To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
2. Mike SMITH (PHO) 41 zák., 1 gól, 97,6%
3. Kyle CHIPCHURA (PHO) 1+1
Československá stopa v utkání:
Radim VRBATA (tým) 0+0, 7 střel, čas na ledě 14:15
Zbyněk MICHÁLEK (tým) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:32
Ano, je konec, Kings tento zápas nezvládli, hlavně díky hodně špatné koncovce. Střelci Los Angeles se v dnešním zápase doslova "zastřelovali" a hráči v bílém tak rychle opouští ledovou plochu a míří do kabin, tento zápas prostě nevyšel! Naproti tomu domácí se mohou radovat z dalšího důležitého vítězství!
60:00
59:45
Až nyní, to je ale již hodně pozdě.
59:35
Ne, Kings se ani nemohou dostat ke hře bez gólmana.
59:01
Po střele Mosse musí Scrivens zasahovat, Coyotes získávají útočné pásmo, to je hodně důležité.
59:00
Posledních šedesát vteřin do konce třetí třetiny.
58:30
Kings ve třetině soupeře a Scrivens se musí vracet do branky.
58:15
Čas se hostům ale hodně krátí, Scrivens je již na cestě z branky.
57:42
Clifford nahazuje puk, ale ten se dotkl ochranné sítě, přerušená hra, vhazování ve středním pásmu.
56:39
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Tak přece jenom se hosté prosazují, po střele JARRETA STOLLA je to využitá přesilová hra a Kings svitla naděje na vyrovnání. Nyní je to již pouze o dvě branky! Asistence: Vjačeslav Vojnov, Dustin Brown.
56:31
Posledních dvacet vteřin oslabení Coyotes, Kings stále v útočném pásmu.
56:10
Střelu Vojnova blokuje obětavě Vermette, který se vrhl do střely.
55:51
Minuta z přesilové hry Kings již "uběhla", stav se nemění.
55:35
Coyotes vyhazují puk ze třetiny.
55:10
Kings již v přesilovkovém rozestavení.
54:50
A hosté si nakonec vybojovali faul, provinil se Zbyněk Michálek, přesilová hra pro LA!
54:40
Kings opět ve třetině soupeře.
53:35
Další střela hostů, Nolan to zkouší z levé strany, Smith vykopává.
52:38
Střelu Williamse z pravé strany chytá Smith, který přerušuje hru.
52:15
Je to zřejmé – domácí se již soustředí hlavně na defenzivu, tříbrankový náskok by se již měl do konce zápasu dát ubránit.
51:45
Smith vyráží střelu Vojnova za branku, tam ho získávají domácí a vyhazují ho ze třetiny.
50:56
Lewis netrefuje branku, ostatně jako většina spoluhráčů z týmu, tak se góly opravdu nedávají.
49:57
Ofsajd Clifforda na útočné modré, rozhodčí vykazují hru do středního pásma.
48:25
Radim Vrbata nyní vystrašil Scrivense, kterému jeho střela z pravé strany propadla a puk se kutálel do branky, jen díky pohotové reakcí holí zabránil gólman LA dalšímu puku ve vlastní síti.
47:48
Vojnov střílí z pravé strany, ale puk byl zblokován a nakonec končí ve středním pásmu.
46:45
Hraje se ve třetině Phoenixu, hosté se snaží překonat Smitha z pravé strany, ale ten má beton pevně přitisknutý k tyčce.
46:11
Kopitar bojuje o puk ve vlastní třetině, nakonec končí puk v lapačce Scrivense, který přerušuje hru.
45:38
Phoenix právě vstřelil branku!
To domácím se daří před brankou Kings, po přihrávce Mosse z pravé strany se před Scrivensem prosazuje KYLE CHIPCHURA, který prostrčil puk mezi betony gólmana do branky. Rozhodčí ještě musel potvrdit správnost gólu s videocentrem. Ano, gól platí – druhý gól Chipchury v této sezóny, dvacátý v kariéře celkem. Asistence: David Moss, Andy Miele.
45:10
Kings jsou dnes v útočné fázi absolutně bezzubí, jejich pokusy nejsou přesně, často se hosté uchylují ke střelám od modré, to je málo na vstřelení branky.
43:55
Boedker se po vhazování a zablokované střele Michtella dostává do samostatného průniku, ale díky otočce svůj pohyb zbrzdil a byl od puku odstaven obráncem Kings.
43:41
Zakázané uvolnění Coyotes, Kings získávají útočné pásmo.
43:20
Zbyněk Michálek byl tvrdě sražen u mantinelu ve vlastní třetině, ale nic mu není, pokračuje ve hře.
42:41
Nakonec sudí pískají icing Los Angeles, vhazovat se bude po levici Scrivense.
42:27
Kings opět ve třetině Coyotes, ale domácí obrana je nepustila do zakončení,
41:53
Kings ve třetině Coyotes, zablokovaná střela, domácí vyhazují do středního pásma.
41:32
Ribeiro prodlužuje do třetiny Kings, hostům se ale podařilo získat puk.
40:52
Vrbata pálí z velké dálky, ale Scrivens v pohodě vyráží.
40:44
Souboj o puk za brankou Coyotes, rozhodčí přerušují hru, bude se vhazovat.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně v 5:02 hodin.
Ve druhé třetině se dlouho hrálo opět bez branek a když to již vypadalo, že se do kabin půjde opět za nerozhodného stavu, protrhli domácí střeleckou smůlu díky Morrisonovo střele od modré, kterou ještě možná tečoval za záda Scrivense Miele, který má aktuálně zapsanou asistenci. Zatím ale figuruje ve statistikách jako střelec právě Morris. Toho šest vteřin před koncem druhé třetiny napodobil Ekman-Larsson, jehož střelu od modré tečoval Doan a domácí nejen, že odskočili ve skóre, ale zároveň využili přesilovou hru.
40:00
39:54
I druhá střela od modré končí za zády Scrivense, střílí Oliver Ekman-Larsson a puk tečuje SHANE DOAN. Na obranu Scrivense je třeba dodat, že měl celou dobu zakrytý výhled. Asistence: Oliver Ekman-Larsson a Keith Yandle.
39:38
Kopitar přišel na pomoc a hosté ukrojili velice cenné vteřiny z vlastního oslabení.
39:17
Hosté se osvobozují, dokonce drží kotouč za brankou Coyotes.
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá poslední minuta.
38:50
Vylučuje se, na trestnou lavici usedá hostující Justin Williams, přesilová hra v závěru druhé třetiny pro Coyotes.
38:19
Tak konečně! V samém závěru jsme se dočkali gólu, Scrivens padá mimo své brankoviště, nemohlo se jednat o faul a DEREK MORRIS může slavit po střele od modré! Asistence: Kyle Chipchura a Andy Miele.
38:05
Pohotová reakce Scrivense po střele Chipchury.
37:30
Ale Brown místo přihrávky zkouší sám zakončit, což nelibě nesou jeho spoluhráči, své si k tomu řekl i Kopitar.
37:15
Jen by to chtělo ten gól, dočkáme se nyní? Kings znovu před Smithem.
36:50
Další delší úsek hry bez přerušení, což hře pouze prospívá.
36:05
Lewis byl úplně nepokrytý na pravé straně, v blízkosti branky soupeře, ale nenašel skulinku a pouze "vyprášil" betony Smitha.
35:38
Až moss osvobozuje svůj tým a domácí mohou vystřídat.
35:10
Elitní řada Kings nyní zatlačila Phoenix před jeho branku.
34:50
Klinkhammer neměl rychlost, mohl se jinak dostat do samostatného úniku.
34:17
Dlouhý pas Kings nenašel svého adresáta, zakázané uvolnění, vhazování po pravici Scrivense.
33:50
Střela Greena od modré, z pravé strany, zablokována, Phoenix vytlačil soupeře ze třetiny.
33:35
Ofsajd na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.
33:20
Mitchell nahazuje puk do třetiny Coyotes, domácí ale přechází do středního pásma.
33:02
Statistika střel na branku: 25 : 16.
32:42
V dresu LA na ledě Carcillo a již se opět na ledě jiskří, rozhodčí musí rozhánět klubko hráčů před Smithem.
32:30
Kings ve třetině Phoenixu, obrana ale nepouští soupeře do zakončení.
31:31
Vermettův pokus Scrivens také chytá, dnes je to velký souboj dvou kvalitních gólmanů!
30:18
Mezitím již začala druhá polovina dnešního utkání, v němž stále čekáme na první gól.
29:48
Puk ve třetině Kings, Morris nahazuje od modré, ale puk získává soupeř.
29:15
Radim Vrbata na ledě, jeho útok si dokáže vytvořit tlak.
28:45
Klinkhammer již neměl sílu a tak pouze nahazuje puk do útočného pásma.
28:25
Hraje se hodně dlouho bez přerušení, ale bez větších šancí.
27:58
Boedker odebral Nolanovi puk a domácí mohou zaútočit.
27:15
J. Nolan také pálí z levé strany, ale ani on netrefuje branku.
26:50
Na druhé straně pálí Muzzin od modré, pouze nad branku.
26:15
Phoenix získává územní převahu, dočkáme se konečně prvního gólu?
25:46
Coyotes nyní ve třetině soupeře.
25:07
Radim Vrbata ukořistil puk a nabruslil si od levého mantinelu blíže na střed, vypálil z mezikruží, přímo do Scrivense.
24:39
Ofsajd Phoenixu při přechodu přes modrou čáru, provinil se Miele.
24:27
Kings ve třetině soupeře, střelu Doughtyho od modré Smith vyráží.
23:48
Bitka Chipchury a Carcilla skončila nerozhodně, byť se Carcillovi podařilo sundat soupeři helmu. Nyní budou moci rozjímat pět minut na trestné lavici.
22:57
Až nyní hostům, Lewis se dostává do zakončení z pravé strany, přečíslení tři na dva, parádní zákrok Smitha!
22:30
Ani jeden z týmů si zatím nedokázal vytvořit nějakou šanci ve druhé třetině.
21:50
Smith musí zasahovat proti nájezdu Doughtyho z pravé strany, zvládl to.
21:35
Nepřesná střela Klinkhammera od modré, Kings získávají puk.
20:58
Následně ale chybně přihrává, zakázané uvolnění.
20:45
Phoenixu "utíká" puk, ale Zbyněk Michálek dokázal puk dobruslit.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 4:08 hodin.
Víc se v první třetině nestane. Ač se často vylučovalo, ani jeden tým nedokázal skórovat, a tak obě mužstva odchází do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Věřme, že se nějakých gólů dočkáme v dalším průběhu.
20:00
19:36
Zakázané uvolnění Kings, hra se stěhuje před Scrivense.
19:00
Posledních šedesát vteřin do konce první třetiny.
18:10
Phoenix působil při přesilové hře dost bezradně, to nebyly dobře odehrané přesilovky.
17:53
17:39
Vhazování po levici Scrivense, dvanáct vteřin chybí do návratu Muzzina, pak budou hrát hosté ve čtyřech.
17:35
Začíná krátká přesilová hra pěti proti třem.
17:03
Scrivens znovu chytá, bude se opět vhazovat ve třetině Kings.
16:55
Domácí si zatím příliš neví rady s přesilovou hrou čtyři na tři.
16:37
Vrbatův pokus z levé strany Scrivens chytá.
16:20
Phoenix ve třetině Kings.
15:53
No vida, Stoll dostává další dvouminutový trest, to znamená, že Coyotes si zahrají výhodnou přesilovou hru čtyř proti třem!
15:51
A znovu se vylučuje, tentokrát pouze na straně Kings, dvě minuty za podražení dostává Muzzin, poměr sil na ledě se vyrovná.
15:50
Domácím se podařilo dostat puk ze třetiny.
15:23
Ale pozor, na trestné lavici ještě za Coyotes sedí Szwarz, to je přesilová hra pro Kings!
15:23
Na druhé straně se ve třetině Kings strhla menší potyčka, vylučuje se na obou stranách, za domácí odchází na trestnou lavici Klinkhammer, na straně Kings sedí Williams.
15:06
Hosté nahazují puk do třetiny Coyotes, Williams ho zachytává na pravé straně a dostává se ke střele, Smith vyráží.
14:29
Chipchura tam provokuje při cestě na střídačku, sudí ho musí popohnat k vystřídání, zajímavý okamžik.
13:46
13:39
Po střele Ekmana-Larssona sice padl gól, ale ten neplatí poté, co Vermette natlačil bránícího Doughtyho do Scrivense.
13:30
Coyotes se konečně usazují ve třetině soupeře.
13:13
Scrivens chytá střelu Vermetta, který se k puku dostal v mezikruží a vypálil z otočky, dobrá reakce gólmana Kings!
12:55
Střela Morrise od modré je zblokována, vhazuje se po pravici Scrivense.
12:43
Yandle vzal puk ve vlastním pásmu, nabruslil po pravé straně do pásma Kings, vypálil, ale Scrivens chytá.
12:35
Ne, Coyotes se dnes zatím přesilové hry nedaří.
11:58
Yandle nahazuje za branku Kings, ale hosté získávají puk a vyváží ho do středního pásma.
11:46
Další vyloučení, na trestnou lavici putuje Stoll a je to přesilová hra pro Phoenix.
11:03
Oba týmy jsou v plném počtu.
10:22
První zakázané uvolnění v dnešním utkání, hosté nepřesně rozehrávají, hra se stěhuje před Scrivense.
10:00
Phoenix kontruje Radimem Vrbatou, který se po pravém křídle dostává ke střele, Scrivens chytá a přerušuje hru.
09:40
Kings před Smithem, Carter se tam zblízka dostal do zakončení, ale na domácího gólmana nevyzrál.
09:03
Tak nikoliv, rozhodčí jsou spravedliví, na trestné lavici sedí i Doughty, hraje se čtyři na čtyři.
09:03
Další vyloučení, po souboji Bissonnetteho s Doughtym dostává prvně jmenovaný trest a je to přesilová hra pro Kings.
08:50
Kings nyní svírají svého soupeře před Smithem.
08:13
Scrivens zatím přesvědčuje o svých kvalitách, všechny střelecké pokusy Coyotes při přesilové hře dokázal pochytat.
08:04
07:55
Tak až v samotném závěru se domácí alespoň dostali ke nějaké té střele.
07:30
Ne, ani tentokrát to nevyšlo, Doan však okamžitě vrací puk po pravém křídle do třetiny Kings.
06:57
Oba týmy prostřídaly, přesto se ani Phoenix nemůže usadit ve třetině tak, jako Kings před pár minutami.
06:30
Hosté se brání se čtveřicí Greene, Kopitar, Brown a Mitchell a zatím úspěšně, opět vyhazují puk ze třetiny.
06:18
Phoenix má na ledě Yandleho, Vrbatu, Ekmana-Larssona, Ribeira a Boedkera.
06:04
Opět se vylučuje a tentokrát si přesilovou hru zahrají po faulu Richardse domácí hokejisté.
05:45
Kings při přesilové hře nevystřelili na Smitha!
05:08
04:55
Přihrávka Williamse na Kopitara hodně nepřesná, hosté znovu ztrácí pásmo.
04:25
Vhazování ve středním pásmu, domácí se brání se čtveřicí Schlemko, Moss, Stone a Vermette.
04:02
Kings opět neúspěšní v útočném pásmu, na ledě měli přesilovkovou formaci s Kopitarem, Williamsem, Brownem, Stollem a Muzzinem.
03:41
Ale jen na okamžik, domácím se podařilo zachytit puk a vyhodit ze třetiny.
03:33
Kings v přesilovkovém rozestavení.
03:08
Na druhé straně se snaží zakončit Stoll, ale je faulován Morrisem, rozhodčí vylučují a Kings si zahrají první přesilovou hru.
02:49
Stone pálí od modré, z pravé strany, přímo do míst, kde je připravený Scrivens.
02:35
Coyotes získávají útočnou třetinu.
01:37
Vhazování ve třetině Coyotes, Carter se hned po buly "tlačí" do koncovky, nakonec střílí Mitchell, ale Smith je pozorný a vyráží.
00:52
Zbyněk Michálek zkouší dalekonosnou střelou pozornost Scrivense, který dnes v brance LA nahradil jedničku Quicka.
00:01

Phoenix Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Z. Michálek, Morris, Yandle, Schlemko, Stone – Klinkhammer, Vermette, Doan – Ribeiro, Boedker, Vrbata – Kennedy, Chipchura, Szwarz – Bissonnette, Miele, Moss

Los Angeles Kings: Scrivens (Quick) – Regehr, Doughty, Vojnov, Mitchell, Muzzin, Greene – King, Kopitar, Williams – Richards, Carter, Frattin – Brown, Stoll, Lewis – Clifford, J. Nolan, Carcillo

Rozhodčí: Morton, Watson – Cameron, Nansen.
Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž Phoenix Coyotes přivítá na svém ledě Los Angeles Kings.
PHOENIX COYOTES
Phoenix se v pořadí Pacifické divize drží jen o skóre před svým dnešním soupeřem, když z dosud odehraných dvanácti zápasů nasbírali šestnáct bodů. Pro Coyotes je dnešní souboj odvetou za čtvrteční porážku na ledě Kinge, kde prohráli 4:7. Pro Phoenix to byl teprve první zápas od 8. října, v němž nedokázali získat ani bod! V posledním zápase dokázali Coyotes přehrát na svém ledě Edmonton 5:4, když se třemi body za tři asistence blýskl Čech Radim Vrbata.
Nejproduktivnějším hráčem Coyotes je Radim VRBATA , který nasbíral dvanáct bodů za pět gólů a sedm asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená dvaadvacáté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Phoenixu je Martin HANZAL , který má na svém kontě jedenáct bodů za pět gólů a šest asistencí, aktuálně mu patří pětatřicáté místo v bodování NHL.
LOS ANGELES KINGS
Kings "jedou" na vítězné vlně a nebýt domácího zaváhání s Calgary, mohli by se pochlubit čtyřmi vítězstvími v řadě! Po překvapivé porážce s Flames se Kings doma hodně nadřeli na výhru nad Phoenixem, nad nímž si ce po první třetině vedli již 4:0 a vše vypadalo celkem jasně, nicméně Coyotes dokázali do 43. minuty srovnat a ve Staples Center se očekávalo velké drama. Rozhodujícím okamžikem se ukázal gól v oslabení, který ve 45. minutě zaznamenal zkušení Mike Richards. Kings pak ještě přidali další dva góly a mohli slavit další cenné vítězství. V posledním čtvrtém domácím zápase v řadě pak dokázali po nájezdech přehrát Edmonton a v pořadí Pacifické divize jsou zatím pátí, s šestibodovou ztrátou na první Sharks.
Nejproduktivnějším hráčem Kings je Anze KOPITAR, který nasbíral jedenáct bodů za jeden gól a deset asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená osmatřicáté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Kings je Jeff CARTER, který má na svém kontě devět bodů za pět gólů a čtyři asistence, aktuálně mu patří sedmapadesáté místo v bodování NHL.
Češi na ledě
V dresu Phoenixu by se mělo v dnešním utkání představit hned kvarteto českých hráčů – obránci Zbyněk MICHÁLEK a Rostislav KLESLA, útočníci Radim VRBATA a Martin HANZAL.
Za Los Angeles Kings nenastupuje v této sezóně žádný český hráč.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.