Sjezdové lyžování - Obří slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora -  ONLINE PŘENOS -  12. března 2022   09:30

51. Kryštof Krýzl (CZE) +4,15
64'
Posledním závodníkem prvního kola byl Japonec Wakatsuki, který se však do cíle nepodíval.
61'
Kenney byl velice blízko druhému kolu, v poslední části závodu však pochybil a z 28. místa spadl až na 35. pozici.
59'
Překvapení jako hrom! Raposo chytil fantasticky začátek závodu a dokázal tempo udržet, bere 27. místo a podívá se do druhého kola!
57'
Kryštof Krýzl bere 48. místo za čas 1:13,69. Mezitím Dorner, Simonet a Steffey závod nedojeli.
45'
Švýcar Tumler dojel sedmadvacátý, nicméně na jeho místo se ihned zařadil následující závodník Torsti.
42'
Ital Hofer diskvalifikovaný. Nor Haugan poté jel velmi dobře, po druhé části závodu byl jednadvacátý. Nakonec trať dojel se ztrátou 2,69 a dost možná se podívá do 2. kola, prozatímní 25. místo.
38'
Maurberger bude muset doufat, že už jej nikdo nepředjede. V tuhle chvíli je třicátý a balancuje na hranici druhého kola.
37'
Raschner z Rakouska bere dvaatřicáté místo za čas 1:13,07.
36'
Australan Laidlaw diskvalifikovaný, následně i Mattias Roenngren.
33'
Skvělý výsledek pro závodníka z Andorry! Verdu dojel na devatenáctém místě se ztrátu 2,04 vteřin.
32'
Francouz Sattazin dojel jako osmadvacátý, následně Noger ze Švýcarska vzal jednatřicáté místo.
30'
První třicítka závodníků je za námi, uzavřel ji Solheim s časem 1:11,60.
29'
Tonetti ztrácel už ze začátku závodu a nakonec z toho je velmi zlý výsledek, 27. místo se ztrátou 3,32 sekund.
28'
Švýcar Sette vylétl z tratě, ale dokázal se do ní vrátit. Až 26. místo.
27'
Haaser skvěle projel první část tratě, následně i držel krok s první desítkou, ale nakonec dojel čtrnáctý. Což je pro Rakušana jistě skvělý výsledek.
26'
Philp rozjel druhou část závodu a dojíždí patnáctý, Žampa už se propadl na 19. pozici.
25'
Patnácté místo pro Nora McGratha, který proskočil do slušného umístění a zajede si druhé kolo.
24'
Borsotti z Itálie nezajel špatný závod, ale devatenácté místo bude hodně hraniční s postupem.
23'
Adam Žampa ze Slovenska jel hodně širokou stopu a nakonec dojel sedmnáctý, což by mohlo s časem 1:11,63 stačit na druhé kolo.
22'
Patricku Feursteinovi hned dvakrát vystřelila lyže do vzduchu, dnes z toho postup zřejmě nebude.
21'
Kristian Leif Nestrvold-Haugen, závodník s nejdelším jménem, zajel čas s téměř nejhorším časem. Devatenácté místo.
20'
Tommy Ford z Ameriky sice držel krok s první desítkou, poté ale začal značně ztrácet a nakonec spadl hluboko dolů.
19'
Rasmus Windingstad minul jednu z branek a závod nedojel.
18'
Erik Read z Kanady zajel solidně vrchní část tratě, poté ale začal ztrácet.
17'
Marco Schwarz s velkou ztrátou dojíždí na 16. místě ze 17.
16'
Tohle musí zamrzet. Lucas Braathen jel fantastický závod, jednu dobu dokonce vedl, ale nakonec o 0,01 vteřiny končí druhý!
15'
Loic Meillard chyboval uprostřed trati, ale nakonec se dokázal dostat do cíle. Je z toho však velmi špatný čas 1:11,09.
14'
Slušný start Murisiera, nicméně zbytek tratě spíše průměrný. S tímto časem by se však měl podívat do druhého kola.
13'
Thibaut Favrot z Francie nezajel dobrý závod. Se ztrátou více než tří a půl vteřin bere zatím poslední místo.
První dvanáctka závodníků je za námi, momentálně je na prvním místě Francouz Alexis Pinturault s časem 1:09,54. Na prozatímní stříbrné pozici se drží Slovinec Kranjec se ztrácou necelých dvou desetin. Třetí místo momentálně patří Italu Luca De Aliprandinimu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 09:30.