Vhazuje se po levici Kováře.
59:40
Sedláček opět na střídačce.
59:27
Zlín právě vstřelil branku!BEDŘICH KÖHLER tečoval střelu Lešky za Kovářova záda. Asistence: Petr Leška, Martin Hamrlík.
59:27
Zlín dal branku, ale rozhodčí prohlížejí záznam hry.
59:14
Střílel Hamrlík a před Kovářem se nikomu nepodařilo puk tečovat.
59:09
Střílel Leška a Köhler a puk končí u Kováře.
58:57
Další icing po vyhození Nováka.
58:42
Langhammer vyhodil na icing a vhazuje se před Kovářem.
58:20
Novák zkusil svoje štěstí z vlastního pásma, ale branku netrefil.
58:13
Zlín hraje bez brankáře s pěti hráči v poli.
58:13
Oddechový čas si bere Zlín.
57:55
Mikuš střílel od modré a Sedláček vyrazil nad branku.
57:50
David Kuchejda (CEB) - 2 minuty - sekání. Roman Vlach (ZLN) - 2 minuty - sekání - 4/4.
57:44
Pšurný dostal přihrávku a snažil se prostřelit Sedláčka, ale ten střelu ustál a puk vyrazil.
57:04
Domácí se teď snaží držet puk co nejvíce na hokejkách a málem se dostali před Sedláčkem i do šance.
55:55
Zlín právě vstřelil branku!Zlín využil přesilovku. PETR HOLÍK vyjel z poza branky, udělal kličku na střed a dal branku. Asistence: Michal Důras.
55:02
Hosté se do pásma hned dokázali vrátit, ale Jihočeši opět puk posílají k Sedláčkovi.
54:28
Zlín usazen před Kovářem, ale domácím se podařilo vyhodit puk z pásma.
54:18
Jan Novák (CEB)- 2 minuty - hákování - 4/5.
54:06
Před Kovářem lehce tečoval puk Čajánek a Kovář s problémy chytá.
52:59
Martynek najížděl ze strany na Sedláčka, ale ten si svoji tyčku pohlídal.
52:31
Do konce zápasu mnoho nezbývá a očekává se zvýšený nápor hostů, kteří mají poslední šanci něco s výsledkem udělat. Domácím se daří narušovat jejich útočné akce.
51:53
Hra se teď přelévá na obě strany, ale je plná zmatků a nepřesností.
51:04
Hra nemá teď žádný spád a často se přerušuje.
50:30
Hraje se v pásmu Zlína a akci zakončil střelou Mikuš.
49:55
Zmatky v domácí rozehrávce a icing.
48:58
5/5.
48:55
Gulaš vystřelil z mezikruží a Sedláček střelu ramenam vyrazil.
48:34
Mertlova střela na Sedláčka byla zblokována.
47:29
Kotalík a Gulaš jeli sami na Sedláčka, ale Gulaš nezpracoval přihrávku a ani nevystřelil.
47:19
Veselý tvrdě pálil a Kovář s problémy vyráží.
46:58
Rostislav Martynek (CEB) - 2 mimuty - podražení. Petr Zámorský (ZLN) - 2 minuty - nafilmovaný pád - 4/4.
46:34
Martynek sám před Sedláčkem a trefil ho do výstroje.
46:16
Hokej ve třetí části zatím není moc pohledný, spíše bojovný, kdy domácí čekají co Zlín vymyslí.
46:16
Ptáček dostal krásnou přáhrávku od Kuchejdy a střílel z první přímo do Sedláčka.
44:57
Valaši jsou opět v útočném pásmu, kde se snaží skórovat, ale domácí stačili opět puk vyhodit.
44:03
Vlach střílel a Kovář vyrazil puk přímo před Ondráčka, ale ten pálil mimo branku.
43:51
Hraje se ve středním pásmu, když se hosté nemohou dostat do pásma.
43:22
Mikuš dvakrát vystřelil mimo branku.
42:57
Jihočeši po delší době před Sedláčkem.
42:20
Ondráček vystřelil a Kovář vyráží vyrážečkou mimo.
41:56
Rozhodčí povolal ledaře k úpravě ledu v obranném pásmu domácích a zatím se tedy nehraje.
41:56
Lehké nahození Kovář podržel lapačce a vhazuje se po jeho levici.
41:22
Zlínští stále před Kovářem, ale bez nebezpečné střely.
40:33
Zlín je před Kovářem a hraje se za brankou.
40:01
Ve druhé časti dali branku jen domácí, kteří měli prvních deset minut převahu, ale později Zlín přidal a chtěl dát alespoň branku. Hra se přitvrdila hlavně díky Zlínu, který se snaží domácí rozhodit, ale zatím se domácí drží. Statistiky po druhé části: Střely na branku: 22:24 Buly: 25:21 Vyloučení: 5:5 Využití :1:0, v oslabení: 1:0 Třetí část začne v 18:54.
40:00
39:59
Holík ještě propagačně nahodil na Kováře.
39:16
Domácí teď útočí a jsou usazeni před Sedláčkem. Ten zasahuje po akci Kuchejdy.
39:05
Domácí vyhazují na icing.
38:28
Zlín se ke konci třetiny snaží dát alespoň o vstřelení branky.
37:57
Novák zblokoval střelu Lešky.
37:19
Pik drží domácí a snaží se založit útok, ale nedaří se jim to.
36:36
Od modré pálí Zámorský. Kovář puk neviděl, ale našel ho v lapačce.
36:24
Zmatky ve středním pásmu končí střelou Důrase.
35:40
Čajánek to zkouší z otočky po ledě, ale Kovář si dával pozor a tyčku si hlídá.
35:24
Domácí si nerozuměli a vyhazují na icing.
35:00
Linhartovo nahození drží Kovář.
34:54
Vlach tvrdě pálil a Kovář má puk v lapačce.
34:37
Vhazuje se před Sedláčkem.
34:08
Gulaš netrefil z dobré pozice branku.
33:40
Led je uklizen a pokračuje se v útočném pásmu domácích.
33:32
Před Kovářem zůstla ležet Šimánek v kaluži krve. Diváci protestují, ale rozhodčí jsou zatím bezradní.
33:27
Před Kovářem byli Leška a Köhler, který nastřel puk do Kováře.
32:50
Na ledě se trochu přiostřilo. Obě mužstva začala hrát trochu tvrdší hokej, hlavně hosté se snaží zastrašit domácí celek.
32:50
Mikuš vystřelil od modré lehkou střelu a Sedláček ji podržel v lapačce.
32:08
Pšurný se pokoušel před Sedláčkem o obhození brankáře, ale puk šel vedle.
30:16
5/5.
29:58
Mountfield právě vstřelil branku!Obránce Galvas byl pod tlakem a přihrál přímo na hůl ALEŠE KOTALÍKA a ten proměnil šanci střelou po ledě. Branka v oslabení.
29:45
Domácí vyhazují až k Sedláčkovi.
29:18
Hamrlík pálí od modré a Kovář vyráží před sebe.
28:16
Petr Čajánek (ZLN) - 2 minuty - hrubost Aleš Krajnc (CEB) - 2 +2 minuty - hrubost - 4/5. -
28:16
Veselý má červeno před očima, když nejprve atakoval Kuchejdu a pak ještě Ptáčka. Je z toho strkanice v rohu domácí třetiny.
27:35
Zlín měl šanci na přečíslení, ale Leška akci zakončil střelou, která byla sražena.
27:27
Kolarz vystřelil a Sedláček má další zákrok.
27:21
Novák opět vyzkoušel Sedláčka lehkým nahozením.
27:03
Nahození Nováka vyráží Sedláček nad mantinel.
26:57
Ve druhé části jsou na tom zatím lépe domácí, kterým pomohla přesilovka a i poté zůstali v tlaku před Sedláčkem.
26:16
Ptáček zakládá další akci domácích, která pokračuje v útočném pásmu.
25:36
Zlín se osvobozuje a pokouší se dostat se do útočného pásma.
25:05
Tlak domácích trvá, ale Langhammer zakončil akci střelou, která byla sražena do ochranné sítě.
24:36
Domácím se přesilovka povedla, ale branku nevstřelili, protože hosty držel Sedláček.
24:25
5/5.
23:45
Jan Novák tvrdě pálí a Sedláček puk opět vyrazil před sebe.
23:10
Aleš Kranjc vystřelil od modré a Sedláček vyráží.
22:48
Před Sedláčka se natlačil Kašpařík, ale napodařilo se puk protlačit do branky.
22:25
Lukáš Galvas (ZLN) - 2 minuty - podražení - 5/4.
21:57
Před Sedláčka se dostal Červený, ale nestačil puk zpracovat.
21:13
Jihočeši teď usazeni před Sedláčkem, ale netrvalo to mco dlouho a Zlín opět útočí.
20:20
Zlínští se dostali hned před Kováře, ale domácí hned získali puk a rozjíždějí svou akci.
20:01
První část hry vyzněla brankově pro domácí, kteří využili přesilovku a pak ještě skóroval Vydarený od modré. Zlín sehrál velmi dobře přesilové hry, když hosté mačkali domácí před Kovářem, ale ten zatím drží čisté konto. Střely na branku: 9:12 Buly:11:9 Vyloučení: 3:3 Využití: 1:0 Druhá třetina začne v 17:56.
20:00
00:14
Puk mají v držení domácí.
01:06
5/5.
01:20
Leška znovu neúspěšně střílel na Kováře, ale ten stále drží čisté konto.
01:36
Zlín hraje přesilovku dobře, ale domácí po delší době vyhodili.
02:03
Šimánek padl do střely Zámorského a musí rychle střídat.
02:12
Čajánek a Leška ostřelovali Kováře z obou stran, ale domácí gólman vše chytá.
02:43
Zlín se hned usazuje před Kovářem a ten musí vyrážet střely Čajánka a Köhlera.
03:06
Martin Podlešák (CEB) - 2 minuty - držení - 4/5.
03:18
Sailer měl velkou šanci, když dostal přesný pas od Podlešáka a šel sám na branku, ale netrefil branku.
03:37
Puk mají na hokejkách domácí.
04:01
5/5.
04:32
Linhart měl další šanci a Kovář opět zachraňuje.
04:58
Domácí se osvobozují a Zlín musí opět rozjíždět útočnou akci od začátku.
05:15
Od modré vystřelil obránce Linhart a Kovář puk drží.
05:21
Kovář raději přidržel puk a domácí mohou klidně vystřídat.
06:01
Aleš Kotalík (CEB) - 2 minuty - vysoká hůl - 4/5.
06:19
Mountfield právě vstřelil branku!RENÉ VYDARENÝ vystřelil od modré a jeho střelu si Sedláček sám srazil do branky. Asistence: Jiří Šimánek.
06:38
Tvrdě se bojuje u mantinelu a konečně se puk dostal do hry.
06:55
Závar před Sedláčkem, který musel likvidovat střelu Martynka.
07:19
Čajánek netrefil odkrytý roh branky.
07:48
Kovář zastavil hokejkou nahození před branku od Veselého.
07:54
Přesilová hra dostala domácí tým do hry a zároveň se domácím povedlo téměř po měsíci proměnit početní převahu.
08:36
5/5.
08:55
Domácí se nadechují k dalšímu náporu, ale zastavilo je zakázané uvolnění.
09:50
Další šance měli domácí hráči Šimánek a Martynek, ale oba promáchli a branku netrefili.
10:32
Mountfield právě vstřelil branku!Domácí bleskově využívají přesilovku. Aleš Kotalík vystřelil od modré čáry a jeho střelu vyrazil Sedláček před sebe, kde číhal MILAN GULAŠ a puk dorazil do branky. Asistence: Aleš Kotalík.
10:36
Domácí si zahrají pět na tři. Tomáš Linhart (ZLN) - 2 minuty - podražení - 1:28 - 5/3.
10:58
Buly vyhrál Zlín a vyhodil puk.
11:08
Zatím je k vidění zajímavý a rychlý hokej na obou stranách.
11:08
Radek Míka (ZLN)- 2 minuty - podražení - 5/4.
11:27
Zlín se teď snažil překonal Kováře, ale domácí je vytlačili z pásma.
12:45
Kotalík z mezikruží těsně minul branku.
13:36
Pšurný našel Kuchejdu před Sedláčkem, ale Kuchejda nestačil puk zpracovat a vystřelit.
14:10
5/5.
14:23
Šimánek se zjevil před Sedláčkem a jeho střela z první skončila u Sedláčka.
11:45
Jihočeši usazeni před Sedláčkem, ale Zlín se osvobozuje.
15:33
Domácí jsou kompletní.
15:54
Před Sedláčkem se objevil Červený a jako první ho ohrozil.
16:10
Ondřej Veselý (ZLN) - 2 minuty - hákování - 4/4.
16:51
Domácí se osvobodili a hraje se před Sedláčkem.
17:17
Leška nahazuje na Kováře a ten betonem vyráží.
17:33
David Kuchejda (CEB) - 2 minuty - hákování - 4/5.
17:57
Zlínští tlačili před Kovářem, ale domácí se ubránili a zaváží puk do útočné třetiny.
18:33
Zlín vyhazuje na icing a vhazuje se před Sedláčkem.
19:25
Důras jako první vyzkoušel pozornost Kováře a ten se vyznamenal.
19:59
Úvodní buly vyhrál domácí Kašpařík.
00:01
Diváci aplaudují kapitánu týmu Františku Ptáčkovi a ten dostává dary a přijímá gratulace.
Vítáme Vás na zápase HC MOUNTFIELD a PSG Zlín. Dnešní zápas bude mít slavnostní úvod. František Ptáček nastoupí k tisícému zápasu v extralize. Před úvodním vhazováním mu budou gratulovat zástupci klubu a dostane dres s číslem 1000. Zápas odehraje ve speciálním dresu, který bude po zápase vydražen. Domácí tým potřebuje nutně bodovat, protože zatím se mu po repre přestávce moc nedaří a klesá v tabulce. Domácímu týmu bude chybět útočník Květoň.
Úvodní sestavy: HC Mountfield: Kovář - Ptáček, Kranjc, Novák, Vydarený, Vráblík, Mikuš, Kolarz - Kotalík, Kašpařík, Šimánek - Gulaš, Langhammer, Martynek - Kuchejda, Mertl, R. Pšurný - Červený, Podlešák, Sailer - Burian. PSG Zlín: Horčička (Sedláček) - Hamrlík, Linhart, Matějíček, Galvas, Zámorský, Lučka, Míka, Tesařík - Holík, Leška, Köhler, Důras, Čajánek, Veselý, Ondráček, Vlach, Kubiš, Honejsek, Sýkora, Čech. Rozhodčí: Blecha, Trombík - Dřínovský, Čech..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.