špatná. Následně na druhé straně zakončoval Kevin Stenlund. Puk brankáři vypadl, ale nikdo dorážet nedokázal.
07:30'
Hra čtyři na čtyři mnoho šancí nenabízí, sledujeme klidnější pasáž hry.
06:10'
05:46'
James Reimer při hře čtyři na čtyři musel zasahovat, se střelou soupeře z dobré pozice si celkem snadno dokázal poradit.
05:43'
Dylan DeMelo – 2 min., držení.

Jacob MacDonald – 2 min., hrubost.
04:56'
Ofsajd domácích a buly ve středním pásmu.
04:33'
Kyle Connor se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho rána končí nad brankou. Gólman San Jose zasahovat nemusel.
04:20'
Sledujeme hodně rychlý hokej v úvodu zápasu, zbytečně se nepřerušuje.
03:59'
Tomáš Hertl vybojoval kotouč v útočném pásmu, pak zakončoval Erik Karlsson. Rána obránce minula o kousek cíl.
03:32'
Josh Morrissey nahodil kotouč za branku soupeře a šel střídat, následně střídají i jeho spoluhráči.
03:05'
Dylan DeMelo jako obránce zakončoval od modré čáry, s jeho pokusem si poradila poměrně snadno obrana.
02:41'
Kevin Stenlund napadal rozehrávku soupeře, zmocnil se kotouče, následná rána byla nepřesná.
02:22'
Domácí hokejisté vstoupili do zápasu aktivněji, Brenden Dillon pálil nepřesně od modré čáry.
01:21'
Nino Niederreiter postupoval do útočného pásma poněkud nešikovně, dostal se do ofsajdu. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
00:50'
James Reimer kryje kotouč poté, co jeden z domácích hráčů pálil od modré čáry. Bude se vhazovat.
00:10'
Sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu zápasu.
00:01'

Winnipeg Jets: Rittich (Hellebuyck) – Morrissey, Pionk, Dillon, DeMelo, Samberg, Schmidt – Connor, Scheifele, Niederreiter – Ehlers, Dubois, Wheeler – M. Barron, Lowry, Naměstnikov – Mäenalanen, Stenlund, Appleton.

San Jose Sharks: Reimer (Kähkönen) – E. Karlsson, Vlasic, Benning, Ferraro, MacDonald – Eklund, Hertl, Zetterlund – Johnsson, Couture, Barabanov – Gregor, Sturm, J. Svečnikov – Lindblom, Lorentz, Labanc.
Zápas brzy začne.
Winnipeg Jets je v tabulce Západní konference na osmé pozici, z 63 zápasů má 74 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Porazil Edmonton Oilers 7:5. Nestačil na Colorado 1:5, New York Islanders 0:4, Los Angeles 5:6 v nájezdy a Edmonton 3:6.
San Jose Sharks je v tabulce Západní konference na předposledním místě, na poslední Chicago má náskok jede bod. Z posledních pěti zápasů Sharks prohráli všechny a získali pouze bod. Tým nestačil na Chicago 3:4 v nájezdech. Prohrál s Nashvillem 2:6, Montrealem 1:3, St. Louis Blues 3:6 a Washingtonem 3:8.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Winnipeg Jets a San Jose Sharks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.