SESTŘIH: 3. čtvrtfinále play off, Mladá Boleslav - Třinec 5:2

Ode mě to je z města automobilů pro dnešní večer vše, těším se opět brzy na počtenou. Dobrý večer!
Už zítra se ale pokračuje opět na ledě Mladé Boleslavi, čtvrté čtvrtfinálové klání startuje v 17:10 a jste na něj srdečně zváni. Utkání budete moci sledovat také prostřednictvím onlajnů.
Je to tak, Mladá Boleslav překvapivě ve třetím čtvrtfinálovém zápase smetla Třinec 5:2 a je jisté, že se série přesune minimálně v pátek opět na led Třince. Bruslaři byli po celý zápas lepším a aktivnějším týmem. Třinec sužovaný marodkou dnes na Mladou Boleslav nestačil.
60:00
59:46
Gól nakonec uznán nebyl, a tak zápas nejspíše skončí výsledkem 5:2 pro domácí.
59:46
Rozhodčí ještě stále telefonuje.
59:46
Je to tak, hlavní rozhodčí se táže ještě svého kolegy u videa. ŠKOENERGO Aréna je mezitím na nohou a tleská.
59:34
Dravecký trefil nejspíš břevno, ale bude se možná volat na video.
59:16
To už neplatí, Bruslaři se snažili o rychlý výpad do útočného pásma, což jim ale znemožnil ofsajd. Následně je v rohu k vidění další strkanice. Emoce jsou v závěru zápasu trochu více viditelné. Vzhledem k výsledku je to ale očekávatelné.
59:10
Stále se hraje před boleslavskou brankou.
58:45
Tomáš Plíhal (TRI) dostává ještě dvě minuty za sekání. Hra se opět stěhuje do útočného pásma Mladé Boleslavi.
58:45
Klesla se snažil snížit opět ze své obvyklé pozice na modré čáře. Ani tentokrát mu to nevyšlo. Navíc se opět strhla strkanice v brankovišti.
58:34
Trškova střela v oslabení byla zblokována.
58:23
Plíhal v obrovské šanci, avšak na Martina Růžičku si nepřišel. Hra je přerušena a pro postavení útočícího hráče v brakovišti vykázána do neutrálního pásma.
58:19
Ani Rothův pokus od modré se neujal. Třineckým to tam dnes nechce spadnout.
58:02
Domácí hrají ve čtyřech hráčích. Třetí třetinu však dokončí pravděpodobně v oslabení.
58:00
Potrestán byl Dominik Pacovský (MBL) – dvě minuty za hrubost.
58:00
I nadále však probíhá ostřelování boleslavské branky. Kleslova rána od modré je ale opět uschována v Růžičkově lapačce. Následně je k vidění potyčka před brankářem Mladé Boleslavi.
57:49
ŠKOENERGO Arénou už obíhá mexická vlna.
57:29
Slezané se však stále snaží. Nyní musel Martin Růžička dokonce přerušit hru.
56:25
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Nejspíše je už rozhodnuto. Hosté zkusili odvolat gólmana, jenže to se jim nevyplatilo. TOMÁŠ KLIMENTA dopravil kotouč do branky a Bruslaři nadělují Ocelářům nelichotivého "bůra". Domácí aréna je v euforii. Asistence: Michal Broš, Václav Kočí.
56:10
Třinec si vytvořil tlak a uzamkl Bruslaře v pásmu.
56:09
Třinec odvolal gólmana a hraje power-play!
56:02
Milan Mikulík (MBL) je potrestán dvěma minutami za vysokou hůl. Dokáží Oceláři utkání ještě zdramatizovat?
55:51
Obrovská šance Klimenty, který jel s Mikulíkem na Hrubce! Druhý jmenovaný se snažil puk usměrnit do klece, avšak třinecký brankář ucpal všechny možné skulinky.
55:15
Dravecký to zkusil z mezikruží a Růžička nepředvedl příliš jistý zákrokek. Kotouč ale následně uklidil do bezpečí jeden z Bruslařů.
54:33
Klesla natrefil pouze mantinel za boleslavskou brankou.
54:25
Plíhal prověřil domácího brankáře z blízka, ten chytá puk do náruče.
53:59
Hrabal vyslal z mezikruží ránu na Martina Růžičku, který se předvedl dalším skvělým zákrokem. Třinecký obránce následně jen nevěřícně kroutil hlavou.
53:39
Z tribun mladoboleslavské ŠKOENERGO Arény se ozývá "Dejte jim bůra". To je možná až trochu odvážné, když se zpětně podíváme na průběh sezony. Dnes to však není vůbec nereálné.
53:17
Další slibná šance Mladé Boleslavi přišla z hole Kučného, jehož pokus vyráží brankář Slezanů mimo svým betonem.
53:12
Látal – Broš – Klimenta: Takto si vyměňovali tři mladoboleslavští hokejisté přihrávky. Posledně jmenovaný však trefil pouze Šimona Hrubce.
52:52
Roth vyhodil na zakázané uvolnění. Na Ocelářích je vidět možná trochu frustrace. Na takové průběhy zápasů letos nejsou totiž příliš zvyklí.
52:07
Dnešní utkání sleduje 4 200 diváků. Je tedy vyprodáno!
51:33
MARTIN LÁTAL nevymýšlel nic složitého. Šimona Hrubce překonal pohlednou střelou, která zapadla pod víko třinecké branky. Toto může být rozhodující moment střetnutí.
51:33
Látal byl faulován, a tak se pojede trestné střílení. Vladimír Roth (TRI) jej zahákoval.
51:21
Matuš i v pádu zakončoval poměrně přesně, a tak Růžička jen se štěstím kotouč vypíchl.
50:59
Tentokrát to Bártovi nevyšlo. Jeho střela z mezikruží orazítkovala plexisklo za Hrubcovou brankou.
50:26
Boleslavští se snaží držet kotouč co nejdále od své branky a už se více soustředí na obranu. Třineckým se naopak už začíná krátit čas.
49:50
I Oceláři se provinili zakázaným uvolněním. Hra se tedy stěhuje po delší době do obranného pásma Slezanů.
49:27
Kotouč skončil mimo hrací plochu, konkrétně na press tribuně. Vhazuje se ve středním pásmu.
48:49
Icing Mladé Boleslavi.
48:30
Pacovského ránu vyrazil Šimon Hrubec.
48:17
Hrňa byl aktivní v pásmu, avšak při střelbě upadl.
47:13
Trončinského skrytý pokus jen o kousek minul boleslavskou svatyni.
46:30
Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.
45:47
Látalova dělovka jen těsně minula branku.
45:28
Rostislav Klesla vložil hokejku do rozjetého puku a namířil přímo na Růžičkovu branku. Boleslavský brankář ukrývá kotouč senzačně ve své lapačce.
45:04
Následně se hnal na hostující svatyni ještě Dominik Pacovský, proti němuž předvedl Hrubec další ze svých povedených zákroků.
44:56
Michal Bárta byl zastaven na hranici pravidel, rozhodčí však zůstává klidný.
44:35
Adamský vystřelil o kousek mimo.
44:17
Jiří Polanský mohl jet sám na branku. Ke kotouči se ale dostal pozdě, a tak jej o něj domácí obrali.
43:33
Musil to zkusil z mezikruží, ale jeho snažení bylo zblokováno obráncem Ocelářů.
43:13
42:55
Mikulíkův pokus od modré ukrývá Šimon Hrubec ve své lapačce.
42:42
Robarovu střelu chtěl do branky usměrnit Klimenta, který však promáchl.
42:27
Bruslaři mají stále tlak v útočném pásmu.
41:36
Bárta útočil na hattrick svou ranou od modré. Nechybělo mnoho, aby kotouč propadl do třinecké branky.
41:13
Za vysokou hůl byl potrestán dvěma minutami Lukáš Žejdl (TRI).
41:08
Lihnart střílel od modré, avšak bylo to mimo.
41:00
Další z pokusů hostujících hráčů kryje mladoboleslavský brankář.
40:55
Jeden z domácích hráčů zalehl v rohu u boleslavské branky kotouč, a je tedy přerušena hra.
40:46
Galvas nahazuje kotouč do pásma.
40:25
Stříteského rána byla sražena od břevna na plexisklo!
40:09
Klimenta hned po devíti sekundách prověřil Hrubce, který vyráží.
40:01
V prostřední periodě jsme ve ŠKOENERGO Aréně viděli hned čtyři branky. Bárta nejdříve navýšil na 2:0 pro domácí, ale Oceláři zahrozili, když zlepšili svůj výkon a dvěma góly vyrovnali. Boleslavští si však své vedení navrátili chvilku před koncem třetiny. Třetí třetina tedy bude velmi zajímavá a nejspíše také rozhodující.
Další třetina začne přibližně v 19:22.
40:00
39:40
Martin Látal zkusil uspět z pravého mezikruží. Brankář Ocelářů vyráží jen za pomoci špičky svého betonu.
39:10
Trškova rána z blízka jen těsně nezapadla pod víko Hrubcovy klece.
39:00
Začíná poslední minuta druhého dějství. Dočkáme se ještě nějaké branky?
38:47
Třinečtí však nic nezvdávají a drží se v pásmu.
37:55
Tato branka domácích byla velmi povedená. Matěj Stříteský tradičně od modré ostřeloval hostující svatyni, čímž způsobil velký závar v brankovišti. Osamoceného kotouče se následně ujal MICHAL BÁRTA, jenž jej nekompromisně poslal do branky mezi levou tyčí a gólmanem. Asistence: Matěj Stříteský, Dominik Pacovský.
37:37
Kapitán Výborný byl ve velkém úhlu, a tak už nemohl vystřelit.
37:04
Josef Hrabal (TRI) byl vyloučen na dvě minuty za sevření puku rukou.
36:38
Rákos střílel z hranice mezikruží, ale minul.
36:18
Rozjetý Klimenta natrefil plexisklo za třineckou svatyní.
35:35
Následně se dostal do brejku Dominik Pacovský, který minul branku.
35:17
Boleslavští chtějí inkasovaný gól napravit. Od modré ostřeloval Hrubce Stříteský, ale jeho pokus se neujal.
34:37
Třinec právě vstřelil branku!
Mladoboleslavští po prvním inkasovaném gólu výrazně polevili a dovolili Ocelářům, aby se vrátili do zápasu a vyrovnali. Před brankou se octl nikým nehlídaný ERIK HRŇA, který poslal kotouč z blízkosti za Růžičkova záda. Začíná se tedy opět od vyrovnaného stavu. Asistence: Jakub Klepiš, Štefan, Růžička.
34:11
33:00
Matěj Stříteský trefil od modré pouze gólmana. Slezané se následně znovu osvobozují.
32:39
Bárta střílel z mezikruží, ale jeho pokus byl ztečován mimo branku.
32:19
Hosté pohotově vyhazují až k brankáři domácích.
32:11
Oceláři se budou bránit. Rostislav Klesla (TRI) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Dokáží si Boleslavští navrátit své dvoubrankové vedení?
31:54
DAVID CIENCIALA si najel k brance a z velkého úhlu poslal kotouč pod horní víko. Boleslavští možná tento pokus poněkud podcenili. Třinečtí jsou ale každopádně opět ve hře. Asistence: Radim Matuš, Daniel Rákos.
31:29
Martin Látal poslal na hostující branku další ze svých tvrdých střel. Mezi tři tyče ale nezapadla.
30:41
30:13
V rychlém časovém sledu se hráčům z města Škodovek povedlo totéž.
29:40
Oceláři se však nedostali k žádné střele a znovu vyhazují.
29:20
Třinec si už vytvořil přesilovkový zámek a Plíhal velmi aktivně stíní domácímu brankáři.
28:58
Boleslavští hned po buly vyhazují přes všechny čáry.
28:41
Tentokrát se vylučuje na straně Mladé Boleslavi. David Výborný (MBL) inkasoval dvouminutový trest za vysokou hůl.
28:20
Hraje se líbivý hokej z jedné strany na druhou, což oceňují hlasitě i diváci obou táborů, kteří fandí.
28:08
Erik Hrňa se rozjel tváří v tvář proti Martinu Růžičkovi, který jej však z blízkosti vychytal. Toto byla jedna z větších příležitostí hostů v zápase.
27:49
Ciencala se hnal na branku, ale domácí jej obrali o kotouč.
27:21
Matuš srdnatě zblokoval několik pokusů o nahození do pásma, a tak se hraje ve střední třetině.
27:05
Látal poslal kotouč na branku, kterou následně obkroužil ještě Musil a snažil se dorážet puk podél tyčky. Tou dobou už jej ale měl ve své moci strážce třinecké svatyně.
26:44
Dravecký si udělal výlet před Martina Růžičku a vyslal na něj pohotovou střeleu, jenže domácí brankář se prezentoval ještě pohotovějším zákrokem.
26:21
Mladoboleslavský útočník MICHAL BÁRTA dnes hraje velmi povedené utkání a je hodně často vidět. Za svou aktivitu byl odměněn brankou z dorážky. Šimon Hrubec neměl proti jeho ráně šanci. Asistence: Mitja Robar, Ctirad Ovčačík.
25:06
Látalova skrytá střela změnila směr poté, co do ní najel jeden z třineckých obránců.
24:50
Plíhalův pokus od kruhů byl zblokován.
24:31
Domácí mají velmi solidní tlak a hosté se dopustili několika sporných zákroků. Vylučovat se ale nebude.
23:40
Do úniku se dostal Hyka, ani tentokrát mu ale nebylo dopřáno, aby skóroval. Střela skončila v ochranné síti.
23:30
Hrabal vyslal od modré dělovku, tu Růžička pohotově vyráží betonem.
22:46
22:45
Obrovská šance Mladé Boleslavi, když Pacovský střílel na branku. Z mého pohledu to vypadalo, že se kotouč dostal za brankovou čáru. Rozhodčí však nekompromisně rozpažil.
21:56
Tentokrát to Bárta zkusil z trochu větší dálky, ale opět jeho pokus Slezané zblokovali.
21:09
Skvělý pokus Michala Bárty z hranice kruhů byl zblokován. Následuje buly po Hrubcově pravici.
20:46
Za podražení si posedí dvě minuty na trstné lavici Rostislav Klesla (TRI). Mladá Boleslav si tedy hned v úvodu periody zahraje přesilovou hru.
20:26
Třinečtí se dopustili zakázaného uvolnění.
20:18
20:01
Taková první třetina se v Mladé Boleslavi asi neočekávala. Domácí byli po většinu dějství aktivnější, o čemž svědčí i počet střel. Bruslaři Slezany téměř dvojnásobně přestříleli. První přesilovou hru navíc v sedmé minutě využil Robar, a tak Bruslařský klub překvapivě po první periodě vede.
Další třetina začne přibližně v 18:26.
20:00
19:49
Dravecký vystřelil, ale do zadní sítě.
19:19
Ocelářům je odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti. Hra je vykázána do středního pásma.
19:17
Trončinský nahrával Plíhalovi, jenž však vysoko přestřelil. To může hostujícího útočníka dosti mrzet, jelikož na něj zívala zčásti odkrytá klec.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:45
Třinec se stále nemůže usadit v útočné třetině.
18:21
Bruslaři hned po buly posílají kotouč přes všechny čáry.
18:18
Mladá Boleslav špatně vystřídala a hrála v šesti. Toho si všiml čárový rozhodčí, který přerušil hru. Třinec tedy bude hrát svou druhou přesilovku v zápase. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí dvě minuty na trestné lavici Martin Látal (MBL).
18:05
Aktivní byl před boleslavským brankářem Klepiš a Růžičkou, ale ani jeden z nich se neprosadil.
17:09
Hraje se v útočném pásmu Mladé Boleslavi. Tato pasáž hry však patří k těm klidnějším, ve které nejsou k vidění velké šance.
16:26
16:16
Štefan Růžička je dnes velmi aktivní, avšak na svého jmenovce stále nevyzrál. Martin Růžička lapil i jeho pokus z otočky.
15:43
Ihned po buly se mladoboleslavští hokejisté osvobozují.
15:40
Na ledě zůstal ještě ležet jeden z hostujících hráčů, nakonec ale za pomoci svých spoluhráčů odjíždí na střídačku.
15:06
Slezané už mají velký tlak. Zajímavou střelu z blízka vyslal na Růžičku Klesla, ale byla usměrněna mimo branku.
14:38
Klimenta vyhodil do středního pásma.
14:26
Přichází první vyloučení domácích v zápase. Za podražení inkasuje dvouminutový trest Mitja Robar (MBL). Dokáží i Oceláři využít svou první početní výhodu v zápase? To uvidíme v následujících dvou minutách, ihned po Komerční přestávce.
13:53
Bruslaři poněkud zaváhali v obraně a hned se pokoušel vyrovnat Martin Adamský, v rozhodující moment ale přestřelil.
13:00
Oceláři se drží v pásmu a mají tlak, zatím se ale do vážnějších šancí nedostali.
12:15
Další slušná šance mladého Hyky v zápase, ani tentokrát ale zkušeného matadora v třinecké brance nepřekonal.
11:53
Velká příležitost Slezanů. Na domácí branku se hnal Roth, který se snažil překonat boleslavského brankáře střelou pod betony, což mu nevyšlo. Dorážet se poté pokoušel ještě jeden z jeho spoluhráčů. Ani to ale kýžený gól nepřineslo.
11:34
Kvůli úmyslnému ofsajdu se následně dění na ledové ploše stěhuje k Martinu Růžičkovi.
11:26
Buly se bude opakovat. Kašpaříka nahradí Mikulík.
11:12
Bártovu střelu zblokoval Doudera, Třinečtí následně vyhazují na icing.
10:49
Zakázané uvolnění třineckých Ocelářů.
10:31
Kučného pokus od modré se také neujal.
10:18
Do úniku se dostal Martin Látal, který je tímto pověstný, příležitost vyniknout mu ale nedal Šimon Hrubec, který přerušuje.
10:09
Štefan Růžička střílel na svého jmenovce Růžičku v brance. Byl už však ve velkém úhlu, a tak trefil pouze boční síť.
09:32
Třinečtí se snaží dostat do pásma, ale přechody jim dnes prozatím dělají problémy.
09:25
Bruslařský klub následně posílá puk na zakázané uvolnění.
09:05
09:02
Stříteský pálil z dálky mimo.
08:49
Látala obral o puk Doudera, a Boleslavští tedy přicházejí o kotouč.
08:26
Bruslaři se už drží v pásmu, ale moc nestřílejí.
08:07
Bártova rána od modré byla zblokována.
07:53
Mladá Boleslav si stále nemůže vytvořit přesilovkový zámek.
07:37
Oceláři vyhazují přes všechny čáry.
07:05
Na branku Ocelářů se hnal David Výborný, což přimělo Slezany k dalšímu faulu. Za hákování dostává dvě minuty exboleslavský Marek Trončinský (TRI). Využijí domácí i druhou přesilovku v tomto zápase?
06:22
Mladoboleslavští bleskově využívají přesilovou hru. Na modré se tradičně napřáhl MITJA ROBAR, jehož rána skončila až za zády Šimona Hrubce. Bruslaři jdou tedy do vedení. Asistence: Milan Mikulík, Tomáš Klimenta.
05:44
Prvním kdo usedá za katr v tomto zápase je Štefan Růžička (TRI). Odpyká si dvouminutový trest za držení protihráče.
05:36
Martin Látal vystřelil na branku a byl u toho faulován. Bude se vylučovat!
05:00
Hyka mohl jet sám na branku, ale dostihl jej Linhart a puk mu uzmul.
04:43
Klepišova střela skončila mimo branku. Vhazuje se opět před domácím brankářem.
04:14
Nyní už se ale hosté ke kotouči dostali, jenže jim Bruslaři neumožnili vystřelit.
03:55
Bárta zblokoval asi dva pokusy o nahození do útočného pásma Třince.
03:14
Individuální střela Adamského od modré čáry skončila v ochranné síti. Vhazuje se po pravici Martina Růžičky.
02:50
Tam se však hosté příliš dlouho neohřáli. Na puku jsou opět boleslavští hokejisté.
02:38
Žejdl nahazuje kotouč do útočného pásma Ocelářů.
02:24
Hned po buly to zkoušel Tomáš Klimenta, i jeho pokus má ve své moci třinecký brankář.
02:16
Na druhé straně se do brejku dostal Tomáš Hyka, který zvolil střelu mezi betony. Ta však Hrubce nepřekvapila a přerušuje.
02:03
Obrovská šance Ocelářů. Ciencala se snažil puk procpat do branky, což se mu nepodařilo. Následně to zkoušeli ještě jeho spoluhráči, ale rozhodčí nakonec kvůli velké skrumáži přerušili hru.
01:25
Hrabal si ještě v třineckém brankovišti vyřizoval jakési účti s Pabiškou. Nepřerušovalo se.
00:49
Velmi povedená Ovčačíkova střela od modré, proti které zasáhl nepříliš jistý Hrubec. Zatím se drží v pásmu Bruslaři.
00:12
Michal Broš zakládá první útočný výpad tohoto zápasu.
00:01
ŠKOENERGO si vyslechla ještě státní hymnu, nyní už je na programu vhození úvodního buly.
Do začátku celého zápasu už chybí jen velmi málo. Oba týmy a rozhodčí již krouží po ledové ploše.
Mladoboleslavský stadion je již velmi solidně zaplněný a očekává se vyprodání všech lístků. Sektor hostí je beznadějně vyprodaný již několik dní dopředu. Těsní se v něm asi 140 třineckých fanoušků.
Na ledě mladoboleslavské ŠKOENERGO Arény právě probíhá předzápasové rozbruslení. Za malou chvíli se odejdou oba celky připravovat do svých kabin. Třinečtí dorazili do města automobilů již včera, dnes zde absolvovali ranní rozbruslení a nyní je čeká historicky první souboj v play-off na ledě Mladé Boleslavi.

BK Mladá Boleslav: Růžička M. (Rittich) – Stříteský, Kučný, Ovčačík, Kočí, Trška, Robar, Čermák – Klimenta, Broš, Látal – Bárta, Výborný, Pacovský – Lenc, Musil, Hyka – Pabiška, Kašpařík, Mikulík

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Roth, Klesla, Galvas, Linhart, Trončinský, Doudera, Foltýn, Hrabal – Hrňa, Klepiš, Růžička Š. – Dravecký, Polanský, Adamský – Kovařčík, Plíhal, Žejdl – Cienciala, Matuš, Rákos

Rozhodčí: Šindler, Hejduk – Brejcha, Suchánek.
Série mezi Třincem a Mladou Boleslaví: Vyrovnané zápasy, ale dvě výhry pro Oceláře
V úvodu prvního zápasu celé série možná Bruslaři domácí poněkud zaskočili. Středočeši po první třetině drželi bezbrankový stav a svého hostilele navíc dvojnásobně přestříleli. Byli to ale právě Oceláři, kteří šli do vedení. V polovině základní hrací doby se prosadil Cienciala a krátce před druhou sirénou také Rákos. Mladoboleslavští hokejisté už se na začátku třetí periodě zmohli pouze na snížení z hole Pabišky – 2:1 (z pohledu domácích).

Sobotní zápas naopak pro svěřence koučů Výborného a Jelínka nezačal vůbec dobře. V prvních deseti minutách se prosadili Hrňa a Klepiš, Třinečtí tedy vedli už 2:0. Středočeši ale našli rychlou odpověď v podání branek Robara a Broše. Ve 20. minutě však navýšil na 3:2 pro domácí Hrabal, jehož trefa se ukázala být rozhodující, jelikož v dalších dějstvích už žádné další góly nepadly.
BK Mladá Boleslav
Bruslařský klub je staronovým účastníkem Tipsport extraligy, do které se vrátil po dvouleté pauze strávené v 1. lize. Zpočátku sezony se Bruslařům dařilo získávat body, a to především z venkovních zápasů. Následně ale přišel útlum, kdy se Boleslavským příliš nedařilo. Zlom přišel po velkém lednovém debaklu na ledě Hradce, kde Středočeši inkasovali hned devětkrát. Hráčům byly od vedení klubu vyměřeny pokuty a to nejspíše zabralo. Od té doby se Mladé Boleslavi začalo dařit a pravidelně bodovala. Senzační finiš v základní části jí přisoudil desáté místo zaručující účast v předkole play-off. To bylo pro Středočechy historickým milníkem. Hokejovou veřejnost Bruslaři překvapili ještě o několik dní později, kdy dokázali vyřadit z bojů o titul plzeňskou Škodovku. Uvidíme, jak si tým z Pojizeří povede proti papírově nejsilnějšímu týmu ligy ve třetím čtvrtfinálovém duelu hraném ve ŠKOENERGO Aréně.
HC Oceláří Třinec
Třinečtí jsou jasným favoritem celé extraligové sezony. Získali pohár pro vítěze základní části, kterou jasně po její většinu ovládali. Zdálo se, že se Slezanům za celou sezonu nevyhne ani krize. Ta ale přišla ke konci základní části, ve které Oceláři prohráli dokonce některé zápasy i s papírově slabšími týmy, jako jsou například Mladá Boleslav, Karlovy Vary nebo Slavia. Do play-off navíc Třinec vstupoval s početnou marodkou. Zatím to ale Oceláře nemusí příliš mrzet. K postupu do semifinále jim totiž stačí pouhé dvě výhry. Radovat se tedy mohou už ve středu večer. Jak se ale říká, poslední krok bývá nejtěžší, a bude tak zajímavé sledovat, jak se s tím celek z česko-polského pomezí popere.
Krásný úterní den z města automobilů, kam se za stavu 0:2 na zápasy (z pohledu domácích) přesouvá čtvrtfinálová série extraligového play-off mezi BK Mladá Boleslav a HC Oceláři Třinec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.