Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Pardubice - 29. srpna 2017   18:30

59:48'
Kopta mohl v klidu poslat puk do prázdné klece, před ním stál už jen Poulíček, který si ale v pravý čas klekl a puk zastavil na hranici brankoviště.
58:55'
Polívka míří na lavičku, hosté to zkouší v šesti.
58:24'
Treille se uvolnil na levé straně, dobře si ale povyjel Frodl a skvěle zasáhl.
57:55'
Treille nedokázal zastavit prudkou skákavou přihrávku, puk tak skončil až na zakázaném uvolnění.
56:48'
Domácí hrají v posledních minutách základní hrací doby velmi dobře v defenzivě a soupeře zastavují už na modré čáře.
56:01'
Ján Sýkora se natlačil před obránce a mířil do bližšího horního rohu, kam ale včas Frodl vytáhl svoje rameno.
55:26'
Ta nakonec nepřišla, hosté se puku zbavili nepřesnou kombinací.
54:56'
Pardubice jsou zatím v klidu a na vlastní polovině si připravují nebezpečnou akci.
53:07'
Treille si vybruslil od mantinelu do středu a mířil ke vzdálenější tyči, Frodl vytáhl zákrok vyrážečkou.
52:23'
Slavia právě vstřelila branku!
Pražané se v přesilové hře berou vedení zpět! Holý po modré čáře našel Kasíka, jehož ránu vytěsnil Polívka jen k VÁCLAVU JANKOVSKÉMU, který bez problémů doklepl puk do odkryté klece! Asistence: Jaroslav Kasík a Jan Holý.
51:35'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Trončinský – 2 min., podražení).
50:47'
Po střele od modré se odrazil kotouč k volnému Jankovskému, který ale mířil před odkrytou klecí nad!
49:56'
Trončinský si najel do výhodné střelecké pozice, jenže ztroskotal na připraveném Frodlovi.
48:18'
47:08'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Pardubice srovnávají ve vlastním oslabení po velké chybě slávistického brankáře! Ten vyjel pro puk za vlastní branku, jenže si nevšiml PATRIKA POULÍČKA, který mu kotouč sebral a rychle uklidil do prázdné klece! Bez asistence.
46:18'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Treille – 2 min., sekání).
45:35'
Pardubice trochu zatlačili sešívané, kteří se osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.
44:33'
Hosté dokázali dostat puk do branky, bylo to ale v situaci, kdy byla slávistická klec značně posunutá, a tak se skóre nemění.
44:27'
Hosté se pokusili o rychlý protiútok, rychlá přihrávka ale doklouzala až na zakázané uvolnění.
42:34'
Novák poslal puk do jízdy DAVIDU ŠAFRÁNKOVI, který se obtočil kolem branky a střelou po ledě prostřelil Polívku mezi betony! Asistence: Jan Novák.
42:25'
Furch tečoval střelu Nováka jen do boční sítě.
41:09'
Kotouč drží Pardubice, zatím si ale přihrávají jen na své polovině.
40:01'
Druhá perioda nabídla zajímavý hokej a nakonec i jednu branku. Tu si připsali domácí, když Ondřej Kopta pálil přesně zpoza obránce. Ve zbytku třetiny se už ani jeden z týmů neprosadil, a tak se půjde do závěrečné dvacetiminutovky za nerozhodného stavu.
40:00'
39:38'
Následně si Frodl připsal dva těžké zákroky po střelách z blízka, a podržel tak své spoluhráče.
39:08'
Ihned po buly vypálil Quennville, jenže Frodl natáhl svou lapačku.
39:03'
Mezi kruhy si najel Treille, mířil však jen doprostřed branky, kde stál připravený Frodl.
38:33'
Kubica se po spolupráci se spoluhráči natlačil až před branku, v závěrečné fázi ale nedokázal usměrnit puk správným směrem.
37:52'
Kaut rychlou ranou trefil prvního clonícího protihráče.
37:14'
V posledních minutách se hraje hodně bojovný hokej s minimem šancí na obou stranách.
36:04'
Heldák se hnal mezi dva protihráče, kteří ho poměrně hladce obrali o kotouč.
34:44'
Treille se dokázal zbavit Ryzáka, před Růžičku už ale nepřešel.
33:45'
Nedvídek to zkoušel podobně jako Kopta před několika minutami, tentokrát si Polívka poradil ramenem.
33:21'
Tečovaný pokus Baráka prolétl jen těsně vedle levé tyčky.
32:12'
V posledních minutách jsou domácí aktivnější, Pardubice už několik minut nevyslaly na Frodla žádnou střelu.
30:38'
Slávisté v polovině hry vyrovnávají průběh utkání! ONDŘEJ KOPTA si nabruslil do útočného pásma a zpoza obránce tvrdě vypálil! Polívka se sice po puku natahoval lapačkou, zasáhnout ovšem nedokázal! Asistence: Lukáš Nedvídek.
29:56'
Treille se lehce dostal do útočného pásma a prověřil pozornost Frodla.
29:02'
Kotouč se odrazil na modrou čáru k Drtinovi, proti jehož ráně zasáhl Polívka lapačkou.
28:05'
Sešívaní si vytvořili menší tlak, který ale nedokázali dovést do zakončení. Hosté následně vyhodili na icing.
26:35'
Doležalovu ránu se ještě snažil dorážet Krejčík, k puku se už ale neprotlačil.
26:01'
Šagát je zpátky na hrací ploše.
25:21'
Slávisté se zatím brání velmi dobře, Frodl ještě nemusel v oslabení zasahovat.
24:01'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Šagát – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
23:58'
Tomáškovu ránu zastavil pozorný Frodl.
23:15'
Doležal křižným pasem našel Nedvídka, jehož okamžitou ránu dokázal zastavit přesouvající se Polívka!
22:20'
Po Trončinského nahození ze středního pásma se bude vhazovat před Frodlem.
22:03'
Na druhé straně to zkoušel Poulíček, Frodl však vytáhl zákrok vyrážečkou.
21:32'
Růžička prověřil Polívku, střela doprostřed brány ale nenadělala hostujícímu brankáři problémy.
20:01'
První třetina vyšla lépe Pardubicím, které se po rychlé akci ujali vedení. Po přistrčení Jána Sýkory mířil přesně pod víko Peter Quenneville. Slávisté následně měli možnost srovnat, Kubica ale mířil bekhendem mimo odkrytou branku.
20:00'
19:36'
Drtinovu ránu zblokovala pardubická obrana, Heldák už se k puku nedostal.
18:52'
Kubica si vybruslil od mantinelu a povedenou ranou prověřil pozornost Polívky.
18:00'
16:57'
Drtinovu ránu Polívka dobře viděl a včas zasáhl betonem.
16:00'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Čáslava – 2 min.).
15:34'
Po chybě pardubické obrany zůstal úplně sám Kubica, jenže po kličce mířil vedle!
14:19'
Poulíček se dokázal protlačit až za obranu, následně ale přišel o kotouč těsně před tím, než chtěl zakončit.
13:40'
Z mezikruží to zkoušel Vondráček, Frodl musel zasahovat nadvakrát.
12:59'
Ščotka to teď úplně nepotvrdil, když nepřesnou rozehrávkou poslal puk na zakázané uvolnění.
12:26'
Pardubice zatím mají navrch a dokáží se více držet na kotouči.
10:20'
Ihned po buly pálil Quenneville, jenže mířil příliš vysoko.
09:38'
09:07'
Čáslava vyslal tvrdou ránu z voleje, se kterou měl Frodl menší problémy.
08:21'
V oslabení se ke střele dostal Krejčík, Polívka si ale povyjel a zasáhl.
07:38'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Kubica – 2 min., sekání).
07:10'
Nedvídek to zkusil zpoza obránce, Polívka byl pozorný a s klidem zasáhl.
06:47'
Barákovu ránu tečovala hostující obrana do ochranné sítě.
05:57'
Pardubice se dostaly do další rychlé akce, kterou ale vyřešil dobrým obranným zákrokem Holý.
04:54'
Hosté se dostali do rychlého protiútoku, ze kterého střílí první branku v zápase! Ján Sýkora si pokryl kotouč proti obránci a včas ho přistrčil PETERU QUENNEVILLOVI, který z první mířil přesně pod břevno! Asistence: Ján Sýkora a Marek Trončinský.
04:18'
Nedvídek přistrčil kotouč Barákovi, jehož pokus byl hodně nepřesný.
03:14'
Střelu Kasíka se snažil tečovat Šafránek, nikým nehlídaný ale puk nezasáhl.
01:57'
Od modré čáry prověřil Frodla Čáslava, slávistický brankář byl na svém místě.
01:25'
Práci měl už i Polívka, se střelou z dálky si dokázal poradit.
00:46'
Mezi dvěma obránci se protáhl Dušek, bekhendem ale mířil vedle.
00:01'
Podle nejnovějších informací by se mělo začít hrát v 18:30.

HC Slavia Praha: Frodl (Vecka) – Drtina, Novák, Kasík, Holý, Barák, A. Růžička, Ryzák – Krejčík, Šafránek, Doležal – Jankovský, Nedvídek, Kopta – Kubica, Šagát, Krliš – Tejral, Furch, Heldák

HC Dynamo Pardubice: Polívka (M. Růžička) – Holland, Trončinský, Grebeňuk, Wishart, Ščotka, Čáslava, Havlík – P. Sýkora, Dušek, Rolinek – Vondráček, Tomášek, Treille – J. Sýkora, Poulíček, Quenneville – Kaut, Bojko, Perret.
Z důvodu poruchy pardubického autobusu se začátek zápasu posouvá. Hrát se začne nejdříve v 18:00.
HC Slavia Praha

Červenobílí začali přípravné období dvojutkáním s Benátkami, které v obou případech dokázali porazit. Když na domácí půdě přehráli i na Kladno,odjížděli na turnaj do Přerova se stoprocentní bilancí. To se však změnilo po prohrách s Přerovem a Zlínem, na závěr ZUBR Cupu pak slávisté vydřeli výhru po nájezdech nad Znojmem. Po svém návratu se slávisté zase vrátili na vítěznou vlnu a celkem v klidu si poradili podruhé s Kladnem a šesti brankami rozstříleli druholigové Klatovy.
HC Dynamo Pardubice

Východočeši mohou být zatím se svojí přípravou na další sezónu spokojeni. V úvodu si totiž dvakrát poradili se Slovanem Bratislava a nezastavil je ani další účastník KHL, Jekatěrinburg. Následně sice přišla těsná prohra se Spartou, chuť si však Pardubice spravily proti reprezentaci Jižní Koreji. Během přípravného období si už Dynamo vyzkoušelo konfrontaci z celkem z WSM ligy,ani jednou však Českým Budějovicím nedalo šanci na úspěch. V zatím posledním představení ovšem přišlo menší klopýtnutí, nad síly pardubických hráčů byla Olomouc.
Vítejte u sledování textového on-line přenosu z přípravného zápasu mezi týmy HC Slavia Praha a HC Dynamo Pardubice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.