Autorem branky je ERIK CONDRA. Asistence: Kyle Turris a Sergej Gončar.
Autorem branky je ERIK KARLSSON. Asistence: Milan Michálek.
00:01

Ottawa Senators: Anderson (Bishop) - Karlsson, Methot, Gončar, Lundin, Wiercioch, Phillips - Alfredsson, Zibanejad, Michálek - Silfverberg, Turris, Greening - Neil, Smith, Condra - O'Brien, Da Costa, Daugavinš.

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) - Myers, Regehr, Ehrhoff, Sekera, Weber, Leopold - Pominville, Hodgson, Vanek - Stafford, Ennis, Foligno - Ott, Grigorenko, Gerbe - Kaleta, Hecht, Scott.

Rozhodčí: Joannette, Lemelin - Murchison, Devorski.
Přesně po týdnu do Ottawy opět přijelo Buffalo, aby zde odčinilo předchozí porážku 4:3. Pro Senators tímto utkáním skončí čtyřzápasová šňůra domácích utkání a Sabres, kterým se venku v posledních pěti venkovních zápasech příliš nedařilo, jim budou chtít loučení s domácím prostředím co nejvíce znechutit.

Ottawa se ale v tomto utkání nadále bude muset obejít bez své ofenzivní hvězdy Jasona Spezzy, jenž si nezahrál již dobré dva týdny kvůli zranění zad. Absence klíčového hráče se na Senators podepsala více, než by kdo čekal - předtím, než se Spezza zranil, Ottawa nastřílela ve dvou zápasech dohromady osm branek. Od 28. ledna, tedy data, kdy se jméno Spezza objevilo na injury listu, ale nastřílela jen sedm gólů v pěti zápasech a dvakrát prohrála 0:1 po samostatných nájezdech.

Buffalo je naproti tomu týmem, který se tolik střelecky netrápí a to navzdory tomu, že příliš v zápasech nestřílí. Vždyť předposlední utkání proti Islanders ovládli Sabres 3:2 a to i přesto, že na branku soupeře vyslali jen patnáct puků. V posledním zápase proti Bostonu se ale týmu od Niagarských vodopádů tato střelecká pasivita již nevyplatila a po prohře 1:3 bylo málo i šestadvacet střel. Velkou krizi si prožil hlavně ve druhé třetině, kde hrál dvanáct minut bez toho, aby vystřelil na branku Bruins.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.