Nejlepšími hráči jsou pochopitelně zvoleni brankáři obou celků.
LIT 5 – Hanzl až napodruhé sáhl ke své specialitě a bekhendový blafák končí v síti.
ZLN 5 – Leška hýbal ramenami, zkusil to znovu nad lapačku, ale tentokrát ji trefil.
LIT 3 – Hanzlovi utekl puk, jel z druhé strany, ale přesto zavěsil!
ZLN 2 – Holík se trefuje rychlým bekhendovým blafákem!
LIT 2 – Ručinský se na poslední chvíli vyhl holi, ale forhendem nezvedl přes beton.
ZLN 1 – Čech si naznačil, a chtěl překonat lapačku, neúspěšně.
LIT 1 – V neděli jel v Litvínově Hübl jako první a vítězná sestava se nemění. Hübl se opět trefil mezi betony. Tentokrát z mezikruží!
Samostatné nájezdy začínají.
Zlín to má letos na nájezdy 4:3. Litvínov je ještě o pokus lepší 4:2. Kdo rozhodne dnes. Balaštík, Honejsek, Hübl, Hanzl, nebo někdo další?
65:00
Prodloužení skončilo.
64:58
Leška vyhrál buly, ale netrefil Zámorského.
64:50
Litvínov kombinuje za vlastní brankou. Posmyk špatně odhadl čas je ještě se dopustil zakázaného uvolnění.
64:25
Hübl drží puk za brankou Horčičky v souboji s Marušákem.
63:37
Šlégr přišel o puk za branku, ten se dostal ne Tesaříka, ale ten nahodil přesně.
63:09
Zámorský nahodil sám sobě, ale stále drží kotouč u hrazení.
61:26
Zeman opět v útoku po pravé straně, prvně trefil Horčičku, podruhé minul.
61:00
Zeman od pravého hrazení míjí vzdálenější tyč.
60:26
Horčička neudržel puk v lapačce ale dostal jej pryč od branky.
60:01
60:00
59:44
Zeman s pukem za Francouzem.
59:38
Chaloupka sražen za brankou a Balaštík se jal z pod něho vydolovat kotouč. Posmyk mu to však důrazně rozmluvil.
57:38
Zeman udržel puk na modré, ale Litvínov bez střely.
57:20
Litvínov kombinuje na modré.
58:03
Frustrovaný Čajánek zasáhl Chaloupku do hlavy a krku a může jít do sprch. 2+10 minut pro legendárního berana. Na trestné lavici sedí Matějíček.
56:20
Köhler drží kotouč u hrazení.
56:10
55:40
Posmyk se srazil za brankou s Hanzlem a rozehra Litvínova se nedaří.
55:30
Čech vyhodil až na Francouze.
55:00
Proti Zemanově střele si do dráhy puku lehla hned dvojice bránících, vědoma si toho, že Horčička je bez hole. Hra je přerušena.
54:45
Hüblovu ránu dojel Ručinský a Horčička v souboji přišel o hůl.
54:30
Čajánek vyhazuje.
54:12
Hosté ve čtyřech.
54:10
Gerhát nahodil. Majdan se nedokázal natáhnout k puku, ale nemusí ho to mrzet. Zámorský vyhodil mezi diváky a dostane 2 minuty.
53:27
Litvínov se na chvilku usadil v pásmu, ale už je znovu za Francouzem.
52:11
Gula zasažen na modré. Holík šel sice do souboje nohou, ale nakonec vytrčil svůj gluteus maximus, kterým zasáhl Gulu a faul je pískán hodně přísně.
51:25
Marušákovo nahození vidělo ostudných 1868 diváků a možná i proto se domácí ne a ne dostat do střelecké pohody.
50:38
Ručinský byl na levém křídle v těžké pozici a na Horčičku si nepřišel.
50:00
Šlégrovo vyhození tečováno za Horčičku.
49:10
Hanzl s Martynkem nedokázali zastavit Balaštíka, ale Zlín je opět v útoku pouze v jednom hráči.
48:35
Martynkův pokus z pravého kruhu tečován mimo.
47:50
Jánský nahodil na branku a také domácí teď svírají soupeře před jeho brankovištěm.
46:19
46:07
Hanzl kombinoval s Trávníčkem, nakonec našel Majdana, ten trefuje Horčičkův beton a vyslal spoluhráče do středního pásma.
45:30
Posmyk napálil jen obránce a Kubiš vyváží.
44:50
Hübl v několika tečích letícího puku. Horčička jej udržel vně branky.
44:19
U hrazení se stupňovala tvrdost mezi Trávníčkem a Čajánkem a nakonec Köhler vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.
43:05
Hübl prošel do vyložené šance v dorážce na odkrytou klec neuspěl Ručinský a na druhou stranu šel Kubiš se dvěma obránci na zádech. Francouz jej na dvakrát vychytal!
41:30
Na druhou stranu se do decentní a klidné rozehry pustil Zlín, vyvezl puk za Francouze a už je opět v pěti na modré čáře.
41:10
Čech udržel pásmo, ale u hrazení jen odevzdal.
39:58
Ručinský zůstává ležet u hrazení. Sudí se jde přesvědčit o jeho stavu, ale domácí matador už se zvedá a jde do kabin.
39:40
Čajánek zablokoval Hübla.
39:32
Köhler vyhazuje na zakázané uvolnění a Litvínov posílá první řadu proti unavenému soupeři.
39:05
Puk na střídačce Litvínova.
38:54
Gerhát pálí nad branku.
38:27
Piroš to zkusil naslepo před branku, kde byl Majdan, ale puk končí u prvního beka.
38:10
Francouz přerušuje po nahození Zlína ze středního pásma. Berani dobře dojíždějí nahozené kotouče.
37:33
Honejsek se snažil proniknout kolem hrazení, ale byl přišpendlen Ručinským.
37:00
Jurčík vybalancoval své nohy na hraně ofsajdu, ale následně pouze nahodil.
36:39
36:22
Gulova střela z mezikruží tečována Horákem nad branku.
36:00
Přesilovka Litvínova je opět bezzubá.
34:47
Stříteský namazal na modré Holíkovi, toho bodyčekem otočil ve vzduchu Zeman.
34:33
Zeman se v signalizované výhodě pustil dopředu, dostal puk na levý kruh a vypálil na Horčičkovu lapačku. Honejsek vyloučen na 2 minuty za hákování.
33:45
Leška pálí od pravého hrazení a Francouz zakročil levým betonem.
33:28
Jurčík na druhé straně po křižné přihrávce netrefil branku.
32:50
Fořt dostal prostor na pravé straně, ale netroufl si proti obránci 1 na 1.
29:51
Francouz přerušuje po nahození Čajánka.
28:40
Hra se přelévá ze strany na stranu bez vážnější šance.
26:15
Majdan nenašel před brankou Hanzla.
25:16
25:02
Jánský nezachytil těžký kotouč na modré a hra se vrací před Francouze.
24:55
Zeman už podruhé přišel o kotouč na modré a opět musí zpět s Čajánkem.
24:40
Hübl dával zadovkou na Zemana, ten nezachytil a Francouz musel nahodit puk o hrazení mimo plochu.
24:00
Ručinský pálí po byly mimo tyče.
23:55
Piroš napálil horní tyč!
23:13
Ručinský faulován v šanci a Holík vyloučen za držení.
22:58
23:53
Balaštík povalil Zemana a vše končí Marušákovou střelou od modré do Francouze.
22:20
Marušák nastřelil pouze Martynka.
21:53
Veselého vychytal u vzdálenější tyče Francouz, Řezníčka v dorážce zpracovala obrana.
21:24
Šlégr chtěl mazácky oblafnout Melenovského za vlastní brankou a dopadlo to přesně opačně. Vše hasí Francouz.
38:03
Ručinský vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
20:20
Stříteský si najel mezi kruhy, ale trefil vyjetého Horčičku.
20:01
Francouz neinkasoval již 85 minut, Horčička dokonce minut 102. Pokud patříte k členům fanklubu přátel defenzivního hokeje, musíte litovat své neúčasti v ochozech ZS Ivana Hlinky.
Další třetina začne přibližně v 19:11.
20:00
19:39
Po špatném nahození za branku Zlína byl v permanenci Francouz, který řešil brejk 2 na 1.
19:09
Piroš pálí, Horčička vyráží, Holík vyhazuje.
18:11
Gula střílí nad branku. Puk byl tečován. Buly pro Litvínov.
18:00
Zeman nejprve fauloval, ale následně byl zasažen vysokou holí a jelikož má krvavý šrám, je z toho přesilovka pro Litvínov.
17:52
Obrovský závar před Francouzem. Čajánek minul prázdnou branku a následně trefil Francouze!
17:30
Čajánek obral o puk Piroše a byla z toho příležitost ke střele.
16:35
16:23
Gula trefuje vnější síť.
15:49
Krkolomnou kombinaci Ručinského s Hüblem na druhé straně neudržel Jánský a dostal se do ofsajdu.
15:00
Čajánek vyváží.
14:37
Marušák zasáhl Jurčíka do obličeje a bude to trest. 2 minuty za vysokou hůl.
13:50
Piroš znovu našel před brankou Gerháta, ten tečuje v těžké pozici mimo.
12:39
Šlégr nedokázal držet tempo s Kubiše a nakonec je rád, že jej mohl natlačit do branky a přerušit hru.
12:10
Horčička rychle rozehrál nahozený puk a vše skončilo až nevýrazným zákrokem Francouze proti Balaštíkovi.
11:00
Čtvrtá řada Litvínova plní svůj hlavní úkol. Drží kotouč daleko od Francouze.
10:20
Domácí opět zatlačení v obraně.
09:40
Urbanec přidržel Trávníčka u hrazení. Sudí zatím pouštějí hru.
09:17
Jánský z nulového úhlu pouze vybojoval vhazování.
08:53
Zámorský nahodil z vlastního pásma a Francouz musel přerušit.
08:20
Zlínští natlačení ve čtyřech před brankou, ale už jsou bez puku.
07:37
Gerhát znovu v šanci když ho u pravé tyče našel Piroš. Slovenský mladík netrefil branku.
07:00
Trávníček odebral Kubišovi kotouč před prázdnou brankou!
06:35
Jánský pálí vysoko nad branku.
05:40
Čtvrtá řada domácích zatlačena za Francouze.
04:15
Gerhát s Majdanem v šanci před brankou zavzpomínali na staré časy, ale Gerhát nedokázal přehodit beton v jasné šanci!
04:00
Trávníček dobře forčekoval Horáka a domácí jsou u puku v pásmu.
03:15
Hübl pálil 2x z pravého kruhu, ale neuspěl ani s pokusem na levý beton, ani na vyrážečku.
02:40
Leška z pravého kruhu míjí prostor mezi tyčemi.
02:15
Melenovský byl dlouho sám za brankou, ale jeho pokus o výjezd Francouz vystihl.
01:50
Piroš střílel z pravého kruhu mimo.
01:00
I na druhé straně střílel obránce a Martynek tečoval těsně mimo.
00:25
Urbanec nahazoval od modré a Francouz musel přerušit před Balaštíkem.
00:01

HC Verva Litvínov: Francouz – Stříteský, Zeman, Gula, Šlégr, Posmyk Chaloupka – Jánský, Hübl Ručinský – Martynek, Hanzl Trávníček – Majdan, Piroš, Gerhát – Písařík, Jurčík, Pšurný

PSG Zlín: Horčička – Marušák, Horák, Zámorský, Řezníček, Tesařík, Urbanec, Matějíček – Balaštík, Leška, Veselý – Kubiš, Holík, Čech – Honejsek, Čajánek, Köhler – Melenovský, Fořt, Sedláček

Rozhodčí: Šindler, Wagner – Bláha, Kostka.
Velmi nepříjemný soupeř prověří dnes večer tým s aktuálně nejlepší formou, tedy VERVU Litvínov. Z Liberce se na Zimní stadion Ivana Hlinky přesunul Zlín, který v neděli uštval na jejich ledě Bílé Tygry (0:4) a v pátek na domácím ledě přestřílel letošního suveréna, pražskou Spartu (6:5). V dobré střelecké pohodě jsou Čech, Honejsek a Zámorský, kteří skórovali v obou duelech. Litvínov je aktuálně 5x neporažen, když se třikrát radoval v základní hrací době, jednou v prodloužení a jednou v nájezdech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:20.