Tipsport Extraliga - Play-out -  ONLINE PŘENOS -  Litvínov : Chomutov - 24. března 2019   15:30

Ukončeno
Litvínov
25:35' Jindra (Bartoš, Viedemann) • 26:12' Jícha (M. Havelka) • 28:03' Bartoš (Jindra, Viedemann) • 58:26' Strejček (Svoboda)
4:2
(0:1, 3:1, 1:0)
Chomutov
Chomutov
19:06' Raška I  (Šuráň, Šťovíček) • 21:23' Raška I  (Šťovíček, D. Zeman)
Litvínov
Sestavy:
Pejsar (Janus) – Viedemann, L. Doudera, Baláž, Strejček, Háva, Březák – Stehlík, M. Havelka, Drašar – Helt, Svoboda, Myšák (C) – Jindra, Jurčík (A), M. Hanzl – Jícha, Berka, Bartoš.
Rozhodčí
Bejček, Veselý – Ganger, Špringl
ZS I.Hlinky Litvínov
3 075 diváků
Chomutov
Sestavy:
Š. Lukeš (Peters) – Beneš, Blaha, Váchal, D. Zeman, Seemann, Štochl, Šuráň – Koblasa (C), Chlouba (A), Ouřada – Ma. Svoboda, Raška I, Gut – Koblížek, Chlán, Koláček – Šťovíček, Pech, J. Svoboda.

Video se připravuje ...

Litvínov - Chomutov: Strejček poslal puk za Lukeše a navýšil vedení domácích na 4:2

Seznam zápasů
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek neděle a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 3 075 diváků.
Střely na branku: 35 – 15
Litvínovským hokejistům tak po dnešku končí sezóna a mohou se začít připravovat na tu další, hosté naopak pošetří síly, odpočinou a od pátku je čeká nejdůležitější část sezóny, a sice baráž o udržení se v nejvyšší soutěži. V ní budou také Pardubice a dále pak Kladno s Českými Budějovicemi, oba týmy si účast vybojovaly v play-off Chance ligy.
Je dobojováno. Domácí nakonec přidali ještě jednu branku, a to v samotném závěru třetí třetiny, když se prosadil střelou z pravého kruhu Jan Strejček. Ten pečetil výhru Litvínova. Verva tak dokázala obrat v zápase, ve kterém prohrávala už o dvě branky. Piráti, ač se snažili do poslední chvíle o vyrovnání, nakonec v posledním duelu ve skupině o umístění zůstali bez bodů.
Konec zápasu.
59'
Strejček poslal puk za Lukeše a navýšil vedení domácích na 4:2
59:52'
Ještě přichází zakázané uvolnění Litvínova, hra se stěhuje před Pejsara a to bude z tohoto utkání asi vše.
59:03'
Domácí mají puk na svých holích a zdá se, že se zápas už jen dohrává.
58:26'
Litvínov právě vstřelil branku!
A domácí se v závěru třetího dějství dostávají do dvoubrankového vedení. Svoboda poslal puk na pravý kruh, kde byl připraven JAN STREJČEK a jeho střela pak skončila u pravé tyče z pohledu Štěpána Lukeše – 4:2. Asistence: Přemysl Svoboda.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:37'
Štochl procedil puk do útočné třetiny, ale Viedemann ho zachytil a poslal do středního pásma. Domácí tak mohou znovu zaútočit.
57:18'
Následuje ještě komerční přestávka.
56:23'
Josef Jícha chtěl oslovit přihrávkou Havelku, ke druhému jmenovanému se však puk nedostal a nakonec se Litvínov vykázal z útočného pásma.
55:48'
Doudera našel spoluhráče před chomutovskou klecí, ale ten se do zakončení nedostal. Verva ale stále drží puk v teritoriu Pirátů a kombinuje před Lukešem.
54:35'
Martin Hanzl si sjel až před Lukeše, jeho pokus pak šel jen nad branku chomutovských Pirátů.
53:58'
Piráti se ubránili a nyní jsou už v plném počtu.
53:04'
Přemysl Svoboda střílel z pravého kruhu, ale Lukeše neohrozil. Napodruhé se to už povedlo Myšákovi, jenž Lukeše nechal vyniknout.
52:18'
Piráti dostali puk z obranného pásma a Gut se dokonce ve vlastním oslabení mohl dostat ke střele, ale nebylo tomu tak. Pošetřil aspoň cenné vteřiny z chomutovského oslabení.
51:58'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Kryštof Ouřada – 2 min., podrážení).
51:43'
Ta ale byla zase neúspěšná. Od vlastního brankáře tak mohou litvínovští hokejisté založit další útočnou akci.
51:09'
Stehlíkovu střelu srazil obránce Vít Seemann do bezpečí. Pirátům se pak podařilo dostat puk mimo obranné pásmo a jdou do další akce.
50:29'
Beneš nenašel přihrávkou Chlána. Mezitím si k zadnímu mantinelu sjel Háva pro kotouč a vyvezl ho ven do neutrální zóny.
50:05'
Vhazovat se bude před brankou hostů, konkrétně po pravé ruce Štěpána Lukeše.
49:09'
Stále jsme neviděli branku ve třetí části hry. Verva tak drží těsný náskok a snaží se ho navýšit. Hosté by naopak rádi vyrovnali.
48:54'
Zakázané uvolnění na straně Chomutova a hra se stěhuje zpět před Štěpána Lukeše. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
48:27'
Koblížek s Chlánem ale moc daleko nedošli, ještě před modrou čárou je o puk připravili domácí hokejisté.
47:48'
Martin Hanzl vyslal další nebezpečnou střelu z prostoru mezi kruhy, tu zablokovala hostující obrana. Dostala puk do své moci a Piráti jdou útočit.
47:10'
Strejček poslal puk Stehlíkovi. Nakonec se po odrazu kotouče dostal ke střele Baláž, jeho pokus ale nebyl úspěšný.
46:29'
Na druhé straně se do zakončení nedostal Jan Myšák. Gut získal kotouč a zavezl ho do útočné třetiny. Poté se však Piráti sami vykázali z teritoria Litvínova.
46:15'
Následuje další komerční přestávka.
46:15'
Petr Koblasa vyslal z levého kruhu nebezpečnou střelu, tu pokryl opět přesným zákrokem Martin Pejsar a před dotírajícími hosty nechal hru přerušit.
45:38'
Do ofsajdu se vystavila také litvínovská Verva a znovu se tak hra bude stěhovat do středního pásma.
45:14'
Hosté byli opět agilní před litvínovskou brankou. V šanci se ocitl Petr Chlán, který ale Pejsara nepřekonal.
45:00'
Další slibně se rozvíjející akci Chomutova zastavilo postavení mimo hru a ta se stěhuje zpět do středního pásma.
44:20'
Chlouba poslal od zadního mantinelu puk před brankou volnému Kryštofu Ouřadovi, jehož pohotovou střelu dobrým zákrokem kryje Martin Pejsar!
44:08'
Petr Koblasa se dostal do těsné blízkosti Pejsara a znovu se skóre na hostující straně nemění.
43:47'
Roman Chlouba si všiml kotouče u Pejsarova brankoviště, kam si urychleně sjel. Domácí brankář ale puk ukryl pod lapačku a zastavil hru.
43:09'
David Drašar si sjížděl po pravém křídle před branku hostů, ale neměl tolik rychlosti. Nakonec na branku hostů nevyslal žádnou střelu.
42:34'
Jan Svoboda si vyměnil v obranném pásmu puk se Seemannem, ale nedokázali ho vyvézt před domácí klec.
41:07'
Domácí se znovu dostali do šance, Hanzl se natlačil přes Zemana až těsně před Lukeše, který ho však nepustil ke skórování.
40:17'
Jan Myšák se vřítil do útočného pásma, kde od levého kruhu vyslal střelu nad horní tyč, Lukeš ale zasahovat nemusel.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 25 – 11
Je za námi také druhá třetina. V ní se hosté hned na začátku dostlali do dvoubrankového náskoku, když se podruhé trefil Adam Raška. Pak ale přišly chvíle Litvínova, který po dvou a půl minutách zápas nejen srovnal, ale dostal se i do vedení. V šestadvacáté minutě snížil na rozdíl jediné branky David Jindra. Po něm hned vyrovnal Josef Jícha a dílo dokonal Dan Bartoš. Litvínovští tak jsou po druhé třetině ve vedení. Hosté však nic neskládají, určitě se pokusí ve třetí třetině se zápasem něco udělat. Ta začne přibližně v 17:10.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:57'
Tři vteřiny před koncem prostřední části hry se hosté dopustili zakázaného uvolnění a ještě se tak hra stěhuje před branku Štěpána Lukeše.
39:27'
Litvínovští stále zavřeli Piráty v jejich pásmu, nyní ale na Lukeše nevyslali ani jednu střelu. Posléze Chomutov dostává puk do středního pásma.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:57'
Hosté jsou už v plném počtu.
38:44'
A hosté opět vyhazují puk a šetří cenné vteřiny ze svého oslabení.
38:07'
Myšák nezachytil přihrávku od Stehlíka a toho využili hosté k vyhození puku až před domácí branku. Chomutovská čtveřice tak může rychle vystřídat.
37:30'
Myšák dostal puk na pravý kruh a pohotovou střelou zakončoval, avšak obrana Chomutova si poradila. Nicméně Litvínov stále svírá svého soupeře v jeho třetině.
37:10'
První přesilovku nyní hrají domácí a už jsou v útočném pásmu.
36:57'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Lukáš Blaha – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Jan Svoboda.
36:06'
Koblížek zadovkou našel v rohu útočného pásma Chlána, ten záhy kotouč ztratil a Piráti se musí vracet zpět do obrany. Do útoku totiž míří Litvínov.
35:36'
Martin Hanzl hned z další akce pálil z pravé strany a opět nechal vyniknout Lukeše, jenž jeho pokus zastavil.
35:11'
Lukáš Stehlík z levého kruhu na Lukeše vyslal další projektil. Brankář Pirátů si poradil.
34:10'
Ouřada na druhé straně měl slibnou šanci, koncovka však byla horší a opět z toho nebylo nebezpečí před domácí brankou, kterou hájí Martin Pejsar.
33:31'
Jindra si znovu podél levého mantinelu nabruslil do útočného pásma, ovšem zastavil ho jeden z obránců Chomutova. Ten tak bude opět u kotouče.
32:36'
Šťovíček poslal do mezikruží puk pro Jana Svobodu, který se jal ke střele, ale proti Pejsarovi neuspěl. Následně pak jdou domácí do rychlé akce na druhé straně.
32:20'
Nyní následuje další komerční přestávka.
32:12'
Nyní už jdou hosté dopředu. Petr Chlán si nabruslil do prostoru mezi kruhy, svou střelou švihem však proti Pejsarovi neuspěl.
31:24'
Hanzl si neporozuměl s Hávou a přišel o kotouč. Piráti ho však nezatáhli před litvínovskou klec a Verva tak znovu operuje před Lukešovou svatyní.
31:06'
Adam Raška je dnes snad opravdu všude. Hned po jeho šanci šli Litvínovští do útoku, kde pomohl netradičně obranným zákrokem a dostal puk pod kontrolu.
30:15'
Další šikovná teč Adama Rašky před litvínovskou brankou, ale na hattrick zatím šikovný hostující útočník nedosáhl.
29'
Chemici strhli vedení na svoji stranu, Bartoš se trefil na 3:2
29:22'
A po další litvínovské šanci musel zasahovat Štěpán Lukeš, který si připsal další zákrok a po něm nechal hru přerušit. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
28:03'
Litvínov právě vstřelil branku!
A během chvilky se domácí prosazují znovu a strhávají vedení poprvé na svou stranu. DAN BARTOŠ nabral rychlost ve středním pásmu, sjel si na levý kruh a poté svou svižnou střelou prostřelil Lukeše mezi jeho betony – 3:2. Asistence: David Jindra a Jakub Viedemann.
27'
To byla rychlost! Jícha střelou pod horní tyč vyrovnal na 2:2
27:28'
V další hostující šanci se ocitl Koblasa, ale Pejsar opět svým dalším zákrokem podržel Vervu.
26'
Jindra střelou z první překonal Lukeše, 1:2
26:49'
Nyní následuje další komerční přestávka.
26:12'
Litvínov právě vstřelil branku!
A prakticky hned z dalšího útoku Verva maže svou ztrátu a je vyrovnáno. Havelka poslal puk JOSEFU JÍCHOVI, jenž střelou pod horní tyč hostující branky nedal Lukešovi šanci – 2:2. Začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Martin Havelka.
25:35'
Litvínov právě vstřelil branku!
Pěkná akce při signalizovaném vyloučení a domácí snižují na rozdíl jediné branky. Bartoš si ze středního pásma nabruslil na pravý kruh, puk poté bekhendem poslal nalevo, kde si najížděl DAVID JINDRA a ten střelou z první překonal Lukeše kolem jeho pravé ruky – 1:2. Asistence: Dan Bartoš a Jakub Viedemann.
24:33'
Adam Raška si přijel pro kotouč do vlastního obranného pásma a poté založil další akci. Po ní střílel v úniku před Pejsara Michal Gut, zblízka však Pejsara nepřekonal.
23:31'
Domácí dostali puk z obranného pásma do toho středního. Směrem dopředu se vydal Jan Myšák a chtěl přihrát Stehlíkovi, ale ten na kotouč nedosáhl.
22'
Zase Raška! Svižnou střelou navýšil vedení Pirátů, 0:2
22:51'
Havelka se ocitl před Lukešem a chtěl vystřelit, avšak brankář Chomutova měl k puku blíže a dostal ho do bezpečí.
21:23'
Piráti právě vstřelili branku!
Hned v úvodu druhého dějství navyšují hosté své vedení. A znovu u toho byl ADAM RAŠKA, jenž se trefuje dnes podruhé a je zatím jediným střelcem zápasu. Ten si sjel na pravý kruh a odtud pak svižnou střelou poslal puk ke vzdálenější tyči – 0:2. Asistence: Martin Šťovíček a Denis Zeman.
20'
Raška sklepl kotouč za záda domácího gólmana, 0:1
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 9 – 6
První třetina je minulostí. V ní jsme první velké šance viděli až v devatenácté minutě. Nejprve v úniku nepřekonal Lukeše Drašar, hned na to na druhé straně vychytal Koblasu Pejsar. A prakticky hned na to šli Piráti do vedení. Po šikovném nahození puku před branku Litvínova nastavil svoji hůl Adam Raška a poslal ho za Pejsarova záda. Chomutovští tak mají po první části hry jednobrankový náskok. Uvidíme, co nám přinese další třetina, která začne přibližně v 16:20.
20'
Raška sklepl kotouč za záda domácího gólmana, 0:1
20:00'
První třetina skončila.
19:50'
První třetina se už jen dohrává, patrně se už nic nestane.
19:06'
Piráti právě vstřelili branku!
Nyní už svůj tlak před brankou Litvínova hosté přetavili v úvodní branku. Jakub Šuráň od modré čáry vyslal puk do předbrankového prostoru, kde ho za záda Martina Pejsara sklepl šikovnou tečí ADAM RAŠKA – 0:1. Asistence: Jakub Šuráň a Martin Šťovíček.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:21'
A na druhé straně měl velkou šanci po přihrávce Ouřady Petr Koblasa, proti jeho nebezpečné střele ale zakročil Martin Pejsar!
18:01'
David Drašar se dostal do úniku před branku hostů a svojí následnou střelou pak orazítkoval břevno chomutovské klece! Dosud největší šance utkání.
16:54'
Jurčík hledal přihrávkou Bartoše. Druhý jmenovaný na něj však nedosáhl a okamžitě poté získali puk na svou stranu Piráti. A rychle otáčejí hru před litvínovskou klec.
16:13'
Další šance Adama Rašky, po jehož střele opět zasáhl Martin Pejsar. Nicméně hosté stále drží útočné pásmo a kombinují před jeho brankou.
15:30'
Ondřej Baláž se dostal do slibné střelecké pozice, jeho pokus pak zamířil jen vysoko nad branku Štěpána Lukeše.
14:46'
Kryštof Ouřada pomohl obraně Chomutova a vybojoval puk u mantinelu. Díky tomu šli do další akce zase Piráti, kteří se pokusí ohrozit Pejsarovu branku.
14:35'
To ale až po další komerční přestávce, která nyní následuje.
14:35'
Do ofsajdové pasti se dostali hosté a hra se tak stěhuje do středního pásma, kde se bude za malý okamžik vhazovat.
14:00'
Z pravého kruhu nyní nebezpečně střílel Josef Jícha, avšak puk namířil pouze vedle branky Štěpána Lukeše.
13:42'
Adam Raška nepříjemně střílel na branku Litvínova a puk mířil pod horní tyčku Pejsara. Ovšem obrana Vervy nebezpečí zažehnala a pokus zablokovala.
13:06'
Jindra nahodil puk do předbrankového prostoru, nikdo z jeho spoluhráčů však nedokázal usměrnit puk mezi tři tyče. Hosté se pak zmocnili kotouče a míří na opačnou stranu.
12:19'
Další střela hostů končí na Pejsarovi, který na poslední chvíli vyrazil puk do bezpečí. Domácí pak v klidu od své branky zakládají další svou akci a jdou před Lukešovu klec.
12:07'
Nyní následuje komerční přestávka.
11:01'
Chlán se dostal ke kotouči, poté ho ztratil a Koblížek ho vybojoval nad Davidem Drašarem. Nakonec se však hosté nedostali na druhou stranu.
08:54'
Šuráň otočil hru a podél levého mantinelu se nacpal do útočného pásma. Přihrál Koblasovi, jenž se ale mezi tři tyče netrefil.
08:27'
Jan Myšák se málem dostal do úniku. Obrana hostů se však dokázala bleskově vrátit a mladého útočníka Litvínova o puk obrala.
07:18'
David Jindra nahodil puk do prostoru mezi kruhy, kde střílel Dan Bartoš, ale na Lukeše si nepřišel. Ten nemusel zasahovat, o puk se postarali obránci Pirátů a už ho posílají mimo ohrožení chomutovské branky.
06:32'
Verva Litvínov je v plném počtu.
06:25'
Michal Gut pálil na branku domácích, jeho pokus byl nepřesný a stejně tak i ten Koláčkův. Domácím se už oslabení blíží ke svému konci a vyhazují ještě kotouč před Lukeše.
05:42'
Až nyní se to povedlo a na Pejsara šla další střela. Po ní však puk vzali obráni Litvínova a poslali ho až před branku Štěpána Lukeše.
05:14'
Jenomže Pirátům se zatím nepodařilo dostat se do útočného pásma a Verva se tak mohla osvobodit. Hosté tak svou další akci zakládají od vlastního brankáře.
04:54'
Jako první si zahrají přesilovou hru hosté z Chomutova a už pomalu zakládají svou první přesilovkovou akci.
04:32'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jiří Háva – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Filip Helt.
03:49'
Nakonec se však hosté znovu vrátili před litvínovskou branku, jejich pokusy však Martina Pejsara nijak zvlášť neohrozily. V poklidu tak Verva zakládá svou další útočnou akci.
03:23'
Matyáš Svoboda se neprosadil v útočné akci Chomutova. Piráti se tak musí bleskově vracet zpět do obrany, neboť Litvínov jde opět dopředu.
02:50'
Jan Myšák si nabruslil podél levého mantinelu až do útočného pásma. Jeho střela z úhlu pak dokonale prověřila pozornost Štěpána Lukeše, který opět uspěl. A poté nechal hru přerušit.
02:12'
Střela Martina Hanzla z prostoru mezi kruhy skončila pouze na Lukešovi, který ji pokryl a znovu tak Piráti mohou projít do postupného útoku.
01:38'
U branky Štěpána Lukeše se hosté z Chomutova opět dostali ke kotouči a hned na to šli do další útočné akce. Ta ale nic nepřinesla.
00:46'
Zblízka pálil jeden z hráčů Chomutova, ale Pejsar si poradil a poté obrana Litvínova otáčí hru znovu před Štěpána Lukeše.
00:12'
Domácí hokejisté se dostali hned do útočného pásma, kde příliš dlouho nepobyli. Hosté u modré čáry získali puk a okamžitě s ním namířili před Pejsarovu branku.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

HC VERVA Litvínov: Pejsar (Janus) – Viedemann, L. Doudera, Baláž, Strejček, Háva, Březák – Stehlík, M. Havelka, Drašar – Helt, Svoboda, Myšák (C) – Jindra, Jurčík (A), M. Hanzl – Jícha, Berka, Bartoš.

Piráti Chomutov: Š. Lukeš (Peters) – Beneš, Blaha, Váchal, D. Zeman, Seemann, Štochl, Šuráň – Koblasa (C), Chlouba (A), Ouřada – Ma. Svoboda, Raška I, Gut – Koblížek, Chlán, Koláček – Šťovíček, Pech, J. Svoboda.

Rozhodčí: Bejček, Veselý – Ganger, Špringl.
Vzájemná utkání

Z pěti odehraných společných duelů v probíhající sezóně se třikrát z výhry radoval Litvínov, dvakrát pak chomutovští Piráti. Kdo se stane vítězem šestého podkrušnohorského derby, nám samozřejmě napoví až samotný duel.
PIRÁTI CHOMUTOV

Naproti tomu chomutovským Pirátům sezóna rozhodně ještě nekončí. Po šestém odehraném zápase se totiž budou připravovat na již zmíněnou baráž, ve které budou společně s Pardubicemi, Kladnem a Českými Budějovicemi bojovat o setrvání v Tipsport extralize. Piráti měli do úterního dne ještě možnost zabojovat o to, aby baráž nehráli. Jenže nezvládli domácí duel s pardubickým Dynamem, se kterým prohráli 1:4 a v souběžně hraném duelu získala karlovarská Energie bod v utkání s Litvínovem a tento moment rozhodl o tom, že Chomutov bude hrát tolik nechtěnou baráž. Piráti naposledy doma udolali Karlovy Vary 3:2 po samostatných nájezdech. Do utkání zasáhlo velké množství juniorů, kteří nahradili nemocné opory "A" týmu. V Chomutově však všichni věří, že hráči se dají za necelý týden, kdy barážové boje vypuknou, dohromady a budou zase v plné síle.
HC VERVA LITVÍNOV

Litvínovští hokejisté po tomto odehraném duelu skončí sezónu a budou se připravovat na tu další, extraligovou. Play-out Verva hraje z povinnosti, neboť už před jejím začátkem měla dostatečný bodový náskok a bylo jasné, že jí nehrozí hrozba jménem baráž. V pěti odehraných duelech si připsali čtyři vítězství a jednu prohru. Litvínovský tým dal prostor některým mladým hráčům, kteří se mohli ukázat v dobrém světle a případně si v rámci přípravy před další sezónou říci o účinkování u litvínovského "áčka". Dnes před svými diváky hokejisté Vervy budou chtít sezónu zakončit výhrou.
Hezké nedělní odpoledne přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu poslední, šesté kolo o umístění v Tipsport extralize a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy HC VERVA Litvínov a Piráti Chomutov. Půjde tedy o letošní poslední podkrušnohorské derby.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.


Tabulka 2023/2024
Z V VP PP P Skóre B
1. Pardubice 26 17 3 4 2 99:54 61
2. Sparta 26 16 3 1 6 84:55 55
3. Třinec 25 12 5 4 4 79:61 50
4. Mountfield 26 11 3 4 8 69:61 43
5. Litvínov 26 12 3 1 10 77:75 43
6. Liberec 27 11 3 2 11 85:86 41
7. Brno 25 11 3 1 10 74:61 40
8. Č. Budějovice 25 10 2 5 8 65:67 39
9. Olomouc 26 8 4 3 11 58:72 35
10. K. Vary 25 7 5 2 11 66:67 33
11. Plzeň 25 7 3 3 12 57:69 30
12. Vítkovice 24 5 1 6 12 56:75 23
13. Kladno 24 4 3 5 12 56:86 23
14. M. Boleslav 26 4 2 2 18 52:88 18
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Baráž
Články odjinud