Z utkání je to tak vše. Přeji vám krásný pátek a u dalšího online přenosu z utkání NHL zase někdy na shledanou.

Dnešní utkání sledovalo 14 237 diváků.
Bod navíc si nakonec v prodloužení vybojovali Devils, kteří zužitkovali nabídnutou přesilovou hru, když se trefil Eliáš.
60:50
Devils právě vstřelili branku!
Jágr vystřelil z pravé strany a puk se odrazil do Lehtonena přímo na hokejku PATRIKA ELIÁŠE, který již neměl problém vstřelit puk do odkryté brány Stars. Asistence: Travis Zajac, Jaromír Jágr.
60:28
Pete DeBoar cítí šanci a ihned si bere oddechový čas.
60:28
Ale Devils následně získali puk a po přihrávce Gelinase se málem hnal sám na Lehtonene Eliáš, kterého podrazil Jamie Benn (DAL), a tak je vyloučen na dvě minuty.
60:18
Daley dokázal zavést puk do útočného pásma.
60:01
Začalo prodloužení.
Stars dokázali dotáhnout utkání do prodloužení, když se v poslední minutě trefil v power play Seguin, a tak nás čeká nastavený čas či případné samostatné nájezdy.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:40
Stars se pokouší o další útok, ale Daley se dostal jen na útočnou modrou.
59:09
Dallas právě vstřelil branku!
Stars dlouho kombinovali v útočném pásmu až nakonec přišla střela Goligoského, ale jeho střela byla zblokována před bránou Stars, kde se nakonec puku dostal TYLER SEGUIN, který svou střelou vyrovnává utkání. Asistence: Erik Cole, Alex Chiasson.
58:27
Eliáš dokázal vyhodit puk do středního pásma.
58:21
Lehtonen je na střídačce, a Stars tak budou hrát pět proti čtyřem.
58:21
Lindy Ruff si bere oddechový čas.
58:21
Jaromír Jágr (NJD) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, ale Jamie Benn (DAL) je navíc vyloučen na dvě minuty za nasimulování pádu.
58:00
Henrique opět pouze vyhazuje puk do středního pásma.
57:29
Goligoski střílel z pravé strany a před Schneiderem ještě tečoval puk Garbutt, ale hostující brankář má puk ve své moci.
56:51
Stars se prostě nemohou dostat do nějakého zakončení. Když už se Dallas dostane do útočného pásma, tak jej většinou domácí hráči tahají pouze po rozích.
56:24
Zpoza brány nahrával Zubrus, ale Lehtonen si jeho pas raději schoval ve své lapačce.
56:04
Tentokráte je odpískán offside Stars.
55:53
Devils vyhodilu puk ze svého pásma a Daley jej tečoval na střídačku hostů, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
55:32
Jordie Benn nahazuje puk do útočného pásma, ale za kotoučem se nevydal ani jeden z domácích.
55:01
Daley se snažil vyhodit puk z pásma, ale ten se od mantinelu odrazil mimo hrací plochu.
54:41
Devils jen vyhazují puk do středního pásma.
54:11
Stars se sice dokázali dostat do útočného pásma, ale o puk se pouze bojoval v rohu kluziště.
53:47
Gionta vyjel zpoza brány, kde se následně pokusil zakončit, ale Lehtonen kryje.
53:33
Devils se nepovedl jejich přechod do útočného pásma, a tak je tu offside hostů.
53:03
Henrique se dostal ke střele od modré a puk se po zákroku Lehtonena dostal před bránu, kde vznikla velká změť těl, ale puk nakonec končí v rohu kluziště.
52:45
Tentokráte se nepovedla rozehrávka domácím a hra se vrací před bránu Stars.
51:50
Jágr získal puk za bránou, kde si s ním vybruslil až mezi kruhy a následně hledal svým pasem Eliáše, který však se svou střelou příliš dlouho otálel a naopak se snažil ještě najít před bránou Jágra, ale domácí obrana již následně dokázala odklidit puk.
51:14
Devils špatně rozehráli a puk končí až na icingu.
50:44
Od modré tentokráte pálil Salvadore, ale Lehtonen puk vyrazil před sebe a následně jej zalehnul.
50:24
Lehtonen si teď musel připsat několik zákroků, když na něj postupně vystřelili Ryder a Volchenkov.
50:06
Ja. Benn posunul puk do jízdy Nichuskinovi, jenž svou střelou prověřil Schneidera, ale ten je v tomto utkání hodně jistý a takový pokus nemůže hostujícího brankáře nijak ohrozit.
49:38
Nichuskin se pokusil procpat přes dva obránce Devils, ale to bylo od mladého rusa až příliš naivní.
49:01
Ani další střela Stars neprošla až k Schneiderovi, protože střelu Dayleho blokuje Zubrus, který se velice těžce zvedá z ledu.
48:56
Jamie Benn dostal přihrávku mezi kruhy, ale ihned před domácím kapitán byl hostující hráč, který zblokoval jeho střelu do ochranné sítě za bránou Devils.
48:28
Stars se nemohou dostat do nějakého většího tlaku. Devils vždy dokážou rychle získat puk a poslat jej následně do středního pásma.
47:59
Daley sice udržel útočné pásma, ale domácí obránce nahrál Jágrovi, který zakládá další akci Devils.
47:28
Gionta pouze nahodil puk do obranného pásma Stars a následně odchází střídat.
47:06
Jordie Benn nahrál Fiddlerovi, jenž svou střelou opět trefuje jednoho z hráčů Devils.
46:26
První formace Stars se dokázala na malý okamžik dostat do svého útočného pásma, ale hosté vyhazují puk do středu.
45:47
Eakin dostal přihrávku na pravou stranu, kde následně trefuje před sebou stojícího obránce Devils.
45:15
Zajac svou střelou z pravého kruhu trefuje tyč Lehtonenovy brány!
44:59
Na druhé straně poslal přihrávku do druhé vlny Cole, kde si najížděl Rome, ale ani on netrefil bránu.
44:36
Gionta posunul puk za sebe na Brunnera, jenž svou následnou střelou netrefil bránu Stars.
44:02
Clowe nahrál před bránu Ryderovi, jenž z velice výborné pozice nedává třetí branku Devils.
43:32
Stars špatně přešli do útočného pásma, a tak je domácím odpískán offside.
43:20
Plexisklo je již vyměněné, a tak může utkání pokračovat.
43:20
Po jednom ze střetů se vysklil kousek plexiskla, a tak budeme muset chvíli počkat, než se zničené plexi vymění za nové.
43:10
Chiasson dokázal získat puk po špatné rozehrávce Devils, ale s jeho následnou střelou neměl Schneider žádný problém.
42:57
Salvador zblokoval rozjíždějící útok Stars, když tečoval puk na svou střídačku.
42:32
Gionta se dostal ke střele mezi kruhy, ale jeho pokus je zblokován domácí obranou.
42:12
Seguin nabral ve středním pásmu rychlost, ale před modrou čárou mu utíká puk.
41:48
Cole pouze nahodil puk do útočného pásma, kde jej sbírá Židlický.
40:59
Jágr poslal přihrávku Zubrusovi, jenž se snažil něco vymyslet v útočném pásmu, ale domácí obrana jej brzy připravila o puk.
40:31
Devils jsou již kompletní a Dallas se ve svém následném útoku dopustil offsidu.
40:07
Devils vyhráli úvodní vhazování a vyhazují puk za bránu Lehtonena.
40:01
New Jersey dokázalo ve druhé třetině navýšit svůj náskok, když se v přesilové hře prosadil svou tečí Zajac. Stars však dokázali rychle reagovat a minutu po druhém gólu Devils, vstřelil kontaktní gól domácí kapitán Jamie Benn. Dallas byl i velmi blízko vyrovnání, ale ani jedna z jejich dalších větších šancí neskončila dalším pukem za zády Schneidera.

Střely na bránu: 10:14
Vhazování: 18:19
Zblokované střely: 6:11
Hity: 20:14
40:00
39:45
Naopak na druhé straně zahrozil Zubrus, který se prodral až do zakončení, jehož střelu vyrazil Lehtonen an hůl dojíždějícího Fayna, jenž ještě také vystřelil, ale domácí brankář kryje i tuto dorážku hostujícího obránce.
39:20
Tak to je neuvěřitelné! Cole měl již Schneidera na zemi, ale domácí útočník ještě raději zvolil přihrávku na modrou Goligoskému!
38:56
Cole vystřelil z levého kruhu, ale jeho střela je vyražena do rohu kluziště.
38:26
Goligoski však ihned na začátku přesilovky ztrácí puk, a ten končí až za bránou Stars.
38:22
Stars budou hrát svou třetí přesilovou hru, když je na dvě minuty za podražení vyloučen střelec druhého gólu Travis Zajac (NJD). Následuje reklamní pauza.
38:10
Zajac nahrál pod sebe Jágrovi, který svou pohotovou střelou netrefuje bránu Stars.
37:46
Ani Brunner neuspěl se svým založením útoku, když přišel o puk ihned po přejetí modré.
37:06
Eliáš posunul puk na Rydera, který byl velice rychle obrán o puk.
36:10
Stars však dokázali dostat puk ze svého obranného pásma a následně se dostali do protiútoku, kde se po krásně kombinaci ocitnul sám před Schneiderem Goligoski, ale domácí obránce svou střelou trefil hostujícího brankáře.
35:46
Jágrova formace kombinuje ve svém útočném pásmu.
35:01
Eakin vyvezl puk až ze svého obranného pásma do útočného, kde po přejezdu modré vystřelil na Schneidera, ale ten jeho střelu ukrývá ve své výstroji. Následuje reklamní pauza.
34:25
Carter dokázal dostat puk až za bránu Stars, ale tam byl tvrdě zastaven domácí obranou.
33:57
Ihned po buly střílel Dillon, ale jeho střela neprošla před změť těl před ním.
33:52
Devils následně pouze vyhazují puk na zakázané uvolnění.
33:16
Seguin chtěl vystřelit od modré, ale do jeho pokusu vlétnul Eliáš, a tak se puk odrazil do středního pásma.
32:40
Vyrovnávající branka očividně povzbudila domácí celek, který se tlačí víc a víc do útoku.
32:10
Eakin nahrával z rohu kluziště mezi kruhy, kde byl Garbutt, jehož střela je však sražena za bránu Devils.
30:52
Nichuskin zavezl puk do útočného pásma, kde z rohu nahrával mezi kruhy, kam si najížděl Seguin, ale ten špatně trefil puk, a kotouč se následně dostal na hůl JAMIEHO BENNA, který trefil puk bekhendem mezi betony Schneidera. Asistence: Tyler Seguin, Valeri Nichuskin.
30:25
Nichuskin se pokoušel prokličkovat z pravé strany, ale to mladému rusovi nevyšlo.
29:50
New Jersey využívá přesilovou hru! Brunner si vyměnil puk s Eliášem, aby následně vypálil od modré, kde ještě před bránou tečoval puk do brány Stars TRAVIS ZAJAC, a Devils tak vedou již o dvě branky. Asistence: Damien Brunner, Patrik Eliáš.
29:15
Roussel dokázal získat puk a ihned jej posílá přes všechny čáry.
28:55
Ke střele se ihned dostal Židlický, ale jeho střela je zblokována hned prvním hráčem.
28:49
New Jersey bude hrát svou druhou přesilovou hru, když zcela zbytečně fauloval ve středním pásmu domácí Ryan Garbutt (DAL), a půjde si tak na dvě minuty posedět na trestnou lavici za nedovolené bránění.
28:40
Daley našel svou přihrávkou před prázdnou bránou stojícího Eakina, který však trestuhodně minul puk!
28:18
Roussel se snažil překonat Schneidera z velkého úhlu, ale hostující brankář je pozorný, a chytá i tento pokus domácích.
27:42
Gonchar vypálil od modré, ale jeho střela míří mimo bránu Devils.
27:11
Ryder nádherně přihrál před bránu Henriquovi, ale ten svým zakončením netrefil bránu Stars.
26:47
Ani další útok Stars neměl příliš dlouhého trvání a puk je opět ve středním pásmu.
26:20
Peverley pouze protečoval puk do útočného pásma, kde jej za svou bránou sbírá Schneider.
25:54
Domácí tým se tentokráte provinil přihrávkou rukou, a tentokráte se bude vhazovat po levici Lehtonena.
25:50
Rozehrávka jednoho z hostující obránců je tečována domácím hráčem do hlediště, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
25:34
Stars vyhazují puk až na zakázané uvolnění, a tak se hra opět stěhuje do jejich obranného pásma.
24:58
Na druhé straně se do výborné střelecké pozice dostal Volchenkov, ale jeho ppkus byl zřejmě zblokován některým z hráčů.
24:58
24:35
Cole se dokázal prodrat až před Schneidera, ale jeho střela mířili přímo doprostřed brány, kde byl připravený brankář Devils.
24:19
Cole posunul puk za bránou Romeovi, jenž se s ním ihned obtočil k pravé tyči Schneiderovy brány, ale hostující brankář byl u své tyče připraven.
24:02
Jamie Benn se dostal do útoku, kde však svou střelou trefil před sebou stojícího Židlického, a tak puk končí v ochranné síti za bránou Devils.
23:18
Tak to byl zákrok! Greene vystřelil od modré, jehož střelu vyrazil Lehtonen před sebe, kde se k puku dostal Zajac, který si ještě vybruslil domácího brankáře, ale ten dokázal hostujícího útočníka ještě vychytat svou lapačkou.
22:58
Puk skončil na jedné ze střídaček, a tak se bude vhazovat ve středovém kruhu.
22:32
Současně jsou vyloučeni domácí Brenden Dillon (DAL) a hostující Adam Henrique (NJD) na dvě minuty za hrubost.
22:21
Stars jsou opět nacpaní ve svém útočném pásmu, ale tentokráte nepřichází žádná střela směrem na Schneidera.
21:34
Nichuskin přihrával z rohu kluziště před bránu, ale puk bohužel pro domácí skončil až na druhé straně útočného pásma.
20:57
Eakin se dral sám do útočného pásma, kde se pokusil zakončit z pravé strany, ale jeho střela byla sražena.
20:28
Garbutt pouze nahodil puk do útočné třetiny Stars, ale ten tam příliš dlouho nevydržel, protože jej vyklidili hostující obránci.
20:01
V první třetině jsme viděli pouze jednu branku, kterou vstřelil hostující Zubrus, který prostřelil Lehtonena po přihrávce od Jágra. Devils v utkání zcela zaslouženě, protože měli v první části navrch. Stars nepomohla ani jejich dlouhá dvojnásobná přesilová hra, která se domácím vůbec nepovedla. Stars si dokázali svou první vážnější šanci vytvořit až v samotném závěru třetiny, ale Schneider podržel svůj tým.

Střely na bránu: 4:7
Vhazování: 8:7
Zblokované střely: 2:7
Hity: 8:6
20:00
19:27
Ja. Benn hledal svou křižnou přihrávkou Seguina, ale tento pas byl až příliš čitelný a obrana Devils jej dokázal zblokovat.
19:02
Jeden z domácích hráčů teď vyhodil puk na svou střídačku, a tak se bude vhazovat obranném pásmu Dallasu.
18:48
Tak teď se Devils dostávají trochu do potíží. Nejdříve nahazoval Goligoski před Schneidera, který jeho střelu vyrazil do strany, ale útok Stars pokračoval a ke střele se ještě dostal Roussel, ale hostující brankář byl opět pozorný.
18:31
Stars měli výbornou šanci vyrovnat utkání! Dillon najel do útočného pásma, kde ještě našel svým pasem mezi kruhy Eakina, ale ten svou následnou střelou nepřekonal Schneidera.
17:45
Chiasson adresoval svou přihrávku před bránu Horcoffovi, ale ten byl skvěle zastaven hostující obranou.
17:41
Horcoff z rohu útočného pásma nahrával před bránu, ale tam nebyl ani jeden z hráčů v zeleném.
17:07
Clowe nahrál mezi kruhy Henriqueovi, jehož následná střela byla zblokována domácí obranou.
16:45
Salvador nahazoval puk z modré, ale jeho střela míří za bránu Dallasu.
16:11
Rome opět jen nahodil puk za bránu Devils, kde pro něj sjíždí Gartbutt, ale hostující obrana byla rychlejší.
15:36
Ani jeden z týmů teď nedokázal udržet puk ve svém útočném pásmu a kotouč spíše lítá mezi obránci obou týmů.
15:00
Whitney pouze nahodil puk na Schneidera, který jej ukrývá ve své výstroji. Následuje reklamní pauza.
14:52
Další vyhození domácích a jejich oslabení je již u konce.
14:35
Stars vyhráli následné vhazování a ihned posílají puk co nejdále od své brány.
14:27
Další útočná akce Devils je zastavena postavením mimo hru hostujících hráčů.
14:16
Eakin dokázal vypíchnout puk do středního pásma.
13:48
Eakin pěkně zatopil hostujícím obráncům a posbíral cenné vteřiny z oslabení Dallasu.
13:31
Podruhé v krátkém čase dokázal Dallas vyhodit puk až za bránu Devils.
13:10
Gelinas vystřelil z pravého kruhu, ale jeho pokus míří mimo bránu Stars.
12:48
Erik Cole (DAL) je vyloučen na dvě minuty za držení, a tak budou hrát Devils svou první přesilovku v utkání.
12:36
Eliáš nakonec dokázal přihrát puk před bránu Brunnerovi, kterého střelu chytá Lehtonen.
12:18
Eliáš nahodil puk za bránu Stars, kde o něj bojují Brunner společně s Giontou.
11:38
Seguin se pokoušel z rohu kluziště hledat svou přihrávkou před bránou hlídkujícího Benna, ale ten nedokázal puk zvládnout, a ten následně končí mimo útočné pásmo Stars.
10:59
Jágr dokázal získat puk ve středním pásmu a následně s ním najel až do útočného pásma, kde našel svou přesnou přihrávkou na pravé straně DAINIUSE ZUBRUSE, který svou rychlou střelou pod lapačku Lehtonena otevírá skóre utkání. Asistence: Jaromír Jágr, Marek Židlický.
10:44
Ryder bojoval o puk v rohu svého útočného pásma, ale domácí obrana jej nakonec dokázala získat.
10:13
Cole se snažil protlačit do útočného pásma, ale na modré čáře tvrdě narazil hned na dva hráč Jersey a o puk následně přišel.
09:44
Roussel našel svou přihrávku podél modré na druhé straně najíždějícího Garbutta, který jen nahodil puk na Schneidera, a ten raději přerušuje hru.
08:56
Carter dlouho motal domácí hráče za jejich bránou až nakonec chtěl přihrát před bránu Bernierovi, ale jeho pas skončil již u Lehtonena.
08:28
Který nakonec zakončuje Clowe svou střelou, kterou Lehtonen chytá svou lapačkou. Následuje reklamní pauza.
08:23
Horcoff ztrácí puk ihned po přejetí modré a Devils jdou do rychlého protiútoku.
07:42
Jágr se dokázal z pravé strany dostat až do zakončení, ale jeho střela nemířila do brány Stars.
07:15
Eakin se pokusil zakončit z rohu kluziště, ale jeho zakončení si pohlídal Schneider.
06:42
Stars však jejich přesilová hra vůbec nevyšla. New Jersey dokázalo zvládnou ubránit skvěle své oslabení.
05:15
Stars budou hrát dvojnásobnou přesilovku! Anton Volchenkov (NJD) je vyloučen na dvě minuty za faul loktem.
05:05
New Jersey sbírá cenné vteřiny ve své útočné třetině.
05:45
New Jersey však vyhodilo puk přes všechny čáry.
06:00
Stars však jejich dvojnásobná přesilovka vůbec nevychází. Do zakončení se dokonce dostal na druhé straně Gionta.
04:30
Máme tu první vyloučení v utkání, když na dvě minuty za hákování putuje na trestnou Mark Fayne (NJD).
04:05
Henrique nahrával před bránu Cloweovi, jenž svou střelou z první ohrozil Lehtonena, ale ten opět kryje i tuto střelu.
03:55
Eakin se dokázal dostat mezi kruhy, kde však byla jeho střela sražena.
03:31
Jeden z hostujících obránců však přihrál na modrou Garbuttovi, ale ten byl nakonec zablokován vracejícím se útočníkem.
03:02
Devils zatím drží puk na svých hokejkách a nepouští domácí tým do jejich útočných akcí.
02:20
Jágr nedokázal zpracovat přihrávku na středu kluziště a puk následně doklouzal až za bránu Lehtonena, a tak je Devils odpískán icing.
02:04
Devils dokázali uzamknout Stars v jejich obranném pásmu a k zakončení se nakonec dostal Gionta, který pálil z velkého úhlu, ale Lehtonen byl u své tyče pozorný.
01:30
Dillon získal puk za svou bránou, ale následně jej posílá přes všechny čáry, a tak je domácím odpískán icing.
00:55
Seguin posunul puk na Jo. Benna na modrou, ale jeho následná střela neprošla přes prvního bránícího hráče.
00:43
A další úspěšný zákrok Lehtonena, který tentokráte likviduje střelu Volchenkova od modré.
00:28
O první střelu v utkání se postaral z levé strany Zajac, ale Lehtonen vyráží puk do rohu kluziště.
00:01

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Goligoski, Daley, Jo. Benn, Dillon, Gonchar, Rome – Ja. Benn, Seguin, Nichuskin – Roussel, Eakin, Garbutt – Whitney, Fiddler, Cole – Peverley, Horcoff, Chiasson.

New Jersey Devils: Schneider (Brodeur) – Greene, Fayne, Salvador, Židlický, Volchenkov, Merill – Zubrus, Zajac, Jágr – Eliáš, Gionta, Brunner – Clowe, Henrique, Ryder – Carter, Bernier.

V utkání uvidíme tři české hráče, a to pouze na straně New Jersey, ve kterém hrají Jaromír Jágr, Patrik Eliáš a Marek Židlický. Na soupisce Stars naopak nenajdeme ani jednoho českého či slovenského hokejistu.
Vzájemná střetnutí:

Oba týmy se v letošní sezóně potkají ve dvou utkáních, kdy první zápas mají obě mužstva již za sebou, když na svém ledě dokázalo zvítězit New Jersey hubeným výsledkem 1:0.

10.1 New Jersey – Dallas 1:0
Dallas Stars

Dallas má po 53 odehraných zápasech jen o jeden bod navíc než jeho soupeř, a to tedy 56 bodů, které Stars zajišťují 11. místo v západní konferenci. Oproti Devils však texaský celek ztrácí na osmou příčku již sedm bodů, a tak je čeká ještě velice těžký boj, aby si zajistili jedno z míst zajíšťující play off. Svěřenci Lindyho Ruffa však začali v poslední době předvádět zlepšené výkony, které odnesli mužstva, jako jsou Toronto či nejlepší tým východní konference Pittsburgh. Stars však v posledním utkání nestačili na Colorado, které sice přehráli, ale bohužel pro domácí tým byl v bráně Avs Varlamov, který dokázal pochytat 41 střel Stars.

Zranění hráči:

Stephane Robidas (zlomená noha). Vyškrtnutí ze sestavy Kevin Connauton a Dustin Jeffrey.
New Jersey Devils

Ďáblové mají na sém kontě po 54 odehraných zápasech 55 bodů, což je řadí na 13. příčku východní konference, kde ztrácejí na osmou Carolinu pouhé dva body, a tak je ještě stále možné, aby se svěřenci Peta DeBoara dostali do bojů o Stanley cup. New Jersey má navíc za sebou zápas pod širým nebem, který odehrálo před pár dny proti New York Rangers. Utkání však týmu Jaromíra Jágra nevyšlo přesně podle představ, protože Rangers nadělili svému soupeři hned sedm branek. Devils jsou teď na tří zápasovém tripu po stadionech týmu z centrální divize, když jedno utkání mají již za sebou, protože se střetnuli s St. Louis Blues, ale Blues tento zápas zvládnuli 3:0.

Peter Harrold (noha). Vyškrtnutí ze sestavy Jacob Josefson, Anderi Loktionov
Vítejte u online přenosu z utkání NHL, ve kterém nás čeká mezikonferenční souboj, když se střetnou Dallas Stars a New Jersey Devils. Utkání má naplánovaný start na 2:30 SEČ, ale vzhledem k předzápasovým okolnostem se dá očekávat, že samotné vhazování bude vhozeno až v 2:40.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.