Paralympiáda  -  ONLINE PŘENOS -  USA : Jižní Korea - 13. března 2018   04:00

USA
USA
04:51' Roybal  • 06:40' Farmer  • 08:09' Misiewicz  • 09:57' Misiewicz  • 12:27' Farmer  • 13:39' Farmer  • 33:36' Dodson  • 40:07' Roybal
Jižní Korea

Toto je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný start do nového dne.
Tým USA si v klidu pohlídal tento zápas vyhrává svou skupinu bez jediné inkasované branky, což je velmi dobrý počin ze strany zámořského celku. I přes dnešní prohru se z postupu může radovat i mužstvo z korejského poloostrova, který postoupil z druhého místa.
44:10'
Ke střele se ještě dostal Wallace, ten ovšem netrefil bránu.
44:00'
Probíhá poslední minuta tohoto zápasu.
43:33'
43:22'
Ještě jedno vyhození ze strany USA, toto si již hráči v modrých dresech pohlídají.
42:48'
Korejcům se přesilová hra nedaří, a tak to vypadá, že si Cash odnese z tohoto utkání čisté konto.
41:46'
Američané se dlouhým výhozem osvobozují.
41:33'
Vyloučení v týmu USA (Landeros – 2 min, hrubost).
41:20'
Necelé čtyři minuty do konce základní hrací doby a u puku jsou hráči USA.
40:07'
Spojené státy právě vstřelily branku!
Američané se hned z následného protiútoku prosazují poté, co se k puku dostal BRODY ROYBAL, jenž se v takových situacích nemýlí.
39:48'
Korejci se nyní dostali do přečíslení dva na jednoho, útočníkovi asijského celku ale sjel kotouč při zakončení z hole.
38:53'
Chvíli po návratu druhého hráče z trestné lavice následuje zakázané uvolnění Jižní Koreji.
38:40'
37:28'
Korejci se ovšem osvobozují, a tak nejspíš přečkají oslabení ve třech.
36:26'
Vyloučení v týmu Jižní Korea (Choi Kwang Hyouk – 2 min, hrubost).
36:17'
Američané mají výhodu. To budou krušné časy pro Korejce, kteří se nyní budou muset bránit dvojnásobné přesile.
35:52'
Vyloučení v týmu Jižní Korea (KIim Young Sung – 2 min, hrubost).
35:25'
Ofsajd zastavuje postup hráčů v tmavě modrých dresech.
34:52'
Přichází zakázané uvolnění celku USA, a tak se bude vhazovat před brankářem amerického celku.
33:36'
Carron vyslal přihrávku, která prošla přes čtyři bránící hráče přímo na hokejku TRAVISE DODSONA, který se také zapisuje na listinu střelců. Asistence: Carron, Roman
33:30'
Střely na bránu: 19 – 3
33:10'
Page vystřelil z hranice kruhů, avšak jeho střela mířila přímo na brankáře Koreji.
32:51'
Korejští hráči se nyní snažili vyslat svého spoluhráče na steč, jenže přihrávka na něho byla příliš dlouhá, a tak se píská zakázané uvolnění.
32:40'
Stejnou situaci si na druhé straně vyzkoušel Lee Yong MIn, ten se ale šance zalekl a zakončoval poměrně brzo, dříve než se vůbec dostal k hranici kruhů.
31:10'
Po tvrdém střetu u modré čáry se do samostatného úniku dostal Landeros, americký útočník ovšem tváří v tvář brankáři Jižní Koreji neuspěl.
30:38'
Momentálně se hra odehrává v obranném pásmu USA, kam puk zavezli po vhazování samotní hráči celku v tmavě modrých dresech.
30:01'
Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Yu Man Gyun, přichází Lee Jae Woong.
30:01'
Další třetina začne přibližně v 5:20.
Druhá třetina je za námi a trochu překvapivě nenabídla jedinou branku. I v této části dominoval výběr USA, avšak i díky skvělému výkonu Yu Man Gyuna se skóre nezměnilo. Po druhé třetině tedy stále 6:0 pro americký výběr.
30:00'
29:25'
29:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny a američtí hráči ostřelují bránu Jižní Koreji ve snaze vstřelení aspoň jedné branky před koncem druhé části.
28:36'
Hráči v bílých dresech se osvobozují.
27:30'
Samostatný únik z pravé strany znovu řeší Yu Man Gyun, který v druhé třetině podává fantastický výkon.
27:25'
27:06'
Vyloučení v týmu Jižní Korea (Jung Seung hwan – 2 min, Téčko).
26:25'
Dobrý zákrok předvedl Cash proti střele od modré čáry.
25:35'
Vyloučení v týmu USA (Dequebec – 2 min, hrubost).
25:10'
24:26'
Nádherný zákrok lapačkou předvedl znova brankář Koreji, na kterého se to nyní sype ze všech stran.
23:40'
Další zákrok předvedl Yu Man Gyun, který drží s vypjetím všech sil v druhé třetině čisté konto.
23:20'
Hráči korejského mužstva se osvobozují.
23:15'
Roybal se okamžitě po vhazování dostal k zajímavému zakončení, to ovšem v bráně nekončí.
23:10'
Vyloučení v týmu Jižní Korea (Lee Ju Seung – 2 min, držení).
22:05'
Hráči v bílých dresech se urputně brání, což jim zatím docela vychází, avšak tento styl hry musí být vice než náročný.
20:58'
Lee Yong Min místo postupu vpřed raději jen nahodil puk za bránu soupeře, aby měla obrana Koreji čas na zformování.
20:20'
Střela Dodsona měla k ideálu daleko, jelikož mířila daleko od pravé tyče.
19:37'
18:42'
Američtí hráči jsou stále na puku, a tak nejspíš přečkají oslabení
17:44'
A oslabení znovu zahrozili hráči USA, Yu Man Gyun měl velké problémy předstihnout svého soupeře, který se řítil pro volný puk u jeho brány.
17:37'
Vyloučení v týmu USA (Page – 2 min, nedovolené bránění).
17:14'
V druhém pokračování tohoto utkání vidíme o něco tvrdší hru, kterou iniciují hlavně hráči v tmavě modrých dresech.
16:50'
Zakázané uvolnění domácího celku.
15:50'
Další souboj, ovšem tentokrát se jednalo o souboj rychlostní, ani teď ale nevzešel z tohoto klání vítězně hráč Jižní Koreji.
15:20'
Tvrdý souboj dvou hráčů u mantinelu za bránou Jižní Koreji, která se od začátku třetiny brání.
15:01'
Další třetina začne přibližně v 4:45.
První třetina je u konce! Výběr USA zatím s přehledem zvládá roli favorita v tomto utkání a kráčí si za vítězstvím. Mužstvo domácích se zatím vzchopilo na jedno jediné vážnější zakončení, a to v zápase proti tak silnému celku určitě stačit nebude.
15:00'
14:21'
První zákrok si připsal i Cash, jenž si se střelou zpoza kruhů dokázal poradit.
13:39'
DECLAN FARMER si připisuje hattrick! Po pěkné kolmici od Roybala před ním byl jednoduchý úkol, kterého se chopil více než dobře. Asistence: Roybal
13:00'
Přesilová hra ze hráčům Jižní Koreji vůbec nedaří, nyní totiž pálil na druhé straně Roybal, naštěstí byl Yu Man Gyun ve střehu.
12:27'
Ve vlastním oslabení se do samostatného úniku vydal DECLAN FARMER, který střelou pod horní tyč nedal brankáři žádnou šanci. Asistence: Roybal
12:13'
Vyloučení v týmu USA (Roman – 2 min, Téčko).
11:36'
Střela Dodsona je zastavena Yu Man Gyunem, a tak se bude vhazovat před brankářem domácího týmu.
11:14'
Zakázané uvolnění Jižní Koreji.
09:57'
A nyní už to začíná být s Koreou pořádně vážné! Znovu se totiž prosazuje JOSHUA MISIEVICZ, který tak navyšuje brankový rozdíl na propastné čtyři branky. Asistence: McKee, Roybal
09:21'
Američani i přes jasné vedení stále buší do obrany soupeře.
08:09'
A je to o tři branky! JOSHUA MISIEVICZ se ocitl těsně před brankářem soupeře a ve velké šanci si věděl rady. Asistence: Labderos, Pals
07:21'
Vyloučení v týmu Jižní Korea (Lee Jong Kyung – 2 min, nedovolené bránění).
06:40'
DECLAN FARMER si nabruslil do lepší pozice a z hranice levého kruhu nekompromisně překonal brankáře domácích, který v krátkém časovém rozmezí musí lovit puk podruhé z brány. Asistence: Wallace, Dequebec
05:54'
Page ztratil puk v souboj se svým soupeřem, přes to ale američtí hráči zůstávají na kotouči.
04:51'
USA využívá přesilovou hru, a kdo jiný může být střelcem branky, než BRODY ROYBAL! Americký hráč se odhodlal ke střele z levého kruhu, která skončila přesně v tom v místě, kam brankář celku v bílých dresech nedosáhl. Asistence: Landeros, Farmer
04:32'
Vyloučení v týmu Jižní Korea (2 min – příliš mnoho hráčů).
03:57'
Avšak přichází zakázané uvolnění.
03:25'
Hráči celku Jižní Koreji se v dnešním utkání ještě nepodívali do útočného pásma. Teď se jim to ovšem může povést, jelikož mají puk na svých hokejkách.
01:53'
Puk nyní proskočil brankovištěm Jižní Koreji, naštěstí pro asijským celek Page ve velké šanci pohořel.
01:22'
Zakázané uvolnění Jižní Koreji, která se od začátku utkání brání ve vlastním pásmu.
01:13'
První zákrok si připisuje Yu Man Gyun, jenž vyrazil střelu od levého kruhu, kterou vyslal Landeros.
00:20'
Aktivněji začali toto utkání hráči USA, kteří se ihned po vhazování hnali do útoku, Roybal ale nedokázal zakončit.
00:01'
Oba celky jsou nachystány na hrací ploše, a zápas tak může co nevidět začít.

USA: Cash (Lee) – Dequebec, Hanninf JR., Carron, Landeros, Pauls – Roybal, Wallace, Dodson, McDermott, Farmer, Page, Grove, Roman, Misiewicz, McKee

Jižní Korea: Yu Man Gyun (Lee Jae Woong) – Cho Young Jae, Kim Young Sung, Jang Dong Shin, Lee Hae Man, Han Min Su, Lee Ji Hoon – Choi Kwang Hyouk, Jung Seung Hwan, Lee Ju Seung, Lee Yong Min, Kim Dea Jung, Cho Beyong Seok, Lee Jong Kyung, Jang Jong Ho, Choi Si Woo

Rozhodčí: Webinger – Clark, Fergenbaum.
V dnešním utkání proti sobě nastoupí výběr USA a Jížní Korea. USA hrálo dneska proti naší reprezentaci a naprosto v utkání dominovalo, připsalo si vysokou výhru 10:0, i v dnešním duelu budou tedy hráči favorité. Korea rovněž hrála proti Česku a bylo z toho obrovské drama, Korea zvítězila až v prodloužení a pořádně se natrápila, o výhře rozhodl Jung Seung Hwan.
Vítáme vás u on-line přenosu z utkání Paralympijských her v Jižní Koreji, ve kterém se na sebe narazí celek USA a domácí výběr Jižní Koreji . Zápas, a i tento přenos začínají v 4:00.