Paire - Berdych | ONLINE | 14.6.2018 15:09 | ATP Stuttgart 2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

ATP Stuttgart -  ONLINE PŘENOS -  Benoit Paire : Tomáš Berdych - 14. června 2018   15:09

Ukončeno
Benoit Paire
29 let  196 cm  Francie
0
6
4
Tomáš Berdych
Tomáš Berdych
32 let  196 cm  Česká rep.
2
7 (3)
6
Přenos se aktualizuje automaticky

Tenista Tomáš Berdych v dramatickém zápase porazil francouzského tenistu Benoita Paira ve dvou setech. První sadu rozhodla zkrácená hra, zatímco druhou moment, během něhož to vypadalo na dvojchybu českého tenisty, po které by čelil dvěma brejkbolům, jenže si vzal jestřábí oko, které potvrdilo, že jeho druhý servis byl dobrý. Francouzský tenista se tak po celou dobu zápasu nedostal ani k jednomu brejkbolu, kterého se nakonec dočkal až v momentě, kdy čelil mečbolům, a protože ho nevyužil, Tomáš Berdych postoupil do čtvrtfinále turnaje ve Stuttgartu po setech 7:6 a 6:4. Krásný zápas se šťastným koncem.
Konec zápasu
4:6'
Benoit Paire dělal vše, co mohl, a snažil se bránit, jenže Tomáš Berdych se dobře vydal k síti, kde po sérii forhendů zahrál vítěznou smeč!
40-A'
Tomáš Berdych podal ven z kurtu a poté kombinoval dva bekhendy s forhendem, po kterých Benoit Paire vyhodil míč od základní čáry do autu. Čtvrtý mečbol pro Tomáše!
40-40'
Tomáš Berdych opět minul bekhend a nevyužil třetí mečbol.
40-A'
Tomáš Berdych má další mečbol poté, co dokázal u sítě doběhnout drop shot soupeře a Benoit Paire ho nedokázal prohodit, protože jeho forhend skončil vedle levé čáry!
40-40'
Tomáš Berdych parádně podal na téčko a srovnal na shodu.
A-40'
Benoit Paire se opět dokázal dostat do hry a hrát trpělivě tak dlouho, až Tomáš Berdych poslal bekhend podél levé postranní čáry opět do sítě. Brejkbol pro francouzského tenistu!
40-40'
Benoit Paire se dokázal dostat do hry a hrál hodně trpělivě, zatímco Tomáš Berdych poslal forhend vedle pravé čáry.
30-40'
Tomáš Berdych poměrně dobře podal, jenže poté pokazil bekhendový úder podél levé postranní čáry. První mečbol je pryč.
15-40'
Tomáš Berdych si zásluhou sítě zopakoval první podání, po kterém přišel druhý servis a bekhendový return Benoita Pairea podél levé postranní čáry, který byl příliš dlouhý. Jestřábí oko to potvrdilo. Tomáš Berdych má 2 mečboly!
15-30'
Tomáš Berdych fantasticky podal ven z kurtu a bylo z toho eso, protože Benoit Paire nepoužil jestřábí oko správně.
15-15'
Český tenista musel jít přes druhé podání a po returnu francouzského tenisty vyhodil bekhend od základní čáry do autu.
0-15'
Tomáš Berdych servíruje na vítězství v zápase a postup do čtvrtfinále Mercedes Open ve Stuttgartu. Český tenista začíná dobře, kvalitním podáním a forhendem do pravého rohu, po kterém Benoit Paire poslal bekhend pouze do sítě.
4:5'
Konec přestávky, podávat bude Tomáš Berdych.
4:5'
Následuje přestávka a výměna stran.
4:5'
Tomáš Berdych se pokusil zahrát forhendový return po druhém podání soupeře na riziko a těsně minul základní čáru. Po přestávce ovšem půjde podávat na vítězství za stavu 5:4.
A-40'
Tomáš Berdych se dokázal dostat do hry, jenže byla velice krátká, protože bekhendový úder vyhodil za základní čáru do autu.
40-40'
Tomáš Berdych si počíhal na druhý servis svého soupeře a poté zahrál fantastický bekhendový return podél levé postranní čáry!
40-30'
Benoit Paire předvedl svou osmou dvojchybu v zápase.
40-15'
Tomáš Berdych sice dokázal u pravé postranní čáry a sítě zareagovat na nebezpečný drop shot a pod ostrým úhlem stejným způsobem zahrát míč, jenže Benoit Paire poté zahrál snadný forhend.
30-15'
Benoit Paire dobře podal a tentokrát u sítě zahrál skvělý forhend do pravého rohu, odkud Tomáš Berdych míč nevrátil do hry.
15-15'
Francouzský tenista si napravil reputaci dobrým podáním.
0-15'
Benoit Paire dobře podal a dobře se vydal k síti, jenže u ní vzápětí poslal forhend pouze do pásky. Zbytečná a velká chyba.
3:5'
Tomáš Berdych z levé strany skvěle podal ven z kurtu a poté zahrál vítězný forhend podél levé postranní čáry! Benoit Paire půjde podávat na setrvání v zápase. Tomáš Berdych vede 5:3.
30-40'
Benoit Paire po druhém podání Tomáše předvedl dobrý bekhendový return, jenže hned vzápětí pokazil bekhend podél levé čáry.
30-30'
Benoit Paire se sice dokázal dostat do hry, jenže Tomáš Berdych zahrál skvělý čopovaný míč, po kterém francouzský tenista musel do kolen a forhendový úder podél pravé čáry poslal do sítě.
30-15'
Tomáš Berdych skvěle podal ven z kurtu a poté zahrál úder do levého rohu, kterým si u sítě otevřel prostor pro bekhendový volej, který trestuhodně pokazil a minul pravou postranní čáru!
15-15'
Český tenista dobře podal na tělo svého soupeře, jenže poté napálil forhend podél levé postranní čáry pouze do sítě.
0-15'
Tomáš Berdych dobře podal na téčko, jenže kvůli síti si první podání musel zopakovat. Benoit Paire poté předvedl bekhendový return a snažil se bránit, jenže rychle poslal forhend do sítě.
3:4'
Konec přestávky, podávat bude Tomáš Berdych.
3:4'
Následuje přestávka a výměna stran.
3:4'
Benoit Paire ihned po podání předvedl další bekhendový drop shot a vzápětí ještě jeden, po kterém přišel vítězný volej.
40-15'
Tomáš Berdych se sice dokázal dostat do hry, jenže Benoit Paire zahrál vítězný bekhend podél levé postranní čáry, který letěl rychlostí 127 km/h! Nádherný vítězný míč od Francouze.
30-15'
Benoit Paire si vzápětí znovu pomohl skvělým podáním na téčko a otočil vývoj tohoto gemu na svou stranu.
15-15'
Benoit Paire parádně podal a poté předvedl bekhendový drop shot s obrovskou rotací, u kterého byl Tomáš Berdych pozdě.
0-15'
Benoit Paire chtěl podat ven z kurtu a musel jít přes druhé podání, po kterém přišla jeho sedmá dvojchyba v zápase.
2:4'
Rodák z Valašského Meziříčí musel jít přes druhé podání a Benoit Paire se dostal do hry, jenže po krátké výměně vyhodil bekhend za základní čáru. Tomáš Berdych potvrdil brejk a vede 4:2!
30-40'
Tomáš Berdych fantasticky podal na téčko. Sedmé eso!
30-30'
Tomáš Berdych si dal hodně záležet na kvalitním podání a francouzský tenista poslal krátký forhendový return vedle pravé čáry.
30-15'
Tomáš Berdych dvakrát poslal míč do sítě. První dvojchyba.
15-15'
Benoit Paire se po druhém podání soupeře dostal do hry a hrál velice agresivně. Tomáš Berdych se ocitl pod tlakem a forhend poslal do sítě.
0-15'
Tomáš Berdych skvěle podal z pravé strany ven z kurtu a Benoit Paire forhendový return podél pravé postranní čáry nezvládl.
2:3'
Konec přestávky, podávat bude Tomáš Berdych.
2:3'
Následuje přestávka a výměna stran.
2:3'
Fenomenální výměna s vítězným koncem pro Tomáše Berdycha! Benoit Paire udělal vše dobře, po podání šel k síti, kde zahrál parádní forhendový volej podél pravé postranní čáry, jenže Tomáš Berdych ho podél té samé lajny dokázal prohodit úžasným bekhendem v situaci, kdy už se Francouz pomalu radoval z další shody! Česká tenista jako první předvedl brejk.
40-A'
Skvěle! Benoit Paire se ihned po podání opět vydal k síti, jenže Tomáš Berdych ho dokázal bekhendem podél levé čáry prohodit a vypracoval si v tomto gemu již čtvrtý brejkbol!
40-40'
Tomáš Berdych zůstal stát jako opařený poté, co Benoit Paire odvrátil jeho třetí brejkbol v gemu parádním drop shotem.
40-A'
Benoit Paire se po podání vydal k síti, jenže nabíhaný forhend z pravé strany zbytečně vyhodil do autu. Tomáš má třetí brejkbol!
40-40'
Tomáš Berdych předvedl dobrý diagonální bekhend do pravého rohu, jenže Benoit Paire zahrál vítězný míč podél levé čáry a dokázal odvrátit dva brejkboly Tomáše Berdycha!
30-40'
Benoit Paire konečně podal na první pokus. Desáté eso.
15-40'
Tomáš Berdych se dobře opřel do bekhendového returnu po druhém servisu soupeře, jenže levou postranní čáru minul.
0-40'
A další dvojchyba, druhá v řadě, po které má Tomáš Berdych k dispozici zadarmo dva brejkboly!
0-30'
Benoit Paire předvedl pátou dvojchybu a je to 0:30!
0-15'
Tomáš Berdych se po druhém podání svého soupeře dostal do hry a tak dlouho bránil základní čáru, až Benoit Paire vyhodil bekhend od základní čáry vedle pravé postranní lajny. Jestřábí oko to potvrdilo.
2:2'
Tomáš Berdych hned první gembol využil a vyrovnal na 2:2.
15-40'
Benoit Paire předvedl příliš těžký bekhendový úder, který skončil mimo kurt, Tomáš Berdych má k dispozici dva gemboly.
15-30'
Tomáš Berdych si opět pohrál se svým soupeřem, když ho honil po kurtu jako myš a poté zahrál vítězný drop shot. Benoit Paire se zmohl pouze na to, aby po míči hodil raketu, a přesto ho netrefil.
15-15'
Oba tenisté začínají předvádět tenis té nejvyšší možné kvality! Tomáš Berdych po úderu do pravého rohu zahrál parádní drop shot k levé postranní čáře a Francouz míč nedokázal doběhnout.
15-0'
Tomáš Berdych si musel zopakovat podání a jít přes druhý servis, po kterém se Benoit Paire dostal do výměny. Francouzský tenista se dobře bránil a poté vykouzlil fantastický bekhendový drop shot podél levé postranní čáry. Tomáš Berdych sice dokázal míč doběhnout a ještě ho přehodit přes síť, jenže francouzský tenista poté zahrál forhend do volného kurtu a míč získal na svou stranu!
2:1'
Konec přestávky, podávat bude Tomáš Berdych.
2:1'
Následuje přestávka a výměna stran.
2:1'
Benoit Paire podal na druhý pokus ven z kurtu a poté si naběhl k síti, kde předvedl bekhendový volej hraný za zády, po kterém míč dopadl těsně za síť! Úžasný tenisový moment!
40-30'
Benoit Paire šel přes druhý servis, po kterém se Tomáš Berdych mohl dostat do hry, jenže forhendový return poslal jen do sítě.
30-30'
Benoit Paire z levé strany podal ven z kurtu a Tomáš Berdych tentokrát nezvládl bekhendový return podél levé postranní čáry.
15-30'
Benoit Paire ve správný čas vytáhl první a kvalitní podání.
0-30'
Tomáš Berdych zahrál parádní bekhendový return podél levé postranní čáry, který byl vítězný! Benoit Paire prohrává 0:30.
0-15'
Tomáš Berdych předvedl parádní return, na který Benoit Paire nedokázal zareagovat dobře. Český tenista je na koni.
1:1'
Tomáš Berdych parádně podal a přečkal první kritický moment, během něhož mu po druhém podání pomohlo jestřábí oko! Kdyby tomu bylo naopak, čelil by dvěma brejkbolům.
30-40'
Benoit Paire se hodně rozpovídal poté, co Tomáš Berdych získal výhodu na svou stranu a vyhnul se dvěma brejkbolům.
30-30'
Tomáš Berdych chtěl podat na téčko, jenže musel jít přes druhé podání, které bylo nepřesné. Dvojchyba a brejkboly pro Francouze. Tomáš Berdych si vzal ovšem jestřábí oko a byl úspěšný. Míč se dotkl čáry a český tenista po opakování výměny zahrál vítězný forhend!
30-15'
Benoit Paire se opět dostal do hry a Tomáš Berdych tak dlouho kombinoval bekhend z forhendem, až poslední poslal do autu.
15-15'
Český tenista napálil první servis do sítě a po druhém se Benoit Paire dostal do hry zásluhou diagonálního bekhendového returnu. Francouz poté vytáhl čopovaný míč, u kterého byl Tomáš pozdě.
0-15'
Tomáš Berdych parádně podal na téčko z pravé strany a Benoit Paire poslal bekhendový return do sítě.
1:0'
Bude. Benoit Paire vytáhl parádní druhý servis a úvodní gem druhého setu získal po pouhých 57 sekundách!
40-0'
Tomáš Berdych poslal forhendový return po podání francouzského tenisty na téčko pouze do sítě. Bude z toho čistá hra?
30-0'
Francouzský tenista opět dobře podal a Tomáš Berdych se ani tentokrát nedokázal dostat do hry. Výměny jsou hodně krátké.
15-0'
Benoit Paire začal druhý set na podání a Tomáše Berdych po jeho prvním podání poslal forhendový return jen do sítě.
0:0'
Benoit Paire i Tomáš Berdych fantasticky podávali a úvodní set musela rozhodnout zkrácená hra. Francouzský tenista sice v průběhu první sady odvrátil jeden brejkbol a při podání soupeře se ujal ve zkrácené hře vedení 1:0, jenže rodák z Valašského Meziříčí poté uhrál čtyři míče v řadě a nakonec první set získal ve svůj prospěch. Zápas je velice vyrovnaný.
6:7'
Tomáš Berdych předvedl parádní return a úvodní set získává po zkrácené hře 7:6!
3-6'
Tomáš Berdych z pravé strany parádně podal ven z kurtu, jenže míč lízl síť, takže si první podání zopakoval. První podání na téčko šlo ven z kurtu a po druhém se Benoit Paire dostal do hry. Francouzský tenista se hodně dlouho bránil a málem Tomáše čekajícího u sítě prohodil, jenže český tenista předvedl skvělý forhendový volej, po kterém má k dispozici tři setboly!
3-5'
Tomáš Berdych skvěle podal na téčko a poté zahrál dva razantní forhendy od základní čáry, po kterých Francouz poslal míč do sítě.
3-4'
Benoit Paire posla první podání do autu a po druhém se Tomáše Berdych dostal do hry, jenže po krátké hře poslal bekhend do sítě. Francouzský tenista se dostal na rozdíl bodu.
2-4'
Benoit Paire po čtyřech prohraných míčích v řadě předvedl své deváté eso poté, co parádně podal na téčko.
1-4'
Tomáš Berdych z pravé strany skvěle podal ven z kurtu a přebírá kontrolu nad zkrácenou hru, v jejímž úvodu ztratil podání!
1-3'
Tomáš Berdych otočil vývoj zkrácené hry a první servis poslal do sítě. Druhý byl dobrý a Benoit Paire se dostal do hry, jenže se ocitl pod tlakem a ihned po returnu poslal bekhend pouze do sítě.
1-2'
Tomáš Berdych se opět dokázal dostat do hry a nyní si se soupeřem pohrál jako kočka s myší, když zahrál vítězný forhend do otevřeného levého rohu z pravé strany kurtu. Nádherný úder.
1-1'
Tomáš Berdych nejprve zahrál po returnu skvělý forhend podél levé čáry a poté diagonální do pravého rohu, Benoit Paire byl sice u míče včas, bekhendový úder ale poslal vedle levé čáry.
1-0'
Benoit Paire předvedl parádní forhendový return podél pravé postranní čáry a Tomáš Berdych poslal bekhendový čop do autu.
6:6'
Osmé eso Benoita Pairea posílá první set do zkrácené hry.
40-15'
Zbytečná nevynucená chyba od Tomáše Berdycha, který byl ve výměně a měl na vrh, jenže forhend zbytečně poslal do sítě.
30-15'
Benoit Paire podal ven z kurtu a zaznamenal své sedmé eso.
15-15'
Benoit Paire dobře podal a Tomáš Berdych returnoval do sítě.
0-15'
Benoit Paire měl štěstí, že druhé podání otřel o síť a mohl si ho zopakovat. Dvojchybě se ale nakonec stejně nevyhnul.
5:6'
Konec přestávky, podávat bude Benoit Paire.
5:6'
Následuje přestávka a výměna stran.
5:6'
A vzápětí podání ven z kurtu a šesté eso Tomáše k tomu!
15-40'
Tomáš Berdych a jeho parádní podání na téčko. Eso č. 5!
15-30'
Tomáš Berdych si po síti zopakoval první podání, které chtěl poslat na téčko, jenže ho minul. Následoval druhý servis, po kterém se Benoit Paire dostal do hry a český tenista poslal forhend do sítě.
0-30'
Český tenista dobře podal na tělo svého soupeře, který tentokrát poslal forhendový return pro změnu do sítě.
0-15'
Tomáš Berdych neúspěšně podal ven z kurtu a podání z pravé strany si zopakoval. Benoit Paire měl příležitost dostat se do hry, jenže forhendový return trestuhodně poslal do sítě a dobře to ví.
5:5'
Benoit Paire po forhendovém returnu české tenisty předvedl parádní forhendový drop shot a s problémy udržel podání – 5:5.
A-40'
Benoit Paire se ihned po podání opět vydal k síti a po diagonálním prohozu Tomáše Berdycha zahrál skvělý forhendový úder.
40-40'
Tomáš Berdych zahrál těžký bekhendový return a po nabíhaném forhendu soupeře mu míč přeskočil raketu. Shoda.
30-40'
Benoit Paire předvedl dvojchybu a Tomáš Berdych má brejkbol! První brejkbol v celém zápase v závěru prvního setu.
30-30'
Benoit Paire zbytečně vyhodil forhend podél pravé postranní čáry do autu a Tomáš Berdych se ze stavu 0:30 dostal na skóre 30:30.
30-15'
Benoit Paire ani na druhý pokus nepodal a připsal druhou dvojchybu, po kterém Tomáš Berdych zůstává ve hře.
30-0'
Benoit Paire zahrál skvělý bekhend do levého rohu kurtu a poté u sítě zahrál laxním způsobem forhendový volej. Byl ale dobrý.
15-0'
Benoit Paire chytře podal na tělo českého tenisty, který forhendový return poslal daleko za základní čáru.
4:5'
Konec přestávky, podávat bude Benoit Paire.
4:5'
Následuje přestávka a výměna stran.
4:5'
Tomáš Berdych znovu skvěle podal a vede nyní 5:4. Eso.
0-40'
Tomáš Berdych skvěle podal na téčko a po krátkém returnu svého soupeře zahrál vítězný forhend do volného levého rohu.
0-30'
Další parádní podání Tomáše ven z kurtu a třetí eso k tomu!
0-15'
Tomáš Berdych parádně podal z pravé strany ven z kurtu a Benoit Paire poslal forhendový return z úhlu za základní čáru.
4:4'
Benoit Paire drama nepřipustil a gem ukončil šestým esem.
40-30'
Tomáš Berdych se opět dostal do hry a tentokrát zahrál krásný diagonální vítězný forhend do levého rohu kurtu.
40-15'
Benoit Paire měl ve výměně opět na vrh, jenže po pár míčích poslal forhendový úder podél pravé postranní čáry do sítě.
40-0'
Benoit Paire si nyní Tomáše Berdycha doslova povodil, když nejprve ihned po jeho returnu zahrál drop shot a vzápětí ho přehodil nádherným lobem. Tomáš Berdych byl u sítě zcela bezmocný.
30-0'
Tomáš Berdych chtěl využít druhého podání svého soupeře, jenže forhendový return napálil daleko za základní čáru.
15-0'
Benoit Paire se rozhodl pro razantní podání na téčko, po kterém byl return Tomáše Berdycha příliš krátký.
3:4'
Konec přestávky, podávat bude Benoit Paire.
3:4'
Následuje přestávka a výměna stran.
3:4'
Rodák z Valašského Meziříčí sice podával na druhý pokus a pustil svého soupeře do hry, jenže Benoit Paire po velice krátké výměně vyhodil forhend od základní čáry daleko do autu. Třetí čistá hra v zápase.
0-40'
Benoit Paire nedokázal returnoval a poslal míč za základní čáru.
0-30'
Tomáš Berdych opět parádně podal a ihned po returnu francouzského tenisty zahrál vítězný forhend do levého rohu.
0-15'
Tomáš Berdych zahrál po returnu svého soupeře tři razantní forhendy, z nichž poslední umístěný do pravého rohu byl vítězný.
3:3'
Benoit Paire z druhého servisu vykouzlil své páté eso!
40-15'
Tentokrát z toho ovšem čistá hra nebude, protože francouzský tenista po čtvrtém esu zaznamenal svou první dvojchybu.
40-0'
Benoit Paire vzápětí předvedl eso. Náběh na čistou hru.
30-0'
Francouzský tenista skvěle podal z levé strany ven z kurtu a Tomáš Berdych zády ke kurtu returnoval z bekhendu do sítě.
15-0'
Benoit Paire se na první pokus pokusil podat na tělo svého soupeře a podání si zopakoval. Tomáš Berdych se poté sice dostal do hry, jenže francouzský tenista zahrál skvělý forhend do levého rohu kurtu.
2:3'
Konec přestávky, podávat bude Benoit Paire.
2:3'
Následuje přestávka a výměna stran.
2:3'
Tomáš Berdych se ihned po podání vydal k síti, kde zahrál bekhendový úder, který olízl základní čáru, což potvrdilo jestřábí oko českého tenisty. Benoit Paire poslední forhend poslal vedle pravé čáry – 2:3.
15-40'
Tomáš Berdych předvedl parádní první podání na téčko, po kterém Benoit Paire v předklonu returnoval za základní čáru.
15-30'
Benoit Paire předvedl dobrý bekhendový return, jenže vzápětí forhend podél pravé postranní čáry vyhodil zhruba půl metru do autu.
15-15'
Tomáš Berdych nyní na podání drobné potíže a Benoit Paire toho využil k dobrému returnu, po kterém český hráč trefil jen síť.
0-15'
Tomáš Berdych po razantním podání zahrál forhend do pravého rohu, kde se Benoit Paire ocitl pod tlakem a poslal míč obloukem do autu. Jeho obranný úder minul vzdálenější pravý roh.
2:2'
Benoit Paire krásně podal ven z kurtu. Jeho třetí eso.
40-15'
Další dobré podání francouzského tenisty, který ihned po returnu Tomáše Berdycha zahrál vítězný bekhendový drop shot.
30-15'
Benoit Paire parádně podal a připsal si své druhé eso.
15-15'
Nádherný úder vzápětí také na opačné straně. Tomáš Berdych předvedl nádherný forhendový return podél pravé čáry. Vítězný míč.
15-0'
Benoit Paire skvěle podal ven z kurtu, a přestože mu return Tomáše Berdycha mířil pod nohy, zahrál vítězný bekhend k pravé čáře.
1:2'
Konec přestávky, podávat bude Benoit Paire.
1:2'
Následuje přestávka a výměna stran.
1:2'
Česká tenista si tentokrát podání zopakoval a na druhý pokus úspěšně podal. Benoit Paire se sice dostal do hry, vzápětí ale míč od základní čáry poslal z forhendu daleko do autu. Další čistá hra.
0-40'
Tomáš Berdych parádně podal a zaznamenal druhé eso.
0-30'
Tomáš Berdych po returnu svého soupeře zahrál skvělý forhend k základní čáře a poté vítězný bekhend do levého rohu kurtu.
0-15'
Benoit Paire se dostal do hry a snažil se hrát do bekhendu Tomáše Berdycha, který se úspěšně bránil, a když už se rozhodl pro změnu, jeho úder od základní čáry byl příliš dlouhý.
1:1'
Benoit Paire a skvělé podání, po kterém zaznamenal eso a gem při vlastním podáním získal čistou hrou. Je vyrovnáno.
40-0'
Francouzský tenista skvěle podal na téčko a Tomáš Berdych poslal forhendový return daleko za základní čáru.
30-0'
Benoit Paire tentokrát krásně podal na téčko a poté výměnu ukončil exkluzivním bekhendovém drop shotem, který dopadl těsně za síť a navíc u levé postranní čáry. Fantastický úder.
15-0'
Benoit Paire parádně podal na tělo svého soupeře a poté zahrál vítězný nabíhaný bekhend do volného levého rohu kurtu.
0:1'
Konec přestávky, podávat bude Benoit Paire.
0:1'
Následuje přestávka a výměna stran.
0:1'
Rodák z Valašského Meziříčí musel jít přes druhé podání a Benoit Paire se dostal do hry, jenže Tomáš Berdych byl hodně agresivní a po bekhendu do pravého rohu zahrál u sítě skvělý bekhendový volej do opačné strany a Francouz poté trefil síť.
30-40'
Tomáš Berdych z pravé strany opět velice dobře podal ven z kurtu a Benoit Paire returnoval z forhendu pouze do sítě.
30-30'
Tomáš Berdych fantasticky podal na téčko a zaznamenal své první eso v dnešním zápase, které potvrdilo jestřábí oko.
30-15'
Benoit Paire předvedl po forhendovém returnu skvělý forhend podél pravé postranní čáry a Tomáš Berdych se ho z bekhendu pokusil prohodit, jenže francouzský tenista zahrál u sítě skvělý volej, který dopadl do volné levé části kurtu.
15-15'
Český tenista tentokrát musel jít přes druhé podání a Benoit Paire se po bekhendovém returnu pokusil o bekhendový čop, který dopadl přesně na levou postranní čáru, což ukázalo následně jestřábí oko.
0-15'
Tomáš Berdych se jako první představuje na podání a hned jeho první servis byl velice kvalitní. Český tenista z pravé strany podal ven z kurtu a Benoit Paire poslal forhendový return do sítě.
0:0'
Utkání právě začalo.
Oba tenisté se již rozehrávají na centrálním kurtu v Tennis Club Weissenhof a utkání mezi Benoitem Pairem a Tomášem Berdychem za okamžik začne.
Tomáš Berdych vypadl na Roland-Garros v prvním kole s domácím tenistou Jeremym Chardym a v osmifinále Mercedes Cupu ve Stuttgartu ho ve čtvrtek čeká další francouzský hráč. Soupeřem rodáka z Valašského Meziříčí bude Benoit Paire, se kterým se během své kariéry potkal dvakrát, a v obou případech ho porazil.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
Články odjinud