Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Jekatěrinburg : Pardubice - 29. července 2017   15:00

Jekatěrinburg
0:2
(0:1, 0:1, 0:0)
Pardubice
Pardubice
03:53' Quenneville   • 34:31' Poulíček
Sochatskij (31. Ustinskij) – Jegoršev, Ljamin, Žuravljov, Timašov, Mišarin, Ščemerov, Megalinskij, Trijamkin – Torčeňuk, Pilipenko, Simakov, Golyšev, Paré, Česalin, Tičar, Popov, Kuzněcov, Beck, Obidin, Rassejkin, Ivašov
Kostourek, Fraňo – Coubal, Belko
SD ARÉNA
200 diváků
Pardubice

Z mé strany je to tedy vše. Doufám, že jste se u přenosu bavili a zase příště napočtenou.
Třetí třetina se už obešla bez gólu, a tak zápas končí 0:2 pro Pardubice. Ve třetí periodě se zápas už spíše dohrával, takže nebylo vidět tolik akcí jako v prvních dvou dějstvích. Dynamo tedy pokračuje dál na své vítězné vlně v přípravných utkáních.
59:58'
Timašov v posledních vteřinách zkoušel vypálit, ale Hlinka střelu zblokoval.
59:31'
Treille vyhodil přes všechny čáry, a tak můžou Pardubice v klidu střídat.
59:25'
Trijamkin střílel od modré. Kacetl nakonec hasí situaci ve svém brankovišti.
59:12'
Avtomobilist to zkusí na posledních pár vteřin bez brankáře.
59:12'
Oddechový čas pro domácí.
59:12'
Pardubice jdou na 18 vteřin do tří. Trončinský sevřel puk, a tak si odpyká své 2 minuty.
58:39'
Kombinace uvolnila Becka, jenž trefil pouze brankovou konstrukci.
58:24'
Mišarin pálil tvrdě od modré. Kacetl vykopl betonem.
57:41'
Quenneville vyhazuje přes všechny čáry.
57:30'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Hlinka – 2 min., vysoká hůl).
57:11'
Avtomobilist vyrazil do útočného pásma. Hráči si však nerozuměli, a tak je pískán ofsajd.
55:52'
Dynamo se osvobodilo za cenu zakázaného uvolnění.
55:22'
Rassejkinovu střelu srazil Wishart do ochranné sítě. Vhazovat se bude po pravé ruce Kacetla.
55:03'
Žuravljov nahodil na Kacetla, který vyrazil před sebe. Nikdo z hráčů Jekatěrinburgu nebyl připraven dorážet.
54:48'
Pilipenko to zkusil z vrcholu kruhu. Ondřej Kacetl jeho střelu srazil do pravého rohu kluziště.
53:46'
Treille hledal Berana, ale ten puk netrefil.
52:45'
Obidin přenechal mezi kruhy Rassejkinovi, který pálil mimo tři tyče.
51:39'
Česalin se ke střele nedostal. Z protiútoku střílel Perret, ale Ustinskij byl pozorný a střelu zneškodnil.
50:25'
Treille dostal přihrávku do jízdy od Perreta, ale při střele z levého kruhu zlomil hůl.
49:46'
Avtomobilist se dostal do útočného pásma, ale dlouho se tam neudržel.
48:34'
Pilipenko byl při zakončení faulován, a tak bylo nařízeno trestné střílení. To se ruskému útočníkovi nepovedlo. Kacetl betony vyrazil.
47:40'
Vondráček přihrával před brankoviště, ale puk proletěl až za modrou čáru.
47:16'
Trončinský zavezl puk do útočného pásma, kde se nyní Dynamo drží už delší dobu. Zatím bez střely.
46:33'
Quenneville nebyl úspěšný při pokusu o průnik do útočného pásma.
45:45'
Hra se opět točí kolem středního pásma, kde oba celky přichází o kotouč.
44:59'
Česalinovu střelu od modré Kacetl schoval ve své výstroji.
44:06'
Torčeňuk si vyjel zpoza brány odkud trefil Kacetla. Z předbrankového prostoru se k puku dostal Cardwell, který našel jen hůl Rassejkina, který tvrdě pálil, ale Kacetl si na jeho střele smlsnul.
43:47'
Ani Jekatěrinburgu se v přesilovce nepodařilo vytvořit šanci.
43:26'
Hra se přesouvá ze strany na stranu. Oba celky mají problém chvíli udržet puk.
42:32'
42:24'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Holland – 2 min., faul kolenem).
42:24'
V oslabení přihrál Rassejkin Obidinovi zpoza brány. Ten svou střelou nepřekvapil pardubického gólmana.
42:08'
Ani napotřetí se Pardubice nedostaly do útočného pásma.
41:40'
Dynamo rozehrává ze svého pásma další útočnou akci, která ovšem končí na útočné modré.
41:14'
40:32'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Trijamkin – 2 min., sekání).
40:32'
Paré se dostal do slibné šance. Našel skulinku mezi Kacetlovýmy betony, ale puk propadl za záda až po odpískání.
40:04'
Jekatěrinburg se okamžitě dostává do pásma a pokouší se udělat něco s výsledkem.
40:01'
I ve druhé třetině jsme viděli pouze jeden gól, o který se postaral Poulíček. Stav zápasu tedy lépe mluví pro Pardubice, které mají nakročeno k dalšímu vítězství v přípravném utkání, což by pro ně znamenalo udržení se na vítězné vlně.
40:00'
39:50'
Pardubice jen vyhazují a čekají na konec třetiny.
39:42'
Jegoršev pálil tvrdě od modré, ale Kacetl byl připraven na svém místě.
39:14'
Ihned po vhazování se Pardubice osvobozují z obranného pásma.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:20'
Obidin se snažil projet do pásma, ale nezvládl to přes dobře bránícího Wisharta.
37:25'
Mišarin ujížděl sám na Kacetla, ale blafák mezi betony mu nevyšel.
36:54'
Sýkora hledal křižnou přihrávkou Hlinku, který netrefil puk do odkryté brány.
36:50'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jegoršev – 2 min., podražení).
36:35'
Hlinka se natlačil do útočného pásma, ale byl nucen zajet za bránu.
36:14'
Beran fauloval kolenem. Při pádu ruského hráče byla Beranovi přeříznuta žíla na zápěstí. Na led jsou voláni zdravotníci.
36:06'
Kaut hledal na modré čáře Grebeňuka, který na přihrávku nedošáhnul.
35:25'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Trijamkin – 2 min., hákování).
34:31'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Sýkora vyhrál vhazování. Puk podruhé našel PATRIKA POULÍČKA. Ustinskij zastavil puk, ale ten i tak propadl za jeho záda. Asistence: Petr Sýkora.
34:24'
Sýkora našel milimetrovou přihrávkou Poulíčka, jehož pokus zastavil z blízkosti špičkou betonu Ustinskij, který vyhodil z ukotvení brankovou konstrukci.
33:59'
Vondráček vyjel z trestné lavice a hned dostal kotouč do jízdy. střelou z levého kruhu zahrozil.
33:48'
33:33'
Jekatěrinburg se chystá ke střele, ale zatím bez úspěchu.
32:51'
32:22'
Hra se nyní nikam neposouvá a o kotouč se bojuje ve středním psámu.
31:47'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Vondráček – 2 min., příliš mnoho hráčů).
30:51'
Poulíček zavezl do útočného pásma a vystřelil. Snažil se ještě o dorážku, což se nelíbilo Trijamkinovi, který jel bránit svého gólmana. Tudíž dostal dvě minuty za hrubost.
29:41'
Jekatěrinburg teď prožívá zmatek ve svých řadách. Několikrát si hráči nerozuměli v rozehrávce a tak přišli o kotouč.
27:07'
Avtomobilist si vytvořil přečíslení dva na jednoho. Ale bránící Trončinský zabránil Tičarovi v přihrávce na osamoceného protihráče. Trončinský tak uhasil požár v obraně Pardubic.
26:50'
Quenneville našel křižnou přihrávkou Tomáška, který nakonec nestihl vystřelit.
26:13'
Pardubiceím nevyšla rozehrávka, a tak puk končí až v zakázaném uvolnění.
25:15'
Tomášek zpoza branky našel Berana,který nechal vyniknout ruského brankáře, jenž drží jednobrankový rozdíl.
24:55'
Po dlouhém prázdném úseku se do zakončení dostal Sacha Treille, jehož střela prověřila pozornost Ustinskijho.
24:29'
Ani jeden z týmů není schopný vybudovat si větší šanci, puk pouze zavážejí do útočného pásma.
23:41'
23:32'
Megalinskij dostal puk na modrou čáru. Jeho tvrdá střela končí mimo branku.
22:12'
Tomášek zachytil nepovedenou přihrávku a ujížděl sám na gólmana. Jeho střelu z vrcholu kruhu pro vhazování vyrazil ruský gólman.
21:41'
Pardubice vyhrály vhazování, osvobodili se a následně odjíždějí střídat.
21:41'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Sýkora – 2 min., hákování).
20:39'
Tičar nabídl přihrávku Simakova, který to zkusil z první, ale jeho střela mezi tři tyče neprošla.
20:01'
Pardubice vyhrály buly i ve druhé třetině. Při néúspěšném rozehrání přišly o kotouč.
20:01'
V první třetině jsme viděli pohledný hokej. První a zatím jediný gól zápasu vsítil ihned po buly Quenneville. Jedinou větší šanci předvedl Paré, který ovšem nevyzrál na zatím bezchybného Ondřeje Kacetla.
20:00'
19:51'
Na závěr třetiny se Avtomobilist ještě osvobozuje.
19:17'
Pardubice přišli o puk, a tak se Jekatěrinburg osvobozuje.
18:50'
Dynamo stále zůstává v útočném pásmu.
18:19'
Kaut střílel z pravého kruhu. O dorážku se ještě pokoušel Beran, ale marně.
17:54'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Golyšev – 2 min., krosček).
17:09'
Paré přihrál mezi kruhy Tičarovi, jenž střílel přímo do Kacetlovi hrudi.
16:33'
Paré se sám objevil za obranou Pardubic. Ujížděl tedy sám, ovšem Kacetl situaci zažehnal betony.
16:07'
Wishart vystihl ruskou rozehrávku a vystřelil. Z protiútoku se pak dostal ke střele Tičar, ale Kacetl zastavil puk svými betony.
15:50'
Nahození ze středního pásma ukrývá Kacetl ve své lapačce.
15:14'
Česalin dal krásný bodyček Grebeňukovi. Rozhodčí tento čistý zákrok nepískají.
14:38'
Hra se nyní trochu uklidnila, hraje se za brankou Dynama.
13:47'
Torčeňuk dal puk do jízdy Simakovi, který se dostal do dobré pozice, ale Kacetl střelu zneškodnil.
13:02'
12:48'
Beck trefil z pravého kruhu pouze boční síť.
12:28'
Pardubice se znovu osvobozují.
11:42'
Sýkora zblokoval střelu od modré a následně vyhodil přes všechny čáry.
11:18'
Tičar našel na vrchol brankovišti Česalina, který v rozhodující chvíli netrefil puk. Jekatěrinburg však nadále drží puk.
11:02'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Tomášek – 2 min. podražení).
10:35'
Ruský tým se zatím drží v útočném pásmu, ale žádná střela nepřišla.
10:07'
09:20'
Jekatěrinburgu dělá problém udržet se delší dobu v útočném pásmu, natož se dostat ke střele.
08:41'
Avtomobilist operuje v útočném pásmu, ale Dynamo zatím dobře brání.
08:13'
Jekatěrinburg už je v plném počtu a tak může začít klasická přesilovka.
08:07'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Treille – 2 min., podražení).
07:14'
Sýkora střílel takzvaně na teploměr, ale gólman včas srazil ruku k tělu.
06:10'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Paré – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Voženílek – 2 min., sekání).
05:39'
Treillova střela z kruhu pro vhazování nadělala ruskému gólmanovi problémy, ale nakonec nebezpečí zažehnal.
04:50'
Česalin si vyměnil si vyměnil puk s Pilipenkem, který z mezikruží netrefil branku. Následně se Dynamo osvobodilo za cenu zakázeného uvolnění.
03:53'
Michal Hlinka vyhrál buly přimo na PETERA QUENNEVILLA, který střelou po ledu k bližší tyči tyči otevírá skóre zápasu. Asistence: Michal Hlinka.
03:50'
Rolínek vyjel z rohu k levé tyči, ale ani dorážkou neuspěl.
03:20'
Paré střílel z mezikruží, ale jeho střelu blokoval Havlík.
02:17'
Tomášek jedl na ruskou branku, ale Ustinskij byl pozorný a střelu vyrazil.
01:25'
Poulíček vyzkoušel třikrát gólmana Jekatěrinburgu. Poprvé gólman střelu lapil, podruhé jí blokoval Ščemerov a poslední pokus letěl do ochranné sítě.
00:37'
Tičarovu střelu zablokova Cardwell, který tak srazil puk mimo ohrožení jeho klece.
00:01'
Úvodní buly dopadlo lépe pro ruský tým, který ihned vyráží do útočného pásma.
00:01'

Avtomobilist Jekatěrinburg: Ustinskij (Sochatskij) – Jegoršev, Ljamin, Žuravljov, Timašov, Mišarin, Ščemerov, Megalinskij, Trijamkin – Torčeňuk, Pilipenko, Simakov, Golyšev, Paré, Česalin, Tičar, Popov, Kuzněcov, Beck, Obidin, Rassejkin, Ivašov

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Růžička) – Cardwell, Wishart, Trončinský, Čáslava, Holland, Havlík, M. Voženílek, Grebeňuk – Quenneville, Hlinka, Rolínek, Sýkora, Poulíček, Perret, Vondráček, Tomášek, Treille, Kaut, D. Voženílek, Beran.
HC Dynamo Pardubice

V uplynulém ročníku extraligy byly Pardubice, jakožto už tradiční klub, nuceni hrát nepověstnou baráž. V té nakonec celek z východu Čech obstál. K tahounům týmu budou patřit útočník Petr Sýkora a obránce Petr Čáslava. Dynamo již odehrálo dvě přípravné utkání. Oba zápasy byly proti Slovanu Bratislava a oba se podařili českému celku dovést do vítězného konce. V prvním utkání si Pardubice došly pro výhru 2:1 po samostatných nájezdech, v odvetě pak rozstříleli svého soupeře 5:2. Bude pokračovat Dynamu vítězná vlna i nadále?
Avtomobilist Jekatěrinburg

V Jekatěrinburgu byl hokejový klub založen až v roce 2006, od roku 2009 navíc nastupuje ruské KHL. V ruském klubu se objevila řada českých hráčů, z nichž nejdéle v tomto týmu nastupuje Jakub Kovář, který zde odehrál již čtyři sezóny. Avtomobilist se včera představil v SD aréně proti domácím Pirátům, kteří v prodloužení vyzráli na ruský klub. Zápas skončil tedy 4:3 po prodloužení. Prolomí Jekatěrinburg sérii proher na tomto stadiónu?
Vítám Vás u dalšího přípravného utkání jednoho z extraligových celků. V dnešním duelu se střetne ruský Avtomobilist Jekatěrinburg proti českému týmu HC Dynamo Pardubice
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.