Kladno - Olomouc | ONLINE | 30.12.2019 18:00 | Tipsport Extraliga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kladno : Olomouc - 30. prosince 2019   18:00

Ukončeno
Kladno
12:29' O'Donnell (Nash, Hovorka) • 14:46' T. Kaut (Lakos, O'Donnell) • 52:39' J. Strnad 
3:4
(2:0, 0:1, 1:2 - 0:1)
Olomouc
38:09' Irgl  (Dujsík) • 48:32' Ondrušek  (Irgl) • 57:01' Ondrušek  (Jaroměřský, Nahodil) • 60:25' Klimek  (Irgl, Ondrušek)
Kladno
Sestavy:
Godla (Cikánek) – Nash, Austin, Kehar, Lakos, Barinka, Zajíc, Romančík – Redlich, Melka, J. Strnad – Bílek, Machač, Hovorka – Valský, Stach, Zikmund – Hajný, T. Kaut, O'Donnell.
Rozhodčí
Kiks, Mrkva – Hlavatý, Špůr
ČEZ stadion, Kladno
3327 diváků
Olomouc
Sestavy:
Konrád (Lukáš) – Švrček, Valenta, Ondrušek, Dujsík, Vyrůbalík, Jaroměřský, Škůrek – Klimek, Nahodil, P. Musil – Burian, Strapáč, Irgl – J. Káňa, Kolouch, Olesz – Laš, Vodný, Skladaný.

Kladno - Olomouc: Klimek rozhodl o vítězství pro Hanáky, 3:4p

Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 3327 diváků.
Střely na branku: 24 – 50
Druhý bonusový bod tedy nakonec bere hostující Olomouc! Po vyloučení Brendona Nashe hrála Olomouc v úvodu prodloužení přesilovou hru, kterou dokázal proměnit Lukáš Klimek! Kladno tak ztratilo zápas, ve kterém dvakrát vedlo. Strůjcem hostujícího obratu byl Jiří Ondrušek, který vsítil dvě branky a u rozhodujícího zásahu Lukáše Klimka si připsal asistenci.
Konec zápasu.
60:25'
Olomouc právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Olomouc dokázala v úvodu prodloužení zužitkovat přesilovou hru a získává bonusový bod! Hosté se hned v úvodu prodloužení usadili v útočném pásmu a LUKÁŠ KLIMEK se stal hrdinou moravského celku! Asistence: Zbyněk Irgl, Jiří Ondrušek.
60:10'
Olomouc uspěla na úvodním vhazování prodloužení. Hostující celek navíc v jeho úvodu dohrává přesilovou hru.
60:01'
Začalo prodloužení.
Střely na branku: 24 – 49
Základní hrací doba končí! Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního duelu nerozhodlo. Hned v úvodu druhé části totiž dokázal vyrovnat Jiří Ondrušek! Kladno poté tlak Olomouce dokázalo otupit, když chybu v rozehrávce soupeře potrestal Jakub Strnad! Tři minuty před koncem ale svou druhou brankou v utkání vyrovnal Jiří Ondrušek!
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:51'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Brendon Nash – 2 min., sekání).
59:20'
Olomouc uklidnila rozehrávku ve vlastním obranném pásmu. Vše nasvědčuje tomu, že dnešní duel rozhodne prodloužení..
58'
Ondrušek vyrovnal a poslal zápas do prodloužení, 3:3
58:42'
Konrád vyjel za svou branku a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Hráči Kladna nyní sice skvěle napadají, ale Olomouc přesto dokázala rozehrát.
58:10'
Nash vyslal prudkou přihrávku do středního pásma, jenže před rozjetým útočníkem Kladna zasáhl jeden z hráčů hostující Olomouce.
57:35'
Olomouc získala kotouč ve středním pásmu, jenže nikdo v červeném tentokrát neprošel do střelecké pozice. Kladno se snaží bránit od červené čáry.
57:01'
Olomouc právě vstřelila branku!
Je znovu vyrovnáno! Olomouc se opět dokázala vrátit do hry o body! JIŘÍ ONDRUŠEK dostal další krásnou přihrávku na modrou čáru a parádní dělovkou příklepem propálil domácího brankáře. Asistence: Jan Jaroměřský, Lukáš Nahodil.
56:29'
Kolouch dohrál souboj v rohu útočného pásma. Hostující útočník se tvrdou hrou snaží vyhecovat své spoluhráče, jenže kladenská obrana teď hraje pozorně.
56:05'
Strnad projel do útočného pásma, jenže jeho otočka byla předem čitelná a zadáci Olomouce dokázali puk odehrát mimo nebezpečný prostor.
55:35'
Nash uspěl v přetlačované za brankou a odehrál puk mimo dosah útočníků Olomouce. Hostující celek už ale znovu stupňuje svůj tlak.
55:04'
Olomouci se tentokrát vůbec nepovedla rozehrávka. Prudká přihrávka na levé křídlo propadla na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Konrádek.
54:35'
Kolouch dojel vyhození domácího celku a pohotově se otočil. Hostující celek se dere do útoku ze všech sil.
54:10'
Rostislav Olesz svedl souboj v rohu útočného pásma. Bývalý kapitán Vítkovic ale v duelu s důrazným obráncem neuspěl a přišel o pásmo.
53'
Velkou hrubku Škůrka potrestal Strnad, 3:2
53:30'
Kladno je po vstřelení své třetí branky pořádně nabuzené a tlačí se do útoku. Domácí hokejisté si jsou vědomi důležitosti dnešního souboje.
52:39'
Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno si bere zpět své ztracené vedení! Jeden ze zadáků Olomouce chyboval v rozehrávce před brankou. Kladnu se vyplatilo napadání rozehrávky soupeře. K volnému puku se dostal JAKUB STRNAD, který novoroční dárek přetavil v branku! Bez asistence.
52:15'
Kolouch dostal přihrávku na levou stranu a poslal prudkou pobídku na rozjetého Olesze. Druhý jmenovaný hokejista si ale nepotykal se zpracováním.
51:38'
Olomouc pokračuje i po skončení přesilovky ve své aktivitě a snaží se dokonat obrat dnešního utkání. Kladno čekají hodně těžké závěrečné minuty.
51:01'
Domácí v plném počtu.
50:35'
Znovu se domácím hráčům podařilo vyhodit puk ven z obranného pásma. Hokejisté v bílém zvládají toto oslabení bez problémů.
50:10'
Petr Kolouch dostal přihrávku před branku, jenže z těsné blízkosti trefil jen beton dobře postaveného Godly. Kladno následně puk vyhodilo do bezpečí.
49'
Dělovka Ondruška znamenala vyrovnání ve třetí třetině zápasu, 2:2
49:30'
Kladno získalo kotouč v obranném pásmu a bez problémů jej vyhodilo přes všechny čáry za branku soupeře. Olomouc musí rozjet útok od své klece.
49:01'
Olomouc si navíc zahraje další přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Michal Barinka.
48:32'
Olomouc právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Olomouc se vrací zpátky do zápasu! Hosté se usadili v útočném pásmu. Přihrávku na modrou čáru dostal JIŘÍ ONDRUŠEK a jeho dělovka skončila pod břevnem! Asistence: Zbyněk Irgl.
48:30'
Kladnu se tentokrát vůbec nepovedla rozehrávka. Kotouč prosvištěl přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazování se vrátí zpět před Godlu.
48:06'
Skladaný projel středem ledové plochy do útočného pásma, přenechal puk Kolouchovi, jenže jeho pokus prosvištěl kolem levé tyčky.
47:32'
Nahodil dojel zajímavou přihrávku do útočného pásma, jenže bekhendem netrefil mezírku mezi betony domácího brankáře. Godla stačil betony sklapnout včas.
47:10'
Jan Jaroměřský dojel odražený kotouč v útočném pásmu a pohotově jej nahodil před branku Kladna. Odražený puk pak ale odehrál Patrik Machač.
46:32'
Nash nahodil puk od modré čáry před branku Olomouce, jenže jeho pobídka byla hodně pomalá a Konrád puk bez problémů vyrazil mimo tři tyče.
46:04'
Irgl vypomohl spoluhráčům z obrany a odehrál puk bekhendem za modrou čáru do středního pásma. Hokejisté v bílém však rychle získali puk zpět.
45:29'
Zikmund si v útočném pásmu krásně přehodil puk na forhend, ale jeho nahození skončilo na zadním mantinelu. Kladno nadále drží kotouč.
45:05'
Olomouc se usadila v útočném pásmu, jenže nikdo v červeném dresu se zatím nemůže dostat do zakončení. Kladenská obrana skvěle brání.
44:28'
Dujsík se v obranném pásmu prosmýkl k odraženému kotouči a odehrál jej odrazem o mantinel do středního pásma.
44:05'
Irgl nabral rychlost ve středním pásmu, projel přes modrou čáru, ale už se nedokázal prosmýknout mezi obránce Olomouce, kteří mu puk odehráli od hole.
43:33'
Redlich se snažil rozjet další útočnou akci Kladna, jenže jeho dlouhá pobídka skončila na zakázaném uvolnění. Hra se přestěhuje zpět před Godlu.
43:10'
Zikmund poslal přihrávku na modrou čáru, odkud střílel Melka, jehož nahození prolétlo kolem vzdálenější tyčky. Odražený puk vybojovali hosté.
42:35'
Kladno skvěle napadá rozehrávku soupeře. Olomouc má velké problémy s přechodem do útočného pásma. Třetí třetina slibuje obrovskou bitvu.
42:10'
Branislav Konrád se musel zapojit do rozehrávky Olomouce. Hostující brankář poslal pobídku na levou stranu, ale tam nebyl nikdo v červeném.
41:36'
Zikmund projel do útočného pásma, jenže jeho bekhendová pobídka mezi kruhy skončila u dobře postaveného obránce. Hráči v bílém hrají oproti druhé části mnohem aktivněji.
41:10'
Irgl se dostal k odraženému puku mezi kruhy, jenže jeho dělovka forhendem skončila na betonu domácího brankáře Godly.
40:45'
Musil poslal přihrávku na modrou čáru, jenže nikdo v červeném dresu na jeho pobídku nedosáhl. Zatím sledujeme hodně opatrný start třetí části.
40:10'
Kladno uspělo na úvodním vhazování třetí třetiny. Domácí celek se v třetí třetině bude snažit udržet své těsné vedení v důležitém souboji.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 19:43.
Střely na branku: 21 – 29
Druhá třetina končí! Kladno se prakticky celou druhou část koncetrovalo na bránění a nesnažilo se zrovna útočit. Olomouc se v závěru třetiny dočkala odměny. V přesilovce se totiž dokázal prosadit Zbyněk Irgl, který vykřesal Olomouci šanci na zvrat dnešního duelu. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 2:1.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39'
Irgl před koncem druhé třetiny snížil na rozdíl jedné branky, 2:1
39:28'
Josef Zajíc nahodil puk do útočného pásma, jenže tam kralovali jen obránci v červeném, kteří kotouč odehráli do bezpečí. Kladno chce dohrát třetinu ve vedení.
39:02'
Brendan O'Donnell projel do útočného pásma, kde si přehodil puk na forhend, ale jeho zakončení zápěstím skončilo v lapačce brankáře!
38:39'
Kladno uklidňuje rozehrávku v obranném pásmu. Domácí celek se prakticky celou druhou periodu koncentroval na bránění, což se mu v závěru nevyplatilo.
38:09'
Olomouc právě vstřelila branku!
Olomouc nakonec dokázala snížit! Hostující celek také dokázal využít přesilovou hru. ZBYNĚK IRGL si vybruslil do střelecké pozice a krásnou ránou zápěstím poslal kotouč pod břevno. Velkou zásluhu má také Rostislav Olesz, který skvěle clonil před Godlou. Asistence: Tomáš Dujsík.
37:35'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Kaut – 2 min., nedovolené bránění).
37:25'
David Stach obětavým zákrokem zastavil další rodící se možnost Olomouce. Domácí obránce srazil dělovku od modré čáry mezi diváky.
37:10'
Martin Kehar se zjevil před brankou Olomouce a pokusil se puk dorazit bekhendem do sítě. Brankář Konrád si pokryl mezírku u levé tyčky a puk vyrazil.
36:25'
Zikmund udělal dva rychlé kroky ve středním pásmu a probil se přes modrou čáru do pásma útočného. Jeho následná rána skončila vedle branky.
35:45'
Jan Káňa projel do útočného pásma za odraženým pukem, ale domácí obránce si jeho pohyb skvěle nabral a vytlačil Káňu k hrazení.
35:10'
Kaut střílel z levého kruhu, jenže trefil jen brusli prvního obránce v červeném dresu. K odraženému puku se ještě prosmýkl Melka, ale netrefil branku.
34:35'
Zikmund dostal prostor na levé straně, projel do útočného pásma, jenže jeho pokus zápěstím prosvištěl kolem vzdálenější tyčky.
34:03'
Tomáš Kaut se dostal k odraženému puku v obranném pásmu a vyhodil jej přes všechny čáry za branku Olomouce. Vhazovat se bude před Godlou.
33:38'
Kaut protečoval přihrávku za branku Olomouce, jenže tam nebyl nikdo z domácích hokejistů. Kladno zatím hraje takový úsporný hokej.
33:05'
Patrik Machač získal odražený puk za vlastní brankou a bekhendem odehrál puk do středního pásma. Hokejisté Kladna ale u kotouče dlouho nevydrželi.
32:28'
Olomouc se vydala do útočného pásma, jenže nikdo v červeném dresu nedokázal adresovat přesnou přihrávku mezi kruhy. Kladno se stále brání bez problémů.
32:06'
Zbyněk Irgl vlétl do útočného pásma a dokázal vystřelit kolem domácího hráče. Obránce v bílém dresu srazil puk do ochranné sítě. Vhazuje se před Konrádem.
31:32'
Jiří Ondrušek hledal přihrávkou na levou stranu Pavla Musila. Hostující útočník si vybruslil do střelecké pozice, ale zápěstím minul branku.
31:08'
Brady Austin střílel od modré čáry, jenže jeho dělovka postrádala potřebnou přesnost. K odraženému puku se ještě dral Romančík, ale obránce byl u puku rychleji.
30:15'
Kladno získalo odražený kotouč a Austin poslal prudkou přihrávku na útočnou modrou čáru. Hokejisté v bílém teď kralují dění na ledě.
29:29'
Domácí hokejisté uspěli v přetlačované na modré čáře a prodrali se do útočného pásma. Kladno přestálo tlak Olomouce a nyní kouskuje hru.
29:10'
Tomáš Redlich nahodil puk z otočky před branku soupeře, jenže tam nebyl nikdo v bílém dresu Kladna, kdo by kotouč dokázal tečovat.
28:25'
Brendon Nash uspěl v souboji za vlastní brankou a odehrál puk k modré čáře. Kladno se v posledních minutách soustředí hlavně na boření útoků soupeře.
28:02'
Další útočnou akci domácího Kladna zastavuje postavení mimo hru! Příliš netrpělivý byl při přechodu do útočného pásma Ladislav Zikmund. Vhazuje se ve středním pásmu.
27:29'
Kladno se z rostoucího tlaku svého soupeře vymanilo jen za cenu vyhození puku do útočného pásma. Hokejisté v bílém dnes brání velmi dobře.
27:08'
Vilém Burian krásně zakončil z velmi těžké pozice. Domácí brankář Godla se musel roztáhnout na brankové čáře a zalehl puk svým tělem.
26:23'
Kladno mohlo udeřit z bleskového protiútoku! Do samostatného úniku se dostal Ladislav Zikmund, který se pokusil o blafák, ale Konrád vykopl puk betonem!
26:15'
Zbyněk Irgl si počkal na přihrávku mezi kruhy, jenže měl velké problémy s převzetím kotouče a nakonec o něj úplně přišel.
25:40'
Ladislav Zikmund prosvištěl po levém křídle do útočného pásma, jenže nikdo v bílém jeho průnik nepodpořil. Hokejisté v červeném dresu se ale vrátili.
25:10'
Austin nahodil puk do rohu útočného pásma, kde byl Strnad, jenže druhý jmenovaný bekhendovou pobídkou mezi kruhy našel jen hráče v červeném.
24:28'
Olomouc se usadila v útočném pásmu, jenže nikdo v červeném dresu se nedostal do zakončení. Hokejisté Kladna skvěle napadají soupeřovu rozehrávku.
24:03'
Godla si dal pozor na nahození od modré čáry a bez problémů schoval vysoko letící kotouč do lapačky. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
23:39'
Valský dostal přihrávku na modrou čáru, odkud pohotově nahodil puk zápěstím, jenže jeden z obránců Olomouce srazil puk do ochranné sítě.
23:10'
Olesz dostal přihrávku za branku soupeře, jenže nikdo v červeném dresu mu nepřišel pomoci a zadáci v bílém dokázali puk odehrát do bezpečí.
22:41'
Domácí v plném počtu.
22:10'
Olomouc se stále drží v útočném pásmu, jenže nikdo v červeném dresu se nyní není schopen dostat do zakončení. Obranné kvarteto v bílém se skvěle pohybuje.
21:30'
Zbyněk Irgl se z levého křídla prokličkoval až před branku domácího celku a snažil se zakončit mezi betony domácího brankáře. Godla vytáhl další povedený zákrok!
21:10'
Kladno se zmocnilo odraženého kotouče a Austin jej odrazem o mantinel poslal přes všechny čáry za branku soupeře. Olomouc musí začít nanovo.
20:41'
Přesilovku si zahraje také Olomouc. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Machač.
20:26'
Austin vyslal prudkou přihrávku na brankoviště, kde číhali hned dva hráči v bílém, ale hostující Pavel Musil na poslední chvíli uklidil puk do bezpečí.
20:10'
Kladno uspělo na úvodním vhazování druhé třetiny. Domácí celek se ihned vydal dopředu, jenže obrana Olomouce zasáhla na modré čáře.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 18:50.
Střely na branku: 16 – 11
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce může být spokojenější domácí Kladno! Rytíři totiž přečkali dvě velké šance Olomouce, při kterých je podržel brankář Godla. Kladno poté dostalo k dispozici přesilovku 5 na 3, kterou využil Brendan O'Donnell! Domácím to ale nestačilo a nadále se drali do útoku. Svým důrazem před olomouckou klecí se navíc prosadil Tomáš Kaut! Do kabin se proto jde za stavu 2:0.
20:00'
První třetina skončila.
19:23'
Hosté v plném počtu.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:20'
Olomouc dokázala vyhodit puk do středního pásma. Hokejisté v červeném zvládají toto oslabení s velkým přehledem a nenechávají domácí celek zakončovat.
17:23'
Kladno si zahraje další přesilovou hru. Švrček dostává dvě minuty za hákování.
17:10'
Godla se tentokrát musel zapojit do rozehrávky domácího celku. Gólman Kladna vyhodil puk odrazem o mantinel do středního pásma. Kladno může zaútočit.
16:32'
Zbyněk Irgl vyplaval jako blesk z čistého nebe sám před domácí klecí, jenže zkušený útočník střelou na přední tyč trefil jen rameno pozorného Godly!
16:10'
Vilém Burian projel po pravém křídle do útočného pásma a snažil se procedit přihrávku mezi kruhy. Vracející se obránce ale přihrávku zastavil.
15'
Tomáš Kaut přidal další branku Rytířů, 2:0
15:10'
Olomouc se vydala do útoku se snahou o rychlou odpověď. Hokejisté v červeném si ale velmi obtížně hledají prostor pro zakončení. Domácí zatím brání skvěle.
14:46'
Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno navyšuje své vedení! Domácí celek tentokrát předvedl parádní přechod do útoku. Na zpětnou přihrávku z pravé strany si nabruslil obránce, jehož ránu Konrád vyrazil jen před sebe a TOMÁŠ KAUT doklepl puk do sítě! Asistence: André Lakos, Brendan O'Donnell.
14:25'
Další obrovská šance domácího Kladna! Hajný se před brankou Olomouce dostal k odraženému puku a pohotově jej poslal směrem na branku. Konrád se tentokrát stačil přesunout a udržel kotouč před brankovou čárou!
14:13'
Hosté v plném počtu.
13'
Brendan O´Donnell zamíchal s pukem a dal první branku zápasu, 1:0
13:25'
Stach se snažil udržet pro domácí celek útočné pásmo, jenže puk mu přeskočil přes bekhendem a vypadl za modrou čáru. Kladno tak musí začít nanovo.
13:00'
Kladno navíc pokračuje v klasické přesilové hře. Domácí celek se ale nyní není schopen usadit v útočném pásmu. Olomouci se podařilo vyhodit.
12:29'
Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno se ujímá vedení! Domácí celek dokázal zužitkovat přesilovku 5 na 3 krátce po jejím startu! Příliš mnoho prostoru mezi kruhy dostal BRENDAN O´DONNELL, který si kotouč srovnal na forhend a prostřelil bezmocného Konráda! Asistence: Brendon Nash, Marek Hovorka.
12:13'
Olomouc bude hrát ve třech! Tomáš Dujsík dostává dvě minuty za krosček.
12:10'
Stejný hráč tentokrát zakončoval z levého kruhu, jenže jeho dělovka příklepem trefila pouze boční síť. Kladno ale stále drží útočné pásmo.
11:35'
Brendan O'Donnell dostal přihrávku do střelecké pozice, jenže místo zakončení zvolil rozehrávku na levou stranu, kde kralovala obrana Olomouce.
11:04'
Bude se poprvé vylučovat! Vilém Burian dostává dvě minuty za držení.
10:47'
Tomáš Dujsík přidal na tvrdosti v souboji v rohu ledové plochy. Domácím fanouškům se jeho zákrok vůbec nelíbil, ale rozhodčí nechávají pokračovat ve hře.
10:20'
Také Kladno zahodilo první obrovskou možnost! Tomáš Kaut si nabruslil na přihrávku mezi kruhy, byl sám před brankářem, ale trefil připravenou lapačku!
09:55'
Hosté uklidňují hru postupnou rozehrávkou v obranném pásmu. Oba trenéři mezitím posílají na ledovou plochu čerstvé síly.
09:17'
Ladislav Zikmund dostal přihrávku do středního pásma, jenže jeho průnik neměl dlouhého trvání. Zadáci Olomouce se stačili vrátit a odehráli puk k mantinelu.
08:29'
Martin Kehar zkusil nahodit puk od modré čáry, ale před hostující klecí opět kralovali zadáci Olomouce. Jeden z nich srazil kotouč do ochranné sítě.
08:10'
Vilém Burian si nabruslil na dlouhou přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže jeho pobídka byla příliš prudká a skončila mezi kruhy u obránce.
07:25'
Potůček dojel nepřesnou rozehrávku Kladna, uklidnil hru za vlastní klecí a poslal přihrávku na levou stranu. Domácí Kladno v úvodu duelu spíše vyčkává.
07:05'
Domácí celek se hnal do zajímavého protiútoku, jenže Austin vyslal příliš dlouhou přihrávku, který skončila u obránce v červeném dresu Olomouce.
06:38'
Olomouc zatím hrozí z takových nenápadných protiútoků. Další nahození z levé strany přiletělo před Godlu, který puk raději ukryl do své lapačky.
06:10'
Brendan O'Donnell projel po pravém křídle do útočného pásma, kde si přehodil puk na bekhend, ale nedokázal jej přizvednout nad rameno brankáře.
05:27'
Až nyní se po dlouhé době přerušuje hra! Domácí Kladno si muselo z tlaku pomoci vyhozením puku přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Godlou.
05:06'
Godla si musel dát dobrý pozor na nahození od modré čáry. Před domácím brankářem se puk ještě odrazil a nakonec se zastavil až na tyči domácí klece!
04:38'
Až nyní se Olomouc zmocnila kotouče a dokázala jej vyhodit ven z obranného pásma za modrou čáru. Hráči Kladna však rozehrávku soupeře skvěle napadají.
04:10'
André Lakos obdržel přihrávku na modrou čáru, odkud nahodil puk před branku Olomouce, jenže jeden z obránců v červeném dokázal puk uklidit do bezpečí.
03:28'
David Stach se dostal k odraženému puku na modré čáře a z otočky jej poslal za branku Olomouce. Kladno stále drží útočné pásmo, ale domácím schází zakončení.
03:08'
Ladislav Zikmund projel po pravém křídle do útočného pásma, kde si přehodil puk na forhend, ale jeho zakončení hostující brankář bez problémů vyrazil.
02:32'
Kaut uspěl v přetlačované ve středním pásmu a protečoval puk do pásma útočného. Tam však nebyl nikdo v bílém. Hosté mohou rozjet další útok.
02:10'
Jan Káňa si pohybem řekl o přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže pobídka neletěla jeho směrem a obránci Kladna odehráli puk z modré čáry.
01:35'
Olomouc vybojovala puk na vhazování v obranném pásmu a vydala se po levém křídle do útoku. Domácí zadáci se ale stačili srovnat a získali puk pro sebe.
01:15'
Kladno se usadilo v útočném pásmu, jenže přihrávka z rohu kluziště na modrou čáru byla příliš prudká. Olomouc následně získala puk a vyhodila jej na zakázané uvolnění.
00:29'
Olomouc měla v úvodní minutě velkou možnost! Na přihrávku před branku si nabruslil Lukáš Nahodil, který zkusil bekhendový blafák, ale Godla dokázal zasáhnout!
00:10'
Kladno uspělo na úvodním vhazování dnešního utkání. Domácí celek se ihned vydal do útoku, jenže nikdo v bílém se nedostal ke střele.
00:01'
Utkání právě začalo.
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu. Kladno v posledním kole kalendářního roku oblékne bílé dresy, zatímco Olomouc přijela v červeném.
Vzájemné duely v letošní sezóně

17.11.2019 Olomouc – Kladno 1:3
29.9.2019 Kladno – Olomouc 4:3 v prodloužení
Rytíři Kladno

Domácí Kladno na tom je podobně. Celek Jaromíra Jágra zatím vybojoval třicet osm bodů a je na jedenácté pozici bod za svým dnešním soupeřem. Doma však Kladno pravidelně sbírá body. Právě díky domácím duelům se drží v boji o postup do předkola play-off. Ani dnes se však Rytíři nemohou spolehnout na zraněného Jaromíra Jágra. V posledním utkání navíc Kladno schytalo debakl 0:6 na ledě Zlína. Nejproduktivnějším hráčem je s dvaceti body Brady Austin.
HC Olomouc

Hostující Olomouc letos bude muset bojovat o postup do play-off. Kohouty sice před startem sezóny posílil Rostislav Olesz, ale Olomouc v jednatřiceti duelech vybojovala jen třicet devět bodů a zatím drží desátou pozici. Na poslední Pardubice má k dobru jen sedm bodů. Na venkovních kluzištích však Olomouc patří mezi lepší týmy. V posledním duelu ale na domácím ledě padla 1:2 s Pardubicemi. Nejproduktivnějším hráčem je s dvaadvaceti kanadskými body Zbyněk Irgl.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání mezi Rytíři Kladno a HC Olomouc. Duel začíná v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 52 30 5 2 15 179:131 102
2. Třinec 52 27 4 4 17 163:125 93
3. Sparta 52 21 14 1 16 174:145 92
4. M. Boleslav 52 22 10 6 14 155:124 92
5. Plzeň 52 27 2 7 16 162:142 92
6. Brno 52 21 5 6 20 143:156 79
7. Olomouc 52 20 5 7 20 123:129 77
8. Mountfield 52 19 5 7 21 130:136 74
9. K. Vary 52 16 9 5 22 174:168 71
10. Zlín 52 19 4 5 24 151:151 70
11. Pardubice 52 16 3 10 23 121:160 64
12. Vítkovice 52 14 8 5 25 134:175 63
13. Litvínov 52 16 3 9 24 153:173 63
14. Kladno 52 16 3 6 27 130:177 60
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud