Dallas vyhrál na ledě Edmontonu 4:1. Na střely ale byli lepší domácí - 36:29. Oba dva zápasy, které tito dva soupeři odehrály, skončily výhrou Hvězd. Nejprve v prodloužení, teď po základní hrací době. Českého fanouška může těšit fakt, že Jaromír Jágr vstřelil jednu branku. Děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou.
60:00
59:40
Vyloučen hostující hráč Garbutt na dvě minuty za hákování.
58:30
Hvězdy mají v závěru více ze hry. Domácí se do šancí dostávají jen sporadicky.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:17
Dallas právě vstřelil branku!

A je rozhodnuto. Před branku si vybruslil od mantinelu RYAN GARBUTT, který si poradil s gólmanem Dubnykem. Samostatně.
55:44
55:25
Domácí kompletní.
55:25

JAROMÍR JÁGR dostal pas mezi kruhy. Z tohoto místa střílí rád a přesně, což potvrdil i teď. Asistence: Trevor Daley.
55:05
Dallas se dostal do útoku, Jágr čekal na přihrávku, ale nedočkal se.
54:44
Vyloučen domácí Gagner za podražení na dvě minuty.
54:15
Eberle bojuje v rohu o puk, úspěšně.
53:44
Hopkins se dostal do ideální pozice před Lehtonena. Bývalý gólman Atlanty předvedl své kvality.
53:35
Šance pro domácí, vyloučen hostující Eakin za držení.
52:20
Jágr se dostal ke střele, jenže takřka z nulového úhlu mnoho šancí na úspěch neměl.
51:53
Vhazování po levici gólmana Hvězd,
51:00
Dallas se osvobozuje a střídá, naskakuje Fiddlerova formace.
49:48
Edmonton zakládá akci od své vlastní branky. V útočném pásmu se ke střele dostal Eberle, ale minul.
48:30
Jágr a jeho dlouhé ruce trápí Olejáře v obranném pásmu. Česká 68 nakonec nevystřelila.
47:48
Domácí jsou v útočném pásmu a vypadá to, že budou stupňovat tlak, protože potřebují vyrovnat.
47:10
Fidler se dostal před Dubnyka, v koncovce selhal.
46:42
Oba týmy hrají v plném počtu.
46:20
Lehtonen měl plné ruce a nohy práce aby svou branku uhájil. Hemský se snažil, ale proti maskovanému muži v zeleném dresu neuspěl.
45:58
Hra přerušena kvůli hře vysokou holí.
45:35
Eberle se prokličkoval do předbrankového prostoru, ale nezakončil.
45:15
Edmonton za svou brankou a střídá.
44:42
Vzájemné vyloučení - domácí Fidler a hostující Fistric, oba dvě minuty hrubost.
44:15
Jágr se probojoval až před branku. Tísněn protihráči nepřihrál přesně na hůl Morrowa.
43:52
Olejáři se provinili zakázaným uvolněním.
42:41
Edmonton takřka bezhlavě útočí, ale měl by myslet i na obranu, protože brejkové situace umí hráči Dallasu proměnit.
41:57
Bleskový vstup hostů málem vyvolal stejnou odpověď domácího týmu. Petry byl krátký na Lehtonena.
40:44

Dallas začal náporem v útočném pásmu, který skončil vedoucí brankou. Fiddlerovu přihrávku přetavil střelou příklepem v branku ERIC NYSTROM. Asistence: Veron Fiddler.
40:01
Gólman Dubnyk vede svůj tým na ledovou plochu, za chvilku začíná třetí třetina.
Česká hvězda Jaromír Jágr má na svém kontě odehraných devět minut a padesát tři vteřin.
Třetí perioda začne přibližně v půl šesté. Druhá dvacetiminutovka přinesla jedinou branku. Dillton vystřelil od modré čáry, puk se odrazil o zadní plexisklo a o záda gólmana Dubnyka se dostal do branky. Po dvou třetinách je skóre 1:1. Na střely na branku vedou domácí 27:18.
40:00
39:55
Eberle měl unikátní šanci na skórování, ale před prázdnou brankou minul. Hosté v plném počtu.
39:38
Hemského střela za brankovou čáru neprošla.
38:45
Garner z bezprostřední blízkosti napálil pouze gólmana Dallasu.
38:28
Edmonton je již v pásmu. Lethonen měl podlé rozné pole, a tak vše viděl a puk bezpečně chytil.
37:50
Domácí se ne a ne dostat do pásma a čas trestu si vesele ubývá.
37:35
Vyloučen hostující Arron Rome na dvě minuty za zdržování hry.
36:49
Jágr vybruslil před branku, ale v momentě, kdy dělal kličku, mu neposedný puk uskočil od hole.
36:19
Domácí defenziva jakoby přestala hrát, toho málem využila Jágrova formace.
35:41
Belanger v dobré pozici trefil jen brankáře Lehtonena.
35:23
Ani jeden tým se nemůže na další dobu dostat k puku. Hra se přelévá ze strany na stranu.
34:26
Hvězdy se tak usilovně snažily dostat se co nejrychleji na dostřel branky soupeře, až se dostaly do ofsidu.
33:39
Morrow zkusil rychlou střelu zápěstím, ale brankář Dubnyk byl připraven na správném místě.
32:22
Lehtonen musel být proti střele Petryho pozorný.Jeho pokus vyrazil před sebe a dorážky znemožnili jeho spoluhráči.
31:59
Edmonton se dostal do postavení mimo hru. Vhazování ve středním pásmu.
31:36
Momentálně má více ze hry Edmonton. Průběžné střely na branku 18:13 ve prospěch Olejářů.
30:46
Hra se odehrává za brankou Lehtonena, ale hráči hostujícího týmu rychle dopravili puk bezpečně daleko od své vlastní branky.
30:14
29:30
Hosté od své vlastní branky a vyráží do útoku, tam se jim ale nemohou zabydlet.
28:38
Dallas se nastěhoval do útočného pásma, kde se snaží rozestavit ideálně své hráče. Jágr se dostal k opakované střele, ale nevedl si nejlépe.
28:14
Vyloučen domácí Eager za držení.
27:40
Robidas ukázkově sestřelil Eagera.
27:34
Hra se přesunula do útočného pásma domácího celku. Hosté se ale hned dostali do středního pásma, kde v souboji o puk uspěli. Rome prověřil pozornost Dubnyka
26:10
Dallas se dostal do několika dobrých střeleckých pozic, gólman Dubnyk byl ale pozorný a za pomoci svých obránců všechny ošemetné situace vyřešil.
24:23

Velmi kuriózní branka vyrovnává skóre. BRANDEN DILLON vystřelil do mantinelu za brankou a puk se odrazil na záda gólmana Dubnyka. Ten si puk do branky srazil sám. Asistence: Stephane Robidas.
23:08
Zakázané uvolnění vyrobili hráči domácího týmu, protože se dostávali pod tlak.
21:51
Buly ve středním pásmu, vhazování vyhrál Hemský nad Royem.
20:49
Hall příklepem zkoušel vyzrát na Lehtonena, ten ale byl pozorný a chytil puk.
20:01
Vhazování vyhrál Dallas, jenže o puk přišel, a tak se bude vhazovat v jeho obranném pásmu.
20:01
Oba týmy přicházejí na ledovou plochu, za pár minut startuje druhá třetina.
Jaromír Jágr v první třetině odehrál 7 minut a 26 vteřin.
Druhá třetina začne přibližně v půl páté. Máme za sebou první dějství, které přineslo jednu branku. Taylor Hall využil Eberleho přihrávku a prostřelil Lehtonena. Brankář Dallasu propustil nepříliš prudkou střelu na lapačku. Zbytek periody byl herně vyrovnaný. Střely na branku 11:9.
20:00
19:47
Třetina se dohrává a Dallas má puk na svých holích.
19:28
Domácí se provinili postavením mimo hru, buly ve středním pásmu.
18:59
18:26
Yakopov se po křídle snažil dostat do pásma, ale úspěšný nebyl.
18:00
Poslední dvě minuty druhé třetiny.
17:34
Hra přerušena, v době, kdy si Olejáři začali vytvářet převahu, zalehl puk gólman Lehtonen.
17:03
Edmonton v pěti, začíná zkrácená přesilovka domácích.
16:59
Vyloučen hráč Dallasu Easin za vystřelení puku mimo hřiště.
15:56
Hra čtyři na čtyři, zdá se, vyhovuje více Edmontonu, který se dostal až před Lehtonena. Jágr a jeho společníci obrací směr hry.
15:03
Vyloučen domácí Nugent-Hopking za krosček, souběžně hostující Rome.
14:40
Dallas zakládá další akci od své vlastní branky, ale rychle přichází o puk. Hra přerušena pro postavení mimo hru.
14:04
Hra dostává rázem spád, backhandová střele Garbutta změnu skóre neznamenala, ale jednalo se o dobře provedený pokus.
12:59
Edmonton právě vstřelil branku!

Máme tady první branku zápasu. Eberle svým pasem našel TAYLORA HALLA, který střelou zápěstím překonal Lehtonena. Gólman Hvězd si vybral horší chvilku. Asistence: Jordan Eberle.
12:40
Hall a Eberle nepříjemně zamotali hostujícím bekům hlavu.
12:11
11:05
Hemský vyzkoušel pozornost Lehtonena, ten si vše pohlídal.
10:33
Po střele Morrowa buly před brankou Dubnyka.
10:15
Eberle se dostal před branku, mířil mimo.
09:47
08:47
Domácí obrana hraje velmi kompaktně, soupeře nepouští do nějaké gólové pozice. Na ledě Jágr, který vyvolal rozruch na ledě, ale ke gólu to nevedlo.
08:00
Dallas před brankou, Roy ale přihrál nepřesně, a tak jeho tým přišel o pásmo.
07:29
Přesilová hra i pro hosty, vyloučen Yakupov na dvě minuty za krosček.
06:50
Průběžné střely na branku 2:3. Po Fistrickově střele se bude vhazovat před brankou Dallasu.
06:23
05:50
Dallas se nemůže vymanit z domácího tlaku, ale Hvězdy hrají dobře pozičně.
05:00
Olejáři jsou v útočném pásmu. Hemský se snažil rozvinou nějakou kloudnou akci, jeho snahu ukončil Lehtonen, který přikryl puk.
04:23
Za příliš mnoho hráčů na ledě vyloučen hostující Ryder.
03:42
Edmontonský Hall kroužil v útočném pásmu, dostal se ke střele, ale minul.
02:46
Vhazování před brankou Dallasu. Buly vyhráli domácí, ale o puk vzápětí přišli.
01:55
Dilton se dral do zakončení, ale byl sestřelen Perym.
00:30
Dallas posílá na led druhou formaci, ta první se nedostala do útočného pásma. Střídají i domácí.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté a zápas začíná.
00:01
6. února se tyto týmy utkaly ve zkrácené sezóně poprvé. Tým kolem Jaromíra Jágra vedl 2:1. Ve 48. minutě hrál Edmonton přesilovou hru a Schultz vyrovnal. Z prodloužení uběhlo 106 sekund a Jágr zajistil střelou z mezikruží pro Dallas bonusový bod. Podaří se Olejářům odplata?
Edmonton Oilers (pět výher, čtyři prohry a tři porážky po prodloužení/nájezdech) je na slušivé druhé pozici v Severozápadní divizi. Mančaft má k dispozici dva hráče, kteří se rozhodně nebojí vzít zodpovědnost na sebe a skórovat. Jakupov a Hemský patří v tomto ohledu na první místo týmových statistik, oba vstřelili pět branek. Kanaďané Gagner a Taylor Hall odehráli dvanáct zápasů a zaznamenali devět gólových přihrávek. Prvně jmenovaný Gagner je zároveň nejproduktivnějším hráčem týmu (4+9). V brance má své místo Dubnyk, který své kolegy do brankoviště příliš nepouští.
Dallas Stars je s bilancí šesti výher, pěti porážek a jedné prohry po nájezdech na čtvrtém místě Pacifické divize. Při pohledu na statistiky zjistíme, že hned trio borců vstřelilo čtyři branky, tedy nejvíce v týmu. Jedná se o Benna, Eriksonna, Rydera a Jágra. Nejlepších nahrávačů mají Hvězdy také několik. Roy, Jágr, Goligovsky a Eakim mají po pěti gólových přihrávkách. Nejproduktivnějším mužem týmu je Jágr (3+5). V brankovišti dostává, podle očekávání, velkou důvěru Kari Lehtonen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.