Československá stopa v utkání

Roman Polák (TOR) 0+1, 2 střely, čas na ledě 20:36
Martin Marinčin (TOR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:26

(Marek Židlický a Jaroslav Halák do utkání proti Torontu Maple Leafs kvůli zranění nezasáhli.)
Tři hvězdy utkání

1. Joffrey Lupul (TOR) 0+0
2. Nikolaj Kuljomin (NYI) 1+0
3. Michael Grabner (TOR)) 1+0
New York Islanders po necelých sedmi minutách od začátku třetí třetiny rozjel pohlednou kombinaci, kterou zakončil střelou z levého kruhu pro vhazování kapitán John Tavares, jenž už zvedal ruce nad hlavu, jeho pokus ale zastavila levá tyč, od níž se puk odrazil zpět do hry. Nicméně, domácí hokejisté za svou snahu byli na začátku druhé poloviny třetí třetiny odměněny, když Nick Leddy vypálil od modré čáry a jeho střelu letící těsně nad ledem před bránou zády k bráně usměrnil mezi betony bezmocného Jonathana Berniera skvělou tečí Nikojal Kuljomin. Islanders to v závěru pochopitelně zkusili bez brankáře a James van Riemsdyk zpečetil vítězství Toronta Maple Leafs střelou do prázdné brány. Konečný výsledek. New York Islanders 1 Toronto Maple Leafs 3.
59:45
Islanders se ještě snaží, jejich snaha ale vyzní zcela jistě vniveč.
59:14
Toronto právě vstřelilo branku!
JAMES VAN RIEMSDYK uklízí puk do prázdné brány a rozhoduje o osudu dnešního utkání!! James van Riemsdyk vyhrál ve středu útočného pásma proti Johnnymu Boychukovi souboj o puk a bekhendovou střelou po ledě ho poslal do prázdné brány. Asistence: Nazem Kadri.
58:59
Maple Leafs mohli rozhodnout, jejich střela z pravého křídla ale orazítkovala pravou tyč! Jako by těch tyčí v dnešním zápase nebylo málo.
58:44
Toronto Maple Leafs se zuby nehty brání a vyhazuje puk na zakázané uvolnění.
58:36
Toronto Maple Leafs si vyžádalo oddechový čas.
58:36
Johnny Boychuk napřáhl v pravém kruhu pro vhazování k nebezpečné střele, kterou Jonathan Bernier nedokázal udržet a v blízkosti pravé tyče se dostal k dorážce Kyle Okposo, puk za záda brankáře Toronta ale propasírovat nedokázal!
58:24
Hlavní trenér Islanders Jack Capuano si vyžádal po zakázaném uvolnění Maple Leafs oddechový čas a Thomas Greiss zůstal na střídačce.
58:08
Ryan Strome se ocitl před bránou ve slibné střelecké pozici, jeho následný pokus po ledě ale zamířil vedle levé tyče.
57:33
Islanders se dostali ke dvěma střelám, ani z jedné strany útočného pásma ale podruhé v zápase pozorného Jonathana Berniera překonat nedokázali.
56:44
New York Islanders dodal kontaktní gól sebevědomí a nyní je domácích hokejistů plný led.
55:09
Michajl Grabovski napřáhl v levém kruhu pro vhazování ke tvrdě střele, jeho pokus ale ke zklamání domácích fanoušků Islanders zamířila mimo a rozezvučela pouze mantinel za bránou, kterou dnes hájí na straně Maple Leafs Jonathan Bernier.
54:38
Pierre-Alexandre Parenteau na pravém křídle útočného pásma svedl souboj o puk, úspěšnější byl ale Nick Leddy, který odvedl v defenzivě nyní skvělou práci.
53:59
New York Islanders v dnešním zápase dvakrát orazítkoval tyč, takže minimálně jednu branku si vstřelit určitě zasloužil.
52:30
Islanders právě vstřelili branku!
NIKOLAJ KULJOMIN předvedl parádní teč a New York Islanders se vrací necelých osm minut před koncem utkání zpět do hry!! Nick Leddy napřáhl od modré čáry ke střele, která letěla těsně nad ledem a před bránou ji zády k bráně skvěle tečoval mezi betony bezmocného Jonathana Berniera ruský útočník Nikolaj Kuljomin. Asistence: Nick Leddy, Ryan Strome.
52:08
Michael Grabner v blízkosti modré čáry napřáhl ke tvrdé střele, která byla sražena do ochranné sítě.
52:00
Dion Phaneuf nabral na levém křídle rychlost a poté rychle vypálil, jeho střela ale přesně osm minut před koncem poslední třetiny zamířila pouze doprostřed brány, kde ji ve výstroji ukryl pozorný Thomas Greiss.
51:00
Jakmile má brankář zacloněný výhled, je na střelu zareagovat velice těžké, protože ji brankář vidí až na poslední chvíli.
50:09
Calvin de Hann vypálil na levém křídle od modré čáry, jeho pokus byl ale těsně před bránou zablokován a Jonathan Bernier zasahovat nemusel, což je dobře, protože toho příliš mnoho neviděl.
49:24
Sice jsme neviděli deset gólů, ale šancí bylo na obou stranách k vidění jako máku.
48:44
Ryan Strome napřáhl z vrcholu prostoru mezi kruhy pro vhazování ke tvrdé střele a Jonathan Bernier ji vyrážečkou nebo dokonce holí vyrazil mimo tři tyče!
48:11
Thomas Greiss ukryl nahození Toronta Maple Leafs u své pravé tyče v lapačce a po přerušení hry přichází na řadu krátká reklamní přestávka.
46:28
Kyle Okposo přihrál do jízdy Johnu Tavaresovi, který z levého kruhu pro vhazování napřáhl ke tvrdé střele a orazítkoval levou tyč, od níž se puk opět odrazil zpět do hry!
45:47
Poslední třetina zatím nabízí na obou stranách velmi pohledné akce a o dramatické okamžiky zatím není nouze.
45:34
Nikolaj Kuljomin vypálil na levém křídle z ostrého úhlu a Jonathan Bernier ukryl jeho střelu ve své výstroji.
44:31
Jonathan Bernier zastavil nahození Islanders a přerušil hru.
44:18
James van Riemsdyk se během pár sekund ocitl ve dvou obrovských šancích! Jeho první střela z blízkosti levé tyče zamířila těsně nad, zatímco tu druhou z prostoru u pravé tyče Thomas Greiss pravým betonem vyrazil a připsal si další parádní zákrok.
43:22
Kyle Okposo tvrdě vypálil od modré čáry a pozorný Jonathan Bernier jeho střelu vyrážečkou vyrazil do ochranného skla za svou bránou!
43:14
John Tavares se vrátil dobře do obranného pásma a po vybojování puku založil rychlý protiútok.
42:12
Daniel Winnik nabral na křídle rychlost a z levého kruhu pro vhazování napřáhl k pěkné střele, která směřovala těsně nad ledem přesně k pravé tyči, Thomas Greiss ji ale levým betonem dokázal vyrazit! Krásný zákrok brankáře Islanders.
41:26
Travis Hamonic se dostal u pravé tyče ke střele, jeho pokus z blízkosti byl ale zablokován.
40:35
John Tavares vypálil tvrdě od modré čáry a jeho střela směřovala přesně pod horní tyč, Jonathan Bernier proti ní ale dobře vyjel z brány a vyrazil ji do bezpečí!
40:03
V Barclays Center začala třetí třetina. Věřme, že minimálně tak pohledná jako ta druhá, ve které jsme viděli dva góly a zaznamenali dvě tyče, na každé straně jednu.
40:01
Prostřední dějství v Barclays Center přineslo spoustu vzrušujících a pohledných okamžiků, z nichž úvodní dva byly gólové. V čase 21:33 se nejprve dostal u pravé tyče po přihrávce Romana Poláka do šance Tyler Bozak a střelou po ledě zamířil z blízkosti přesně ke vzdálenější levé tyči. Po necelých dvou minutách Thomas Greiss nedokázal udržet puk po střele Morgana Riellyho od modré čáry a Michael Grabner puk dorazil do prázdné brány. Závěr druhé třetiny sice gól nenabídl, o vzrušující chvíle ovšem rozhodně nouze nebyla. Kyle Okposo z vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke krásné střele, která směřovala do vzdálenějšího levého horního rohu, nakonec ale orazítkovala tyč, stejně jako následné zakončení na opačné straně Lea Komarova, který se na pravé straně dostal do samostatného úniku a jeho střela z pravého kruhu pro vhazovaní se od horní tyče odrazila do ochranné sítě. Skóre po 40 minutách. New York Islanders 0 Toronto Maple Leafs 2.
40:00
39:52
Brad Boyes vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Thomas Greiss jeho střelu letící těsně nad ledem levým betonem vyrazil.
39:27
Je fakt, že v první třetině toho příliš k vidění nebylo, ve druhém dějství nám to ale hráči obou týmů dokonale vynahradili.
39:00
Do konce dramatické a velice pohledné druhé třetiny zbývá jedna minuta.
38:18
Toronto Maple Leafs vzápětí podniklo další rychlý protiútok a Leo Komarov se ocitl ve velké šanci, když na pravé straně nabral rychlost a poté napřáhl ke tvrdé střele, která se od horní tyče odrazila do ochranné sítě!
38:00
Toronto Maple Leafs se konečně ubránilo a vzápětí vyrazilo do rychlého protiútoku, po kterém se ocitl sám před bránou Tyler Bozak, Thomas Greiss ho ale v tváří v tvář dokázal vychytat a puk vyrazil mimo!
37:33
New York Islanders si v závěru druhého dějství vytvořil obrovskou převahu, zatím se mu ale kontaktní gól nepodařilo vstřelit.
36:58
Johnny Boychuk je hodně aktivní a během pár sekund se dostal k další střele, ani tentokrát ale jeho rána nezamířila na bránu.
35:49
Jonathan Bernier si připsal dobrý zákrok a Johnny Boychuk z pravé strany vzápětí napřáhl k tvrdé střele, ta ovšem zamířila mimo.
35:10
Kdyby Islanders inkasovali třetí gól, tak si myslím, že by bylo po zápase, i když už několikrát jsme v NHL byli svědky velkých obratů.
34:13
Kyle Okposo napřáhl z vrcholu pravého kruhu pro vhazování k parádní střele, která směřovala do vzdálenějšího levého horního rohu, nakonec se ale od tyče odrazila zpět do hry! V Barclays Center to zvoní jako v kostele.
33:45
Pierre-Alexandre Parenteau dostal skvělou přihrávku před bránu a u levé tyče se snažil puk bekhendem zasunout do brány, jeho zakončení ale zamířilo mimo! To byla velká šance, Islanders ale zatím zuby nehty odolávají.
32:55
Peter Holland dostal krásnou přihrávku přes šířku útočného pásma před bránu a u pravé tyče se pokoušel puk umístit do do zdánlivě prázdné brány, jenže Thomas Greiss se blýskl skvělým zákrokem a jeho pokus zastavil!
32:37
Toronto Maple Leafs bylo blízko vstřelení třetí branky, jeho střelu z pravého křídla ale zastavila tyč, od které se puk odrazil zpět do hry! Tyler Bozak tvrdě vypálil z levého kruhu pro vhazování a Thomas Greiss jeho střelu směřující do vzdálenějšího pravého horního rohu dokázal levou rukou vytáhnout na horní tyč.
31:14
Kyle Okposo (NYI) dostal menší trest, 2 minuty hákování.
30:22
Dion Phaneuf vypálil ze stejného místa jako před pár okamžiky Nazem Kadri a pozorný brankář Islanders Thomas Greiss jeho pokus levým betonem vyrazil! Maple Leafs se vzápětí dostali k dorážce, také s ní si ale Greiss poradil.
29:29
Nazem Kadri napřáhl na pravém křídle od modré čáry ke tvrdé a nebezpečné střele, kterou Thomas Greisse s obtížemi dokázal vyrazit do rohu kluziště!
29:12
Thomas Greiss se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Toronta Maple Leafs.
28:37
New York Islanders zavezl puk do útočného pásma a poté napřáhl k diagonální střele, která z pravého křídla zamířila vedle vzdálenější levé tyče.
27:02
Vyloučený Matt Hunwick se vrátil zpět na ledovou plochu a Toronto Maple Leafs hraje opět v plném počtu.
26:45
Další útočnou snahu Islanders zastavilo postavení mimo hru a přesilová hra domácího celku s největší pravděpodobností zůstane nevyužita.
26:24
Nick Leddy tvrdě vypálil od modré čáry a Jonathan Bernier jeho střelu letící těsně nad ledem holí vyrazil mimo! Fantastický zákrok.
25:36
Matt Hunwick to za bránou přehnal s důrazem a po nedovoleném bránění usedl na trestnou lavici. New York Islanders má k dispozici první přesilovou hru.
25:00
Matt Hunwick (TOR) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.
24:55
Toronto Maple Leafs se během pár okamžiků ujali rychle dvoubrankového vedení a hokejisté New Yorku Islanders působí jako opaření.
23:54
Tyler Bozak se ocitl ze střeleckého úhlu po přihrávce Jamese van Riemsdyka a z rohu kluziště puk vracel před bránu, Thomas Greiss ale v leže jeho zpětnou přihrávku ukryl v lapačce poté, co po ni skvěle natáhl ruku.
23:13
MICHAEL GRABNER využil poskytnutou výhodu při signalizovaném vyloučení Islanders a pátým gólem v letošní sezóně NHL poslal Toronto Maple Leafs do dvoubrankového vedení!! Leo Komarov přihrál Morganovi Riellymu, který od modré čáry napřáhl ke tvrdé střele a mířil mezi betony Thomase Greisse. Brankář Islanders si sice připsal dobrý zákrok, jenže jeho střelu nedokázal udržet a Michael Grabner puk dorazil do prázdné brány. Asistence: Nazem Kadri, Morgan Rielly.
22:25
Brock Nelson si z pravého křídla skvěle sjel před bránu, překonat Jonathana Berniera ale vzápětí nedokázal.
21:33
TYLER BOZAK střílí gól a otevírá skóre dnešního zápasu!! Roman Polák našel přihrávkou zpoza zadního mantinelu před bránou Tylera Bozaka, který z blízkosti zamířil střelou po ledě přesně ke vzdálenější levé tyči. Asistence: Roman Polák, Pierre-Alexandre Parenteau.
21:28
Nick Leddy vypálil od modré čáry a Jonathan Bernier jeho střelu levým betonem vyrazil mimo!
20:43
John Tavares se nikterak nerozpakoval a ze středního pásma napřáhl k prudké střele, ta ale pouze vyprášila betony Jonathana Berniera, který jeho pokus vyrazil mimo.
20:13
Toronto Maple Leafs předvedlo v úvodu druhé třetiny dobrý forčeking, po kterém se Nazem Kadri dostal na pravém křídle ke střele z ostrého úhlu. Thomas Greiss byl ale připraven a nadvakrát jeho pokus dokázal zneškodnit.
20:01
Toronto Maple Leafs bylo během úvodních dvaceti minut nebezpečnější a na bránu New Yorku Islanders vyslalo dvanáct střel. Dobrou šanci měli v naprosto shodné situaci Michael Grabner a po něm Matt Hunwick, kteří si z levého křídla sjeli před bránu a poté se snažili puk z blízkosti zvednout do levého horního rohu, což se jim sice podařilo, obě dvě střely ale pozorný Thomas Greiss vyrazil mimo. Islanders vyslali na bránu Jonathana Berniera osm střel a dvě ze závěru první třetiny byly hodně nebezpečné, brankář Toronta Maple Leafs si ale s tečovanou střelou z prostoru mezi kruhy pro vhazování poradil, stejně jako s tou v podání Johna Tavarese od modré čáry, kterou ukryl po pěkném zákroku v lapačce. Skóre po první třetině. New York Islanders 0 Toronto Maple Leafs 0.
20:00
19:51
Maple Leafs kombinují ve středním pásmu a v první třetině už se nic nestane.
19:31
John Tavares po vhazování napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem a Jonathan Bernier po pěkném zákroku ukryl puk v lapačce!
19:03
Cul Clutterbuck se vzápětí na pravém křídle dostal ke střele zápěstím, ta ovšem zamířila pouze do náruče Jonathana Berniera, který po spolehlivém zákroku přerušil hru.
18:43
Hokejisté New Yorku Islanders dnes rozhodně nehrají v rukavičkách a Cul Clutterbuck na pravém křídle útočného pásma u mantinelu tvrdě dohrál Morgana Reillyho, který se snažil puk vyhodit ze svého obranného pásma.
17:56
Oba týmy se závěrem první třetiny zvýšily tempo a hra se přelévá ze strany na stranu, zatím ovšem bez nějaké vyloužené brankové příležitosti, která by zvedla diváky ze sedadel.
17:10
Jonathan Bernier dokázal zareagovat na tečovanou střelu New Yorku Islanders a také brankář Toronta Maple Leafs si v závěru první třetiny připsal velice důležitý zákrok!
16:13
Matt Hunwick na levém křídle nabral rychlost a poté se v blízkosti levé tyče snažil puk umístit do levého horního rohu, jenže Thomas Greiss vytáhl další skvělý zákrok a jeho pokus ramenem vyrazil do ochranné sítě!
16:03
John Tavares napálil puk ze středního pásma do útočného pásma a Jonathan Bernier se okamžitě vydal za bránu, aby jeho nahození zastavil.
15:11
Martin Marinčin předvedl ve středním pásmu u střídaček tvrdý hit, který vyvolal rozruch v hledišti Barclays Center a Roman Polák se po něm ocitl na ledě.
15:01
Puk byl ve středním pásmu sražen mimo ledovou plochu a na řadu přichází po přerušení hry další reklamní přestávka.
14:50
Thomas Greiss se vydal za svou bránu, aby zastavil nahozený puk Toronta Maple Leafs a rozehrál na Nicka Leddyho.
14:12
James van Riemsdyk tvrdě vypálil od modré čáry ihned po vhazování, jeho jedovatá rána ale zamířila vedle pravé tyče.
14:07
Islanders vyhodili puk na zakázané uvolnění a vhazovat se bude po pravici Thomase Greisse.
13:45
Frans Nielsen vypálil od modré čáry na pravém křídle a Jonathan Bernier jeho střelu letící těsně nad ledem podržel ve své výstroji.
13:02
Jonathan Bernier se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození New Yorku Islanders a rozehrál.
12:27
Obránce Morgan Rielly napřáhl z vrcholu pravého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele, která zamířila vedle vzdálenějšího levého horního rohu brány Thomase Greisse.
11:52
New York Islanders se nyní nemůže dostat přes střední pásmo, hráči Toronta Maple Leafs předvádí dobrý forčeking.
10:36
Frans Nielsen pálil z levého kruhu pro vhazování do bližšího rohu brány, Jonathan Bernier sice jeho střelu nedokázal udržet, puku ale v cestě do brány zabránil a vzápětí mu pomohli spoluhráči, kteří ho uklidili do bezpečí.
10:01
Toronto Maple Leafs se vzápětí dostalo mezi kruhy pro vhazování k další střele, která sice zamířila mezi tři tyče, jenže pouze doprostřed brány, kde puk po rychlém zakleknutí ukryl ve své výstroji brankář Thomas Greiss.
09:55
Michael Grabner hraje s velkou chutí a z levého křídla si skvěle vybruslil před bránu, kde se puk snažil z blízkosti umístit do levého horního rohu, Thomas Greiss ale předvedl první skvělý zákrok a ramenem jeho pokus vyrazil mimo!
09:22
Michael Grabner byl dohrán v levém kruhu pro vhazování a jeho následná střela po ledě zamířila vedle levé tyče.
09:00
Oba týmy se v rychlém sledu dostali ke střele, obě dvě ale zamířilo mimo a ani jeden z brankářů nemusel zasahovat.
08:22
Casey Cizikas vyhrál závod o puk a Toronto Maple Leafs vyhodilo kotouč na zakázané uvolnění.
07:14
Jake Gardiner nahodil puk z levého křídla na bránu a Thomas Greiss jeho nahození levým betonem vyrazil. Před bránou číhal James van Riemsdyk, k dorážce se ale nedostal.
07:08
Leo Komarov na levém křídle zavezl puk do útočného pásma a poté z levého kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele, kterou Thomas Greiss ukryl ve své výstroji a po přerušení hry přichází na řadu první reklamní přestávka.
06:02
Islanders vytvořili dobrý tlak před bránou Toronta a jeden z jejich hráčů se dostal v její blízkosti ke střele, jeho pokus ovšem našel pouze výstroj připraveného Jonathana Berniera, který puk vyrazil mimo tři tyče.
05:12
Vyloučený Brock Nelson se vrátil zpět z trestné lavice a New York Islanders hraje v plném počtu.
04:47
Frans Nielsen se dostal v oslabení ke střele od modré čáry, kterou dobře clonící Leo Komarov srazil do ochranné sítě.
04:22
Joffrey Lupul je v úvodu zápasu hodně vidět a podruhé zkusil na pravém křídle své střelecké štěstí, jeho střela sice tentokrát zamířila na bránu, připravený Thomas Greiss ji ale u své levé tyče vyrazil do rohu ledové plochy.
04:06
New York Islanders zatím zvládá oslabení skvěle a podruhé v rychlém sledu se jeho hráčům podařilo vyhodit puk až k bráně Toronta Maple Leafs. Jonathan Bernier vyjel za bránu, aby vyhození Islanders zastavil a rozehrál.
03:33
Brock Nelson se dopustil ve středním pásmu hákování a Toronto Maple Leafs si zahraje první přesilovou hru.
03:10
Brock Nelson (NYI) dostal menší trest, 2 minuty hákování.
02:22
Joffrey Lupul na pravém křídle nabral rychlost a z úhlu vypálil, jeho střela ale zamířila mimo.
02:16
New York Islanders vstoupil do dnešního utkání velice dobře a začíná si vytvářet převahu.
01:22
Islanders v rychlém sledu zaznamenali druhý střelecký pokus směřující přesně mezi tři tyče, jejich střelu ovšem znovu zastavil Jonathan Bernier, který přerušil hru.
01:17
Nick Leddy na levém křídle vypálil od modré čáry a pozorný Jonathan Bernier si poprvé osahal puk poté, co ho ukryl po pěkném zákroku v lapačce.
00:29
První akce Islanders sice nic nepřinesla, domácí hráči se ale vzápětí vrátili do útočného pásma a Frans Nielsen střelou po ledě těsně minul vzdálenější levou tyč.
00:03
New York Islanders vyhrál úvodní buly dnešního zápasu a okamžitě puk nahodil po pravém křídle do útočného pásma.
00:01
V bráně New Yorku Islanders dnes začne Thomas Greiss, kterému bude na opačné straně ledové plochy konkurovat Jonathan Bernier. V sestavě Islanders chybí kvůli zranění v horní části těla brankář Jaroslav Halák, zatímco v obranné řadě Toronta Maple Leafs nechybí Radek Polák a Martin Marinčin.

New York Islanders: Greiss (Gibson) – Leddy, Hamonic, de Haan, Boychuk, Hickey, Strait – Nelson, Tavares, Strome – Bailey, Nielsen (A), Okposo (A) – Lee, Gabovski, Kuljomin – Martin, Cizikas, Clutterbuck (A). Trenér: Jack Capuano.

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Hunwick (A), Rielly, Gardiner, Phaneuf (C), Polák, Marinčin – van Riemsdyk, Bozak (A), Parenteau – Grabner, Kadri, Komarov – Winnik, Holland, Lupul – Matthias, Froese, Boyes. Trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Dean Morton, Kelly Sutherland – Shandor Alphonso, Pierre Racicot.

Toronto Maple Leafs

Toronto Maple Leafs vstupovalo do posledního utkání proti Arizoně Coyotes v dobrém rozpoložení, když vyhrál dva zápasy v řadě proti Los Angeles Kings (5:0) a Coloradu Avalanche (4:7), potřetí v řadě se mu vyhrát ale nepodařilo a na ledě Coyotes prohrál těsně 3:2. Skvělé utkání proti Leafs odehrál Shane Doan, který vstřelil dva góly a na vítězný asistoval. Na dvou gólech Toronta se podílelo šest různých hráčů.
New York Islanders

New York Islanders si 13. prosince vyšlápl na domácím ledě v nové hale Barclays Center na New Jersey Devils, které porazil hladce 4:0, poté ovšem přišly tři porážky v řadě a chabá střelecká produktivita, když v prvním dvou zápasech vstřelila pouze gól a v tom posledním proti Arizoně dokonce žádný. Špatnou sérii ovšem Islanders ukončili proti Anaheimu Ducks, který doma po skvělém výkonu porazili suverénně 5:2.
Toronto Maple Leafs zavítá v pondělí v noci do New Yorku, kde se proti tamním Islanders bude snažit odčinit poslední porážku z ledu Arizony Coyotes a vrátit se zpět na vítěznou dráhu. Prvním vzájemným střetnutím obou týmů v letošní sezóně NHL Vás s potěšením a velkou radostí provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.