Litvínov - Plzeň | ONLINE | 29.10.2019 17:30 | Tipsport Extraliga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litvínov : Plzeň - 29. října 2019   17:30

Ukončeno
Litvínov
44:31' Helt (M. Hanzl, Petružálek)
1:3
(0:0, 0:1, 1:2)
Plzeň
34:41' L. Kaňák  (Suchý, Gulaš) • 58:40' Kracík   • 59:45' Eberle  (Straka)
Litvínov
Sestavy:
Honzík (Janus) – Jánošík (A), T. Pavelka, Baránek, Ščotka, Štich, L. Doudera – Válek, V. Hübl (A), F. Lukeš – Petružálek, M. Hanzl, Jarůšek – Myšák, Gerhát, Kašpar (C) – Jurčík, Helt, Trávníček – Zygmunt.
Rozhodčí
Hejduk, Veselý – Gerát, Hynek
ZS Ivana Hlinky, Litvínov
4 896 diváků
Plzeň
Sestavy:
Frodl (Kolář) – Moravčík, Vráblík, Houdek, Čerešňák, Budík, L. Kaňák, T. Voráček – Pour, Kracík (A), Gulaš (C) – Suchý, R. Vlach, Rob – Straka (A), Kodýtek, Eberle – Vracovský, Kolda, Kantner.

Litvínov - Plzeň: Domácí to zkusili bez brankáře, ale Eberle využil zakopnutí Hübla, 1:3

Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Nejlepším hráčem na hostující straně byl vyhlášen Milan Gulaš, na té domácí pak Adam Jánošík.
Dnešní utkání sledovalo 4 896 diváků.
Střely na branku: 25 – 33
Je dobojováno. Verva v závěru třetí třetiny sahala minimálně po bodu, nakonec nezískala ani jeden. Nejprve po návratu z trestné lavice překonal Honzíka Jaroslav Kracík a po něm pak do prázdné branky tři body pečetil Jan Eberle. Podruhé v sezóně tak Plzenští porážejí litvínovské hráče.
Konec zápasu.
59'
Kracík naskočil na led z trestné lavice a přiblížil indiány k vítězství, 1:2
59:45'
Plzeň právě vstřelila branku!
Hosté pečetí výhru na ledě Vervy. Viktor Hübl, který naskakoval za Honzíka na led, upadl a do akce na prázdnou branku se řítil JAN EBERLE. Brankář Litvínova ještě sprintoval zpět do branky, ale gólu v prázdné síti už nezabránil – 1:3. Asistence: Petr Straka.
59:38'
Domácí hrají se šesti bruslaři v poli a bez brankáře.
58:40'
Plzeň právě vstřelila branku!
Obrana Litvínova zapomněla na vracejícího se JAROSLAVA KRACÍKA z trestné lavice, ten nabral rychlost a před Honzíkem nejprve naznačil střelu z levé strany a poté z bekhendu zakončil a poslal puk za jeho záda – 1:2. Hosté tak strhávají vedení opět na svou stranu. Bez asistence.
58:30'
Hosté jsou v plném počtu.
58:17'
Adam Jánošík vyslal tvrdou ránu, kterou hosté srazili do bezpečí a hned se hráči Plzně dostal do úniku ve vlastním oslabení Petr Straka, proti Honzíkovi ale neuspěl.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:51'
Domácí hrají v závěru třetí třetiny přesilovou hru a mají tak šanci strhnout vedení na svou stranu. Hosté se ale ihned po vhazování osvobodili.
56:30'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jaroslav Kracík – 2 min., faul loktem).
55:54'
Dominik Frodl před dotěrnými domácími hráči nyní raději sebral puk a nechal hru přerušit. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
55:10'
František Lukeš našel přihrávkou Tomáše Pavelku, avšak navrátilec do Litvínova se před Frodlem z levé strany neprosadil.
54:12'
Petružálek se nepropracoval ke střele před hostující klecí, Frodl tak mohl být v klidu. A hosté už míří do další útočné akce.
52:46'
Milan Gulaš vyslal pokus na litvínovskou branku a puk končí jen na ní. Domácí si tak mohli oddychnout, neboť pokus hostujícího hráče byl nebezpečný.
52:11'
Následuje další komerční přestávka.
51:22'
I Baránkův pokus byl vytěsněn hosty mimo tři tyče a indiáni posílají puk do neutrální zóny tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
51:01'
Michal Moravčík střílel na domácí branku, jeho rána ale byla zblokována do ochranné sítě a hra je přerušena.
49:47'
Tomáš Pavelka z levé strany vyslal pohotovou střelu a Dominik Frodl vytasil pohotový zákrok. Poté to ještě zkusil Jan Myšák, ale i jeho pokus brankář Plzně vykryl.
48:59'
Nyní následuje další komerční přestávka.
48:35'
Na modré čáře nezachytil přihrávku Lukáš Doudera a puk se dostal do středního pásma, kde ho domácí bek dojel, ale neměl nikoho, s kým by se dostal na opačnou stranu. Puk získali hosté a jdou útočit.
47:42'
Jan Myšák byl v souboji o puk s Vojtěchem Budíkem, nakonec byl úspěšnější druhý jmenovaný a už zaváží puk do teritoria domácího Litvínova.
47:08'
Jakub Petružálek hledal přihrávkou Martina Hanzla, který se protáhl, ale následně pak ideálně kotouč netrefil.
46:42'
Verva se na chvíli vrátila do útočného pásma zpět, ale velmi rychle byla vykázána a vrací se zase zpátky do obrany.
45'
Verva srovnala, po Hanzlově přihrávce propálil Frodla Helt, 1:1
45:56'
Ondřej Jurčík byl zastaven obranou Plzně a nedostal se do zakončení před Dominikem Frodlem. A do akce na opačném konci kluziště se tak dostávají zase indiáni.
45:27'
Zakázané uvolnění Litvínova stěhuje hru před branku Davida Honzíka, kde se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
44:31'
Litvínov právě vstřelil branku!
V Litvínově je vyrovnáno a začíná se znovu od začátku. Výborně to udělal Martin Hanzl, který sebral odražený puk u Frodla, objel jeho klec a poté zpoza ní naservíroval pas na FILIPA HELTA, který z pravého kruhu propálil Dominika Frodla – 1:1. Asistence: Martin Hanzl a Jakub Petružálek.
44:00'
Milan Gulaš na druhé straně poslal puk Filipu Suchému, který se ocitl taktéž v dobré šanci, ale na Davida Honzíka nevyzrál.
43:04'
František Gerhát se ocitl tváří v tvář Frodlovi, ale jeho pokus nakonec mezi třemi tyčemi nekončí. Domácí ale měli velkou šanci srovnat.
42:10'
Matěj Kolda se natlačil před Honzíka, kde clonil, následná střela Milana Gulaše pak končí na brankáři Litvínova a ten hru po chvilce přerušuje.
41:58'
A také Moravčík je už na ledové ploše a i hosté z Plzně jsou kompletní.
41:43'
Domácí celek je v plném počtu a začíná jeho zkrácená přesilová hra.
40:45'
Petr Straka se dostal do blízkosti Davida Honzíka, jeho pokus však zastavila obrana Vervy.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 15 – 21
Také druhá třetina je za námi. V ní se už prosadili hosté, když se v pětatřicáté minutě z pravého kruhu trefil obránce Plzně Lukáš Kaňák a poslal indiány do vedení. Šance měli ale i litvínovští hokejisté, avšak Dominik Frodl jejich pokusy pochytal. Uvidíme, co nám ještě nabídne třetí třetina, která bude začínat s hrou ve čtyřech hráčích na obou stranách a začne přibližně v 19:17.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:58'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Michal Moravčík – 2 min., vysoká hůl).
39:43'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Marek Baránek – 2 min., napadení).
39:23'
Domácí vypíchli u modré obranné čáry puk a směřovali do útočné akce, ale Frodl mohl být v klidu, nikdo z domácích nevystřelil. Poté už ale ano a hostující brankář si tak už zapsal další zákrok.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:18'
Hosté se roztáhli v útočném pásmu a delší dobu zde kombinovali před Honzíkem. Domácí se však vymanili a poslali puk do středního pásma.
37:45'
Jakub Petružálek převzal přihrávku od Hanzla na pravém kruhu a pohotově vystřelil. Dominik Frodl ale rychle zasáhl a udržel tak nulu na svém kontě i těsný náskok Plzně.
36:50'
Litvínovští se ubránili další akci Plzně a šli tak do dalšího útoku. Ovšem dále než do středního pásma se nedostali a před branku Honzíka už zase míří hosté.
36:32'
Mezi střídačkami bojovaly o kotouč oba týmy, nakonec byl puk přišlápnut a sudí hru přerušují.
35'
Suchého pas přetavil v úvodní gól zápasu Kaňák, 0:1
35:51'
Eberle byl v souboji s Douderou o kotouč, nakonec ho vyhrál druhý jmenovaný a do akce tak jdou zase hokejisté domácího Litvínova.
34:41'
Plzeň právě vstřelila branku!
Tak nyní se už skóre otevírá, v pětatřicáté minutě se z pravého kruhu ke vzdálenější tyči trefuje obránce hostů LUKÁŠ KAŇÁK a nedal tak Davidu Honzíkovi žádnou šanci – 0:1. Do vedení tak jdou hosté a byl u toho i Gulaš, jenž už má dnes tedy také bod. Asistence: Filip Suchý a Milan Gulaš.
34:05'
Ostrostřelec Milan Gulaš, který dnes bodově mlčí, se nyní dostal ke kotouči, ale jeho přízemní pokus nekončí mezi třemi tyčemi.
33:21'
Tomáš Vracovský přišel o kotouč a do akce na druhé straně šli domácí. Gerhátovu střelu pak zablokovala obrana Plzně a pomohla tak znovu brankáři hostů.
32:37'
Adam Jánošík měl prostor ke střele, ale u bližší tyče byl připraven Dominik Frodl, který si tak připisuje další veledůležitý zákrok. Stále jsme se nedočkali úvodní branky zápasu.
32:30'
Jan Myšák pláchl všem po pravé straně a poté se rozhodl sám zakončit, jeho nebezpečnou střelu ale pokryl Dominik Frodl. Hru poté nechal přerušit a následuje další komerční přestávka.
31:28'
Petr Straka se snažil přebruslit tři beky Litvínova, zatáhl puk před Davida Honzíka. Hosté ale před ním nijak zvlášť jeho branku neohrozili.
31:09'
Zygmunt je na ledové ploše a Litvínov je v plném počtu.
30:07'
Hosté zavřeli Litvínov v jeho pásmu a opět to zkoušejí před Davidem Honzíkem. Jeho jmenovec z obrany Štich mu nyní pomohl zákrokem a poté už gólman Vervy má puk pod kontrolou.
29:31'
Z bekhendu střílel Milan Gulaš z levého kruhu a jeho pokus chytil David Honzík. Poté pálil Jan Eberle z mezikruží, ale znovu zasáhl domácí brankář, který notně svůj tým podržel.
29:09'
Zygmunt zasáhl holí do obličeje hostujícího brankáře Dominika Frodla a nabízí tak přesilovou hru pro plzeňské indiány.
29:09'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Pawel Zygmunt – 2 min., vysoká hůl).
28:38'
Plzeň je v plném počtu.
28:27'
Jan Ščotka napřáhl k pořádné střele od modré čáry a proti ní zasáhl Dominik Frodl. Znovu se pak Plzenští osvobozují a tohle oslabení už zvládnou.
27:36'
Hosté se opět dokázali osvobodit a dalším vyhozením puku šetří cenné vteřiny ze svého oslabení.
27:01'
Lukáš Kašpar potáhl puk do útočného pásma, ale Verva tam nepředvedla vůbec nic. Naopak hosté se dostali na kotouč a vyhodili ho až před Davida Honzíka.
26:38'
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Tomáš Voráček – 2 min., nedovolené bránění).
26:38'
Následuje komerční přestávka a po ní si domácí zahrají svou první přesilovou hru.
25:59'
Dominik Frodl se ještě od úvodních minut druhé třetiny pořádně nezahřál ve svém brankovišti, to ani po střele Filipa Helta.
25:49'
Domácí celek je už v plném počtu.
24:42'
Plzeň se uhnízdila v pásmu Litvínova a rozjela přesilovkový kolotoč. Domácí se však ubránili a po zisku kotouče ho vyhodila přes celé kluziště až před Dominika Frodla.
24:19'
V oslabení se dostali do přečíslení litvínovští hokejisté, ale Jurčíkova přihrávka na Michala Trávníčka zužitkována nebyla.
23:49'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Martin Hanzl – 2 min., krosček).
22:54'
Hosté opět pronikli do útočného pásma, kde střílel Vlach, jeho pokus ale zastavil Filip Helt, jenž dostal tento do neutrální zóny.
22:03'
Domácí se ještě nedostali pořádně k žádné střele před brankou hostů a Plzeň se tak vydala opět na druhou stranu. Před Honzíkem ale nevystřelila.
21:15'
Jakub Pour najížděl před branku Litvínova a klepal si o přihrávku, vyslyšen však nebyl, ač byl v dobré pozici ke střele.
20:13'
Západočeši po vyhraném vhazování mířili do první akce ve druhé části hry. Puk se dostal k Milanu Gulašovi, ale ten poté neohrozil branku Davida Honzíka.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 10 – 10
První třetina je minulostí. V ní jsme neviděli ani jednu branku, ovšem akce na obou stranách ano. Hrál se poměrně svižný hokej, kterému chyběly opravdu jen vstřelené góly. Gólmani obou týmů zatím drží svá čistá konta a naděje na úspěch. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne přibližně v 18:20.
20:00'
První třetina skončila.
19:45'
Martin Hanzl našel prostor pro přihrávku na Richarda Jarůška, ale Michal Moravčík vše vystihl a kotouč vypíchl. Na druhé straně pak Plzeň zahrozila před Honzíkem, ale ten nakonec nezasahoval.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:21'
Vhazuje se ve středním pásmu blíže litvínovské brance.
17:33'
Jan Myšák nedokázal prostřelit v solidní šanci Dominika Frodla a ten si tak připisuje další přesný zákrok a drží své spoluhráče.
17:01'
Čerešňák jen nahodil puk do útočného pásma a Plzenští odcházejí střídat, a to samé také domácí celek.
16:13'
Kodýtek se dostal k puku za brankou Vervy, poté střílel prakticky z nulového úhlu, ale Honzík nemusel zasahovat. Následně pak pálil Budík od modré čáry a jeho pokus u David Honzík zastavil.
15:22'
Jan Myšák byl odzbrojen Houdkem, který hned na to uhání s pukem před branku litvínovské Vervy. Obrana domácích se tak musela vrátit zase velmi rychle zpět.
15:06'
Až nyní se poprvé po velmi dlouhé době přerušila hra a hned na to je nahlášena další komerční přestávka.
14:59'
Další pokus hostů byl zablokován obranou Litvínova a hra stále pokračuje. Do akce se řítí Verva.
13:53'
Hra se opět přelévala ze strany na stranu a nedošlo k žádnému přerušení hry. Nyní jsou u puku Litvínovští a v páté minutě, kdy se vůbec nezastavovala hra, se ke střele nedostali.
13:18'
I domácí vyrobili chybu v obraně, hosté však tuto taktéž nedokázali potrestat. Stále se nepřerušuje a hra plyne dál.
12:23'
Petr Straka střílel na Honzíkovu branku, trefil však jen boční konstrukci jeho klece. Hned na to pak obrana Litvínova sebrala puk a míří s ním do útočné třetiny.
11:37'
Martin Hanzl vyšperkoval další akci Litvínova ještě přihrávkou na svého spoluhráče, avšak ten si před Frodlem nepočínal zrovna nejlépe.
11:04'
Agilní domácí celek se znovu dostal do pásma Plzně, kde však vázla kombinace a Verva se pak sama z útočného pásma vykázala.
10:50'
Hostující obrana propadla a ke střele na pravé straně mohl v dobré pozici střílet Michal Trávníček, ale kotouč mu sjel z čepele a branku Dominika Frodla tak vůbec neohrozil.
10:17'
Domácím se ale nepovedlo dostat se ke střele před Dominikem Frodlem a ten tak mohl být v klidu.
09:33'
Pavelka si připsal dobrý obranný zákrok proti další hostující šanci a Verva zatahuje kotouč znovu směrem do útočného pásma.
08:28'
Viktor Hübl dostal od Válka puk do jízdy, podél pravého mantinelu si sjel blíže brance Frodla, jeho zakončení ale brankář Plzně pokryl a místo u své levé tyče si tak pohlídal.
07:54'
Znovu agilní Jarůšek, ten nyní nahrával puk na najíždějícího Jana Myšáka, ovšem mladičký litvínovský útočník na kotouč nedosáhl.
07:08'
Richard Jarůšek se probil do další šance Litvínova, obrovitý útočník litvínovské Vervy však nezamířil přesně a Plzeňští otáčejí hru na opačnou stranu.
06:37'
Hosté se vrátili zpět do útočného pásma, z levé strany vyslal jedovatou střelu Roman Vlach, David Honzík však zakročil a puk chytil do lapačky. Znovu raději nechal zastavit hru.
06:32'
Tomáš Pavelka z ostrého úhlu netrefil částečně odkrytou klec Dominika Frodla. Hosté se ubránili další domácí šanci. Hra je pozastavena a následuje první komerční přestávka.
05:34'
Lukáš Kašpar dostal přihrávku od Petružálka a vystřelil na Dominika Frodla. Brankář škodovky ale zastavuje jeho střelu a opět drží hosty.
05:11'
Hanzl se natlačil před Frodla, chvíli byl před ním domácí tlak, ale ani po této situaci se skóre nemění. A na druhé straně zasahoval opět Honzík, jenž kryje další plzeňskou střelu.
04:05'
Jan Eberle dojel puk ve vlastním obranném pásmu a hosté tak velmi rychle směřují zase do útočného pásma. Obrana Litvínova se naopak vrací zpět před Davida Honzíka.
03:42'
Nyní domácí čelili menšímu tlaku Plzně. Verva ho však ustála a nyní je už v plném počtu.
03:02'
Tomáš Vracovský se dostal ke střele před Honzíkem, ale ani ta nekončí mezi třemi tyčemi.
02:33'
Po nepřesné střele hostů získala puk domácí obrana a hned ho poslala až před branku Dominika Frodla. Hosté tak zakládají akci z hloubi vlastního obranného pásma.
02:03'
Michal Moravčík pálil od modré čáry a také gólman Vervy předvedl zákrok, když sklapl své betony. Hra je opět pozastavena a vhazuje se po jeho pravé ruce.
01:42'
Jako první si přesilovou hru zahrají hosté z Plzně. Vhazovat se bude po levé ruce Davida Honzíka.
01:42'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jakub Petružálek – 2 min., podrážení).
01:14'
Už ale opět Západočeši chvilku operovali před Honzíkem, ale ten znovu nemusel zasahovat.
00:49'
Viktor Hübl na druhé straně měl velkou šanci, když mířil z mezikruží mezi betony Dominika Frodla. Plzeňský brankář je však včas sklapl a podržel svůj tým. Hra je přerušena.
00:26'
Indiáni už se usadili v pásmu Litvínova a kombinovali před Honzíkem, se střelou Plzně však domácí brankář neměl problém.
00:09'
Hosté vyhráli vhazování, konkrétně Jaroslav Kracík a pomalu se dostávali do útoku. Avšak puk poté získala Verva a hned se dopustila zakázaného uvolnění.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

HC VERVA Litvínov: Honzík (Janus) – Jánošík (A), T. Pavelka, Baránek, Ščotka, Štich, L. Doudera – Válek, V. Hübl (A), F. Lukeš – Petružálek, M. Hanzl, Jarůšek – Myšák, Gerhát, Kašpar (C) – Jurčík, Helt, Trávníček – Zygmunt.

HC Škoda Plzeň: Frodl (Kolář) – Moravčík, Vráblík, Houdek, Čerešňák, Budík, L. Kaňák, T. Voráček – Pour, Kracík (A), Gulaš (C) – Suchý, R. Vlach, Rob – Straka (A), Kodýtek, Eberle – Vracovský, Kolda, Kantner.

Rozhodčí: Hejduk, Veselý – Gerát, Hynek.
Vzájemná utkání

Oba celky se už v letošním ročníku Tipsport extraligy utkaly. V polovině září se z výhry 2:0 nad Vervou radovala Plzeň a ráda by na tuto výhru navázala i dnes. Naopak domácí hokejisté prahnou po odplatě. Čeká nás tak zajímavý zápas, tak si ho nenechte ujít.

Plzeň – Litvínov 2:0
HC Škoda Plzeň

Hosté ze Škody Plzeň jsou na tom v tabulce Tipsport extraligy lépe, zatím se nacházejí na sedmém místě se třiadvaceti body. Na svém kontě mají sedm výher a šest proher, z toho dvě po prodloužení či nájezdech a obě s pražskou Spartou. Plzenští hokejisté po prohře s Kometou Brno, kdy na jejím ledě prohráli 1:3 z jejich pohledu, v sobotu zabrali a doma porazili úřadujícího mistra a majitele Masarykova poháru vysoko 6:1. O den později znovu na svém ledě přivítali pražskou Spartu, se kterou ve třetí třetině prohrávali 1:2, ovšem prodloužení zařídil kdo jiný, než ostrostřelec Milan Gulaš, který využil přesilovou hru. Nastavená hrací doba pak vítěze neurčila a na řadu přišly samostatné nájezdy. A v nich uspěla Sparta, která podruhé v sezóně Plzeň porazila mimo základní hrací dobu. Dnes na ledě Vervy budou hosté favoritem a uvidíme, zda tuto roli naplní.

Nejproduktivnější hráči

Milan Gulaš – 29 bodů (16+13)
Tomáš Mertl – 15 bodů (8+7)
Michal Moravčík – 11 bodů (2+9)
HC VERVA Litvínov

Litvínovští hokejisté se po menší změně v kádru, kterou udělalo vedení Vervy a dočasně vyřadilo z "A" týmu obránce Karla Kubáta, od kterého čekalo více po návratu z KHL, snaží začít bodovat, aby se v tabulce pohybovali směrem nahoru. Obranné řady vyztužil navrátilec Tomáš Pavelka, jenž přišel z pražské Sparty do míst, kde to dobře zná. A Verva po dvou duelech získala dva body na hřišti soupeřů. Nejprve na ledě Kladna a poté s lídrem tabulky Brnem, kde taktéž její hráči vydolovali cenný bod. V tabulce tak postoupili na jedenáctou pozici a mají na svém kontě čtrnáct bodů. Čtyřikrát vyhráli, desetkrát pak odešli z ledu jako poražený tým. Aspoň ale zapsali tři body z těchto proher. Dnes je čeká další těžký duel, s Plzní to bude další velká bitva, uvidíme, zda hosty o nějaký ten bod oberou.

Nejproduktivnější hráči

Richard Jarůšek – 9 bodů (4+5)
Jakub Petružálek – 9 bodů (4+5)
Martin Hanzl – 8 bodů (4+4)
Hezký úterní večer u Tipsport extraligy ledního hokeje. Dnes je na programu patnácté kolo této nejvyšší soutěže, která už je v plném proudu a my se prostřednictvím tohoto textového online přenosu zaměříme na duel mezi týmy HC VERVA Litvínov a HC Škoda Plzeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 52 30 5 2 15 179:131 102
2. Třinec 52 27 4 4 17 163:125 93
3. Sparta 52 21 14 1 16 174:145 92
4. M. Boleslav 52 22 10 6 14 155:124 92
5. Plzeň 52 27 2 7 16 162:142 92
6. Brno 52 21 5 6 20 143:156 79
7. Olomouc 52 20 5 7 20 123:129 77
8. Mountfield 52 19 5 7 21 130:136 74
9. K. Vary 52 16 9 5 22 174:168 71
10. Zlín 52 19 4 5 24 151:151 70
11. Pardubice 52 16 3 10 23 121:160 64
12. Vítkovice 52 14 8 5 25 134:175 63
13. Litvínov 52 16 3 9 24 153:173 63
14. Kladno 52 16 3 6 27 130:177 60
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud