Skončilo nám utkání mezi Podolskem a celkem CSKA Moskva, který byl jasně v režii hostí. V 51. minutě sice vykřesal ve dvojnásobné přesilovce plamínek naděje Mario Kempe po přihrávce Romana Horáka, o tři minuty později rovněž v početní výhodě pojistil výhru Moskvanů Stéphane Da Costa. Já se s vámi pro tentokrát loučím a přeji hezký zbytek večera.
60:00
59:41
V dnešním utkání se už nic převratného nestane.
58:39
Sergej Andronov nastřelil Lisutina přesně do plastronu.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:53
Zakázané uvolnění domácích.
55:32
Hosté drží kotouč ve vlastním obranném pásmu.
54:46
Lalande pro jistotu přerušuje hru po pokusu Soloduchina.
53:53
CSKA právě vstřelilo branku!
Lahůdková přesilovková souhra hostí pramení v jejich čtvrtý gól. Radulov poslepu našel STÉPHANA DA COSTU, který přesně trefil mezírku mezi Lisutinovým betonem a pravou tyčí. Asistence: Alexandr Radulov.
53:16
A puk už je ve středním pásmu.
52:52
Radulov pálil z vrcholu kruhů těsně nad Lisutinovu klec.
52:09
Dmitrij Cyganov (CEC) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
50:50
Viťaz právě vstřelil branku!
Domácí se přeci jen dokázali prosadit a vykřesat plamínek naděje. Ve dvojnásobné přesilové hře se kotouče ujal MARIO KEMPE a střelou mezi betony překonal Lalandea. Asistence: Roman Horák, Mathias Porseland.
50:19
Grigorij Panin (MOS) je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.
49:16
Horák se natlačil až do zakončení z bezprostřední blízkosti, ale Lalande jeho nájezdu se štěstím odolal!
48:58
Nikita Kvartalnov (MOS) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
47:34
Semjonov vyhazuje kotouč jen k Billinsovi.
46:55
Kevin Lalade znovu přerušuje hru.
46:12
Porselandovi utíká kotouč, toto oslabení už hosté zvládnou.
45:39
Šitikov příliš dlouho se střelou váhal, Lalande se stihl přesunout.
44:56
Soloduchinův pokus Lalande srazil ramenem do ochranné sítě.
44:23
Alexej Bondarev (MOS) je vyloučen na dvě minuty za hákování.
43:39
Oba celky v poklidu střídají, ani domácí už se nikam neženou.
42:16
Hjalmarsson nastřelil kotouč do ochranné sítě.
41:10
40:01
Ve druhé periodě se skóre měnilo dvakrát, v obou případech se jednalo o branky do Lisutinovy sítě. Ve 35. minutě domácího gólmana bekhendovým pokusem překvapil Da Costa, necelé dvě minuty před sirénou zvyšoval na 3:0 pro Moskvany Prochorkin. Třetí třetina začne v 19:10.
40:00
39:23
Lalande po delší době zasahoval, bez problémů zlikvidoval pokus Mamina.
59:10
Maxim Afinogenov (CEC) – 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.
39:00
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:37
Chvilku po návratu Porselanda z trestné lavice hosté překonali Lisutina potřetí. Postaral se o to NIKOLAJ PROCHORKIN, který z bezprostřední blízkosti dorážel pokus Radulova. Asistence: Alexandr Radulov.
38:26
Porseland už je na ledě, domácí hrají v plném počtu.
37:53
Radulov to vzal na sebe, což se neukázalo být ideálním řešením situace.
37:19
Nyní se Viťazu podařilo vyhodit.
36:46
Nyní to v obranném pásmu Viťazu vypadá jako u Verdunu, ale Lisutin drží svůj tým nad vodou.
36:26
Za nedovolené bránění je na dvě minuty vyloučen Mathias Porseland (CEC).
36:04
Prochorkin z mezikruží nemířil mezi tři tyče.
35:27
Po dalším zákroku Lisutina je hra opět přerušena.
34:52
Kiseljevič byl u kotouče rychleji než Soloduchin, akce domácích končí už v samém zárodku.
34:19
Zakázané uvolnění CSKA.
34:01
Hosté podruhé udeřili. Zpoza branky si do mezikruží najel STÉPHANE DA COSTA a bekhendovou střelou překvapil všechny přítomné – včetně gólmana Lisutina! Bez asistence.
33:24
V osobním souboji Kousal versus Da Costa byl úspěšnější francouzský reprezentant ve službách armádního klubu.
32:50
Zajcevovo nahození proletělo brankovištěm netknuto.
32:05
Kiseljevič už se vracel na led, když vznikl obrovský závar před Lalandem. Gólman CSKA však několika nebezpečným dorážkám odolal.
31:07
Domácí si v pásmu vytvářejí sympatický tlak, ale Lalande ještě nemusel zasahovat.
30:00
Bogdan Kiseljevič (MOS) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
29:47
Za kotoučem se hrnul Robert Kousal, ale Zajcev byl rychlejší.
28:24
Hosté jsou nadále lepší a mají zápas ve svých rukou.
27:49
Střelu Hjalmarssona Lisutin dobře viděl a přerušil hru.
27:17
Semjonovovi se nepodařilo vyhodit a Da Costa míchá s kotoučem za Lisutinovou klecí.
26:31
Elitní formace Armějců drží puk v útočném pásmu.
25:56
Po zákroku Lisutina se bude vhazovat v obranném pásmu Viťazu.
24:42
Andronov hledal Žarkova, ale jeho pas nemířil přesně.
23:40
Radulov hledal před brankou navrátilce z trestné lavice Stéphana Da Costu, ale domácí beci jeho záměr vystihli.
23:24
22:16
A hosté se osvobozují.
21:24
Stéphane Da Costa (MOS) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
20:01
Po dvaceti odehraných minutách je stav utkání mezi Podolskem a CSKA Moskva 0:1, jedinou branku vstřelil v přesilové hře v 17. minutě enfant terrible Alexandr Radulov. Domácí se k vážnějším šancím nedostali. Druhá třetina začne v 18:18.
20:00
19:09
Alexej Semjonov (CEC) – dvě minuty, sekání.
19:00
Běží poslední minuta první třetiny.
17:44
Mario Kempe ztrácí kotouč, domácí zatím sráží nepřesnosti v útočném pásmu.
17:01
Kučerjavenkova rána nemířila mezi tři tyče a Da Costa obrací hru.
16:19
Trma-vrma na hranici domácího brankoviště a hosté se ujímají vedení! Puk se záhadným způsobem doklouzal až k ALEXANDRU RADULOVOVI, který dotlačil kotouč za záda padajivšího Lisutina. Asistence: Denis Děnisov.
15:57
Domácí rázně vyhazují puk až k Lalandeovi.
15:43
Mario Kempe (CEC) je vyloučen na dvě minuty, a hosté si tak zahrají svou druhou početní výhodu v zápase.
14:54
Lisutin betonem vykopl další střelecký pokus Žarkova.
13:49
Kousal byl nucen odevzdat kotouč na hůl Radulova, sám proti přesile hráčů CSKA neměl nárok na úspěch.
12:38
Vladimir Žarkov se prokousal do další příležitosti, ale Lisutin i tentokrát odolal.
11:41
Šance na obou stranách, hvězdní Radulov ani Afinogenov však se svými střelami neuspěli.
11:05
Robert Kousal teď sprškou střel zasypal Lalandea, zámořský brankář s běloruským pasem ve službách CSKA odolal.
10:36
Už dlouho se hraje bez přerušení, bývalý bek pražského Lva Porseland drží kotouč za vlastní brankou.
09:27
09:03
Billinsovi utíká puk do středního pásma.
08:21
Viťaz se osvobozuje.
07:45
Grigorenko tečoval Soloduchinem vyhozený touš na tribunu – buly ve středním pásmu.
07:27
Igor Golovkov (CEC) je vyloučen na dvě minuty za podražení.
07:11
Andrej Stas uklidňuje hru a vrací puk kapitánovi Děnisovovi.
06:34
Kiseljevič nahodil kotouč na Lisutina, strážce domácí pokladnice radši přerušil hru.
05:36
Šelezňov se vrací pro kotouč do vlastního obranného pásma a čeká na dostřídajivší spoluhráče.
04:49
Afinogenov ztratil puk a Děnisov vyhazuje až k Lisutinovi. První oslabení hosté přečkají.
03:45
Hosté se osvobozují.
03:12
Porseland zlomil hůl a Jan Muršak tak jel v podstatě sám proti Lisutinovi. Domácí brankář s obrovskou porcí štěstí zasáhl!
02:52
Obr ve službách Rudoarmějců Jevgenij Arťuchin (MOS) je vyloučen na dvě minuty za hrubost.
02:16
Pokus Andronova Lisutin dobře viděl a zasáhl lapačkou.
01:58
Soloduchin vyhodil puk tak, aby neskončil na zakázaném uvolnění.
01:03
Kiselevič odstavil od kotouče domácího kapitána Afinogenova a uklidňuje hru.
00:29
Alexandr Radulov nemířil přesně a do protiútoku může postupovat Mario Kempe.
00:01

Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Sateri) – Porseland, Grebeškov, Semjonov, Golovkov, Klimontov, Šelezňov, Vaščenko, Kudinov – Cyganov, Horák, Kempe – Afinogenov, Makejev, Kučerjavenko – Soloduchin, Kousal, Šitikov – Mamin, Vyglazov, Makarenko.

CSKA Moskva: Lalande (Galimov) – Děnisov, Zajcev, Billins, Kiselevič, Bondarev, Mišarin, Panin – Grigorenko, Radulov, Prochorkin – Muršak, Hjalmarsson, Da Costa – Andronov, Stas, Žarkov – Ljubimov, Žafjarov, Arťuchin – Kvartalnov.

Rozhodčí: Buturlin, Dejev – Birin, Sivov.
Československá stopa

Roman Horák (CEC): 34 zápasů, 25 bodů (16+9)
Robert Kousal (CEC): 29 zápasů, 12 bodů (5+7)
Vzájemný zápas

11.10.2014 CSKA Moskva – Viťaz Podolsk 1:0
CSKA Moskva

Bohatý klub je opět chloubou KHL, lídrem Západní konference a zároveň nejlepším týmem celé ligy. Parta okolo Alexandra Radulova vyhrála už dvanáctkrát v řadě! Kromě již zmíněného Radulova táhnou ofenzívu Moskvanů především Stéphane Da Costa a Jan Muršak.
Viťaz Podolsk

Viťaz je v Západní konferenci na solidní sedmé příčce, která ještě zajišťuje postup do vyřazovacích bojů. Celek z předměstí Moskvy vyhrál dva z posledních tří zápasů, v posledním měření sil však nestačil na Dinamo Minsk. Bodově se daří především elitní formaci ve složení Horák – Kousal – Kempe.
Dobrý den, vítejte u sledování textového přenosu z utkání Kontinentální hokejové ligy mezi Viťaz Podolsk a CSKA Moskva. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.