Astana - Jokerit | ONLINE | 12.11.2015 14:30 | KHL 2015/2016 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to tedy pro dnešek vše, ale již v půl druhé hodiny ranní zítřejšího dne se na Vás budu těšit u zápasu kanadsko-americké NHL mezi Ottawou a Vancouverem. Ani toto utkání si samozřejmě nenechte ujít, avšak prozatím nashledanou!
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V ZÁPASE

Barys Astana

Ján Laco 33 zák., 0 gólů, 100%
Střetnutí mezi jediným kazašským a jediným finským zástupcem v KHL je u konce a domácí Barys Astana si po vítězství 2:0 připisuje tři body. Hosté měli sice od začátku více ze hry, nicméně dvě povedené akce domácích v první třetině stanovily skóre, na které už se Jokeritu odpovědět nepovedlo. Jednoznačným hrdinou zápasu je brankář Ján Laco, který pokryl všech 33 střel helsinského týmu a udržel čtvrté čisté konto v sezóně!
Konec zápasu.
59:52
Domácí odolávají a dostávají kotouč do středního pásma! Tohle už Barysu bude stačit!
59:10
Hostující brankář opět na střídačce. Jokerit je při powerplay ve velkém tlaku!
58:54
Vhazování ve středním pásmu vrátilo Karlssona do brány a Jokerit musí po chvíli právě až za vlastního gólmana.
58:33
Henrik Karlsson je na střídačce a hosté to tedy zkouší v šesti mužích v poli!
58:20
Hosté v plném počtu.
58:08
Před chvílí byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Domácí hrají stále přesilovou hru a vedou 2:0, avšak za chvíli se vyloučený Wirtanen vrátí na led a můžeme očekávat tlak finského týmu.
57:49
Larsen sice kotouč z pásma Jokeritu ještě nevyhodil, ale jeho spoluhráči se to už po chvíli povedlo a hrát musí Laco.
57:14
Zaváhání v rozehrávce domácích napravil Savčenko, který se včas zorientoval a stihl sebrat kotouč ještě před napadajícím Pöystim.
56:44
Barys se bez větších potíží usazuje v útočném pásmu. Nyní domácím stačí šetřit čas pobytem daleko od vlastní brány.
56:20
To je obrovská komplikace pro finský celek! Petteri Wirtanen (JOK) se u brány snažil dostat k odraženému puku, ale místo toho jen vysekl Dallmanovu hokejku a míří na dvě minuty na trestnou lavici.
55:51
Díky icingu se vhazovalo u Laca, ale hosté toho využít nedokázali a kotouč mizí ve středním pásmu. Henrik Karlsson pomalu pokukuje po střídačce.
55:16
Jenže obrana Astany je opravdu hodně pozorná a s Lacem v zádech se nyní chyb příliš nedopouští. Rychlý útok Barysu tentokrát zastavil obránce Jesper B.Jensen.
54:52
Karlsson odolal dalšímu protiútoku a beci Jokeritu rychle přenášejí hru na druhou stranu.
54:13
Aktivní Jokerit v posledních chvílích často zapomíná na zadní vrátka a domácí se dostávají do šance. Případná třetí branka by dle mého názoru rozhodla utkání.
53:35
Po velmi dlouhé přihrávce se už už natahoval Dustin Boyd, který se zjevil za obranou Jokeritu, ale nakonec puk skončil až u Karlssona, který jej rychle rozehrál.
53:20
Dustin Boyd zaměstnal Karlssona dobrou střelou, kterou však švédský gólman pokryl a vynutil si přerušení hry.
52:34
Jokerit se pomalu ale jistě krátí čas na snížení a poté případné vyrovnání. S nulou by finský tým z tohoto zápasu jistě odjíždět nechtěl, neboť je od začátku utkání lepším celkem.
51:40
Neuvěřitelné, co teď nedal Puškarjov! Kazašský útočník nejprve poslal "na párek" Lajunena, který odklouzal vedle brány, poté si položil také Karlssona, ale puk mířící do odkryté brány dokázala do ochranné sítě srazit hokejka obránce Lajunena, který se rychle zmátořil a předvedl veledůležitý obranný zákrok.
50:51
Atte Ohtamaa objel bránu a poté nahrnul kotouč do brankoviště. zde se nejlépe zorientovali domácí obránci, kteří puk odvrátili do bezpečí.
50:23
Až v 51. minutě se domácí poprvé ve třetí třetině výrazněji usadili v pásmu Jokeritu. Slibná kombinace ale zakončení nepřinesla.
49:51
Krátkou fázi bez střel ukončil až Petteri Wirtanen, jenž si najel k útočné modré a slabým zakončením protáhl Laca. Vhazovat se bude po levici slovenského brankáře.
48:52
Barysu se nepodařilo vyhodit puk z vlastního pásma a byl z toho menší závar před Lacovou svatyní. Po dalšímu pokusu od modré čáry se však k dorážce hosté nedostali.
48:04
Nyní už se ale Jokerit znovu na desítky vteřin zjevil v útočném pásmu. Kozun hledal střílenou přihrávkou Kapanena, jenže puk se zastavil o výstroj jednoho z hráčů před bránou a Laco kotouč rychle stáhl do lapačky.
47:30
Hosté uklidňují hru návratem za vlastní bránu. Oba celky střídají.
46:48
Při zakázaném uvolnění by se sice komerční přestávka vyhlašovat neměla, nicméně i přesto se tak nyní děje.
46:13
Hostující hráč vypálil tvrdě až od červené čáry, ale Laco musel i tak předvést dobrý zákrok, neboť puk tečovala hokejka domácího obránce.
45:51
Už už to vypadalo na přesilovou hru ve prospěch Barysu, avšak nakonec se rozhodčí shodli na tom, že Ellerbyho trefila hokejka jednoho ze spoluhráčů domácího beka.
45:36
Po rychlém přechodu do útoku nepříjemně vystřelil Mathis Olimb, nicméně i zakončení šikovného norského útočníka mířilo jen do hrudi Laca.
45:11
Jenže ani nyní se hosté v útoku nedokázali výrazněji prosadit a domácí jim vrací puk do pásma.
44:35
Teď se domácím podařilo vytlačit soupeře až za jeho vlastní bránu. Ohtamaa tedy rozjíždí další útok od Karlssona.
43:58
Hosté jsou stále častěji a častěji usazeni v pásmu Barysu, nicméně kombinace postrádá jakousi překvapivou přihrávku a většinu střel od modré likviduje slovenský brankář Astany.
43:25
I na začátku třetí třetiny jsou aktivnější hráči finského týmu. Jejich další útok ale nyní zastavuje ofsajd.
42:37
Jokerit se dokázal udržet v útočném pásmu a výsledkem byla nebezpečná střela od modré čáry. Projektil Lajunena ale před bránou nikdo netečoval a puk skončil na zadním mantinelu.
41:38
K rychlé kombinaci se dostali hráči Astany. Puk se však jen tak došoural ke Karlssonovi a švédský brankář ho rychle rozehrál.
41:16
Hosté rychle přešli přes střední pásmo a Pekka Jormakka velmi pěkně střílel pod ruku Laca. ten si nebyl vůbec jistý, avšak nakonec našel puk mezi svou horní končetinou a tělem.
40:33
Ján Laco poprvé ve třetí třetině v akci. Hosté vymysleli přihrávku poza brány, ale slovenský brankář se pohotově vrhl po kotouči a schoval ho pod lapačkou.
40:16
Hosté v plném počtu.
40:01
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 16:16.
I druhá třetina zápasu je minulostí a i po této části je stav utkání 2:0. Hosté z Finska sice měli velké šance, ale všechny zatím skončily na fantastickém Lacovi, který drží Barys. Pár slibných pozic si připravili i hráči Astany, avšak i Henrik Karlsson si ve druhé třetině připsal čisté konto.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:58
V závěru třetiny si ještě domácí připravili slibný tlak, nicméně branky se již nedočkáme.
39:31
Šikovný odraz o zadní mantinel vymyslel Romanov, díky kterému se ke střele dostal Dallman. Henrik Karlsson však svůj tým drží nad vodou a připisuje si úspěšný zákrok!
39:00
Ohlášena poslední minuta druhé třetiny a Jokerit posílá puk opět mezi modré čáry.
38:34
Hosté drží Astanu daleko od své brány, přesněji řečeno ve středním pásmu. Z něj domácí Karlssonovu bránu jen těžko ohrozí.
38:16
A přesilovou hru si po chvíli zahrají také domácí. Za nedovolené bránění je na trestnou lavici poslán Petteri Wirtanen (JOK), který zastavoval rozjetého Boyda.
37:35
Domácí v plném počtu.
37:15
Šikovné nahození od modré Laco moc neviděl, ale kotouč nakonec proskákal mimo tři tyče. Barys už zvládne i toto oslabení!
36:58
Z přesilové hry Jokeritu zbývá přibližně půl minuty a finský tým se usazuje v útočném pásmu.
36:44
Barys se brání skvěla a opět vyváží puk do středního pásma.
35:57
Přesilovou hru sice hrají hosté, ale zasahovat musel Karlsson, který čelil jedovaté střele z mezikruží! Výborný zákrok hostujícího gólmana.
35:35
Martin St.Pierre (AST) vyloučen za podražení. Druhá přesilová hra ve prospěch Jokeritu Helsinky.
35:17
Hra se hodně rychle přenáší ze strany na stranu. Větší šance mají hráči týmu z hlavního města Finska, ale všechny zatím končí na skvělém Lacovi.
34:31
A další veledůležitý zákrok Laca! Brandon Kozun se na pravé straně protáhl kolem obránce až před slovenského brankáře, ale ten i nyní odolal a bekhendové zakončení mu neskočilo v síti!
34:16
Po pěkné rychlé kombinaci dostal puk dojíždějící Philip Larsen, který měl hodně času i prostoru, avšak svižnou střelou trefil opět jen připravenou lapačku Jána Laca!
33:59
Z boje za Karlssonovou svatyní vyšli úspěšně hostující hráči, kteří tak mohou rozjet další nebezpečnou akci.
33:05
Icing Jokeritu sice vrátil hru před Karlssona, ale nyní už je puk až za Lacem a hosté rychle střídají.
32:40
Po ubráněné přesilovce soupeře se Astana drží v útočném pásmu a snaží se hosty zaskočit třetím góle. Zatím bez úspěchu.
32:18
Domácí v plném počtu.
31:51
Kotouč se poněkolikáté dostává pryč z pásma Barysu. Přesilová hra se Jokeritu hodně krátí.
31:12
Fantastický Laco nejprve zastavil zakončení z bezprostřední blízkosti a po několika vteřinách vytáhl skvělý zákrok proti střele Larsena, který byl mezi kruhy úplně sám a pěkně vypálil!
30:18
Za ohlušujícího pískotu si jde na trestnou lavici sednout Brandon Bochenski (AST), který dostává dvouminutový trest za krosček a navíc desetiminutový osobní trest za následné protesty.
29:56
I další atak finského týmu bez úspěchu! Domácí obrací hru na druhou stranu.
29:33
Domácí se snažili otravovat rozehrávku Jokeritu, ale ten se i přesto nakonec dostal do útočného pásma. Následná slabá střela končí na betonech Laca.
28:53
Část třetiny bez jakýchkoli šancí ukončil Trjasunov, který využil dobré nabídky a táhlou ranou vyzkoušel pozornost Henrika Karlssona.
27:41
I po komerční přestávce zůstává slovenský brankář Astany naprosto bezchybný a likviduje další střelecký pokus soupeře.
27:16
Laco opět skvělý a je tady komerční přestávka.
26:52
Sledujeme výbornou pasáž! Na druhé straně kluziště byla velká mela na hranici brankoviště, nicméně Karlsson už třetí gól za svá záda nepustil!
26:08
Obrovská šance hostů! Obrana Barysu nyní naprosto zapomněla na volného Mälkiho, který obdržel přihrávku a namířil si to z útočné modré k Lacovi. Tváří v tvář slovenskému brankáři Tomi Mäki mezi betony mezeru nenašel!
25:45
Jesper B.Jensen se nikým neatakován rozjel z vlastního pásma až do toho útočného, ale poté pokusem zpoza obránce přestřelil.
24:58
Znovu to vypadalo jakoby Jokerit hrál přesilovku, avšak opět si ránu Larsena našel skvěle chytající Ján Laco.
24:18
Vůbec poprvé v druhé třetině se v útočném pásmu delší dobu udrželi také domácí. Střela z levé strany jen prosvištěla kolem Karlssonovy svatyně.
23:40
Po dalším ubráněném ataku hostujícího celku se vhazovalo v pásmu Barysu. Díky vyhranému buly se ke střele od modré dostal bek Jokeritu, avšak ten mezi tři tyče nemířil.
22:49
Obrana Jokeritu propadla a domácí se dostali do přečíslení! Dva hráči Astany upalovali na jediného beka finského týmu, avšak právě tento hráč skvěle zastavil přihrávku mířící na levou stranu a Karlsson tak zasahovat nemusel.
22:32
Protiútok Barysu k ničemu nevedl a pozor si musel dávat znovu Laco. tvrdá rána z mezikruží však byla sražena do ochranné sítě.
21:55
Laco teď vůbec nevěděl, kde mu zůstala střela od modré čáry, avšak nakonec jeden z domácích beků našel puk na boční síti brány a Astana i tentokrát odolala.
21:29
Napadající hosté způsobují domácím nemalé potíže. Jokerit se znovu drží v útočném pásmu.
21:08
Jedovatou střelu zpoza obránce vyslal na Lacovu bránu Jani Rita, avšak domácí strážce svatyně nakonec zasahovat nemusel.
20:48
Před Lacem bylo hodně nebezpečno! Ránu od modré čáry domácí gólman jen vyrazil před sebe a k dorážce se tlačil Pekka Jormakka. Slovenský brankář odolal a Jormakku si poté vzala do parády obrana Barysu, která ho složila na led.
20:32
Kulda se snažil rozehrát z vlastního pásma, nicméně dobře atakující Krasnoslobodcev mu v tom zabránil a Jokerit se vrací za vlastní bránu.
20:01
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 15:27.
Je za námi první třetina dnešního střetnutí a do kabin jdou spokojenější možná trochu překvapivě hostující hráči. Ti sice rozhodně nebyli lepšími, ale ve čtvrté minutě se jim z ojedinělé šance podařilo udeřit, když se prosadil Dustin Boyd. Po tomto gólu Jokerit pokračoval v aktivitě, nicméně ve 16. minutě fauloval Rita a vteřinu před návratem finského hráče na led se se štěstím trefil Roman Savčenko. Do druhé třetiny tak půjdeme za stavu 2:0.
20:00
První třetina skončila.
19:41
Barys vytlačil soupeře do středního pásma. Zdá se, že další střely už se v této části nedočkáme.
19:29
V rohu kluziště u Lacovy brány vzešli úspěšně domácí hráči, kteří se okamžitě dostali k protiútoku. Ten jim však vůbec nevyšel a zasahovat musel po chvíli Laco.
18:35
Překvapení hosté se ne a ne dostat do větší šance. Převahu sice hráči Jokeritu stále mají, nicméně její výsledek není prakticky žádný.
17:26
Astana právě vstřelila branku!
Hostům chyběla jedna vteřina k ubránění oslabení, ale domácí i přesto dávají druhou branku zápasu. ROMAN SAVČENKO na modré čáře vyprodukoval sice příliš vysokou střelu, nicméně před bránou puk trefil nešťastně stojícího Kuldu a poté zapadl za záda hostujícího brankáře. Celou akci ještě posvětil videorozhodčí. Asistence: Vjačeslav Trjasunov, Maxim Chudjakov
17:05
Čtveřice hráčů Jokeritu byla semknutá opravdu hodně blízko Karlssonovy brány, ale rána od modré mířila mimo.
16:38
Kvalitní Dallmanova dělovka mířila přesně do míst, kde stále připravený Karlsson. Toho nerozhodila ani dobrá clona jednoho z domácích.
16:15
Barys neudržel útočné pásmo a musel se vracet až k vlastní bráně. Nyní už to ale vypadá na to, že se domácím podaří rozjet přesilovkovou kombinaci.
15:27
Až nyní se dotkl kotouče hráč Jokeritu a Jani Rita (JOK) je vyloučen za vysokou hůl.
15:12
Hosté se dopustili faulu a Barys tak hraje ve výhodě. Uvidíme první přesilovou hru zápasu.
14:32
Markelovova rána zleva skončila po teči domácího beka v ochranné síti. Vhazovat se tak bude v pásmu Jokeritu.
14:15
Na pravé straně nabral obrovskou rychlost jeden z hostujících hráčů, který vlétl do útočného pásma, ale střelou z kruhu svatyni domácích těsně minul!
13:44
Protiútok Barysu až k zakončení nedospěl a následný útok finského týmu zastavila pevná obrana domácích. Kotouč nakonec mizí v hledišti.
13:06
Jokerit se znovu udržel v útočném pásmu a výsledkem byla kvalitní zakončení Kapanena, který si vybruslil zpoza brány, ale poté zamířil jen do Lacovy hrudi.
12:40
Zákrok Jána Laca přináší druhou komerční přestávku v zápase.
12:22
Domácí ubránili další atak hostů a poté se sami dostali do šance. Bekhendovou přihrávku před bránou dokázal najít Dallman, ale jeho jemné usměrnění kotouče zastavil Karlsson betonem!
11:26
Finský tým se několik desítek vteřin držel v pásmu domácího Barysu a Laco musel být hodně ostražitý. Celou akci zakončila jedovatá bomba od modré čáry, která však bránu netrefila.
10:50
Barys se dopustil další zbytečné chyby za vlastní bránou, ale ani teď ji Jokerit využít nedokázal. Kotouč končí až ve středním pásmu.
09:56
Blíží se polovina první třetiny a domácí jsou pořád ve vedení. Převahu mají od začátku zápasu hosté, ale nutno konstatovat, že nějakou větší šanci si dosud nevypracovali.
09:20
Chudjakov po delší době zaměstnal Karlssona, který si však na jeho střele pochutnal a bez potíží puk schoval v rukavici.
08:03
Na druhé straně jsme byli svědky rychlého protiútoku. Ruděnko prudkou přihrávkou hledal hokejku jednoho ze svých spoluhráčů, avšak nakonec puk proletěl před bránou až k zadnímu mantinelu.
07:46
Hned dva střelecké pokusy nyní letěly na Laca z pravé strany. První z nich bránu po zákroku gólmana těsně minul, druhý si slovenský brankář v pohodě pohlídal.
07:18
Po komerční přestávce se už zase pokračuje. převahu držení kotouče mají stále hostující hráči, kteří by rádi rychle vyrovnali.
06:34
Krátce po buly vypálil od modré čáry Daine Todd. Domácí brankář toho přes dva hráče moc neviděl, ale nakonec puk skončil vedle.
06:30
Příliš nepřesná rozehrávka domácích končí na zakázaném uvolnění. Hra se stěhuje opět před Laca.
05:59
Finský tým rozjel další útočnou akci, avšak ta tentokrát končí po nepřesnosti již ve středním pásmu. Kotouč přebírají hráči Astany.
05:18
Velmi slabý pokus od modré čáry byl pro Laca doslova lahůdkou, která mu skončila v nastavené lapačce. Obrana Barysu zatím bez větších potíží odolává.
05:03
Jokerit se i po vhazování drží v útočném pásmu, nicméně kotouč nyní letí do hlediště.
04:56
Hosté se snažili bleskově odpovědět a několikrát dobře vystřelil. Poslední pokus se zastavil na betonech Laca a slovenský brankář poté kotouč skryl pod lapačkou.
03:57
Astana právě vstřelila branku!
Na led se dostala elitní formace Barysu a domácí jdou do vedení. V rohu kluziště měl opravdu hodně prostoru Dawes, který přijel blíže ke svatyni Jokeritu a poté předložil kotouč DUSTINU BOYDOVI, jenž přesnou ranou překonal zkoprnělého Karlssona. Asistence: Nigel Dawes, Brandon Bochenski
03:37
Hosté dokázali využít chybné rozehrávky a zpoza brány před Laca vracel kotouč Kapanen. Na jeho nabídku bohužel pro Jokerit nikdo nereagoval.
02:31
Obrovské chyby se ve středním pásmu dopustil hostující obránce a do šance se rázem dostal Ruděnko. Útočníkovi Barysu nakonec zkřížil cestu čerstvý hráč, který naskočil ze střídačky a následná rána tedy mířila vedle brány.
01:48
Nyní už se dostal finského týmu do solidního tlaku, nicméně Toddův pokus Ján Laco velmi dobře viděl a v pohodě zneškodnil.
01:20
Díky trochu spornému zákroku ve vlastním pásmu se ke kotouči dostali hráči Jokeritu. Jejich další zakončení Laca neohrozilo.
00:46
Jenže nyní už Regin vyprodukoval kvalitnější střelu a Laco si připisuje první úspěšný zákrok zápasu. Vhazování po pravici slovenského brankáře.
00:32
Po půlminutě hry registrujeme první střelecký pokus.Rána jednoho z hostujících hráčů od modré čáry mířila mimo tři tyče.
00:01
Utkání právě začalo.
Vše je připraveno k zahajovacímu buly! Utkání začne každou chvílí!
Přítomni jsou už i hráči Barysu. Následuje finská a poté kazašská státní hymna.
Hostující hráči už jsou nastoupeni na ledové ploše. Čeká se na nástup domácích, kteří se dnes představí v modrých dresech.
Úvodní sestavy:

Barys Astana: Laco (Poluektov) – Dallman, Lundin, Savčenko, Ellerby, Trjasunov, Semjonov, Ryspajev – Dawes, Bochenski, Boyd – Chudjakov, Krasnoslobodcev, Puškarjov – Starčenko, Markelov, St.Pierre – Ruděnko, panšin, Romanov – Grenc

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Kulda, Lajunen, Larsen, Jensen, Todd, Ohtamaa – Jormakka, Kapanen, Hagman – Joensuu, Regin, Kozun – Wirtanen, Rita, Ölimb – Mäki, Sallinen, Pöysti

Rozhodčí: Denis Bondar, Viktor Gašilov – Jakov Palej, Stanislav Raming.
ČEŠI A SLOVÁCI NA SOUPISKÁCH

Barys Astana

Ján Laco

Jokerit Helsinky

Na soupisce týmu nefiguruje ani jeden český nebo slovenský hráč.
VZÁJEMNÉ ZÁPASY

17.10.2014 Jokerit – Astana 4:2 (11.Koukal, 34. a 46.Moses, 60.Poysti – 8.Dallman, 53.Boyd)
JOKERIT HELSINKY

Dlouhodobě nejúspěšnější finský tým hraje Kontinentální hokejovou ligu druhou sezónu a i v ní si zatím vede výborně. Jokerit je s padesáti body vedoucím týmem Bobrovovy divize a to mu zajišťuje druhé místo v Západní konferenci. Helsinský tým je právem považován za ofenzivně laděný, když nastřílel krásných 72 branek, ale defenzivu má rovněž kvalitní, neboť 61 inkasovaných gólů řadí v tomto ohledu svěřence Erkky Westerlunda na čtvrté místo konference.

Posledních pět zápasů

10.11.2015 Omsk – Jokerit 0:1
31.10.2015 Jokerit – Riga 5:6 sn.
29.10.2015 Jokerit – Chanty-Mansijsk 6:1
27.10.2015 Jokerit – Jekatěrinburg 4:1
24.10.2015 Ufa – Jokerit 4:0

Nejproduktivnější hráči

Brandon Kozun 26 (9+17)
Pekka Jormakka 18 (8+10)
Peter Regin 18 (6+12)

Statistiky brankářů

Henrik Karlsson 21 záp., 2.08 g/záp, 92.7%
Riku Helenius 10 záp., 2.18 g/záp, 90.7%
BARYS ASTANA

Domácí celek na tom zatím není zrovna nejlépe. Tým z hlavního města Kazachstánu dosud nasbíral 37 bodů a to stačí jen na desátou příčku Východní konference. Barys sice střílí hodně branek, kterých na svém kontě má už 72, ale stejně tak na druhou stranu hodně inkasuje. Osmaosmdesát inkasovaných gólů je druhý nejhorší počin celé soutěže.

Posledních pět zápasů

10.11.2015 Astana – Riga 5:1
28.10.2015 Astana – Petrohrad 4:2
26.10.2015 Astana – Spartak Msk. 4:3 pp.
23.10.2015 Záhřeb – Astana 3:0
21.10.2015 Slovan Bratislava – Astana 5:3

Nejproduktivnější hráči

Nigel Dawes 27 (18+9)
Brandon Bochenski 26 (6+20)
Kevin Dallman 18 (3+15)

Statistiky brankářů

Ján Laco 23 záp., 2.57 g/záp, 91.4%
Alexej Ivanov 6 záp., 3.08 g/záp, 91.4%
Pavel Poluektov 2 záp., 4.24 g/záp, 90.5%
Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu Kontinentální hokejové ligy, ve kterém se nám představí Barys Astana a jediný finský celek v soutěži, Jokerit Helsinky. Utkání začíná v 14:30.


Články odjinud