Litvínov - Pardubice | ONLINE | 20.9.2019 17:30 | Tipsport Extraliga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litvínov : Pardubice - 20. září 2019   17:30

Ukončeno
Litvínov
Litvínov
32:34' V. Hübl (Ščotka, Trávníček)
1:2
(0:1, 1:0, 0:1)
Pardubice
Pardubice
18:51' D. Kindl  (Mandát, J. Zdráhal) • 44:16' Mandát  (Hovorka, D. Kindl)
Litvínov
Sestavy:
Janus (Honzík) – Jánošík, Kubát, Trončinský, Ščotka, J. Říha, L. Doudera – Válek, V. Hübl (A), F. Lukeš – Jarůšek, Myšák, Kašpar (A) – Gerhát, M. Hanzl, Petružálek – Jurčík, Helt, Trávníček (C) – Zygmunt.
Rozhodčí
Jeřábek, Kika – Ondráček, Špůr
Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov
5 021 diváků
Pardubice
Sestavy:
Kacetl (Vlk) – Eklund, Holland, J. Kolář (C), Piché, Mikuš, Ivan, J. Zdráhal – Harju, R. Kousal, Tybor – D. Kindl (A), Mandát, Hovorka – Machala (A), Poulíček, Látal – M. Kratochvil, Pochobradský, Matýs.

Litvínov - Pardubice: Dynamo znovu udeřilo! Puk za Januse dostal Mandát,1:2

Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 5 021 diváků.
Střely na branku: 35 – 29
Je dobojováno. Pardubičtí se ve třetí třetině dostali zpět do vedení zásluhou Jana Mandáta, jenž nadvakrát prostřelil Januse. Domácí se snažili o vyrovnání, ale marně. Nepomohla jim ani závěrečná powerplay a na svém ledě tak nezískali ani bod. Pardubičtí zapisují vůbec první výhru v nové sezóně.
Konec zápasu.
59:54'
Hra je šest vteřin před vypršením třetí třetiny vykázána do středního pásma, což se domácím nelíbí. No už stejně moc času nezbývá. Hosté tak už sahají po třech bodech.
59:41'
Jarůšek je na ledě a Litvínov je nyní v šesti a branka Vervy je tedy stále prázdná.
59:37'
Branka Litvínova je prázdná, Verva to zkouší s pěti bruslaři v poli. Stále je vyloučen domácí hráč.
59:27'
Nyní si oddechový čas vybírá také lavička Litvínova.
58:46'
Mandát se natlačil do útočného pásma, proti němu vystartoval Jánošík a dobrým obranným zákrokem ho o kotouč připravil.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:49'
Pardubičtí drží kotouč a jsou v pásmu domácích. Sice na Januse nevystřelili, ale to jim nevadí. Mají početní výhodu a nechtějí pustit Vervu k odvolání brankáře.
57:41'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Richard Jarůšek – 2 min., vysoká hůl).
57:38'
Pardubice si berou oddechový čas.
57:27'
Závar před pardubickou klecí, kde se snažil o dorážku Richard Jarůšek, ale ten nakonec neprocpal puk za záda Ondřeje Kacetla.
57:17'
A hned na něho vyslal střelu Jakub Petružálek, pro ti níž brankář Pardubic vytasil další přesný zákrok.
56:39'
Domácí mají na to, aby ještě se zápasem něco udělali, necelé tři a půl minuty. Nyní se drží v útočném pásmu a kombinují před Kacetlem.
56:05'
Hovorka se znovu dostal do pásma Vervy, ale puk už měl na dlouhou hůl a tentokráte na Januse nevyslal žádný střelecký pokus.
54:34'
Gerhát bojoval o puk u mantinelu v útočném pásmu, přijel mu pomoci Říha, ale nakonec to hosté zvládli a puk vydolovali pro sebe.
Dnešní utkání sleduje 5 021 diváků.
54:05'
Následuje komerční přestávka. Po ní se bude vhazovat před litvínovskou brankou. To vše ale až po další komerční přestávce, která právě následuje.
53:21'
Hosté se nikam neženou, brání své těsné vedení. Nyní zdrželi hru pře litvínovskou klecí a domácí tak půjdou do akce od vlastního brankáře, hosté střídají.
53:06'
Domácím začíná velmi rychle ubíhat čas a stále se nemohou dostat k vyrovnání. Nyní se zakázaného uvolnění dopustili hosté a hra se stěhuje před jejich branku.
51:44'
Po pokusu domácích zasáhl Ondřej Kacetl a nechal hru přerušit. Vhazuje se tak po jeho pravé ruce.
51:00'
Hovorkova střela z pravého kruhu končí na břevnu domácí klece! Hosté tak nebyli daleko od pojišťovací branky!
50:24'
Polovina třetí třetiny je za námi. Hosté stále drží slibný náskok a dostávají se před brankou soupeře. Domácím se naopak vůbec nedaří ohrozit Kacetlovu klec.
49:15'
Pochobradský nahodil puk před domácí branku, jenže tam neměl nikoho, kdo by dostal puk za záda Januse, ten tak mohl být v klidu a byl bez práce.
48:42'
Gerhát našel svou přihrávkou Adama Jánošíka. Ten okamžitě vystřelil z vrcholu levého kruhu, ale Kacetl si proti němu připsal další zákrok.
47:02'
Ščotka zavezl kotouč do útočného pásma, nechal ho Heltovi, ale ten nepřesně vystřelil před Kacetlem. Hosté tak své těsné vedení uhájili.
47:00'
Nyní přichází další komerční přestávka.
46:16'
Jánošík nechal puk Válkovi, ten objel branku, ale nestihl dále přihrát a hosté hned otočili hru. Jejich pokus před Janusem byl však neúspěšný.
45'
Dynamo znovu udeřilo! Puk za Januse dostal Mandát,1:
45:20'
Doudera zachytil holí zadovku Kratochvila a hned na to domácí zakládají další akci. Jenže před Ondřejem Kacetlem byla Verva opět bezzubá.
44:16'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Hosté jdou znovu do vedení. JAN MANDÁT se prosmýkl mezi dvěma domácími obránci a ač tísněn, vystřelil. Jeho první pokus ještě zastavil Janus, ale poté už svou vlastní střelu dostal za jeho záda – 1:2. Asistence: Marek Hovorka a Denis Kindl.
42:47'
Do samostatného úniku šel Martin Hanzl, tváří v tvář ale brankáře Kacetla nepřekonal. To byla velká šance ze strany domácího celku.
42:18'
Z otočky u brankoviště domácích střílel Radoslav Tybor, poté další střelu hostů tečoval Matouš Kratochvil a znovu si domácí brankář poradil.
41:59'
Zakázané uvolnění Pardubic a hra se stěhuje před Ondřeje Kacetla. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
41:52'
Litvínovští nahodili puk do útočného pásma a odešli střídat. Na ledě se tak objeví čerstvé síly.
41:12'
Hosté se nyní sami vykázali z útočného pásma a kotouč zachytili až ve svém obranném pásmu. Nyní už znovu směřují před branku Jaroslava Januse.
40:26'
Mandát na druhé straně sebral puk u zadního mantinelu a roztáhl tak akci hostů. Kolář střílel od modré čáry, nikdo nebyl před Janusem na teč.
40:15'
Hüblovu pohotovou ránu ukryl Kacetl ve své lapačce a předvedl efektní semafor. Po něm pak nechal hru raději přerušit.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 20 – 20
Také druhé dějství je za námi. V něm se Litvínovu podařilo vyrovnat, když se mezi tři tyče trefil Viktor Hübl. Poté už se ani jeden tým neprosadil a do třetího dějství tak půjdeme za nerozhodného stavu. Čeká nás ještě pořádně zajímavá třetí třetina, tak si ji nenechte společně s námi ujít. Ta začne přibližně v 19:17.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:55'
Trončinský to ještě zkusil, nebyl ale úspěšný. Poté se Pardubičtí zmocnili kotouče a poslali ho do středního pásma. Už se ale nic nestane.
39:33'
Aktivní Radoslav Tybor se jal k další střele, ale pozorný Jaroslav Janus znovu zakročil a zasáhl naprosto přesně. Poté nechal hru přerušit a vhazuje se po levé ruce domácího brankáře.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:28'
Válek ztratil puk a ten naopak získali hosté. Přispěchali s ním před Januse a rána Pichého pak končí jen vedle Janusovy klece.
37:58'
Machala se ocitl v dobré pozici ke střele a zkusil to před Janusem, ale domácí brankář byl mezi třemi tyčemi pozorný a úspěšný.
37:12'
Po nepřesné rozehrávce Litvínova našli puk na svých holích opět hosté, kteří se vydali do rychlé akce na druhé straně. Ale Janus byl nakonec bez práce, nešla na něho žádná střela.
36:34'
Harju s Tyborem nyní rozebrali domácí tým a snažili se o zakončení. Proti však byl zákrok Jaroslava Januse, jenž podržel svůj tým a poté také přerušil hru.
35:50'
Petružálek našel pěknou přihrávkou v mezikruží volného Martina Hanzla, ale ten svou střelu poslal přímo do připraveného hostujícího brankáře.
35:26'
Domácí se hned drali do útoku, František Lukeš dostal puk od Hübla a vystřelil, ale Kacetl jeho pokus srazil do bezpečí.
35:08'
Litvínov je v plném počtu.
34'
Je vyrovnáno, prosadil se Hübl,1:1
34:22'
Eklund roztáhl hru a z pravého křídla vyslal střelu, která ale končí mimo. Domácí se poté okamžitě dostali ke kotouči a poslali ho až před Kacetla.
33:21'
Hosté mají k dispozici další přesilovku a už se usadili v pásmu Vervy. Zatím ale na Januse nevyslali žádnou střelu.
33:08'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Lukáš Válek – 2 min., podrážení).
32:34'
Litvínov právě vstřelil branku!
Nyní se to už domácím povedlo a je vyrovnáno. Od modré čáry střílel Jan Ščotka, puk se poté ocitl u hostujícího brankoviště, kde si ho nadvakrát převzal VIKTOR HÜBL a poté poslal za ležícího Kacetla přesnou střelu, která končí v síti – 1:1. Asistence: Jan Ščotka a Michal Trávníček.
32:11'
Ondřej Jurčík pálil na Kacetla, puk končí ne jeho levém betonu. Další jeho zákrok udržel hosty v těsném vedení.
31:58'
Tybor šel do brejku před branku domácích, ale podklouzl a do zakončení se tak vůbec nedostal. Navíc se domácí dopustili zakázaného uvolnění a hra zůstane před Janusem.
31:07'
Lukáš Kašpar nechal puk Myšákovi. Ten ještě akci vyšperkoval na Richarda Jarůška, jeho pokus z otočky však míjí tři tyče.
30:44'
Zakázané uvolnění hostů stěhuje hru před Ondřeje Kacetla. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
30:21'
Jsme za polovinou základní hrací doby a hosté z Pardubic stále vedou rozdílem jediné přesné trefy, které dosáhli na konci první třetiny. Domácím se stále nedaří vyrovnat.
30:10'
Na řadě je další komerční přestávka.
30:10'
Hosté hrají velmi dobře v obraně a domácí znovu nepustili do zakončení před Kacetlem. Poté otočili hru a naopak zahrozili před Janusem, jenž musel zakročit.
28:21'
Jánošík nechal kotouč kapitánovi Vervy Michalu Trávníčkovi, ale ten se ke střele nedostal. Nicméně Litvínovští stále obléhají hostující branku a stále se pokoušejí vyrovnat.
27:59'
Kubát si sjížděl do mezikruží, svou přízemní střelu ale neposlal do pardubické klece. Naopak na druhé straně zahrozili hosté, ale Janus si svůj prostor v brance pohlídal.
27:54'
Hosté se ubránili a nyní jsou už v plném počtu.
27:18'
Teď se Dynamo dostalo ke kotouči a odpálilo ho až před domácí klec. Pošetřilo tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
26:44'
Jan Ščotka vyslal hodně nebezpečnou střelu na branku Pardubic, ale tu nedokázal přetavit ve vyrovnávací branku. Litvínovští se i nadále drží v pásmu Dynama.
26:23'
Marek Trončinský se nyní snažil napravit svá dvě vyloučení a vypálil od modré čáry. Jeho pokus ale neskončil za Kacetlem.
25:54'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Sébastien Piché – 2 min., držení).
25:54'
Petružálek pálil z prostoru mezi kruhy, jeho pokus vyrazil Kacetl před sebe a poté už obrana hostů dostává puk pod kontrolu. Bude se tedy vylučovat.
25:15'
Domácí mají ponechanou výhodu a pokud nevsítí branku, budou hrát další přesilovou hru.
24:47'
Matouš Kratochvil šel s Jánošíkem do souboje o kotouč. Obránce Litvínova byl úspěšnější a hned zavezl puk až před branku Ondřeje Kacetla.
24:08'
Hosté však buly vyhráli a vytěsnili puk do středního pásma. Naopak tak míří do další útočné akce na opačné straně kluziště.
23:43'
Domácí stále prohrávají o jednu branku a zatím se jim nedaří dostat se k vyrovnání. Nyní mají další možnost ohrozit hostující branku, vhazuje se po levé ruce Ondřeje Kacetla.
23:10'
Pardubice se ubránily a nyní jsou už v plném počtu.
22:41'
Lukeš poslal puk před branku Kacetla, kde ho Viktor Hübl nedokázal poslat za jeho záda. Domácí se udrželi v útoku a ani Jánošíkova střela od modré čáry se neujala.
22:12'
Další možnou akci Litvínova zastavil ofsajd a hra se stěhovala do středního pásma. Hosté tak mohli pošetřit další vteřiny ze svého oslabení.
21:59'
Jan Myšák se dostal do šance před Kacetlem, jeho střela ale neskončila za zády brankáře Pardubic. Následně pak se hosté dokázali osvobodit.
21:10'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Jan Mandát – 2 min., sekání).
21:00'
Litvínov je v plném počtu.
20:41'
Hosté se hned dostali do útočného pásma, kde na Januse vyslali další střelu, ale tu brankář Vervy pokryl.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 10 – 8
První třetina je za námi. Ta nepřinesla příliš hokejové krásy. Největší šanci měl v desáté minutě Jakub Petružálek, jenž orazítkoval tyč hostující branky. Skóre se ale dlouho neměnilo a už to vypadalo, že se do kabin půjde za bezbrankového stavu. Jenže na konci devatenácté minuty se mezi tři tyče trefil Denis Kindl a poslal Pardubice gólem do šatny do vedení. Hosté budou mít na začátku prostřední části hry ještě výhodu dohrávky své přesilové hry. Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, která začne přibližně v 18:24.
20:00'
První třetina skončila.
19'
Pěknou akci Dynama zakončil Kindl, 0:1
19:50'
Dynamo je stále uhnízděno v útočném pásmu a hosté pak vyslali ještě jednu střelu, která ale končí mimo tři litvínovské tyče. Patrně se v této části hry už nic nestane.
19:23'
Trončinský je opět vyloučen a domácí tak hrají zase oslabení. Hosté tak mají šanci své těsné vedení v samotném závěru navýšit.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
19:00'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Marek Trončinský – 2 min., podrážení).
18:51'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Hosté se v závěru první třetiny ujímají vedení. Na svou pasivitu nyní doplatila Verva. Mandát zpoza branky Januse poslal pas přímo před jeho branku, kde poté svižnou střelou zakončil přesně DENIS KINDL – 0:1. Asistence: Jan Mandát a Jan Zdráhal.
18:04'
Jaroslav Janus se musel hodně natáhnout po puku na pravé straně a pak ho ukryl pod lapačku. Hra je opět přerušena.
17:43'
Ondřej Kacetl na opačné straně naopak musel do zákroku, když sklapnutím svých betonů dostal pod kontrolu puk po jedovce Jarůška z levého kruhu.
17:11'
Pochobradský si dojel puk v útočném pásmu, nahodil ho před branku Januse, ale znovu hosté nedokázali před gólmanem Litvínova zahrozit.
16:15'
Od vlastní branky zakládají další útok pardubičtí hokejisté, kteří vystřídali. Ale poté před Janusem nic nevymysleli a domácí brankář tak měl snadnou úlohu puk dostat pod kontrolu.
15:46'
Litvínov je v plném počtu.
15:35'
Oscar Eklund vystřelil na Janusovu branku, avšak ten dokázal zkrotit skákavý kotouč. Před dotěrnými hosty pak hru přerušil a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
15:03'
Hostům už se dařilo projít znovu do útočného pásma, ale zbrzdilo je postavení hru. Ta se tak přestěhovala zpět do středního pásma, kde se vhazuje.
14:44'
Mandát neudržel kotouč na své holi a to byla voda na mlýn pro Litvínov, který okamžitě pak posílá touš zase až před branku Ondřeje Kacetla.
14:05'
Litvínovští získali v obranném pásmu puk a hned ho poslali až před hostující klec. Šetří tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
13:46'
Trončinský si vyšlápl na hostujícího hráče a inkasuje dvouminutový trest. Hosté si tak zahrají přesilovou hru.
13:46'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Marek Trončinský – 2 min., pozdní dohrání).
13:18'
Sébastien Piché zřejmě při střídání se srazil se spoluhráčem a skácel se s bolestivou grimasou na led. Nyní už za pomoci lékařů odchází do kabin. Doufejme, že bude v pořádku.
13:18'
Následuje další komerční přestávka.
12:42'
Matýs se pokusil projít přes obránce Karla Kubáta, ale neprošel. Naopak sám Kubát pak zavezl puk do středního pásma a Verva může zaútočit.
12:13'
Harju vyslal na Januse nebezpečnou střelu, tomu ale pomohla pozorná litvínovská obrana, která svému brankáři pomohla obranným zákrokem.
11:34'
Po dalším domácím pokusu musel do dalšího zákroku Kacetl a raději pak opět hru zastavil. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
10:34'
Vhazovalo se před Janusem, ovšem domácí hráči hned dostali puk na své hole a před Kacetlovou brankou znovu vystřelili. Avšak hostující brankář si připsal další povedený zákrok.
09:05'
No a na druhé straně pak už se zrodila dosud největší šance zápasu, když Jakub Petružálek z ostrého úhlu orazítkoval protější tyčku Kacetlovy branky!
08:47'
Nepovedlo se. Hosté domácím sebrali puk a dostali ho až na druhou stranu. Ale i hosté nic nevymysleli.
08:31'
Vhazuje se po levé ruce Ondřeje Kacetla. Litvínovští tak mají útočné pásmo a mohou před ním opět zahrozit.
08:31'
Nyní následuje první komerční přestávka tohoto duelu.
07:35'
Filip Helt šikovně tečoval pokus spoluhráče před brankou hostů, Kacetl proti němu vytasil další přesný zákrok. A hned na to nechal hru plynout, když poslal puk směrem do středního pásma.
06:56'
Pardubice jsou už v plném počtu.
06:40'
Nyní se dostali domácí ke střele před Kacetlem, ten zapsal další pohotový zákrok a přerušil hru. Po vhazování před ním dostali puk pod kontrolu jeho spoluhráči a vyhodili ho až před Januse.
06:17'
Tybor ve vlastním oslabení nejen, že vyvezl puk do útočného pásma, ale také i zakončil před Janusem. Ten musel do dalšího zákroku, po němž podržel svůj tým.
05:43'
Jakub Petružálek dostal nabito na pravý kruh a po jeho prudké ráně pak zasáhl Kacetl. Ten vyrazil betonem puk před sebe a poté ho sebrala obrana Dynama, která ho vyhodila až před Januse.
05:07'
František Lukeš byl v těsné blízkosti Kacetla, ale nedokázal ho prostřelit. Nicméně domácí jsou stále v útočném pásmu a snaží se o další střelu.
04:56'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Michal Ivan – 2 min., vysoká hůl).
04:33'
Pardubičtí se opět dostali do teritoria domácího celku a operují před Jaroslavem Janusem. Ten tak musí být mezi třemi tyčemi pozorný.
03:44'
Jan Kolář vyslal prudkou střelu, kterou Janus vyrazil zřejmě ramenem a dostal puk znovu do bezpečí. Zatím je tedy více aktivní než jeho protějšek Ondřej Kacetl.
03:18'
Nebezpečná střela šla na Jaroslava Januse, který ji dokázal chytit. Před ním ještě clonil Harju, ale už byl bez šance na zakončení. Vhazuje se po levé ruce litvínovského brankáře.
02:34'
Hra je zatím z obou stran opatrná. Ani jeden celek se nedostal k žádné nebezpečné střele, která by mohla brankáře soupeře ohrozit.
01:43'
Jurčík nahodil puk ke Kacetlovi, ale nikdo z jeho spoluhráčů ho před ním netečoval. Kotouč tak získávají zase hosté a už spěchají před branku Jaroslava Januse.
01:19'
Teď se už domácím povedlo dostat se do útočného pásma, zastavilo je však postavení mimo hru a ta se stěhuje zpět do středního pásma. Tam se bude za malý okamžik vhazovat.
00:48'
Nyní už Holland vystřelil a Janus musel do zákroku. Puk už mají jeho spoluhráči a míří s ním na opačnou stranu.
00:17'
Hosté získali puk a nyní s ním směřují před branku Litvínova. Tybor se chystal ke střele, ale poslal puk ještě na Hollanda, avšak tato akce končí zmarem.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

HC VERVA Litvínov: Janus (Honzík) – Jánošík, Kubát, Trončinský, Ščotka, J. Říha, L. Doudera – Válek, V. Hübl (A), F. Lukeš – Jarůšek, Myšák, Kašpar (A) – Gerhát, M. Hanzl, Petružálek – Jurčík, Helt, Trávníček (C) – Zygmunt.

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Vlk) – Eklund, Holland, J. Kolář (C), Piché, Mikuš, Ivan, J. Zdráhal – Harju, R. Kousal, Tybor – D. Kindl (A), Mandát, Hovorka – Machala (A), Poulíček, Látal – M. Kratochvil, Pochobradský, Matýs.

Rozhodčí: Jeřábek, Kika – Ondráček, Špůr.
Vzájemná utkání

V uplynulém ročníku na sebe oba celky narazily šestkrát, čtyřikrát v základní hrací době a dvakrát pak v play-out. Pětkrát se z výhry radovala Verva, jednou pak Dynamo. To má dnes svému soupeři rozhodně co vracet.

Základní část
Pardubice – Litvínov 2:6
Litvínov – Pardubice 3:4
Pardubice – Litvínov 2:3
Litvínov – Pardubice 2:1

Play-out
Litvínov – Pardubice 6:3
Pardubice – Litvínov 2:5
HC Dynamo Pardubice

Pardubičtí hráči, kteří v uplynulém ročníku uhájili svou extraligovou příslušnost až v baráži o udržení se, nezačali ani letošní ročník dobře. Po dvou odehraných utkáních na jejich tabulkovém kontě svítí nula. Zatím tedy nezískali ani body a jsou na třináctém místě před Kladnem, které taktéž ještě jako nováček soutěže nebodovalo. Dynamo zajíždělo v úvodním kole Tipsport extraligy na půdu Mladé Boleslavi, kde prohrálo 1:4. Poté se už jeho hráči představili před svými fanoušky, avšak opět se z bodového zisku neradovali. Padli s Karlovými Vary 2:5. Dnes tak svedou další tuhou bitvu o důležité body. Čeká nás zajímavý zápas, tak si ho nenechte ujít.

Nejproduktivnější hráči

Robert Kousal – 3 body (1+2)
Radoslav Tybor – 2 body (1+1)
Denis Kindl – 2 body (0+2)
HC VERVA Litvínov

Litvínovští hokejisté vstoupili do sezóny velmi dobře, když hned v úvodním duelu na domácím ledě přetlačili brněnskou Kometu a po těsném výsledku 2:1 si tak připsali první tři body do tabulky. Poté přišel venkovní duel na ledě Plzně. Tam se Vervě nepodařilo skórovat a prohrála 0:2 z jejího pohledu. V tabulce tak jsou Litvínovští na desáté pozici se třemi body. Dnes je čeká další domácí zápas a před svými diváky se budou snažit to, aby znovu získali nějaký ten bod, nejlépe však všechny tři. Rozhodně je však nečeká jednoduchý zápas.

Nejproduktivnější hráči

František Gerhát – 1 bod (1+0)
Jan Myšák – 1 bod (1+0)
Martin Hanzl – 1 bod (0+1)
Hezký páteční večer u Tipsport extraligy ledního hokeje. Dnes je na programu třetí kolo této nejvyšší soutěže, která odstartovala minulý týden a my se prostřednictvím tohoto textového online přenosu zaměříme na duel mezi týmy HC VERVA Litvínov a HC Dynamo Pardubice. Přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 35 22 4 1 8 122:84 75
2. Sparta 37 17 10 1 9 130:98 72
3. Plzeň 36 20 2 6 8 121:94 70
4. M. Boleslav 36 16 5 5 10 108:88 63
5. Třinec 35 17 3 4 11 112:90 61
6. Brno 37 16 3 5 13 108:111 59
7. K. Vary 37 13 6 3 15 122:108 54
8. Zlín 36 14 3 3 16 112:106 51
9. Mountfield 36 13 4 4 15 88:88 51
10. Kladno 37 13 3 5 16 95:117 50
11. Olomouc 38 11 5 5 17 85:104 48
12. Vítkovice 36 8 6 4 18 91:128 40
13. Litvínov 36 9 2 5 20 97:128 36
14. Pardubice 38 8 2 7 21 83:130 35
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud