To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
2. Brian FLYNN (BUF) 1+0
3. Jonas BRODIN (MIN) 0+1
Československá stopa v utkání:

Nikdo z českých nebo slovenských hráčů se v dnešním utkání nepředstavil.
Nic se již nestane, další těsně prohrané utkání pro Sabres a další zápas s nulou... Buffalu se nedaří, je v hluboké krizi a nejvíce ho trápí hlavně žalostná koncovka. Minnesota se dnes probránila k cennému vítězství na ledě soupeře!
60:00
59:45
Sabres v poslední útočné akci.
59:25
Niederreiter bojuje o puk v útočném pásmu, další cenné vteřiny pro Wild.
59:00
Posledních šedesát vteřin třetí třetiny, puk ve středním pásmu.
58:55
Až nyní, Enroth na lavičce, na ledě šestý hráč Buffala.
58:40
A znovu, domácí se nemohou dostat ke hře bez gólmana.
58:15
Toho času již domácím moc nezbývá, Enroth byl již na cestě na lavičku, ale musí se vracet.
57:54
Heatley s Granludnem unikli do přečíslení dva na jednoho, ale Kanaďan nepřihrál a zkouší sám zakončit z pravé strany, po zákroku vracejícího se obránce padá a podráží Enrotha, není to gól.
57:30
Mitchell napadá rozehrávku Sabres, získal cenné vteřiny, hosté prostřídali.
57:05
I tentokrát se hostům daří dostat puk ze třetiny.
56:35
Niederreiter zavezl puk do třetiny Sabres, ale již se rychle vrací do obrany.
56:15
Tlak Buffala, blíží se závěr třetí třetiny a domácí usilují alespoň o vyrovnání!
55:35
Vanek nahazuje puk do třetiny Wild, ale hosté vyhazují zpět do třetiny soupeře.
54:56
54:45
Puk opět ve třetině Wild, domácí se zřejmě i tentokrát ubrání.
54:10
Puk opouští třetinu Buffala, přesilové hry Wild jsou ale hodně nebezpečné.
53:50
Pominville v dobré pozici, v pokleku netrefuje branku!
53:20
Znovu Koivu s Parisem v šanci, ale Enroth jejich pokusy z pravé strany dokázal vychytat.
52:56
A opět se vylučuje za příliš mnoho hráčů na ledě, potrestaným týmem je Buffalo a hosté si zahrají další přesilovou hru. Trest si jde odpykat Thomas Vanek, i když je pravda, že to bylo skutečně hodně "hraniční"!
52:51
Není to icing Sabres, hraje se dál.
51:58
51:52
Následná rána Koiva z pravé strany doslova podrazila Enrotha, ale důležité je, že puk končí vedle branky.
51:40
Parise to zkouší z těsné blízkosti, nedal.
51:22
Nyní již hosté znovu před Enrothem, tam se dostává z pravé strany do zakončení Niederreiter, ale netrefuje branku.
50:50
Granlund se nyní až příliš ochotně skácel k zemi, zbytečně, faul se nepíská, hosté naopak ztrácí útočné pásmo.
50:30
Nyní již hosté v přesilovkové rozestavení ve třetině Sabres.
50:16
Wild začínají přesilovou hru za vlastní brankou.
49:58
A po vyloučení Tallindera mají nyní výhodu přesilové hry hosté!
49:45
Pas Koiva na Pariseho nepřesný, domácí opět ve třetině soupeře.
49:15
Wild spoléhají na velmi dobrou defenzivu, bránit však těsné vedení by asi nebylo úplně to ideální!
48:45
Další příležitost k vyrovnání Sabres nevyužili, další přesilová hra bez využití.
48:10
47:05
Tentokrát Parise vyhazuje, ani tento pokus Sabres nevede k ohrožení branky Hardinga.
46:48
Ale to již neplatí, Brodin dokázal vyhodit puk ze třetiny.
46:35
Buffalo v přesilovkovém rozestavení.
46:10
Ehrhoff pálí od modré z levé strany, Enroth chytá. To vše ale při signalizovaném vyloučení, na trestnou lavici půjde někdo z hostů, je to Clayton Stoner a domácí si zahrají přesilovou hru.
45:33
Konopka spíše nahazuje puk na Enrotha, který v pohodě vyráží.
44:48
Heatley zaváží puk do útočného pásma, ale v přesile dvou protihráčů neuspěl.
43:55
Enroth je však bez práce, nešla na něho ani jedna střela a tak to i, alespoň pro tento okamžik, zůstane, puk ve středním pásmu.
43:25
Sabres se nyní brání, a to i první pětka, dobrý tlak Wild!
42:18
Hosté nahazují puk do třetiny Sabres, ale nedostávají se k puku.
41:34
Icing Wild, vhazování po pravici Hardinga.
41:20
Ehrhoff odvedl dobrou práci za vlastní brankou, nakonec se domácím podařilo dostat puk ze třetiny.
40:54
Stafford zkouší z pravé strany překonat Hardinga, nepovedlo se.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně ve 3:38 hodin.
Druhá třetina nabídla dva góly, nejprve domácí Flynn ve 36. minutě vyrovnal, aby poté v posledních vteřinách druhé dvacetiminutovky vrátil hostům vedení Pominville, který vrátil hostům vedení. Buffalo tak půjde i do třetí třetiny s jednogólovou ztrátou.
40:00
39:50
Minnesota právě vstřelila branku!
Jedna vteřina zbývala do návratu vyloučeného Stafforda, JASON POMINVILLE se po nádherné kombinaci několika přesných přihrávek dostává do zakončení z pravé strany odkud trefuje skulinku mezi Enrothem a brankovou konstrukcí, kudy propasíroval puk do branky. Hosté využívají přesilovou hru a vedou 2:1. Asistence: Miko Koivu, Jared Spurgeon.
39:15
Enroth nyní vychytal pokusy Pominvilleho i Koiva a hosté ztrácí útočnou třetinu.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:50
A je tu střela Brodina z pravé strany, to byla tvrdá rána, kterou však Enroth dokázal chytit.
38:35
Niederreiter zaváží puk do útočného pásma, daří se, hosté mohou zakombinovat.
38:10
Dumba pálí od modré, nepřesně, hosté ztrácí pásmo a domácí mohou prostřídat.
37:51
A vybojovali faul, vylučuje se, na trestnou lavici odchází domácí Stafford.
37:35
Parise s Koivem nyní zaměstnávají obranu Sabres.
36:48
Zemgus Girgensons zkouší z levé strany překvapit Hardinga, ten je ale pozorný.
36:22
McBain nahazuje puk z pravé strany, Harding raději přerušuje hru.
35:37
A Sabres se dostávají do "laufu", Hodgson střílí z pravé strany, Harding akrobaticky vyráží.
35:04
Sabres právě vstřelili branku!
Tak nakonec to domácí dokázali a doslova dotlačili zásluhou BRIANA FLYNNA puk do branky. Ten se z levé strany nadvakrát prosadil, na jeho dorážku byl již Harding krátký a je vyrovnáno! Asistence: Zemgus Girgensons.
34:17
Ofsajd Wild na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.
33:52
Granlundovi přeskočil puk hokejku u levé tyčky, Enroth se přemisťoval, to byla dobrá šance!
33:31
32:50
Ani tentokrát se domácí ke střele nedostali, Brodziak dokázal dostat puk ze třetiny.
32:15
Buffalo neudrželo třetinu, hosté vyhazují puk a mohou prostřídat.
31:31
Zach Parise fauluje a hosté se budou bránit při oslabení.
31:20
Hodgson se dostává do zakončení, Suter ho dokázal ubránit a zablokovat jeho pokus, puk míří vedle branky.
31:06
Souboj o puk ve třetině Wild.
30:00
Jsme přesně v polovině utkání, hosté stále drží těsný náskok a jsou zatím ve druhé třetině lepším týmem.
29:10
Nepřesná rozehrávka hostů, zakázané uvolnění.
28:40
Parádní přihrávky Dumby na Heatleyho, který v dobré pozici promáchl!
28:20
Vypadá to, jako by hosté hráli přesilovou hru!
27:58
Harding nemusel zasahovat a Buffalo se již opět musí bránit.
27:40
Domácí dostávají puk do středního pásma a mohou zaútočit.
26:55
Střela M. Koiva z pravé strany, Enroth vyráží.
26:36
Domácí se nyní dostali pod tlak a jsou často před vlastní brankou.
25:35
Puk ve středním pásmu, na hokejkách hostů.
24:35
Poměrně dost nepřesností v kombinaci Minnesoty.
24:11
Wild kombinují v útočném pásmu, do zakončení se však nedostávají.
23:16
Porter parádním hitem sestřelil Konopku.
22:30
Konopka sice vyhrál vhazování, ale domácí Larsson se dostal do dobré šance, zblízka ale netrefuje branku!
22:20
Ale nyní se již icing píská, a to domácím, bude se vhazovat před Enrothem.
21:45
Není to zakázané uvolnění, domácí musí hrát.
21:01
Domácí před Hardingem, ten všechny střely, i tu poslední Pysyka od modré z pravé strany, dokázal pochytat.
20:41
Matt Cooke nepropasíroval bekhendem puk na Brodziaka.
20:01
Po zhruba dvaceti minutách nabralo osvětlení potřebné luxy a můžeme pokračovat!
Osvětlení ve First Niagara Center konečně nabírá na síle a vypadá to, že druhá třetina by mohla za pár minut začít.
Tak vypadá to na problémy s osvětlením.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začne přibližně v 02:32 hodin.
První třetina je za námi, s jednogólovým vedením odchází do kabin hokejisté Wild, kteří se sice většinu doby bránili, ale povedlo se jim jedno přečíslení, což stačí k "hubenému" vedení 1:0. Sabres mají územní převahu, jsou více u puku, ale jejich koncovka je hodně žalostná. Změní se to v průběhu dalších dvou třetin?
20:00
19:53
Po chybě Webera se ještě do koncovky dostal Parise, ale trefuje přímo do Enrotha.
19:34
Neposedný puk Harding vyráží holí, ten se nebezpečně ve vzduchu točí, ale naštěstí pro hosty, končí mimo branku.
19:00
Posledních šedesát vteřin první třetiny.
18:46
Flynn nahazuje bekhendem puk na branku Wild, Harding puk vyráží.
18:15
Střela Pominvilleho zblokována Folignem mimo branku.
17:28
Niederreiter vyhazuje nahozený puk ze třetiny do středního pásma.
17:08
Wild před Enrothem, kterého ale neohrozili.
16:35
Brodin dokázal vyhodit puk ze třetiny a hosté bleskově střídají.
16:02
Harding zasahuje proti střele z levé strany a přerušuje hru.
15:45
Puk po delší době ve třetině Sabres, ale hosté se nedostali do zakončení a již se musí bleskově vracet.
15:10
Statistika střel na branku: 5 : 4 pro domácí Sabres.
14:45
Souboj o puk za brankou Wild, kteří jsou nyní pod tlakem, domácím pomohla přesilová hra.
14:13
14:02
Stafford hledá přihrávkou Pysyka před brankou, ale ten je dobře bráněn Spurgeonem a do zakončení se nedostal.
13:40
Hostům se podařilo vyhodit puk ze třetiny.
13:05
Boj o puk v pravém rohu třetiny Wild vyhráli domácí, Ehrhoff střílí z levé strany od modré, také on netrefuje branku.
12:45
Puk ve třetině Sabres, hosté se zatím úspěšně brání.
12:20
McBain střílí z pravé strany, ale netrefuje branku.
12:13
Do kombinace zasáhl holí Harding a překazil tak domácím dobrou šanci, nicméně se píská faul, bude se vylučovat, na trestnou lavici odchází Dany Heatley, domácí si zahrají přesilovou hru.
11:58
Hraje se v pěti na boou stranách, domácí se dostávají do přečíslení.
11:27
McCormick a Stoner si to nyní rozdali v první bitce zápasu, po chvilce je rozhodčí roztahují a oba si půjdou sednout na pět minut na trestnou lavici.
11:10
Buffalo je sice mírně aktivnější, brejky soupeře jsou ale hodně nebezpečné!
10:35
Sabres se do zakončení v útočném pásmu nedostali, dobrá obranná práce hostů.
10:00
První desetiminutovka dnešního utkání za námi, zatím sledujeme opatrný hokej z obou stran, hosté vedou po brance Brodziaka 1:0.
09:21
Následně Myers chybuje a hosté se dostávají do přečíslení, které zakončuje Parise střelou z pravé strany, Enroth chytá.
08:55
Pysyk střílí z pravé strany, Harding vyráží do rohu.
08:19
Zakázané uvolnění Wild, bude se vhazovat po pravici Hardinga.
07:40
07:20
Nyní jsou již Sabres opět v útočném pásmu, střela Myerse od modré nepřesná.
06:57
Ofsajd Sabres na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.
06:32
Hodgson netrefuje z pravé strany branku a puk opouští třetinu Wild.
06:18
Domácí v útočném pásmu v přesilovkovém rozestavení.
05:40
První vyloučení v dnešním utkání, Dumba dostává dvě minuty za podražení a domácí si zahrají přesilovou hru.
05:23
Velmi dobrá kombinace Wild končí gólem, když se po přihrávce přihrávce Cookeho na pravé strany přesně mezi betony Enrotha trefuje KYLE BRODZIAK. Asistence: Matt Cooke, Jonas Brodin.
05:09
Přesto se hosté udrželi před Enrothem, až přichází střela Brodina od modré, kterou Enroth chytá a přerušuje hru.
04:40
M. Koivu zachytil rozehrávku soupeře ve středním pásmu a dostává se do zakončení z levé strany, vedle.
03:51
Pískán ofsajd Sabres na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.
03:40
Wild se nyní nedaří přejít do útočného pásma a vystřelit na Enrotha.
03:05
Hosté se nyní brání pouze vyhozením puku ze své třetiny.
02:25
Weber si na modré sjíždí více na střed, jeho střela je zablokována a puk končí mimo led, bude se vhazovat.
01:58
Domácí mají puk a střídají, na led přichází třetí pětka.
01:22
Je pískán icing Wild, hra se stěhuje před Hardinga.
00:57
Na druhé straně před najíždějícím Folignem zasahuje Harding.
00:28
Heatley bojuje o puk z levého mantinelu ve třetině soupeře.
00:01

Buffalo Sabres: Enroth (Miller) – Ehrhoff, Pysyk, McBain, Myers, Weber, Tallinder – Vanek, Hodgson, Ott – Foligno, Ennis, Stafford – Girgensons, Larsson, Flynn – McCormick, Grigorenko, Scott

Minnesota Wild: Harding (Kuemper) – Suter, Brodin. Dumba, Spurgeon, Ballard, Stoner – Parise, M. Koivu, Niederreiter – Heatley, Granlund, Pominville – Cooke, Brodziak, Fontaine – Mitchell, Konopka, Veilleux

Rozhodčí: Rehman, Rooney – Cameron, Miller.
Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž Buffalo Sabres přivítá ve své First Niagara Center Minnesotu Wild.
BUFFALO SABRES
Buffalo prožívá hodně nepovedený vstup do nové sezóny. Ze šesti odehraných zápasů mají Sabres na svém kontě pouze jeden bod za prohru v prodloužení. Všechny další zápasy prohráli v normální hrací době a aktuálně jsou nejhorším mužstvem celé ligy! Určité zlepšení Sabres naznačili v tom posledním utkání na ledě obhájců Stanley cupu v Chicagu, kde prohráli až po boji 2:3.
Nejproduktivnějším hráčem Sabres je Cody HODGSON, který nasbíral pět bodů za jeden gól a čtyři asistence, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená devětašedesáté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Sabres je čtyřbodový Thomas VANEK, který zaznamenal dva góly a dvě asistence, aktuálně mu patří jedenadevadesáté místo v bodování NHL.
MINNESOTA WILD
Wild mají po pěti zápasech na svém kontě slušných šest bodů, což je zatím v rámci Centrální divize v Západní konferenci řadí na čtvrté místo. I když měla Minnesota špatný vstup do nového ročníku, kdy první tři zápasy prohrála a vybojovala pouze dva body za prohru s Kings po nájezdech a s Aneheimem v prodloužení. Pak však přišly dva domácí zápasy které zvládla a po výhrách nad Winnipegem 2:1 a 5:1 nad Dallasem se v rámci divize vyšvihla na čtvrté místo.
Kanadské bodování Wild vede pětibodový Matt COOKE, který zaznamenal tři góly a dvě asistence, což ho řadí na pětapadesáté místo v lize. Druhým nejproduktivnějším hráčem klubu je Zach PARISE, jenž nasbíral zatím čtyři body za čtyři góly a v pořadí celé NHL mu patří třiaosmdesáté místo.