Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Ústí n. Labem : Vrchlabí - 25. srpna 2020   18:00

05:50' Hozák   • 43:19' Nouza
Schwarz (Hamalčík) – Drtina, Havránek, Brož, Vala, Pika, Zich, Mareš – Severa, Matějček, Trávníček, Grim, Houška, Tůma M., Furch, Protasenja, Bláha O., Eret, Čermák, Tůma J.
Vrchlabí

Po nájezdech vítězí domácí Slovan v přípravném utkání proti Vrchlabí 3:2.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Ústí nad Labem.
Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení bylo aktivnějším celkem Vrchlabí. Slovan však úspěšně bránil a čekají nás nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:56'
Slovan vyhazuje a v prodloužení už neuvidíme žádnou další šanci.
64:18'
Tvrdý souboj u mantinelu končí na hokejkách hostí.
63:10'
Na druhé straně kryje Štěpánek pěknou šanci Severy.
62:49'
Schwarz kryje pokus z levého kruhu.
61:53'
Vrchlabí u puku. Pohrává si s kotoučem a vyčkává na správnou situaci.
61:25'
Slovan rychle přešel do útoku. Odražená střela však trefila jen veliký nápis ROUBÍK nad ochranou sítí.
60:37'
Vrchlabí v útočném pásmu. Snaží se pomalu kombinovat ve třech.
60:01'
Ve třetí třetině se podařilo Vrchlabí vyrovnat. Můžeme se tak těšit na prodloužení.
60:00'
59:51'
Puk je za brankou hostí, ve třetí třetině už neuvidíme nic zajímavého.
59:05'
Slovan za brankou. Pomalu zakládá útok.
58:39'
Schwarz kryje střelu od modré, bude se vhazovat.
58:22'
Ani jednomu celku se nedaří dostat do výraznější akce.
57:18'
Střelu Slovanu z mezikruží zablokoval na poslední chvíli obránce hostí.
56:46'
Trávníček to zkoušel od modré, Štěpánek kryje lapačkou.
55:58'
Jan Tůma byl sám před brankou kterou ale těsně přestřelil.
55:12'
Slovan v útočném pásmu. Všechny pokusy však Štěpánek kryje s přehledem.
54:36'
Puk se drží ve středním pásmu.
53:49'
Vrchlabí pomalu zakládá útok zpoza Štěpánkovy branky.
53:09'
Dvě tyčky na straně domácích v podání Valy a Severy.
52:37'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Hozák – 2 min., nedovolené bránění).
52:27'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Matějček – 2 min., podrážení).
51:55'
Útok Vrchlabí přerušil ofsajd. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
50:12'
Vrchlabí uzavřelo celek domácích v obranném pásmu a nepříjemně tlačí.
49:08'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Protasenja – 2 min., nedovolené bránění).
48:40'
Hráči bojují o puk za Schwarzovou brankou.
47:35'
Hosté vyhazují puk který zasáhl domácí střídačku. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
46:47'
Martin Tůma teď napálil puk z voleje na Štěpánkovu hruď.
45:47'
Trávníček našel krásnou přihrávkou svého spoluhráče a Slovan se bez problémů dostává do útočného pásma.
44:58'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Voženílek – 2 min., držení hole).
43:19'
Vrchlabí vstřelilo branku!
Chalupa objevil TOMÁŠE NOUZU osamoceného před brankou a ten srovnává stav na 2:2. Asistence: David Chalupa a Jan Oliva.
42:43'
Slovan vyhazuje a může pomalu vystřídat.
42:20'
Šance pro Vrchlabí vyrovnat stav dnešního utkání.
42:05'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Protasenja – 2 min., hákování).
41:38'
Houškova střela končí v ochranné síti.
40:57'
Vrchlabí dobře brání a nepouští Slovan do výraznější akce.
40:01'
Slovan se dvěma góly z přesilovky dostává do vedení 2:1. Můžeme tak očekávat velice napínavou třetí třetina. Uvidíme zda se Vrchlabí podaří výsledek dnešního utkání zvrátit.
40:00'
39:44'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Mrňa – 2 min., vysoká hůl).
38:48'
Akce domácího celku tři na dva končí na Štěpánkově vyrážečce.
38:18'
Ústí předvedlo velice dobrou obranu a ubránilo oslabení 3 na 5.
37:52'
Eret vyjel z trestné lavice a hned se dostal do velice pěkné akce. Štěpánek však tento pokus zlikvidoval a podržel svůj celek.
37:41'
Slovan ve čtyřech.
37:30'
Slovan vyhazuje a může v klidu vystřídat.
37:07'
Několik pokusů za sebou teď proletělo těsně od domácí branky.
36:50'
Vrchlabí drží útočné pásmo a pomalu kombinuje.
36:20'
Velice nepříjemná situace pro domácí celek.
36:18'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vala – 2 min., sekání).
36:15'
Od modré to tvrdě zkusil Voženílek. Branku minul opravdu o kousek.
35:38'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Eret – 2 min., sekání).
34:41'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Protasenja našel skvěle ALEŠE FURCHA před brankou a ten bez problémů zavěsil pod horní tyč. Asistence: Anatolij Protasenja a Erik Mareš.
34:21'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Voženílek – 2 min., krosček).
34:08'
Vrchlabí předvedlo skvělou kombinaci. Schwarz byl však připraven a střelu z mezikruží zlikvidoval.
33:24'
Trávníčkův sražený pokus od modré proskákal kousek od branky.
32:59'
Hra se teď výrazně zpomalila. Oba dva celky hrají více opatrně.
32:26'
Drtinův pokus od modré končí v ochranné síti.
32:12'
Máme tady hru 4 na 4. Uvidíme komu bude víc vyhovovat víc prostoru na ledě.
31:29'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Mrňa – 2 min., sekání).
30:32'
Vala těsně minul Štěpánkovu branku.
30:09'
Na druhé straně Havránek také neúspěšně.
29:53'
Pochobradský to teď tvrdě zkusil z mezikruží. Schwarz měl ale lapačku v pozoru a střelu zlikvidoval.
29:17'
Chyba v rozehrávce Slovanu končí zakázaným uvolněním. Bude se vhazovat před Schwarzovou brankou.
28:12'
Hra se přelévá ze strany na stranu. Ani jednomu z celků se nedaří založit útočnou akci.
27:29'
Slovan teď drží Vrchlabí pod velikým tlakem.
27:00'
Havránkova parádní střela nestačila na gólový konec.
26:13'
Přihrávka zpoza branky se krásně dostala k ONDŘEJI BLÁHOVI, který vyrovnává stav dnešního utkání na 1:1. Asistence: Anatolij Protasenja a Aleš Furch.
25:45'
Furchova sražená střela poskakovala kousek od levé tyče.
25:30'
Vrchlabí si moc neodpočine. Máme tady další oslabení.
25:25'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Nouza – 2 min., nesportovní chování).
25:12'
25:03'
Nepřehledná situace před Štěpánkovou brankou nakonec končí v lapačce brankáře hostí.
24:25'
Tůmovu střelu zblokoval obránce hostí. Ta minula branku o pár centimetrů.
24:08'
Slovan pomalu kombinuje v útočném pásmu a čeká na výhodnou pozici.
23:43'
Pokus od modré skončil ve Štěpánkově lapačce, následuje vhazování.
23:15'
Slovan v početní výhodě. Veliká šance na vyrovnání stavu utkání.
23:12'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Voženílek – 2 min., hákování).
22:53'
Kratochvíl jel sám na brankáře. Schwarz však zachoval chladnou hlavu a tuto nebezpečnou situaci vychytal.
22:37'
Špatná rozehrávka hostí končí zakázaným uvolněním.
22:28'
Slovan teď nepříjemně tlačí. Čermák to zkoušel z úrovně kruhů.
22:06'
Protasenja se snažil překonat Štěpánka z metru. Puk však skončil na jeho betonech a následně v jeho lapačce.
21:30'
Zmatek před Schwarzovou brankou nakonec končí v klidu na hokejkách domácích.
21:04'
Brož prokličkoval ve středním pásmu a posouvá Slovan do útoku.
20:43'
Puk končí ve Schwarzově lapačce, bude se vhazovat.
20:36'
Hráči bojují tvrdě o puk u mantinelu.
20:20'
Úvodní akci Slovanu zneškodňuje Štěpánek. Puk podržel a bude se vhazovat.
20:13'
20:01'
V první třetině jsme viděli vyrovnaný hokej na obou stranách. Ani jednomu celku se nepovedlo proměnit svoji přesilovou hru. V šesté minutě se po chybě Slovanu prosadil Hozák, díky kterému vede Vrchlabí po první třetině 1:0.
20:00'
19:50'
Mareš vyhazuje z obranného pásma a zbavuje Slovan nepříjemného tlaku.
19:28'
Matýsovi sklouzl puk z hokejky a v posledních vteřinách se mu nepovedlo zakončení.
18:28'
Nouza to zkouší z pravé strany. Tam byl však připravený Schwarz a jeho střelu zlikvidoval.
18:19'
Vrchlabí bude hrát do konce třetiny v početní výhodě. Pro domácí velice nepříjemná situace.
18:12'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Trávníček – 2 min., podrážení).
18:02'
Teď už nahození hostí dopadlo o něco lépe. Uvidíme zda se dokáží dostat do nějaké výraznější akce.
17:38'
Nahození Vrchlabí končí na domácích hokejkách.
17:20'
Celky se teď přetahují o puk ve středním pásmu.
16:38'
Nepovedená rozehrávka na straně hostí a u puku je Slovan.
15:55'
Brož to zkoušel od modré. Štěpánkovu branku minul o pár centimetrů.
15:20'
Drtina zblokoval tvrdou střelu útočníka Vrchlabí.
14:56'
Vrchlabí u puku za svojí brankou. Bude se pomalu střídat.
14:20'
Schwarz zneškodnil Matýsův pokus z úrovně kruhů.
13:40'
Trávníček krásně našel Severu, ten vystřelil, bohužel jen do obránce hostí.
13:15'
Vrchlabí vyhrává vhazování v obranném pásmu.
13:12'
Úmyslný ofsajd na straně hostí.
12:38'
Hra se teď uklidnila a oba celky šly vystřídat.
11:58'
Nahození od modré vyrazil Štěpánek před sebe. Naštěstí pro něj tam byl obránce Vrchlabí.
11:22'
Domácí stále v útočném pásmu. Furch zkoušel otočku okolo branky. Bohužel pro domácí neúspěšně.
11:16'
10:40'
Vrchlabí ale umí vycenit zuby i v oslabení. Kratochvíl minul domácí branku o pár centimetrů.
10:23'
Po několika pokusech podržel Štěpánek puk a bud se vhazovat.
10:03'
Vrchlabí vyhazuje a uklidňuje tak na chvíli tlak v obranném pásmu.
09:31'
Ze souboje vyšel lépe Slovan. Martin Tůma vyslal tvrdou střelu na branku hostí, ta však skončila ve Štěpánkově lapačce.
09:21'
Hráči se přetahují o puk u mantinelu.
09:13'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Blažej – 2 min., hákování).
09:07'
Slovan v útočném pásmu v šesti, bude se vylučovat.
08:53'
Vrchlabí se nepodařilo přejít do útoku a končí to zakázaným uvolněním.
08:35'
Slovan se v útočném pásmu vzmohl na jednu střelu kterou Štěpánek vyrazil na hokejku svého spoluhráče.
08:15'
Hra se teď točí ze strany na stranu.
07:57'
Vrchlabí má puk na hokejce a týmy můžou v klidu vystřídat.
07:23'
Dva rychlé pokusy Slovanu Štěpánek zlikvidoval s přehledem. Domácí borci se musí snažit dál.
06:42'
Po nepřehledné situaci se bude vhazovat ve středním pásmu.
06:30'
Slovanu se podařilo rychle přejít do útočného pásma, tam však po první přihrávce domácí celek o puk přišel a Vrchlabí může útočit.
06:10'
Slovan opět úspěšnější na vhazování.
05:50'
Slovan ztratil puk ve středním pásmu. Toho Vrchlabí hned využilo a JIŘÍ HOZÁK posílá tým hostí do vedení 1:0! Bez asistence.
05:05'
Druhá lajna Slovanu v útočném pásmu se bude snažit o nějakou hezčí akci.
04:40'
Ani jednomu celku se teď nedaří pořádně zaútočit. Puk je převážně ve středním pásmu.
04:15'
Slovan se neúspěšně snažil o rychlý přechod do útoku. Vrchlabí přebírá puk a v klidu rozehrává zpoza branky.
04:05'
Vrchlabí stále drží útočné pásmo. Nedostává se však do žádné výraznější akce.
03:35'
Dobrá obrana Slovanu nepustí Vrchlabí do žádné větší akce.
03:10'
Vrchlabí dnes poprvé víc u puku. Bude se snažit vybojovat útočné pásmo.
02:45'
Po vyhrané buly Slovanu následuje rychlý přechod do útočného pásma.
02:39'
Pika se po střetu s hráčem hostí svalil na led. Rozhodčí zastavil hru a bude se vhazovat ve středním pásmu.
02:10'
Další chyba od Slovanu v útočném pásmu. Domácí se musí zatáhnout a rozehrát od znova.
01:49'
Nepřesná přihrávka před branku končí na hokejkách Vrchlabí. To vyhazuje a hráči můžou v klidu vystřídat.
01:15'
Z úrovně kruhů trefil tyč Vala.
00:50'
Hned v první minutě utkání zde máme první přesilovou hru. Uvidíme jak se s ní domácí Slovan popere.
00:44'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Chalupa – 2 min., vysoká hůl).
00:35'
Domácí znovu u puku. Pomalu rozvijí útok.
00:22'
Zakázané uvolnění v podání domácího celku. Bude se vhazovat před Schwarzem.
00:05'
Domácí vyhrávají úvodní buly, zatahují puk za branku a budou se snažit pomalu rozehrávat z obranného pásma.
00:01'

HC Slovan Ústí nad Labem: Schwarz (Hamalčík) – Drtina, Havránek, Brož, Vala, Pika, Zich, Mareš – Severa, Matějíček, Trávníček, Grim, Houška, Tůma M., Furch, Protasenja, Bláha O., Eret, Čermák, Tůma J.

HC Stadion Vrchlabí: Štěpánek (Soukup) – Linhart, Oliva, Faltys, Voženílek, Kájínek, Niko, Blažej, Chalupa, Chrtek, Nouza, Machač, Pochobradský, Matýs, Hozák, Kratochvíl, Mrňa, Šlaicher.
HC Stadion Vrchlabí

Vrchlabí se v přípravě daří víc než dobře. Ze čtyř odehraných utkání vždycky odešlo vítězně. V posledním z utkání porazilo na domácí půdě Šumperk 4:0.

Sestava Vrchlabí v minulém utkání: Soukup (Štěpánek) – Kájínek, Blažej, Faltys, Jirků (C), Voženílek, Kynčl, Moník J. – Heřman, Chrtek, Nouza – Machač, Kratochvíl M., Matýs – Chalupa, Šlaicher R., Moník F. – Hozák.
Slovan Ústí nad Labem

Domácí Slovan odehrál v přípravě zatím čtyři utkání ze kterých má bilanci 1:3. V posledním utkání porazil na domácím ledě kadaňské trhače 6:2.

Sestava Slovanu v minulém utkání: Schwarz (Hamalčík) – Drtina (A), Havránek, Brož (A), Vala, Pika, Zich, Mareš – Matějček, Trávníček (C), Severa, Furch, Tůma, Stříbrný, Protasenja, Bláha O., Tlačil, Čermák, Grim, Eret.