Prozatím se s vámi loučím, pokud ještě nespíte, přepněte si na další ze zápasů NHL. Děkuji za pozornost.
Hvězdy utkání:
1. Brandon Sutter (PIT) - 2 body (2+0)
2. Chris Kunitz (PIT) - 1 bod (1+0)
3. Zdeno Chára (BOS) - 1 bod (1+0)
Domácí Pittsburgh předvedl ve třetí třetině parádní obrat, díky kterému bere dva body, zato Bruins zbyly jen oči pro pláč. I když Boston po dvou třetinách zásluhou branek Cháry a Seguina vedl 2:0, nestačilo to nakonec na zisk byť jednoho bodu. Ve třetí části totiž dokázali Penguins během čtyř minut dát tři branky, a vyhrát tak celé utkání 3:2. Autory těchto gólů byli Kunitz a dvoubrankový Sutter.
60:00
57:57
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné! Pittsburgh dokázal během několika málo minut otočit vývoj utkání ve svůj prospěch. Seidenbergovu nedůraznou nahrávku dokázal přečíst BRANDON SUTTER, který si popojel s pukem až do levého kruhu, odkud našel místo nad Chudobinovou lapačkou! Dva góly jsou v hokeji opravdu málo! Bez asistence.
54:33
A během chvíle máme vyrovnáno! Tentokrát brankář Bruins nestačil na přesně mířenou ránu z hole BRANDONA SUTTERA! Asistence: James Neal, Beau Bennett.
53:42
Tučňáci se dostávájí do hry! Parádní křižnou přihrávkou vybídl Kris Letang ke skórování CHRISE KUNITZE, který šancí nepohrdl a střelou z první prostřelil zatím stoprocentního Antona Chudobina! Asistence: Kris Letang, Deryk Engelland.
40:01
40:00
20:01
20:00
13:30
Bruins právě vstřelili branku!
Bergeron poslal mezi kruhy parádní nahrávku na TYLERA SEGUINA, který na nic nečekal a z první posílá kotouč do levého horního rohu Fleuryho klece. Boston vede na ledě Pittsburghu 2:0! Asistence: Patrice Bergeron, Brad Marchand.
04:45
Je tu první branka zápasu! Na modré čáře napřáhl ke své obávané dělovce ZDENO CHÁRA, jehož rána skončila až za záda Marca-Andreho Fleuryho. Svou černou práci nyní na brankovišti parádně odvedl Patrice Bergeron, přes kterého domácí brnakář neviděl vůbec nic. Asistence: Dennis Seidenberg, Rich Peverley
00:01

Pittsburgh Penguins: Fleury (Vokoun) – Orpik, Martin, Letang, Eaton, Engelland, Niskanen – Dupuis, Crosby (C), Kunitz – Neal, Jeffrey, Bennett – Kennedy, Sutter, Cooke – Adams, Vitale, Glass. Trenér: Dan Bylsma.

Boston Bruins: Chudobin (Rask) – Boychuk, Chára (C), Seidenberg, Hamilton, McQuaid, Ference – Horton, Krejčí, Lucic – Seguin, Bergeron, Marchand – Pandolfo, Peverley Caron – Thornton, Campbell, Paille. Trenér: Claude Julien

Rozhodčí: Rooney, L'Ecuyer – Murphy, Sericolo .
Vítejte u sledování přímého přenosu ze zámořské NHL. V dnešním zápase se můžeme těšit na souboj dvou ze tří nejlepších celků Východní konference, a to na bitvu mezi Pittsburghem Penguins a Bostonem Bruins. Utkání začíná v 00:30.
Pittsburgh je momentálně týmem, který se může pyšnit asi nejlepší formou ze všech celků NHL. Tým nejproduktivnějšího hráče ligy Sidneyho Crosbyho, který v minulém zápase společně s Kunitzem zaznamenal neuvěřitelných pět bodů, vyhrál pětkrát za sebou a v dosavadních 26 zápasech nasbíral 36 bodů, což Penguins řadí na druhé místo ve Východní konferenci.

Vítězové Stanley Cupu z roku 2011 si ve zkrácené sezóně vedou také velice dobře. Boston má ze všech mužstev NHL zatím odehráno nejméně utkání, a to 23, jenže i přesto se svěřenci kouče Juliena drží téměř na samém vrcholu. Z těchto zápasů dokázali Bruins získat dokonce o bod více než Penguins. Jen o bod víc než Boston má Montreal, který tak vede Východní konferenci, a “Bručounům“ tak patří “až“ třetí pozice.
Pittsburgh bude postrádat Jevgenije Malkina, který chyběl už v minulém utkání. Dan Bylsma, trenér Penguins, odhaduje dobu Rusovy rekonvalescence zhruba na jeden až dva týdny.