Ode mne je to pro tuto chvíli již úplně vše, přeji Vám krásné prožití dnešního dne, třeba při sledování dalších online přenosů na našem serveru. Nashledanou.

Využití: 1 – 1
V oslabení: 0 – 1
Hity: 10 – 2
Zblokované střely: 4 – 12
Je dobojováno! Hosté nakonec dokázali udržet získaný náskok až do konce a po výhře v poměru 4:2 se posunují v tabulce Východní konference před svého dnešního soupeře.
59:13
Buly patří hostům, kteří se znovu pokusili přes celé hřiště trefit opuštěnou domácí branku, ale ani nyní nebyli úspěšní.
59:07
Střela jednoho z domácích hráčů nyní skončila v ochranné síti za brankou, byla tam však teč od hostů a vhazovat se tak bude znovu před Svedbergem
58:50
Hokejisté sibiřského celku jsou nyní napevno nastěhováni před brankou hostů.
58:20
Domácí to zkouší bez brankáře a málem se nevyplatilo. Hosté postavili na své modré obrannou hráz a jeden z hráčů Ufy z tohoto prostoru trefil tyč domácí branky!
58:03
Oddechový čas pro domácí.
58:03
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Jiskřička naděje pro domácí je přeci jen ještě vykřesána! Po vyhraném buly se k puku na modré dostal Bartulis, jehož technickou střelu před Svedbergem ještě tečoval JEGOR DUGIN! Domácí navíc mají k dobru ještě dvě minuty přesilové hry.
57:54
Zcela poslední možnost pro Admiral přijde ještě v jedné početní převaze. Tu si zahrají domácí po faulu Envera Lisina (UFA), čtyři minuty za vysokou hůl.
56:50
Naopak, ještě jeden přesný zásah mohli přidat hosté, když Omark dostal před branku dobrou přihrávku z pravé strany, na poslední chvíli se však k němu stihl vrátit jeden z domácích hráčů a trochu mu znepříjemnit zakončení, se kterým si Bobkov nakonec poradil!
56:19
56:01
Hostům se navíc znovu daří vyhodit, čas pro domácí se rychle krátí a již to nevypadá příliš nadějně
55:40
To nejhorší pro hosty patrně skončilo, Sojin je zpátky na ledě a Ufa již se čtyřmi hráči do pole pokračuje v oslabení.
55:25
Booth poslal z pravé strany puk na zcela volného Kuzněcova před branku, ten však ani nadvakrát nedokázal překonat skvělého Svedberga!
55:01
Jen o pár vteřin později se celá scéna opakuje, hrát tak musí Bobkov od vlastní branky.
54:39
Domácí se snažili rychle dostat puk do prostoru před brankou, tam se ho ale ujali hosté, kterým se navíc podařilo vyhodit.
54:19
Jenže je tu další trest pro hosty. Alexandr Loginov (UFA) rovněž míří na trestnou lavici, domácí budou hrát v pěti proti třem!
54:10
Od modré čáry vypálil mimo branku jeden z domácích beků, kotouč poté míří do obranného pásma Admiralu.
53:50
Makarov to zkusil z pravého kruhu, leč byl zablokován. Domácí jsou však stále u puku.
53:40
Jedna z posledních šancí pro Admiral přijde v přesilové hře. Za krosček je vyloučen Sergej Sojin (UFA)
53:10
Hráči v modrém dlouho nepustili své soky z pásma, se střelbou je to ale špatné, Svedberg zasahuje jen minimálně.
52:25
Z pozice obránce se k zakončení dostal útočník Ugarov, jeho rána od modré ale končí znovu jen na připraveném brankáři hostů.
51:50
Domácí jsou nyní napevno usazeni před Svedbergem a snaží se střílet ze všech pozic. V tomto duchu se k zakončení zpoza kruhů natlačil Makarov, jeho rána z první ale jen prosvištěla kolem Svedberga mimo branku.
51:08
Svedberg si hned po skončení přesilové hry svého týmu připíše úspěšný zásah, když se před něj z pravé strany natlačil Dugin, ten však již neměl příliš místa na střelu a tak jeho pokus z ostrého úhlu trefil brankáře Ufy pouze do břicha.
50:46
50:40
Hráči Ufy poté ještě chvíli ostřelovali branku Admiralu, než se puku na modré znovu ujal Višněvskij a vedl si podobně jako před malou chvílí, jen s tím rozdílem, že Bobkova trefil do hrudi.
50:10
Hosté se ale rychle vrátili do útočného pásma a po krátké kombinaci se tvrdou ranou od modré čáry prezentoval obránce Višněvskij, domácí gólman vyrazil puk do rohu.
49:30
Hostům se navíc nepovedla dlouhá přihrávka a i když Omark reklamuje dotek jednoho z hostujících hráčů, je mu to málo platné. Odpískaný icing přesune dění před Svedberga.
49:05
Domácí, jako již tradičně, první buly zvládli a kotouč poslali daleko od své branky.
48:46
Jenže všechno špatně pro domácí. Ojedinělý útočný výpad hostů zastavil Jonathan Blum (VLD) jen za cenu faulu, jsou to dvě minuty za podražení.
48:10
Krátce po buly vypálil od modré čáry obránce Bartulis, Svedberg ukryl kotouč ve své lapačce.
48:00
Další ránu kryje hostující brankář, když si poradil i s nebezpečnou střelou jednoho z domácích hokejistů z mezikruží.
47:30
Domácí stále ještě bojují s nepříznivým výsledkem tohoto utkání a snaží se , seč jim ruce i nohy stačí. Hosty však drží vynikající Svedberg.
46:30
Tak to byla dobrá příležitost pro domácí! Lugin vzal puk ve středním pásmu a zpoza modré jej napálil ke Svedbergovi, jeho klec sice minul, ale k odraženému kotouči od zadního mantinelu se jako první dostal Fisenko a hostující brankář měl co dělat, aby vytlačil puk mířící do jeho odkryté branky pryč!
46:05
Na druhé straně hřiště si poradil se střelou obránce Kinradea brankář Svedberg. Po přerušení hry následuje komerční přestávka.
45:47
Bobkov nyní musel přikrýt nahozený puk ze středního pásma a přerušil hru. Hosté se snadno dostali do útočné třetiny.
45:30
Snadné to nyní mají obránci Ufy, ke kterým míří kotouč zcela osamocen často již z obranného pásma domácích.
44:25
Domácí jsou čtvrtou brankou hostů poněkud zaskočeni a nedaří se jim v rozehrávce. Když už se přeci jen zadaří, zastaví hráče Admiralu špatná přihrávka napříč útočným pásmem.
43:41
Ufa právě vstřelila branku!
Jak jednoduché to může být. Hosté vyhráli buly, puk se rychle dostal před pravý kruh, odkud jej tvrdou střelou poslal ZACHAR ARZAMASCEV kolem Bobkova k pravé tyči jeho branky! Asistence: Ivan Višněvskij, Dmitrij Makarov.
43:13
Domácím se po vyhraném buly před svou brankou povedlo dostat kotouč daleko do bezpečí.
42:55
Grigorenko dostal puk do prostoru mezi kruhy, kde byl zcela sám, jenže zpracování hostujícího forvarda bylo mizerné a touš mu utekl.
42:24
Domácí si komplikují situaci po faulu v útočném pásmu. Alexej Ugarov (VLD) vyloučen na dvě minuty za držení, přesilovka pro Ufu.
41:55
Marně čekáme na první přerušení hry, hraje se ve velkém tempu a určitě to budou především hráči v modrých dresech, kteří se budou tlačit do útoku.
41:05
Domácí vstoupili do třetí třetiny hodně aktivně a pořádně zaměstnávají hostujícího brankáře Svedberga, ten ale zatím "drží".

Zblokované střely: 3 – 10
Druhá dvacetiminutovka souboje o čtvrtou příčku Východní konference je minulostí a po jejím konci stále vedou, byť však již jen o dvě branky. Domácí v této periodě srovnali hru a za svou aktivitu byli odměněni snížením na rozdíl dvou gólů zásluhou přesné trefy Alexandrova. Tentýž hráč měl ještě velkou šanci v předposlední minutě, avšak backhandem trefil pouze tyč hostující branky. Zda se domácím podaří ještě srovnat stav zápasu nebo hosté dovedou tento duel do vítězného konce, sledujte přibližně v 09:44, kdy začne třetí dějství.
40:00
39:45
Domácí to ještě v závěru zkouší, ke střele se už ale nedostanou.
38:59
Trochu ostudy si nyní uřízla domácí režie, když po střele Alexandrova na hostující branku pustila na led světelné efekty značící vstřelení gólu. Domácí forvard ale backhandem trefil pouze pravou tyč!
38:25
Znovu se ozvali hosté se svými útočnými choutky, když z pravého kruhu poslal před domácí klec dobrou přihrávku Sojin, po které však v menším závaru došlo ke sražení domácího brankáře. Hra přerušena, vhazuje se před Bobkovem.
38:11
A další rána míří směrem k Svedbergovi, ta z pravého kruhu ale cestu do sítě nenašla, ba ani mezi tři tyče hostující branky.
37:50
Hosté jsou v posledních minutách hodně pasivní a pomalu si koledují o další branku. Zleva se pokusil o přihrávku před jejich klec Gorškov, leč adresát žádný.
37:05
Hra je nyní přerušena poté, co při souboji za brankou Ufy došlo k jejímu nadzvidžení.
36:26
Po delší době musí zasahovat i Svedberg, proti němuž si další střelecký pokus zapsal střelou z levého kruhu přes obránce Alexandrov, v souboji těchto dvou hráčů ale nyní uspěl brankář hostí.
35:40
35:27
Tuze nepříjemno bylo nyní před domácí brankou, když se po tvrdé ráně Loginova od modré čáry dostal k dorážce Omark, Bobkov ale stále drží prapor svého týmu a doposud neinkasoval.
35:03
Hosté se teď hnali do nadějného přečíslení tří proti jednomu, to ale zastavuje hvizd čárového sudího, je odpískaný offside.
34:51
34:20
V držení kotouče byli na malou chvíli hosté, jejich rozehrávka se ale značně potýkala s nepřesností.
33:40
Síly na ledě se vyrovnají. Za hákování je vyloučen bývalý útočník Vancouveru či Toronta v NHL, David Booth (VLD).
33:18
Tvrdě se od modré čáry jak zakončit domácí kapitán Bartulis, klec soupeře ale o kousek minul.
32:51
Vzrůstající tlak domácích si vybral pro hosty další daň. Za vysokou hůl je dvěma minutami potrestán Oleg Saprykin (UFA), domácí tak mají možnost snížit v přesilové hře.
32:15
A další útok se valil na Svedberga. Fisenko si několikrát vyměnil puk s Lugin, jenže poslední přihrávku mířící před branku Ufy dokázali hosté vystihnout a celá akce domácích tak končí bez gólového úspěchu.
30:59
Ale teď už se domácí přeci jen prosazují a krátce po polovině zápasu jsou zpátky ve hře o body! Booth vypálil tvrdě, avšak nepřesně z pravého kruhu a puk trefil jen zadní mantinel, od něho se však odrazil do prostoru levého kruhu pro vhazování, kam si sjel pro kotouč VIKTOR ALEXANDROV a prudkou ranou jej napálil pod břevno hostující branky! Asistence: David Booth.
30:40
Kombinovaná třetí a čtvrtá pětka Admiralu pokračovala v dobré práci před hostující brankou a vytvořila si velký tlak Jenže ani nepříjemný závar pro hosty nedopadl špatně.
30:17
Domácí se po delší době vydali na útočný výlet před Svedberga a hned se jim ho podařilo zaměstnat tvrdou ranou od modré čáry.
29:30
Po poněkud slabší pasáži zápasu možná přijde trocha vzrušení po icingu domácích a následném buly před jejich brankou.
27:23
26:50
Admiral se málem prosadil stejně jako jeho dnešní soupeř při vlastním oslabení! David Booth se uvolnil s pukem na pravé straně a namířil si to až před Svedberga, ten si ale s jeho střelou dokázal poradit!
26:15
Hosté se nepohodli při rozehrávce v útočném pásmu a sami se vyhnali z tohoto prostoru.
25:58
Domácí se osvobozují, hraje Svedberg za svou brankou.
25:30
Loginov dostal nabito na modré čáře a z první tvrdě vypálil, kotouč ovšem minul levou tyč domácí branky o notný kus.
25:23
Jenže právě v okamžiku, kdy se domácí konečně dostali do zápasu, přichází jejich další oslabení. Nikita Lisov (VLD) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
24:49
Makarov táhl další útok svého celku středem hřiště a pokusil se zpoza kruhů zakončit, jeho střela ale skončila na chráničích pozorného Svedberga.
24:15
Puk končí v lapačce Svedberga po střele Lisova, domácí se pomalu dostávají do tlaku.
24:02
Další střelecký pokus v krátké době zapisují domácí hokejisté. Mamin dostal trochu více času i prostoru na pravém kruhu a tak se rozhodl tvrdě vypálit, leč Svedberg zasahovat nemusí, kotouč byl sražen hosty mimo hrací plochu.
23:25
Domácím se konečně podařilo usadit se, byť jen na malou chvíli, před Svedbergem. Jediným výsledkem jejich snažení ale byla pouze střela od modré čáry, která navíc mířila mimo klec.
22:53
Jenže takhle to asi příliš nepůjde, hraje se totiž opět před domácí brankou. Bobkov si alespoň připisuje další dobrý zásah proti ráně obránce Lepista.
22:06
Pohodové oslabení, tak by se daly označit poslední dvě minuty pro domácí celek. Nyní jsou již v plném počtu a měli by začít pracovat na plánu B, kterým bude stahování náskoku Ufy.
21:31
Tato přesilová hra v podání hostů se pravděpodobně nezapíše do dějin jako úspěšná, Bobkov ještě nemusel zasahovat a již znovu míří puk až před jeho konkurenta v hostující brance.
20:50
Domácím hráčům se zatím daří držet své soupeře na uzdě a nedovolují jim přechod do útočného pásma.
20:06
A další trest pro domácí, Jonathan Blum (VLD) dostává dvě minuty za zdržování hry.

Zblokované střely: 0 – 5
Skončila úvodní třetina duelu mezi Vladivostokem a Ufou a vše se zdá být jasné. Hosté byli jasně lepším týmem a navíc se jim podařilo přetavit velkou střeleckou převahu hned ve tři branky, když se postupně trefili Černov, Engqvist a při vlastním oslabení Grigorenko. Zda se domácí ještě zmůžou na odpor, sledujte společně s námi ve druhé třetině, ta začne přibližně ve 08:54.
20:00
19:47
A znovu Prochorkin před domácí brankou, usměrnit střelu jednoho ze spoluhráčů za Bobkova se mu ale nepodařilo.
19:25
Další velká šance pro hosty! Z pravého kruhu vypálil Prochorkin, jehož ránu Bobkov neudržel. Na brankovišti ještě neúspěšně dorážel Omark, jenže ani poté Bobkov neměl puk ve své moci a ten se jen volně válel mezi betony jeho ležícího těla. hra je přerušena až po následném závaru před domácí brankou!
19:00
Jedna minuta chybí do konce první třetiny. Přesně v tento okamžik si Bobkov připisuje zásah po ráně bývalého hráče karlovarské Energie, Alexandra Loginova od modré čáry.
18:35
Domácí dlouho drželi soupeře na uzdě a nakonec se jim i podařilo vyhodit kotouč z obranného pásma.
18:06
Výsledkem dalšího náporu hráčů Ufy je další trest na domácí straně. Za podražení je vyloučen Oskars Bartulis (VLD).
17:50
Hosté znovu kombinují v útočném pásmu. Úvodní třetina zápasu je jasně v jejich režii.
16:16
Hosté však i po skončení přesilové hry i nadále zůstávají u kotouče. O zakončení se z levého kruhu pokusil Sojin, jeho ránu ale opět zblokovali domácí hráči.
15:44
15:25
Fisenko se v oslabení v souboji jeden na jednoho dokázal natlačit až před branku Ufy, jeho zakončení ale nebylo příliš přesné a Svedberg zasahovat nemusel.
14:58
Domácím se po buly daří vyhodit puk až za Svedbergovu klec.
14:50
Další střela švédského reprezentanta v dresu Ufy z pravého kruhu již končí v lapačce Bobkova.
14:35
Omark se pokusil zakončit sám z prostoru před kruhy, domácí jeho pokus srazili do rohu. U puku ale i nadále zůstávají hosté.
14:00
Domácím se hned na začátku oslabení daří vyhodit kotouč do bezpeečných míst obranného pásma Ufy.
13:44
A může být pro Admiral ještě hůře. Za sekání je vyloučen Alexej Ugarov (VLD), na hosty tak čeká druhá přesilová hra v zápase.
13:25
13:12
Domácí střídají brankáře, Nalimova nahrazuje Igor Bobkov!
13:12
S domácími to v tuto chvíli nevypadá vůbec dobře. Hosté se totiž prosazují i při vlastním oslabení, kdy hráči Admiralu trochu podcenili situaci, při které hosté jeli ve dvou proti čtyřem, i tak se ale dokázali prosadit, když přihrávku Engqvista usměrnil do branky střelou z první IGOR GRIGORENKO! Asistence: Andreas Engqvist.
12:36
Tvrdá rána Bluma od modré čáry se odrazila od zadního mantinelu před branku, kde již číhal Alexandrov, jež si rychle stál puk a zakončoval puk přes padajícího Svedberga do odkryté branky, hostující brankář ale nyní předvedl parádní zákrok a puk lapil!
11:54
Saprykin skáče zpět na led a přesně v tomto okamžiku se hostům i daří vyhodit puk z pásma. Ufa hraje se čtyřmi hráči v poli.
11:25
Hosté půjdou do tří, tak to je nepříjemné! Prochorkin (UFA) inkasuje menší trest za vysokou hůl.
11:10
Podšendjalov nabil z levého kruhu pod modrou čáru na Bluma, jehož ránu z první hosté dokázali zblokovat.
10:25
Možná trochu zbytečná ztráta kotouče a následně i pásma pro domácí barvy. Bud míchal s kotoučem na pravém kruhu a pokusil se vystřelit i přesto, že před ním clonili dva obránci hostí. Zákonitě trefil jednoho z nich a hosté se osvobozují.
10:05
Domácí se hned po buly dokázali rozestavit v pásmu hostí, ke tvrdé střele od modré se dostal kapitán Admiralu Bartulis, jeho pokus však hosté srazili mimo.
09:54
První přesilovka pro domácí celek. Oleg Saprykin (UFA) odpyká menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
09:30
Z následné protiakce mohli udeřit domácí, Podšendjalov měl sice puk na backhand a na zádech jednoho z beků Ufy, i tak dokázal zakončit. V cestě však stál pozorný Svedberg.
09:18
Hosté jsou i nadále při chuti. Lisin se po buly dostal ke střele z mezikruží, Nalimov vyrazil puk levým betonem mimo.
08:59
To už však neplatí po ráně obránce Samiho Lepista, kterou ukryl Nalimov do své lapačky.
08:40
Oba týmy se nyní trochu utápí v nepřesnostech při rozehrávce a tak žádný z brankářů nemusí zasahovat proti střele některého z protihráčů.
07:51
Domácím se teď nepovedla rozehrávka a po zakázaném uvolnění se hra znovu přesune před jejich branku.
07:25
Hosté se na chvíli dostali znovu před Nalimova, kotouč však drželi jen v blízkosti mantinelů a tak se k zakončení nedostali.
06:35
A nepodařilo se to ani teď, kdy David Booth číhal zcela osamocen u levé tyče hostující branky, odkud však nedokázal dostat puk po střílené přihrávce ze strany za Svedbergova záda!
06:00
Domácí se snaží rychle zareagovat a notně zvýšili svou aktivitu v útočném pásmu, překonat Svedberga se jim ale prozatím nedaří.
05:12
Tak to je hodně ledová sprcha pro domácí barvy! Jen o pár vteřin později se přesně trefuje ANDREAS ENGQVIST, když využil výborné práce Omarka za brankou, který se dokázal uvolnit a i bez hokejky si poradil, když fotbalovým způsobem našel před brankou Enqvista a ten si parádním způsobem poradil se zakončením! Asistence: Linus Omark, Igor Grigorenko.
04:39
Jenže co nevyšlo hostům v početní převaze, daří se jim o malou chvíli později! ARŤOM ČERNOV dostal puk do jízdy ve středu útočného pásma, povyjel s ním do prostoru levého kruhu a střelou z ostrého úhlu na bližší tyč prostřeluje Nalimova! Asistence: Sergej Sojin.
04:17
04:01
Domácí se hned po buly znovu osvobozují.
03:59
Tak až nyní, v samém závěru přesilovky, se hosté dostali k zakončení. Jenže to z hole Ugarova od modré čáry Nalimova příliš vystrašit nemohlo.
02:58
Hosté se zatím nedokázali dostat do útočné třetiny a již poněkolikáté musí začít až od Svedberga.
02:25
Domácím hráčům se hned po buly daří vyhodit kotouč až za branku svého soupeře
02:17
První přesilová hra zápasu patří hostům. Maxim Mamin (VLD) vyloučen na dvě minuty za hákování.
01:57
Domácí se však rychle dostali z obranného pásma a v útočné třetině zakončoval z nulového úhlu z levé strany Sajustov, jehož rána nadělala Svedbergovi velké potíže.
01:34
Nyní už se na led dostala druhá pětka hostí a výsledkem jejího snažení byla střela Saprykina od levého hrazení, kterou raději Nalimov přidržel ve své výstroji.
01:01
Čtvrtá formace Ufy přišla na řadu jako druhá v pořadí a trochu zamotala hlavy domácí obraně. Ta raději přerušuje vzrůstající tlak hostů vyhozením puku na zakázané uvolnění.
00:23
Podobně si na druhé straně hřiště vedl i domácí brankář Nalimov, hra je tak opět přerušena. Vhazovat se bude v útočném pásmu hostujícího týmu.
00:10
Svdeberg si připisuje první snadný zásah poté, co zachytil nahození jednoho z domácích hráčů do lapačky.
00:01
Oba týmy nastoupené na modrých čarách si právě vyslechly hymnu ruské federace, po níž následuje krátký pozdrav obou kapitánů se sudími tohoto duelu a poté již započne samotné utkání.

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Bartulis "C", Blum, Kinrade, Zemčjonok, Mnacjan, Lisov – Alexandrov, Dugin, Booth – Gorškov, Fisenko, Lugin – Makarov, Kuzněcov, Podšendjalov – Ugarov, Mamin, Sajustov – Jakovlev.

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochatskij)– Lepistö, Loginov, Višněvskij, Gončarov, Bodrov, Arzamascev, Culygin – Engqvist, Grigorenko, Omark – Lisin, Makarov, Saprykin – Soin, Něstěrov, Černov – Majorov, Vorobjov, Hartikainen – Prochorkin.

Rozhodčí: Gofman, Ščenjov – Medvěděv, Šichanov.
Vzájemné zápasy

Oba týmy se v letošním ročníku KHL již jednou střetly. Na konci loňského října se v divoké přestřelce na ledě Ufy radovali z vítězství v poměru 6:5 hokejisté vladivostockého Admiralu. Povede se dnes hostujícímu týmu reparát nebo zůstanou domácí v letošních soubojích s Ufou i nadále stoprocentní?
Admiral Vladivostok

Že dnes půjde o souboj naprosto vyrovnaných týmů, to dokazuje i postavení domácího týmu v tabulce východní části soutěže. Admiral se nachází na její čtvrté pozici, pouhý bod před svým dnešním soupeřem, oproti kterému má však o dvě odehraná utkání více. Zajímavostí jistě že, že ačkoliv se Admiral nachází na předních příčkách celého ligového pelotonu, disponuje záporným skóre, inkasovaných 121 branek patří k tomu horšímu a i proto si musí domácí dnes dávat velký pozor na nebezpečný útok soupeře.

Hráči sibiřského celku poslední čtyři utkání odehráli na kluzištích soupeřů a v průběhu tohoto týdenního tripu si vedli stejně jako hosté, když zapsali hned tři vítězství. I domácí tak nastoupí do dnešního duelu ve velké pohodě.

Ani soupiska domácího celku neobsahuje žádné jméno čítající český či slovenský původ, dnešní duel se tak obejde kompletně bez československé účasti.

Salavat Julajev Ufa

Hokejisté z hlavního centra Baškortostánu se v letošní sezoně prezentují vyrovnanými výkony a se ziskem 76 bodů okupují aktuální pátou příčku tabulky Východní konference. Hostům se daří především v útočné činnosti, kdy se 135 vstřelenými brankami jsou vůbec nejlépe skórujícím týmem celé soutěže!

Hokejisté Ufy za sebou mají čtyřzápasovou sérii zápasů na domácím ledě, ve kterých hned třikrát vyhráli, hosté tak přijeli k utkání na dalekou Sibiř v dobrém rozpoložení.

Na soupisce hostujícího týmu se aktuálně nenachází žádný hráč s českými či slovenskými kořeny.

Ufa – Podolsk 3:0
Ufa – SKA Petrohrad 2:1p
Ufa – Spartak Moskva 1:2

Linus Omark – 44 bodů (14+30)
Igor Grigorenko – 33 bodů (14+19)
Andreas Engqvist – 29 bodů (15+14)
Příjemné pondělní ráno všem hokejovým fanouškům a fanynkám! Kontinentální hokejová liga má na programu další hrací den, během kterého bude odehráno hned jedenáct utkání, a startujeme pěkně hned po ránu soubojem mezi týmy Admiral Vladivostok a Salavat Julajev Ufa!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.