Oktagon MMA - Karlos Vémola - Samuel Krištofič -  ONLINE PŘENOS -  29. prosince 2023   22:15

Ukončeno

Karlos Vémola - Samuel Krištofič

Přenos se aktualizuje automaticky

Karlosův poslední zápas v O2 Areně nedopadl dobře. Vůbec se nedostal ke své hře, naopak nakupoval od prvních momentů a po necelých dvou minutách šel po nekompromisní Pirátově kombinaci k zemi. Sudí Přibyl na nic nečekal a odmával Krištofičovo největší vítězství. Ten navíc doručil, co slíbil – KO v prvním kole!
1:48'
Tak tohle asi nikdo nečekal! Pirát vydržel celou dobu v postoji a s postupem času začal čím dál tvrději trefovat. Uprostřed klece vyslal tvrdou kombinaci na hlavu a Vémolu doslova uspal! Velká výhra pro Krištofiče!
1:05'
Trocha uklidnění, jsme ve středu klece, Vémola se ještě nedostal k jeho vyhlášenému přechodu na takedown.
0:30'
Tohle asi nikdo nečekal. Zápas začal divokou přestřelkou a Pirát několikrát tvrdě trefil.
0:01'
Začalo první kolo.
Představení je za námi a my můžeme jít na samotný zápas.
A teď už Karlos Vémola. Ten se na své cestě do klece zdraví i s Michalem Davidem, který patří mezi celebrity, které navštívily event v O2 Areně.
Jeden z vrcholů večera je tady, do klece za songu Igraj Moja Hrvatska od Zaprešić Boys nastupuje Samuel Krištofič.
Celá akce se odehraje v O2 Areně a vy jste srdečně zváni ke sledování našich přenosů.
Společně budeme sledovat duel v polotěžké váze, kde se proti sobě postaví Daniel „DeeDee“ Škvor (bilance 6-3) a německá legenda Martin „King Kong“ Zawada (bilance 29-18-1). Škvor v posledním utkání utáhl svou vůbec první submisi v kariéře, když na Štvanici na gilotinu porazil Nermina Hajdarpašiće a dnes stojí před svou největší význou kariéry. Zawada zatím na svou první výhru v OKTAGON MMA čeká, když nejprve prohrál s Pützem a poté i s Poppeckem. V obou případech to bylo na body.

Do klece se postaví i Karlos „Terminátor“ Vémola (bilance 36-7) a Samuel „Pirát“ Krištofič (bilance 16-6). Pro oba to bude důležitý souboj, pro Karlose je to krok k připravované odvetě s Attilou Véghem a pro Piráta by případná výhra byla tím největším úspěchem kariéry.

Hlavní předzápas bude o interim titul ve střední váze, kdy se o pás utkají Vlasto „El Chapo“ Čepo (bilance 12-2) a Polák Piotr Wawrzyniak (bilance 11-5). Čepo se měl původně utkat s Patrikem Kinclem o právoplatný titul, jenže několik málo dnů před zápasem se šampion zranil a bude nějakou dobu mimo akci. Hledala se tak náhrada a tou bude právě Wawrzyniak, šampion organizace Babilon. Ten jede na čtyřzápasové vítězné sérii, a hned třikrát vyhrál na KO, nebo TKO. Dá se tak čekat prudká bitka, ve které se nepředpokládá, že by měla trvat plných pět kol.

Hlavní zápas bude finále akce Tipsport Gamechanger ve welterové váze. O hlavní cenu 300000 Eur se utkají Srb Bojan „Prometheus“ Veličković (bilance 24-12-2) a Řek Andreas „Spartan“ Michailidis (bilance 16-6). Veličkovic na cestě do finále zdolal Iona Surdua na anakonda choke, Christian Jungwirtha na body a v semifinále zdemoloval Davida Kozmu na KO. Michailidis nejprve vybodoval Leandra Silvu, poté na arm-triangl utáhl Marcela Grabinskiho a v semifinále za 33 sekund vyřídil Louise Glismanna. Velké finále je tady!
Dobrý večer u další akce organizace OKTAGON MMA. Vrcholem akce v O2 Areně bude souboj o prozatímního šampiona střední váhy mezi Čepem a Wawrzyniakem a také finále Tipsport Gamechangeru mezi Veličkovićem a Michailidisem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 22:00.
Články odjinud