To je z tohoto dramatického utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Utkání sledovalo 17 562 diváků
Zápas je u konce, domácí celek uhájil svůj náskok a připsal si tak další body do tabulky. Devils předvedli ve třetí třetině velký nápor, měli několik slibných šancí, díky Eliášovi i snížili, šanci na body jim ale vzal pozorný Niemi.
60:00
59:57
Poslední nápor Devils, jenže puk není ve výhodném úhlu.
59:45
Domácí posunuli puk ze svého pásma, Židlický za ním aktivně bruslil, přesto sudí odpískali další zakázané uvolnění. Domácí se zlobí, neboť podobnou situaci na druhé straně sudí pustili.
59:39
Zakázané uvolnění Sharks.
59:31
Hosté si berou oddechový čas, aby vymysleli poslední pokus na vyrovnání.
59:31
Domácí jsou pod tlakem, Niemi má plné chrániče práce, nepříjemné střely na něj vyslali Zajac, nebo Harrold.
58:45
Hosté hrají power play, Brodeur je na střídačce.
58:29
Brodeur je opět na nohou a bude pokračovat.
58:29
Obrovská šance Sharks na potvrzení výsledku. Thornton našel volného Burnse, ten si položil Brodeura, ten ale i v pádu dokázal vytěsnit puk mimo branku. Puk ho u toho zasáhl do nechráněného místa pod maskou a hvězda Devils je teď v péči lékaře.
57:31
Židlického rána se odrazila od bruslí k Zajacovi, jeho střelu z první vyrazil Niemi pravým betonem!
56:30
Havlát kombinoval s Pavelskim, puk se pak odrazil před Brodeura, jenže tam byl pouze Židlický.
55:16
O slovo se svým střeleckým pokusem přihlásil Jágr, Niemiho hájemství ale z pravého kruhu netrefil.
54:33
Málem bylo vyrovnáno. Ve velmi dobré pozici se ocitl Ryder, Niemiho však zastoupil Pavelski a střelu zablokoval.
54:12
Dobře ukrytá Gelinasova střela přes obránce skončila nad břevnem.
53:10
Zajac se pustil mezi dva soupeře, zastavil jej důrazný Braun.
52:45
Brodeur kryl střela Marleaua přes obránce a pro jistotu přerušil hru.
51:49
Nenápadná, ale o to nebezpečnější střela přišla od Demerse. Puk prolétl jen centimetry kolem levé Brodeurovy tyče.
50:33
Jágr se snažil vyjet z rohu kluziště a najít Zajace před brankou, obrana domácích si na něj ale dala velký pozor.
49:09
Puk je na střídačce Sharks, domácí jsou v posledních minutách trochu v útlumu.
48:10
Devils právě vstřelili branku!
Hostům se na poslední chvíli podařilo využít přesilovku. Od pravého mantinelu vystřelil PATRIK ELIÁŠ a Niemi toho přes stínícího Brunnera moc neviděl. Asistence: Andy Greene, Eric Gelinas.
47:25
Domácí vyhodili, Brodeur chtěl rozehrát, ale jediný, koho našel, byl Logan Couture. Ten byl sám natolik překvapený, že toho nedokázal využít.
46:22
Začátek oslabení se domácím vydařil, puk letěl přes všechny čáry.
46:11
Přesilovku si tentokrát zahrají hosté, za hákování je totiž vyloučen Jason Demers. Je to dnešní první přesilovka pro Devils.
45:08
Boyle nahazoval od modré – minul.
45:04
Hosté jsou opět v plném počtu.
44:33
Tato přesilovka se domácím nedaří, mají problém se udržet v pásmu.
43:52
Hostům se podařilo vyhodit přes všechny čáry.
43:04
Přesilovka pro San Jose, hosté měli na ledě příliš mnoho hráčů. Trest odsedí Cam Janssen.
42:44
Tato třetina je zatím hodně rozkouskovaná, týmy se tak nemohou dostat do správného tempa.
41:57
Hned několik hráčů bojovalo před Niemim, nakonec se puk vykutálel do volného prostoru a ujali se ho domácí.
40:47
Couture se už dostával před Broudeura, jenže za sebou zapomněl puk...

Trestné minuty: 0:4
Druhá třetina branku nepřinesla, stav je tak stále 2:0 pro domácí tým. Devils se v této třetině dokázali zvednout a jsou tak San Jose vyrovnanějším soupeřem. Výsledek je tak stále otevřený, čeká nás určitě napínavá třetí třetina.
40:00
39:01
Domácí ztratili ve svém pásmu puk, toho se ujal Carter a nebráněný si mohl vybrat, kam vystřelí. Niemiho klec ale netrefil...
37:59
Marleau vybojoval na modré puk, sjel si blíže kruhům, ale jeho střela příklepem o kousek minula Brodeurovu branku.
36:42
Od levého mantinelu hledal Havlát před brankou sjíždějícího si Stuarta, ten jeho přihrávku minul.
36:05
Ryder se proháčkoval do zakončení mezi kruhy a Niemi měl s krocením jeho střely docela problémy.
35:11
I když jsou hosté už v plném počtu, stále se musí bránit velkému tlaku Sharks. Oporou jim je Brodeur, který zvládá snad i nemožné...
34:29
Devils se ubránili a jsou opět v pěti.
33:51
Po Havlátové přihrávce byl blízko gólu Hertl, jenže se dostal z výhodného úhlu a Brodeur ho vychytal.
33:14
A znova. Nyní se o to hlavní měrou postaral Eliáš.
32:47
Hostům se u mantinelu podařilo vybojovat puk a vyhodili jej přes všechny čáry.
32:29
Marek Židlický je druhým potrestaným hráčem Devils, obdržel dvě minuty za Burnsovo podražení.
30:51
Ryderovi utekl puk do středního pásma, další tlak hostů je tak otupen.
30:15
Devils se začínají zvedat a po mírném tlaku vyhodili domácí na zakázané uvolnění.
29:27
Greenovo nahození od modré čáry skončilo netečované za brankou Sharks.
29:06
Židlického bomba ze středního pásma Niemiho překvapila, ale dokázal si s ní nakonec poradit.
27:43
Další brejk dvou na jednoho, Thorntonova bekhendová přihrávka na Hertla byla trochu nepřesná a navíc do ní vložil hůl Fayne.
27:18
Marleau s Wingelsem jeli brejk dvou na jednoho, Brodeur vyřešil i tento problém.
26:38
Naprosto úchvatný Brodeurův zákrok! Před ním byl zcela volný Couture, na něhož šla přihrávka, jenže jeho střelu z první Brodeur lapil skvělým semaforem!
26:16
Brown měl na levé straně trochu prostoru na průnik a z kruhu vyslal na Brodeura štiplavou střelu.
25:44
Zakázané uvolnění Devils, hra se stěhuje před Brodeura.
25:10
Demers si u mantinelu podal Harrolda a tvrdým bodyčkem jej poslal na led.
23:54
Na druhé straně předvedl svou genialitu Jaromír Jágr. Po pravé straně si najel do pásma, rychle zasekl a z otočky vyslal puk do prostoru před brankou, kde hezky tečoval Zubrus. Niemi s menšími potížemi chytil.
23:44
Marleau nabral rychlost, snažil se obejít Janssena, klička se mu ale moc nevyvedla.
23:10
Pokračuje herní převaha Sharks, Niemi má na svém kontě stále pouze tři zákroky!
21:36
Kennedy si zopakoval kombinaci s Havlátem, tentokrát jim překvapivá přihrávka zpoza branky nevyšla.
20:39
New Jersey je v plném počtu.
20:28
Pokračuje sice přesilovka Sharks, puk je ale u Niemiho branky.

Trestné minuty: 0:2
Je to tak, první třetina je za námi a po dvaceti minutách hry vedou domácí 2:0. Nejprve se v páté minutě trefil Hannan a v patnácté využil Havlátovu přihrávku Kennedy. Sharks jsou zatím jasně lepší a díky jejich aktivitě se má Brodeur co otáčet.
20:00
19:50
Hostům se podařilo vyhodit, v této třetině se už asi nic zvláštního nestane.
18:59
Thornton se křížnou přihrávkou snažil najít Marleaua, ten pouze promáchl do prázdna.
18:39
Je tu přesilovka pro San Jose, dvě minuty za hákování dostal Andy Greene.
18:10
Stejně dopadl Zubrus, puk je v rohu kluziště.
17:15
Eliáš vyvezl puk sotva do středního pásma a už okolo něj byli dva protihráči. Domácí skvěle napadají a nepouští New Jersey do nebezpečných šancí.
15:52
Brodeur je v plném zápřahu, jeho obránci ho nechávají hodné napospas výpadům San Jose.
15:46
Zubrus se snažil dostat z rohu, celá akce Devils skončila rychlým protiútokem Sharks!
14:47
San Jose právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do dvoubrankového náskoku! Zpoza branky našel Havlát naslepo TYLERA KENNEDYHO a jeho střela bez přípravy skončila nad Brodeurovým ramenem! Asistence: Martin Havlát, Jason Demers.
13:01
Na druhé straně pálil od modré Fayne, Niemi dobře viděl a betonem vytěsnil do bezpečí.
12:10
Brodeur trochu podcenil Braunovu střelu od modré a měl pak problémy s dojíždějícími hráči Sharks.
11:03
San Jose se nevydařila rozehrávka, puk skončil až za brankou New Jersey – zakázané uvolnění.
09:57
Závar před Brodeurem, ten teď chvíli ani nevěděl, kde je puk!
09:24
Hannan nahazoval od modré na teč, puk pouze prolétl na zadní mantinel za Brodeurem.
08:30
Domácí se vydali hned ve třech do útoku, Pavelskimu ale Gelinas vypíchl puk a celou akci tím ukončil.
07:17
Hosté jsou v útoku až na výjimky značně nepřesní, nyní to opět dokázali, když puk při jejich akci skončil mimo ledovou plochu.
06:32
Zakázané uvolnění hostů.
05:55
McCarthy nahodil bekhendem puk do pásma, jeho spoluhráči ale útočné teritorium neudrželi.
04:25
Domácí jdou do vedení a dobrou práci při stínění odvedl Tomáš Hertl. Od modré vypálil SCOTT HANNAN a právě díky přejíždějícímu českému hráči toho Brodeur moc neviděl a puk skončil za jeho zády. Asistence: Joe Thornton, Brent Burns.
03:30
Jágr na sebe navázal protihráče, následně poslal puk na chvíli volného Zajace, jeho střelu zápěstím pokryl pozorný Niemi.
02:47
Brodeur toho moc neviděl a určitě si oddechl, že Stuartova střela šla těsně vedle.
02:14
Opět ofsajd hostů, Greene se nedomluvil s Gionton.
00:55
Hertl se s Burnsem natlačili před Brodeura, druhý jmenovaný na něj vystřelil. ale beton hostujícího gólmana vše vyřešil.
00:44
První přerušení, hosté se sami vystavili do ofsajdu.
00:01

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Boyle, Vlasic, Braun, Stuart, Demers, Hannan – Burns, Thornton, Hertl – Wingels, Couture, Marleau – Havlát, Pavelski, Kennedy – Brown, McCarthy, Sheppard. Trenér: Todd McLellan.

New Jersey Devils: Brodeur (Schneider) – Židlický, Greene, Gelinas, Larsson, Fayne, Harrold – Jágr, Zajac, Zubrus – Ryder, Henrique, Eliáš – Bernier, Josefson, Brunner – Janssen, Gionta, Carter. Trenér: Peter Deboer.

Rozhodčí: Kozari, Watson – Cameron, Rody.
Potemnělá hala čeká na nástup obou týmů, zápas se ale blíží mílovými kroky.
Utkání v SAP Center začne těsně po půl páté, takže si nařiďte budíky, ať jste čilí a můžete v poklidu sledovat náš onlajn. Jste zváni.