Tipsport Extraliga - Základní část - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brno : Vítkovice - 18. října 2022   17:00

Brno
09:43' Koblížek (Strömberg, Sallinen) • 43:28' Koblížek (Ščotka)
Vítkovice

SESTŘIH: Kometa Brno - Vítkovice 2:1. Dvougólový Koblížek nasměroval domácí ke třetímu vítězství v řadě

Je konec! Vypjatý závěr brněnská Kometa ustála a připisuje si třetí vítězství v řadě, když znovu zdolala lídra tabulky, tentokrát tedy tým Vítkovic. Brňany přiblížil tříbodovému zisku svou druhou trefou v utkání Radek Koblížek. Ostravané odpověděli díky povedené individuální akci Petera Kriegera, ale více už Vítkovice v Brně nestihly i díky výbornému výkonu domácího brankáře Furcha. Kometa tak znovu slaví se svými fanoušky. Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost při sledování přenosu a z Brna vám přeji příjemný zbytek večera.

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni:

Dominik Furch (KOM)

Peter Krieger (VIT)
59:56'
Ščotka vyhodil na zakázané uvolnění, ještě se bude vhazovat před Furchem.
59:49'
Furch znovu vychytal Muellera a sklízí obrovský potlesk z tribun.
59:35'
Kalus měl na holi vyrovnávací branku, ale v dorážce promáchl!
59:08'
Zaťovič vystihl kombinaci hostů a dal příležitost svým spoluhráčům vystřídat.
58:56'
Vítkovická kombinace nebere konce, domácí pětice je na ledě už dlouho.
58:21'
Mikúšovu střelu Furch vyrazil, Vítkovice jsou nadále na kotouči.
58:00'
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:46'
Střela Muellera byla zablokována a Flek osvobodil domácí tým.
57:35'
Navzdory obrovské nevoli domácích příznivců rozhodčí píská zakázané uvolnění Brna.
57:26'
Vítkovice jdou už nyní do akce v šesti! Klimeš zůstává na střídačce!
57:26'
Oddechový čas pro tým HC Vítkovice Ridera.
57:26'
Po delší době zahrozili hosté, konkrétně Fridrich, jeho střelu však pohodlně zachytil do lapačky pozorný brankář Furch.
56:59'
Zakázané uvolnění Vítkovic odkládá možný závěrečný nápor hostujícího celku, který stále ztrácí jednu branku.
56:02'
Kometě se podařilo dostat puk pod kontrolu, Vítkovice se teď delší dobu nedostaly za útočnou modrou čáru.
54:47'
Gewisemu se puk zamotal na modré čáře mezi bruslemi a Vítkovice musejí vyklidit útočné pásmo.
54:08'
Raskob se nyní odhodlal ke střele od modré čáry, ta měla potřebnou razanci a Fruch se jen ohlédl, naštěstí pro Brno zamířil tento prudký pokus z hole vítkovického obránce nad.
53:37'
Zaťovič nyní vyzýval Koblížka k hattricku, když mu poslal puk přihrávkou přes šíří pásma z levého křídla, druhý jmenovaný však nevyzrál na pohotový přesun brankáře Klimeše.
53:19'
Koblížek vyvezl puk z obranného pásma a nahodil jej do vítkovické třetiny.
52'
Mueller boduje proti svým! Připsal si druhou asistenci u branky Kriegera, 2:1
52:57'
Krieger znovu potrápil brněnskou obranu, když i mezi dvěma bránícími hráči dokázal zakročit a přinutit Furcha k pohotovému zákroku, následuje komerční přestávka a vhazování před brankou Brna.
52:26'
Dnešní utkání sleduje 5819 diváků.
52:24'
Nyní se však Ostravanům nedaří, píská se zakázané uvolnění.
51:50'
Kundrátek nyní pod tlakem napadajících hráčů vyvezl puk z brněnské třetiny a Vítkovice to budou zkoušet znovu.
51:05'
Vítkovice právě vstřelily branku! Ostravané se přeci jen dočkávají snížení! Přihrávku od Raskoba na pravém křídle obdržel od PETER KRIEGER a ač byl sekundování bránícím Gulašim, dokázal z bezprostřední blízkosti překonat Furcha. Asistence: James Willie Raskob, Peter Mueller.
50:47'
Přihrávka rukou vystavuje Vítkovicím další stopku v cestě k brněnské brance.
50:12'
Kometa působí velmi dobře organizovaně směrem do defenzívy, Vítkovice musejí neúnavně pro kotouč do vlastní třetiny.
49:40'
Dej nyní napálil odražený kotouč, ten byl však blokován Hrbasem a Furch se nemusel vzrušovat.
48:51'
Brno pokračuje v kontrole dvoubrankového náskoku a drží se s pukem daleko od Furcha.
47:50'
Furch úspěšně zasáhl proti střele Lindberga a následuje komerční přestávka.
47:38'
Puk znovu míří až do vítkovické třetiny a domácí posílají na led čerstvé síly.
47:03'
Kometa se snaží zabránit tvorbě vítkovického náporu a nyní se ji daří držet hosty mimo obranné pásmo.
46:42'
Kometa se nyní osvobodila jen za cenu zakázaného uvolnění.
46:18'
Další střelecký pokus Muellera likvidoval Furch svou maskou.
45:45'
Po střele Kaluse vznikl v brněnském brankovišti zmatek, kterého se snažil využít Fridrich, puk však za Furchem nekončí a domácí obránce posílá kotouč mimo obranné pásmo Komety.
45:26'
Ostravané vědomi si své ztráty otevírají hru a brněnská obrana se musí mít na pozoru.
44'
Druhý zásah Koblížka! Domácí forvard nabral rychlost a propálil Klimeše, 2:0
44:07'
Vítkovice buší na kontakt! Ovšem výborně se teď prezentoval brankář Furch, když zlikvidoval střelu Marosze i dorážku Lakatoše, aby se bleskově přemístil i na další pokus Marosze!
43:28'
Kometa právě vstřelila branku! Kometa odskakuje do dvoubrankového vedení! Puk obdržel na pravém křídle RADEK KOBLÍŽEK a přesnou střelou na vzdálenější tyč vítkovické branky se prosazuje podruhé v dnešním utkání. Asistence: Jan Ščotka.
43:13'
Holland teď aktivně přistupoval k Muellerovi, bývalého spoluhráče počastoval dvěma po sobě jdoucími hity.
42:47'
První zákrok ve třetí třetině si připisuje brankář Furch, když zneškodnil pokus z hole Grmana.
41:46'
Hra je v úvodu třetí třetiny značně rozkouskovaná, teď kvůli vysoké holi v podání Kaluse.
41:10'
Vítkovická rozehrávka končí zakázaným uvolněním, znovu se bude vhazovat před Klimešem.
41:04'
Na druhé straně připravil první práci pro Klimeše ve třetí třetině Zaťovič, vítkovický brankář hru přerušil.
40:34'
Mueller znovu předložil puk na střelu svému spoluhráči, tentokrát si vybral Grmana, obránce Vítkovic však nepropálil připravenou zeď bránících hráčů brněnské Komety.
40:01'
Ve druhé třetině čekali diváci v brněnské Winning Group Areně na branku marně. Oba celky měly slibné příležitosti a také možnost přesilových her, ale výbornými výkony se prezentují oba brankáři. Před třetí třetinou je tak vše otevřené a bitva dvou moravských celků bude pokračovat v 18:45.
40:00'
39:47'
Znovu se hosté osvobodili a již hrají v plném počtu.
39:07'
Vítkovice vyhodily.
38:45'
Kometa hraje v plném počtu, startuje její zkrácená přesilová hra.
38:33'
Více prostoru na ledě přináší hru nahoru dolů, zatím bez vážnějších brankových příležitostí.
37:47'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
Rostislav Marosz – 2 min., nesportovní chování.
37:27'
Sallinen nyní vystihl kombinaci hostů a vyvezl puk tak, aby jeho tým mohl v poklidu vystřídat.
37:12'
Po přihrávce Muellera zakončoval z hranice pravého kruhu Lakatoš, Furch byl znovu připraven likvidovat střelu vítkovického útočníka a zatím předvádí stoprocentní výkon.
36:45'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
Marek Hrbas – 2 min. vysoká hůl.
35:49'
Vítkovice teď ožily, slibnou přihrávku směřoval Marosz na Grmana, ten však ve výhodné pozici minul klec Komety.
35:18'
Nahození Raskoba se snažil usměrnit Dej, Furch byl však rychlejší a ukryl kotouč ve své výstroji.
34:52'
Geweise poslal pas na Muellera, jenž postupoval z pravé strany na Furcha, jeho střela skončila nad brankou Brna.
34:18'
Ostravané hrají v plném počtu, mezitím ještě provětral lapačku Klimeše Koblížek.
33:51'
33:18'
Holík poslal puk Zaťovičovi na hranici brankoviště, brněnský kapitán však marně hledal skulinu v Klimešové výstroji.
32:37'
Vítkovice se vymanily z obranného pásma, ale díky vzdálenosti ke střídačce nemohou na led poslat čerstvé síly.
32:18'
Peter Krieger – 2 min., hákování.
31:36'
Neskutečný zákrok Klimeše, který teď doslova sebral branku brněnskému mladíčkovi Eduardu Šalé, jenž dorážel z hranice brankoviště, vítkovický brankář sebral kotouč přímo z brankové čáry!
31:17'
Nápor hostů odmítl Zaťovič ve spolupráci s Koblížkem a nyní zase tlačí Kometa.
30:46'
Čtvrtá formace hostů teď dává obraně Komety zabrat, zatím se však nedostala k vážnějšímu zakončení.
29:48'
Kalus se teď dostal k odraženému puku a okamžitě vypálil, Furch jeho ránu vyrazil, ale Vítkovice jsou nadále na kotouči.
29:03'
Vítkovice se snaží připravit akci, která by mohla zavánět vyrovnáním, ovšem domácí obrana pracuje zodpovědně a blokuje střelecké pokusy hostů, i díky tomu teď mohl Furch pohodlně uschovat kotouč v lapačce a znovu hru přerušit.
28:37'
Kovářovo nahození zpracoval u mantinelu Marosz a zkusil Furcha zaskočit nenápadnou střelou na bližší tyč, brněnský brankář včas zareagoval a hru přerušil.
27:28'
Koblížek znovu nedal klid vítkovickým obráncům a díky tomu mohl Kollár zpoza branky vyzvat ke skórování Zbořila, posledně jmenovaný však nedokázal z voleje ideálně zamířit a Klimeš vyrazil!
26:46'
Ostravané se teď bleskově přemístili před Furcha, prudký pokus z hole Kocha však pouze otestoval pevnost brněnských mantinelů.
26:27'
Kometa získala další možnost delšího pobytu v útočném pásmu díky výbornému napadání Koblížka, akci domácích pak zakončil prudkou ránou od modré čáry Kučeřík, Klimeš tentokrát puk podržel a následuje komerční přestávka.
25:56'
Mueller se nyní dokázal dostat před branku Komety po levé straně, jeho bekhend však Furch dokázal vytěsnit.
25:25'
Brňanům se teď daří rychlé přechody přes střední pásmo, a tak neustále zaměstnávají obranu Vítkovic.
24:57'
Nepřesnost v rozehrávce Vítkovic končí zakázaným uvolnění, domácí se znovu stěhují před Klimeše.
24:33'
Na druhé straně se to po výzvě Hollanda podařilo Kučeříkovi, Klimeš reagoval připraveným betonem.
24:09'
Kotouč teď létá ze strany na stranu, Vítkovice se marně pokoušejí o možnost znovu ohrozit Furcha.
22:58'
Ostravané se usadili v útočném pásmu, po přihrávce Muellera zkusil Furcha překonat z ostrého úhlu Lakatoš, brněnský brankář měl však prostor u bližší tyče dostatečně pokrytý.
21:55'
Druhou přesilovou hru Brna ustály Vítkovice bez inkasované branky a hrají v plném počtu.
21:43'
Vítkovice vyhazují.
21:38'
Strömberg teď bekhendem otestoval pozornost Klimeše, ten kotouč raději podržel a domácí získávají možnost vhazování před brankou soupeře.
20:49'
Holík byl blízko k úspěšné dorážce, když dojel odražený puk na hranici vítkovického brankoviště, výborně se však stačil přemístit i brankář Klimeš! Takže dvě obrovské šance na obou stranách v prvních vteřinách druhé třetiny.
20:22'
Ve vlastním oslabení teď zahrozil Lakatoš, když si obhodil bránícího hráče Komety a před sebou už měl pouze brankáře Klimeše, nedokázal však ideálně zamířit a Furch si připsal důležitý zákrok.
20:01'
Vítkovice začaly v Brně aktivně, ale vedoucí trefu z úvodního náporu nevytěžily. Kometa znovu předvedla, proč má v extralize nejlepší přesilové hry, když Chlánovo vyloučení potrestal nekompromisní trefou Radek Koblížek. Domácí mužstvo bylo po první brance aktivní, ale náskok nenavýšilo. Vítkovice rovněž dostaly příležitost skórovat v přesilové hře, domácí držel jistý brankář Furch. V závěru první třetiny putoval na trestnou lavici Peter Krieger, Kometa si většinu přesilové hry přenáší do startu prostředního dějství, to odstartuje v 17:54.
20:00'
19:54'
Peter Krieger – 2 min., podrážení.
19:46'
Koblížek teď mohl těžit z chyby ve vítkovické rozehrávce, naštěstí pro hosty zasáhl včas bránící Koch, jenž zachytil bekhend brněnského útočníka.
19:15'
Hraje se teď převážně ve středním pásmu, ani jednomu celku se nedaří zpřesnit přihrávky.
18:49'
Vítkovice chtěly ještě těžit z náporu plynoucího z přesilové hry, ale jejich snaha o návrat před Furcha skončila ofsajdem.
18:20'
Další výzvu Lakatoše tečoval Krieger, puk však za Furcha nezamířil, mezitím jsou domácí v plném počtu.
17:55'
Kometě se podařilo vyhodit.
17:43'
Lakatoš s Bukartsem teď vedli přečíslení 3 na 2, při rychlém návratu před Furcha obdržel puk Bukarts, ale brněnský brankář jeho střelu mířenou na vzdálenější tyč přizvedl do ochranné sítě. Vhazovat se tak bude po levici brněnského brankáře.
17:26'
Vítkovice dusí obrannou čtveřici domácích v obranném pásmu, i jejich přesilová hra má potřebnou kvalitu, zatím je však proti vyrovnání pozorný brankář Furch.
17:05'
Lakatoš pálil z pravého kruhu po výzvě Muellera, branku minul.
16:20'
Martin Zaťovič – 2 min., napadení.
16:12'
Vítkovický útočník za potlesku diváků opouští ledovou plochu.
16:12'
Na ledě však nyní zůstal ležet otřesený Roberts Bukarts po souboji s Kundrátkem, k němuž přispěchali zdravotníci.
16:00'
Brno je znovu mimořádně aktivní, nyní si dokonce dovoloval kličky za vítkovickou brankou i obránce Kundrátek.
15:20'
Jakub Flek se teď dostal k odraženému kotouči ve středním pásmu a rychle se s ním rozjel individuálně vstříc Klimešovi, nakonec střílel skrze bránícího Grmana, branku však těsně minul.
15:02'
Kometu teď sráží nepřesnost v přihrávkách, píská se postavení mimo hru a následuje další komerční přestávka.
14:19'
Vítkovice se až teď trochu chytily, když přerušily akci domácích již ve středním pásmu.
13:17'
Na obranu Vítkovice se valí jeden útok za druhým, hosté musejí být v pohotovosti.
12:35'
Ďaloga si teď srovnával puk na holi na modré čáře a vyslal další střelecký pokus na Klimeše, ten však nemusel zasahovat, střela slovenského zadáka šla těsně mimo.
12:06'
Hra má opět rychlý spád, ovšem na rozdíl od úvodních minut jsou teď častěji na kotouči domácí borci.
11:47'
Další prudkou ránu vyslal od modré čáry Holík, puk zamířil jen těsně mimo vítkovickou tyčku.
11:29'
Vítkovice jsou po první brance značně otřeseny, domácí jsou teď všude o krok dřív.
10'
Brňané díky Koblížkově věšáku využívají přesilovku, 1:0
10:42'
Nyní už se Brno znovu zkonsolidovalo v útočném pásmu a po přihrávce Kučeříka střílel od modré čáry Ščotka, Klimeš i přes skrumáž clonících hráčů dokázal úspěšně vyrazit.
10:21'
Další protiútok Brna vedl Kollár, ale tentokrát vše skončilo postavením mimo hru.
09:43'
Kometa právě vstřelila branku! Kometa znovu předvádí svůj um v přesilových hrách, když znovu nemilosrdně trestá vyloučení soupeře! Puk obdržel na levý kruh RADEK KOBLÍŽEK, mohl ještě vylepšit pozici pro Fleka, nakonec však zamířil nad rameno Klimeše a otevřel skóre. Asistence: Kim Strömberg, Tomi Sallinen.
09:06'
Kudrátkova střela se teď odrazila od bránícího Kováře ke Grmanovi, jenž usměrnil puk na vlastní branku, kuriózní teč však díky skvělému postřehu Klimeše ve vítkovické síti neskončila.
08:51'
Vítkovicím se až nyní podařilo dostat domácí z útočného pásma.
08:38'
Zbořilova střela od modré čáry skončila mimo. Kometa pokračuje v kombinaci.
08:13'
Skákavý kotouč se teď snažil trefit Zaťovič na brankovišti, byl však dobře bráněn Grmanem a ke koncovce se nedostal.
07:57'
Petr Chlán – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.
07:36'
Vítkovice měly na ledě znovu elitní formaci, ta se však tentokrát k žádné vážnější příležitosti nedostala, i tak jsou hosté znovu více na kotouči a snaží se najít cestu k Furchovi.
6'
Fantastický Furch vychytal Marosze i Deje
06:43'
Zaťovič pálil příklepem ihned po vhazování z vrcholku kruhu, Klimeš vyrazil a ještě pomohl svým obráncům s rozehrávkou.
06:40'
Kometa se poprvé dokázala usadit v útočném pásmu, její první pokus o nápor končí nahozením Hrbase, který Klimeš v poklidu zachytil a následuje první komerční přestávka.
05:46'
Obrovská příležitost Vítkovic, z bezprostřední blízkosti zakončoval z voleje Marosz, Furch se však stačil přemístit, aby jeho střelu vyrazil!
05:27'
Hraje se svižně bez přerušení, Zaťovič se teď pokoušel vyzvat k jízdě Koblížka, ale nebyl přesný.
04:42'
Holík poslal puk do mezikruží na Fleka, brněnský šikula se prokličkoval mezi dvěma bránícími hráči a vystřelil, Klimeš podržel hosty pohotovým zákrokem betonem.
04:13'
Bukartsovo nahození mohl usměrnit za Furcha Krieger, ale puk mu pouze projel mezi bruslemi.
03:42'
Brňanům se však nadále nedaří přechody přes střední pásmo, kromě předcházející příležitosti se příliš dlouho s pukem na hokejkách neohřáli.
02:38'
První příležitost na straně Brna! Šalé vybojoval puk v rohu pásma a postupoval s ním k vítkovické brance, aby připravil pozici pro Dufka, na jeho střelu z první se Klimeš včas přemístil.
02:06'
01:50'
Vítkovice zahájily utkání v Brně aktivním nástupem a zatím se těší z územní převahy.
01:19'
Vítkovice teď uzamkly Brňany v obranném pásmu, další střeleckou příležitost měl na holi Bukarts, Furch i podruhé úspěšně vyrazil střelu hostujícího útočníka.
00:53'
Nyní už si brněnský brankář připsal první úspěšný zákrok, když Mueller zakončoval z ostrého úhlu. Kombinace hostů pokračuje.
00:34'
Brněnská obrana se zatím vypořádala s pokusy Vítkovických o kombinaci, Furch ještě nemusel zasahovat.
00:02'
Ostravané úspěšní na úvodním bully a ihned nahazují kotouč do obranné třetiny domácích.
00:01'

HC Kometa Brno: Furch (Jekel) – Ščotka, Ďaloga, Kučeřík, Holland, Hrbas, Kundrátek (A), Gulaši (A) – Flek, Holík, Horký – Zaťovič (C), Strömberg, Koblížek – Kollár, Zbořil, Šalé – Dufek, Sallinen, Kratochvíl.
Trenér: Pešout

HC Vítkovice Ridera: Klimeš (Stezka) – Mikuš (A), Grman, Koch, Raskob, Gewiese, L. Kovář, J. Stehlík – Bukarts, Krieger, Mueller (C) – Dej, Marosz, Lakatoš (A) – Kalus, Lindberg, Fridrich – Lednický, Chlán, Vildumetz.
Trenér: Holáň

Rozhodčí: Kika, Ondráček – Komárek, Hnát.
BRNO vs. VÍTKOVICE

Hezké úterý z Brna, kde dnes budeme svědky moravské bitvy mezi Kometou a Vítkovicemi. Oběma celkům se v posledních kolech daří. Ostravané dokonce vedou celou extraligu. Brňané jsou ovšem na domácím ledě silní a potvrdit to budou chtít také proti konkurentovi ze severu Moravy. Utkání slibuje atraktivní podívanou, střetnou se dva celky s vysokou úspěšností střelby i přesilových her.
HC Kometa Brno:

Extraligová tabulka je v závěru první čtvrtiny nadále vyrovnaná. Kometa se díky výhře nad Olomoucí dostala na 6. místo a od prvních Vítkovic ji dělí pouze čtyři body. Brňané už však v předešlých zápasech výrazně promluvili do vlastnictví první příčky, když z ní nejprve sesadili Pardubice a v neděli právě Olomouc. V úterý se na domácím ledě pokusí o podobný počin i na úkor Vítkovic.

Jihomoravané nadále vylepšují bilanci přesilových her. Kohouti nabídli v neděli Kometě jedinou přesilovou hru, ale brněnský tým byl opět nemilosrdný a znovu trestal. Momentálně je úspěšnost v přesilových hrách již na 38.24 procentech úspěšnosti, opravdu skvělý počin brněnského celku. Brno umí být také efektivní v koncovce a procentuální úspěšností 12.8 je znovu nejlepším týmem extraligy. Není se tak divit, že Brno má ve svém středu jednoho ze dvou nejlepších střelců extraligy – Luboše Horkého.

Zatímco proti Pardubicím mohli fanoušci mimo jiné sledovat souboj nejlepších extraligových střelců, proti Vítkovicím bude zajímavé sledovat mistry v přihrávkách. Brněnský Adam Zbořil je pouze o jednu asistenci za vítkovickým Mikúšem. Proti Olomouci se pak znovu dařilo finským posilám. Kím Strömberg si připsal další dva kanadské body, když počet branek zaokrouhlil na 5 a k tomu má další 2 asistence, což je na šest odehraných zápasů parádní počin. Čtvrtou asistenci pak ve čtvrtém zápase za Kometu přidal i Tomi Sallinen.
HC Vítkovice Ridera:

Ostravský tým nebodoval pouze ve dvou duelech a zatím se prezentuje stabilní výkonností, což potvrzuje také aktuální série tří výher v řadě. Naposledy se o formě Vítkovic přesvědčilo Kladno, které v Ostravě ani jednou neskórovalo, díky tomu se tým trenéra Miloše Holáně posunul na první místo tabulky, kterou vede o bod před Pardubicemi. Vítkovice těží z vysoké produktivity, v úspěšností střelby s téměř 11% úspěšností jsou třetím nejlepším týmem v extralize hned za Kometou a Spartou. Síla ostravského výběru je také v přesilových hrách, kde rovněž zaujímá třetí místo.

O vysokou produktivitu Vítkovic se znovu stará Dominik Lakatoš (7+5). Stejný počet branek nastřílel také Roberts Bukarts a dle očekávání se Vítkovicím vyplácejí obě americké ofenzivní posily Peter Krieger (5+6) i Peter Mueller (4+3). Z obránců umí ofenzivní činnost díky přesným asistencím podpořit nejlepší nahrávač extraligy Juraj Mikúš (0+10). Vítězství nad Kladnem pak dvěma přesnými trefami zajistil Patrik Koch (2+3).

Vítkovice v brankovišti sázejí stejně jako v loňském ročníku na Aleše Stezku, ten zatím důvěru trenérů splácí solidní 93,46% úspěšností zákroků a průměrem inkasovaných branek 2,12 za zápas. Zajímavostí je také fakt, že Stezka má ze všech extraligových brankářů nejvíce zákroků, momentálně jich je přesně 300. K dispozici mají Ostravané také brněnského odchovance Lukáše Klimeše, který zatím na severu Moravy zaznamenal jeden extraligový start.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.